Organizator : | HUNTER EXTREME |
Data : | 2017-06-10 |
Miejsce : | DOLINA CHARLOTTY |
Dystans : | 14 km |
Zgłoszonych : | 468 |
Wystartowało : | 408 |
Nie ukończyło : | 10 |
Ukończyło : | 398 |
Na trasie : | 9 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Drużynowa | Mężczyźni Open | 10:00 OPEN | 10:30 OPEN | 11:00 OPEN | 11:30 OPEN | 12:00 OPEN | Kobiety Open | 9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STRZYŻEWSKA Dorota | 307 | BYTÓW | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
2 | ZARZECZNY Mateusz | 380 | LĘBORK | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
3 | WITKA Piotr | 364 | Łeba Mors Poland | GARCZEGORZE | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
4 | AUGUSTYN Kamila | 3 | POWER TRAINING | SŁUPSK | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
5 | KALEŃCZUK Patryk | 122 | OSTASZEWO | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
6 | WESOŁOWSKI Michał | 353 | SŁUPSK | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
7 | TOBIS Marcin | 334 | AŚNAEBAEM | SŁUPSK | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
8 | KĘPIŃSKI Marcin | 134 | SŁUPSK | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
9 | KUBIŃSKI Rafał | 161 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
10 | DAMPS Patryk | 44 | SKRZESZEWO | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
11 | OLSZEWSKI Marcin | 223 | Husaria Race Team | GIŻYCKO | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
12 | NIKODEMSKI Maciek | 214 | fregata-ustka.pl | USTKA | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
13 | WOŹNIAK Filip | 373 | Centrum Kettlebell Słupsk | LĘBORK | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
14 | SZYMAŃCZAK Marek | 323 | Planeta Fitness | SŁUPSK | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
15 | CZERWIŃSKA-HARĘZIAK Milena | 40 | Centrum Kettlebell Słupsk | SIEMIANICE | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
16 | AUGUSTYN Dominik | 4 | SŁUPSK | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
17 | RUSINEK Artur | 273 | KOSZALIN | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
18 | BIRULA Michał | 17 | Husaria Race Team | SZCZECIN | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
19 | CHOROŚ Michał | 31 | WARKA | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
20 | BORYŁO Paulina | 21 | LĘBORK | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
21 | CHOŁAŚCIŃSKI Wojtek | 30 | Husaria Race Team | WARSZAWA | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
22 | CZARNECKA Barbara | 39 | SŁUPSK | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
23 | DOKOWSKA Joanna | 47 | Husaria Race Team | SZCZECIN | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
24 | TUJAKA Grzegorz | 337 | KOSZALIN | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
25 | GÓRSKI Emil | 83 | Husaria Race Team | WARSZAWA | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
26 | KUZAKA Jarosław | 429 | Husaria Race Team | BIAŁA PODLASKA | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
27 | MARCZUK Kamil | 190 | Husaria Race Team | WARSZAWA | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
28 | JEŻAK Adam | 114 | Husaria Race Team | WARSZAWA | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
29 | BERNACKI Rafał | 13 | AŚNAEBAEM | USTKA | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
30 | SOMIONKA Robert | 293 | BYTÓW | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
31 | MEZYK Marzena | 192 | Husaria Race Team | PIASTÓW | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
32 | WERDUCH Ewa | 352 | ZS CrossFit Szczecin | SZCZECIN | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
33 | SZWARC Jagoda | 321 | xRunners | GDYNIA | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
34 | OLLIK Marcin | 222 | SŁUPSK | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
35 | SOBOLEWSKI Tomasz | 290 | STRZELINO | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
36 | STEREŃCZAK Jolanta | 300 | Planeta Fitness | SLUPSK | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
37 | PYPNO Magdalena | 254 | MIECHÓW | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
38 | MAŃSKI Tomasz | 188 | AŚNAEBAEM | SŁUPSK | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
39 | JABŁOŃSKI Krzysztof | 105 | MIASTKO | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
40 | WITEK Tomasz | 361 | Groch Bytów | KOŁCZYGŁOWY | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
41 | PLUMBAUM Krzysztof | 243 | SŁUPSK | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
42 | BUCZKOWSKI Damian | 23 | Biegamy Razem Władysławowo | WŁADYSŁAWOWO | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
43 | DUDA Grzegorz | 439 | BUKÓWKA | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
44 | KWIATKOWSKI Kajetan | 170 | BigYellowFoot Adventure Team | GDAŃSK | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
45 | GAWEŁ Tomasz | 70 | GĄBINO | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
46 | LINOWSKI Grzegorz | 176 | Husaria Race Team | WARSZAWA | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
47 | ZAWADZKI Marcin | 382 | kb kamień pomorski | KAMIEŃ POMORSKI | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
48 | CZERWIONKA Dariusz | 41 | ChrobryCharbrowo | WICKO | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
49 | ADRYAN Adam | 1 | CKB Słupsk | SŁUPSK | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
50 | POLENICA Paweł | 246 | Centrum Kettlebell Słupsk | SŁUPSK | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
51 | GRZYB Patrycja | 88 | KOLBUSZOWA | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
52 | WITKA Grażyna | 363 | Łeba Mors Poland | GARCZEGORZE | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
53 | KOZŁOWSKI Łukasz | 152 | LĘBORK | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
54 | KUZEMKO Bartosz | 169 | PACZKOWO | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
55 | ŁUNKIEWICZ Mateusz | 179 | USTKA | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
56 | POCIECHA Marcelina | 244 | SŁUPSK | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
57 | WYBRANIEC Karolina | 377 | SŁUPSK | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
58 | PIETRZYCKI Dariusz | 240 | SŁUPSK | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
59 | NIKODEMSKA Joasia | 213 | fregata-ustka.pl | USTKA | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
60 | KUCZMA Mateusz | 164 | Serpentes Słupsk | SŁUPSK | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
61 | WITENBERG Zbigniew | 362 | SŁUPSK | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
62 | LANDOWSKI Tomasz | 172 | BYTÓW | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
63 | POTOCKI Hubert | 249 | AŚNAEBAEM | SŁUPSK | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
64 | ROGALA Krystian | 265 | Miastko | MIASTKO | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
65 | DĘBSKA Anna | 45 | BYTÓW | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
66 | KŁOSIŃSKI Jacek | 138 | KOSZALIN | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
67 | BIELEWICZ Anna | 14 | Centrum Kettlebell Słupsk | KOBYLNICA | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
68 | FABICH Adrian | 60 | aśnaebeam | USTKA | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
69 | KARWASZ Krzysztof | 132 | KOBYLNICA | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
70 | STEFANIAK Piotr | 298 | Łeba Mors Poland | LĘBORK | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
71 | STRZYŻEWSKI Zdzisław | 308 | BYTÓW | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
72 | MURAWSKA Katarzyna | 206 | AŚNAEBAEM | SŁUPSK | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
73 | MŁACZEK Paweł | 442 | Husaria Race Team | WARSZAWA | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
74 | BĄCZYK Tomasz | 215 | SŁUPSK | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
75 | PISZCZ Krzysztof | 241 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
76 | KARPUK Aleksandra | 130 | PRZEWŁOKA | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
77 | RZECZKOWSKI Konrad | 276 | SŁUPSK | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
78 | KOWALEWSKA Luiza | 437 | Husaria Race Team | WARSZAWA | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
79 | WOJTALIK Adrian | 369 | SŁUPSK | 10:00 OPEN | 00:00:00 | ||
80 | WIERZCHOWIAK Jarosław | 360 | Husaria Race Team | WARSZAWA | 10:00 OPEN | 00:00:00 | |
81 | SOMINKA Marcin | 292 | SŁUPSK | 10:00 OPEN | 505:29:08 |
Znaleziono 81 wynik(ów)