MORSKA ENIGMA 2020 – TAJEMNICZE MOCE SOLINY

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2020-08-30
Miejsce:
Polańczyk
Dystans:
25 km
Zgłoszonych:
53
Wystartowało:
46
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
43
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | 11:00 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuKara/
bonifikata
Czas
netto
30km
Czas
brutto
30km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DOMISZEWSKI Ignacy 22GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PLUSTRZYKI DOLNEM301M 100:00:0000:00:1002:16:45.0002:16:45.00 4:3313,2
2SZPUNAR Marek 46ŁAŃCUTM401M 200:00:0002:34:53.0002:34:53.00+00:18:085:0911,6
3POTERA Maciej 28FRYTKÓW!!!!ŁAŃCUTM302M 300:00:0002:40:59.0002:40:59.00+00:24:145:2111,2
4RADYK Jakub 1PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM303M 400:00:00-00:00:1002:41:43.0002:41:43.00+00:24:585:2311,1
5STACHURSKI Paweł 39ŁAŃCUTM304M 500:00:00-00:00:1002:48:11.0002:48:11.00+00:31:265:3610,7
6FEDAK Bohdan 12ZAGÓRZM402M 600:00:0002:50:24.0002:50:24.00+00:33:395:4010,6
7NOWAK Piotr 44PIOTR NOWAKSOSNOWIECM305M 700:00:0002:53:26.0002:53:26.00+00:36:415:4610,4
8BRENDZOWSKI Adam 51SOLINA TEAM / RUNONLINE.PL TEAMSOLINAM306M 800:00:0002:53:32.0002:53:32.00+00:36:475:4710,4
9FURS Teodor 13PIERDZĄCE ZAJĄCECISNAM403M 900:00:0002:53:44.0002:53:44.00+00:36:595:4710,4
10KRAWCZYK Jan 11KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM307M 1000:00:00-00:00:1002:57:48.0002:57:48.00+00:41:035:5510,1
11CURYŁO Piotr "Odważka" 7WARSZAWAM308M 1100:00:0002:57:55.0002:57:55.00+00:41:105:5510,1
12OCHYRA Konrad 47SOLINA TEAMLESKOM309M 1200:00:00-00:00:1003:00:00.0003:00:00.00+00:43:156:0010,0
13DYMEK Mateusz 16RZESZÓWM404M 1300:00:00-00:00:1003:01:04.0003:01:04.00+00:44:196:029,9
14WĘGRZYN Krzysztof 50KROSNOM501M 1400:00:00-00:00:1003:07:41.0003:07:41.00+00:50:566:159,6
15ZAWADZKI Andrzej 49RZESZÓWM502M 1500:00:0003:07:53.0003:07:53.00+00:51:086:159,6
16BUCIOR Łukasz 18AZS POLITECHNIKA LUBELSKAŚWIDNIKM201M 1600:00:00-00:00:1003:09:44.0003:09:44.00+00:52:596:199,5
17CZAJKA Tomasz 21DZIKIE MORSYKURZNIEM405M 1700:00:0000:00:1003:14:13.0003:14:13.00+00:57:286:289,3
18KORNAGA Kamil 37KS RUDNIANKA RUDNA WIELKARUDNA WIELKAM202M 1800:00:00-00:00:1003:18:31.0003:18:31.00+01:01:466:379,1
19SZMYD Rafał 4DĄBROWA GÓRNICZAM203M 1900:00:0003:19:18.0003:19:18.00+01:02:336:389,0
20PUTYRA Damian 20BALIGRÓDM204M 2000:00:00-00:00:1003:24:48.0003:24:48.00+01:08:036:498,8
21JUSZCZAK Michał 41W RODZINIE SIŁAGORZÓW WIELKOPOLSKIM3010M 2100:00:00-00:00:1003:28:26.0003:28:26.00+01:11:416:578,6
22WIECZOREK Patryk 19UNITED RUNNERS / ADIDAS RUNNERS WARSAWPOTOKM205M 2200:00:00-00:00:1003:30:27.0003:30:27.00+01:13:427:018,5
23JUSZKIEWICZ Tomasz 31WARSZAWAM503M 2300:00:0003:32:54.0003:32:54.00+01:16:097:058,5
24KOLONKO Łukasz 33TARNÓWM406M 2400:00:00-00:00:1003:37:32.0003:37:32.00+01:20:477:158,3
25PILICH Damian 32MUNINAM3011M 2500:00:00-00:00:1003:37:37.0003:37:37.00+01:20:527:158,3
26GUT Mariusz 26BIEGAMBOLUBIĘBIELSKO-BIAŁAM407M 2600:00:00-00:00:1003:41:59.0003:41:59.00+01:25:147:248,1
27RYBIENIK Lech 27WARSZAWAM408M 2700:00:0003:42:07.0003:42:07.00+01:25:227:248,1
28PISZCZ Dariusz 45RZESZÓWM409M 2800:00:00-00:00:1003:42:33.0003:42:33.00+01:25:487:258,1
29MIKOŁAJCZYK Dariusz 3ZIELONA GÓRAM3012M 2900:00:00-00:00:1003:46:46.0003:46:46.00+01:30:017:337,9
30KARDASZ Marek 42SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM4010M 3000:00:00-00:00:1003:47:56.0003:47:56.00+01:31:117:367,9
31SZCZĘSNY Paweł 30WARSZAWAM4011M 3100:00:0003:51:30.0003:51:30.00+01:34:457:437,8
32GIERLOTKA Rafał 38KATOWICEM4012M 3200:00:00-00:00:1004:02:57.0004:02:57.00+01:46:128:067,4
KRASOWSKI Łukasz 35PROSWIMRZESZÓWM30DNF DNF DNF--
SKOWROŃ Jakub 23WKURW_TEAMOŻARÓWM30DNF DNF DNF--
KRASOWSKI Mateusz 53.M30DNF DNF DNF--
Znaleziono 35 wynik(ów)