MUD MAX DOLINA CHARLOTTY - USTKA

Organizator/ Organizer:
Tourtrend sp. z o.o.
Data/ Date:
2018-06-09
Miejsce/ Place:
DOLINA CHARLOTTY
Dystans/ Distance:
14 km
Zgłoszonych/ Registered:
542
Wystartowało/ Started:
423
Nie ukończyło/ Not finished:
11
Ukończyło/ Finished:
412
Na trasie/ On track:
8

Klasyfikacja/ Classiffication: 10:00

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety Open | Mężczyźni Open | Drużynowa | 09:45 | 10:00 | 10:30 | 11:00 | 11:30 | 12:00 | 12:30

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
14km
Czas
brutto
14km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1DAMPS Patryk 18SKRZESZEWOMężczyźni Open5M 502:40:16.9502:40:19.70 11:265.2
2CZERWINSKI Maciej 383BALTIC SEALSSŁUPSKMężczyźni Open6M 602:44:27.8502:44:29.45+00:04:0911:445.1
3GRABARCZYK Wojciech 141BEST BEASTSSŁUPSKMężczyźni Open15M 1502:58:23.2002:58:25.55+00:18:0512:444.7
4GESSLER Łukasz 137BIESYBOLSZEWOMężczyźni Open18M 1803:02:20.0503:02:23.90+00:22:0413:014.6
5WIELGAT Łukasz 90KB BRYZA POSTOMINOPIEŃKOWOMężczyźni Open21M 2103:06:49.1003:06:52.85+00:26:3313:204.5
6KARPOWICZ Tomek 122SŁUPSKMężczyźni Open28M 2803:18:21.0503:18:30.25+00:38:1014:104.2
7BRODZIK Ireneusz 217BYTÓWMężczyźni Open33M 3303:24:20.4003:24:22.45+00:44:0214:354.1
8BAJEROWICZ Jakub 19GORZÓW WIELKOPOLSKIMężczyźni Open47M 4703:36:59.1503:37:04.40+00:56:4415:293.9
9RACZYŃSKA Anna 189BALTIC SEALSSŁUPSKKobiety Open2K 203:37:32.4503:37:34.50+00:57:1415:323.9
10MAŁGORZEWICZ Sebastian 139SŁAWNOMężczyźni Open51M 5103:37:45.8003:37:48.55+00:57:2815:333.9
11MAŁGORZEWICZ Dawid 254SŁAWNOMężczyźni Open52M 5203:37:46.1503:37:48.90+00:57:2915:333.9
12ZIĘTARA Dawid 190BALTIC SEALSREDZIKOWOMężczyźni Open53M 5303:38:37.8003:38:40.40+00:58:2015:373.8
13PTAK Patrycja 157HUSARIA RACE TEAMGOLCZEWOKobiety Open3K 303:44:04.5503:44:09.15+01:03:4916:003.7
14PTAK Daniel 158HUSARIA RACE TEAMGOLCZEWOMężczyźni Open59M 5903:44:10.3503:44:14.85+01:03:5516:003.7
15DĄBROWSAKA Dagmara 219BALTIC SEALSKRĘPA SŁUPSKAKobiety Open5K 503:52:25.4003:52:27.85+01:12:0816:363.6
16ZUBER Kamil 63SŁUPSKMężczyźni Open85M 8503:56:54.0003:57:03.55+01:16:4316:553.5
17BRODZIK Ewa 218BYTÓWKobiety Open7K 703:59:43.3503:59:45.80+01:19:2617:073.5
18GÓLCZ Katarzyna 228BYTÓWKobiety Open8K 803:59:43.7003:59:46.35+01:19:2617:073.5
19KADEN Chambers 536UGSTAMężczyźni Open97M 9704:01:27.5004:01:37.35+01:21:1717:143.5
20MARKIEWICZ Arkadiusz 204MALBORKMężczyźni Open106M 10604:04:59.2004:05:05.05+01:24:4517:303.4
21BIELEWICZ Anna 419STOPA SŁUPSKKOBYLNICAKobiety Open14K 1404:07:23.8004:07:31.65+01:27:1117:403.4
22CZERWIŃSKA-HARĘZIAK Milena 442CKB SŁUPSKSIEMIANICEKobiety Open15K 1504:07:24.7504:07:32.25+01:27:1217:403.4
23ADRYAN Adam 418CKB SŁUPSKSŁUPSKMężczyźni Open116M 11604:07:25.3504:07:33.30+01:27:1317:403.4
24CIESIELSKI Dawid 151BRYZA POSTOMINOUSTKAMężczyźni Open118M 11804:07:39.2504:07:43.25+01:27:2317:413.4
25ADAMKIEWICZ Marian 301WYBITE JEDYNKIKONINMężczyźni Open124M 12404:09:57.5004:10:01.20+01:29:4117:513.4
26FILIPCZAK Łukasz 384SŁUPSKMężczyźni Open125M 12504:11:12.0504:11:21.25+01:31:0117:563.3
27POLAŃSKI Błażej 362LO REDZIKOWOREDZIKOWOMężczyźni Open127M 12704:12:34.0504:12:37.45+01:32:1718:023.3
28ADAMKIEWICZ Monika 65WYBITE JEDYNKIKONINKobiety Open22K 2204:13:24.5004:13:27.70+01:33:0818:063.3
29DUDEK Paweł 297GDYNIAMężczyźni Open131M 13104:14:15.1004:14:21.65+01:34:0118:093.3
30JARCZYŃSKI Maciej 296PISZMężczyźni Open132M 13204:14:16.0004:14:21.85+01:34:0218:093.3
31FRĄTCZAK Sławomir 464SŁUPSKMężczyźni Open133M 13304:14:16.4004:14:22.00+01:34:0218:093.3
32KUBERA Kajetan 400BALTIC SEALSUSTKAMężczyźni Open136M 13604:15:35.4504:15:35.45+01:35:1518:153.3
33WOS Patryk 299MOSTY K.LEBORKAMężczyźni Open140M 14004:16:51.7004:16:58.65+01:36:3818:203.3
34GNIBA Tomasz 300LEBORKMężczyźni Open141M 14104:16:51.6004:16:58.75+01:36:3918:203.3
35JACHURSKA Agnieszka 82AGOGA GYMLĘBORKKobiety Open25K 2504:16:58.9004:16:58.90+01:36:3918:213.3
36PEREK Sylwia 353STRYKÓWKobiety Open26K 2604:17:19.0004:17:23.90+01:37:0418:223.3
37LIBERADZKI Marcin 364ATHLETIC APOLLOWEJHEROWOMężczyźni Open143M 14304:17:47.6004:18:01.15+01:37:4118:243.3
38LIS Grzegorz 295LĘBORKMężczyźni Open144M 14404:17:56.4504:18:02.45+01:37:4218:253.3
39IMIELSKA Katarzyna 67AGOGA GYM LĘBORKKARŁOWICE WIELKIEKobiety Open32K 3204:23:55.0504:24:01.45+01:43:4118:513.2
40GRZESIAK Tomasz 349JW1223KOSZALINMężczyźni Open156M 15604:26:50.7004:26:55.90+01:46:3619:033.1
41KOSMALA Damian 174SIANÓWMężczyźni Open157M 15704:26:51.5004:26:56.25+01:46:3619:033.1
42LATKOWSKI Mateusz 197JW 1223KOSZALINMężczyźni Open162M 16204:27:09.1004:27:14.00+01:46:5419:053.1
43WISIEŃSKI Maciej 175KOSZALINMężczyźni Open163M 16304:27:14.2504:27:14.25+01:46:5419:053.1
44POBIEDZIŃSKI Sławomir 433LĘBORKMężczyźni Open165M 16504:29:28.4504:29:33.80+01:49:1419:143.1
45NOWAK Agnieszka 293SŁUPSKKobiety Open36K 3604:29:29.1504:29:34.05+01:49:1419:153.1
46KOŁTONOWSKI Jakub 360LO REDZIKOWOREDZIKOWOMężczyźni Open179M 17904:36:04.7004:36:08.70+01:55:4919:433
47DARASEWICZ Krzysztof 39HELL DADDIESSTAROGARD GDAŃSKIMężczyźni Open184M 18404:38:25.7504:38:34.35+01:58:1419:533
48NARODZONEK Paweł 224ŁUPAWAMężczyźni Open185M 18504:39:46.4004:39:50.70+01:59:3119:593
49MICHALAK Kamil 120SŁUPSKMężczyźni Open186M 18604:39:47.2004:39:50.75+01:59:3119:593
50DARASEWICZ Mateusz 42HELL DADDIESŁĘGOWOMężczyźni Open187M 18704:39:52.8004:40:01.40+01:59:4119:593
51CEJKO Karol 449SŁUPSKMężczyźni Open188M 18804:40:12.9504:40:17.85+01:59:5820:003
52WASILEWSKI Marek 294SŁUPSKMężczyźni Open190M 19004:40:30.0004:40:35.50+02:00:1520:023
53ŚLUSARSKI Grzegorz 432TRZEBIELINOMężczyźni Open191M 19104:40:43.3004:40:48.95+02:00:2920:033
54KNAFEL Katarzyna 66STARE MIASTOKobiety Open47K 4704:49:05.4504:49:08.60+02:08:4820:382.9
55SZADKOWSKI Rafał 106WYBITE JEDYNKIKONINMężczyźni Open202M 20204:49:05.5004:49:08.90+02:08:4920:382.9
56MOCZULSKA Marta 540STARY JAROSŁAWKobiety Open49K 4904:52:43.1004:52:46.60+02:12:2620:542.9
57CHOLEW Błażej 539SŁAWNOMężczyźni Open211M 21104:52:44.7004:52:48.40+02:12:2820:542.9
58CASTRO Robert 537UGSTAMężczyźni Open212M 21204:53:48.3004:53:58.90+02:13:3920:592.9
59WĄSOWSKI Mateusz 365KOSZALINMężczyźni Open213M 21304:54:02.5504:54:09.60+02:13:4921:002.9
60ŻEROMSKI Dawid 21KOSZALINMężczyźni Open214M 21404:54:32.3004:54:39.25+02:14:1921:022.9
61WIŚNIEWSKI Damian 150KAMNICAMężczyźni Open216M 21604:56:08.5504:56:15.00+02:15:5521:092.8
62KRZEMIŃSKA Adriana 44PĘDZĄCE LOCHYŚWIECIEKobiety Open52K 5205:01:37.6005:01:46.05+02:21:2621:322.8
63JEDYKIEWICZ Marta 48ŚWIECIEKobiety Open53K 5305:01:37.0005:01:46.05+02:21:2621:322.8
64KORECKA Marcelina 347SOLEC KUJAWSKIKobiety Open54K 5405:01:38.7005:01:47.15+02:21:2721:322.8
65TRAWICKA Emilia 268GUTOWIECKobiety Open63K 6305:03:46.2505:03:53.75+02:23:3421:412.8
66BRODZIK Mariusz 328OSTROŁĘKAMężczyźni Open244M 24405:15:51.9505:15:55.10+02:35:3522:332.7
67RYKACZEWSKA Justyna 87BIAŁOGARDKobiety Open78K 7805:20:28.7505:20:36.40+02:40:1622:532.6
68RÓŻAŃSKA Katarzyna 88BIAŁOGARDKobiety Open79K 7905:20:28.6505:20:36.60+02:40:1622:532.6
69BARTYZEL Wojciech 138LO REDZIKOWOSTARKOWOMężczyźni Open254M 25405:22:32.9505:22:39.35+02:42:1923:022.6
70NIEWADZIŁ Jakub 367LO REDZIKOWOUSTKAMężczyźni Open255M 25505:22:32.9005:22:39.35+02:42:1923:022.6
71SŁAWIŚKI Brajan 152LO REDZIKOWOJEZIERZYCEMężczyźni Open256M 25605:22:32.4505:22:39.55+02:42:1923:022.6
72KNAPIK Wiktoria 159LO REDZIKOWOGAŁĘZINOWOKobiety Open89K 8905:22:33.5005:22:39.95+02:42:2023:022.6
73GRZEGORCZYK Aneta 147LO REDZIKOWOSŁUPSKKobiety Open90K 9005:22:32.5505:22:39.95+02:42:2023:022.6
74ŚWITEK Oliwia 145LO REDZIKOWOWŁYNKÓWKOKobiety Open93K 9305:24:43.9005:24:52.05+02:44:3223:112.6
75MORDWIŁKO Oskar 140LO REDZIKOWOJEZIERZYCEMężczyźni Open264M 26405:26:43.7505:26:49.60+02:46:2923:202.6
76CHOJNACKA Julia 142LO REDZIKOWOJEZIERZYCEKobiety Open96K 9605:26:42.6005:26:49.95+02:46:3023:202.6
77KURAŚ Beata 203TRZCIANKAKobiety Open131K 131   
GRZONKA Karina 178LO REDZIKOWOSŁUPSKKobiety Open DNF DNF--
ŚWIDER Wiktoria 146LO REDZIKOWOREDZIKOWOKobiety Open DNF DNF--
JASTRZĘBSKA Jowita 210SOPOTKobiety Open DNF DNF--
Znaleziono 80 wynik(ów)