Organizator : | OCR Polska |
Data : | 2019-09-08 |
Miejsce : | Radotki |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 215 |
Wystartowało : | 205 |
Nie ukończyło : | 9 |
Ukończyło : | 196 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K Elite | K Open | M Elite | M Open | 09:00 | 09:10 | 09:20 | 09:30 | 09:45 | 09:55 | 10:05 | 10:15 | 10:25 | 10:35 | 10:45 | 10:55 | 11:05 | 11:15 | 13:00 | 13:10 | 13:10b | 13:40 | K 13-17 | M 13-17 | K 18-24 | M 18-24 | K 25-29 | M 25-29 | K 30-34 | M 30-34 | K 35-39 | M 35-39 | K 40-44 | M 40-44 | K 45-49 | M 45-49 | K 50+ | M 50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JAROSZ Dawid | 4068 | xRunners | BYSTRZYCA KŁODZKA | M 30-34 | 00:00:00 | |
2 | SOBIERAJSKI Krysztof | 4070 | ZĄBKI | M 13-17 | 00:00:00 | ||
3 | TRAPKOWSKI Przemysław | 4066 | xRunners | GDAŃSK | M 35-39 | 00:00:00 | |
4 | BANDOSZ Robert | 4067 | KONIUCHY OCR | SIERPC | M Elite | 00:00:00 | |
5 | CEJKO Dawid | 2201 | Baltic Selas | SŁUPSK | M 18-24 | 00:00:00 | |
6 | KASPRZYK Sebastian | 2001 | #KASPRZYKTEAM | DOBCZYCE | M Elite | 00:00:00 | |
7 | LASKOWSKI Grzegorz | 2002 | RunTeam Piątnica | ŁOMŻA | M Elite | 00:00:00 | |
8 | JAGODZIŃSKI Karol | 2003 | Power Training | WARSZAWA | M Elite | 00:00:00 | |
Niesklasyfikowani | |||||||
DNC | CHŁĄD Aleksander | 2005 | Ex Team | PRZYSIECZ | M Elite | 00:00:00 | |
10 | OŚLIZŁO Marek | 2006 | Socios Silesia | SKRZYSZÓW | M Elite | 00:00:00 | |
11 | KRÓL Piotr | 2007 | SOCIOS SILESIA | RYBNIK | M Elite | 00:00:00 | |
12 | KAŁUŻNY Adam | 2008 | SOCIOS SILESIA | RUDA ŚLĄSKA | M Elite | 00:00:00 | |
DNC | RYNKIEWICZ Mateusz | 2009 | Nextreme | BOGDANIEC | M Elite | 00:00:00 | |
14 | KATOLIKAU Raman | 2010 | Xrunners | MINSK | M Elite | 00:00:00 | |
15 | KRAUCHANKA Aliaksandr | 2011 | ФорсЖим | МОГИЛЕВСКИЙ РАЙОН | M Elite | 00:00:00 | |
16 | SELIANIN Dmytro | 2012 | Socios Silesia | TARNOWSKIE GÓRY | M Elite | 00:00:00 | |
17 | BUDZISZ Krzysztof | 2013 | SOCIOS SILESIA | BYTOM | M Elite | 00:00:00 | |
18 | OPIAŁ Grzegorz | 2014 | X-TeamTarnów | WIŚNIOWA | M Elite | 00:00:00 | |
19 | DANIELKIEWICZ Tomasz | 2016 | XRunners | ŻUKOWICE | M Elite | 00:00:00 | |
20 | MĘDYGRAŁ Krystian | 2017 | WATAHA | WROCŁAW | M Elite | 00:00:00 | |
21 | MIKRUT Jakub | 2018 | Gorący potok team podhalańskie dziki | CZARNY DUNAJEC | M Elite | 00:00:00 | |
22 | PRUSAK Piotr | 2019 | Gorący Potok Team | NOWY SĄCZ | M Elite | 00:00:00 | |
23 | HAJNOS Dawid | 2020 | Gorący Potok | SZAFLARY | M Elite | 00:00:00 | |
24 | RACZEK Radosław | 2021 | Gorący Potok Team | KRAKÓW | M Elite | 00:00:00 | |
25 | KAMISHKAILO Anatoly | 2023 | Ocr Belarus | MINSK | M Elite | 00:00:00 | |
DNC | STASEVICH Aliaksandr | 2024 | OCR Belarus | MINSK | M Elite | 00:00:00 | |
27 | JASTRZĘBSKI Piotr | 2025 | SOCIOS SILESIA | ZABRZE | M Elite | 00:00:00 | |
28 | KALININ Jarosław | 2026 | xRunners | WROCŁAW | M Elite | 00:00:00 | |
29 | PRYKOWSKI Tomasz | 2027 | xRunners | ŁÓDŹ | M Elite | 00:00:00 | |
30 | FILIP Bartosz | 2028 | Socios Silesia | GLIWICE | M Elite | 00:00:00 | |
31 | BRZOZOWSKI Filip | 2029 | Husaria Race Team | ZALASEWO | M Elite | 00:00:00 | |
32 | PŁÓCIENNIK Piotr | 2030 | ŁÓDŹ | M Elite | 00:00:00 | ||
33 | KONEWKA Jacek | 2031 | DRZEWICA | M Elite | 00:00:00 | ||
34 | KRAWCZYK Tomasz | 2032 | Husaria Race Team | DOBROŃ | M Elite | 00:00:00 | |
DNC | TOMAKA Tomasz | 2033 | Husaria Race Team | RZESZÓW | M Elite | 00:00:00 | |
36 | WASIELEWSKI Michał | 2034 | Koniuchy OCR | KUTNO | M Elite | 00:00:00 | |
37 | BYRCZEK Michał | 2035 | WATAHA | WROCŁAW | M Elite | 00:00:00 | |
38 | BRZOSKWINIA Wojciech | 2036 | Husaria Race Team | BOLECHOWICE | M Elite | 00:00:00 | |
39 | WOJTYSZYN Wojciech | 2037 | xRunners | NAMYSŁÓW | M Elite | 00:00:00 | |
DNC | KRAWIECKI Mateusz | 2038 | Husaria Race Team | IŁAWA | M Elite | 00:00:00 | |
41 | FARKOWSKI Konrad | 2039 | Koniuchy Ocr | MYSIADŁO | M Elite | 00:00:00 | |
42 | GAŁDYN Kamil | 2041 | Gorący Potok | SZAFLARY | M Elite | 00:00:00 | |
43 | WAŁDOWSKI Dominik | 2042 | xRunners | GDAŃSK | M 35-39 | 00:00:00 | |
44 | GROBELNA Aleksandra | 2103 | xRunners | BRZEG DOLNY | K Elite | 00:00:00 | |
45 | BARANOWSKA Katarzyna | 2104 | Gorący Potok Team | WŁOCŁAWEK | K Elite | 00:00:00 | |
46 | WIELECHOWSKA Natalia | 2106 | Husaria Race Team | WARSZAWA | K Elite | 00:00:00 | |
47 | RYNKIEWICZ Agnieszka | 2107 | Husaria Race Team | BOGDANIEC | K Elite | 00:00:00 | |
DNC | KURAŚ Beata | 2108 | xRunners | GDAŃSK | K Elite | 00:00:00 | |
49 | SERAFIŃSKI Maciej | 2202 | Nextreme | KONIN | M 18-24 | 00:00:00 | |
DNC | SZYSZKA Kacper | 2203 | Koniuchy OCR | KUTNO | M 18-24 | 00:00:00 | |
DNC | JAHNS Adam | 2204 | POZNAŃ | M 18-24 | 00:00:00 | ||
52 | KOZŁOWSKI Artur | 2206 | Husaria Race Team | ŁASK | M 18-24 | 00:00:00 | |
53 | PIOTROWSKI Grzegorz | 2207 | Socios Silesia | SMOLNICA | M 18-24 | 00:00:00 | |
54 | KIĘPISTY Patryk | 2301 | Move Factory | ŁÓDŹ | M 25-29 | 00:00:00 | |
DNC | LEBIODA Marcin | 2302 | Socios Silesia | RYBNIK | M 25-29 | 00:00:00 | |
56 | KAŁUŻNY Michał | 2303 | Dirty Sparrows | POZNAŃ | M 25-29 | 00:00:00 | |
DNC | STRADZA Bartłomiej | 2306 | Carbon OCR Racing Team | KATOWICE | M 25-29 | 00:00:00 | |
58 | MANTYCKI Rafał | 2307 | Biuro Ochrony Businessu Rafał Jakubczyk | LUBLIN | M 25-29 | 00:00:00 | |
59 | KNOP Marcin | 2309 | xRunners | KRAKÓW | M 25-29 | 00:00:00 | |
DNC | PACIOREK Piotr | 2310 | Husaria Race Team | KRAKÓW | M 25-29 | 00:00:00 | |
DNC | SARLEJ Robert | 2311 | Ex Team | PAKOSŁAWICE | M 25-29 | 00:00:00 | |
62 | JACIÓW Paweł | 2314 | WATAHA | PRZEMYŚL | M 25-29 | 00:00:00 | |
63 | GRZONDKO Mateusz | 2316 | WATAHA | WROCŁAW | M 25-29 | 00:00:00 | |
64 | ANTCZAK Marcin | 2317 | Nextreme | MIĘDZYRZECZ | M 25-29 | 00:00:00 | |
65 | TOMASIK Alan | 2318 | NEXTREME | WARSZAWA | M 25-29 | 00:00:00 | |
66 | KOŁODZIEJ Krystian | 2401 | Bestie OCR Legionowo | MARKI | M 30-34 | 00:00:00 | |
DNC | MILEWICZ Dariusz | 2402 | Bohar Palety Runners | ŻUKOWICE | M 30-34 | 00:00:00 | |
DNC | ŻÓŁTAŃSKI Paweł | 2404 | Ex Team | KARŁOWICE | M 30-34 | 00:00:00 | |
69 | BUGAJ Mariusz | 2405 | Hardcorowe Wychylylybymy | WARSZAWA | M 30-34 | 00:00:00 | |
70 | KUBER Andrzej | 2406 | xRunners | LIDZBARK WARMIŃSKI | M 30-34 | 00:00:00 | |
DNC | SERAFIN Mariusz | 2410 | DirtySparrows | WITNICA | M 30-34 | 00:00:00 | |
72 | URBAŃSKI Kamil | 2414 | Nextreme | SULĘCIN | M 30-34 | 00:00:00 | |
73 | CHAIEB Sebastian | 2504 | Lemon Team | CHOLERZYN | M 35-39 | 00:00:00 | |
74 | TRĄBIŃSKI Grzegorz | 2505 | Xrunners | GDAŃSK | M 40-44 | 00:00:00 | |
DNC | BRUSIŁO Bartosz | 2506 | WARSZAWA | M 35-39 | 00:00:00 | ||
76 | LISOWSKI Grzegorz | 2507 | SOCIOS SILESIA | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M 35-39 | 00:00:00 | |
77 | JÓZEFIAK Łukasz | 2510 | xrunners | PSZCZÓŁKI | M 35-39 | 00:00:00 | |
78 | LISOWSKI Adam | 2512 | SOCIOS SILESIA | MYSŁOWICE | M 35-39 | 00:00:00 | |
79 | MARUSZEWSKI Marcin | 2513 | NEXTREME | BRWILNO | M 35-39 | 00:00:00 | |
DNC | KARBOWSKI Sławomir | 2515 | Nextreme | OBORY | M 35-39 | 00:00:00 | |
DNC | SKWAREK Tomasz | 2516 | Carbon OCR Racing Team | KATOWICE | M 35-39 | 00:00:00 | |
DNC | WEJKNIS Krzysztof | 2518 | RMF4TGLADIATORS | ŁUKTA | M 35-39 | 00:00:00 | |
DNC | MIERZICKI Marcel | 2519 | Power Training | WARSZAWA | M 35-39 | 00:00:00 | |
DNC | MALEŃCZYK Sylwester | 2521 | PRUSZKOW | M 35-39 | 00:00:00 | ||
DNC | GLONEK Sebastian | 2522 | CARBON OCR RACING TEAM | DĄBROWA GÓRNICZA | M 35-39 | 00:00:00 | |
DNC | RYBACKI Błażej | 2523 | RMF4RT GLADIATORS | NOWA WRONA | M 35-39 | 00:00:00 | |
87 | DOLATA Krzysztof | 2524 | SOCIOS SILESIA | GLIWICE | M 35-39 | 00:00:00 | |
88 | TARKA Andrzej | 2604 | HusariaRace Team | ZELÓW | M Elite | 00:00:00 | |
DNC | ZIMOŃ Norbert | 2409 | WATAHA | WROCLAW | M 30-34 | 00:00:00 | |
DNC | IWANSKI Przemyslaw | 2501 | Husaria Race Team | CHORZOW | M 35-39 | 00:00:00 | |
DNC | KAMIONKA Mateusz | 2315 | Husaria Race Team | CHOJNICE | M 25-29 | 00:00:00 | |
DNC | RELIDZYŃSKI Michał | 2509 | KIELCE | M 35-39 | 00:00:00 | ||
DNC | BURDZY Daniel | 2205 | Bestie OCR Legionowo | LEGIONOWO | M 18-24 | 00:00:00 | |
94 | PIELATOWSKI Adam | 2403 | Dirty Sparrows | POZNAŃ | M 30-34 | 00:00:00 | |
DNC | KOWALEWSKI Kasper | 4069 | Dirty Sparrows | GRUSZCZYN | M 25-29 | 00:00:00 | |
DNC | ULDYNOWICZ Bartosz | 2040 | Dirty Sparrows | GRYFICE | M 35-39 | 00:00:00 | |
97 | CICHA Natalia | 2102 | xRunners | KOPANICA | K Elite | 00:00:00 | |
98 | MORAWSKI Grzegorz | 2508 | KONIUCHY OCR | WARSZAWA | M 35-39 | 00:00:00 | |
DNC | SZCZOTOK Wiktor | 3312 | PSZCZYNA | M 18-24 | 00:00:00 | ||
100 | KURACH Stanisław | 2802 | Dziady OCR | WARKA | M 50+ | 00:00:00 | |
DNC | GŁAZ Jacek | 2703 | Husaria Race Team | TUSZÓW NARODOWY | M 45-49 | 00:00:00 | |
Przekroczony limit czasu: 04:30:00 | |||||||
DNC | BIEDROWSKI Konrad | 2043 | Koniuchy OCR | OPOCZNO | M Elite | 00:00:00 | |
DNC | RĘBACZ Krzysztof | 2704 | Baltic Seals | SŁUPSK | M 45-49 | 00:00:00 | |
DNC | PUCHACZ Michael | 2407 | Gladiators | ŁUKTA | M 30-34 | 00:00:00 | |
105 | STEC Jakub | 4065 | Best Beasts | NIEWIEROWO | M 35-39 | 00:00:00 | |
DNC | DALKIEWICZ Dariusz | 2706 | CrossFit Susz | SUSZ | M 45-49 | 00:00:00 | |
DNC | MARKOWSKI Fabian | 2412 | Ms fit studio Gostyń | GARZYN | M 30-34 | 00:00:00 | |
108 | LECH Mateusz | 2312 | Hardcorowe Wychylylybymy | OTWOCK | M 25-29 | 00:00:00 | |
DNC | RZEPKA Rafał | 2305 | Husaria Race Team | POZNAŃ | M 25-29 | 00:00:00 | |
DNC | KACZOR Marcin | 2705 | Carbon OCR Racing Team | IMIELIN | M 45-49 | 00:00:00 | |
DNC | ZYCH Zbigniew | 2801 | Carbon OCR Racing Team | IMIELIN | M 50+ | 00:00:00 | |
DNC | MÓWIŃSKI Patryk | 2308 | R.Ambo Druga Crew | OLSZTYN | M 30-34 | 00:00:00 | |
DNC | BARCIKOWSKI Łukasz | 2514 | POWER TRAINING | WARSZAWA | M 35-39 | 00:00:00 | |
DNC | OŹMINKOWSKA Aleksandra | 2901 | Dirty Sparrows | POZNAŃ | K 25-29 | 00:00:00 | |
115 | KARCZEWSKI Piotr | 4062 | Best Beasts | KOBYLNICA | M Open | 00:00:00 | |
DNC | STAMATEL Sebastian | 2304 | SOCIOS SILESIA | RUDA ŚLĄSKA | M 25-29 | 00:00:00 | |
DNC | NIKIEL Dariusz | 2517 | Dirty Sparrows | WĄGROWIEC | M 35-39 | 00:00:00 | |
DNC | JESKA Tomasz | 2602 | Dirty Sparrows | ŁUKOWO | M 40-44 | 00:00:00 | |
DNC | SERAFIŃSKI Robert | 2803 | Dziady OCR | KONIN | M 50+ | 00:00:00 | |
DNC | JANISZEWSKI Grzegorz | 2804 | DZIADY OCR | WARSZAWA | M 50+ | 00:00:00 | |
DNC | WIŚNIEWSKI Norbert | 2603 | Husaria Race Team | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | M 40-44 | 00:00:00 | |
122 | MACIOŁEK Arkadiusz | 3213 | Crossfit team Susz | IŁAWA | M Open | 00:00:00 | |
123 | MARUSZAK Anna | 3252 | Best Beasts | SŁUPSK | K Open | 00:00:00 | |
DNC | DYSZKIEWICZ Grzegorz | 2408 | Koniuchy OCR | KUTNO | M 30-34 | 00:00:00 | |
DNC | CHMIELORZ Józef | 2413 | Carbon OCR Racing Team | LĘDZINY | M 30-34 | 00:00:00 | |
126 | JANKOWSKI Piotr | 3302 | Rezerwowe Psy | IŁAWA | M Open | 00:00:00 | |
127 | FURMAGA Przemyslaw | 3237 | POWER TRAINING | WARSZAWA | M Open | 00:00:00 | |
128 | ONUFREJUK Marcin | 3214 | Best Beasts | GÓROWO IŁAWECKIE | M Open | 00:00:00 | |
129 | GAŁUCHA Adrian | 4073 | RADZYMIN | M Open | 00:00:00 | ||
130 | JASKÓLSKI Szymon | 3201 | Carbon OCR Racing Team | KATOWICE | M Open | 00:00:00 | |
DNC | DUDA Grzegorz | 2601 | Best Beasts | BUKÓWKA | M 40-44 | 00:00:00 | |
132 | MIKOŁAJEK Robert | 3301 | Toyota Runmator | OŁAWA | M Open | 00:00:00 | |
133 | WIŚNIEWSKI Michał | Best Beasts | BIERKOWO | 00:00:00 | |||
134 | ISKRA Artur | 3204 | ŁĄCK | M Open | 00:00:00 | ||
DNC | PETELCZYC Piotr | 2701 | Husaria Race Team | TYCHY | M 45-49 | 00:00:00 | |
136 | STOLARSKI Kamil | 3202 | Husaria race team | RYBNIK | M Open | 00:00:00 | |
137 | MOLTZAN Łukasz | 3203 | TORUŃ | M Open | 00:00:00 | ||
138 | CHMIELEWSKI Józef | 3253 | Ciechanowiec Team | CIECHANOWIEC | M Open | 00:00:00 | |
139 | LIBERADZKI Marcin | 3254 | Athletic Apollo | WEJHEROWO | M Open | 00:00:00 | |
140 | BUDZYŃSKI Paweł | 3206 | Team OCR Budzyniaki | CIECHANÓW | M Open | 00:00:00 | |
141 | KARLIK Paweł | 3207 | Carbon OCR Racing Team | KOBIÓR | M Open | 00:00:00 | |
DNC | SZYMAŃSKI Bartłomiej | 2411 | ŁÓDŹ | M 30-34 | 00:00:00 | ||
143 | RODASZYŃSKI Paweł | 3601 | WARSZAWA | M Open | 00:00:00 | ||
144 | KOWALCZYK Marlena | 3311 | SULEJÓWEK | K Open | 00:00:00 | ||
145 | RYBAK Piotr | 3310 | WARSZAWA | M Open | 00:00:00 | ||
146 | OWCZAREK Adam | 3307 | WARSZAWA | M Open | 00:00:00 | ||
147 | WALCZAK Danuta | 3239 | Dirty Sparrow | POZNAŃ | K Open | 00:00:00 | |
148 | BINKOWSKA Nadia | 3243 | Dirty Sparrows | PAWŁOWICE | K Open | 00:00:00 | |
149 | GRAJEK Ivo | 3238 | Dirty Sparrows | PAWŁOWICE | M Open | 00:00:00 | |
150 | SYSKA Izabela | 3313 | ŁĘCZYCA | K Open | 00:00:00 | ||
151 | TOPÓLNIAK Natalia | 3309 | Kutno Biega | KUTNO | K Open | 00:00:00 | |
152 | SZUMIELEWICZ Kinga | 3218 | BigYellowFoot Adventure Team | BANINO | K Open | 00:00:00 | |
153 | CHAIEB Natalia | 3306 | Lemon Team | CHOLERZYN | K Open | 00:00:00 | |
154 | NOWACZYK Tomasz | 3221 | GDYNIA | M Open | 00:00:00 | ||
155 | MIKUCKI Krystian | 3227 | PUL Wołomin | KOBYŁKA | M Open | 00:00:00 | |
156 | WASIŃSKA Kasia | 3248 | KUTNO | K Open | 00:00:00 | ||
157 | WÓJCIK Mikołaj | 3223 | DOBCZYN | M Open | 00:00:00 | ||
158 | KĄDZIELA Sylwia | 3230 | PUL Wołomin | KLEMBÓW | K Open | 00:00:00 | |
159 | PAWLAK Kamil | 3247 | KUTNO | M Open | 00:00:00 | ||
160 | DZIĘCIOŁ Łukasz | 4074 | OSTRÓWEK | M Open | 00:00:00 | ||
161 | ROSŁON Michał | 3244 | PUL Wołomin | RADZYMIN | M Open | 00:00:00 | |
162 | LUBELSKA Aleksandra | 3240 | JASIENICA | K Open | 00:00:00 | ||
163 | CZAJKA Konrad | 3236 | PUL Wołomin | WOŁOMIN | M Open | 00:00:00 | |
164 | NOWAKOWSKI Jakub | 3205 | Calisthenics Płock | PŁOCK | M Open | 00:00:00 | |
165 | KALNIUK Tomasz | 3303 | RMF 4RT Gladiators | WARSZAWA | M Open | 00:00:00 | |
166 | GRYŻEWSKI Karol | 3308 | RMF4RT Gladiators | ŁOMIANKI | M Open | 00:00:00 | |
167 | GĄSIOROWSKI Rafał | 3217 | BigYellowFoot Adventure Team | BANINO | M Open | 00:00:00 | |
168 | DUNAJ Kamil | 3219 | GDAŃSK | M Open | 00:00:00 | ||
169 | ŻOŁNIEREK Wojciech | 3251 | Dirty Sparrows | POZNAŃ | M Open | 00:00:00 | |
170 | SZCZERBAL Joanna | 3249 | dirty sparrows | POZNAŃ | K Open | 00:00:00 | |
171 | STASEVICH Alina | 3216 | MINSK | K Open | 00:00:00 | ||
172 | WINNICA Nikola | 3234 | PUL CIECHANÓW | REGIMIN | K Open | 00:00:00 | |
173 | ROMAN Wioleta | 3245 | PUL Ciechanów | CZERNICE BOROWE | K Open | 00:00:00 | |
174 | KOWALEWSKI Dawid | 3235 | PUL Ciechanów | NASIEROWO DOLNE | M Open | 00:00:00 | |
175 | BONISŁAWSKI Kacper | 3233 | pul Ciechanów | KRASNE | M Open | 00:00:00 | |
176 | WOJTYSKA Natalia | 3228 | Pul Ciechanów | CIECHANÓW | K Open | 00:00:00 | |
177 | KOWALSKI Kamil | 3226 | Pul Ciechanów | CIECHANÓW | M Open | 00:00:00 | |
178 | PTASIŃSKA Kinga | 3212 | RMF4RT Gladiators | ŁÓDŹ | K Open | 00:00:00 | |
179 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 3210 | RMF4RT Gladiators | ŁÓDŹ | M Open | 00:00:00 | |
179 | WOCHNIAK Michał | 3211 | RMF4RT Gladiators | ŁÓDŹ | M Open | 00:00:00 | |
181 | WÓJCIAK Ewelina | 3222 | RAWA MAZOWIECKA | K Open | 00:00:00 | ||
182 | SZUKALSKI Maciej | 3305 | OZORKÓW | M Open | 00:00:00 | ||
183 | ZAJÄC Julia | 3255 | ŁÓDŹ | K Open | 00:00:00 | ||
184 | KURCZYŃSKI Grzegorz | 3220 | RMF4RT Gladiators | ŁÓDŹ | M Open | 00:00:00 | |
185 | DRAJKOWSKI Konstanty | 3242 | PUL Wołomin | BULKOWO | M Open | 00:00:00 | |
186 | ROSŁON Natalia | 3241 | PUL Wołomin | DYBÓW KOLONIA | K Open | 00:00:00 | |
187 | ŁĄCKI Łukasz | 3304 | Hardcorowe Wychylylybymy | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M Open | 00:00:00 | |
188 | SZCZOTKA Mateusz | 3229 | PUL Wołomin | KLEMBÓW | M Open | 00:00:00 | |
189 | BEDNARCZYK Zuzanna | 3225 | PUL Wołomin | KOBYŁKA | K Open | 00:00:00 | |
190 | KONICKI Szymon | 3224 | WOŁOMIN | M Open | 00:00:00 | ||
191 | OLĘDZKA Natalia | 3231 | PUL Wołomin | WOŁOMIN | K Open | 00:00:00 | |
192 | SZCZEPAŃSKA Aleksandra | 3250 | PUL Wołomin | JASIENICA | K Open | 00:00:00 | |
193 | SĘKOWSKI Michał | 3232 | PUL Wołomin | TŁUSZCZ | M Open | 00:00:00 | |
LIM | MACHTYL Zygmunt | 2707 | Best Beasts | BIERKOWO | M 45-49 | 00:00:00 | |
LIM | PAPLICKA Katarzyna | 2101 | Dzikie Dziki Gorzów | GORZÓW WIELKOPOLSKI | K Elite | 00:00:00 | |
196 | KOZŁOWSKI Radosław | 4075 | M Open | 00:03:41 | |||
GRESZTA Waldemar | 2702 | Dziady OCR | PUŁTUSK | M 45-49 | DNF | ||
MIODEK Adrian | 2502 | Dirty Sparrows | OPALENICA | M 35-39 | DNF | ||
CZERWINSKI Maciej | 2313 | Baltic Seals | SŁUPSK | M 25-29 | DNF | ||
WOROBIEWA Jekatierina | 2109 | Power Training | WARSZAWA | K Elite | DNF | ||
PAPIÓR Jolanta | 2105 | WATAHA | WROCŁAW | K Elite | DNF | ||
ZIELIŃSKI Tomasz | 2044 | Warchlaki Adelajdy | KRAKÓW | M Elite | DNF | ||
KRZYSTYNIAK Robert | 2022 | Goracy Potok Team | NOWY TARG | M Elite | DNF | ||
ORANKIEWICZ Krzysztof | 4071 | LASOTKI | M 25-29 | DNF | |||
CZERWIŃSKA Anna | 3209 | Best Beasts | SŁUPSK | K Open | DNF |
Znaleziono 205 wynik(ów)