MPOCR 2019 - TEAMS 8 KM

Organizator:
OCR Polska
Data:
2019-09-07
Miejsce:
Radotki
Dystans:
8 km
Zgłoszonych:
50
Wystartowało:
47
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
46
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Team MIX | Team Męski | Team Żeński

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
8km
Czas
brutto
8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SZULWACH Maciej
JÓZEFIAK Łukasz
DANIELKIEWICZ Tomasz
4036BiegunTeam Męski1M 100:00:0001:08:41.1501:08:41.15 8:357
2KĄKOL Kacper
WOJTYSZYN Wojtek
KOWALCZYK Dawid
1808Biegowy_świrGDYNIATeam Męski2M 200:00:0001:14:33.3501:14:33.35+00:05:520:006.4
3PACIOREK Piotr
BRZOSKWINIA Wojciech
OPIAŁ Grzegorz
1815GWP OCR TeamKRAKÓWTeam Męski3M 300:00:0001:16:27.5501:16:27.55+00:07:469:336.3
4KRAWIECKI Mateusz
BANDOSZ Robert
RYNKIEWICZ Agnieszka
1912SMMASH TeamLUBAWATeam MIX1K 100:00:0001:17:10.0501:17:10.05+00:08:280:006.2
5FARKOWSKI Konrad
WASIELEWSKI Michał
SAŁATA Marcin
1805Koniuchy OCRMYSIADŁOTeam Męski4M 400:00:0001:17:52.5501:17:52.55+00:09:110:006.2
6MIKRUT Jakub
BARANOWSKA Katarzyna
ŚWIETEK Bartosz
1915Gorący potok teamCZARNY DUNAJECTeam MIX2M 500:00:0001:23:35.5001:23:35.50+00:14:5410:265.7
7JAGODZIŃSKI Karol
WOROBIEWA Jekaterina
CICHOCKI Filip
1907Power TrainingWARSZAWATeam MIX3M 600:00:0001:24:26.4001:24:26.40+00:15:450:005.7
8MĘDYGRAŁ Krystian
PAPIÓR Jola
GRZONDKO Mateusz
1914WATAHA TEAMWROCŁAWTeam MIX4M 700:00:0001:25:32.2001:25:32.20+00:16:510:005.6
9ŁOBODZIŃSKI Piotr
PARSZCZYŃSKI Łukasz
SOBIERAJSKI Wojciech
1813OCRA PolandŁOMŻATeam Męski5M 800:00:0001:25:58.0001:25:58.00+00:17:160:005.6
10BRZOZOWSKI Filip
KRUCZKOWSKI Michał
ŁUKASZEWSKI Jakub
1803Husaria Race TeamZALASEWOTeam Męski6M 900:00:0001:34:55.6001:34:55.60+00:26:140:005.1
11WIŚNIEWSKI Michał
KARCZEWSKI Piotr
STEC Jakub
1820BEST BEASTSBIERKOWOTeam Męski7M 1000:00:0001:35:40.7001:35:40.70+00:26:590:005
12KOŁODZIEJ Krystian
ZALEWSKI Michał
KILIMNIK Tomasz
1810Hardkorowe Power BestieMARKITeam Męski8M 1100:00:0001:36:51.0501:36:51.05+00:28:090:005
13KAZUŁA Jakub
CEJKO Dawid
WYSŁUCH Iza
1908PIOTRKÓW TRYBTeam MIX5K 200:00:0001:41:55.6501:41:55.65+00:33:140:004.7
14ZYWER Urszula
ZIMOŃ Norbert
BYRCZEK Michał
1923WATAHAŻARÓWTeam MIX6M 1200:00:0001:49:07.8501:49:07.85+00:40:260:004.4
15RZEPKA Rafał
SZYMKOWIAK Arek
WASILEWSKI Karol
1817Husaria race team PoznańPOZNAŃTeam Męski9M 1300:00:0001:51:36.4501:51:36.45+00:42:5513:574.3
16KOLIBABSKI Radosław
ARUSZTOWICZ Bartosz
PIĘTKA Marcin
1809Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWATeam Męski10M 1400:00:0001:54:38.3001:54:38.30+00:45:570:004.2
17PIELATOWSKI Adam
KMIECIAK Jakub
IDCZAK Piotr
1816Dirty SparrowsPOZNAŃTeam Męski11M 1500:00:0002:07:29.8502:07:29.85+00:58:4815:563.8
18ŻOŁNIEREK Wojciech
FRANCZYSZYN-PORTKA Magdalena
KAŁUŻNY Michał
1925Dirty SparrowsPOZNAŃTeam MIX7M 1600:00:0002:11:41.7002:11:41.70+01:03:000:003.6
19CICHA Natalia
KOZŁOWSKA Natalia
KURAŚ Beata
1850xGirlsKOPANICATeam Żeński1K 300:00:0002:22:26.6002:22:26.60+01:13:450:003.4
20BIELEC Kinga
GAWIN Krzysztof
WIERZBICKI Daniel
1900Befit24teamKRAKÓWTeam MIX8M 1700:00:0002:25:48.5502:25:48.55+01:17:070:003.3
DNCKRASOŃ Bartłomiej
KRASOŃ Jakub
CHŁĄD Aleksander
1811Ex TeamPAKOSŁAWICETeam Męski00:00:0001:40:14.7501:40:14.7512:314.8
DNCANTCZAK Marcin
RYNKIEWICZ Mateusz
SERAFIŃSKI Maciej
1800NEXTREMEMIĘDZYRZECZTeam Męski00:00:0001:41:03.3001:41:03.3012:374.8
DNCRYBAK Piotr
KOWALCZYK Marlena
OWCZAREK Adam
1917WARSZAWATeam MIX00:00:0002:06:47.2502:06:47.2515:503.8
DNCTADZIK Tomasz
ROMIK Piotr
BŁASZCZYK Brunon
1819KONIUCHY OCRLESZNOTeam Męski00:00:0002:08:31.0002:08:31.0016:033.7
DNCKOZŁOWSKI Radosław
TOBIS Marcin
KALINOWSKA Wioletta
1911Best BeastsBYDLINOTeam MIX00:00:0002:12:44.8002:12:44.8016:353.6
DNCBAYGER Krystian
WYSOCKI Aleksander
HLEBKO Albin
1801WATAHAWROCŁAWTeam Męski00:00:0002:13:41.9002:13:41.9016:423.6
DNCSKWAREK Tomasz
GLONEK Sebastian
STRADZA Bartłomiej
1818Carbon OCR Racing TeamKATOWICETeam Męski00:00:0002:13:47.0002:13:47.0016:433.6
DNCCHMIELORZ Józef
CHMIELORZ Donata
STYLOK Dawid
1903LĘDZINYTeam MIX00:00:0002:15:50.6502:15:50.6516:583.5
DNCKOSIŃSKI Jakub
GREC Klaudia
KORULCZYK Marcin
1910United RunnersNASIELSKTeam MIX00:00:0002:17:33.1502:17:33.1517:113.5
DNCULDYNOWICZ Bartosz
KOWALEWSKI Kasper
OŹMINKOWSKA Aleksandra
1920Dirty SparrowsGRYFICETeam MIX00:00:0002:17:57.7502:17:57.7517:143.5
DNCZBROSZCZYK Damian
MAJOWSKI Michał
PŁACZEK Anna
1922Carbon Ocr Racing teamRYBNIKTeam MIX00:00:0002:18:02.5502:18:02.5517:153.5
DNCZALEJASZ Sylwester
ZALEJASZ Paulina
CERBA Jarosław
1921Hell SquadGDAŃSKTeam MIX00:00:0002:23:45.4002:23:45.4017:583.3
DNCSZULCEK Patryk
TATAREWICZ Arkadiusz
KOWALSKA Natalia
1919BigYellowFoot Adventure Team2LINIATeam MIX00:00:0002:24:04.3502:24:04.3518:003.3
DNCBORUC Tomasz
LEWIKOWSKI Marcin
CIESIELSKI Stanisław
1802SpeedstersWOŁOMINTeam Męski00:00:0002:24:35.8002:24:35.8018:043.3
DNCCHMIELEWSKI Krzysztof
KORNILUK Tomasz
SOKÓLSKA Katarzyna
1902Outdoor TrainingSOKÓŁKATeam MIX00:00:0002:24:50.6502:24:50.6518:063.3
DNCSARLEJ Robert
MAŁEK Hanna
ŻÓŁTAŃSKI Paweł
1918United Ex TeamPAKOSŁAWICETeam MIX00:00:0002:25:13.0502:25:13.0518:093.3
DNCCISKA Renata
PIETRZAK Agnieszka
DZIWISZEK Tomasz
1904Czarne OwcePŁOCKTeam MIX00:00:0002:25:47.5002:25:47.5018:133.3
DNCMÓWIŃSKI Patryk
PUCHACZ Michael
WEJKNIS Krzysztof
1814R.AMBO RACEOLSZTYNTeam Męski00:00:0002:26:00.0002:26:00.0018:153.3
DNCKOLEGOWICZ Klaudia
KOLEGOWICZ Damian
DUDA Paweł
1909BeFit24TeamKRAKÓWTeam MIX00:00:0002:26:34.0002:26:34.0018:193.3
DNCBRZÓSKA Szymon
TRZEBIATOWSKA Sylwia
PRZYBYLSKA Magdalena
1901Hell SquadGDAŃSKTeam MIX00:00:0002:27:21.2502:27:21.2518:253.3
DNCMACHTYL Zygmunt
DUDA Grzegorz
MARUSZAK Anna
1913Best BeastsBIERKOWOTeam MIX00:00:0002:27:23.5502:27:23.5518:253.3
DNCIWAŃSKI Przemysław
LEISZNER Izabela
TRACZ Sławomir
1905Husaria Race TeamCHORZOWTeam MIX00:00:0002:27:53.2002:27:53.2018:293.2
DNCKRYSZTOFIAK Damian
TETKOWSKI Michał
JANCZEWSKI Marcin
1812Husaria Race TeamNOWY DWÓR MAZOWIECKITeam Męski00:00:0002:29:24.2002:29:24.2018:403.2
DNCJAHNS Adam
BYLICA Piotr
WIECZOREK Dariusz
1807POZNAŃTeam Męski00:00:0002:31:59.4002:31:59.4018:593.2
DNCDOMBROWICZ Wojciech
PŁOTKOWSKI Jarosław
ŻOŁNA Krzysztof
1804FCC Team ToruńKROBIATeam Męski00:00:0002:33:32.1502:33:32.1519:113.1
DNCJAGODA Anna
BĄK Sybilla
BIEGAŃSKI Bogumił
1906BigYellowFoot Adventure TeamRUMIATeam MIX00:00:0002:36:34.0002:36:34.0019:343.1
JACIÓW Paweł
PRZĄDKA Marcin
POWAŻNY Marek
1806WATAHAPRZEMYŚLTeam MęskiDNF DNF DNF--
Znaleziono 47 wynik(ów)