MPOCR 2020 - TEAMS 8 KM

Organizator:
OCR Polska
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Rybnik
Dystans:
8 km
Zgłoszonych:
82
Wystartowało:
80
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
80
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Team MIX | Team Męski | Team Żeński

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1PIELATOWSKI Adam
IDCZAK Piotr
KMIECIAK Jakub
412Dirty SparrowsPOZNAŃTeam Męski00:01:48
2JACIÓW Paweł
PRZĄDKA Marcin
POLAŃSKI Paweł
413WATAHAPRZEMYŚLTeam Męski00:01:48
3WÓJCIK Adam
FARKOWSKI Konrad
ZIOBER Zbigniew
431Ex TeamCHOCZNIATeam Męski00:01:48
4PACIOREK Piotr
BRZOSKWINIA Wojciech
DERYŁO Mateusz
436Krakowska ElitaKRAKÓWTeam Męski00:01:48
5KRÓL Piotr
GROCHOLA Michał
BUDZISZ Krzysztof
446RYBNIKTeam Męski00:01:48
6JASTRZĘBSKI Piotr
KEMPNY Paweł
SELIANIN Dmytro
451SOCIOS SILESIAGLIWICETeam Męski00:01:48
7KRZYSTYNIAK Robert
OPIAŁ Grzegorz
HAJNOS Dawid
457Gorący Potok TeamNOWY TARGTeam Męski00:01:48
8MACIEJEWSKI Krystian
BURDZY Daniel
KOŁODZIEJ Krystian
461Bestie OCR LegionowoLEGIONOWOTeam Męski00:01:48
9JANUSZEWSKI Bartosz
PRYKOWSKI Tomasz
WÓJCIK Wiktor
474X VikingiWARSZAWATeam Męski00:01:48
10SZKODA Dariusz
NYKIEL Mariusz
CHOMICZ Krzysztof
475Socios SilesiaRUDA ŚLĄSKATeam Męski00:01:48
11SZULWACH Maciej
BĄK Daniel
JÓZEFIAK Łukasz
480Team Męski00:01:48
12FABIAN Marcel
LISOWSKI Grzegorz
FILIP Bartosz
450SOCIOS SILESIAPYSKOWICETeam Męski00:01:48
13MARUSZEWSKI Marcin
SERAFIŃSKI Maciej
CEJKOS Dawid
455ENAX NEXTREMEBRWILNOTeam Męski00:01:48
14SKWAREK Tomasz
STRADZA Bartłomiej
GLONEK Sebastian
466CARBON SILESIA SPORTKATOWICETeam Męski00:08:03
15ILNICKI Dariusz
ZAWILIŃSKI Mateusz
HEŁMECKI Mateusz
472Dragon RunnersŚWIĄTNIKI GORNETeam Męski00:08:03
16SŁADEK Patryk
CHŁĄD Aleksander
PASOŃ Tomasz
422Ex TeamBEŁKTeam Męski00:08:04
17GOŁĘBIOWSKI Konrad
WOCHNIK Marek
BERYNC Fabian
440Carbon Silesia sportRUDA ŚLĄSKATeam Męski00:08:04
18LEWICKI Marcin
RYNKIEWICZ Mateusz
KALWAS Mateusz
441ENAX NEXTREMEBODZANÓWTeam Męski00:08:04
19MACHTYL Zygmunt
JAKUBCZAK Marcin
DUDA Gregorz
460Best BeastsBIERKOWOTeam Męski00:08:04
20GÓRZYŃSKI Janusz
JASTRZĘBSKI Sławomir
GRZECH Mateusz
469Bestie OCR LegionowoWARSZAWATeam Męski00:08:04
21HEJDUK Tomasz
PETELCZYC Piotr
GINALSKI Igor
471Carbon Silesia SportTYCHYTeam Męski00:08:04
22KURASIŃSKI Konrad
DOMAN Łukasz
DERYŁO Mateusz
449Socios SilesiaBRENNATeam Męski00:08:04
23KARLIK Paweł
SABATOWSKI Krzysztof
MEINERT Jakub
452Carbon Silesia SportKOBIÓRTeam Męski00:08:05
24MISSALA Mateusz
MISSALA Michał
MISSALA Andrzej
464Power TrainingSTARE BABICETeam Męski00:08:08
25CHMIELORZ Józef
STANCLIK Krzysztof
ORAWCZAK Kamil
468Carbon Silesia SportLĘDZINYTeam Męski00:15:41
26NOGAŃSKI Paweł
CAŁA Wojciech
CICHOCKI Filip
403POWER POGROMWARSZAWATeam Męski00:15:42
27KACHEL Mateusz
KUBIESA Jakub
MAJOWSKI Michał
404Carbon Silesia SportBIERUŃTeam Męski00:15:42
28GACH Damian
HURAS Michał
WARZECHA Filip
409Kuźnia DamianaŚWIĘTOCHŁOWICETeam Męski00:15:42
29JAHNS Adam
BYLICA Piotr
JUDEK Łukasz
411POZNAŃTeam Męski00:15:42
30HLEBKO Albin
PRUS Michał
WYSOCKI Aleksander
417WATAHALEGNICATeam Męski00:15:42
31BRZEZIŃSKI Bartosz
JEZIORSKI Paweł
OGIŃSKI Szymon
420GLADIATORS by RMF4RTBUKOWIECTeam Męski00:15:42
32SARLEJ Robert
GÓRNIAK Robert
WRÓBEL Jacek
423Ex TeamNOWAKITeam Męski00:15:42
33KOZIARZ Patryk
PYZALSKI Wojciech
KNAPIK Zbigniew
427Harpagan BeastJAWORZNOTeam Męski00:15:42
34BRODA Mateusz
BRODA Tomasz
ZAJĄC Artur
428Wartkie ZbójeKICZORYTeam Męski00:15:42
35WITEK Piotr
WILK Tomasz
SZUMLAŃSKI Marcin
433Hunters OCR TeamDĘBNOTeam Męski00:15:42
36MAZUR Damian
MACIEJEWSKI Łukasz
BIENIEK Sebastian
442MMBRUDA ŚLĄSKATeam Męski00:15:42
37KUPIS Łukasz
PRUSAK Piotr
JAGODZKI Daniel
479ScyzoryMASŁÓWTeam Męski00:15:42
38OLECH Grzegorz
ŁĘPICKI Mateusz
PUKALAK Jan
424Lemon TeamKRAKÓWTeam Męski00:15:42
39KIERZYK Krzysztof
WOJSŁAW Piotr
WÓJCIK Jarosław
482Team Męski00:15:42
40MAKUSZEWSKI Marcin
KULON Katarzyna
WRÓBLEWSKA Paulina
432BeFit24TeamOLSZOWICETeam MIX00:24:18
41MĘDYGRAŁ Krystian
PAPIÓR Jola
GRZONDKO Mateusz
434WATAHAWROCŁAWTeam MIX00:24:18
42ZALEJASZ Sylwester
ZALEJASZ Paulina
WAŁDOWSKI Dominik
438xRunnersGDAŃSKTeam MIX00:24:18
43KARCZMARSKI Mateusz
PAPLICKA Katarzyna
KASZA Rafał
448LUBUSKIE WARTE ZACHODUSKWIERZYNATeam MIX00:24:18
44GARLACZ Justyna
SADOWSKI Michał
MOROŃ Bartłomiej
463Power TrainingWARSZAWATeam MIX00:24:18
45KRAWIECKI Mateusz
WOJTYSZYN Wojciech
RYNKIEWICZ Agnieszka
470Team RunmageddonIŁAWATeam MIX00:24:18
46BARANOWSKA Katarzyna
MIKRUT Jakub
ŚWIĘTEK Bartosz
477Gorący Potok TeamWOCŁAWEKŁTeam MIX00:24:18
47WRZOSEK Patryk
WRZOSEK Karolina
SKWAREK Magdalena
429Carbon Silesia SportCZELADŹTeam MIX00:24:19
48SCHÜLER Constantin
RAMBERGER Christian
PÜHRER Johanna
437Team Celtic WarriorKATZELSDORFTeam MIX00:24:19
49GORTEL-MACIUK Agnieszka
JARZĄBEK Dawid
OPOLONY Ireneusz
458Socios SilesiaCHORZÓWTeam MIX00:24:19
50WICHER Sylwia
FRANCZYK Artur
HUDASZEK Zbigniew
473Dragon Runners MixKRAKÓWTeam MIX00:24:19
51MÓWIŃSKI Patryk
WEJKNIS Krzysztof
KNAP Klaudia
415OCRSPORTGRIPOLSZTYNTeam MIX00:35:53
52CHAIEB Sebastian
ŻURAWIK Rafał
WOŹNIAK Joanna
418Lemon TeamCHOLERZYNTeam MIX00:35:53
53CZERNECKI Jacek
MAGNUSZEWSKA Izabela
SZYMAŃSKA Agnieszka
439Carbon Silesia SportKATOWICETeam MIX00:35:53
54KOMOROWSKA Aleksandra
DOLATA Krzysztof
SZYMAŃSKI Paweł
444Socios SilesiaRYBNIKTeam MIX00:35:53
55KLICH Sonia
WIELGAT-KOJDECKA Magda
SZCZOTOK Wiktor
445Carbon Silesia SportSOSNOWIECTeam MIX00:35:53
56SOLAKIEWICZ Anna
GAWIN Krzysztof
WIERZBICKI Daniel
456BeFit24TeamKRAKÓWTeam MIX00:35:53
57ZBROSZCZYK Damian
PŁACZEK Anna
KONIEC Mariusz
401Carbon Silesia SportRYBNIKTeam MIX00:35:54
58IWAŃSKI Przemysław
LEISZNER Izabela
TRACZ Sławomir
405Carbon Silesia SportCHORZOWTeam MIX00:35:54
59ŻOŁNIEREK Wojciech
FRANCZYSZYN-PORYKA Magdalena
KAŁUŻY Michał
421Dirty SalmonsPOZNAŃTeam MIX00:35:54
60CHRZĄSTEK Maciek
GRYMEK Dagmara
CHYLEWSKA-OLECH Dagmara
459BeFit24TeamKRAKÓWTeam MIX00:35:54
61HADRIAN Szymon
MYALSKA Katarzyna
SITKO Marcin
467NiedobitkiKATOWICETeam MIX00:35:54
62PLUCIŃSKI Jakub
BAJSAROWICZ Marta
GŁOWACZ Grzegorz
478Dragon Runners MIX2WAWRZEŃCZYCE KRAKÓWTeam MIX00:35:54
63STAMATEL Sebastian
GAWRON Marcin
WYSŁUCH Izabela
400Kuźnica TeamRUDA ŚLĄSKATeam MIX00:45:42
64SPRAWKA Marta
SPRAWKA Bolesław
KACZMARSKI Michał
402DZIKIsquadRADOMTeam MIX00:45:42
65JASKÓLSKI Szymon
JASKÓLSKI Piotr
MARKOWICZ Ewelina
406Carbon Silesia SportKATOWICETeam MIX00:45:42
66MICHALCZYK Karolina
ZYCH Zbigniew
KOZA Robert
407Carbon Silesia SportKATOWICETeam MIX00:45:42
67PRAŁAT Arkadiusz
BRACISZEWICZ Anna
JÓZWIK Adrian
416DrużynAAALESZNOTeam MIX00:45:42
68BYRTUS Józef
MAŁYJUREK Rafał
MAŁYJUREK Aleksandra
454Husaria Race TeamJAWORZYNKATeam MIX00:45:42
69LASKOWSKI Marcin
KROCZAK Wiktoria
SIKORA Adam
408Mad RunnersKŁODZKOTeam MIX00:45:43
70JUSZCZYK Jarosław
MIKÓŁKA Monika
KŁOSOK Adam
410WODZISŁAW ŚLĄSKITeam MIX00:45:43
71ZIEMNICKI Tomasz
KULIGOWSKA Małgorzata
SKUPIEŃ Lech
414Fit&More RybnikRYBNIKTeam MIX00:45:43
72BŁASZCZYK Brunon
BŁASZCZYK Dominika
HONKISZ Kinga
430WARSZAWATeam MIX00:45:43
73BREJNAK Agnieszka
WOJTASZEWSKA Sabina
PYSZNY Mariusz
435PWR TEAMRYBNIKTeam MIX00:45:43
74DĄBROWSKI Krzysztof
BARTŁOMIEJCZYK Sylwia
STRZELECKI Rafał
443SOCIOS SILESIAZABRZETeam MIX00:45:43
75KOŁCZYN Magdalena
KULON Grzogorz
ŚWIĄDER Andrzej
425KRAKÓWTeam MIX00:45:43
76BŁASZKIEWICZ Dorota
ZACHARA Katarzyna
MATUSIAK OLECH Izabela
419LemonTeamKRAKÓWTeam Żeński00:54:45
77CHAIEB Natalia
PIETROŃ Monika
DUKAT Sandra
426Lemon TeamCHOLERZYNTeam Żeński00:54:45
78SAMULSKA Ewa
LIBERADZKA Elżbieta
ANTOLIK Aneta
462power trainingPIASECZNOTeam Żeński00:54:45
79NAPIERAJ Katarzyna
ZAGRODZKA Magdalena
JARZĄBEK Victoria
465Carbon Silesia SportBUKOWNOTeam Żeński00:54:46
80GARNUSZEK Anita
MISSALA Magdalena
LIMANOWSKA Olga
476Power TrainingWARSZAWATeam Żeński00:54:46
Znaleziono 80 wynik(ów)