Organizator : | OCR Polska |
Data : | 2019-09-08 |
Miejsce : | Radotki |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 215 |
Wystartowało : | 205 |
Nie ukończyło : | 9 |
Ukończyło : | 196 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K Elite | K Open | M Elite | M Open | 09:00 | 09:10 | 09:20 | 09:30 | 09:45 | 09:55 | 10:05 | 10:15 | 10:25 | 10:35 | 10:45 | 10:55 | 11:05 | 11:15 | 13:00 | 13:10 | 13:10b | 13:40 | K 13-17 | M 13-17 | K 18-24 | M 18-24 | K 25-29 | M 25-29 | K 30-34 | M 30-34 | K 35-39 | M 35-39 | K 40-44 | M 40-44 | K 45-49 | M 45-49 | K 50+ | M 50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | Czas netto 12km | Czas brutto 12km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KRAUCHANKA Aliaksandr | 2011 | ФорсЖим | МОГИЛЕВСКИЙ РАЙОН | M Elite | 5 | M 5 | 00:00:00 | 01:20:13.15 | 01:20:13.15 | 6:41 | 9 (100%) | ||
2 | BANDOSZ Robert | 4067 | KONIUCHY OCR | SIERPC | M Elite | 7 | M 7 | 00:00:00 | 01:21:16.85 | 01:21:16.85 | +00:01:03 (1.3%) | 6:46 | 8.9 (98.9%) | |
3 | JAGODZIŃSKI Karol | 2003 | Power Training | WARSZAWA | M Elite | 16 | M 24 | 00:00:00 | 01:42:14.35 | 01:42:14.35 | +00:22:01 (21.5%) | 8:31 | 7 (77.8%) | |
4 | FILIP Bartosz | 2028 | Socios Silesia | GLIWICE | M Elite | 17 | M 26 | 00:00:00 | 01:45:10.90 | 01:45:10.90 | +00:24:57 (23.7%) | 8:45 | 6.8 (75.6%) | |
5 | MIKRUT Jakub | 2018 | Gorący potok team podhalańskie dziki | CZARNY DUNAJEC | M Elite | 19 | M 30 | 00:00:00 | 01:48:41.55 | 01:48:41.55 | +00:28:28 (26.2%) | 9:03 | 6.6 (73.3%) | |
6 | KAMISHKAILO Anatoly | 2023 | Ocr Belarus | MINSK | M Elite | 20 | M 31 | 00:00:00 | 01:53:27.05 | 01:53:27.05 | +00:33:13 (29.3%) | 9:27 | 6.3 (70.0%) | |
7 | OPIAŁ Grzegorz | 2014 | X-TeamTarnów | WIŚNIOWA | M Elite | 22 | M 38 | 00:00:00 | 02:00:51.95 | 02:00:51.95 | +00:40:38 (33.6%) | 10:04 | 6 (66.7%) | |
8 | RACZEK Radosław | 2021 | Gorący Potok Team | KRAKÓW | M Elite | 24 | M 54 | 00:00:00 | 02:27:42.10 | 02:27:42.10 | +01:07:28 (45.7%) | 12:18 | 4.9 (54.4%) | |
9 | DANIELKIEWICZ Tomasz | 2016 | XRunners | ŻUKOWICE | M Elite | 26 | M 66 | 00:00:00 | 02:41:27.65 | 02:41:27.65 | +01:21:14 (50.3%) | 13:27 | 4.5 (50.0%) | |
10 | BYRCZEK Michał | 2035 | WATAHA | WROCŁAW | M Elite | 27 | M 67 | 00:00:00 | 02:47:21.70 | 02:47:21.70 | +01:27:08 (52.1%) | 13:56 | 4.3 (47.8%) | |
11 | GAŁDYN Kamil | 2041 | Gorący Potok | SZAFLARY | M Elite | 30 | M 92 | 00:00:00 | 03:13:55.60 | 03:13:55.60 | +01:53:42 (58.6%) | 16:09 | 3.7 (41.1%) | |
12 | LASKOWSKI Grzegorz | 2002 | RunTeam Piątnica | ŁOMŻA | M Elite | 31 | M 94 | 00:00:00 | 03:20:35.20 | 03:20:35.20 | +02:00:22 (60.0%) | 16:42 | 3.6 (40.0%) | |
13 | PŁÓCIENNIK Piotr | 2030 | ŁÓDŹ | M Elite | 33 | M 101 | 00:00:00 | 03:32:07.95 | 03:32:07.95 | +02:11:54 (62.2%) | 17:40 | 3.4 (37.8%) | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||
DNC | TOMAKA Tomasz | 2033 | Husaria Race Team | RZESZÓW | M Elite | 00:00:00 | 02:50:38.35 | 02:50:38.35 | 0:00 | 4.2 (46.7%) | ||||
DNC | STASEVICH Aliaksandr | 2024 | OCR Belarus | MINSK | M Elite | 00:00:00 | 03:39:51.90 | 03:39:51.90 | 0:00 | 3.3 (36.7%) | ||||
Przekroczony limit czasu: 04:30:00 | ||||||||||||||
DNC | BIEDROWSKI Konrad | 2043 | Koniuchy OCR | OPOCZNO | M Elite | 00:00:00 | 04:35:40.50 | 04:35:40.50 | 22:58 | 2.6 (28.9%) | ||||
ZIELIŃSKI Tomasz | 2044 | Warchlaki Adelajdy | KRAKÓW | M Elite | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Znaleziono 17 wynik(ów)