MPOCR 2019 - 12 KM

Organizator:
OCR Polska
Data:
2019-09-08
Miejsce:
Radotki
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
215
Wystartowało:
205
Nie ukończyło:
9
Ukończyło:
196
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1HAJNOS Dawid 2020Gorący PotokSZAFLARYM Elite1M 100:00:0001:07:12.9501:07:12.95 5:3610.7
2KASPRZYK Sebastian 2001#KASPRZYKTEAMDOBCZYCEM Elite2M 200:00:0001:10:22.1001:10:22.10+00:03:095:5110.2
3KRAWCZYK Tomasz 2032Husaria Race TeamDOBROŃM Elite3M 300:00:0001:16:09.5001:16:09.50+00:08:566:209.5
4WOJTYSZYN Wojciech 2037xRunnersNAMYSŁÓWM Elite4M 400:00:0001:20:11.0501:20:11.05+00:12:586:409
5KRAUCHANKA Aliaksandr 2011ФорсЖимМОГИЛЕВСКИЙ РАЙОНM Elite5M 500:00:0001:20:13.1501:20:13.15+00:13:006:419
6PRUSAK Piotr 2019Gorący Potok TeamNOWY SĄCZM Elite6M 600:00:0001:20:14.0501:20:14.05+00:13:016:419
7BANDOSZ Robert 4067KONIUCHY OCRSIERPCM Elite7M 700:00:0001:21:16.8501:21:16.85+00:14:036:468.9
8TOMASIK Alan 2318NEXTREMEWARSZAWAM 25-291M 800:00:0001:25:02.6001:25:02.60+00:17:497:058.5
9KOZŁOWSKI Artur 2206Husaria Race TeamŁASKM 18-241M 900:00:0001:26:00.6501:26:00.65+00:18:477:108.4
10BRZOZOWSKI Filip 2029Husaria Race TeamZALASEWOM Elite8M 1000:00:0001:30:13.1501:30:13.15+00:23:007:318
11LISOWSKI Adam 2512SOCIOS SILESIAMYSŁOWICEM 35-391M 1100:00:0001:30:37.6001:30:37.60+00:23:247:337.9
12KONEWKA Jacek 2031DRZEWICAM Elite9M 1200:00:0001:31:39.3501:31:39.35+00:24:267:387.9
13BRZOSKWINIA Wojciech 2036Husaria Race TeamBOLECHOWICEM Elite10M 1300:00:0001:33:50.7001:33:50.70+00:26:377:497.7
14SELIANIN Dmytro 2012Socios SilesiaTARNOWSKIE GÓRYM Elite11M 1400:00:0001:34:18.1001:34:18.10+00:27:057:517.6
15KAŁUŻNY Adam 2008SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM Elite12M 1500:00:0001:34:43.3501:34:43.35+00:27:307:537.6
16GRZONDKO Mateusz 2316WATAHAWROCŁAWM 25-292M 1600:00:0001:35:46.9001:35:46.90+00:28:337:587.5
17TARKA Andrzej 2604HusariaRace TeamZELÓWM Elite13M 1700:00:0001:35:54.2501:35:54.25+00:28:417:597.5
18LISOWSKI Grzegorz 2507SOCIOS SILESIAŚWIĘTOCHŁOWICEM 35-392M 1800:00:0001:37:31.5001:37:31.50+00:30:188:077.4
19KALININ Jarosław 2026xRunnersWROCŁAWM Elite14M 1900:00:0001:38:39.8501:38:39.85+00:31:268:137.3
20JACIÓW Paweł 2314WATAHAPRZEMYŚLM 25-293M 2000:00:0001:38:49.4001:38:49.40+00:31:368:147.3
21JÓZEFIAK Łukasz 2510xrunnersPSZCZÓŁKIM 35-393M 2100:00:0001:38:53.4501:38:53.45+00:31:408:147.3
22BUDZISZ Krzysztof 2013SOCIOS SILESIABYTOMM Elite15M 2200:00:0001:39:53.2001:39:53.20+00:32:408:197.2
23SERAFIŃSKI Maciej 2202NextremeKONINM 18-242M 2300:00:0001:41:15.3501:41:15.35+00:34:028:267.1
24JAGODZIŃSKI Karol 2003Power TrainingWARSZAWAM Elite16M 2400:00:0001:42:14.3501:42:14.35+00:35:018:317
25SOBIERAJSKI Krysztof 4070ZĄBKIM 13-171M 2500:00:0001:44:50.0001:44:50.00+00:37:378:446.9
26FILIP Bartosz 2028Socios SilesiaGLIWICEM Elite17M 2600:00:0001:45:10.9001:45:10.90+00:37:578:456.8
27KARCZEWSKI Piotr 4062Best BeastsKOBYLNICAM Open1M 2700:00:0001:45:11.6501:45:11.65+00:37:588:456.8
28CEJKO Dawid 2201Baltic SelasSŁUPSKM 18-243M 2800:00:0001:45:45.5001:45:45.50+00:38:328:486.8
29PRYKOWSKI Tomasz 2027xRunnersŁÓDŹM Elite18M 2900:00:0001:46:08.0501:46:08.05+00:38:558:506.8
30MIKRUT Jakub 2018Gorący potok team podhalańskie dzikiCZARNY DUNAJECM Elite19M 3000:00:0001:48:41.5501:48:41.55+00:41:289:036.6
31KAMISHKAILO Anatoly 2023Ocr BelarusMINSKM Elite20M 3100:00:0001:53:27.0501:53:27.05+00:46:149:276.3
32JANKOWSKI Piotr 3302Rezerwowe PsyIŁAWAM Open2M 3200:00:0001:55:26.2001:55:26.20+00:48:139:376.2
33MACIOŁEK Arkadiusz 3213Crossfit team SuszIŁAWAM Open3M 3300:00:0001:57:15.8501:57:15.85+00:50:029:466.1
34PIOTROWSKI Grzegorz 2207Socios SilesiaSMOLNICAM 18-244M 3400:00:0001:57:31.5501:57:31.55+00:50:189:476.1
35KOŁODZIEJ Krystian 2401Bestie OCR LegionowoMARKIM 30-341M 3500:00:0001:57:45.6001:57:45.60+00:50:329:486.1
36MARUSZAK Anna 3252Best BeastsSŁUPSKK Open1K 100:00:0001:59:44.7501:59:44.75+00:52:319:586
37JAROSZ Dawid 4068xRunnersBYSTRZYCA KŁODZKAM 30-342M 3600:00:0002:00:09.1002:00:09.10+00:52:5610:006
38OŚLIZŁO Marek 2006Socios SilesiaSKRZYSZÓWM Elite21M 3700:00:0002:00:29.3002:00:29.30+00:53:1610:026
39OPIAŁ Grzegorz 2014X-TeamTarnówWIŚNIOWAM Elite22M 3800:00:0002:00:51.9502:00:51.95+00:53:3910:046
40TRĄBIŃSKI Grzegorz 2505XrunnersGDAŃSKM 40-441M 3900:00:0002:04:39.0502:04:39.05+00:57:2610:235.8
41TRAPKOWSKI Przemysław 4066xRunnersGDAŃSKM 35-394M 4000:00:0002:06:14.8502:06:14.85+00:59:0110:315.7
42BUGAJ Mariusz 2405Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWAM 30-343M 4100:00:0002:06:48.8002:06:48.80+00:59:3510:345.7
43KATOLIKAU Raman 2010XrunnersMINSKM Elite23M 4200:00:0002:06:52.0002:06:52.00+00:59:3910:345.7
44URBAŃSKI Kamil 2414NextremeSULĘCINM 30-344M 4300:00:0002:07:48.9502:07:48.95+01:00:3610:395.6
45MIKOŁAJEK Robert 3301Toyota RunmatorOŁAWAM Open4M 4400:00:0002:16:56.3502:16:56.35+01:09:4311:245.3
46WAŁDOWSKI Dominik 2042xRunnersGDAŃSKM 35-395M 4500:00:0002:19:01.9502:19:01.95+01:11:4911:355.2
47FURMAGA Przemyslaw 3237POWER TRAININGWARSZAWAM Open5M 4600:00:0002:19:20.9502:19:20.95+01:12:0811:365.2
48ONUFREJUK Marcin 3214Best BeastsGÓROWO IŁAWECKIEM Open6M 4700:00:0002:20:22.7002:20:22.70+01:13:0911:415.1
49MARUSZEWSKI Marcin 2513NEXTREMEBRWILNOM 35-396M 4800:00:0002:20:25.6502:20:25.65+01:13:1211:425.1
50KOZŁOWSKI Radosław 4075M Open7M 4900:03:4102:20:35.8502:24:17.70+01:17:0411:435.1
51GAŁUCHA Adrian 4073RADZYMINM Open8M 5000:00:0002:24:30.1002:24:30.10+01:17:1712:025
52KNOP Marcin 2309xRunnersKRAKÓWM 25-294M 5100:00:0002:24:37.9002:24:37.90+01:17:2412:035
53JASKÓLSKI Szymon 3201Carbon OCR Racing TeamKATOWICEM Open9M 5200:00:0002:24:38.4502:24:38.45+01:17:2512:035
54KUBER Andrzej 2406xRunnersLIDZBARK WARMIŃSKIM 30-345M 5300:00:0002:25:53.5502:25:53.55+01:18:4012:094.9
55RACZEK Radosław 2021Gorący Potok TeamKRAKÓWM Elite24M 5400:00:0002:27:42.1002:27:42.10+01:20:2912:184.9
56WIŚNIEWSKI Michał Best BeastsBIERKOWO M 5500:00:0002:30:54.9502:30:54.95+01:23:4212:344.8
57ISKRA Artur 3204ŁĄCKM Open10M 5600:00:0002:31:43.7002:31:43.70+01:24:3012:384.7
58STOLARSKI Kamil 3202Husaria race teamRYBNIKM Open11M 5700:00:0002:34:35.7502:34:35.75+01:27:2212:524.7
59MOLTZAN Łukasz 3203TORUŃM Open12M 5800:00:0002:34:54.1502:34:54.15+01:27:4112:544.6
60CHMIELEWSKI Józef 3253Ciechanowiec TeamCIECHANOWIECM Open13M 5900:00:0002:35:31.0002:35:31.00+01:28:1812:574.6
61RYNKIEWICZ Agnieszka 2107Husaria Race TeamBOGDANIECK Elite1K 200:00:0002:35:47.1002:35:47.10+01:28:3412:584.6
62LIBERADZKI Marcin 3254Athletic ApolloWEJHEROWOM Open14M 6000:00:0002:36:31.2002:36:31.20+01:29:1813:024.6
63BUDZYŃSKI Paweł 3206Team OCR BudzyniakiCIECHANÓWM Open15M 6100:00:0002:37:17.8002:37:17.80+01:30:0413:064.6
64FARKOWSKI Konrad 2039Koniuchy OcrMYSIADŁOM Elite25M 6200:00:0002:37:46.8002:37:46.80+01:30:3313:084.6
65MANTYCKI Rafał 2307Biuro Ochrony Businessu Rafał JakubczykLUBLINM 25-295M 6300:00:0002:38:46.1002:38:46.10+01:31:3313:134.5
66ANTCZAK Marcin 2317NextremeMIĘDZYRZECZM 25-296M 6400:00:0002:39:10.9002:39:10.90+01:31:5713:154.5
67KARLIK Paweł 3207Carbon OCR Racing TeamKOBIÓRM Open16M 6500:00:0002:40:14.9002:40:14.90+01:33:0113:214.5
68DANIELKIEWICZ Tomasz 2016XRunnersŻUKOWICEM Elite26M 6600:00:0002:41:27.6502:41:27.65+01:34:1413:274.5
69BYRCZEK Michał 2035WATAHAWROCŁAWM Elite27M 6700:00:0002:47:21.7002:47:21.70+01:40:0813:564.3
70CHAIEB Sebastian 2504Lemon TeamCHOLERZYNM 35-397M 6800:00:0002:48:22.4002:48:22.40+01:41:0914:014.3
71RODASZYŃSKI Paweł 3601WARSZAWAM Open17M 6900:00:0002:48:45.6502:48:45.65+01:41:3214:034.3
72DOLATA Krzysztof 2524SOCIOS SILESIAGLIWICEM 35-398M 7000:00:0002:49:15.7002:49:15.70+01:42:0214:064.3
73GROBELNA Aleksandra 2103xRunnersBRZEG DOLNYK Elite2K 300:00:0002:50:12.9502:50:12.95+01:43:0014:114.2
74KOWALCZYK Marlena 3311SULEJÓWEKK Open2K 400:00:0002:51:13.9002:51:13.90+01:44:0014:164.2
75RYBAK Piotr 3310WARSZAWAM Open18M 7100:00:0002:51:13.9502:51:13.95+01:44:0114:164.2
76OWCZAREK Adam 3307WARSZAWAM Open19M 7200:00:0002:51:17.8502:51:17.85+01:44:0414:164.2
77SYSKA Izabela 3313ŁĘCZYCAK Open3K 500:00:0002:52:33.9002:52:33.90+01:45:2014:224.2
78TOPÓLNIAK Natalia 3309Kutno BiegaKUTNOK Open4K 600:00:0002:52:34.2502:52:34.25+01:45:2114:224.2
79JASTRZĘBSKI Piotr 2025SOCIOS SILESIAZABRZEM Elite28M 7300:00:0002:54:21.4002:54:21.40+01:47:0814:314.1
80KURACH Stanisław 2802Dziady OCRWARKAM 50+1M 7400:00:0002:55:51.6002:55:51.60+01:48:3814:394.1
81KIĘPISTY Patryk 2301Move FactoryŁÓDŹM 25-297M 7500:00:0002:59:12.0502:59:12.05+01:51:5914:564
82CHAIEB Natalia 3306Lemon TeamCHOLERZYNK Open5K 700:00:0003:00:25.0503:00:25.05+01:53:1215:024
83WALCZAK Danuta 3239Dirty SparrowPOZNAŃK Open6K 800:00:0003:01:09.5503:01:09.55+01:53:5615:054
84BINKOWSKA Nadia 3243Dirty SparrowsPAWŁOWICEK Open7K 900:00:0003:01:11.6503:01:11.65+01:53:5815:054
85GRAJEK Ivo 3238Dirty SparrowsPAWŁOWICEM Open20M 7600:00:0003:01:14.5003:01:14.50+01:54:0115:064
86BARANOWSKA Katarzyna 2104Gorący Potok TeamWŁOCŁAWEKK Elite3K 1000:00:0003:02:21.6003:02:21.60+01:55:0815:113.9
87KALNIUK Tomasz 3303RMF 4RT GladiatorsWARSZAWAM Open21M 7700:00:0003:03:06.6003:03:06.60+01:55:5315:153.9
88GRYŻEWSKI Karol 3308RMF4RT GladiatorsŁOMIANKIM Open22M 7800:00:0003:03:07.9503:03:07.95+01:55:5515:153.9
89KAŁUŻNY Michał 2303Dirty SparrowsPOZNAŃM 25-298M 7900:00:0003:07:24.9003:07:24.90+02:00:1115:373.8
90WASIELEWSKI Michał 2034Koniuchy OCRKUTNOM Elite29M 8000:00:0003:07:42.8003:07:42.80+02:00:2915:383.8
91NOWACZYK Tomasz 3221GDYNIAM Open23M 8100:00:0003:09:54.2503:09:54.25+02:02:4115:493.8
92SZUMIELEWICZ Kinga 3218BigYellowFoot Adventure TeamBANINOK Open8K 1100:00:0003:10:12.4503:10:12.45+02:02:5915:513.8
93MIKUCKI Krystian 3227PUL WołominKOBYŁKAM Open24M 8200:00:0003:11:46.8503:11:46.85+02:04:3315:583.8
94WASIŃSKA Kasia 3248KUTNOK Open9K 1200:00:0003:11:50.3003:11:50.30+02:04:3715:593.8
95WÓJCIK Mikołaj 3223DOBCZYNM Open25M 8300:00:0003:11:51.1003:11:51.10+02:04:3815:593.8
96KĄDZIELA Sylwia 3230PUL WołominKLEMBÓWK Open10K 1300:00:0003:11:51.5003:11:51.50+02:04:3815:593.8
97PAWLAK Kamil 3247KUTNOM Open26M 8400:00:0003:11:53.2503:11:53.25+02:04:4015:593.8
98DZIĘCIOŁ Łukasz 4074OSTRÓWEKM Open27M 8500:00:0003:11:53.6003:11:53.60+02:04:4015:593.8
99ROSŁON Michał 3244PUL WołominRADZYMINM Open28M 8600:00:0003:11:54.5003:11:54.50+02:04:4115:593.8
100LUBELSKA Aleksandra 3240JASIENICAK Open11K 1400:00:0003:11:54.5503:11:54.55+02:04:4115:593.8
101CZAJKA Konrad 3236PUL WołominWOŁOMINM Open29M 8700:00:0003:11:56.7503:11:56.75+02:04:4315:593.8
102NOWAKOWSKI Jakub 3205Calisthenics PłockPŁOCKM Open30M 8800:00:0003:12:15.1503:12:15.15+02:05:0216:013.7
103ŻOŁNIEREK Wojciech 3251Dirty SparrowsPOZNAŃM Open31M 8900:00:0003:12:32.5503:12:32.55+02:05:1916:023.7
104SZCZERBAL Joanna 3249dirty sparrowsPOZNAŃK Open12K 1500:00:0003:12:33.8003:12:33.80+02:05:2016:023.7
105GĄSIOROWSKI Rafał 3217BigYellowFoot Adventure TeamBANINOM Open32M 9000:00:0003:13:12.6503:13:12.65+02:05:5916:063.7
106DUNAJ Kamil 3219GDAŃSKM Open33M 9100:00:0003:13:13.0503:13:13.05+02:06:0016:063.7
107GAŁDYN Kamil 2041Gorący PotokSZAFLARYM Elite30M 9200:00:0003:13:55.6003:13:55.60+02:06:4216:093.7
108MORAWSKI Grzegorz 2508KONIUCHY OCRWARSZAWAM 35-399M 9300:00:0003:20:24.2503:20:24.25+02:13:110:003.6
109LASKOWSKI Grzegorz 2002RunTeam PiątnicaŁOMŻAM Elite31M 9400:00:0003:20:35.2003:20:35.20+02:13:2216:423.6
110PIELATOWSKI Adam 2403Dirty SparrowsPOZNAŃM 30-346M 9500:00:0003:23:13.6503:23:13.65+02:16:000:003.5
111KRÓL Piotr 2007SOCIOS SILESIARYBNIKM Elite32M 9600:00:0003:24:54.5003:24:54.50+02:17:4117:043.5
112STASEVICH Alina 3216MINSKK Open13K 1600:00:0003:25:31.7503:25:31.75+02:18:1817:073.5
113WIELECHOWSKA Natalia 2106Husaria Race TeamWARSZAWAK Elite4K 1700:00:0003:25:57.2003:25:57.20+02:18:4417:093.5
114WINNICA Nikola 3234PUL CIECHANÓWREGIMINK Open14K 1800:00:0003:26:45.0003:26:45.00+02:19:3217:133.5
115ROMAN Wioleta 3245PUL CiechanówCZERNICE BOROWEK Open15K 1900:00:0003:26:45.8503:26:45.85+02:19:3217:133.5
116KOWALEWSKI Dawid 3235PUL CiechanówNASIEROWO DOLNEM Open34M 9700:00:0003:27:05.1503:27:05.15+02:19:5217:153.5
117BONISŁAWSKI Kacper 3233pul CiechanówKRASNEM Open35M 9800:00:0003:27:09.1503:27:09.15+02:19:5617:153.5
118WOJTYSKA Natalia 3228Pul CiechanówCIECHANÓWK Open16K 2000:00:0003:27:09.7503:27:09.75+02:19:5617:153.5
119KOWALSKI Kamil 3226Pul CiechanówCIECHANÓWM Open36M 9900:00:0003:27:11.5003:27:11.50+02:19:5817:153.5
120ŁĄCKI Łukasz 3304Hardcorowe WychylylybymyNOWY DWÓR MAZOWIECKIM Open37M 10000:00:0003:30:39.7503:30:39.75+02:23:2617:333.4
121PŁÓCIENNIK Piotr 2030ŁÓDŹM Elite33M 10100:00:0003:32:07.9503:32:07.95+02:24:5517:403.4
122PTASIŃSKA Kinga 3212RMF4RT GladiatorsŁÓDŹK Open17K 2100:00:0003:35:34.5003:35:34.50+02:28:2117:573.3
123WIŚNIEWSKI Arkadiusz 3210RMF4RT GladiatorsŁÓDŹM Open38M 10200:00:0003:35:34.6003:35:34.60+02:28:2117:573.3
124WOCHNIAK Michał 3211RMF4RT GladiatorsŁÓDŹM Open39M 10300:00:0003:35:34.6003:35:34.60+02:28:2117:573.3
125WÓJCIAK Ewelina 3222RAWA MAZOWIECKAK Open18K 2200:00:0003:35:35.1003:35:35.10+02:28:2217:573.3
126SZUKALSKI Maciej 3305OZORKÓWM Open40M 10400:00:0003:35:42.6003:35:42.60+02:28:2917:583.3
127ZAJÄC Julia 3255ŁÓDŹK Open19K 2300:00:0003:37:46.2003:37:46.20+02:30:3318:083.3
128KURCZYŃSKI Grzegorz 3220RMF4RT GladiatorsŁÓDŹM Open41M 10500:00:0003:37:48.9503:37:48.95+02:30:3618:093.3
129ROSŁON Natalia 3241PUL WołominDYBÓW KOLONIAK Open20K 2400:00:0003:38:31.2003:38:31.20+02:31:1818:123.3
130DRAJKOWSKI Konstanty 3242PUL WołominBULKOWOM Open42M 10600:00:0003:38:31.5003:38:31.50+02:31:1818:123.3
131MĘDYGRAŁ Krystian 2017WATAHAWROCŁAWM Elite34M 10700:00:0003:44:24.0503:44:24.05+02:37:1118:423.2
132SZCZOTKA Mateusz 3229PUL WołominKLEMBÓWM Open43M 10800:00:0003:46:15.7503:46:15.75+02:39:0218:513.2
133OLĘDZKA Natalia 3231PUL WołominWOŁOMINK Open21K 2500:00:0003:46:16.1503:46:16.15+02:39:0318:513.2
134KONICKI Szymon 3224WOŁOMINM Open44M 10900:00:0003:46:25.0003:46:25.00+02:39:1218:523.2
135BEDNARCZYK Zuzanna 3225PUL WołominKOBYŁKAK Open22K 2600:00:0003:46:25.3003:46:25.30+02:39:1218:523.2
136SĘKOWSKI Michał 3232PUL WołominTŁUSZCZM Open45M 11000:00:0003:46:27.0003:46:27.00+02:39:1418:523.2
137SZCZEPAŃSKA Aleksandra 3250PUL WołominJASIENICAK Open23K 2700:00:0003:46:27.4503:46:27.45+02:39:1418:523.2
138STEC Jakub 4065Best BeastsNIEWIEROWOM 35-3910M 11100:00:0003:55:31.7003:55:31.70+02:48:1819:373.1
139CICHA Natalia 2102xRunnersKOPANICAK Elite5K 2800:00:0004:05:06.7504:05:06.75+02:57:530:002.9
140LECH Mateusz 2312Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKM 25-299M 11200:00:0004:27:43.6004:27:43.60+03:20:3022:182.7
DNCSZYSZKA Kacper 2203Koniuchy OCRKUTNOM 18-2400:00:0001:06:59.4001:06:59.400:0010.7
DNCPACIOREK Piotr 2310Husaria Race TeamKRAKÓWM 25-2900:00:0001:32:23.6501:32:23.650:007.8
DNCSKWAREK Tomasz 2516Carbon OCR Racing TeamKATOWICEM 35-3900:00:0001:57:52.2001:57:52.200:006.1
DNCMIERZICKI Marcel 2519Power TrainingWARSZAWAM 35-3900:00:0002:02:02.1502:02:02.150:005.9
DNCŻÓŁTAŃSKI Paweł 2404Ex TeamKARŁOWICEM 30-3400:00:0002:06:25.6502:06:25.650:005.7
DNCRYBACKI Błażej 2523RMF4RT GLADIATORSNOWA WRONAM 35-3900:00:0002:18:12.3502:18:12.350:005.2
DNCWEJKNIS Krzysztof 2518RMF4TGLADIATORSŁUKTAM 35-3900:00:0002:18:17.3502:18:17.350:005.2
DNCGLONEK Sebastian 2522CARBON OCR RACING TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM 35-3900:00:0002:20:36.3502:20:36.350:005.1
DNCCHŁĄD Aleksander 2005Ex TeamPRZYSIECZM Elite00:00:0002:24:34.7502:24:34.750:005
DNCKURAŚ Beata 2108xRunnersGDAŃSKK Elite00:00:0002:25:34.9502:25:34.950:004.9
DNCBRUSIŁO Bartosz 2506WARSZAWAM 35-3900:00:0002:29:51.7502:29:51.750:004.8
DNCKRAWIECKI Mateusz 2038Husaria Race TeamIŁAWAM Elite00:00:0002:30:26.1002:30:26.100:004.8
DNCMILEWICZ Dariusz 2402Bohar Palety RunnersŻUKOWICEM 30-3400:00:0002:37:16.7502:37:16.750:004.6
DNCKARBOWSKI Sławomir 2515NextremeOBORYM 35-3900:00:0002:37:37.2502:37:37.250:004.6
DNCSTRADZA Bartłomiej 2306Carbon OCR Racing TeamKATOWICEM 25-2900:00:0002:40:10.7002:40:10.700:004.5
DNCSARLEJ Robert 2311Ex TeamPAKOSŁAWICEM 25-2900:00:0002:46:22.6502:46:22.650:004.3
DNCJAHNS Adam 2204POZNAŃM 18-2400:00:0002:47:08.5502:47:08.550:004.3
DNCTOMAKA Tomasz 2033Husaria Race TeamRZESZÓWM Elite00:00:0002:50:38.3502:50:38.350:004.2
DNCSERAFIN Mariusz 2410DirtySparrowsWITNICAM 30-3400:00:0002:53:24.3002:53:24.300:004.2
DNCMALEŃCZYK Sylwester 2521PRUSZKOWM 35-3900:00:0002:56:34.4002:56:34.400:004.1
DNCIWANSKI Przemyslaw 2501Husaria Race TeamCHORZOWM 35-3900:00:0003:00:15.7503:00:15.7515:014
DNCRYNKIEWICZ Mateusz 2009NextremeBOGDANIECM Elite00:00:0003:01:47.6003:01:47.600:004
DNCRELIDZYŃSKI Michał 2509KIELCEM 35-3900:00:0003:02:27.0003:02:27.0015:123.9
DNCZIMOŃ Norbert 2409WATAHAWROCLAWM 30-3400:00:0003:09:44.7003:09:44.7015:483.8
DNCGŁAZ Jacek 2703Husaria Race TeamTUSZÓW NARODOWYM 45-4900:00:0003:10:39.2503:10:39.2515:533.8
DNCLEBIODA Marcin 2302Socios SilesiaRYBNIKM 25-2900:00:0003:13:12.1503:13:12.150:003.7
DNCRĘBACZ Krzysztof 2704Baltic SealsSŁUPSKM 45-4900:00:0003:13:43.5003:13:43.5016:083.7
DNCULDYNOWICZ Bartosz 2040Dirty SparrowsGRYFICEM 35-3900:00:0003:18:47.6003:18:47.6016:333.6
DNCKAMIONKA Mateusz 2315Husaria Race TeamCHOJNICEM 25-2900:00:0003:21:39.1503:21:39.1516:483.6
DNCDALKIEWICZ Dariusz 2706CrossFit SuszSUSZM 45-4900:00:0003:37:07.0503:37:07.0518:053.3
DNCKOWALEWSKI Kasper 4069Dirty SparrowsGRUSZCZYNM 25-2900:00:0003:38:20.9503:38:20.9518:113.3
DNCSTASEVICH Aliaksandr 2024OCR BelarusMINSKM Elite00:00:0003:39:51.9003:39:51.900:003.3
DNCBURDZY Daniel 2205Bestie OCR LegionowoLEGIONOWOM 18-2400:00:0003:40:33.0503:40:33.0518:223.3
DNCSZCZOTOK Wiktor 3312PSZCZYNAM 18-2400:00:0003:50:14.2003:50:14.2019:113.1
DNCOŹMINKOWSKA Aleksandra 2901Dirty SparrowsPOZNAŃK 25-2900:00:0003:52:37.2503:52:37.2519:233.1
DNCPUCHACZ Michael 2407GladiatorsŁUKTAM 30-3400:00:0003:54:25.9503:54:25.9519:323.1
DNCZYCH Zbigniew 2801Carbon OCR Racing TeamIMIELINM 50+00:00:0003:55:47.7003:55:47.7019:383.1
DNCKACZOR Marcin 2705Carbon OCR Racing TeamIMIELINM 45-4900:00:0004:03:42.4504:03:42.450:003
DNCMARKOWSKI Fabian 2412Ms fit studio GostyńGARZYNM 30-3400:00:0004:07:17.4504:07:17.4520:362.9
DNCSERAFIŃSKI Robert 2803Dziady OCRKONINM 50+00:00:0004:09:53.3504:09:53.350:002.9
DNCJANISZEWSKI Grzegorz 2804DZIADY OCRWARSZAWAM 50+00:00:0004:13:27.9004:13:27.9021:072.8
DNCJESKA Tomasz 2602Dirty SparrowsŁUKOWOM 40-4400:00:0004:27:21.2504:27:21.2522:162.7
DNCBARCIKOWSKI Łukasz 2514POWER TRAININGWARSZAWAM 35-3900:00:0004:27:56.7504:27:56.7522:192.7
Przekroczony limit czasu: 04:30:00
DNCWIŚNIEWSKI Norbert 2603Husaria Race TeamNOWE MIASTO LUBAWSKIEM 40-4400:00:0004:31:24.0504:31:24.0522:372.7
DNCNIKIEL Dariusz 2517Dirty SparrowsWĄGROWIECM 35-3900:00:0004:33:25.1504:33:25.1522:472.6
DNCBIEDROWSKI Konrad 2043Koniuchy OCROPOCZNOM Elite00:00:0004:35:40.5004:35:40.5022:582.6
DNCRZEPKA Rafał 2305Husaria Race TeamPOZNAŃM 25-2900:00:0004:36:14.3004:36:14.3023:012.6
DNCMÓWIŃSKI Patryk 2308R.Ambo Druga CrewOLSZTYNM 30-3400:00:0004:46:45.5504:46:45.5523:532.5
DNCSTAMATEL Sebastian 2304SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM 25-2900:00:0004:52:45.9004:52:45.9024:232.5
DNCDYSZKIEWICZ Grzegorz 2408Koniuchy OCRKUTNOM 30-3400:00:0004:56:14.1004:56:14.1024:412.4
DNCCHMIELORZ Józef 2413Carbon OCR Racing TeamLĘDZINYM 30-3400:00:0004:56:43.0004:56:43.0024:432.4
DNCPETELCZYC Piotr 2701Husaria Race TeamTYCHYM 45-4900:00:0005:00:02.8505:00:02.8525:002.4
DNCDUDA Grzegorz 2601Best BeastsBUKÓWKAM 40-4400:00:0005:00:51.7505:00:51.750:002.4
DNCSZYMAŃSKI Bartłomiej 2411ŁÓDŹM 30-3400:00:0005:42:33.8005:42:33.8028:322.1
LIMPAPLICKA Katarzyna 2101Dzikie Dziki GorzówGORZÓW WIELKOPOLSKIK Elite00:00:0004:45:14.0004:45:14.000:002.5
LIMMACHTYL Zygmunt 2707Best BeastsBIERKOWOM 45-4900:00:0004:52:51.7504:52:51.750:002.5
MIODEK Adrian 2502Dirty SparrowsOPALENICAM 35-39DNF DNF DNF--
CZERWINSKI Maciej 2313Baltic SealsSŁUPSKM 25-29DNF DNF DNF--
WOROBIEWA Jekatierina 2109Power TrainingWARSZAWAK EliteDNF DNF DNF--
PAPIÓR Jolanta 2105WATAHAWROCŁAWK EliteDNF DNF DNF--
ZIELIŃSKI Tomasz 2044Warchlaki AdelajdyKRAKÓWM EliteDNF DNF DNF--
KRZYSTYNIAK Robert 2022Goracy Potok TeamNOWY TARGM EliteDNF DNF DNF--
CZERWIŃSKA Anna 3209Best BeastsSŁUPSKK OpenDNF DNF DNF--
ORANKIEWICZ Krzysztof 4071LASOTKIM 25-29DNF DNF DNF--
GRESZTA Waldemar 2702Dziady OCRPUŁTUSKM 45-49DNF DNF DNF--
Znaleziono 205 wynik(ów)