MPOCR 2020 - TEAMS 8 KM

Organizator:
OCR Polska
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Rybnik
Dystans:
8 km
Zgłoszonych:
82
Wystartowało:
80
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
80
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Team MIX | Team Męski | Team Żeński

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
8km
Czas
brutto
8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KRZYSTYNIAK Robert
OPIAŁ Grzegorz
HAJNOS Dawid
457Gorący Potok TeamNOWY TARGTeam Męski1M 100:01:4800:31:13.0500:33:01.30 3:5415,4
2KRÓL Piotr
GROCHOLA Michał
BUDZISZ Krzysztof
446RYBNIKTeam Męski2M 200:01:4800:31:19.7000:33:08.50+00:00:063:5515,3
3JANUSZEWSKI Bartosz
PRYKOWSKI Tomasz
WÓJCIK Wiktor
474X VikingiWARSZAWATeam Męski3M 300:01:4800:31:21.6500:33:10.20+00:00:083:5515,3
4WÓJCIK Adam
FARKOWSKI Konrad
ZIOBER Zbigniew
431Ex TeamCHOCZNIATeam Męski4M 400:01:4800:32:05.1000:33:53.30+00:00:524:0015,0
5FABIAN Marcel
LISOWSKI Grzegorz
FILIP Bartosz
450SOCIOS SILESIAPYSKOWICETeam Męski5M 500:01:4800:32:41.2500:34:29.30+00:01:284:0514,7
6MARUSZEWSKI Marcin
SERAFIŃSKI Maciej
CEJKOS Dawid
455ENAX NEXTREMEBRWILNOTeam Męski6M 600:01:4800:32:49.0500:34:37.50+00:01:364:0614,6
7CHMIELORZ Józef
STANCLIK Krzysztof
ORAWCZAK Kamil
468Carbon Silesia SportLĘDZINYTeam Męski7M 700:15:4100:33:37.6500:49:19.60+00:02:244:1214,3
8JASTRZĘBSKI Piotr
KEMPNY Paweł
SELIANIN Dmytro
451SOCIOS SILESIAGLIWICETeam Męski8M 800:01:4800:34:42.0000:36:30.25+00:03:284:2013,8
9PACIOREK Piotr
BRZOSKWINIA Wojciech
DERYŁO Mateusz
436Krakowska ElitaKRAKÓWTeam Męski9M 900:01:4800:34:57.0000:36:45.70+00:03:434:2213,7
10LEWICKI Marcin
RYNKIEWICZ Mateusz
KALWAS Mateusz
441ENAX NEXTREMEBODZANÓWTeam Męski10M 1000:08:0400:35:12.7500:43:17.05+00:03:594:2413,6
11SZULWACH Maciej
BĄK Daniel
JÓZEFIAK Łukasz
480Team Męski11M 1100:01:4800:36:02.1500:37:50.65+00:04:494:3013,3
12SZKODA Dariusz
NYKIEL Mariusz
CHOMICZ Krzysztof
475Socios SilesiaRUDA ŚLĄSKATeam Męski12M 1400:01:4800:36:19.6500:38:08.55+00:05:064:3213,2
13KUPIS Łukasz
PRUSAK Piotr
JAGODZKI Daniel
479ScyzoryMASŁÓWTeam Męski13M 1500:15:4200:36:56.3000:52:38.50+00:05:434:3713,0
14WITEK Piotr
WILK Tomasz
SZUMLAŃSKI Marcin
433Hunters OCR TeamDĘBNOTeam Męski14M 1600:15:4200:36:59.2500:52:41.65+00:05:464:3713,0
15ILNICKI Dariusz
ZAWILIŃSKI Mateusz
HEŁMECKI Mateusz
472Dragon RunnersŚWIĄTNIKI GORNETeam Męski15M 1700:08:0300:37:01.3000:45:05.25+00:05:484:3713,0
16GOŁĘBIOWSKI Konrad
WOCHNIK Marek
BERYNC Fabian
440Carbon Silesia sportRUDA ŚLĄSKATeam Męski16M 1800:08:0400:37:11.9000:45:16.80+00:05:584:3912,9
17SŁADEK Patryk
CHŁĄD Aleksander
PASOŃ Tomasz
422Ex TeamBEŁKTeam Męski17M 1900:08:0400:37:32.9000:45:37.10+00:06:194:4112,8
18NOGAŃSKI Paweł
CAŁA Wojciech
CICHOCKI Filip
403POWER POGROMWARSZAWATeam Męski18M 2000:15:4200:37:43.9000:53:26.00+00:06:304:4312,7
19MACHTYL Zygmunt
JAKUBCZAK Marcin
DUDA Gregorz
460Best BeastsBIERKOWOTeam Męski19M 2100:08:0400:38:05.7500:46:09.95+00:06:524:4512,6
20PIELATOWSKI Adam
IDCZAK Piotr
KMIECIAK Jakub
412Dirty SparrowsPOZNAŃTeam Męski20M 2400:01:4800:39:18.4000:41:06.90+00:08:054:5412,2
21HEJDUK Tomasz
PETELCZYC Piotr
GINALSKI Igor
471Carbon Silesia SportTYCHYTeam Męski21M 2500:08:0400:39:24.6000:47:29.30+00:08:114:5512,2
22MACIEJEWSKI Krystian
BURDZY Daniel
KOŁODZIEJ Krystian
461Bestie OCR LegionowoLEGIONOWOTeam Męski22M 2800:01:4800:40:41.5000:42:30.10+00:09:285:0511,8
23JACIÓW Paweł
PRZĄDKA Marcin
POLAŃSKI Paweł
413WATAHAPRZEMYŚLTeam Męski23M 2900:01:4800:40:46.5500:42:35.35+00:09:335:0511,8
24BRZEZIŃSKI Bartosz
JEZIORSKI Paweł
OGIŃSKI Szymon
420GLADIATORS by RMF4RTBUKOWIECTeam Męski24M 3100:15:4200:42:02.3000:57:44.80+00:10:495:1511,4
25BRODA Mateusz
BRODA Tomasz
ZAJĄC Artur
428Wartkie ZbójeKICZORYTeam Męski25M 3300:15:4200:43:36.0000:59:18.70+00:12:225:2711,0
26MISSALA Mateusz
MISSALA Michał
MISSALA Andrzej
464Power TrainingSTARE BABICETeam Męski26M 3400:08:0800:44:35.1500:52:43.15+00:13:225:3410,8
27KOZIARZ Patryk
PYZALSKI Wojciech
KNAPIK Zbigniew
427Harpagan BeastJAWORZNOTeam Męski27M 3500:15:4200:44:36.8501:00:19.25+00:13:235:3410,8
28MAZUR Damian
MACIEJEWSKI Łukasz
BIENIEK Sebastian
442MMBRUDA ŚLĄSKATeam Męski28M 3600:15:4200:44:46.9501:00:29.25+00:13:335:3510,7
29GÓRZYŃSKI Janusz
JASTRZĘBSKI Sławomir
GRZECH Mateusz
469Bestie OCR LegionowoWARSZAWATeam Męski29M 3700:08:0400:45:01.5500:53:06.05+00:13:485:3710,7
30KACHEL Mateusz
KUBIESA Jakub
MAJOWSKI Michał
404Carbon Silesia SportBIERUŃTeam Męski30M 3800:15:4200:45:04.9501:00:47.15+00:13:515:3810,6
31GACH Damian
HURAS Michał
WARZECHA Filip
409Kuźnia DamianaŚWIĘTOCHŁOWICETeam Męski31M 3900:15:4200:45:39.2501:01:21.50+00:14:265:4210,5
32JAHNS Adam
BYLICA Piotr
JUDEK Łukasz
411POZNAŃTeam Męski32M 4000:15:4200:46:27.8001:02:10.50+00:15:145:4810,3
33OLECH Grzegorz
ŁĘPICKI Mateusz
PUKALAK Jan
424Lemon TeamKRAKÓWTeam Męski33M 4200:15:4200:48:20.4001:04:03.10+00:17:076:029,9
34KURASIŃSKI Konrad
DOMAN Łukasz
DERYŁO Mateusz
449Socios SilesiaBRENNATeam Męski34M 4700:08:0400:49:50.5000:57:55.00+00:18:376:139,6
35HLEBKO Albin
PRUS Michał
WYSOCKI Aleksander
417WATAHALEGNICATeam Męski35M 4900:15:4200:51:05.7501:06:47.95+00:19:526:239,4
36SARLEJ Robert
GÓRNIAK Robert
WRÓBEL Jacek
423Ex TeamNOWAKITeam Męski36M 5100:15:4200:52:04.2001:07:47.05+00:20:516:309,2
37SKWAREK Tomasz
STRADZA Bartłomiej
GLONEK Sebastian
466CARBON SILESIA SPORTKATOWICETeam Męski37M 5200:08:0300:52:32.6501:00:36.55+00:21:196:349,1
38KARLIK Paweł
SABATOWSKI Krzysztof
MEINERT Jakub
452Carbon Silesia SportKOBIÓRTeam Męski38M 5300:08:0500:52:33.5501:00:38.80+00:21:206:349,1
39KIERZYK Krzysztof
WOJSŁAW Piotr
WÓJCIK Jarosław
482Team Męski39M 5700:15:4200:56:02.1001:11:45.00+00:24:497:008,6
Znaleziono 39 wynik(ów)