MPOCR 2020 - KIDS

Organizator:
OCR Polska
Data:
2020-09-06
Miejsce:
Rybnik
Dystans:
1 km
Zgłoszonych:
119
Wystartowało:
77
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
74
Na trasie:
3
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1OPOLONY Antoni 1106SOCIOS SILESIAŁAŃCEFUN 0-600:51:36
2PRUSAK Nikodem 1100Gorący Potok TeamNOWY SĄCZElitka Chłopcy 7-800:51:36
3GOLDA Filip 1065ASSASSIN'S TEAM OCRMIŁOSZYCEElitka Chłopcy 4-600:51:37
4FIGARSKI Borys 1093GLIWICEFUN 0-600:51:37
5HERMAN Patryk 1098Fit & moreŚWIERKLANYElitka Chłopcy 4-600:51:37
6ŁĄCKI Franciszek 1078RUDA ŚLĄSKAFUN 0-600:51:37
7GAŁUSZYŃSKA Maja 1083Active FlowGDYNIAElitka Dziewczynki 4-601:00:05
8JASTRZĘBSKA Helena 1095RYBNIKElitka Dziewczynki 4-601:00:05
9KULON Maja 1108BeFit24TeamKRAKÓWElitka Dziewczynki 4-601:00:05
10PALUCH Paulina 1009Raciborki OCRMILICEElitka Dziewczynki 4-601:00:05
11BUGAJNY Radosław 1033Socios silesiaRADZIONKÓWElitka Chłopcy 9-1001:17:57
12PRUSAK Tymon 1101Gorący Potok TeamNOWY SĄCZElitka Chłopcy 4-601:17:58
13PODBIELSKI Maks 1012WARSZAWAElitka Chłopcy 7-801:17:58
14KUŚNIERSKI Jakub 1017Raciborki OCRKIETRZElitka Chłopcy 7-801:17:58
15WEISER Bartosz 1019Raciborki OCRRACIBÓRZElitka Chłopcy 7-801:17:58
16DRZEWIECKI Kuba 1021Mad RunnersWAŁBRZYCHFUN 7-1201:17:58
17GUCIK Jakub 1028Raciborki OCRRACIBÓRZFUN 7-1201:17:58
18PŁAŻALSKI Konrad 1059Life4FitBROJCEElitka Chłopcy 7-801:17:58
19BASISTA Marcel 1087RYBNIKFUN 7-1201:17:58
20MICZEK Mateusz 1002Raciborki OCRRACIBORZElitka Chłopcy 7-801:17:58
21CHROBOK Jakub 1004GOŁKOWICEElitka Chłopcy 7-801:17:58
22JABŁOŃSKI Karol 1048Extrem PiasecznoCHYNÓWElitka Chłopcy 7-801:17:59
23JASTRZĘBSKI Jan 1040RYBNIKElitka Chłopcy 7-801:17:59
24RAJCZYK Michał 1011Raciborki OCRSAMBOROWICEFUN 7-1201:17:59
25KOENIG Paweł 1057RACIBORKIOCRRACIBÓRZElitka Chłopcy 7-801:17:59
26GRZEGORZYCA Franciszek 1118Socios SilesiaBANINOElitka Chłopcy 7-801:17:59
27STRACHOTA Lena 1050RaciborkiRACIBÓRZElitka Dziewczynki 7-801:30:04
28MARKOWSKA Nadia 1052MS-FIT STUDIOKRZEMIENIEWOElitka Dziewczynki 7-801:30:04
29ZBROSZCZYK Lena 1055Carbon Silesia SportRYBNIKElitka Dziewczynki 7-801:30:04
30TESKA Martyna 1062GDYNIAElitka Dziewczynki 7-801:30:04
31ZIEMNICKA Weronika 1076Fit & More RybnikCZERWIONKA - LESZCZYNYElitka Dziewczynki 7-801:30:04
32RONGIERS Amelia 1096RACIBÒRZElitka Dziewczynki 7-801:30:04
33GAŁUSZYŃSKA Nina 1041Active FlowGDYNIAElitka Dziewczynki 7-801:30:04
34JUSZKIEWICZ Hania 1114Młode orłyGARZYNElitka Dziewczynki 7-801:30:04
35CHAIEB Leon 1090Leomon TeamCHOLERZYNElitka Chłopcy 7-801:32:36
36OLECH Aleksander 1044Lemon TeamKRAKÓWElitka Chłopcy 7-801:34:50
37WIKTOROWICZ Aleksander 1103Raciborki OcrRACIBÓRZElitka Chłopcy 7-801:38:28
38HOLESZ Bartosz 1043RACIBORKI OCRRACIBÓRZElitka Chłopcy 9-1001:59:45
39GOLDA Dominik 1046MIŁOSZYCEElitka Chłopcy 9-1001:59:45
40KOTULSKI Krystian 1064Borsuki OCRWARSZAWAElitka Chłopcy 9-1001:59:45
41MIELNIK Adam 1014RACIBORKI OCRRACIBÓRZElitka Chłopcy 9-1001:59:46
42DRZEWIECKI Filip 1020Mad RunnersWAŁBRZYCHElitka Chłopcy 9-1001:59:46
43BARABASZ Szymon 1034Raciborki OCRRACIBÓRZFUN 7-1201:59:46
44SIWOŃ Antoni 1036Raciborki OCRRACIBÓRZElitka Chłopcy 9-1001:59:46
45KALETKA Oskar 1054Raciborki OCRRACIBÓRZElitka Chłopcy 9-1001:59:46
46KOTULSKI Jacek 1063Borsuki OCRWARSZAWAElitka Chłopcy 9-1001:59:46
47CHAIEB Borys 1071Lemon TeamCHOLERZYNElitka Chłopcy 9-1001:59:46
48MAZUR Igor 1082Boot Camp PolskaDROGOMYŚLElitka Chłopcy 9-1001:59:46
49TARNAWSKI Jakub 1102RYBNIKFUN 7-1201:59:46
50KOSORZ Maciej 1006Raciborki OCRRACIBÓRZFUN 7-1201:59:46
51KOWOL Wiktor 1085Spartan Kids KaletyKALETYFUN 7-1201:59:47
52ŚWIERC Izabela 1026Spartan TeamKALETYElitka Dziewczynki 9-1002:11:07
53GUCIK Oliwia 1029Raciborki OCRRACIBÓRZFUN 7-1202:11:07
54GANSINIEC Nina 1079Spartan TeamKALETYElitka Dziewczynki 9-1002:11:07
55WEISER Hanna 1018Raciborki OCRRACIBÓRZElitka Dziewczynki 9-1002:11:08
56WATAŁA Kamila 1039Spartan TeamKALETYElitka Dziewczynki 9-1002:11:08
57MARZEC Julia 1072Spartan Team KaletyKALETYElitka Dziewczynki 9-1002:11:08
58GŁOWACKA Helena 1001Extreme Warrior ParkWARSZAWAElitka Dziewczynki 9-1002:11:08
59MIZERA Radosław 1022WILAMOWICEElitka Chłopcy 11-1202:25:33
60KMIECIAK Samuel 1056RYBNIKElitka Chłopcy 11-1202:25:33
61PIGUŁA Leon 1074Carbon Silesia SportCZELADŹElitka Chłopcy 11-1202:25:33
62POLEWIAK Kuba 1107SOCIOS SILESIAŁAŃCEElitka Chłopcy 11-1202:25:33
63SKRZECZYŃSKI Piotr 1117Hej¸ jak ta sarna!RABKA-ZDRÓJElitka Chłopcy 11-1202:25:33
64GŁOWACKI Franek 1000Extreme Warrior ParkWARSZAWAElitka Chłopcy 11-1202:25:33
65SZUFLICKI Tymon 1008Extreme Warrior ParkNOWA WOLAElitka Chłopcy 11-1202:25:33
66PŁAŻALSKI Szymon 1058Life4FitBROJCEElitka Chłopcy 11-1202:25:34
67KULIGOWSKI Oliwier 1068Fit & More RybnikRYBNIKElitka Chłopcy 11-1202:25:34
68PIELESZ Izabela 1038CIESZYNElitka Dziewczynki 11-1202:31:57
69ZIARKOWSKA Pola 1047Fit&More RybnikRYBNIKElitka Dziewczynki 11-1202:31:57
70TESKA Patrycja 1061GDYNIAElitka Dziewczynki 11-1202:31:57
71BORNUS Zosia 1010GLIWICEElitka Dziewczynki 11-1202:31:57
72BUDNY Natalia 1042Spartan TeamKALETYElitka Dziewczynki 11-1202:31:58
73KUREK Małgorzata 1066Poland Climbing Kids TeamMROZÓWElitka Dziewczynki 11-1202:31:58
74JUSZKIEWICZ Oliwia 1075Ms-fitGARZYNElitka Dziewczynki 11-1202:31:58
75PODOLSKA Matylda 1005Spartan Team KaletyTARNOWSKIE GÓRY02:31:58
76GOZDEK Agata 1023Spartan TeamKALETYElitka Dziewczynki 11-1202:31:58
77MARKOWSKA Nikola 1051MS-FIT STUDIOKRZEMIENIEWOElitka Dziewczynki 11-1202:31:58
Znaleziono 77 wynik(ów)