MUD MAX DOLINA CHARLOTTY - USTKA

Organizator/ Organizer:
Tourtrend sp. z o.o.
Data/ Date:
2018-06-09
Miejsce/ Place:
DOLINA CHARLOTTY
Dystans/ Distance:
14 km
Zgłoszonych/ Registered:
542
Wystartowało/ Started:
423
Nie ukończyło/ Not finished:
11
Ukończyło/ Finished:
412
Na trasie/ On track:
8

Klasyfikacja/ Classiffication: 09:45

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety Open | Mężczyźni Open | Drużynowa | 09:45 | 10:00 | 10:30 | 11:00 | 11:30 | 12:00 | 12:30

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
14km
Czas
brutto
14km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1KRAWCZYK Tomasz 357HUSARIA RACE TEAMDOBROŃMężczyźni Open1M 102:17:33.8502:17:37.30 9:496.1
2PELO Artur 847 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA SŁUPSKMężczyźni Open2M 202:17:44.0502:17:44.05+00:00:069:506.1
3JELIŃSKI Mateusz 458XRUNNERSGORĘCZYNOMężczyźni Open3M 302:26:44.8502:26:47.65+00:09:1010:285.7
4WILMONT Krzysztof 15CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ W USTCESLUPSKMężczyźni Open4M 402:31:05.8002:31:08.90+00:13:3110:475.6
5OLSZONOWICZ Cezary 317SŁUPSKMężczyźni Open7M 702:46:21.6502:46:25.20+00:28:4711:535
6STEFANIAK Marcin 285DARE GARAGEŁĘCZYCEMężczyźni Open9M 902:49:40.1002:49:42.95+00:32:0512:075
7ĆWIRZEŃ Marcin 205WOLF TEAMTRZCIANKAMężczyźni Open10M 1002:52:00.1502:52:02.65+00:34:2512:174.9
8DUDA Grzegorz 321SŁUPSKMężczyźni Open11M 1102:54:24.1002:54:26.90+00:36:4912:274.8
9SZULWACH Maciek 401BMK GDYNIAGDYNIAMężczyźni Open12M 1202:55:54.4502:55:58.65+00:38:2112:334.8
10BUGAJ Mariusz 343HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYWARSZAWAMężczyźni Open14M 1402:56:46.5002:56:50.35+00:39:1312:374.8
11WRÓBLEWSKI Mateusz 81KORZYBSKIE REKINYKĘPICEMężczyźni Open17M 1703:02:09.2003:02:12.45+00:44:3513:004.6
12KOCZOROWSKI Paweł 445W. P. K. SŁOŃ USTKA TEAMUSTKAMężczyźni Open19M 1903:03:52.0003:03:55.45+00:46:1813:084.6
13STEC Jakub 331NIEWIEROWO 6EMężczyźni Open20M 2003:06:48.6503:06:51.30+00:49:1413:204.5
14ANDERS Rafał 535DZIDERSKOSZALINMężczyźni Open23M 2303:10:57.8503:11:01.30+00:53:2413:384.4
15SOBOŃ Krystian 478RADZIĄDZMężczyźni Open26M 2603:17:08.7003:17:11.35+00:59:3414:044.3
16MYDŁO Karol 313DO PIACHUSŁUPSKMężczyźni Open34M 3403:24:17.8503:24:23.20+01:06:4514:354.1
17WELAND Waldemar 447KOŃCZEWOMężczyźni Open38M 3803:28:39.5503:28:45.70+01:11:0814:544
18BRODA Rafał 319IKMF POLSKABONIEWOMężczyźni Open56M 5603:41:24.4503:41:31.50+01:23:5415:483.8
19MILEWSKI Maciej 182PRUSZCZ GDAŃSKIMężczyźni Open57M 5703:41:31.5503:41:33.75+01:23:5615:493.8
20SOSNOWSKI Tomasz 443MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINMężczyźni Open68M 6803:49:24.9003:49:28.15+01:31:5016:233.7
21TOPOREK Przemek 342BYTÓWMężczyźni Open81M 8103:56:02.7503:56:10.00+01:38:3216:513.6
22STASIAK Przemysław 196GŁÓWCZYCEMężczyźni Open82M 8203:56:08.2503:56:16.85+01:38:3916:523.6
23K-AK Paweł 172GARDNA WIELKAMężczyźni Open84M 8403:56:24.3503:56:32.70+01:38:5516:533.6
24SAWICZ-ŁUŃSKA Emilia 2ZŁOTÓWKobiety Open10K 1004:01:45.1504:01:49.15+01:44:1117:163.5
25ŚWIGOŃ Daniel 312BYTÓWMężczyźni Open111M 11104:05:48.5004:05:56.20+01:48:1817:333.4
26STANISŁAWSKI Tomasz 36WARSZAWAMężczyźni Open114M 11404:06:29.8504:06:36.20+01:48:5817:363.4
27CICHOSZ Mateusz 310SŁUPSKMężczyźni Open115M 11504:06:53.5004:07:01.80+01:49:2417:383.4
28MYSZEWSKI Piotr 330BYTÓWMężczyźni Open119M 11904:08:20.0004:08:27.45+01:50:5017:443.4
29SERDEŃ Piotr 271ZGIERZMężczyźni Open134M 13404:14:31.2004:14:36.95+01:56:5918:103.3
30KAMECKI Krystian 272ZGIERZMężczyźni Open135M 13504:14:31.9004:14:37.25+01:56:5918:103.3
31STEFAŃSKA Magdalena 332SŁUPSKKobiety Open23K 2304:15:59.7504:16:06.10+01:58:2818:173.3
32JASIK Agnieszka 455ŁOSINOKobiety Open24K 2404:16:00.5004:16:06.25+01:58:2818:173.3
33POTASIŃSKI Roman 456SŁUPSKMężczyźni Open137M 13704:16:01.1004:16:06.70+01:58:2918:173.3
34KRZACZKOWSKI Damian 402DĘBNICA KASZUBSKAMężczyźni Open138M 13804:16:26.7004:16:31.60+01:58:5418:193.3
35KRZACZKOWSKI Lech 399DĘBNICA KASZUBSKAMężczyźni Open139M 13904:16:32.9504:16:32.95+01:58:5518:193.3
36KABUŁA Ziemowit 451SŁUPSKMężczyźni Open142M 14204:17:36.9004:17:36.90+01:59:5918:243.3
37SZYMCZAK Adam 298KOBYLNICAMężczyźni Open152M 15204:23:07.4504:23:12.50+02:05:3518:473.2
38WALIŁKO Marcin 290SŁUPSKMężczyźni Open153M 15304:23:07.6504:23:12.95+02:05:3518:473.2
39BORZYSZKOWSKI Jordan 327BYTÓWMężczyźni Open159M 15904:26:57.8504:27:05.35+02:09:2819:043.1
40ŻURAWSKA Izabela 350DAMNICAKobiety Open34K 3404:26:58.4504:27:05.65+02:09:2819:043.1
41CIESZYŃSKI Sławomir 124BYDGOSZCZMężczyźni Open160M 16004:26:58.7504:27:06.00+02:09:2819:043.1
42CICHOSZ Kamil 311BYTÓWMężczyźni Open164M 16404:27:49.7004:27:57.70+02:10:2019:073.1
43RICHERT Małgorzata 105TCZEWKobiety Open39K 3904:35:25.8504:35:35.45+02:17:5819:403
44BUCZYŃSKI Michał 320CHOCEŃMężczyźni Open177M 17704:35:51.0004:35:58.50+02:18:2119:423
45ZIOMEK Maja 444DECATHLON KOSZALINKOSZALINKobiety Open43K 4304:37:28.9004:37:33.25+02:19:5519:493
46KLIMEK Przemysław 8KOSZALINMężczyźni Open181M 18104:37:43.9004:37:47.60+02:20:1019:503
47SOSNOVSKYI Yehor 344KOSZALINMężczyźni Open182M 18204:37:43.5504:37:47.90+02:20:1019:503
48KLIMEK Łukasz 7SŁUPSKMężczyźni Open183M 18304:37:43.4004:37:48.05+02:20:1019:503
49TUJAKA Grzegorz 100KOSZALINMężczyźni Open195M 19504:42:57.9004:43:04.35+02:25:2720:123
50GUDANIEC Magdalena 180KOSZALINKobiety Open45K 4504:42:57.9004:43:04.55+02:25:2720:123
51TOPOLSKI Marcin 289ŁÓDŹMężczyźni Open203M 20304:49:56.7004:49:56.70+02:32:1920:422.9
52ŁUŃSKI Maciej 3ZŁOTÓWMężczyźni Open206M 20604:50:29.5004:50:29.50+02:32:5220:442.9
53PASZKOWSKA Zuzanna 129GDAŃSKKobiety Open74K 7405:13:31.8505:13:39.60+02:56:0222:232.7
54RUTKOWSKI Krzysztof 34WŁOCŁAWEKMężczyźni Open242M 24205:13:32.1005:13:40.20+02:56:0222:232.7
55RUTKOWSKI Dawid 33GDAŃSKMężczyźni Open243M 24305:13:34.2005:13:42.05+02:56:0422:232.7
56WTULICH Sgnieszka 187COLORFITTCZEWKobiety Open94K 9405:26:31.5005:26:41.40+03:09:0423:192.6
57KOLASKA Marta 277TCZEWKobiety Open95K 9505:26:32.4505:26:42.25+03:09:0423:192.6
58OLLIK Marcin 111SŁUPSKMężczyźni Open265M 26505:28:40.8005:28:51.65+03:11:1423:282.6
59CZARNECKA Barbara 108SŁUPSKKobiety Open97K 9705:28:40.5505:28:51.70+03:11:1423:282.6
60JAKUBOWSKA Agnieszka 177SŁUPSKKobiety Open98K 9805:28:41.0005:28:51.75+03:11:1423:282.6
61JAKUBOWSKI Andrzej 176SŁUPSKMężczyźni Open266M 26605:28:40.9005:28:51.95+03:11:1423:282.6
62KURYŁOWICZ Kamil 465SŁUPSKMężczyźni Open276M 27605:51:32.6505:51:39.10+03:34:0125:062.4
63GAWIN Ewelina 72SŁAWNOKobiety Open125K 12506:19:19.3006:19:24.00+04:01:4627:052.2
64MARTKO Agnieszka 532PERSONALNE TRENINGI FUNKCJONALNE JACEK & AGNIESZKAKATOWICEKobiety Open129K 12907:21:01.3007:21:05.60+05:03:2831:301.9
65STASZAK Adam 531PERSONALNE TRENINGI FUNKCJONALNE JACEK & AGNIESZKAKOSZALINMężczyźni Open283M 28307:21:01.7507:21:06.20+05:03:2831:301.9
66NOWOSAD Klaudia 99KOSZALINKobiety Open132K 132   
67OSKA Magdalena 280TCZEWKobiety Open133K 133   
Znaleziono 67 wynik(ów)