MUD MAX DOLINA CHARLOTTY - USTKA

Organizator/ Organizer:
Tourtrend sp. z o.o.
Data/ Date:
2018-06-09
Miejsce/ Place:
DOLINA CHARLOTTY
Dystans/ Distance:
14 km
Zgłoszonych/ Registered:
542
Wystartowało/ Started:
423
Nie ukończyło/ Not finished:
11
Ukończyło/ Finished:
412
Na trasie/ On track:
8

Klasyfikacja/ Classiffication: Drużynowa

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety Open | Mężczyźni Open | Drużynowa | 09:45 | 10:00 | 10:30 | 11:00 | 11:30 | 12:00 | 12:30

MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas drużyny
1CROSSELITERobert Brzeski

Dawid Tarkowski

Anna Piekut

Sławomir Szlija

Damian Walas
02:47:06.900

02:56:12.700

03:08:22.950

03:21:45.700

03:49:50.200
16:03:18.450
2BALTIC SEALSMaciej Czerwinski

Anna Raczyńska

Dawid Ziętara

Dagmara Dąbrowsaka

Mikołaj Szyposzyński
02:44:29.450

03:37:34.500

03:38:40.400

03:52:27.850

03:59:45.900
17:52:58.100
3BEST BEASTSWojciech Grabarczyk

Piotr Karczewski

Michał Wiśniewski

Mateusz Brodowski

Anna Gawron
02:58:25.550

03:17:07.650

04:00:46.600

04:01:17.500

04:34:11.050
18:51:48.350
4ŁOSOŚ T.E.A.MGabriel Słodziński

Arkadiusz Stokowski

Łukasz Gontek

Sebastian Bąk

Mariusz Sidor
03:32:20.000

03:47:28.600

04:00:09.150

04:03:48.000

04:57:41.650
20:21:27.400
5AKTYWNA FABRYKAMarek Dwulit

Marcin Kępiński

Maciej Jakubiak

Michał Gac

Izabela Felisiak
03:55:38.850

04:00:27.350

04:03:49.300

04:05:27.250

04:24:47.000
20:30:09.750
6HELL DADDIESJarosław Cerba

Aleksandra Kocbuch

Szymon Brzóska

Magdalena Przybylska

Krzysztof Darasewicz
04:05:47.750

04:06:36.000

04:09:59.300

04:28:39.900

04:38:34.350
21:29:37.300
7SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMBeata Orłowska

Jarek Jaslarz

Anna Szczubkowska

Urszula Sawicka - wers

Jacek Rzeszotarski
04:00:49.500

04:00:52.950

05:21:33.050

05:21:33.100

05:22:35.700
24:07:24.300
8DECATHLON SŁUPSKGrzegorz Antosiak

Justyna Lisik

Monika Setnik

Michał Wencławski

Aleksanra Wielikdzień
04:01:40.550

04:19:48.950

05:16:52.750

05:16:53.000

05:47:14.750
24:42:30.000
9LO REDZIKOWOBłażej Polański

Jakub Kołtonowski

Wojciech Bartyzel

Jakub Niewadził

Brajan Sławiśki
04:12:37.450

04:36:08.700

05:22:39.350

05:22:39.350

05:22:39.550
24:56:44.400
10ELITARNA GRUPA BALTOAleksandra Strąk

Kuba Maszczak

Dominik Świtek

Paweł Jędrzejczak

Małgorzata Urbańska
05:10:11.500

05:10:11.500

05:10:11.650

05:10:11.850

05:10:12.450
25:50:58.950
11CLIMATRONIXKatarzyna Nalewska

Sylwia Grzybowska

Sebastian Wilk

Elżbieta Kalkowska

Weronika Makowska
05:52:58.650

05:53:29.700

05:56:19.350

05:57:30.600

06:03:08.300
29:43:26.600
Znaleziono 11 wynik(ów)