MUD MAX DOLINA CHARLOTTY - USTKA

Organizator/ Organizer:
Tourtrend sp. z o.o.
Data/ Date:
2018-06-09
Miejsce/ Place:
DOLINA CHARLOTTY
Dystans/ Distance:
14 km
Zgłoszonych/ Registered:
542
Wystartowało/ Started:
423
Nie ukończyło/ Not finished:
11
Ukończyło/ Finished:
412
Na trasie/ On track:
8

Klasyfikacja/ Classiffication: 10:30

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety Open | Mężczyźni Open | Drużynowa | 09:45 | 10:00 | 10:30 | 11:00 | 11:30 | 12:00 | 12:30

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
14km
Czas
brutto
14km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1SZAMSZON Mateusz 534ZŁOCIENIECMężczyźni Open16M 1602:58:41.9502:58:44.45 12:454.7
2RATAJSKI Piotr 233DĘBNICA KASZUBSKAMężczyźni Open24M 2403:11:01.0003:11:06.15+00:12:2113:384.4
3KARCZEWSKI Piotr 208BEST BEASTSKOBYLNICAMężczyźni Open25M 2503:17:07.6503:17:07.65+00:18:2314:044.3
4SOKOŁOWSKI Maciej 47KOSZALINMężczyźni Open29M 2903:20:03.5003:20:08.45+00:21:2414:174.2
5SŁODZIŃSKI Gabriel 91ŁOSOŚ T.E.A.MJEZIERZYCEMężczyźni Open43M 4303:32:18.3503:32:20.00+00:33:3515:094
6STOKOWSKI Arkadiusz 94ŁOSOŚ T.E.A.MŻUKOWOMężczyźni Open64M 6403:47:25.8003:47:28.60+00:48:4416:143.7
7NAGŁOWSKI Tomasz 238ŁEBCZMężczyźni Open76M 7603:51:58.3503:52:08.35+00:53:2316:343.6
8KOS Michał 239DOMATÓWKOMężczyźni Open77M 7703:51:58.2503:52:08.40+00:53:2316:343.6
9SZYPOSZYŃSKI Mikołaj 389BALTIC SEALSSŁUPSKMężczyźni Open89M 8903:59:42.9003:59:45.90+01:01:0117:073.5
10GONTEK Łukasz 83ŁOSOŚ T.E.A.MJEZIERZYCEMężczyźni Open91M 9104:00:06.7504:00:09.15+01:01:2417:093.5
11TOBIS Marcin 240SŁUPSKMężczyźni Open93M 9304:00:43.4504:00:46.10+01:02:0117:113.5
12WIŚNIEWSKI Michał 245BEST BEASTSBIERKOWOMężczyźni Open94M 9404:00:41.9504:00:46.60+01:02:0217:113.5
13BRODOWSKI Mateusz 249BEST BEASTSUSTKAMężczyźni Open96M 9604:01:14.3004:01:17.50+01:02:3317:133.5
14BĄK Sebastian 92ŁOSOŚ T.E.A.MJEZIERZYCEMężczyźni Open102M 10204:03:46.1004:03:48.00+01:05:0317:243.4
15CERBA Jarosław 22HELL DADDIESGDAŃSKMężczyźni Open110M 11004:05:42.5004:05:47.75+01:07:0317:333.4
16KOCBUCH Aleksandra 251HELL DADDIESJANKOWO GDAŃSKIEKobiety Open13K 1304:06:29.5004:06:36.00+01:07:5117:363.4
17PANEK Urszula 454DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOKobiety Open16K 1604:08:54.6004:09:01.40+01:10:1617:463.4
18PANEK Adelina 453KLUB BIEGACZA DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOKobiety Open17K 1704:08:55.3004:09:02.00+01:10:1717:463.4
19BRZÓSKA Szymon 52HELL DADDIESGDAŃSKMężczyźni Open123M 12304:09:53.9004:09:59.30+01:11:1417:513.4
20GULATOWSKA Klaudia 165FORMA SIERAKOWICEKAMIENICA SZLACHECKAKobiety Open21K 2104:13:18.6504:13:24.65+01:14:4018:053.3
21GULATOWSKI Rafał 166FORMA SIERAKOWICEKAMIENICA SZLACHECKAMężczyźni Open130M 13004:13:19.6004:13:25.35+01:14:4018:053.3
22MIELEWCZYK Bartłomiej 368SIERAKOWICEMężczyźni Open145M 14504:19:45.7004:19:51.45+01:21:0718:333.2
23PRZYBYLSKA Magdalena 23HELL DADDIESGDAŃSKKobiety Open35K 3504:28:33.3504:28:39.90+01:29:5519:103.1
24GRODZKI Mateusz 62SŁUPSKMężczyźni Open169M 16904:30:46.2004:30:54.50+01:32:1019:203.1
25SPERA Jakub 61SŁUPSKMężczyźni Open170M 17004:30:46.0504:30:54.55+01:32:1019:203.1
26KAMIŃSKA Urszula 43OZ PĘDZĄCE KALORYFERYKOSZALINKobiety Open37K 3704:30:57.7004:31:05.40+01:32:2019:213.1
27KAMINSKI Kamil 55OZ PĘDZĄCE KALORYFERYKOSZALINMężczyźni Open171M 17104:30:58.1504:31:05.90+01:32:2119:213.1
28GAWRON Anna 287BEST BEASTSSŁUPSKKobiety Open38K 3804:34:08.4004:34:11.05+01:35:2619:343.1
29SASKO Dominik 341USTKAMężczyźni Open172M 17204:34:07.1004:34:11.05+01:35:2619:343.1
30FIRA Adam 179SIANÓWMężczyźni Open175M 17504:34:42.2504:34:45.25+01:36:0019:373.1
31FILARECKA Agnieszka 101SPORT FACTORYBYDGOSZCZKobiety Open46K 4604:49:00.6504:49:04.30+01:50:1920:382.9
32DASZKIEWICZ Przemysław 185SPORT FACTORYTORUŃMężczyźni Open201M 20104:49:01.1004:49:05.05+01:50:2020:382.9
33OCIEPKA Mariusz 74USTKAMężczyźni Open218M 21804:57:03.4004:57:11.80+01:58:2721:132.8
34SIDOR Mariusz 213ŁOSOŚ T.E.A.MSŁUPSKMężczyźni Open219M 21904:57:36.8504:57:41.65+01:58:5721:152.8
35BROLL Mariusz 104ŁOSOŚ T.E.A.MJEZIERZYCEMężczyźni Open220M 22004:57:39.8004:57:42.30+01:58:5721:152.8
36BROLL Oliwia 235ŁOSOŚ T.E.A.M.JEZIERZYCEKobiety Open51K 5104:57:44.7504:57:46.95+01:59:0221:162.8
37KARWACKI Adrian 247BEST BEASTSUSTKAMężczyźni Open221M 22104:58:15.2504:58:19.30+01:59:3421:182.8
38PURZYCKI Sebastian 477BOLESŁAWICEMężczyźni Open222M 22204:58:15.4504:58:19.60+01:59:3521:182.8
39MARJAŃSKI Marcel 359ŁOSOŚ TEAMKOSZALINMężczyźni Open223M 22305:00:15.0505:00:17.70+02:01:3321:262.8
40NOWAK Dariusz 93ŁOSOŚ T.E.A.MGWIAZDOWOMężczyźni Open224M 22405:00:16.2005:00:18.40+02:01:3321:262.8
41PIEC Mateusz 77USTKAMężczyźni Open225M 22505:00:29.2505:00:36.35+02:01:5121:272.8
42KAPELA Marcin 78USTKAMężczyźni Open226M 22605:00:28.1005:00:36.75+02:01:5221:272.8
43ŻEBIAŁOWICZ - ŁACH Aga 263BEST BEASTSBIERKOWOKobiety Open55K 5505:02:49.2005:02:49.20+02:04:0421:372.8
44REMUS Janusz 417BEST BEASTSSŁUPSKMężczyźni Open229M 22905:02:45.4505:02:49.20+02:04:0421:372.8
45FILICZKOWSKA Jowita 246BEST BEASTSSŁUPSKKobiety Open56K 5605:02:47.6505:02:49.75+02:04:0521:372.8
46FURSEWICZ-WRÓBEL Monika 121BALTIC SEALSSLUPSKKobiety Open57K 5705:02:47.1505:02:50.65+02:04:0621:372.8
47CZERWIŃSKA Ania 220BEST BEASTSSŁUPSKKobiety Open58K 5805:02:48.2505:02:50.95+02:04:0621:372.8
48WOŹNIAK-KARCZEWSKA Patrycja 207BEST BEASTSKOBYLNICAKobiety Open59K 5905:02:47.6005:02:51.25+02:04:0621:372.8
49REMUS Monika 416SŁUPSKKobiety Open60K 6005:02:49.2005:02:51.55+02:04:0721:372.8
50MOLIS Joanna 262BEST BEASTSBIERKOWOKobiety Open61K 6105:02:50.8005:02:53.40+02:04:0821:372.8
51TYRKA Paweł 162KĘPICEMężczyźni Open230M 23005:03:09.9505:03:17.85+02:04:3321:392.8
52TYRKA Małgorzata 110KĘPICEKobiety Open62K 6205:03:10.9005:03:19.75+02:04:3521:392.8
53TYRKA Emil 135KĘPICEMężczyźni Open231M 23105:03:27.3505:03:36.30+02:04:5121:402.8
54MARUSZAK Anna 250BEST BEASTSSLUPSKKobiety Open64K 6405:04:10.0005:04:12.05+02:05:2721:432.8
55SZUMOWSKI Radosław 75USTKAMężczyźni Open267M 26705:30:29.8505:30:38.85+02:31:5423:362.5
56JAKUBOWSKI Jarosław 76BYDLINOMężczyźni Open268M 26805:30:30.1005:30:39.85+02:31:5523:362.5
57KUCHARSKI Kamil 398USTKAMężczyźni Open269M 26905:30:30.5505:30:39.90+02:31:5523:362.5
58KUBICA Katarzyna 195USTKAKobiety Open99K 9905:33:27.8005:33:31.75+02:34:4723:492.5
59KUBICA Agnieszka 37STRZELINOKobiety Open100K 10005:33:27.9005:33:32.25+02:34:4723:492.5
60KIERAT Monika 212BARBELLGDYNIAGDAŃSKKobiety Open102K 10205:35:15.1005:35:20.55+02:36:3623:562.5
61HOPA Martyna 131BARBELL GDYNIALEŚNOKobiety Open103K 10305:35:15.4505:35:20.70+02:36:3623:562.5
62ZAGÓRSKA Katarzyna 134BARBELL GDYNIAGDYNIAKobiety Open104K 10405:35:14.8505:35:20.80+02:36:3623:562.5
63CHĘTKOWSKA Monika 133BARBELL GDYNIAGDYNIAKobiety Open105K 10505:35:14.8005:35:20.80+02:36:3623:562.5
64BILIŃSKA Agata 132BARBELL GDYNIAGDYNIAKobiety Open106K 10605:35:15.3505:35:21.05+02:36:3623:562.5
65ŚNIEGULSKI Marcin 107KĘPICEMężczyźni Open286M 286   
66TYRKA Robert 109KĘPICEMężczyźni Open287M 287   
Znaleziono 66 wynik(ów)