MPOCR 2020 - 3 KM

Organizator:
OCR Polska
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Rybnik
Dystans:
3 km
Zgłoszonych:
302
Wystartowało:
297
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
294
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1SZCZECHLA Grzegorz 40CARBON SILESIA SPORTUSTROŃM Elite00:00:51
2WOJTYSZYN Wojciech 213XRUNNERSNAMYSŁÓWM Elite00:00:51
3FABIAN Marcel 51SOCIOS SILESIAPYSKOWICEM Elite00:00:51
4WÓJCIK Wiktor 200VIKINGS RUN TEAMSMARDZEWICEM Elite00:00:52
5HAJNOS Dawid 251GORĄCY POTOK TEAMSZAFLARYM Elite00:00:52
6JANUSZEWSKI Bartosz 202XRUNNERSWARSZAWAM Elite00:03:53
7PRYKOWSKI Tomasz 174XRUNNERSŁÓDŹM Elite00:03:54
8TOMASIK Alan 82ENAX NEXTREMEWARSZAWAM Elite00:03:54
9SELIANIN Dmytro 98SOCIOS SILESIATARNOWSKIE GÓRYM Elite00:03:54
10FILIP Bartosz 49SOCIOS SILESIAGLIWICEM Elite00:03:55
11KALININ Jarosław 159XRUNNERSWROCŁAWM Elite00:05:52
12JACIÓW Paweł 30WATAHAPRZEMYŚLM Elite00:05:52
13KASZA Rafał 183ZIELONA GÓRAM Elite00:05:52
14KOHUT Ivan 172OCRAPOLANDWARSZAWAM Elite00:05:52
15SERAFIŃSKI Maciej 81NEXTREMEKONINM Elite00:05:52
16ZAWILIŃSKI Mateusz 57DRAGON RUNNERSKRAKÓWM Elite00:05:55
17HAVLÍČEK Jakub 203FUBO TEAMSTŘEZETICEM International00:14:41
DNCNADTOKA Andrii 215NIKIPOLM International00:14:41
19SCHÜLER Constantin 161TEAM CELTIC WARRIORKATZELSDORFM International00:14:45
20RAMBERGER Christian 163TEAM CELTIC WARRIORWIENERSDORFM International00:14:45
21NUTIL Michal 197FUBO TEAMBYSTM International00:14:45
22HANYK Lukas 296KOSTELEC NAD ORLICIM International00:16:22
23CIMLER Jiri 297KRALUPY NAD VLTAVOUM International00:16:22
24JAKOUBEK Jakub 298REHASPORT TEAMROZTOKY U PRAHYM International00:16:22
25SZARUGA Małgorzata 123SOCIOS SILESIARABKA ZDRÓJK Elite00:25:16
26MACIUSZEK Julia 108WROCŁAWK Elite00:25:17
27BARANOWSKA Katarzyna 239GORĄCY POTOK TEAMWŁOCŁAWEKK Elite00:25:17
DNCTRZEBIATOWSKA Sylwia 237BIEGUN OCR TEAMGDAŃSKK Elite00:25:17
DNCGROCHOŁA Michał 129SOCIOS SILESIAMIKOŁÓWM 25-2900:25:31
30WOŁCZEK Paulina 241WĘGORZEWOK Elite00:28:06
31KOŁCZYN Magdalena 177KRAKÓWK Elite00:28:07
32WYSŁUCH Iza 102CARBON SILESIA SPORTRUDA ŚLĄSKAK Elite00:28:07
33GAWRONIUK Paulina 290WATAHAWROCŁAWK Elite00:28:07
34MYALSKA Katarzyna 227CARBON SILESIA SPORTLEDZINYK Elite00:28:13
35GROBELNA Aleksandra 262XRUNNERSBRZEG DOLNYK Elite00:30:14
36SOLAKIEWICZ Anna 212BEFIT24TEAMKRAKÓWK Elite00:30:15
37ŁOSIN Marta 136BIEGUN OCR TEAMGDYNIAK Elite00:30:15
38MACIEJAK Anna 274UNITED RUNNERSWARSZAWAK Elite00:30:15
39KNAP Klaudia 6R.AMBO DRUGA CREWOLSZTYNK Elite00:30:15
40ZYWER Urszula 80WATAHAŻARÓWK Elite00:30:15
DNCPÜHRER Johanna 162TEAM CELTIC WARRIORPUCHBERGK International00:32:05
42LOMNICKA Tereza 295PARDUBICEK International00:32:05
43SOBIERAJSKI Bolesław 222OCRA POLANDZĄBKIM 18-2400:41:16
DNCSOKOŁOWSKI Władysław 225KRAKÓWM 18-2400:41:16
45GRZEGORZYCA Szymon 246CARBON SILESIA SPORTBYTOMM 18-2400:41:16
46SZCZOTOK Wiktor 230CARBON SILESIA SPORTPSZCZYNAM 18-2400:41:16
47GÓRKA Bartłomiej 242CARBON SILESIA SPORTMYŚLENICEM 18-2400:41:17
48GRZECH Mateusz 211BESTIE OCR LEGIONOWONIEPORĘTM 18-2400:43:06
49BRODA Tomasz 154GLADIATORSKICZORYM 18-2400:43:08
50BONISŁAWSKI Tomasz 195BESTIE OCR LEGIONOWOLEGIONOWOM 18-2400:43:19
51JAGODZIŃSKI Damian 253XRUNNERSGDAŃSKM 18-2400:43:19
52KRAUZY Tomasz 261NASC TEAMRYBNIKRybniczanin00:43:19
53GÓRA Dawid 187BOGUCICEM 18-2400:43:20
54WARZECHA Filip 101KUŹNIA DAMIANARUDA ŚLĄSKAM 18-2400:44:58
55BRZEZIŃSKI Bartosz 148GLADIATORS BY RMF4RTBUKOWIECM 18-2400:45:57
DNCJEZIORSKI Paweł 149GLADIATORS BY RMF4RTANDRESPOLM 18-2400:45:57
57KOZUBEK Seweryn 65RAJSPORT ACTIVESIERADZM 18-2400:45:57
DNCPRUS Michał 84WATAHALEGNICAM 18-2400:45:57
DNCGAWOR Mateusz 85LEMON TEAMZAKLICZYNM 18-2400:45:57
60KIĘPISTY Patryk 59ŁÓDŹM 25-2900:50:02
DNCPRAŁAT Arkadiusz 77#AREKPRALATTEAMLESZNOM 25-2900:50:02
DNCPIWNIK Bartosz 87LEMON TEAMKRAKOWM 25-2900:50:02
63LEBIODA Marcin 41SOCIOS SILESIARYBNIKRybniczanin00:50:03
64SITKO Marcin 42CARBON SILESIA SPORTKATOWICEM 25-2900:50:03
65STAMATEL Sebastian 103RUDA ŚLĄSKAM 25-2900:53:33
66JAŃCZUK Przemysław 111WATAHASTARGARDM 25-2900:53:33
DNCSARLEJ Robert 117EX TEAMNOWAKIM 25-2900:53:33
DNCKAFLOWSKI Artur 88SOCIOS SILESIAGLIWICEM 25-2900:53:33
69ŻWIROWICZ Kewin 97RUDA ŚLĄSKAM 25-2900:53:33
DNCCIEŚLA Krzysztof 150WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄKOSTRZYN NAD ODRĄM 25-2900:55:01
DNCWRÓBEL Jacek 133EX TEAMOPOLEM 25-2900:58:53
72KLAJA Dawid 142MIEDŹNAM 25-2900:58:53
73WIECZOREK Aleksander 181CARBON SILESIA SPORTMARKLOWICEM 25-2901:01:41
DNCLEWANDOWSKI Łukasz 194BESTIE OCR LEGIONOWOLEGIONOWOM 25-2901:01:41
DNCJAKUBOWSKI Kamil 209GRUBIORZE LOTAJOMCZERWIONKA - LESZCZYNY01:01:41
76HUDASZEK Zbigniew 158DRAGON RUNNERSRUDNIKM 25-2901:01:41
77GAZUREK Kacper 176XRUNNERSZBYTKÓWM 25-2901:01:41
78SKRĘTY Patryk 216SYNOWIE RAGNARA OCRPOZNAŃM 25-2901:05:03
79GÓRKA Michał 229Karbon Silesia SportMYŚLENICEM 25-2901:05:03
80PRZĄDKA Marcin 256WATAHAWROCŁAWM 25-2901:05:03
81GIEMZA Michał 264KRAKÓWM 25-2901:05:03
82SZYMAŃSKI Paweł 273SOCIOS SILESIAGLIWICEM 25-2901:05:03
83HEŁMECKI Mateusz 17CHEŁMIECM 30-3401:09:04
84JASTRZĘBSKI Piotr 175SOCIOS SILESIAZABRZEM 30-3401:09:04
85JAROSZ David 238XRUNNERSBYSTRZYCA KŁODZKAM 30-3401:09:04
86NOWAKOWSKI Jakub 100BRANDENBURG - TELTOWM 30-3401:09:05
87URBAŃSKI Kamil 199ENAX NEXTREMESULĘCINM 30-3401:09:05
DNCWOLLNY Kamil 138EKO-OKNA RUNNERSKORNICEM 25-2901:09:05
89OBRĘBSKI Patryk 204NEXTREMEPŁOCKM 30-3401:12:14
90SARZYŃSKI Arkadiusz 13BIEGUN OCR TEAMGDAŃSKM 30-3401:12:14
91KACHEL Mateusz 15CARBON SILESIA SPORTBIERUŃM 30-3401:12:14
DNCŁĄCKI Wojciech 23RUDA ŚLĄSKAM 30-3401:12:14
93CHOŁUJ Łukasz 32PWPW S.A.BANIOCHAM 30-3401:12:14
94KOZUBEK Sebastian 63RAJSPORT ACTIVESIERADZM 30-3401:13:50
95NOWAKOWSKI Karol 36SPARTAN TEAMKALETYM 30-3401:13:50
DNCKLEJNOWSKI Mateusz 47SOCIOS SILESIAGLIWICEM 30-3401:13:50
97LASKOWSKI Marcin 52MAD RUNNERSKŁODZKOM 30-3401:13:50
98MAZUR Damian 53SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM 30-3401:13:50
99KURASIŃSKI Konrad 109SOCIOS SILESIABRENNAM 30-3401:15:15
100MILBRANT Michał 72GLADIATORSJAKTORÓWM 30-3401:15:15
101ŻURAWIK Rafał 93LEMON TEAMKRAKÓWM 30-3401:15:15
102JARZĄBEK Dawid 94SOCIOS SILESIASZCZERBICEM 30-3401:15:15
DNCDERYŁO Mateusz 79SOCIOS SILESIAMYSŁOWICEM 30-3401:15:16
DNCKAPICA Wojciech 115POWER TRAININGWARSZAWAM 30-3401:16:47
105ZIMOŃ Norbert 121WATAHAWROCLAWM 30-3401:16:47
106BRODA Mateusz 156GLADIATORSKICZORYM 30-3401:16:47
107STUDNIARZ Michał 128SOCIOS SILESIAŁAZISKA GÓRNEM 30-3401:16:47
108MÓWIŃSKI Patryk 206R.AMBO DRUGA CREWOLSZTYNM 30-3401:18:17
DNCBERSKI Maciej 220SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM 30-3401:18:17
110JUKOWSKI Jarek 231TWARDZIELE TEAM BOGATYNIABOGATYNIAM 30-3401:18:17
111FORMELA Piotr 247BIEGUN OCR TEAMGDAŃSKM 30-3401:18:17
DNCCZACHURSKI Mateusz 248XRUNNERSBOCHNIAM 30-3401:18:17
113LEWICKI Marcin 113ENAX NEXTREMEBODZANÓWM 30-3401:20:18
114MARKOWSKI Fabian 288MS-FIT STUDIOGARZYNM 30-3401:20:18
115MANTYCKI Rafał 255NINJA SQUAD LUBLINLUBLINM 30-3401:20:18
DNCPOWAŻNY Marek 267WATAHAWROCŁAWM 30-3401:20:19
117STEG Tomasz 268NASCKRAKÓWM 30-3401:20:19
118ŚWIERSZCZ Paweł 270GLADIATORS BY RMF4RTLEGNICAM 30-3401:20:19
DNCDĄBROWSKI Tomasz 258MOVEMENT ARENAMIŁAKOWOM 30-3401:20:19
120JÓZEFIAK Łukasz 169OCR BIEGUN TEAMPSZCZÓŁKIM 35-3901:22:01
121ZALEJASZ Sylwester 186XRUNNERSGDAŃSKM 35-3901:22:01
122PODGORSKI Marek 27RUNMAGEDDONWARSZAWAM 35-3901:22:02
123MARUSZEWSKI Marcin 76ENAX NEXTREMEBRWILNOM 35-3901:22:02
124LISOWSKI Grzegorz 83SOCIOS SILESIAŚWIĘTOCHŁOWICEM 35-3901:22:02
DNCKRZYŻOWSKI Grzegorz 228RMF4RT GLADIATORSCZERWIONKA-LESZCZYNYM 35-3901:23:24
126LEPIARZ Michał 5KĘPIEM 35-3901:23:24
127WÓJCIK Grzegorz 8ŚWIDNIKM 35-3901:23:24
DNCJUSZCZYK Jarosław 14GOSŁAW SPORT CENTERWODZISŁAW ŚLĄSKIM 35-3901:23:25
DNCZBROSZCZYK Damian 4CARBON SILESIA SPORTRYBNIKRybniczanin01:23:25
130MIERZICKI Marcel 16POWER TRAININGWARSZAWAM 35-3901:24:59
DNCDROZD Dariusz 24EICHHÖRNCHENSZCZECINM 35-3901:24:59
132DOLATA Krzysztof 35SOCIOS SILESIAGLIWICEM 35-3901:24:59
133MORAWSKI Grzegorz 226WARSZAWAM 35-3901:24:59
134KOMARNICKI Tomasz 22RYBNIKRybniczanin01:24:59
135KUDRELEK Karol 38BERLINM 35-3901:24:59
DNCBIELAK Tomasz 44ZŁOCIENIECM 35-3901:26:21
137SZTAJER Bartek 46SOCIOS SILESIABEDZINM 35-3901:26:22
138GOLDA Michał 69ASSASSIN'S TEAM OCRMIŁOSZYCEM 35-3901:26:22
139FRANCZYK Artur 75DRAGON RUNNERSWIELKA WIEŚM 35-3901:26:22
140BLUSZCZ Dawid 54SOCIOS SILESIARYBNIKRybniczanin01:26:22
DNCCHUDEUSZ Lukasz 104MIKOLOWM 35-3901:27:38
142ILNICKI Darek 272DRAGON RUNNERSŚWIĄTNIKI GÓRNEM 35-3901:27:38
143CHAIEB Sebastian 89LEMON TEAMCHOLERZYNM 35-3901:27:38
144KONIEC Mariusz 107CARBON SILESIA SPORTDABROWA GORNICZAM 35-3901:27:39
145MACIEJEWSKI Łukasz 91SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM 35-3901:27:39
DNCMICZEK Michal 110EKO-OKNA RUNNERSRACIBÓRZM 35-3901:29:02
147GÓRNIAK Robert 114EX_TEAMOPOLEM 35-3901:29:02
148PASOŃ Tomasz 116EX TEAMRASZOWAM 35-3901:29:02
149BYRCZEK Michał 122WROCŁAWM 35-3901:29:02
DNCOLECH Grzegorz 126LEMON TEAMKRAKÓWM 35-3901:29:02
151WITKA Patryk 171MAD RUNNERSNOWA RUDAM 35-3901:30:25
DNCKUCIEWICZ Jarosław 146PIEKARY ŚLĄSKIEM 35-3901:30:26
153ZAJĄC Artur 157WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEM 35-3901:30:26
154STEC Jakub 168BEST BEASTSNIEWIEROWO 6EM 35-3901:30:26
155GLUSZEK Piotr 193ŁASKM 35-3901:30:26
156KACPERSKI Jacek 218GUCINM 35-3901:31:54
157LISOWSKI Adam 294SOCIOS SILESIAMYSŁOWICEM 35-3901:31:54
DNCKROPIDŁOWSKI Grzegorz 214BEST BEASTSGNIEWINOM 35-3901:31:55
159MIKRUT Mateusz 201TOTAL FREAKCIESZYNM 35-3901:31:55
DNCKAMIŃSKI Zbigniew 207GRUBIORZE LOTAJOMCZERWIONKA-LESZCZYNYM 35-3901:31:55
161CHŁĄD Aleksander 196EX TEAMPRZYSIECZM 35-3901:31:55
162PIOTROWSKI Andrzej 300--01:33:15
163MACIOŁEK Arkadiusz 2CROSSFIT TEAM SUSZIŁAWAM 40-4401:33:16
164KUBIESA Jakub 301--M 35-3901:33:16
165MIODEK Adrian 282DIRTY SPARROWSOPALENICAM 35-3901:33:16
166JUSZKIEWICZ Dominik 287MS-FITGARZYNM 35-3901:33:16
167GIZAK Michał 291SOCIOS SILESIASOSNOWIECM 35-3901:33:16
168CHOMICZ Krzysztof 130ORZESZEM 40-4401:35:09
169WAŁDOWSKI Dominik 217XRUNNERSGDAŃSKM 40-4401:35:09
170JAKUBCZAK Marcin 173BEST BEASTSBYDLINOM 40-4401:35:09
171NIKIEL Dariusz 62DIRTY SPARROWSWĄGROWIECM 40-4401:35:09
172BUDZISZ Krzysztof 96SOCIOS SILESIABYTOMM 40-4401:35:09
173JESKA Tomasz 50DIRTY SPARROWSŁUKOWOM 40-4401:37:17
DNCWOŁCZYK Mariusz 1RMF4RT GLADIATORSPODOLSZEM 40-4401:37:18
175HAJEWSKI Michał 12DĄBROWA GÓRNICZAM 40-4401:37:18
176MISSALA Michał 18POWER TRAININGWARSZAWAM 40-4401:37:18
177GRZEGORZYCA Damian 31SOCIOS SILESIABANINOM 40-4401:37:18
178MISSALA Mateusz 119POWER TRAININGSTARE BABICEM 40-4401:38:47
179KULON Grzegorz 125BEFIT24TEAMKRAKÓWM 40-4401:38:47
180CHMIELEWSKI Mariusz 66OUTDOOR TRAININGCZARNA BIAŁOSTOCKAM 40-4401:38:47
DNCWEJKNIS Krzysztof 71ŁUKTAM 40-4401:38:47
182MIKOŁAJEK Robert 67OŁAWAM 40-4401:38:48
183MAKUSZEWSKI Marcin 143BEFIT24TEAMOLSZOWICEM 40-4401:40:12
184WERYK Mateusz 144BIEGUN OCR TEAMGDAŃSKM 40-4401:40:12
185PŁAŻALSKI Przemysław 127LIFE4FITBROJCEM 40-4401:40:13
186ŚWIĄDER Andrzej 134BEFIT24 TEAMWIELICZKAM 40-4401:40:13
187KACPERSKI Radosław 160NADOLICE WIELKIEM 40-4401:40:13
188STĘPIEŃ Łukasz 191TOTAL FREAKCIESZYNM 40-4401:41:25
DNCZASADOWSKI Bartek 219BIEGOWE NYGUSYGRODZISK MAZOWIECKIM 40-4401:41:25
190DUDA Grzegorz 167BEST BEASTSSŁUPSKM 40-4401:41:25
DNCOPOLONY Ireneusz 185SOCIOS SILESIAŁAŃCEM 40-4401:41:25
192ZIARKOWSKI Mirosław 188FIT&MORE RYBNIKRYBNIKRybniczanin01:41:25
193WIERZBICKI Daniel 254BEFIT24TEAMKRAKÓWM 40-4401:42:48
194SKRZECZYŃSKI Sławomir 243HEJ¸ JAK TA SARNA!RABKA-ZDRÓJM 40-4401:42:48
195LORYCH Krystian 252BIEGUN OCR TEAMBORKOWOM 40-4401:42:48
DNCMALEŃCZYK Sylwester 275PRUSZKOWM 40-4401:42:48
197WIŚNIEWSKI Norbert 278NOWE MIASTO LUBAWSKIEM 40-4401:42:48
198FRYDRYCH Maciek 224WATAHAWROCŁAWM 40-4401:44:41
199WĘGLARZ Waldemar 236EXTREME CLUBRABKA -ZDRÓJM 40-4401:44:41
200SZLAGA Rafał 257MIKOŁÓWM 40-4401:44:41
201MIZGALSKI Jacek 153DZIADY OCRJAROCINM 45-4901:45:52
202MACHTYL Zygmunt 166BEST BEASTSBIERKOWOM 45-4901:45:52
203GŁOWACZ Grzegorz 3DZIADY OCRCZARNY DUNAJECM 45-4901:45:52
204TRACZ Sławomir 43CARBON SILESIA SPORTMYŚLENICEM 45-4901:45:52
DNCJANAS Daniel 70ŻAGAŃSKIE DZIKIŻAGAŃM 45-4901:45:52
DNCGÓRZYŃSKI Janusz 189BESTIE OCR LEGIONOWOWARSZAWAM 45-4901:46:53
DNCHANDZLIK Tomasz 265BUJAKÓWM 45-4901:46:53
208KALISZYK Grzegorz 280MAD RUNNERSWAŁBRZYCHM 45-4901:46:53
DNCWOŁYNIEC Wojciech 281OPOLEM 45-4901:46:53
DNCMATYSIAK Przemysław 192KOBYLINM 13-1701:47:55
211KALWAS Mateusz 178ENAX NEXTREMEMAŃKOWOM 13-1701:47:56
212GÓRZYŃSKI Konrad 190BESTIE OCR LEGIONOWOWARSZAWAM 13-1701:47:56
213SOBIERAJSKI Krzysztof 221OCRA POLANDZĄBKIM 13-1701:47:56
214SZULWACH Czarek 285BIEGUN OCRGDYNIAM 13-1701:47:56
215JÓŹWIAK Mateusz 64SPARTA RUNNERSPOZNAŃM 13-1701:49:05
216MISSALA Andrzej 19POWER TRAININGWARSZAWAM 13-1701:49:06
217GABRYŚ Piotr 37SPARTAN TEAMKALETYM 13-1701:49:06
DNCGŁOWACZ Rafał 137CZARNY DUNAJECM 13-1701:49:06
DNCRAJNICH Tomasz 55SPARTAN TEAMKALETYM 13-1701:49:06
DNCBUDNY Maksymilian 68SPARTAN TEAMKALETYM 13-1701:49:06
221KURACH Stanisław 155DZIADY OCRWARKAM 50+01:50:03
222JANISZEWSKI Grzegorz 73DZIADY OCRWARSZAWAM 50+01:50:03
223SERAFIŃSKI Robert 78NEXTREMEKONINM 50+01:50:03
DNCTOMCZYK Andrzej 11DIRTY SPARROWSPOZNAŃM 50+01:50:04
225JASIŃSKA Alicja 276GORĄCY POTOK TEAMŻYRAKÓWK 18-2401:51:04
226GÓRNAŚ Anna 61SOCIOS SILESIAZABRZEK 18-2401:51:04
DNCMACHTYL Marta 152BEST BEASTSBIERKOWOK 18-2401:51:05
DNCKLONOWICZ Patrycja 266HUNTERS OCR TEAMNOWE ŻUKOWICEK 18-2401:51:05
DNCSZULWACH Weronika 286BIEGUN OCRGDYNIAK 18-2401:51:05
DNCCHARUSTA Martyna 112DO PORZYGU OCR TEAMTARGANICEK 25-2901:52:28
DNCCYMBAŁKO Katarzyna 147BYDGOSZCZK 25-2901:52:28
232MAREK Anna 29SZCZECINK 25-2901:52:28
233JAŁOCHA Sylwia 92LEMON TEAMWRZĄSOWICEK 25-2901:52:28
DNCGILARSKA Marta 234BIEGOWE NYGUSYBRWINÓWK 25-2901:53:34
DNCKRYSTA Sylwia 263SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAK 25-2901:53:34
DNCKAMINSKA Dorota 210GRUBIORZE LOTAJOMJASTRZĘBIE ZDROJK 25-2901:53:35
237WOŹNIAK Joanna 279LEMON TEAMKRZESZOWICEK 25-2901:53:35
DNCKOZIAK Agnieszka 74DRAGON RUNNERSOPOLEK 30-3401:54:34
DNCKLEJNOWSKA Katarzyna 48SOCIOS SILESIAGLIWICEK 30-3401:54:34
240ŁUSZCZAK Anna 86LEMON TEAMKRAKÓWK 30-3401:54:34
241SITKO Krystyna 90SOCIOS SILESIATARN GÓRYK 30-3401:54:34
DNCBŁASZKIEWICZ Dorota 95LEMONETEAMKRAKÓWK 30-3401:54:34
DNCZACHARA Katarzyna 105LEMONTEAMKRAKÓWK 30-3401:55:48
244PŁACZEK Anna 164CARBON SILESIA SPORTCZELADŹK 30-3401:55:48
DNCKLICH Sonia 184CARBON SILESIA SPORTSOSNOWIECK 30-3401:55:48
246JASTRZĘBSKA Aleksandra 198SOCIOS SILESIAZABRZEK 30-3401:55:48
247ZALEJASZ Paulina 208XRUNNERSGDAŃSKK 30-3401:55:48
248BAJSAROWICZ Marta 223DRAGON RUNNERSGLIWICEK 30-3401:55:48
249CHYLEWSKA-OLECH Dagmara 132BEFIT24TEAMKRAKÓWK 35-3901:56:34
DNCBARTŁOMIEJCZYK Sylwia 39SOCIOS SILESIAGLIWICEK 35-3901:56:34
DNCSZYMAŃSKA Agnieszka 58CARBON SILESIA SPORTSĘDZISZÓWK 35-3901:56:34
DNCZACHARA Martyna 106LEMON TEAMKRAKÓWK 13-1701:57:12
DNCMISSALA Magdalena 120POWER TRAININGSTARE BABICEK 13-1701:57:12
254ŚWIĄDER Julia 135BEFIT24TEAMWIELICZKAK 13-1701:57:12
DNCMICHALCZYK Amelia 21CARBON SILESIA SPORTKATOWICEK 13-1701:57:13
DNCKOZICKA Zuzanna 259BYTOMK 13-1701:57:57
DNCJUSZKIEWICZ Oliwia 284UKS 1.MS-FITGARZYNK 13-1701:57:57
DNCMARKOWSKA Nikola 289MS-FIT STUDIOGARZYNK 13-1701:57:57
259DĄDELEWSKA Oliwia 292GLADIATOR BE RMF4RTMALBORKK 13-1701:57:57
DNCMICHALCZYK Karolina 20CARBON SILESIA SPORTKATOWICEK 40-4401:59:07
261WRÓBLEWSKA Paulina 124BEFIT24TEAMKRAKÓWK 40-4401:59:07
262URBAŃSKA-KULON Katarzyna 131BEFIT24TEAMKRAKÓWK 40-4401:59:07
263TUCHOŁKA Monika 205DIRTY SPARROWSPOZNAŃK 45-4902:00:16
DNCWICHER Sylwia 244KRAKÓWK 40-4402:00:16
265NITECKA Marta 283DENISTEAMKOZYK 40-4402:00:16
DNCDĄDELEWSKA Joanna 293PIĘKNI I BESTIEMALBORKK 40-4402:00:16
267PIGUŁA Daria 33CARBON SILESIA SPORTCZELADŹOPEN02:03:44
268KUREK Gosia 45CARBON SILESIA SPORTSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN02:03:44
269ZAJKO Rafał 99STG LUBLINLUBLINOPEN02:03:44
270BYCZEK Izabela 25CARBON SILESIA SPORTSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN02:03:45
271SKWAREK Magdalena 26CARBON SILESIA SPORTKATOWICEOPEN02:03:45
272BRZECZKOWSKI Paweł 28POWER TRAININGWARSZAWAOPEN02:03:45
273WRZOSEK Karolina 140CARBON SILESIA SPORTCZELADŹOPEN02:03:45
274PODBIELSKA Gosia 34WARSZAWAOPEN02:03:45
275PAWELCZYK Józef 60RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEM/PWR-TEAMRYBNIKRybniczanin02:03:45
276PIGUŁA Rafał 118CARBON SILESIA SPORTCZELADŹOPEN02:03:46
277WRZOSEK Patryk 139CARBON SILESIA SPORTCZELADŹOPEN02:03:46
278STOLARSKI Kamil 9RYBNIKRybniczanin02:03:46
279MAGNUSZEWSKA Izabela 165CARBON SILESIA SPORTKNURÓWOPEN02:10:57
280WIŚNIEWSKA Monika 250NOWE MIASTO LUBAWSKIEOPEN02:10:57
281SKWAREK Tomasz 245CARBON SILESIA SPORTKATOWICEOPEN02:10:57
282WIŚNIEWSKI Kacper 249NOWE MIASTO LUBAWSKIEOPEN02:10:57
283KIERZYK Krzysztof 269GŁOGÓWOPEN02:10:57
DNCKUDIO Daria 302RYBNIKRybniczanka02:10:58
285DĄBROWSKI Krzysztof 180SOCIOS SILESIAZABRZEOPEN02:10:58
286KĘDZIERSKI Krzysztof 182RYBNIKRybniczanin02:10:58
287KUJAWA Małgorzata 233OLSZTYNOPEN02:10:58
DNCZASADOWSKA Justyna 235BIEGOWE NYGUSYGRODZISK MAZOWIECKIOPEN02:10:58
289WÓJCIK Jarek 271GŁOGÓWOPEN02:10:58
290WOJSLAW Piotr 277GŁOGÓWOPEN02:10:58
291DOMAN Łukasz 56SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAOPEN02:10:58
292LIPIECKI Jacek 145PRZESZKODOWO.PLMIKOŁÓWOPEN02:10:59
293MAJCHER Anna 179KUŹNIA DAMIANARUDA ŚLĄSKAOPEN02:10:59
294KOZICKI Jacek 260BYTOMOPEN02:10:59
295DYLUS Artur 151KUŹNIA DAMIANACHORZÓWOPEN02:11:00
296JAŻDŻEWSKA Elżbieta 170BEST BEASTSSŁUPSKOPEN02:11:00
DNCBAUER Michal 299OSTRAVA02:11:00
Znaleziono 297 wynik(ów)