MUD MAX DOLINA CHARLOTTY - USTKA

Organizator/ Organizer:
Tourtrend sp. z o.o.
Data/ Date:
2018-06-09
Miejsce/ Place:
DOLINA CHARLOTTY
Dystans/ Distance:
14 km
Zgłoszonych/ Registered:
542
Wystartowało/ Started:
423
Nie ukończyło/ Not finished:
11
Ukończyło/ Finished:
412
Na trasie/ On track:
8

Klasyfikacja/ Classiffication: 11:00

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety Open | Mężczyźni Open | Drużynowa | 09:45 | 10:00 | 10:30 | 11:00 | 11:30 | 12:00 | 12:30

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
14km
Czas
brutto
14km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1MOSZCZYŃSKI Mariusz 80FORFITERPERLINOMężczyźni Open22M 2203:08:44.5003:08:47.45 13:284.5
2BOGUSŁAWSKI Tomasz 260SŁUPSKMężczyźni Open32M 3203:23:22.2003:23:24.25+00:14:3614:314.1
3BARAŃSKI Grzegorz 385SAR-BSR KOLOBRZEGKOŁOBRZEGMężczyźni Open39M 3903:28:57.2503:29:07.05+00:20:1914:554
4ZABOROWSKI Mateusz 279SŁUPSKMężczyźni Open40M 4003:29:30.6503:29:33.15+00:20:4514:574
5KABUS Damian 225GNIEWINOMężczyźni Open41M 4103:29:33.8003:29:36.90+00:20:4914:584
6KARBOWSKI Sławomir 517OBORYMężczyźni Open46M 4603:35:20.7503:35:24.95+00:26:3715:223.9
7PRZYBYLSKI Bartek 28BYDGOSZCZMężczyźni Open54M 5403:39:12.1503:39:18.40+00:30:3015:393.8
8MUCHA Kamil 98CZŁUCHÓWMężczyźni Open55M 5503:40:38.3003:40:46.10+00:31:5815:453.8
9RĘBIŚ Marek 221ZIELENIEWOMężczyźni Open60M 6003:44:50.1003:44:57.50+00:36:1016:033.7
10NIEMCZYK Michał 160GORZKOWICEMężczyźni Open61M 6103:46:12.0503:46:15.35+00:37:2716:093.7
11BRODZIUK Maciej 309CEWICEMężczyźni Open62M 6203:47:19.8003:47:23.35+00:38:3516:143.7
12GRUSZKIEWICZ Przemysław 5TORZYMMężczyźni Open63M 6303:47:21.6003:47:24.15+00:38:3616:143.7
13PUPIAŁO Agnieszka 322GDYNIAKobiety Open4K 403:47:38.5003:47:42.85+00:38:5516:153.7
14KAMIENIECKI Rafał 73USTKAMężczyźni Open65M 6503:47:38.9503:47:43.10+00:38:5516:153.7
15ITRYCH Łukasz 302NULLMężczyźni Open75M 7503:51:26.0503:51:33.00+00:42:4516:313.6
16ŁEPSKI Adam 284SŁUPSKMężczyźni Open78M 7803:53:41.9003:53:45.00+00:44:5716:413.6
17DWULIT Marek 198AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open79M 7903:55:30.8503:55:38.85+00:46:5116:493.6
18KRYSIEWICZ Bartek 153BĘDZIE BOLAŁOALEKSANDRÓW ŁÓDZKIMężczyźni Open80M 8003:56:05.2503:56:09.55+00:47:2216:513.6
19KAMIŃSKI Marcin 149SMOŁDZINOMężczyźni Open83M 8303:56:19.9503:56:24.15+00:47:3616:523.6
20POKRANT Dariusz 457TORUNMężczyźni Open88M 8803:57:39.6003:57:43.00+00:48:5516:583.5
21OPALINSKA Angelika 354BOLESLAWICEKobiety Open6K 603:59:16.0503:59:18.55+00:50:3117:053.5
22BORECKI Michał 429SŁUPSKMężczyźni Open90M 9004:00:05.0504:00:07.55+00:51:2017:083.5
23KĘPIŃSKI Marcin 236AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open92M 9204:00:24.4004:00:27.35+00:51:3917:103.5
24ORŁOWSKA Beata 26SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGKobiety Open9K 904:00:40.1004:00:49.50+00:52:0217:113.5
25JASLARZ Jarek 25SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMSZCZECINMężczyźni Open95M 9504:00:43.1504:00:52.95+00:52:0517:113.5
26JEDLECKI Robert 306SUCHORZEMężczyźni Open99M 9904:01:37.7504:01:45.45+00:52:5817:153.5
27CHRZANOWSKI Mariusz 27KOŁOBRZEGMężczyźni Open100M 10004:03:04.6504:03:14.00+00:54:2617:213.5
28JAKUBIAK Maciej 351AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open103M 10304:03:42.9504:03:49.30+00:55:0117:243.4
29JAKUB Borowski 352SŁUPSKMężczyźni Open104M 10404:03:44.5004:03:51.25+00:55:0317:243.4
30SZUTENBERG Patrycja 428SŁUPSKKobiety Open12K 1204:03:55.4504:03:58.30+00:55:1017:253.4
31TWOROGAL Robert 184KOŁOBRZEGMężczyźni Open105M 10504:04:50.2004:04:58.05+00:56:1017:293.4
32GAC Michał 425AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open107M 10704:05:20.3004:05:27.25+00:56:3917:313.4
33DZIEKANOWSKI Bartosz 466SIEMIANICEMężczyźni Open109M 10904:05:33.1004:05:35.95+00:56:4817:323.4
34JEDLECKI Mikołaj 305SUCHORZEMężczyźni Open112M 11204:06:02.4004:06:09.55+00:57:2217:343.4
35PALA Jerzy 50ZABIEGANI CZ-WA/BBL CZ-WACZĘSTOCHOWAMężczyźni Open113M 11304:06:17.7504:06:29.00+00:57:4117:353.4
36KOWALEWSKI Marek 227KOLBUDYMężczyźni Open120M 12004:09:02.4004:09:07.10+01:00:1917:473.4
37JERECZEK Tomasz 222SULĘCZYNOMężczyźni Open121M 12104:09:03.2504:09:08.20+01:00:2017:473.4
38KAPCZYŃSKI Damian 155BYLE DOBIEC :-)MASZEWO LĘBORSKIEMężczyźni Open122M 12204:09:38.5504:09:43.15+01:00:5517:493.4
39LANGNER-KAPCZYŃSKA Edyta 154BYLE DOBIEC :-)MASZEWO LĘBORSKIEKobiety Open18K 1804:09:38.3504:09:43.25+01:00:5517:493.4
40PIÓRO Ewa 24KOŁOBRZEG MARATHON TEAMKOŁOBRZEGKobiety Open19K 1904:10:39.8004:10:49.05+01:02:0117:543.4
41TRZĘSOWSKI Szymon 259KALISZMężczyźni Open126M 12604:12:13.2004:12:23.65+01:03:3618:003.3
42SCHISMAK Łukasz 64SMOŁDZINOMężczyźni Open155M 15504:24:23.6504:24:29.20+01:15:4118:533.2
43FELISIAK Izabela 404AKTYWNA FABRYKABOLESŁAWICEKobiety Open33K 3304:24:44.3504:24:47.00+01:15:5918:543.2
44JERMAKOWICZ Wiktor 242TYMIEŃMężczyźni Open158M 15804:26:55.3504:27:03.65+01:18:1619:033.1
45JERMAKOWICZ Piotr 243KOSZALINMężczyźni Open161M 16104:27:02.2004:27:09.65+01:18:2219:043.1
46BAZELAK Piotr 345MIELNOMężczyźni Open166M 16604:29:43.2004:29:49.35+01:21:0119:153.1
47DUSZYŃSKI Grzegorz 244DARŁOWOMężczyźni Open167M 16704:30:43.4004:30:51.70+01:22:0419:203.1
48BOSY Krzysztof 248TYMIENMężczyźni Open168M 16804:30:44.5004:30:52.20+01:22:0419:203.1
49KUKULSKI Szymon 252STRZELINOMężczyźni Open178M 17804:35:56.1504:36:06.90+01:27:1919:423
50STEREŃCZAK Jolanta 144SŁUPSKKobiety Open40K 4004:35:58.2004:36:08.35+01:27:2019:423
51STRZELECKA Agnieszka 181PLANETA FITNESSKRĘPA SŁUPSKAKobiety Open41K 4104:35:58.6504:36:08.60+01:27:2119:423
52ŻYCKA Ewelina 143SŁUPSKKobiety Open42K 4204:35:59.8004:36:09.70+01:27:2219:423
53SOBOLEWSKI Tomasz 114STRZELINOMężczyźni Open180M 18004:35:59.2004:36:09.70+01:27:2219:423
54FILIPIAK Adrian 265AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open192M 19204:42:02.2004:42:05.95+01:33:1820:083
55FILIPIAK Katarzyna 266AKTYWNA FABRYKASŁUPSKKobiety Open44K 4404:42:03.0504:42:06.45+01:33:1920:083
56BUTH Travis 472AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open193M 19304:42:32.0004:42:37.15+01:33:4920:103
57SŁODZIŃSKA Aleksandra 127GŁÓWCZYCEKobiety Open48K 4804:51:12.1504:51:17.15+01:42:2920:482.9
58BUBEŁA Łukasz 126KĘPICEMężczyźni Open207M 20704:51:12.4504:51:17.80+01:42:3020:482.9
59PIELKA Grzegorz 241OLKUSZMężczyźni Open208M 20804:52:06.3504:52:17.10+01:43:2920:512.9
60JERZ Adam 167BLIZANÓWMężczyźni Open209M 20904:52:05.8004:52:17.15+01:43:2920:512.9
61MALEK Sebastian 68CZARNA DĄBRÓWKAMężczyźni Open215M 21504:55:42.1004:55:47.95+01:47:0021:072.8
62MECHLIŃSKA Magdalena 363SIERAKOWICEKobiety Open50K 5004:55:42.9504:55:48.70+01:47:0121:072.8
63OSTROWSKI Mirosław 69ZDROWOTEL TEAM ŁEBA / KLUB 42,2ŁEBAMężczyźni Open217M 21704:56:43.3504:56:49.40+01:48:0121:112.8
64KOWALSKI Roman 421KOSZALINMężczyźni Open227M 22705:01:18.5505:01:26.25+01:52:3821:312.8
65UZDALEVIC Ksistof 237KOSZALINMężczyźni Open228M 22805:01:18.0005:01:26.30+01:52:3821:312.8
66OHLER Marcin 113TUCHOLAMężczyźni Open232M 23205:04:42.2505:04:51.90+01:56:0421:452.8
67ŚPICA Barbara 112TUCHOLAKobiety Open65K 6505:04:54.9005:04:54.90+01:56:0721:462.8
68FILIPIAK Emilia 102GDAŃSKKobiety Open66K 6605:04:47.1505:04:55.65+01:56:0821:462.8
69FILIPIAK Mateusz 103GDAŃSKMężczyźni Open233M 23305:04:46.2505:04:56.40+01:56:0821:462.8
70LASZCZYK Kasia 366AKTYWNA FABRYKASIEMIANICEKobiety Open67K 6705:06:03.2005:06:12.00+01:57:2421:512.7
71MANIA Ireneusz 125ZDROWOTEL TEAM ŁEBAŁEBAMężczyźni Open234M 23405:07:32.4505:07:39.20+01:58:5121:582.7
72BOGUSŁAWSKA Agnieszka 356AKTYWNA FABRYKASŁUPSKKobiety Open68K 6805:08:48.2505:08:57.45+02:00:1022:032.7
73MALLEK Grzegorz 460AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open235M 23505:08:51.0505:08:59.65+02:00:1222:032.7
74MANIKOWSKA Agnieszka 459AKTYWNA FABRYKASŁUPSKKobiety Open69K 6905:08:50.5505:08:59.85+02:00:1222:032.7
75BABIŃSKA Joanna 71ŁEBAKobiety Open73K 7305:12:49.6005:12:55.20+02:04:0722:202.7
76GRABOWSKI Dominik 255SARBSKMężczyźni Open241M 24105:12:52.3005:12:58.65+02:04:1122:202.7
77SUSKA Joanna 308KOSZALINKobiety Open75K 7505:16:40.4005:16:47.60+02:08:0022:372.7
78PALUSZYŃSKI Przemysław 46SZCZECINMężczyźni Open250M 25005:20:40.4505:20:47.35+02:11:5922:542.6
79JANCZYSZYN Malgorzata 361SZCZECINKobiety Open80K 8005:20:42.5005:20:47.55+02:12:0022:542.6
80PALUSZYŃSKA Małgorzata 45SZCZECINKobiety Open81K 8105:20:40.1505:20:47.55+02:12:0022:542.6
81LESZCZYŃSKA Anna 346SZCZECINKobiety Open82K 8205:20:40.7005:20:47.80+02:12:0022:542.6
82SZCZUBKOWSKA Anna 452SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMRYMANKobiety Open83K 8305:21:24.4005:21:33.05+02:12:4522:572.6
83SAWICKA - WERS Urszula 253SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMDRZONOWOKobiety Open84K 8405:21:23.5505:21:33.10+02:12:4522:572.6
84RZESZOTARSKI Jacek 53SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEG-BUDZISTOWOMężczyźni Open253M 25305:22:27.1005:22:35.70+02:13:4823:012.6
85BAKALARZ Monika 35SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGKobiety Open88K 8805:22:26.0005:22:36.35+02:13:4823:012.6
86CAHILL Jason 469SŁUPSKMężczyźni Open259M 25905:25:16.0005:25:20.80+02:16:3323:142.6
87ROSS Josh 475AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open260M 26005:25:26.3005:25:26.30+02:16:3823:142.6
88JAKOSALEM Paul 470AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open262M 26205:25:47.0005:25:50.60+02:17:0323:162.6
89MARTINEZ Sabino 471AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open263M 26305:25:46.0005:25:51.65+02:17:0423:162.6
90SZYLKA Justyna 307KOWALEKobiety Open101K 10105:34:57.8505:35:05.00+02:26:1723:552.5
91OSMAN Patrycja 168AKTYWNA FABRYKASŁUPSKKobiety Open124K 12406:12:04.1006:12:10.25+03:03:2226:342.3
92RÓG Robert 86BYDGOSZCZMężczyźni Open281M 28106:12:03.8006:12:10.70+03:03:2326:342.3
93ALEKSANDROWICZ Joanna 38SZCZECINKobiety Open126K 12606:21:33.8506:21:39.40+03:12:5127:152.2
94SKÓRZEWSKA Renata 130SZCZECIN-ZAŁOMKobiety Open127K 12706:21:33.9006:21:39.55+03:12:5227:152.2
95ZUNIGE Mario 474AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open284M 284   
Znaleziono 95 wynik(ów)