MPOCR 2019 - 5 KM

Organizator:
OCR Polska
Data:
2019-09-07
Miejsce:
Radotki
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
287
Wystartowało:
271
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
264
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1KASPRZYK Sebastian 1#KASPRZYKTEAMDOBCZYCEM Elite00:00:00
DNCKRASOŃ Bartłomiej 2Ex TeamPAKOSŁAWICEM Elite00:00:00
DNCLEWICKI Marcin 3NEXTREMEBODZANÓWM Elite00:00:00
DNCKUMOROWSKI Rafał 4GDYNIAM Elite00:00:00
DNCRYNKIEWICZ Mateusz 5NextremeBOGDANIECM Elite00:00:00
6KALININ Jarosław 6xRunnersWROCŁAWM Elite00:00:00
7STELNIKOVICH Sergey 7???????????M Elite00:00:00
DNCKOWALCZYK Dawid 8KRASOCINM Elite00:00:00
9KRAUCHANKA Aliaksandr 9?????????????????? ?????M Elite00:00:00
10PRUSAK Piotr 10Gorący Potok TeamNOWY SĄCZM Elite00:00:00
11HAJNOS Dawid 11Gorący PotokSZAFLARYM Elite00:00:00
DNCRACZEK Radosław 12Gorący Potok TeamKRAKÓWM Elite00:00:00
DNCKRZYSTYNIAK Robert 13Gorący Potok TeamNOWY TARGM Elite00:00:00
14KRAWCZYK Tomasz 15Husaria Race TeamDOBROŃM Elite00:00:00
15DECIUK Teofil 16ZIELONA GORAM Elite00:00:00
16SKRZYSZOWSKI Janusz 17GORZYCZKIM Elite00:00:00
17BANDOSZ Robert 18Koniuchy OCRSIERPCM Elite00:00:00
18TOMAKA Tomasz 19Husaria Race TeamRZESZÓWM Elite00:00:00
19JAROSZ David 20xRunnersBYSTRZYCA KŁODZKAM Elite00:00:00
20JANUSZEWSKI Bartosz 21Koniuchy OCRZIELONA GÓRAM Elite00:00:00
DNCBUDZISZ Krzysztof 22SOCIOS SILESIABYTOMM Elite00:00:00
DNCKUCZYŃSKI Paweł 23BigYellowFoot Adventure TeamPIASECZNOM Elite00:00:00
DNCJANKOWSKA Zuzanna 101Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWAK Elite00:00:00
DNCWYSŁUCH Iza 102xRunnersSKOCZÓWK Elite00:00:00
25GROBELNA Aleksandra 105xRunnersBRZEG DOLNYK Elite00:00:00
DNCBARANOWSKA Katarzyna 106Gorący Potok TeamWŁOCŁAWEKK Elite00:00:00
27PISARCZYK Karolina 107BeFit24TeamOLSZOWICEK Elite00:00:00
DNCMYALSKA Katarzyna 109Do Porzygu OCR TeamLEDZINYK Elite00:00:00
DNCGARNUSZEK Anita 110POWER TRAININGWARSZAWAK Elite00:00:00
DNCEBERT Damian 201Bestie OCR LegionowoLEGIONOWOM 18-2400:00:00
DNCMARKIEWICZ Maksymilian 202Husaria Race TeamWARSZAWAM 18-2400:00:00
DNCSERAFIŃSKI Maciej 203NextremeKONINM 18-2400:00:00
DNCSZYSZKA Kacper 205Koniuchy OCRKUTNOM 18-2400:00:00
DNCJAHNS Adam 206POZNAŃM 18-2400:00:00
DNCGRZEGORZYCA Szymon 209Carbon OCR Racing TeamBYTOMM 18-2400:00:00
36PIOTROWSKI Grzegorz 210Socios SilesiaSMOLNICAM 18-2400:00:00
37KOZŁOWSKI Artur 211Husaria Race TeamŁASKM 18-2400:00:00
DNCSKRĘTY Patryk 212Eden RunnersPOZNAŃM 18-2400:00:00
DNCKRAUZY Tomasz 213NASC TeamRYBNIKM 18-2400:00:00
DNCMUCHA Mateusz 302Dirty SparrowsPOZNAŃM 25-2900:00:00
DNCSZYPOWSKI Jakub 304Rmf4rt GladiatorsŁÓDŹM 25-2900:00:00
DNCKĘSIK Michał 305KARSIBÓRM 25-2900:00:00
DNCKRAJNIAK Jarosław 306Harpaga RunnersBYDGOSZCZM 25-2900:00:00
44TOMASIK Alan 307NEXTREMEWARSZAWAM 25-2900:00:00
45JACIÓW Paweł 309WATAHAPRZEMYŚLM 25-2900:00:00
46MĘDYGRAŁ Krystian 311WATAHAWROCŁAWM 25-2900:00:00
DNCFABRYKIEWICZ Adrian 312PŁOCKM 25-2900:00:00
DNCZIELIŃSKI Michał 401WARSZAWAM 30-3400:00:00
DNCMILEWICZ Dariusz 402Bohar Palety RunnersŻUKOWICEM 30-3400:00:00
DNCKOKOWSKI Mariusz 405Tree CrewGDYNIAM 30-3400:00:00
DNCPUZDROWSKI Jarek 406Tree crewGDYNIAM 30-3400:00:00
52ZIMOŃ Norbert 410WATAHAWROCLAWM 30-3400:00:00
53LYKHITSKYI Volodymyr 411WATAHAWROCŁAWM 30-3400:00:00
DNCKOLASIŃSKI Jakub 412Dirty SparrowsPOZNAŃM 30-3400:00:00
DNCMIODEK Adrian 504Dirty SparrowsOPALENICAM 35-3900:00:00
56MARUSZEWSKI Marcin 507NEXTREMEBRWILNOM 35-3900:00:00
57JÓZEFIAK Łukasz 509xrunnersPSZCZÓŁKIM 35-3900:00:00
DNCPODGÓRSKI Marek 511RUNMAGEDDONWARSZAWAM 35-3900:00:00
DNCANDRUSHENKA Andrei 516RedHotChiliPeppaMINSKM 35-3900:00:00
DNCWEJKNIS Krzysztof 520RMF4TGLADIATORSŁUKTAM 35-3900:00:00
DNCWERYK Mateusz 521GRIMPADO / CF3MGDAŃSKM 40-4400:00:00
DNCMIKOŁAJEK Robert 601Toyota RunmatorOŁAWAM 40-4400:00:00
63WIKTOROWICZ Mariusz 612RMF4RT GladiatorsŁÓDŹM 40-4400:00:00
64SKUPIEŃ Tomasz 802SKOCZÓWM 13-1700:00:00
DNCMIERZYCKI Marcel 803Power TrainingWARSZAWAM 35-3900:00:00
66KURACH Stanisław 804Dziady OCRWARKAM 50+00:00:00
DNCDEMCZYSZAK Mateusz 2004M 30-3400:00:00
DNCWÓJCIK Wiktor 4007VikingsrunSMARDZEWICEM Elite00:00:00
69SOBIERAJSKI Bolek 4013OCR PolandZĄBKIM 18-2400:00:00
DNCSADKOWSKI Damian 214PŁOCKM 18-2400:00:00
DNCMIŁOŚ Tomasz 524GDYNIAM 35-3900:00:00
DNCKOTŁOWSKI Marcin 512BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAM 35-3900:00:00
73KIĘPISTY Patryk 301Move FactoryŁÓDŹM 25-2900:00:00
DNCGAWIN Krzysiek 506BeFit 24 TeamKRAKÓWM 35-3900:00:00
DNCKOŁCZYN Magdalena 104Befit24teamKRAKÓWK Elite00:00:00
DNCDĄBROWSKI Radek 518PABIANICEM 35-3900:00:00
77SAŁATA Marcin 4012Koniuchy OCRRADOMM 30-3400:00:00
78URBAŃSKI Kamil 404NEXTREMESULĘCINM 30-3400:00:00
DNCTOŚKO Tadeusz 604Husaria Race TeamSZCZECINEKM 40-4400:00:00
DNCRADOWSKI Roman 522Bieg SpartakusaZŁOTÓWM 35-3900:00:00
DNCZABIEGŁO Patryk 527Bieg SpartakusaKRAJENKAM 18-2400:00:00
DNCWASILEWSKI Grzegorz 523Bieg spartakusaZŁOTÓWM 35-3900:00:00
DNCGRAJKOWSKI Wojciech 519WARSZAWAM 35-3900:00:00
DNCLAMENTA Andrzej 605Trener24h.com.plWARSZAWAM 40-4400:00:00
DNCJANUSZEWSKI Andrzej 501WARSZAWAM 35-3900:00:00
DNCPRZĄDKA Marcin 310WATAHAWROCŁAWM 25-2900:00:00
DNCMORAWSKI Grzegorz 525KONIUCHY OCRWARSZAWAM 35-3900:00:00
DNCKARBOWSKI Sławomir 510NextremeOBORYM 35-3900:00:00
89KOZUBEK Seweryn 4011SIERADZM Open00:00:00
90KOSIŃSKI Jakub 313United RunnersNASIELSKM 25-2900:00:00
DNCWYSOCKI Aleksander 502WATAHARADWANICEM 35-3900:00:00
DNCHLEBKO Albin 807WatahaLEGNICAM 13-1700:00:00
DNCBAYGER Krystian 308WATAHAWROCŁAWM 25-2900:00:00
DNCTOLAK Tomasz 517WARSZAWAM 35-3900:00:00
DNCMILBRANT Michał 409RMF4RTGJAKTORÓWM 30-3400:00:00
DNCMAJEWSKI Witold 702Bestie OCR LegionowoCHOTOMÓWM 50+00:00:00
DNCPNIEWSKA Karolina 904PIASECZNOK 25-2900:00:00
DNCKOZUBEK Sebastian 4010SIERADZM 30-3400:00:00
DNCJANISZEWSKI Grzegorz 801Dziady OCRWARSZAWAM 50+00:00:00
DNCKURTA Rafał 207KONIUCHY OCRSIERPCM 18-2400:00:00
DNCPŁAŻALSKI Przemysław 508Hustaria Race TeamBROJCEM 35-3900:00:00
DNCSERAFIŃSKI Robert 805Dziady OCRKONINM 50+00:00:00
103MACIOŁEK Arkadiusz 1217Crossfit team SuszIŁAWAM Open00:00:00
DNCKOLEGOWICZ Klaudia 1004BeFit24TeamKRAKÓWK 30-3400:00:00
DNCKAPICA Wojciech 408Power TrainingWARSZAWAM 30-3400:00:00
DNCGĄSIOROWSKI Dariusz 4009Rajsport ActiveBEŁCHATÓWM 30-3400:00:00
DNCŁAWRENCZUK Paweł 514RMF4RT GladiatorsŁÓDŹM 35-3900:00:00
108OZIMKOWSKA Beata 1206SKĘPEK Open00:00:00
DNCŚWIĄDER Andrzej 603BeFit24TeamWIELICZKAM 40-4400:00:00
DNCMACHTYL Zygmunt 1102Best BeastsBIERKOWOM 45-4900:00:00
DNCILNICKI Darek 526OCR TRAININGŚWIĄTNIKI GÓRNEM 35-3900:00:00
112CHYLIŃSKI Radosław 1406ANWILTEAMWŁOCŁAWEKM Open00:00:00
113GAPIŃSKI Rafał 1408WŁOCŁAWEKM Open00:00:00
114STEFAŃSKI Arkadiusz 1411ANWILTEAMCZERNIEWICEM Open00:00:00
115PRZEDPEŁSKI Jarosław 1255PŁOCKM Open00:00:00
116CHOLEWINSKI Paweł 1249KEDZIERZYNM Open00:00:00
117LEWANDOWSKI Tomasz 1248PŁOCKM Open00:00:00
117JÓZWIAK Lukasz 1250ARCHUTÓWKOM Open00:00:00
119JUZAK Dawid 1259PŁOCKM Open00:00:00
120STOKFISZ Michał 1414ANWILTEAMCHOCEŃM Open00:00:00
121KOWALKOWSKI Paweł 1403ANWILTEAMGOSTYNINM Open00:00:00
DNCMURAWSKI Paweł 403KONIUCHY OCRWARSZAWAM 30-3400:00:00
123LINIEWSKI Łukasz 1409ANWILTEAMWŁOCŁAWEKM Open00:00:00
DNCBENTKOWSKA Magdalena 1001Dirty SparrowsPOZNAŃK 30-3400:00:00
DNCCERBA Jarosław 703Hell SquadGDAŃSKM 45-4900:00:00
DNCMISSALA Magdalena 1104Power TrainingSTARE BABICEK 13-1700:00:00
DNCZYWER Urszula 901WATAHAŻARÓWK 25-2900:00:00
128SĘKOWSKI Piotr 1205ŁĄSKI PIECM Open00:00:00
129MARCINIAK Przemysław 1412ANWILTEAMWŁOCŁAWEKM Open00:00:00
130WILGOCKI Radosław 1221GĄBINM Open00:00:00
DNCKACPERSKI Jacek 503PARK OCRBUCZEKM 35-3900:00:00
DNCWIERZBICKI Daniel 602BeFit24TeamKRAKÓWM 40-4400:00:00
133MALINOWSKI Rafał 1315PŁOCKM Open00:00:00
134RULEWSKI Michał 4002xRunnersBYDGOSZCZM Open00:00:00
DNCJARZĄBEK Victoria 903Carbon OCR Racing TeamRADZIONKÓWK 18-2400:00:00
136MALINOWSKI Jacek 1226SIECIEŃM Open00:00:00
136MACIKOWSKI Marcin 1227BRODNICAM Open00:00:00
138PIASECKI Dawid 1229-PŁOCKM Open00:00:00
139WŁODARCZYK Dawid 1232Kutno BiegaSTRZELCEM Open00:00:00
140ZUBEK Marta 1404AnwilTeamWŁOCŁAWEKK Open00:00:00
141LEWANDOWSKI Przemysław 1267Nie W Szczepionkę TeamWARSZAWAM Open00:00:00
142LEWANDOWSKI Bartosz 1410ANWILTEAMWŁOCŁAWEKM Open00:00:00
143SPYCHALSKI Tomasz 1407ANWILTEAMKONECKM Open00:00:00
144JARZYNKA Bartosz 1270MKS 'ZA WODĄ PONIATOWO'ŻUROMINM Open00:00:00
145BŁASZCZYK Brunon 4018Koniuchy OCRWARSZAWAM Open00:00:00
146STRZYŻEWSKI Tomek 1204OSIEM Open00:00:00
DNCGÓRZYŃSKI Konrad 808Bestie Ocr LegionowoWARSZAWAM 13-1700:00:00
DNCGÓRZYŃSKI Janusz 608BESTIE OCR LEGIONOWOWARSZAWAM 40-4400:00:00
149ROMIK Jakub 1251WITASZYCEM Open00:00:00
150MISSALA Mateusz 1274Power TrainingSTARE BABICEM Open00:00:00
151KOSIŃSKI Michael 1245Harpagan Team BydgoszczBYDGOSZCZM Open00:00:00
152PŁACZEK Anna 1421Carbon OCR Racing TeamCZELADŹK Open00:00:00
153PÓŁGĘSEK Bartosz 1201Harpagan RunnersSOLEC KUJAWSKIM Open00:00:00
154SZYPSZAK Konrad 1219Calisthenics PłockPŁOCKM Open00:00:00
DNCŁOSIN Marta 1002BiegunGDYNIAK 30-3400:00:00
DNCKALISZYK Grzegorz 606Mad Runners WałbrzychWAŁBRZYCHM 40-4400:00:00
157KIERZYK Krzysztof 1271GLOGOWM Open00:00:00
DNCABRAMOWICZ Michal 407Biegun OCRGDAŃSKM 30-3400:00:00
DNCLORYCH Krystian 611BORKOWOM 40-4400:00:00
160FIGURSKI Łukasz 1305SWAP RUNNING TEAMSOCHOCINM Open00:00:00
161JARZYNA Bartłomiej 1319BRWINÓWM Open00:00:00
162GILARSKI Paweł 1318BRWINÓWM Open00:00:00
163KOZŁOWSKI Andrzej 1321GRODZISKM Open00:00:00
164IWANOWSKI Kamil 1303KIELCEM Open00:00:00
165PUZON Tomasz 1309KIELCEM Open00:00:00
166DASZCZYK Dawid 1203Aktywny OstrzeszówRZETNIAM Open00:00:00
167KIESZKOWSKI Michał 1310KUTNOM Open00:00:00
168CZERWONIEC Andrzej 1238ŁÓDŹM Open00:00:00
169BYCZEK Izabela 1307Carbon OCR Racing TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK Open00:00:00
170SKWAREK Magdalena 1311Carbon OCR Racing TeamKATOWICEK Open00:00:00
171KACZMARKIEWICZ Kamil 1212Hardcorowe WychylylybymyBYDGOSZCZM Open00:00:00
172SZAŁKOWSKA Agnieszka 1210Hardcorowe WychylylybymyBYDGOSZCZK Open00:00:00
173MAŁKIEWICZ Zbyszek 1215Hardcorowe WychylylybymyBYDGOSZCZM Open00:00:00
174REDA Wiesław 1263PŁOCKM Open00:00:00
175FIRST Tomasz 1266Power TrainingPŁOŃSKM Open00:00:00
176TALAGA Paweł 1211KONIUCHY OCRKUTNOM Open00:00:00
177KARCZEWSKI Adam 1320SRKCHMIELNOM Open00:00:00
178LIBERADZKI Marcin 1272Athletic ApolloWEJHEROWOM Open00:00:00
179JÓŹWIAK Jarosław 1247PŁOCKM Open00:00:00
180SZYPERSKI Maciej 1260PŁOCKM Open00:00:00
180WOJCIECHOWSKA Magdalena 1257PŁOCKK Open00:00:00
182BLOCH Jacek 1258PŁOCKM Open00:00:00
183WOJCIECHOWSKI Ziemowit 1256PŁOCKM Open00:00:00
184TURLEJ Paweł 1276WARSZAWAM Open00:00:00
185ZABOROWSKI Łukasz 1228Active Runners PłockPŁOCKM Open00:00:00
DNCJASTRZĘBSKI Sławomir 609Bestie OCR LegionowoLEGIONOWOM 40-4400:00:00
187JĘDRZEJEWSKI Jacek 1306SWAP RUUNING TEAMPŁOCKM Open00:00:00
188ZBROSZCZYK Damian 1308Carbon Ocr Racing TeamRYBNIKM Open00:00:00
189KARASZEWSKI Rafał 400800:00:00
190MAJOWSKI Michał 1239Carbon OCR Rcing TeamRUDA ŚLĄSKAM Open00:00:00
191ŁAPACZ Tomasz 1423POWER TRAININGWARSZAWAM Open00:00:00
192SHIMKO Evgen 1216Harpaga RunnersBYDGOSZCZM Open00:00:00
193RYBAK Paulina 1314Power TrainingWARSZAWAK Open00:00:00
194JULIKOWSKI Karol 1304Off-Road Runners Benefit SystemsPIASECZNOM Open00:00:00
195SZYMAŃSKI Artur 1209Calisthenics PłockPŁOCKM Open00:00:00
DNCGLADCHENKO Yuliya 1005WATAHAWROCŁAWK 30-3400:00:00
197GAŁAN Tomasz 1237kojotyMIEROSZÓWM Open00:00:00
198MATEJA Grzesiek 1236KojotyMIEROSZÓWM Open00:00:00
DNCŚWIĄDER Julia 1101BeFit24TeamWIELICZKAK 13-1700:00:00
200BANACZKOWSKI Tomasz 1301RMG4RT GladiatorsWARSZAWAM Open00:00:00
201KRZESZEWSKI Marcin 1214Calisthenics PłockPŁOCKM Open00:00:00
202ZAJĄC Paweł 1220MIEROSZÓWM Open00:00:00
203ROGOZIŃSKI Tomasz 1269ŻUROMINM Open00:00:00
204LASKOWSKI Przemysław 1244Calisthenics PłockPŁOCKM Open00:00:00
205DURKA Michał 1208Calisthenics PłockPŁOCKM Open00:00:00
206IRZYK Piotr 1268ZS WyszogródPŁOCKM Open00:00:00
DNCWESELAK Lucjan 4004OCR Team DębicaDĘBICAM 50+00:00:00
208BRZECZKOWSKI Paweł 1223Power TrainingWARSZAWAM Open00:00:00
209NAGÓRKA Mateusz 1243Decathlon PłockPŁOCKM Open00:00:00
210PIERZGALSKI Piotr 1230Decathlon PłockBYDGOSZCZM Open00:00:00
211CISEŁ Kamil 1242Decathlon PłockPŁOCKM Open00:00:00
212AJRYSZ Justyna 1241Decathlon PłockPŁOCKK Open00:00:00
213SKON Dawid 1235Kutno BiegaKUTNOM Open00:00:00
DNCBONISŁAWSKI Tomasz 208Bestie OCR LegionowoLEGIONOWOM 18-2400:00:00
215GŁADYSZ Marcin 1302Wilk TrenujeWARSZAWAM Open00:00:00
216NADOLNY Kamil 1253PRUSZKÓWM Open00:00:00
217WIŚNIEWSKA Monika 1418NOWE MIASTO LUBAWSKIEK Open00:00:00
218WIŚNIEWSKI Norbert 1417Husaria Race TeamNOWE MIASTO LUBAWSKIEM Open00:00:00
219KRAUSE Magdalena 1419Husaria Race TeamTCZEWK Open00:00:00
220KUJAWA Małgorzata 1317OLSZTYNK Open00:00:00
221GÓRSKI Emil 1252Husaria Race TeamWARSZAWAM Open00:00:00
222FURA Piotr 1312Husaria Race TeamGDAŃSKM Open00:00:00
223CHODOWSKI Łukasz 1254Husaria Race TeamPRUSZKÓWM Open00:00:00
DNCKOMOROWSKA Aleksandra 906NASC TeamRYBNIKK 25-2900:00:00
DNCBIELEC Kinga 1007BeFit24TeamKRAKÓWK 35-3900:00:00
226SOSNOWSKA Agata 1213PŁOCKK Open00:00:00
227GREC Klaudia 4014WARSZAWA00:00:00
228LACHOWSKA Agata 4001PŁOCKK Open00:00:00
229GŁOWACKA Daria 4017PŁOCKK Open00:00:00
230WĄSOWSKA Sandra 4016PŁOCKK Open00:00:00
231PIĄTEK Marek 1313WOŁÓWM Open00:00:00
232LASOTA Jakub 1262ŁÓDŹM Open00:00:00
233JABŁONKA Bartosz 1261ŁÓDŹM Open00:00:00
DNCMISSALA Michał 607Power TrainingWARSZAWAM 40-4400:00:00
235RYBAK Piotr 1415WARSZAWAM Open00:00:00
236KOWALCZYK Marlena 1416SULEJÓWEKK Open00:00:00
237OWCZAREK Adam 1316WARSZAWAM Open00:00:00
238KITA Grzegorz 4015PKSNWARSZAWAM Open00:00:00
239SAWICKA Katarzyna 4003KUTNOK Open00:00:00
240GAWROŃSKA Renata 1424KUTNOK Open00:00:00
241STRUSZKIEWICZ Aleksandra 1273POWER TRAININGWARSAWK Open00:00:00
242PIELATOWSKA Jadwiga 1275Dirty SparrowsPOZNAŃK Open00:00:00
DNCZALEJASZ Sylwester 513Hell SquadGDAŃSKM 35-3900:00:00
DNCFRYDRYCH Maciek 610WROCŁAWM 40-4400:00:00
DNCJASIŃSKA Alicja 1103Gorący Potok teamŻYRAKOWK 13-1700:00:00
246GILARSKA Marta 1322Biegowe NygusyBRWINÓWK Open00:00:00
247PODBIELSKA Gosia 1601WARSZAWAK Open00:00:00
248JEŘÁBKOVÁ Petra 1265Fénix PlzeňPLZEŇK Open00:00:00
249ŠTRAUB David 1264Fénix PlzeňPLANÁM Open00:00:00
250FILIPEK Carolina 1323United RunersPIASECZNOK Open00:00:00
251BERK Artur 1501R.ambo RaceŁUKTAM Open00:00:00
252FIJAK Karolina 1234Grażynki OCRMUROWANA GOSLINAK Open00:00:00
253FIJAK Remigiusz 1233Dirty SparrowsMUROWANA GOŚLINAM Open00:00:00
254GÓRECKI Piotr 1413Active Flow TeamGDYNIAM Open00:00:00
255GAŁUSZYŃSKI Łukasz 1401Active Flow TeamGDYNIAM Open00:00:00
256KOŃCZAK Łukasz 1422GDAŃSKM Open00:00:00
257GAŁUSZYŃSKI Paweł 1402Active Flow TeamGDYNIAM Open00:00:00
258PŁUSKA Michał 1240Husaria Race TeamCZĘSTOCHOWAM Open00:00:00
259WOŹNIAK-KARCZEWSKA Patrycja 4005Beat BeastsKOBYLNICAK Open00:00:00
260GRABOWSKA Izabela 4000Best BeastsSŁUPSKK Open00:00:00
261WIELECHOWSKA Natalia 108Husaria Race TeamWARSZAWAK Elite00:00:00
262BURS Klaudia 905KOBYŁKAK 18-2400:00:00
DNCDRZEWOWSKA Marlena 1003Tree CrewGDYNIAK 35-3900:00:02
264NAGLAK Hubert 4019M Open00:36:12
SOLAKIEWICZ Anna 103BeFit24TeamKRAKÓWK EliteDNF
WINKLER Mateusz 4006VikingsrunTOMASZÓW MAZOWIECKIM 25-29DNF
KALWAS Mateusz 809NEXTREMEMAŃKOWOM 13-17DNF
MISSALA Andrzej 806Power TrainingWARSZAWAM 13-17DNF
GRESZTA Waldemar 701Dziady OCRPUŁTUSKM 45-49DNF
KRASOŃ Jakub 204Ex TeamPAKOSŁAWICEM 18-24DNF
TARKA Andrzej 14ZELÓWM EliteDNF
Znaleziono 271 wynik(ów)