MPOCR 2020 - TEAMS 8 KM

Organizator:
OCR Polska
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Rybnik
Dystans:
8 km
Zgłoszonych:
82
Wystartowało:
80
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
80
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Team MIX | Team Męski | Team Żeński

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuKara/
bonifikata
Czas
netto
8km
Czas
brutto
8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BARANOWSKA Katarzyna
MIKRUT Jakub
ŚWIĘTEK Bartosz
477Gorący Potok TeamWOCŁAWEKŁTeam MIX1K 100:24:1800:36:00.2001:00:18.70 4:3013,3
2KRAWIECKI Mateusz
WOJTYSZYN Wojciech
RYNKIEWICZ Agnieszka
470Team RunmageddonIŁAWATeam MIX2M 1100:24:1800:36:02.1501:00:20.75+00:00:014:3013,3
3GORTEL-MACIUK Agnieszka
JARZĄBEK Dawid
OPOLONY Ireneusz
458Socios SilesiaCHORZÓWTeam MIX3K 200:24:1900:36:09.8501:00:28.85+00:00:094:3113,3
4MĘDYGRAŁ Krystian
PAPIÓR Jola
GRZONDKO Mateusz
434WATAHAWROCŁAWTeam MIX4M 1300:24:1800:00:0500:36:12.0001:00:31.00+00:00:114:3113,3
5STAMATEL Sebastian
GAWRON Marcin
WYSŁUCH Izabela
400Kuźnica TeamRUDA ŚLĄSKATeam MIX5M 2200:45:4200:38:11.5001:23:53.80+00:02:114:4612,6
6SOLAKIEWICZ Anna
GAWIN Krzysztof
WIERZBICKI Daniel
456BeFit24TeamKRAKÓWTeam MIX6K 300:35:5300:38:19.3501:14:12.90+00:02:194:4712,5
7KOMOROWSKA Aleksandra
DOLATA Krzysztof
SZYMAŃSKI Paweł
444Socios SilesiaRYBNIKTeam MIX7K 400:35:5300:38:24.6501:14:18.30+00:02:244:4812,5
8PRAŁAT Arkadiusz
BRACISZEWICZ Anna
JÓZWIK Adrian
416DrużynAAALESZNOTeam MIX8M 2300:45:4200:39:05.9001:24:48.10+00:03:054:5312,3
9CHAIEB Sebastian
ŻURAWIK Rafał
WOŹNIAK Joanna
418Lemon TeamCHOLERZYNTeam MIX9M 2600:35:5300:39:25.1001:15:18.70+00:03:244:5512,2
10KARCZMARSKI Mateusz
PAPLICKA Katarzyna
KASZA Rafał
448LUBUSKIE WARTE ZACHODUSKWIERZYNATeam MIX10M 2700:24:1800:39:54.9501:04:13.40+00:03:544:5912,0
11GARLACZ Justyna
SADOWSKI Michał
MOROŃ Bartłomiej
463Power TrainingWARSZAWATeam MIX11K 500:24:1800:41:09.8501:05:28.60+00:05:095:0811,7
12ZALEJASZ Sylwester
ZALEJASZ Paulina
WAŁDOWSKI Dominik
438xRunnersGDAŃSKTeam MIX12M 3000:24:1800:41:37.9501:05:56.75+00:05:375:1211,5
13KOŁCZYN Magdalena
KULON Grzogorz
ŚWIĄDER Andrzej
425KRAKÓWTeam MIX13K 600:45:4300:43:10.3501:28:53.35+00:07:105:2311,1
14LASKOWSKI Marcin
KROCZAK Wiktoria
SIKORA Adam
408Mad RunnersKŁODZKOTeam MIX14M 3200:45:4300:43:21.0501:29:04.15+00:07:205:2511,1
15WICHER Sylwia
FRANCZYK Artur
HUDASZEK Zbigniew
473Dragon Runners MixKRAKÓWTeam MIX15K 700:24:1900:45:50.7501:10:09.80+00:09:505:4310,5
16HADRIAN Szymon
MYALSKA Katarzyna
SITKO Marcin
467NiedobitkiKATOWICETeam MIX16M 4100:35:5400:47:39.8001:23:33.90+00:11:395:5710,1
17ZIEMNICKI Tomasz
KULIGOWSKA Małgorzata
SKUPIEŃ Lech
414Fit&More RybnikRYBNIKTeam MIX17M 4300:45:4300:48:35.8001:34:19.20+00:12:356:049,9
18PLUCIŃSKI Jakub
BAJSAROWICZ Marta
GŁOWACZ Grzegorz
478Dragon Runners MIX2WAWRZEŃCZYCE KRAKÓWTeam MIX18M 4400:35:5400:48:40.2001:24:34.60+00:12:406:059,9
19MÓWIŃSKI Patryk
WEJKNIS Krzysztof
KNAP Klaudia
415OCRSPORTGRIPOLSZTYNTeam MIX19M 4500:35:5300:49:09.7501:25:03.30+00:13:096:089,8
20BYRTUS Józef
MAŁYJUREK Rafał
MAŁYJUREK Aleksandra
454Husaria Race TeamJAWORZYNKATeam MIX20M 4600:45:4200:49:15.5501:34:58.50+00:13:156:099,7
21SCHÜLER Constantin
RAMBERGER Christian
PÜHRER Johanna
437Team Celtic WarriorKATZELSDORFTeam MIX21M 4800:24:1900:49:58.3001:14:17.30+00:13:586:149,6
22DĄBROWSKI Krzysztof
BARTŁOMIEJCZYK Sylwia
STRZELECKI Rafał
443SOCIOS SILESIAZABRZETeam MIX22M 5000:45:4300:51:20.6001:37:04.10+00:15:206:259,3
23MICHALCZYK Karolina
ZYCH Zbigniew
KOZA Robert
407Carbon Silesia SportKATOWICETeam MIX23K 1000:45:4200:52:40.7501:38:23.65+00:16:406:359,1
24IWAŃSKI Przemysław
LEISZNER Izabela
TRACZ Sławomir
405Carbon Silesia SportCHORZOWTeam MIX24M 5400:35:5400:52:53.8501:28:48.15+00:16:536:369,1
25KLICH Sonia
WIELGAT-KOJDECKA Magda
SZCZOTOK Wiktor
445Carbon Silesia SportSOSNOWIECTeam MIX25K 1200:35:5300:53:50.3001:29:44.10+00:17:506:438,9
26ZBROSZCZYK Damian
PŁACZEK Anna
KONIEC Mariusz
401Carbon Silesia SportRYBNIKTeam MIX26M 5500:35:5400:54:44.9001:30:38.90+00:18:446:508,8
27ŻOŁNIEREK Wojciech
FRANCZYSZYN-PORYKA Magdalena
KAŁUŻY Michał
421Dirty SalmonsPOZNAŃTeam MIX27M 5600:35:5400:55:09.9001:31:04.60+00:19:096:538,7
28SPRAWKA Marta
SPRAWKA Bolesław
KACZMARSKI Michał
402DZIKIsquadRADOMTeam MIX28K 1300:45:4200:56:13.2001:41:55.50+00:20:137:018,5
29JASKÓLSKI Szymon
JASKÓLSKI Piotr
MARKOWICZ Ewelina
406Carbon Silesia SportKATOWICETeam MIX29M 5800:45:4200:56:22.8501:42:05.75+00:20:227:028,5
30BREJNAK Agnieszka
WOJTASZEWSKA Sabina
PYSZNY Mariusz
435PWR TEAMRYBNIKTeam MIX30K 1400:45:4300:57:05.4001:42:49.10+00:21:057:088,4
31JUSZCZYK Jarosław
MIKÓŁKA Monika
KŁOSOK Adam
410WODZISŁAW ŚLĄSKITeam MIX31M 5900:45:4300:58:17.1501:44:00.55+00:22:167:178,2
32MAKUSZEWSKI Marcin
KULON Katarzyna
WRÓBLEWSKA Paulina
432BeFit24TeamOLSZOWICETeam MIX32M 6000:24:1800:58:57.9501:23:16.55+00:22:577:228,1
33CZERNECKI Jacek
MAGNUSZEWSKA Izabela
SZYMAŃSKA Agnieszka
439Carbon Silesia SportKATOWICETeam MIX33M 6100:35:5301:01:08.6501:37:02.50+00:25:087:387,8
34CHRZĄSTEK Maciek
GRYMEK Dagmara
CHYLEWSKA-OLECH Dagmara
459BeFit24TeamKRAKÓWTeam MIX34M 6200:35:5401:03:25.1001:39:19.40+00:27:247:557,6
35BŁASZCZYK Brunon
BŁASZCZYK Dominika
HONKISZ Kinga
430WARSZAWATeam MIX35M 6300:45:4301:05:33.9501:51:17.80+00:29:338:117,3
36WRZOSEK Patryk
WRZOSEK Karolina
SKWAREK Magdalena
429Carbon Silesia SportCZELADŹTeam MIX36M 6400:24:1901:06:15.1001:30:34.70+00:30:148:167,2
Znaleziono 36 wynik(ów)