MPOCR 2019 - 5 KM

Organizator:
OCR Polska
Data:
2019-09-07
Miejsce:
Radotki
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
287
Wystartowało:
271
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
264
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuKara/
bonifikata
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KRAWCZYK Tomasz 15Husaria Race TeamDOBROŃM Elite1M 100:00:0000:48:09.2500:48:09.25 9:376.2
2HAJNOS Dawid 11Gorący PotokSZAFLARYM Elite2M 200:00:0000:49:23.6000:49:23.60+00:01:149:526.1
3KASPRZYK Sebastian 1#KASPRZYKTEAMDOBCZYCEM Elite3M 300:00:0000:51:45.1500:51:45.15+00:03:3510:215.8
4SOBIERAJSKI Bolek 4013OCR PolandZĄBKIM 18-241M 400:00:0000:57:29.2500:57:29.25+00:09:2011:295.2
5JÓZEFIAK Łukasz 509xrunnersPSZCZÓŁKIM 35-391M 500:00:0001:03:42.4001:03:42.40+00:15:3312:444.7
6KOZŁOWSKI Artur 211Husaria Race TeamŁASKM 18-242M 600:00:0001:03:52.2501:03:52.25+00:15:4312:464.7
7BANDOSZ Robert 18Koniuchy OCRSIERPCM Elite4M 700:00:0001:04:53.8501:04:53.85+00:16:4412:584.6
8LYKHITSKYI Volodymyr 411WATAHAWROCŁAWM 30-341M 800:00:0001:06:41.9501:06:41.95+00:18:3213:204.5
9TOMASIK Alan 307NEXTREMEWARSZAWAM 25-291M 900:00:0001:10:36.8501:10:36.85+00:22:2714:074.2
10KRAUCHANKA Aliaksandr 9?????????????????? ?????M Elite5M 1000:00:0001:11:31.9501:11:31.95+00:23:2214:184.2
11DECIUK Teofil 16ZIELONA GORAM Elite6M 1100:00:0001:12:44.7001:12:44.70+00:24:3514:324.1
12JACIÓW Paweł 309WATAHAPRZEMYŚLM 25-292M 1200:00:0001:13:06.4501:13:06.45+00:24:5714:374.1
13CHYLIŃSKI Radosław 1406ANWILTEAMWŁOCŁAWEKM Open1M 1300:00:0001:22:19.3501:22:19.35+00:34:1016:273.6
14GAPIŃSKI Rafał 1408WŁOCŁAWEKM Open2M 1400:00:0001:22:20.0501:22:20.05+00:34:1016:283.6
15STEFAŃSKI Arkadiusz 1411ANWILTEAMCZERNIEWICEM Open3M 1500:00:0001:22:20.9501:22:20.95+00:34:1116:283.6
16STOKFISZ Michał 1414ANWILTEAMCHOCEŃM Open4M 1600:00:0001:22:42.5001:22:42.50+00:34:3316:323.6
17KOWALKOWSKI Paweł 1403ANWILTEAMGOSTYNINM Open5M 1700:00:0001:22:58.3001:22:58.30+00:34:4916:353.6
18LINIEWSKI Łukasz 1409ANWILTEAMWŁOCŁAWEKM Open6M 1800:00:0001:24:03.5001:24:03.50+00:35:5416:483.6
19KALININ Jarosław 6xRunnersWROCŁAWM Elite7M 1900:00:0001:24:13.0501:24:13.05+00:36:0316:503.6
20GROBELNA Aleksandra 105xRunnersBRZEG DOLNYK Elite1K 100:00:0001:25:07.0501:25:07.05+00:36:5717:013.5
21STELNIKOVICH Sergey 7???????????M Elite8M 2000:00:0001:26:53.6001:26:53.60+00:38:4417:223.5
22MARCINIAK Przemysław 1412ANWILTEAMWŁOCŁAWEKM Open7M 2100:00:0001:27:51.3501:27:51.35+00:39:4217:343.4
23MALINOWSKI Rafał 1315PŁOCKM Open8M 2200:00:0001:28:43.5001:28:43.50+00:40:3417:443.4
24PRUSAK Piotr 10Gorący Potok TeamNOWY SĄCZM Elite9M 2300:00:0001:32:30.0501:32:30.05+00:44:2018:303.2
25MACIOŁEK Arkadiusz 1217Crossfit team SuszIŁAWAM Open9M 2400:00:0001:33:44.4501:33:44.45+00:45:3518:443.2
26LEWANDOWSKI Bartosz 1410ANWILTEAMWŁOCŁAWEKM Open10M 2500:00:0001:34:09.0501:34:09.05+00:45:5918:493.2
27SPYCHALSKI Tomasz 1407ANWILTEAMKONECKM Open11M 2600:00:0001:35:46.6501:35:46.65+00:47:3719:093.1
28ZUBEK Marta 1404AnwilTeamWŁOCŁAWEKK Open1K 200:00:0001:35:59.9501:35:59.95+00:47:5019:113.1
29BŁASZCZYK Brunon 4018Koniuchy OCRWARSZAWAM Open12M 2700:00:0001:37:43.7501:37:43.75+00:49:3419:323.1
30OZIMKOWSKA Beata 1206SKĘPEK Open2K 300:00:0001:37:55.1501:37:55.15+00:49:4519:353.1
31WIKTOROWICZ Mariusz 612RMF4RT GladiatorsŁÓDŹM 40-441M 2800:00:0001:39:31.8501:39:31.85+00:51:2219:543
32JANUSZEWSKI Bartosz 21Koniuchy OCRZIELONA GÓRAM Elite10M 2900:00:0001:40:11.2501:40:11.25+00:52:0220:023
33PRZEDPEŁSKI Jarosław 1255PŁOCKM Open13M 3000:00:0001:41:46.2501:41:46.25+00:53:3720:212.9
34CHOLEWINSKI Paweł 1249KEDZIERZYNM Open14M 3100:00:0001:41:52.0001:41:52.00+00:53:4220:222.9
35LEWANDOWSKI Tomasz 1248PŁOCKM Open15M 3200:00:0001:41:52.9001:41:52.90+00:53:4320:222.9
36JÓZWIAK Lukasz 1250ARCHUTÓWKOM Open16M 3300:00:0001:41:52.9001:41:52.90+00:53:4320:222.9
37JUZAK Dawid 1259PŁOCKM Open17M 3400:00:0001:41:54.0001:41:54.00+00:53:4420:222.9
38PISARCZYK Karolina 107BeFit24TeamOLSZOWICEK Elite2K 400:00:0001:42:34.5001:42:34.50+00:54:2520:302.9
39JAROSZ David 20xRunnersBYSTRZYCA KŁODZKAM Elite11M 3500:00:0001:44:17.9001:44:17.90+00:56:0820:512.9
40SĘKOWSKI Piotr 1205ŁĄSKI PIECM Open18M 3600:00:0001:46:45.2501:46:45.25+00:58:3621:212.8
41WILGOCKI Radosław 1221GĄBINM Open19M 3700:00:0001:47:18.6501:47:18.65+00:59:0921:272.8
42SKRZYSZOWSKI Janusz 17GORZYCZKIM Elite12M 3800:00:0001:49:36.3501:49:36.35+01:01:2721:552.7
43RULEWSKI Michał 4002xRunnersBYDGOSZCZM Open20M 3900:00:0001:51:29.6501:51:29.65+01:03:2022:172.7
44JĘDRZEJEWSKI Jacek 1306SWAP RUUNING TEAMPŁOCKM Open21M 4000:00:0001:52:26.1501:52:26.15+01:04:1622:292.7
45PIASECKI Dawid 1229-PŁOCKM Open22M 4100:00:0001:54:02.6501:54:02.65+01:05:5322:482.6
46JARZYNKA Bartosz 1270MKS 'ZA WODĄ PONIATOWO'ŻUROMINM Open23M 4200:00:0001:54:15.4501:54:15.45+01:06:0622:512.6
47PŁACZEK Anna 1421Carbon OCR Racing TeamCZELADŹK Open3K 500:00:0001:54:33.3001:54:33.30+01:06:2422:542.6
48MĘDYGRAŁ Krystian 311WATAHAWROCŁAWM 25-293M 4300:00:0001:55:12.4501:55:12.45+01:07:0323:022.6
49LEWANDOWSKI Przemysław 1267Nie W Szczepionkę TeamWARSZAWAM Open24M 4400:00:0001:55:30.0001:55:30.00+01:07:2023:062.6
50KURACH Stanisław 804Dziady OCRWARKAM 50+1M 4500:00:0001:55:51.4501:55:51.45+01:07:4223:102.6
51WŁODARCZYK Dawid 1232Kutno BiegaSTRZELCEM Open25M 4600:00:0001:56:08.7001:56:08.70+01:07:5923:132.6
52SKUPIEŃ Tomasz 802SKOCZÓWM 13-171M 4700:00:0001:56:19.0001:56:19.00+01:08:0923:152.6
53MALINOWSKI Jacek 1226SIECIEŃM Open26M 4800:00:0001:56:30.1001:56:30.10+01:08:2023:182.6
54MACIKOWSKI Marcin 1227BRODNICAM Open27M 4900:00:0001:56:30.1001:56:30.10+01:08:2023:182.6
55FIGURSKI Łukasz 1305SWAP RUNNING TEAMSOCHOCINM Open28M 5000:00:0001:56:31.9001:56:31.90+01:08:2223:182.6
56STRZYŻEWSKI Tomek 1204OSIEM Open29M 5100:00:0001:56:51.7001:56:51.70+01:08:4223:222.6
57TOMAKA Tomasz 19Husaria Race TeamRZESZÓWM Elite13M 5200:00:0001:56:52.6001:56:52.60+01:08:4323:222.6
58MISSALA Mateusz 1274Power TrainingSTARE BABICEM Open30M 5300:00:0001:57:57.3001:57:57.30+01:09:4823:352.5
59MARUSZEWSKI Marcin 507NEXTREMEBRWILNOM 35-392M 5400:00:0001:58:05.6501:58:05.65+01:09:5623:372.5
60IWANOWSKI Kamil 1303KIELCEM Open31M 5500:00:0001:58:06.2501:58:06.25+01:09:5723:372.5
61PUZON Tomasz 1309KIELCEM Open32M 5600:00:0001:58:07.0001:58:07.00+01:09:5723:372.5
62ROMIK Jakub 1251WITASZYCEM Open33M 5700:00:0001:58:45.1501:58:45.15+01:10:3523:452.5
63KIESZKOWSKI Michał 1310KUTNOM Open34M 5800:00:0001:59:29.5501:59:29.55+01:11:2023:532.5
64KOSIŃSKI Michael 1245Harpagan Team BydgoszczBYDGOSZCZM Open35M 5900:00:0001:59:41.9501:59:41.95+01:11:3223:562.5
65KARCZEWSKI Adam 1320SRKCHMIELNOM Open36M 6000:00:0001:59:49.9001:59:49.90+01:11:4023:572.5
66PÓŁGĘSEK Bartosz 1201Harpagan RunnersSOLEC KUJAWSKIM Open37M 6100:00:0002:03:59.2002:03:59.20+01:15:4924:472.4
67ŁAPACZ Tomasz 1423POWER TRAININGWARSZAWAM Open38M 6200:00:0002:04:30.5002:04:30.50+01:16:2124:542.4
68RYBAK Paulina 1314Power TrainingWARSZAWAK Open4K 600:00:0002:05:09.9002:05:09.90+01:17:0025:012.4
69JULIKOWSKI Karol 1304Off-Road Runners Benefit SystemsPIASECZNOM Open39M 6300:00:0002:05:09.9502:05:09.95+01:17:0025:012.4
70REDA Wiesław 1263PŁOCKM Open40M 6400:00:0002:05:30.9502:05:30.95+01:17:2125:062.4
71JARZYNA Bartłomiej 1319BRWINÓWM Open41M 6500:00:0002:07:49.6502:07:49.65+01:19:4025:332.3
72GILARSKI Paweł 1318BRWINÓWM Open42M 6600:00:0002:07:49.7002:07:49.70+01:19:4025:332.3
73KOZŁOWSKI Andrzej 1321GRODZISKM Open43M 6700:00:0002:07:49.9502:07:49.95+01:19:4025:332.3
74BANACZKOWSKI Tomasz 1301RMG4RT GladiatorsWARSZAWAM Open44M 6800:00:0002:08:01.6502:08:01.65+01:19:5225:362.3
75NAGLAK Hubert 4019M Open45M 6900:36:1201:31:54.7502:08:07.10+01:19:5718:233.3
76FIRST Tomasz 1266Power TrainingPŁOŃSKM Open46M 7000:00:0002:08:55.8002:08:55.80+01:20:4625:472.3
77TALAGA Paweł 1211KONIUCHY OCRKUTNOM Open47M 7100:00:0002:09:03.4502:09:03.45+01:20:5425:482.3
78LIBERADZKI Marcin 1272Athletic ApolloWEJHEROWOM Open48M 7200:00:0002:09:07.3502:09:07.35+01:20:5825:492.3
79ZABOROWSKI Łukasz 1228Active Runners PłockPŁOCKM Open49M 7300:00:0002:09:11.3002:09:11.30+01:21:0225:502.3
80JÓŹWIAK Jarosław 1247PŁOCKM Open50M 7400:00:0002:10:08.9002:10:08.90+01:21:5926:012.3
81SZYPERSKI Maciej 1260PŁOCKM Open51M 7500:00:0002:10:09.1502:10:09.15+01:21:5926:012.3
82WOJCIECHOWSKA Magdalena 1257PŁOCKK Open5K 700:00:0002:10:09.1502:10:09.15+01:21:5926:012.3
83BLOCH Jacek 1258PŁOCKM Open52M 7600:00:0002:10:09.4502:10:09.45+01:22:0026:012.3
84WOJCIECHOWSKI Ziemowit 1256PŁOCKM Open53M 7700:00:0002:10:09.7502:10:09.75+01:22:0026:012.3
85TURLEJ Paweł 1276WARSZAWAM Open54M 7800:00:0002:10:11.2502:10:11.25+01:22:0226:022.3
86BYCZEK Izabela 1307Carbon OCR Racing TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK Open6K 800:00:0002:11:03.2002:11:03.20+01:22:5326:122.3
87SKWAREK Magdalena 1311Carbon OCR Racing TeamKATOWICEK Open7K 900:00:0002:11:03.6502:11:03.65+01:22:5426:122.3
88ZBROSZCZYK Damian 1308Carbon Ocr Racing TeamRYBNIKM Open55M 7900:00:0002:13:29.7502:13:29.75+01:25:2026:412.2
89SZYPSZAK Konrad 1219Calisthenics PłockPŁOCKM Open56M 8000:00:0002:13:46.8502:13:46.85+01:25:3726:452.2
90GŁADYSZ Marcin 1302Wilk TrenujeWARSZAWAM Open57M 8100:00:0002:14:26.7502:14:26.75+01:26:1726:532.2
91KIERZYK Krzysztof 1271GLOGOWM Open58M 8200:00:0002:15:33.0502:15:33.05+01:27:2327:062.2
92DASZCZYK Dawid 1203Aktywny OstrzeszówRZETNIAM Open59M 8300:00:0002:17:55.1502:17:55.15+01:29:4527:352.2
93RYBAK Piotr 1415WARSZAWAM Open60M 8400:00:0002:18:25.0002:18:25.00+01:30:1527:412.2
94KOWALCZYK Marlena 1416SULEJÓWEKK Open8K 1000:00:0002:18:25.3002:18:25.30+01:30:1627:412.2
95OWCZAREK Adam 1316WARSZAWAM Open61M 8500:00:0002:18:26.2002:18:26.20+01:30:1627:412.2
96KITA Grzegorz 4015PKSNWARSZAWAM Open62M 8600:00:0002:18:52.9002:18:52.90+01:30:4327:462.2
97CZERWONIEC Andrzej 1238ŁÓDŹM Open63M 8700:00:0002:20:08.0002:20:08.00+01:31:5828:012.1
98WIELECHOWSKA Natalia 108Husaria Race TeamWARSZAWAK Elite3K 1100:00:0000:10:0002:20:30.0002:20:30.00+01:32:2026:062.3
99KACZMARKIEWICZ Kamil 1212Hardcorowe WychylylybymyBYDGOSZCZM Open64M 8800:00:0002:20:34.9002:20:34.90+01:32:2528:062.1
100SZAŁKOWSKA Agnieszka 1210Hardcorowe WychylylybymyBYDGOSZCZK Open9K 1200:00:0002:20:35.4002:20:35.40+01:32:2628:072.1
101MAŁKIEWICZ Zbyszek 1215Hardcorowe WychylylybymyBYDGOSZCZM Open65M 8900:00:0002:20:36.3002:20:36.30+01:32:2728:072.1
102KARASZEWSKI Rafał 4008 M 9000:00:0002:23:17.7502:23:17.75+01:35:0828:392.1
103MAJOWSKI Michał 1239Carbon OCR Rcing TeamRUDA ŚLĄSKAM Open66M 9100:00:0002:23:33.9002:23:33.90+01:35:2428:422.1
104SHIMKO Evgen 1216Harpaga RunnersBYDGOSZCZM Open67M 9200:00:0002:24:08.5502:24:08.55+01:35:5928:492.1
105WIŚNIEWSKA Monika 1418NOWE MIASTO LUBAWSKIEK Open10K 1300:00:0002:24:25.8502:24:25.85+01:36:1628:532.1
106WIŚNIEWSKI Norbert 1417Husaria Race TeamNOWE MIASTO LUBAWSKIEM Open68M 9300:00:0002:24:26.5002:24:26.50+01:36:1728:532.1
107KRAUSE Magdalena 1419Husaria Race TeamTCZEWK Open11K 1400:00:0002:24:26.5502:24:26.55+01:36:1728:532.1
108SZYMAŃSKI Artur 1209Calisthenics PłockPŁOCKM Open69M 9400:00:0002:24:59.4002:24:59.40+01:36:5028:592.1
109LASKOWSKI Przemysław 1244Calisthenics PłockPŁOCKM Open70M 9500:00:0002:25:40.1002:25:40.10+01:37:3029:082.1
110FURA Piotr 1312Husaria Race TeamGDAŃSKM Open71M 9600:00:0002:25:58.0502:25:58.05+01:37:4829:112.1
111DURKA Michał 1208Calisthenics PłockPŁOCKM Open72M 9700:00:0002:26:36.5502:26:36.55+01:38:2729:192
112KRZESZEWSKI Marcin 1214Calisthenics PłockPŁOCKM Open73M 9800:00:0002:26:51.1502:26:51.15+01:38:4129:222
113ZAJĄC Paweł 1220MIEROSZÓWM Open74M 9900:00:0002:27:43.3002:27:43.30+01:39:3429:322
114GAŁAN Tomasz 1237kojotyMIEROSZÓWM Open75M 10000:00:0002:27:43.7502:27:43.75+01:39:3429:322
115MATEJA Grzesiek 1236KojotyMIEROSZÓWM Open76M 10100:00:0002:27:44.2002:27:44.20+01:39:3429:322
116BURS Klaudia 905KOBYŁKAK 18-241K 1500:00:0000:10:0002:27:52.0002:27:52.00+01:39:4227:342.2
117IRZYK Piotr 1268ZS WyszogródPŁOCKM Open77M 10200:00:0002:28:26.9002:28:26.90+01:40:1729:412
118ROGOZIŃSKI Tomasz 1269ŻUROMINM Open78M 10300:00:0002:28:27.2002:28:27.20+01:40:1729:412
119PIOTROWSKI Grzegorz 210Socios SilesiaSMOLNICAM 18-243M 10400:00:0002:29:01.1002:29:01.10+01:40:5129:482
120BRZECZKOWSKI Paweł 1223Power TrainingWARSZAWAM Open79M 10500:00:0002:32:02.3002:32:02.30+01:43:5330:242
121NAGÓRKA Mateusz 1243Decathlon PłockPŁOCKM Open80M 10600:00:0002:32:14.5502:32:14.55+01:44:0530:262
122PIERZGALSKI Piotr 1230Decathlon PłockBYDGOSZCZM Open81M 10700:00:0002:32:15.0502:32:15.05+01:44:0530:272
123CISEŁ Kamil 1242Decathlon PłockPŁOCKM Open82M 10800:00:0002:32:16.2502:32:16.25+01:44:0730:272
124AJRYSZ Justyna 1241Decathlon PłockPŁOCKK Open12K 1600:00:0002:32:16.4502:32:16.45+01:44:0730:272
125PIĄTEK Marek 1313WOŁÓWM Open83M 10900:00:0002:32:19.5502:32:19.55+01:44:1030:272
126SKON Dawid 1235Kutno BiegaKUTNOM Open84M 11000:00:0002:32:27.8002:32:27.80+01:44:1830:292
127ZIMOŃ Norbert 410WATAHAWROCLAWM 30-342M 11100:00:0002:33:14.8502:33:14.85+01:45:0530:382
128SAWICKA Katarzyna 4003KUTNOK Open13K 1700:00:0002:34:09.4002:34:09.40+01:46:0030:491.9
129GAWROŃSKA Renata 1424KUTNOK Open14K 1800:00:0002:34:12.0502:34:12.05+01:46:0230:501.9
130KUJAWA Małgorzata 1317OLSZTYNK Open15K 1900:00:0002:34:32.5002:34:32.50+01:46:2330:541.9
131SAŁATA Marcin 4012Koniuchy OCRRADOMM 30-343M 11200:00:0002:42:06.7002:42:06.70+01:53:570:001.9
132NADOLNY Kamil 1253PRUSZKÓWM Open85M 11300:00:0002:42:48.9502:42:48.95+01:54:3932:331.8
133URBAŃSKI Kamil 404NEXTREMESULĘCINM 30-344M 11400:00:0002:42:52.9502:42:52.95+01:54:430:001.8
134GÓRSKI Emil 1252Husaria Race TeamWARSZAWAM Open86M 11500:00:0002:44:40.9502:44:40.95+01:56:3132:561.8
135CHODOWSKI Łukasz 1254Husaria Race TeamPRUSZKÓWM Open87M 11600:00:0002:45:45.6002:45:45.60+01:57:3633:091.8
136PODBIELSKA Gosia 1601WARSZAWAK Open16K 2000:00:0002:46:11.6502:46:11.65+01:58:0233:141.8
137BERK Artur 1501R.ambo RaceŁUKTAM Open88M 11700:00:0002:47:04.7502:47:04.75+01:58:5533:241.8
138SOSNOWSKA Agata 1213PŁOCKK Open17K 2100:00:0002:48:26.9502:48:26.95+02:00:1733:411.8
139GREC Klaudia 4014WARSZAWA K 2200:00:0002:48:27.1502:48:27.15+02:00:1733:411.8
140LACHOWSKA Agata 4001PŁOCKK Open18K 2300:00:0002:48:27.8002:48:27.80+02:00:1833:411.8
141GŁOWACKA Daria 4017PŁOCKK Open19K 2400:00:0002:48:28.4002:48:28.40+02:00:1933:411.8
142WĄSOWSKA Sandra 4016PŁOCKK Open20K 2500:00:0002:48:29.1002:48:29.10+02:00:1933:411.8
143KIĘPISTY Patryk 301Move FactoryŁÓDŹM 25-294M 11800:00:0002:49:09.7502:49:09.75+02:01:000:001.8
144LASOTA Jakub 1262ŁÓDŹM Open89M 11900:00:0002:51:37.6502:51:37.65+02:03:2834:191.7
145JABŁONKA Bartosz 1261ŁÓDŹM Open90M 12000:00:0002:51:38.3502:51:38.35+02:03:2934:191.7
146FIJAK Karolina 1234Grażynki OCRMUROWANA GOSLINAK Open21K 2600:00:0002:54:25.8002:54:25.80+02:06:1634:531.7
147FIJAK Remigiusz 1233Dirty SparrowsMUROWANA GOŚLINAM Open91M 12100:00:0002:54:48.6502:54:48.65+02:06:3934:571.7
148STRUSZKIEWICZ Aleksandra 1273POWER TRAININGWARSAWK Open22K 2700:00:0002:55:07.0002:55:07.00+02:06:5735:011.7
149PIELATOWSKA Jadwiga 1275Dirty SparrowsPOZNAŃK Open23K 2800:00:0002:55:22.5502:55:22.55+02:07:1335:041.7
150GILARSKA Marta 1322Biegowe NygusyBRWINÓWK Open24K 2900:00:0002:55:44.4002:55:44.40+02:07:3535:081.7
151WOŹNIAK-KARCZEWSKA Patrycja 4005Beat BeastsKOBYLNICAK Open25K 3000:00:0002:56:18.4002:56:18.40+02:08:0935:151.7
152GRABOWSKA Izabela 4000Best BeastsSŁUPSKK Open26K 3100:00:0002:56:18.4502:56:18.45+02:08:0935:151.7
153FILIPEK Carolina 1323United RunersPIASECZNOK Open27K 3200:00:0002:56:35.1502:56:35.15+02:08:2535:191.7
154GÓRECKI Piotr 1413Active Flow TeamGDYNIAM Open92M 12200:00:0002:58:44.7002:58:44.70+02:10:3535:441.7
155GAŁUSZYŃSKI Łukasz 1401Active Flow TeamGDYNIAM Open93M 12300:00:0002:58:45.1002:58:45.10+02:10:3535:451.7
156KOŃCZAK Łukasz 1422GDAŃSKM Open94M 12400:00:0002:58:45.4502:58:45.45+02:10:3635:451.7
157GAŁUSZYŃSKI Paweł 1402Active Flow TeamGDYNIAM Open95M 12500:00:0002:58:54.0502:58:54.05+02:10:4435:461.7
158KOSIŃSKI Jakub 313United RunnersNASIELSKM 25-295M 12600:00:0003:04:30.1003:04:30.10+02:16:200:001.6
159JEŘÁBKOVÁ Petra 1265Fénix PlzeňPLZEŇK Open28K 3300:00:0003:05:38.2503:05:38.25+02:17:2937:071.6
160ŠTRAUB David 1264Fénix PlzeňPLANÁM Open96M 12700:00:0003:05:38.3503:05:38.35+02:17:2937:071.6
161KOZUBEK Seweryn 4011SIERADZM Open97M 12800:00:0003:14:57.8503:14:57.85+02:26:4838:591.5
162PŁUSKA Michał 1240Husaria Race TeamCZĘSTOCHOWAM Open98M 12900:00:0003:20:59.5503:20:59.55+02:32:5040:111.5
DNCDEMCZYSZAK Mateusz 2004M 30-3400:00:0001:05:56.1501:05:56.150:004.6
DNCWÓJCIK Wiktor 4007VikingsrunSMARDZEWICEM Elite00:00:0001:38:24.5001:38:24.500:003
DNCLEWICKI Marcin 3NEXTREMEBODZANÓWM Elite00:00:0001:50:33.7001:50:33.700:002.7
DNCANDRUSHENKA Andrei 516RedHotChiliPeppaMINSKM 35-3900:00:0001:54:34.8501:54:34.850:002.6
DNCMIKOŁAJEK Robert 601Toyota RunmatorOŁAWAM 40-4400:00:0001:55:11.9501:55:11.950:002.6
DNCRYNKIEWICZ Mateusz 5NextremeBOGDANIECM Elite00:00:0001:56:14.8501:56:14.850:002.6
DNCWEJKNIS Krzysztof 520RMF4TGLADIATORSŁUKTAM 35-3900:00:0001:58:59.1501:58:59.150:002.5
DNCPODGÓRSKI Marek 511RUNMAGEDDONWARSZAWAM 35-3900:00:0001:59:54.3001:59:54.300:002.5
DNCBARANOWSKA Katarzyna 106Gorący Potok TeamWŁOCŁAWEKK Elite00:00:0002:04:22.7502:04:22.750:002.4
DNCSERAFIŃSKI Maciej 203NextremeKONINM 18-2400:00:0002:06:32.8502:06:32.850:002.4
DNCPNIEWSKA Karolina 904PIASECZNOK 25-2900:00:0002:06:46.3502:06:46.3525:212.4
DNCWERYK Mateusz 521GRIMPADO / CF3MGDAŃSKM 40-4400:00:0002:09:05.0502:09:05.050:002.3
DNCMIODEK Adrian 504Dirty SparrowsOPALENICAM 35-3900:00:0002:10:52.8002:10:52.800:002.3
DNCMIERZYCKI Marcel 803Power TrainingWARSZAWAM 35-3900:00:0002:11:26.2502:11:26.250:002.3
DNCWYSŁUCH Iza 102xRunnersSKOCZÓWK Elite00:00:0002:13:58.9002:13:58.900:002.2
DNCSZYPOWSKI Jakub 304Rmf4rt GladiatorsŁÓDŹM 25-2900:00:0002:17:03.0502:17:03.050:002.2
DNCKRASOŃ Bartłomiej 2Ex TeamPAKOSŁAWICEM Elite00:00:0002:17:14.7002:17:14.700:002.2
DNCMARKIEWICZ Maksymilian 202Husaria Race TeamWARSZAWAM 18-2400:00:0002:19:13.4502:19:13.450:002.2
DNCKOLEGOWICZ Klaudia 1004BeFit24TeamKRAKÓWK 30-3400:00:0002:19:43.5502:19:43.5527:562.1
DNCSKRĘTY Patryk 212Eden RunnersPOZNAŃM 18-2400:00:0002:21:23.4002:21:23.400:002.1
DNCTOŚKO Tadeusz 604Husaria Race TeamSZCZECINEKM 40-4400:00:0002:23:23.9502:23:23.9528:402.1
DNCLAMENTA Andrzej 605Trener24h.com.plWARSZAWAM 40-4400:00:0002:24:20.5002:24:20.5028:522.1
DNCHLEBKO Albin 807WatahaLEGNICAM 13-1700:00:0002:25:20.1002:25:20.1029:042.1
DNCGRZEGORZYCA Szymon 209Carbon OCR Racing TeamBYTOMM 18-2400:00:0002:25:39.8502:25:39.850:002.1
DNCMIŁOŚ Tomasz 524GDYNIAM 35-3900:00:0002:29:17.5502:29:17.5529:512
DNCKOTŁOWSKI Marcin 512BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAM 35-3900:00:0002:29:18.9002:29:18.9029:512
DNCGAWIN Krzysiek 506BeFit 24 TeamKRAKÓWM 35-3900:00:0002:29:25.9502:29:25.9529:532
DNCZIELIŃSKI Michał 401WARSZAWAM 30-3400:00:0002:29:28.3502:29:28.350:002
DNCMILEWICZ Dariusz 402Bohar Palety RunnersŻUKOWICEM 30-3400:00:0002:29:48.5502:29:48.550:002
DNCKOWALCZYK Dawid 8KRASOCINM Elite00:00:0002:29:55.7002:29:55.700:002
DNCMAJEWSKI Witold 702Bestie OCR LegionowoCHOTOMÓWM 50+00:00:0002:29:58.3502:29:58.3529:592
DNCBENTKOWSKA Magdalena 1001Dirty SparrowsPOZNAŃK 30-3400:00:0002:30:23.1502:30:23.1530:042
DNCMISSALA Magdalena 1104Power TrainingSTARE BABICEK 13-1700:00:0002:31:23.3502:31:23.3530:162
DNCMUCHA Mateusz 302Dirty SparrowsPOZNAŃM 25-2900:00:0002:31:56.6502:31:56.650:002
DNCZYWER Urszula 901WATAHAŻARÓWK 25-2900:00:0002:32:11.3502:32:11.3530:262
DNCDĄBROWSKI Radek 518PABIANICEM 35-3900:00:0002:32:18.7002:32:18.7030:272
DNCKOLASIŃSKI Jakub 412Dirty SparrowsPOZNAŃM 30-3400:00:0002:32:40.4502:32:40.450:002
DNCKRAJNIAK Jarosław 306Harpaga RunnersBYDGOSZCZM 25-2900:00:0002:32:49.3502:32:49.350:002
DNCJANISZEWSKI Grzegorz 801Dziady OCRWARSZAWAM 50+00:00:0002:33:09.0002:33:09.0030:372
DNCRADOWSKI Roman 522Bieg SpartakusaZŁOTÓWM 35-3900:00:0002:33:23.9502:33:23.9530:402
DNCZABIEGŁO Patryk 527Bieg SpartakusaKRAJENKAM 18-2400:00:0002:33:24.1002:33:24.1030:402
DNCWASILEWSKI Grzegorz 523Bieg spartakusaZŁOTÓWM 35-3900:00:0002:33:24.4002:33:24.4030:402
DNCGRAJKOWSKI Wojciech 519WARSZAWAM 35-3900:00:0002:34:19.2502:34:19.2530:511.9
DNCKUMOROWSKI Rafał 4GDYNIAM Elite00:00:0002:34:41.5502:34:41.550:001.9
DNCKRZYSTYNIAK Robert 13Gorący Potok TeamNOWY TARGM Elite00:00:0002:35:43.9502:35:43.950:001.9
DNCRACZEK Radosław 12Gorący Potok TeamKRAKÓWM Elite00:00:0002:35:43.9502:35:43.950:001.9
DNCKOKOWSKI Mariusz 405Tree CrewGDYNIAM 30-3400:00:0002:36:03.6502:36:03.650:001.9
DNCPUZDROWSKI Jarek 406Tree crewGDYNIAM 30-3400:00:0002:36:05.9502:36:05.950:001.9
DNCJANUSZEWSKI Andrzej 501WARSZAWAM 35-3900:00:0002:36:12.2002:36:12.2031:141.9
DNCKĘSIK Michał 305KARSIBÓRM 25-2900:00:0002:36:56.6502:36:56.650:001.9
DNCMORAWSKI Grzegorz 525KONIUCHY OCRWARSZAWAM 35-3900:00:0002:37:11.2002:37:11.2031:261.9
DNCJARZĄBEK Victoria 903Carbon OCR Racing TeamRADZIONKÓWK 18-2400:00:0002:37:16.2502:37:16.2531:271.9
DNCGARNUSZEK Anita 110POWER TRAININGWARSZAWAK Elite00:00:0002:40:03.3502:40:03.350:001.9
DNCKARBOWSKI Sławomir 510NextremeOBORYM 35-3900:00:0002:40:26.3502:40:26.3532:051.9
DNCSERAFIŃSKI Robert 805Dziady OCRKONINM 50+00:00:0002:41:15.5002:41:15.5032:151.9
DNCJAHNS Adam 206POZNAŃM 18-2400:00:0002:41:25.4502:41:25.450:001.9
DNCFABRYKIEWICZ Adrian 312PŁOCKM 25-2900:00:0002:43:57.9002:43:57.900:001.8
DNCKRAUZY Tomasz 213NASC TeamRYBNIKM 18-2400:00:0002:44:06.9502:44:06.950:001.8
DNCDRZEWOWSKA Marlena 1003Tree CrewGDYNIAK 35-3900:00:0202:44:39.9502:44:42.5532:561.8
DNCMYALSKA Katarzyna 109Do Porzygu OCR TeamLEDZINYK Elite00:00:0002:45:08.4002:45:08.400:001.8
DNCWYSOCKI Aleksander 502WATAHARADWANICEM 35-3900:00:0002:45:20.0502:45:20.0533:041.8
DNCSZYSZKA Kacper 205Koniuchy OCRKUTNOM 18-2400:00:0002:46:48.5002:46:48.500:001.8
DNCTOLAK Tomasz 517WARSZAWAM 35-3900:00:0002:47:25.6502:47:25.6533:291.8
DNCMACHTYL Zygmunt 1102Best BeastsBIERKOWOM 45-4900:00:0002:49:26.4002:49:26.400:001.8
DNCJANKOWSKA Zuzanna 101Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWAK Elite00:00:0002:51:53.7502:51:53.750:001.7
DNCBUDZISZ Krzysztof 22SOCIOS SILESIABYTOMM Elite00:00:0002:53:18.7502:53:18.750:001.7
DNCEBERT Damian 201Bestie OCR LegionowoLEGIONOWOM 18-2400:00:0002:55:30.2002:55:30.200:001.7
DNCCERBA Jarosław 703Hell SquadGDAŃSKM 45-4900:00:0002:56:16.7002:56:16.7035:151.7
DNCPRZĄDKA Marcin 310WATAHAWROCŁAWM 25-2900:00:0002:56:55.0502:56:55.0535:231.7
DNCMILBRANT Michał 409RMF4RTGJAKTORÓWM 30-3400:00:0002:59:33.9502:59:33.9535:541.7
DNCŁOSIN Marta 1002BiegunGDYNIAK 30-3400:00:0002:59:35.3502:59:35.3535:551.7
DNCSADKOWSKI Damian 214PŁOCKM 18-2400:00:0003:00:12.9503:00:12.9536:021.7
DNCŚWIĄDER Andrzej 603BeFit24TeamWIELICZKAM 40-4400:00:0003:00:32.9003:00:32.9036:061.7
DNCPŁAŻALSKI Przemysław 508Hustaria Race TeamBROJCEM 35-3900:00:0003:01:01.2503:01:01.2536:121.7
DNCKOZUBEK Sebastian 4010SIERADZM 30-3400:00:0003:03:03.2003:03:03.2036:361.6
DNCKUCZYŃSKI Paweł 23BigYellowFoot Adventure TeamPIASECZNOM Elite00:00:0003:03:11.8003:03:11.800:001.6
DNCKALISZYK Grzegorz 606Mad Runners WałbrzychWAŁBRZYCHM 40-4400:00:0003:05:04.1003:05:04.1037:001.6
DNCBAYGER Krystian 308WATAHAWROCŁAWM 25-2900:00:0003:05:31.3503:05:31.3537:061.6
DNCŁAWRENCZUK Paweł 514RMF4RT GladiatorsŁÓDŹM 35-3900:00:0003:06:00.8003:06:00.8037:121.6
DNCWIERZBICKI Daniel 602BeFit24TeamKRAKÓWM 40-4400:00:0003:08:44.0003:08:44.0037:441.6
DNCILNICKI Darek 526OCR TRAININGŚWIĄTNIKI GÓRNEM 35-3900:00:0003:09:26.3503:09:26.350:001.6
DNCGLADCHENKO Yuliya 1005WATAHAWROCŁAWK 30-3400:00:0003:11:00.4003:11:00.4038:121.6
DNCGÓRZYŃSKI Konrad 808Bestie Ocr LegionowoWARSZAWAM 13-1700:00:0003:11:43.1003:11:43.1038:201.6
DNCŚWIĄDER Julia 1101BeFit24TeamWIELICZKAK 13-1700:00:0003:11:48.1003:11:48.1038:211.6
DNCKAPICA Wojciech 408Power TrainingWARSZAWAM 30-3400:00:0003:15:01.3003:15:01.3039:001.5
DNCKOŁCZYN Magdalena 104Befit24teamKRAKÓWK Elite00:00:0003:15:38.1003:15:38.1039:071.5
DNCGĄSIOROWSKI Dariusz 4009Rajsport ActiveBEŁCHATÓWM 30-3400:00:0003:15:52.7503:15:52.7539:101.5
DNCKACPERSKI Jacek 503PARK OCRBUCZEKM 35-3900:00:0003:18:06.5503:18:06.5539:371.5
DNCGÓRZYŃSKI Janusz 608BESTIE OCR LEGIONOWOWARSZAWAM 40-4400:00:0003:21:43.4003:21:43.4040:201.5
DNCMURAWSKI Paweł 403KONIUCHY OCRWARSZAWAM 30-3400:00:0003:23:01.2503:23:01.2540:361.5
DNCKURTA Rafał 207KONIUCHY OCRSIERPCM 18-2400:00:0003:26:27.6003:26:27.6041:171.5
DNCKOMOROWSKA Aleksandra 906NASC TeamRYBNIKK 25-2900:00:0003:31:34.1503:31:34.1542:181.4
DNCJASTRZĘBSKI Sławomir 609Bestie OCR LegionowoLEGIONOWOM 40-4400:00:0003:31:59.2503:31:59.2542:231.4
DNCBIELEC Kinga 1007BeFit24TeamKRAKÓWK 35-3900:00:0003:33:15.7503:33:15.7542:391.4
DNCLORYCH Krystian 611BORKOWOM 40-4400:00:0003:36:23.0503:36:23.0543:161.4
DNCWESELAK Lucjan 4004OCR Team DębicaDĘBICAM 50+00:00:0003:40:25.0003:40:25.0044:051.4
DNCJASIŃSKA Alicja 1103Gorący Potok teamŻYRAKOWK 13-1700:00:0003:46:12.3003:46:12.300:001.3
DNCABRAMOWICZ Michal 407Biegun OCRGDAŃSKM 30-3400:00:0003:56:17.7003:56:17.7047:151.3
DNCMISSALA Michał 607Power TrainingWARSZAWAM 40-4400:00:0003:57:55.3503:57:55.350:001.3
DNCBONISŁAWSKI Tomasz 208Bestie OCR LegionowoLEGIONOWOM 18-2400:00:0004:11:57.4504:11:57.4550:231.2
DNCFRYDRYCH Maciek 610WROCŁAWM 40-4400:00:0004:20:50.3504:20:50.350:001.2
DNCZALEJASZ Sylwester 513Hell SquadGDAŃSKM 35-3900:00:0004:27:29.2004:27:29.200:001.1
KRASOŃ Jakub 204Ex TeamPAKOSŁAWICEM 18-24DNF DNF DNF--
TARKA Andrzej 14ZELÓWM EliteDNF DNF DNF--
SOLAKIEWICZ Anna 103BeFit24TeamKRAKÓWK EliteDNF DNF DNF--
WINKLER Mateusz 4006VikingsrunTOMASZÓW MAZOWIECKIM 25-29DNF DNF DNF--
KALWAS Mateusz 809NEXTREMEMAŃKOWOM 13-17DNF DNF DNF--
MISSALA Andrzej 806Power TrainingWARSZAWAM 13-17DNF DNF DNF--
GRESZTA Waldemar 701Dziady OCRPUŁTUSKM 45-49DNF DNF DNF--
Znaleziono 271 wynik(ów)