MPOCR 2020 - OCR 100M ELIMINACJE

Organizator:
OCR Polska
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Rybnik
Dystans:
0.1 km
Zgłoszonych:
129
Wystartowało:
101
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
101
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Junior K | Junior M | Senior K | Senior M

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1GAWLAK Damian 2000Spectrum TeamWARSZAWAMężczyźni00:00:00
2KUDRELEK Karol 2001BERLINMężczyźni00:00:00
3FRYDRYCH Maciek 2002WATAHAWROCŁAWMężczyźni00:00:00
4KASPRZAK Sebastian 2004Spectrum TeamWARSZAWAMężczyźni00:00:00
5ŁOSIN Marta 2005Biegun OCR TeamGDYNIAKobiety00:00:00
6MILBRANT Michał 2006GladiatorsJAKTORÓWMężczyźni00:00:00
7NOWAKOWSKI Jakub 2007TELTOWMężczyźni00:00:00
8ŻOŁNIEREK Wojciech 2009Dirty SparrowsPOZNAŃMężczyźni00:00:00
9JÓZEFIAK Łukasz 2011OCR BiegunTeamPSZCZÓŁKIMężczyźni00:00:00
10CIEŚLA Krzysztof 2013WF OCR Team Kostrzyn nad OdrąKOSTRZYN NAD ODRĄMężczyźni00:00:00
11KAŁUŻNY Michał 2014Dirty SparrowsPOZNANMężczyźni00:00:00
12KIEŁPIKOWSKI Wiktor 2017BYDGOSZCZMężczyźni00:00:00
13ORANKIEWICZ Krzysztof 2018ENAX NEXTREMEBIAŁAMężczyźni00:00:00
14KOZUBEK Sebastian 2019RAJSPORT ACTIVESIERADZMężczyźni00:00:00
15KOZUBEK Seweryn 2020RAJSPORT ACTIVESIERADZMężczyźni00:00:00
16ŚWIĘTEK Bartosz 2021Gorący Potok TeamNOWE BRZESKOMężczyźni00:00:00
17WIKTOROWICZ Mariusz 2022ŁÓDŹMężczyźni00:00:00
18PAMUŁA Zbigniew 2023KATOWICEMężczyźni00:00:00
19SOBIERAJSKI Bolesław 2024OCRA PolandZĄBKIMężczyźni00:00:00
20DECIUK Teofil 2025OSPRO Ninja TeamZIELONA GORAMężczyźni00:00:00
21KACZMARKIEWICZ Kamil 2027BYDGOSZCZMężczyźni00:00:00
22SZAMOT Tomasz 2028BYDGOSZCZMężczyźni00:00:00
23MACIUSZEK Julia 2029OSPRO Ninja TeamWROCŁAWKobiety00:00:00
24WITKA Patryk 2033Mad RunnersNOWA RUDAMężczyźni00:00:00
25MIERZICKI Marcel 2034Power TrainingWARSZAWAMężczyźni00:00:00
26MĘDYGRAŁ Krystian 2036WATAHAWROCŁAWMężczyźni00:00:00
27GÓRZYŃSKI Konrad 2038Bestie OCR LegionowoWARSZAWAJunior K00:00:00
28MIODEK Adrian 2039Dirty SparrowsOPALENICAMężczyźni00:00:00
29MACHTYL Zygmunt 2040Best BeastsBIERKOWOSenior M00:00:00
30JUKOWSKI Jarek 2041Twardziele Team BogatyniaBOGATYNIAMężczyźni00:00:00
DNCKRASOWSKA Joanna 2042WATAHAWROCŁAWKobiety00:00:00
32KASZA Rafał 2043ZIELONA GÓRAMężczyźni00:00:00
33CIMLER Jiri 2044--Mężczyźni00:00:00
34HANYK Lucas 2045--Mężczyźni00:00:00
35LISICZKA Piotr 2046BIŁGORAJMężczyźni00:00:00
36LOMNICKA Tereza 2047--Kobiety00:00:00
37GRZEGORZYCA Damian 2008Socios SilesiaBANINOMężczyźni00:00:00
38KIĘPISTY Patryk 3000Move FactoryŁÓDŹMężczyźni00:00:00
39WARZECHA Filip 3001Kuźnia DamianaRUDA ŚLĄSKAMężczyźni00:00:00
40JAŃCZUK Przemysław 3002WATAHASTARGARDMężczyźni00:00:00
41GROCHOŁA Michał 3003Socios SilesiaMIKOŁÓWMężczyźni00:00:00
42SIELCZAK-RUM Jakub 3004WROCŁAWMężczyźni00:00:00
43PYZALSKI Wojciech 3006Harpagan BeastJAWORZNOMężczyźni00:00:00
44ŻWIROWICZ Kewin 3008RUDA ŚLĄSKAMężczyźni00:00:00
45MAKUSZEWSKI Marcin 3009BeFit24TeamOLSZOWICEMężczyźni00:00:00
46SZKLARSKI Przemysław 3011Carbon Silesia SportRADZIONKÓWMężczyźni00:00:00
47MURAWSKI Paweł 3012Ospro Ninja TeamINOWROCŁAWMężczyźni00:00:00
48JARZĄBEK Dawid 3013Socios SilesiaSZCZERBICEMężczyźni00:00:00
49KARCZMARSKI Mateusz 3014Ospro Ninja TeamSKWIERZYNAMężczyźni00:00:00
50MANTYCKI Rafał 3015Ninja Squad LublinLUBLINMężczyźni00:00:00
51GRUDZIŃSKI Dawid 3016Ospro Ninja TeamPRUSZKÓWJunior K00:00:00
52TATAROWICZ Jan 3018Apollo WejherowoGDAŃSKMężczyźni00:00:00
53GÓRA Dawid 3019BOGUCICEMężczyźni00:00:00
54PRUS Michał 3020WATAHALEGNICAMężczyźni00:00:00
55ŻURAWIK Rafał 3022Lemon TeamKRAKÓWMężczyźni00:00:00
56GADZIŃSKA Dorota 3023OSPRO Ninja TeamSIERPCKobiety00:00:00
57SARZYŃSKI Arkadiusz 3024Biegun OCR TeamGDAŃSKMężczyźni00:00:00
58GAŁUSZYŃSKI Łukasz 3025Active FlowGDYNIAMężczyźni00:00:00
59CZARNOŁĘCKI Kamil 3026SKIERNIEWICEMężczyźni00:00:00
60JARZYNA Aleksander 3027BRWINÓWJunior K00:00:00
61WÓJCIK Grzegorz 3028ŚWIDNIKMężczyźni00:00:00
62KOSIŃSKI Michał 3029STARA IWICZNAMężczyźni00:00:00
63RYCHLEWSKI Wojciech 3030Ospro Ninja TeamKOBYŁKAMężczyźni00:00:00
64PRYKOWSKI Tomasz 3033xRunnersŁÓDŹMężczyźni00:00:00
65GRZESZCZAK Maksym 3034GNIEZNOJunior K00:00:00
66SZUBA-ŁATA Klaudia 3035Enjoy by sportRUDNIKKobiety00:00:00
67SKRODZKI Mateusz 3036xRunnersGDAŃSKMężczyźni00:00:00
68JAKUBOWSKI Jakubowski 3037GRUBIORZE LOTAJOMCZERWIONKA - LESZCZYNYMężczyźni00:00:00
69SURMACH Andrei 3040WARSZAWAMężczyźni00:00:00
70DĄBROWSKI Tomasz 3041Movement Arena / Pod TrzepakiemMIŁAKOWOMężczyźni00:00:00
71GRZECH Mateusz 3042Bestie OCR LegionowoNIEPORĘTMężczyźni00:00:00
72KURAN Halina 3043WATAHAŁÓDŹKobiety00:00:00
73SZCZĘSNY Michał 3044RUDA ŚLĄSKAMężczyźni00:00:00
74BORUC Tomasz 3047WOŁOMINMężczyźni00:00:00
75HAZAN Rafał 3048United RunnersBIAŁA PODLASKAMężczyźni00:00:00
76CHODOWSKI Łukasz 3039OSPRO NINJA TEAMPRUSZKÓWMężczyźni00:00:00
77BANDOSZ Robert 2030OSPRO Ninja Team PolskaSIERPCMężczyźni00:00:00
78BARANOWSKA Katarzyna 2031WŁOCŁAWEKKobiety00:00:00
79BURS Klaudia 2035OSPRO Ninja TeamKOBYŁKAKobiety00:00:00
80PIÓRKOWSKI Adrian 2048OSPRO NINJA TEAM-Mężczyźni00:00:00
81KLAJA Dawid 2049--Mężczyźni00:00:00
82SKRZECZYŃSKI Sławomir 2050--Mężczyźni00:00:00
83PLUTA Paweł 2052--Junior K00:00:00
84RACHWALSKI Patryk 2053--Mężczyźni00:00:00
85KROPIDŁOWSKI Grzegorz 2055--Mężczyźni00:00:00
86PRUSAK Piotr 2056--Mężczyźni00:00:00
87SITKO Marcin 2058--Mężczyźni00:00:00
88JAROSZ Dawid 2059-Mężczyźni00:00:00
89CHMIELEWSKI Mariusz 2012OUTDOOR TREININGCZARNA BIAŁOSTOCKAMężczyźni00:00:00
90BURDZY Daniel 2015Ninja BestieWARSZAWAMężczyźni00:00:00
91PAPIÓR Jola 2061--Kobiety00:00:00
92GÓRNIAK Robert 2062--Mężczyźni00:00:00
93GINALSKI Igor 2063--Mężczyźni00:00:00
94WOCHNIK Marek 2064--Mężczyźni00:00:00
95BŁASZCZYK Brunon 2065--Mężczyźni00:00:00
96WOJSŁAW Piotr 2066--Mężczyźni00:00:00
97ADAMEK Dawid 3049--Mężczyźni00:00:00
98KURASIŃSKI Konrad 3050--Mężczyźni00:00:00
99ORICHOWSKI Witalij 3054--Mężczyźni00:00:00
100RIZNIK Maksym 3060--Mężczyźni00:00:00
101BODZIOCH Piotr 3061--Mężczyźni00:00:00
Znaleziono 101 wynik(ów)