MPOCR 2020 - KIDS

Organizator:
OCR Polska
Data:
2020-09-06
Miejsce:
Rybnik
Dystans:
1 km
Zgłoszonych:
119
Wystartowało:
77
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
74
Na trasie:
3
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1km
Czas
brutto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1TESKA Patrycja 1061GDYNIAElitka Dziewczynki 11-121K 102:31:5700:07:45.0502:39:42.95 7:457,7
2BORNUS Zosia 1010GLIWICEElitka Dziewczynki 11-122K 202:31:5700:08:07.1502:40:04.85+00:00:228:077,4
3KOTULSKI Krystian 1064Borsuki OCRWARSZAWAElitka Chłopcy 9-101M 101:59:4500:08:07.5002:07:53.25+00:00:228:087,4
4KOTULSKI Jacek 1063Borsuki OCRWARSZAWAElitka Chłopcy 9-102M 201:59:4600:08:10.6002:07:56.60+00:00:258:107,3
5DRZEWIECKI Filip 1020Mad RunnersWAŁBRZYCHElitka Chłopcy 9-103M 301:59:4600:08:13.7502:08:00.00+00:00:288:147,3
6GŁOWACKI Franek 1000Extreme Warrior ParkWARSZAWAElitka Chłopcy 11-121M 402:25:3300:08:20.5002:33:54.05+00:00:358:217,2
7MIELNIK Adam 1014RACIBORKI OCRRACIBÓRZElitka Chłopcy 9-104M 501:59:4600:08:23.5502:08:09.90+00:00:388:237,2
8GRZEGORZYCA Franciszek 1118Socios SilesiaBANINOElitka Chłopcy 7-81M 601:17:5900:08:26.4501:26:25.50+00:00:418:267,1
9ZBROSZCZYK Lena 1055Carbon Silesia SportRYBNIKElitka Dziewczynki 7-81K 301:30:0400:08:30.5001:38:34.60+00:00:458:307,1
10BUGAJNY Radosław 1033Socios silesiaRADZIONKÓWElitka Chłopcy 9-105M 701:17:5700:08:38.4501:26:36.35+00:00:538:396,9
11MIZERA Radosław 1022WILAMOWICEElitka Chłopcy 11-122M 802:25:3300:08:38.5002:34:12.20+00:00:538:396,9
12CHAIEB Borys 1071Lemon TeamCHOLERZYNElitka Chłopcy 9-106M 901:59:4600:08:46.1002:08:32.10+00:01:018:466,8
13SKRZECZYŃSKI Piotr 1117Hej¸ jak ta sarna!RABKA-ZDRÓJElitka Chłopcy 11-123M 1002:25:3300:08:51.2002:34:25.05+00:01:068:526,8
14GAŁUSZYŃSKA Nina 1041Active FlowGDYNIAElitka Dziewczynki 7-82K 401:30:0400:08:54.8001:38:58.80+00:01:098:546,7
15JUSZKIEWICZ Oliwia 1075Ms-fitGARZYNElitka Dziewczynki 11-123K 502:31:5800:09:07.9002:41:06.10+00:01:229:086,6
16JABŁOŃSKI Karol 1048Extrem PiasecznoCHYNÓWElitka Chłopcy 7-82M 1101:17:5900:09:27.0501:27:26.45+00:01:429:276,3
17MARZEC Julia 1072Spartan Team KaletyKALETYElitka Dziewczynki 9-101K 602:11:0800:09:37.8502:20:46.15+00:01:529:386,2
18KUREK Małgorzata 1066Poland Climbing Kids TeamMROZÓWElitka Dziewczynki 11-124K 702:31:5800:09:39.6502:41:37.75+00:01:549:396,2
19PODBIELSKI Maks 1012WARSZAWAElitka Chłopcy 7-83M 1201:17:5800:09:40.8501:27:39.60+00:01:559:416,2
20GOLDA Dominik 1046MIŁOSZYCEElitka Chłopcy 9-107M 1301:59:4500:09:46.7002:09:31.70+00:02:019:466,1
21GŁOWACKA Helena 1001Extreme Warrior ParkWARSZAWAElitka Dziewczynki 9-102K 802:11:0800:09:51.2002:20:59.30+00:02:069:516,1
22MAZUR Igor 1082Boot Camp PolskaDROGOMYŚLElitka Chłopcy 9-108M 1401:59:4600:09:58.6002:09:45.15+00:02:139:596,0
23PRUSAK Tymon 1101Gorący Potok TeamNOWY SĄCZElitka Chłopcy 4-61M 1501:17:5800:10:03.7001:28:02.45+00:02:1810:046,0
24PIELESZ Izabela 1038CIESZYNElitka Dziewczynki 11-125K 902:31:5700:10:16.4002:42:13.40+00:02:3110:165,8
25PALUCH Paulina 1009Raciborki OCRMILICEElitka Dziewczynki 4-61K 1001:00:0500:10:23.3001:10:28.70+00:02:3810:235,8
26MARKOWSKA Nikola 1051MS-FIT STUDIOKRZEMIENIEWOElitka Dziewczynki 11-126K 1102:31:5800:10:36.6502:42:35.20+00:02:5110:375,7
27ZIARKOWSKA Pola 1047Fit&More RybnikRYBNIKElitka Dziewczynki 11-127K 1202:31:5700:10:41.8502:42:39.65+00:02:5610:425,6
28TESKA Martyna 1062GDYNIAElitka Dziewczynki 7-83K 1301:30:0400:10:47.1001:40:51.75+00:03:0210:475,6
29PODOLSKA Matylda 1005Spartan Team KaletyTARNOWSKIE GÓRY K 1402:31:5800:10:47.3002:42:45.80+00:03:0210:475,6
30JUSZKIEWICZ Hania 1114Młode orłyGARZYNElitka Dziewczynki 7-84K 1501:30:0400:11:03.0001:41:07.70+00:03:1711:035,4
31WEISER Bartosz 1019Raciborki OCRRACIBÓRZElitka Chłopcy 7-84M 1601:17:5800:11:14.9501:29:13.85+00:03:2911:155,3
32ŚWIERC Izabela 1026Spartan TeamKALETYElitka Dziewczynki 9-103K 1602:11:0700:11:23.7502:22:31.50+00:03:3811:245,3
33KMIECIAK Samuel 1056RYBNIKElitka Chłopcy 11-124M 1702:25:3300:11:26.6502:37:00.40+00:03:4111:275,2
34ZIEMNICKA Weronika 1076Fit & More RybnikCZERWIONKA - LESZCZYNYElitka Dziewczynki 7-85K 1701:30:0400:11:27.8501:41:32.80+00:03:4211:285,2
35PŁAŻALSKI Szymon 1058Life4FitBROJCEElitka Chłopcy 11-125M 1802:25:3400:11:30.2002:37:04.35+00:03:4511:305,2
36GOZDEK Agata 1023Spartan TeamKALETYElitka Dziewczynki 11-128K 1802:31:5800:11:50.0002:43:48.50+00:04:0411:505,1
37CHROBOK Jakub 1004GOŁKOWICEElitka Chłopcy 7-85M 1901:17:5800:12:09.7501:30:07.90+00:04:2412:094,9
38KOENIG Paweł 1057RACIBORKIOCRRACIBÓRZElitka Chłopcy 7-86M 2001:17:5900:12:22.9001:30:22.65+00:04:3712:234,8
39BUDNY Natalia 1042Spartan TeamKALETYElitka Dziewczynki 11-129K 1902:31:5800:12:40.5002:44:38.80+00:04:5512:404,7
40JASTRZĘBSKI Jan 1040RYBNIKElitka Chłopcy 7-87M 2101:17:5900:12:59.3501:30:58.40+00:05:1412:594,6
41SZUFLICKI Tymon 1008Extreme Warrior ParkNOWA WOLAElitka Chłopcy 11-126M 2202:25:3300:13:03.5502:38:37.40+00:05:1813:044,6
42MICZEK Mateusz 1002Raciborki OCRRACIBORZElitka Chłopcy 7-88M 2301:17:5800:13:33.4501:31:31.95+00:05:4813:334,4
43MARKOWSKA Nadia 1052MS-FIT STUDIOKRZEMIENIEWOElitka Dziewczynki 7-86K 2001:30:0400:14:01.7501:44:06.25+00:06:1614:024,3
44HOLESZ Bartosz 1043RACIBORKI OCRRACIBÓRZElitka Chłopcy 9-109M 2401:59:4500:14:10.8502:13:56.80+00:06:2514:114,2
45SIWOŃ Antoni 1036Raciborki OCRRACIBÓRZElitka Chłopcy 9-1010M 2501:59:4600:14:12.4002:13:58.90+00:06:2714:124,2
46PRUSAK Nikodem 1100Gorący Potok TeamNOWY SĄCZElitka Chłopcy 7-89M 2600:51:3600:14:16.3001:05:52.70+00:06:3114:164,2
47STRACHOTA Lena 1050RaciborkiRACIBÓRZElitka Dziewczynki 7-87K 2101:30:0400:14:20.0501:44:24.60+00:06:3514:204,2
48KALETKA Oskar 1054Raciborki OCRRACIBÓRZElitka Chłopcy 9-1011M 2701:59:4600:15:10.0502:14:56.40+00:07:2515:104,0
49GOLDA Filip 1065ASSASSIN'S TEAM OCRMIŁOSZYCEElitka Chłopcy 4-62M 2800:51:3700:15:26.4501:07:03.90+00:07:4115:263,9
50RONGIERS Amelia 1096RACIBÒRZElitka Dziewczynki 7-88K 2201:30:0400:15:32.2001:45:37.10+00:07:4715:333,9
51PIGUŁA Leon 1074Carbon Silesia SportCZELADŹElitka Chłopcy 11-127M 2902:25:3300:15:44.1502:41:17.50+00:07:5915:443,8
52HERMAN Patryk 1098Fit & moreŚWIERKLANYElitka Chłopcy 4-63M 3000:51:3700:16:12.9001:07:49.90+00:08:2716:123,7
53KULON Maja 1108BeFit24TeamKRAKÓWElitka Dziewczynki 4-62K 2301:00:0500:16:16.7001:16:22.15+00:08:3116:173,7
54GANSINIEC Nina 1079Spartan TeamKALETYElitka Dziewczynki 9-104K 2402:11:0700:16:18.3502:27:26.05+00:08:3316:193,7
55BASISTA Marcel 1087RYBNIKFUN 7-121M 3101:17:5800:17:10.2001:35:08.70+00:09:2517:103,5
56POLEWIAK Kuba 1107SOCIOS SILESIAŁAŃCEElitka Chłopcy 11-128M 3202:25:3300:17:10.8002:42:44.35+00:09:2517:113,5
57KULIGOWSKI Oliwier 1068Fit & More RybnikRYBNIKElitka Chłopcy 11-129M 3302:25:3400:17:40.7002:43:15.30+00:09:5517:413,4
58WATAŁA Kamila 1039Spartan TeamKALETYElitka Dziewczynki 9-105K 2502:11:0800:17:53.0002:29:01.15+00:10:0717:533,4
59KOSORZ Maciej 1006Raciborki OCRRACIBÓRZFUN 7-122M 3401:59:4600:18:39.5002:18:26.15+00:10:5418:403,2
60GUCIK Jakub 1028Raciborki OCRRACIBÓRZFUN 7-123M 3501:17:5800:18:53.3001:36:51.45+00:11:0818:533,2
61KUŚNIERSKI Jakub 1017Raciborki OCRKIETRZElitka Chłopcy 7-810M 3601:17:5800:19:02.3001:37:00.60+00:11:1719:023,2
62JASTRZĘBSKA Helena 1095RYBNIKElitka Dziewczynki 4-63K 2601:00:0500:19:16.4501:19:22.05+00:11:3119:173,1
63WEISER Hanna 1018Raciborki OCRRACIBÓRZElitka Dziewczynki 9-106K 2702:11:0800:19:27.0502:30:35.05+00:11:4219:273,1
64BARABASZ Szymon 1034Raciborki OCRRACIBÓRZFUN 7-124M 3701:59:4600:19:52.9502:19:39.60+00:12:0719:533,0
65ŁĄCKI Franciszek 1078RUDA ŚLĄSKAFUN 0-61M 3800:51:3700:20:07.8001:11:45.15+00:12:2220:083,0
66PŁAŻALSKI Konrad 1059Life4FitBROJCEElitka Chłopcy 7-811M 3901:17:5800:20:09.2001:38:08.00+00:12:2420:103,0
67FIGARSKI Borys 1093GLIWICEFUN 0-62M 4000:51:3700:20:15.7501:11:52.80+00:12:3020:153,0
68OPOLONY Antoni 1106SOCIOS SILESIAŁAŃCEFUN 0-63M 4100:51:3600:21:55.2501:13:32.00+00:14:1021:562,7
69GUCIK Oliwia 1029Raciborki OCRRACIBÓRZFUN 7-125K 2802:11:0700:21:55.5002:33:03.20+00:14:1021:562,7
70DRZEWIECKI Kuba 1021Mad RunnersWAŁBRZYCHFUN 7-126M 4201:17:5800:22:42.9501:40:41.85+00:14:5722:432,6
71KOWOL Wiktor 1085Spartan Kids KaletyKALETYFUN 7-127M 4301:59:4700:22:53.8002:22:40.80+00:15:0822:532,6
72TARNAWSKI Jakub 1102RYBNIKFUN 7-128M 4401:59:4600:23:38.7502:23:25.00+00:15:5323:392,5
73GAŁUSZYŃSKA Maja 1083Active FlowGDYNIAElitka Dziewczynki 4-64K 2901:00:0500:24:36.8001:24:42.70+00:16:5124:372,4
74RAJCZYK Michał 1011Raciborki OCRSAMBOROWICEFUN 7-129M 4501:17:5900:24:55.1001:42:54.20+00:17:1024:552,4
75CHAIEB Leon 1090Leomon TeamCHOLERZYNElitka Chłopcy 7-812M 4601:32:36   
76OLECH Aleksander 1044Lemon TeamKRAKÓWElitka Chłopcy 7-813M 4701:34:50   
77WIKTOROWICZ Aleksander 1103Raciborki OcrRACIBÓRZElitka Chłopcy 7-814M 4801:38:28   
Znaleziono 77 wynik(ów)