MUD MAX DOLINA CHARLOTTY - USTKA

Organizator/ Organizer:
Tourtrend sp. z o.o.
Data/ Date:
2018-06-09
Miejsce/ Place:
DOLINA CHARLOTTY
Dystans/ Distance:
14 km
Zgłoszonych/ Registered:
542
Wystartowało/ Started:
423
Nie ukończyło/ Not finished:
11
Ukończyło/ Finished:
412
Na trasie/ On track:
8

Klasyfikacja/ Classiffication: 11:30

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety Open | Mężczyźni Open | Drużynowa | 09:45 | 10:00 | 10:30 | 11:00 | 11:30 | 12:00 | 12:30

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
14km
Czas
brutto
14km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1BRZESKI Robert 234CROSSELITETCZEWMężczyźni Open8M 802:47:03.5502:47:06.90 11:555
2TARKOWSKI Dawid 223CROSSELITEPRUSZCZ GDAŃSKIMężczyźni Open13M 1302:56:09.7502:56:12.70+00:09:0512:354.8
3PIEKUT Anna 278CROSSELITETCZEWKobiety Open1K 103:08:19.0003:08:22.95+00:21:1613:274.5
4BUBLYK Oleksandr 448SLUPSKMężczyźni Open27M 2703:18:05.4003:18:08.55+00:31:0114:084.2
5SZLIJA Sławomir 283CROSSELITETCZEWMężczyźni Open30M 3003:21:41.0503:21:45.70+00:34:3814:244.2
6KUŁAKOWSKI Dawid 325NMC-PEKOSZALINMężczyźni Open36M 3603:27:51.5003:27:54.75+00:40:4714:504
7MICERSKI Tomasz 324NMC-PEKOSZALINMężczyźni Open37M 3703:27:52.4003:27:55.95+00:40:4914:504
8WOŹNIAK Michał 387BRODNICA GÓRNAMężczyźni Open42M 4203:32:12.4003:32:17.70+00:45:1015:094
9SŁAWIŃSKI Łukasz 32KMIECINMężczyźni Open44M 4403:33:44.5003:33:50.75+00:46:4315:163.9
10DURAJEWSKI Jacek 338CZERSKMężczyźni Open45M 4503:34:11.5003:34:16.35+00:47:0915:183.9
11LINDA Artur 424SUBKOWYMężczyźni Open48M 4803:37:28.5503:37:32.20+00:50:2515:323.9
12MACIEJEWSKI Kamil 329LUG TEAMZIELONA GÓRAMężczyźni Open49M 4903:37:24.1503:37:32.20+00:50:2515:313.9
13LEYK Szymon 394GDYNIAMężczyźni Open58M 5803:41:44.2503:41:57.00+00:54:5015:503.8
14DOROSZ Mikołaj 275GRYFICEMężczyźni Open66M 6603:47:51.3003:47:57.20+01:00:5016:163.7
15REMPLEWICZ Mariusz 270GRYFICEMężczyźni Open67M 6703:47:51.7003:47:57.45+01:00:5016:163.7
16JONAK Mateusz 334CZERSKMężczyźni Open70M 7003:49:35.9003:49:40.55+01:02:3316:243.7
17WALAS Damian 229CROSSELITETCZEWMężczyźni Open71M 7103:49:45.5503:49:50.20+01:02:4316:243.7
18ZIEMANN Tomasz 230CROSSELITETCZEWMężczyźni Open86M 8603:57:03.6503:57:07.45+01:10:0016:563.5
19TURZYŃSKI Karol 12GDAŃSKMężczyźni Open87M 8703:57:14.4503:57:41.45+01:10:3416:563.5
20ANTOSIAK Grzegorz 420DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKMężczyźni Open98M 9804:01:29.9004:01:40.55+01:14:3317:153.5
21ABRYSZYŃSKA Karolina 256CROSSELITETCZEWKobiety Open11K 1104:01:46.2004:01:50.55+01:14:4317:163.5
22STOSIK Daniel 337NIEBOMężczyźni Open101M 10104:03:17.2504:03:22.65+01:16:1517:223.5
23NIEDŹWIECKI Wojciech 30GDAŃSKMężczyźni Open108M 10804:05:23.6504:05:30.05+01:18:2317:313.4
24LIPKE Krzysztof 303TCZEWMężczyźni Open117M 11704:07:30.5004:07:37.60+01:20:3017:403.4
25SIENKIEWICZ Ewelina 183KOSZALINKobiety Open20K 2004:12:32.9504:12:38.35+01:25:3118:023.3
26GOERIG Michał 226HUSARIA RACE TEAMKOSZALINMężczyźni Open128M 12804:12:49.6004:12:54.95+01:25:4818:033.3
27ZAJKO Michał 355SŁUPSKMężczyźni Open129M 12904:13:00.1004:13:04.65+01:25:5718:043.3
28LISIK Justyna 148DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKKobiety Open27K 2704:19:38.6004:19:48.95+01:32:4218:323.2
29SZULC Monika 369CROSSELITETCZEWKobiety Open28K 2804:19:43.6004:19:49.95+01:32:4318:333.2
30PUSZCZEWICZ Kasia 269TCZEWKobiety Open29K 2904:20:12.1004:20:18.60+01:33:1118:353.2
31SZULC Arkadius 156CROSSELITETCZEWMężczyźni Open146M 14604:20:12.2004:20:18.90+01:33:1218:353.2
32LINDA Mariola 423CROSSELITESUBKOWYKobiety Open30K 3004:21:26.1004:21:29.15+01:34:2218:403.2
33KWELA Krystian 422CROSSELITETCZEWMężczyźni Open147M 14704:21:24.3004:21:29.30+01:34:2218:403.2
34SZCZODROWSKA Marta 264CROSSELITESKARSZEWYKobiety Open31K 3104:21:44.1504:21:48.20+01:34:4118:413.2
35KONIECZKOWSKI Tomasz 426CROSSELITEPELPLINMężczyźni Open148M 14804:21:43.4504:21:48.85+01:34:4118:413.2
36KOMOROWSKI Maciej 186CROSSELITELUBISZEWOMężczyźni Open149M 14904:22:00.8004:22:05.75+01:34:5818:423.2
37PODGÓRSKI Tomasz 31NOWY DWÓR GDAŃSKIMężczyźni Open150M 15004:22:00.7004:22:08.45+01:35:0118:423.2
38DOBRZENIECKI Adam 29GDAŃSKMężczyźni Open151M 15104:22:02.3504:22:09.20+01:35:0218:433.2
39CĘTKOWSKI Rafał 323USTKAMężczyźni Open154M 15404:23:44.7004:23:48.65+01:36:4118:503.2
40KUCHARSKI Radek 438CENTRUM KETTLEBELL SŁUPSKSŁUPSKMężczyźni Open189M 18904:40:19.8504:40:30.35+01:53:2320:013
41STOSIK Tomasz 339KARSINMężczyźni Open194M 19404:42:54.4004:42:59.15+01:55:5220:123
42JAGODZIŃSKI Damian 427GDAŃSKMężczyźni Open196M 19604:44:18.6504:44:21.35+01:57:1420:183
43SCHUMERTL Tomasz 10GDAŃSKMężczyźni Open198M 19804:47:38.6004:48:05.35+02:00:5820:322.9
44DOBKOWSKI Tomasz 11GORĘCZYNOMężczyźni Open199M 19904:47:38.9504:48:05.45+02:00:5820:322.9
45TURZYŃSKI Grzegorz 13KOBYSEWOMężczyźni Open200M 20004:47:39.1504:48:05.65+02:00:5820:322.9
46CHOJNACKI Dawid 326ŁÓDŹMężczyźni Open204M 20404:49:58.2504:50:04.75+02:02:5720:422.9
47FRĄTCZAK Sylwester 318SZADEKMężczyźni Open205M 20504:49:58.2504:50:05.70+02:02:5820:422.9
48STRĄK Aleksandra 372ELITARNA GRUPA BALTOUSTKAKobiety Open70K 7005:10:03.8005:10:11.50+02:23:0422:082.7
49MASZCZAK Kuba 380ELITARNA GRUPA BALTOSŁUPSKMężczyźni Open236M 23605:10:03.7505:10:11.50+02:23:0422:082.7
50ŚWITEK Dominik 390ELITARNA GRUPA BALTOBOLESŁAWICEMężczyźni Open237M 23705:10:03.0005:10:11.65+02:23:0422:082.7
51JĘDRZEJCZAK Paweł 376ELITARNA GRUPA BALTODĘBOWA 21Mężczyźni Open238M 23805:10:03.3005:10:11.85+02:23:0422:082.7
52URBAŃSKA Małgorzata 373ELITARNA GRUPA BALTOUSTKAKobiety Open71K 7105:10:05.0005:10:12.45+02:23:0522:082.7
53STRĄK Janusz 371ELITARNA GRUPA BALTOUSTKAMężczyźni Open239M 23905:10:04.2505:10:12.65+02:23:0522:082.7
54PIĄTKOWSKA Julia 378ELITARNA GRUPA BALTOPOSTOMINOKobiety Open72K 7205:10:28.8005:10:36.40+02:23:2922:102.7
55KOŚCIESZA Michał 14USTKAMężczyźni Open240M 24005:10:27.8505:10:36.60+02:23:2922:102.7
56SETNIK Monika 258DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKKobiety Open76K 7605:16:41.3505:16:52.75+02:29:4522:372.7
57WENCŁAWSKI Michał 214DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKMężczyźni Open245M 24505:16:43.1505:16:53.00+02:29:4622:372.7
58KRYSTEK Adam 396ASSECO ACTIVE TEAMGDAŃSKMężczyźni Open246M 24605:17:04.1505:17:16.55+02:30:0922:382.6
59SŁONIEWSKA Monika 395ASSECO ACTIVE TEAMGDYNIAKobiety Open77K 7705:17:04.7005:17:16.85+02:30:0922:382.6
60CZARNECKI Tomasz 393WARSZAWAMężczyźni Open247M 24705:17:05.1005:17:17.75+02:30:1022:382.6
61WŁOSZCZYŃSKI Radosław 434SŁUPSKMężczyźni Open248M 24805:20:09.2005:20:21.25+02:33:1422:522.6
62KOSZYCKI Tomasz 291SŁUPSKMężczyźni Open249M 24905:20:17.5005:20:29.40+02:33:2222:522.6
63GALIŃSKI Artur 333LUG TEAMZIELONA GÓRAMężczyźni Open251M 25105:21:07.2505:21:16.80+02:34:0922:562.6
64PIETRYSZAK Daniel 336LUG TEAMZIELONA GÓRAMężczyźni Open252M 25205:21:15.4005:21:24.45+02:34:1722:562.6
65REMPLEWICZ Julita 273GRYFICEKobiety Open85K 8505:22:18.1005:22:24.05+02:35:1723:012.6
66SZCZEPKOWSKA Katarzyna 274GRYFICEKobiety Open86K 8605:22:20.2505:22:26.25+02:35:1923:012.6
67STAWOROWSKA Ania 276ŚWIERZNOKobiety Open87K 8705:22:20.9005:22:26.80+02:35:1923:012.6
68WASIŃSKI Paweł 435SŁUPSKMężczyźni Open257M 25705:22:50.3505:23:00.95+02:35:5423:032.6
69GLINIECKI - KLOC Adrian 436COWABUNGASŁUPSKMężczyźni Open258M 25805:22:49.3505:23:01.05+02:35:5423:032.6
70GLINIECKA - KLOC Aleksandra 437COWABUNGASŁUPSKKobiety Open91K 9105:22:50.0005:23:01.25+02:35:5423:032.6
71RAKOWSKI Sebastian 348SŁUPSKMężczyźni Open261M 26105:25:39.9005:25:43.75+02:38:3623:152.6
72SOBKÓW Zbigniew 441OPTINAVSŁUPSKMężczyźni Open272M 27205:47:00.5505:47:10.50+03:00:0324:472.4
73DRATWA Daniel 304BŁOTNE ŚLIMAKIGDANSKMężczyźni Open273M 27305:47:00.2505:47:10.55+03:00:0324:472.4
74CHUMEK Anna 374ELITARNA GRUPA BALTOUSTKAKobiety Open109K 10905:47:03.7505:47:11.55+03:00:0424:472.4
75KUMANIECKA Magdalena 440DECATHLONDARŁOWOKobiety Open110K 11005:47:01.1005:47:12.00+03:00:0524:472.4
76CHMIEL Martyna 439OPTINAVSŁUPSKKobiety Open111K 11105:47:02.9005:47:14.15+03:00:0724:472.4
77CHUMEK Tomek 375ELITARNA GRUPA BALTOSŁUPSKMężczyźni Open274M 27405:47:05.9005:47:14.25+03:00:0724:472.4
78WIELIKDZIEŃ Aleksanra 170DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKKobiety Open112K 11205:47:04.6005:47:14.75+03:00:0724:472.4
79BOGDANOWICZ Paula 85SŁUPSKKobiety Open113K 11305:47:04.6505:47:15.75+03:00:0824:472.4
80DIEMIENTIEW Grzegorz 335GRABNOMężczyźni Open275M 27505:47:04.8505:47:16.00+03:00:0924:472.4
81NALEWSKA Katarzyna 415CLIMATRONIXGARDEJAKobiety Open114K 11405:52:58.6505:52:58.65+03:05:5125:122.4
82GRZYBOWSKI Jarek 407SADLINKIMężczyźni Open277M 27705:53:12.0505:53:16.85+03:06:0925:132.4
83GRZYBOWSKA Sylwia 406CLIMATRONIXSADLINKIKobiety Open115K 11505:53:29.7005:53:29.70+03:06:2225:142.4
84WILK Sebastian 408CLIMATRONIXSADLINKIMężczyźni Open278M 27805:56:19.3505:56:19.35+03:09:1225:272.4
85KALKOWSKA Elżbieta 414CLIMATRONIXSADLINKIKobiety Open116K 11605:57:26.4005:57:30.60+03:10:2325:312.4
86MARCZAK Małgorzata 377ELITARNA GRUPA BALTOGŁÓWCZYCEKobiety Open117K 11706:02:03.7006:02:11.50+03:15:0425:512.3
87KOJRO Magdalena 382ELITARNA GRUPA BALTOSŁUPSKKobiety Open118K 11806:02:05.1506:02:12.65+03:15:0525:512.3
88MAKOWSKA Weronika 411CLIMATRONIXSADLINKIKobiety Open119K 11906:03:04.2506:03:08.30+03:16:0125:562.3
89KALKOWSKA Piotr 413CLIMATRONIXSADLINKIMężczyźni Open279M 27906:03:05.5006:03:10.80+03:16:0325:562.3
90STRĄK Anna 370ELITARNA GRUPA BALTOUSTKAKobiety Open120K 12006:03:26.8506:03:34.00+03:16:2725:572.3
91BARTCZAK Natalia 392ELITARNA GRUPA BALTOSŁUPSKKobiety Open121K 12106:03:30.0506:03:37.25+03:16:3025:572.3
92GUTOWSKA Zuzanna 542GŁOBINOKobiety Open122K 12206:03:31.1506:03:37.95+03:16:3125:572.3
93ZDUNEK Monika 410CLIMATRONIXKWIDZYNKobiety Open123K 12306:05:44.7006:05:44.70+03:18:3726:072.3
94WILK Damian 461CLIMATRONIXSDALINKIMężczyźni Open280M 28006:06:06.2006:06:06.20+03:18:5926:092.3
95KORNELUK Barbara 379ELITARNA GRUPA BALTOSŁUPSKKobiety Open128K 12806:25:33.3506:25:42.00+03:38:3527:322.2
96CZERNIAK Artur 391SŁUPSKMężczyźni Open282M 28206:25:34.7506:25:43.40+03:38:3627:322.2
97BAKUŁA Patrycja 530CLIMATRONIXSADLINKIKobiety Open130K 130   
Znaleziono 97 wynik(ów)