MUD MAX DOLINA CHARLOTTY - USTKA

Organizator/ Organizer:
Tourtrend sp. z o.o.
Data/ Date:
2018-06-09
Miejsce/ Place:
DOLINA CHARLOTTY
Dystans/ Distance:
14 km
Zgłoszonych/ Registered:
542
Wystartowało/ Started:
423
Nie ukończyło/ Not finished:
11
Ukończyło/ Finished:
412
Na trasie/ On track:
8

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety Open | Mężczyźni Open | Drużynowa | 09:45 | 10:00 | 10:30 | 11:00 | 11:30 | 12:00 | 12:30

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
14km
Czas
brutto
14km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1KRAWCZYK Tomasz 357HUSARIA RACE TEAMDOBROŃMężczyźni Open1M 102:17:33.8502:17:37.30 9:496.1
2PELO Artur 847 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA SŁUPSKMężczyźni Open2M 202:17:44.0502:17:44.05+00:00:069:506.1
3JELIŃSKI Mateusz 458XRUNNERSGORĘCZYNOMężczyźni Open3M 302:26:44.8502:26:47.65+00:09:1010:285.7
4WILMONT Krzysztof 15CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ W USTCESLUPSKMężczyźni Open4M 402:31:05.8002:31:08.90+00:13:3110:475.6
5DAMPS Patryk 18SKRZESZEWOMężczyźni Open5M 502:40:16.9502:40:19.70+00:22:4211:265.2
6CZERWINSKI Maciej 383BALTIC SEALSSŁUPSKMężczyźni Open6M 602:44:27.8502:44:29.45+00:26:5211:445.1
7OLSZONOWICZ Cezary 317SŁUPSKMężczyźni Open7M 702:46:21.6502:46:25.20+00:28:4711:535
8BRZESKI Robert 234CROSSELITETCZEWMężczyźni Open8M 802:47:03.5502:47:06.90+00:29:2911:555
9STEFANIAK Marcin 285DARE GARAGEŁĘCZYCEMężczyźni Open9M 902:49:40.1002:49:42.95+00:32:0512:075
10ĆWIRZEŃ Marcin 205WOLF TEAMTRZCIANKAMężczyźni Open10M 1002:52:00.1502:52:02.65+00:34:2512:174.9
11DUDA Grzegorz 321SŁUPSKMężczyźni Open11M 1102:54:24.1002:54:26.90+00:36:4912:274.8
12SZULWACH Maciek 401BMK GDYNIAGDYNIAMężczyźni Open12M 1202:55:54.4502:55:58.65+00:38:2112:334.8
13TARKOWSKI Dawid 223CROSSELITEPRUSZCZ GDAŃSKIMężczyźni Open13M 1302:56:09.7502:56:12.70+00:38:3512:354.8
14BUGAJ Mariusz 343HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYWARSZAWAMężczyźni Open14M 1402:56:46.5002:56:50.35+00:39:1312:374.8
15GRABARCZYK Wojciech 141BEST BEASTSSŁUPSKMężczyźni Open15M 1502:58:23.2002:58:25.55+00:40:4812:444.7
16SZAMSZON Mateusz 534ZŁOCIENIECMężczyźni Open16M 1602:58:41.9502:58:44.45+00:41:0712:454.7
17WRÓBLEWSKI Mateusz 81KORZYBSKIE REKINYKĘPICEMężczyźni Open17M 1703:02:09.2003:02:12.45+00:44:3513:004.6
18GESSLER Łukasz 137BIESYBOLSZEWOMężczyźni Open18M 1803:02:20.0503:02:23.90+00:44:4613:014.6
19KOCZOROWSKI Paweł 445W. P. K. SŁOŃ USTKA TEAMUSTKAMężczyźni Open19M 1903:03:52.0003:03:55.45+00:46:1813:084.6
20STEC Jakub 331NIEWIEROWO 6EMężczyźni Open20M 2003:06:48.6503:06:51.30+00:49:1413:204.5
21WIELGAT Łukasz 90KB BRYZA POSTOMINOPIEŃKOWOMężczyźni Open21M 2103:06:49.1003:06:52.85+00:49:1513:204.5
22PIEKUT Anna 278CROSSELITETCZEWKobiety Open1K 103:08:19.0003:08:22.95+00:50:4513:274.5
23MOSZCZYŃSKI Mariusz 80FORFITERPERLINOMężczyźni Open22M 2203:08:44.5003:08:47.45+00:51:1013:284.5
24ANDERS Rafał 535DZIDERSKOSZALINMężczyźni Open23M 2303:10:57.8503:11:01.30+00:53:2413:384.4
25RATAJSKI Piotr 233DĘBNICA KASZUBSKAMężczyźni Open24M 2403:11:01.0003:11:06.15+00:53:2813:384.4
26KARCZEWSKI Piotr 208BEST BEASTSKOBYLNICAMężczyźni Open25M 2503:17:07.6503:17:07.65+00:59:3014:044.3
27SOBOŃ Krystian 478RADZIĄDZMężczyźni Open26M 2603:17:08.7003:17:11.35+00:59:3414:044.3
28BUBLYK Oleksandr 448SLUPSKMężczyźni Open27M 2703:18:05.4003:18:08.55+01:00:3114:084.2
29KARPOWICZ Tomek 122SŁUPSKMężczyźni Open28M 2803:18:21.0503:18:30.25+01:00:5214:104.2
30SOKOŁOWSKI Maciej 47KOSZALINMężczyźni Open29M 2903:20:03.5003:20:08.45+01:02:3114:174.2
31SZLIJA Sławomir 283CROSSELITETCZEWMężczyźni Open30M 3003:21:41.0503:21:45.70+01:04:0814:244.2
32BORUSZEWSKI Rafał 70BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMREDAMężczyźni Open31M 3103:22:00.0003:22:06.65+01:04:2914:254.2
33BOGUSŁAWSKI Tomasz 260SŁUPSKMężczyźni Open32M 3203:23:22.2003:23:24.25+01:05:4614:314.1
34BRODZIK Ireneusz 217BYTÓWMężczyźni Open33M 3303:24:20.4003:24:22.45+01:06:4514:354.1
35MYDŁO Karol 313DO PIACHUSŁUPSKMężczyźni Open34M 3403:24:17.8503:24:23.20+01:06:4514:354.1
36DOMBROWSKI Robert 388PIERWOSZYNOMężczyźni Open35M 3503:25:10.7503:25:15.85+01:07:3814:394.1
37KUŁAKOWSKI Dawid 325NMC-PEKOSZALINMężczyźni Open36M 3603:27:51.5003:27:54.75+01:10:1714:504
38MICERSKI Tomasz 324NMC-PEKOSZALINMężczyźni Open37M 3703:27:52.4003:27:55.95+01:10:1814:504
39WELAND Waldemar 447KOŃCZEWOMężczyźni Open38M 3803:28:39.5503:28:45.70+01:11:0814:544
40BARAŃSKI Grzegorz 385SAR-BSR KOLOBRZEGKOŁOBRZEGMężczyźni Open39M 3903:28:57.2503:29:07.05+01:11:2914:554
41ZABOROWSKI Mateusz 279SŁUPSKMężczyźni Open40M 4003:29:30.6503:29:33.15+01:11:5514:574
42KABUS Damian 225GNIEWINOMężczyźni Open41M 4103:29:33.8003:29:36.90+01:11:5914:584
43WOŹNIAK Michał 387BRODNICA GÓRNAMężczyźni Open42M 4203:32:12.4003:32:17.70+01:14:4015:094
44SŁODZIŃSKI Gabriel 91ŁOSOŚ T.E.A.MJEZIERZYCEMężczyźni Open43M 4303:32:18.3503:32:20.00+01:14:4215:094
45SŁAWIŃSKI Łukasz 32KMIECINMężczyźni Open44M 4403:33:44.5003:33:50.75+01:16:1315:163.9
46DURAJEWSKI Jacek 338CZERSKMężczyźni Open45M 4503:34:11.5003:34:16.35+01:16:3915:183.9
47KARBOWSKI Sławomir 517OBORYMężczyźni Open46M 4603:35:20.7503:35:24.95+01:17:4715:223.9
48BAJEROWICZ Jakub 19GORZÓW WIELKOPOLSKIMężczyźni Open47M 4703:36:59.1503:37:04.40+01:19:2715:293.9
49LINDA Artur 424SUBKOWYMężczyźni Open48M 4803:37:28.5503:37:32.20+01:19:5415:323.9
50MACIEJEWSKI Kamil 329LUG TEAMZIELONA GÓRAMężczyźni Open49M 4903:37:24.1503:37:32.20+01:19:5415:313.9
51RACZYŃSKA Anna 189BALTIC SEALSSŁUPSKKobiety Open2K 203:37:32.4503:37:34.50+01:19:5715:323.9
52PYCKO Krzysiek 123OLSZTYNMężczyźni Open50M 5003:37:32.1503:37:36.95+01:19:5915:323.9
53MAŁGORZEWICZ Sebastian 139SŁAWNOMężczyźni Open51M 5103:37:45.8003:37:48.55+01:20:1115:333.9
54MAŁGORZEWICZ Dawid 254SŁAWNOMężczyźni Open52M 5203:37:46.1503:37:48.90+01:20:1115:333.9
55ZIĘTARA Dawid 190BALTIC SEALSREDZIKOWOMężczyźni Open53M 5303:38:37.8003:38:40.40+01:21:0315:373.8
56PRZYBYLSKI Bartek 28BYDGOSZCZMężczyźni Open54M 5403:39:12.1503:39:18.40+01:21:4115:393.8
57MUCHA Kamil 98CZŁUCHÓWMężczyźni Open55M 5503:40:38.3003:40:46.10+01:23:0815:453.8
58BRODA Rafał 319IKMF POLSKABONIEWOMężczyźni Open56M 5603:41:24.4503:41:31.50+01:23:5415:483.8
59MILEWSKI Maciej 182PRUSZCZ GDAŃSKIMężczyźni Open57M 5703:41:31.5503:41:33.75+01:23:5615:493.8
60LEYK Szymon 394GDYNIAMężczyźni Open58M 5803:41:44.2503:41:57.00+01:24:1915:503.8
61PTAK Patrycja 157HUSARIA RACE TEAMGOLCZEWOKobiety Open3K 303:44:04.5503:44:09.15+01:26:3116:003.7
62PTAK Daniel 158HUSARIA RACE TEAMGOLCZEWOMężczyźni Open59M 5903:44:10.3503:44:14.85+01:26:3716:003.7
63RĘBIŚ Marek 221ZIELENIEWOMężczyźni Open60M 6003:44:50.1003:44:57.50+01:27:2016:033.7
64NIEMCZYK Michał 160GORZKOWICEMężczyźni Open61M 6103:46:12.0503:46:15.35+01:28:3816:093.7
65BRODZIUK Maciej 309CEWICEMężczyźni Open62M 6203:47:19.8003:47:23.35+01:29:4616:143.7
66GRUSZKIEWICZ Przemysław 5TORZYMMężczyźni Open63M 6303:47:21.6003:47:24.15+01:29:4616:143.7
67STOKOWSKI Arkadiusz 94ŁOSOŚ T.E.A.MŻUKOWOMężczyźni Open64M 6403:47:25.8003:47:28.60+01:29:5116:143.7
68PUPIAŁO Agnieszka 322GDYNIAKobiety Open4K 403:47:38.5003:47:42.85+01:30:0516:153.7
69KAMIENIECKI Rafał 73USTKAMężczyźni Open65M 6503:47:38.9503:47:43.10+01:30:0516:153.7
70DOROSZ Mikołaj 275GRYFICEMężczyźni Open66M 6603:47:51.3003:47:57.20+01:30:1916:163.7
71REMPLEWICZ Mariusz 270GRYFICEMężczyźni Open67M 6703:47:51.7003:47:57.45+01:30:2016:163.7
72SOSNOWSKI Tomasz 443MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINMężczyźni Open68M 6803:49:24.9003:49:28.15+01:31:5016:233.7
73ZIOMEK Daniel 169SŁUPSKMężczyźni Open69M 6903:49:28.8503:49:33.40+01:31:5616:233.7
74JONAK Mateusz 334CZERSKMężczyźni Open70M 7003:49:35.9003:49:40.55+01:32:0316:243.7
75WALAS Damian 229CROSSELITETCZEWMężczyźni Open71M 7103:49:45.5503:49:50.20+01:32:1216:243.7
76SKWIERAWSKI Adrian 9ZIELINMężczyźni Open72M 7203:49:52.5003:49:59.50+01:32:2216:253.7
77DOMAŃ Marcin 49OLSZTYNMężczyźni Open73M 7303:50:56.4503:51:01.30+01:33:2416:293.6
78MIKULSKI Wojciech 446OLSZTYNMężczyźni Open74M 7403:50:56.0003:51:01.90+01:33:2416:293.6
79ITRYCH Łukasz 302NULLMężczyźni Open75M 7503:51:26.0503:51:33.00+01:33:5516:313.6
80NAGŁOWSKI Tomasz 238ŁEBCZMężczyźni Open76M 7603:51:58.3503:52:08.35+01:34:3116:343.6
81KOS Michał 239DOMATÓWKOMężczyźni Open77M 7703:51:58.2503:52:08.40+01:34:3116:343.6
82DĄBROWSAKA Dagmara 219BALTIC SEALSKRĘPA SŁUPSKAKobiety Open5K 503:52:25.4003:52:27.85+01:34:5016:363.6
83ŁEPSKI Adam 284SŁUPSKMężczyźni Open78M 7803:53:41.9003:53:45.00+01:36:0716:413.6
84DWULIT Marek 198AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open79M 7903:55:30.8503:55:38.85+01:38:0116:493.6
85KRYSIEWICZ Bartek 153BĘDZIE BOLAŁOALEKSANDRÓW ŁÓDZKIMężczyźni Open80M 8003:56:05.2503:56:09.55+01:38:3216:513.6
86TOPOREK Przemek 342BYTÓWMężczyźni Open81M 8103:56:02.7503:56:10.00+01:38:3216:513.6
87STASIAK Przemysław 196GŁÓWCZYCEMężczyźni Open82M 8203:56:08.2503:56:16.85+01:38:3916:523.6
88KAMIŃSKI Marcin 149SMOŁDZINOMężczyźni Open83M 8303:56:19.9503:56:24.15+01:38:4616:523.6
89K-AK Paweł 172GARDNA WIELKAMężczyźni Open84M 8403:56:24.3503:56:32.70+01:38:5516:533.6
90ZUBER Kamil 63SŁUPSKMężczyźni Open85M 8503:56:54.0003:57:03.55+01:39:2616:553.5
91ZIEMANN Tomasz 230CROSSELITETCZEWMężczyźni Open86M 8603:57:03.6503:57:07.45+01:39:3016:563.5
92TURZYŃSKI Karol 12GDAŃSKMężczyźni Open87M 8703:57:14.4503:57:41.45+01:40:0416:563.5
93POKRANT Dariusz 457TORUNMężczyźni Open88M 8803:57:39.6003:57:43.00+01:40:0516:583.5
94OPALINSKA Angelika 354BOLESLAWICEKobiety Open6K 603:59:16.0503:59:18.55+01:41:4117:053.5
95BRODZIK Ewa 218BYTÓWKobiety Open7K 703:59:43.3503:59:45.80+01:42:0817:073.5
96SZYPOSZYŃSKI Mikołaj 389BALTIC SEALSSŁUPSKMężczyźni Open89M 8903:59:42.9003:59:45.90+01:42:0817:073.5
97GÓLCZ Katarzyna 228BYTÓWKobiety Open8K 803:59:43.7003:59:46.35+01:42:0917:073.5
98BORECKI Michał 429SŁUPSKMężczyźni Open90M 9004:00:05.0504:00:07.55+01:42:3017:083.5
99GONTEK Łukasz 83ŁOSOŚ T.E.A.MJEZIERZYCEMężczyźni Open91M 9104:00:06.7504:00:09.15+01:42:3117:093.5
100KĘPIŃSKI Marcin 236AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open92M 9204:00:24.4004:00:27.35+01:42:5017:103.5
101TOBIS Marcin 240SŁUPSKMężczyźni Open93M 9304:00:43.4504:00:46.10+01:43:0817:113.5
102WIŚNIEWSKI Michał 245BEST BEASTSBIERKOWOMężczyźni Open94M 9404:00:41.9504:00:46.60+01:43:0917:113.5
103ORŁOWSKA Beata 26SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGKobiety Open9K 904:00:40.1004:00:49.50+01:43:1217:113.5
104JASLARZ Jarek 25SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMSZCZECINMężczyźni Open95M 9504:00:43.1504:00:52.95+01:43:1517:113.5
105BRODOWSKI Mateusz 249BEST BEASTSUSTKAMężczyźni Open96M 9604:01:14.3004:01:17.50+01:43:4017:133.5
106KADEN Chambers 536UGSTAMężczyźni Open97M 9704:01:27.5004:01:37.35+01:44:0017:143.5
107ANTOSIAK Grzegorz 420DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKMężczyźni Open98M 9804:01:29.9004:01:40.55+01:44:0317:153.5
108JEDLECKI Robert 306SUCHORZEMężczyźni Open99M 9904:01:37.7504:01:45.45+01:44:0817:153.5
109SAWICZ-ŁUŃSKA Emilia 2ZŁOTÓWKobiety Open10K 1004:01:45.1504:01:49.15+01:44:1117:163.5
110ABRYSZYŃSKA Karolina 256CROSSELITETCZEWKobiety Open11K 1104:01:46.2004:01:50.55+01:44:1317:163.5
111CHRZANOWSKI Mariusz 27KOŁOBRZEGMężczyźni Open100M 10004:03:04.6504:03:14.00+01:45:3617:213.5
112STOSIK Daniel 337NIEBOMężczyźni Open101M 10104:03:17.2504:03:22.65+01:45:4517:223.5
113BĄK Sebastian 92ŁOSOŚ T.E.A.MJEZIERZYCEMężczyźni Open102M 10204:03:46.1004:03:48.00+01:46:1017:243.4
114JAKUBIAK Maciej 351AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open103M 10304:03:42.9504:03:49.30+01:46:1217:243.4
115JAKUB Borowski 352SŁUPSKMężczyźni Open104M 10404:03:44.5004:03:51.25+01:46:1317:243.4
116SZUTENBERG Patrycja 428SŁUPSKKobiety Open12K 1204:03:55.4504:03:58.30+01:46:2117:253.4
117TWOROGAL Robert 184KOŁOBRZEGMężczyźni Open105M 10504:04:50.2004:04:58.05+01:47:2017:293.4
118MARKIEWICZ Arkadiusz 204MALBORKMężczyźni Open106M 10604:04:59.2004:05:05.05+01:47:2717:303.4
119GAC Michał 425AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open107M 10704:05:20.3004:05:27.25+01:47:4917:313.4
120NIEDŹWIECKI Wojciech 30GDAŃSKMężczyźni Open108M 10804:05:23.6504:05:30.05+01:47:5217:313.4
121DZIEKANOWSKI Bartosz 466SIEMIANICEMężczyźni Open109M 10904:05:33.1004:05:35.95+01:47:5817:323.4
122CERBA Jarosław 22HELL DADDIESGDAŃSKMężczyźni Open110M 11004:05:42.5004:05:47.75+01:48:1017:333.4
123ŚWIGOŃ Daniel 312BYTÓWMężczyźni Open111M 11104:05:48.5004:05:56.20+01:48:1817:333.4
124JEDLECKI Mikołaj 305SUCHORZEMężczyźni Open112M 11204:06:02.4004:06:09.55+01:48:3217:343.4
125PALA Jerzy 50ZABIEGANI CZ-WA/BBL CZ-WACZĘSTOCHOWAMężczyźni Open113M 11304:06:17.7504:06:29.00+01:48:5117:353.4
126KOCBUCH Aleksandra 251HELL DADDIESJANKOWO GDAŃSKIEKobiety Open13K 1304:06:29.5004:06:36.00+01:48:5817:363.4
127STANISŁAWSKI Tomasz 36WARSZAWAMężczyźni Open114M 11404:06:29.8504:06:36.20+01:48:5817:363.4
128CICHOSZ Mateusz 310SŁUPSKMężczyźni Open115M 11504:06:53.5004:07:01.80+01:49:2417:383.4
129BIELEWICZ Anna 419STOPA SŁUPSKKOBYLNICAKobiety Open14K 1404:07:23.8004:07:31.65+01:49:5417:403.4
130CZERWIŃSKA-HARĘZIAK Milena 442CKB SŁUPSKSIEMIANICEKobiety Open15K 1504:07:24.7504:07:32.25+01:49:5417:403.4
131ADRYAN Adam 418CKB SŁUPSKSŁUPSKMężczyźni Open116M 11604:07:25.3504:07:33.30+01:49:5617:403.4
132LIPKE Krzysztof 303TCZEWMężczyźni Open117M 11704:07:30.5004:07:37.60+01:50:0017:403.4
133CIESIELSKI Dawid 151BRYZA POSTOMINOUSTKAMężczyźni Open118M 11804:07:39.2504:07:43.25+01:50:0517:413.4
134MYSZEWSKI Piotr 330BYTÓWMężczyźni Open119M 11904:08:20.0004:08:27.45+01:50:5017:443.4
135PANEK Urszula 454DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOKobiety Open16K 1604:08:54.6004:09:01.40+01:51:2417:463.4
136PANEK Adelina 453KLUB BIEGACZA DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOKobiety Open17K 1704:08:55.3004:09:02.00+01:51:2417:463.4
137KOWALEWSKI Marek 227KOLBUDYMężczyźni Open120M 12004:09:02.4004:09:07.10+01:51:2917:473.4
138JERECZEK Tomasz 222SULĘCZYNOMężczyźni Open121M 12104:09:03.2504:09:08.20+01:51:3017:473.4
139KAPCZYŃSKI Damian 155BYLE DOBIEC :-)MASZEWO LĘBORSKIEMężczyźni Open122M 12204:09:38.5504:09:43.15+01:52:0517:493.4
140LANGNER-KAPCZYŃSKA Edyta 154BYLE DOBIEC :-)MASZEWO LĘBORSKIEKobiety Open18K 1804:09:38.3504:09:43.25+01:52:0517:493.4
141BRZÓSKA Szymon 52HELL DADDIESGDAŃSKMężczyźni Open123M 12304:09:53.9004:09:59.30+01:52:2217:513.4
142ADAMKIEWICZ Marian 301WYBITE JEDYNKIKONINMężczyźni Open124M 12404:09:57.5004:10:01.20+01:52:2317:513.4
143PIÓRO Ewa 24KOŁOBRZEG MARATHON TEAMKOŁOBRZEGKobiety Open19K 1904:10:39.8004:10:49.05+01:53:1117:543.4
144FILIPCZAK Łukasz 384SŁUPSKMężczyźni Open125M 12504:11:12.0504:11:21.25+01:53:4317:563.3
145TRZĘSOWSKI Szymon 259KALISZMężczyźni Open126M 12604:12:13.2004:12:23.65+01:54:4618:003.3
146POLAŃSKI Błażej 362LO REDZIKOWOREDZIKOWOMężczyźni Open127M 12704:12:34.0504:12:37.45+01:55:0018:023.3
147SIENKIEWICZ Ewelina 183KOSZALINKobiety Open20K 2004:12:32.9504:12:38.35+01:55:0118:023.3
148GOERIG Michał 226HUSARIA RACE TEAMKOSZALINMężczyźni Open128M 12804:12:49.6004:12:54.95+01:55:1718:033.3
149ZAJKO Michał 355SŁUPSKMężczyźni Open129M 12904:13:00.1004:13:04.65+01:55:2718:043.3
150GULATOWSKA Klaudia 165FORMA SIERAKOWICEKAMIENICA SZLACHECKAKobiety Open21K 2104:13:18.6504:13:24.65+01:55:4718:053.3
151GULATOWSKI Rafał 166FORMA SIERAKOWICEKAMIENICA SZLACHECKAMężczyźni Open130M 13004:13:19.6004:13:25.35+01:55:4818:053.3
152ADAMKIEWICZ Monika 65WYBITE JEDYNKIKONINKobiety Open22K 2204:13:24.5004:13:27.70+01:55:5018:063.3
153DUDEK Paweł 297GDYNIAMężczyźni Open131M 13104:14:15.1004:14:21.65+01:56:4418:093.3
154JARCZYŃSKI Maciej 296PISZMężczyźni Open132M 13204:14:16.0004:14:21.85+01:56:4418:093.3
155FRĄTCZAK Sławomir 464SŁUPSKMężczyźni Open133M 13304:14:16.4004:14:22.00+01:56:4418:093.3
156SERDEŃ Piotr 271ZGIERZMężczyźni Open134M 13404:14:31.2004:14:36.95+01:56:5918:103.3
157KAMECKI Krystian 272ZGIERZMężczyźni Open135M 13504:14:31.9004:14:37.25+01:56:5918:103.3
158KUBERA Kajetan 400BALTIC SEALSUSTKAMężczyźni Open136M 13604:15:35.4504:15:35.45+01:57:5818:153.3
159STEFAŃSKA Magdalena 332SŁUPSKKobiety Open23K 2304:15:59.7504:16:06.10+01:58:2818:173.3
160JASIK Agnieszka 455ŁOSINOKobiety Open24K 2404:16:00.5004:16:06.25+01:58:2818:173.3
161POTASIŃSKI Roman 456SŁUPSKMężczyźni Open137M 13704:16:01.1004:16:06.70+01:58:2918:173.3
162KRZACZKOWSKI Damian 402DĘBNICA KASZUBSKAMężczyźni Open138M 13804:16:26.7004:16:31.60+01:58:5418:193.3
163KRZACZKOWSKI Lech 399DĘBNICA KASZUBSKAMężczyźni Open139M 13904:16:32.9504:16:32.95+01:58:5518:193.3
164WOS Patryk 299MOSTY K.LEBORKAMężczyźni Open140M 14004:16:51.7004:16:58.65+01:59:2118:203.3
165GNIBA Tomasz 300LEBORKMężczyźni Open141M 14104:16:51.6004:16:58.75+01:59:2118:203.3
166JACHURSKA Agnieszka 82AGOGA GYMLĘBORKKobiety Open25K 2504:16:58.9004:16:58.90+01:59:2118:213.3
167PEREK Sylwia 353STRYKÓWKobiety Open26K 2604:17:19.0004:17:23.90+01:59:4618:223.3
168KABUŁA Ziemowit 451SŁUPSKMężczyźni Open142M 14204:17:36.9004:17:36.90+01:59:5918:243.3
169LIBERADZKI Marcin 364ATHLETIC APOLLOWEJHEROWOMężczyźni Open143M 14304:17:47.6004:18:01.15+02:00:2318:243.3
170LIS Grzegorz 295LĘBORKMężczyźni Open144M 14404:17:56.4504:18:02.45+02:00:2518:253.3
171LISIK Justyna 148DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKKobiety Open27K 2704:19:38.6004:19:48.95+02:02:1118:323.2
172SZULC Monika 369CROSSELITETCZEWKobiety Open28K 2804:19:43.6004:19:49.95+02:02:1218:333.2
173MIELEWCZYK Bartłomiej 368SIERAKOWICEMężczyźni Open145M 14504:19:45.7004:19:51.45+02:02:1418:333.2
174PUSZCZEWICZ Kasia 269TCZEWKobiety Open29K 2904:20:12.1004:20:18.60+02:02:4118:353.2
175SZULC Arkadius 156CROSSELITETCZEWMężczyźni Open146M 14604:20:12.2004:20:18.90+02:02:4118:353.2
176LINDA Mariola 423CROSSELITESUBKOWYKobiety Open30K 3004:21:26.1004:21:29.15+02:03:5118:403.2
177KWELA Krystian 422CROSSELITETCZEWMężczyźni Open147M 14704:21:24.3004:21:29.30+02:03:5218:403.2
178SZCZODROWSKA Marta 264CROSSELITESKARSZEWYKobiety Open31K 3104:21:44.1504:21:48.20+02:04:1018:413.2
179KONIECZKOWSKI Tomasz 426CROSSELITEPELPLINMężczyźni Open148M 14804:21:43.4504:21:48.85+02:04:1118:413.2
180KOMOROWSKI Maciej 186CROSSELITELUBISZEWOMężczyźni Open149M 14904:22:00.8004:22:05.75+02:04:2818:423.2
181PODGÓRSKI Tomasz 31NOWY DWÓR GDAŃSKIMężczyźni Open150M 15004:22:00.7004:22:08.45+02:04:3118:423.2
182DOBRZENIECKI Adam 29GDAŃSKMężczyźni Open151M 15104:22:02.3504:22:09.20+02:04:3118:433.2
183SZYMCZAK Adam 298KOBYLNICAMężczyźni Open152M 15204:23:07.4504:23:12.50+02:05:3518:473.2
184WALIŁKO Marcin 290SŁUPSKMężczyźni Open153M 15304:23:07.6504:23:12.95+02:05:3518:473.2
185CĘTKOWSKI Rafał 323USTKAMężczyźni Open154M 15404:23:44.7004:23:48.65+02:06:1118:503.2
186IMIELSKA Katarzyna 67AGOGA GYM LĘBORKKARŁOWICE WIELKIEKobiety Open32K 3204:23:55.0504:24:01.45+02:06:2418:513.2
187SCHISMAK Łukasz 64SMOŁDZINOMężczyźni Open155M 15504:24:23.6504:24:29.20+02:06:5118:533.2
188FELISIAK Izabela 404AKTYWNA FABRYKABOLESŁAWICEKobiety Open33K 3304:24:44.3504:24:47.00+02:07:0918:543.2
189GRZESIAK Tomasz 349JW1223KOSZALINMężczyźni Open156M 15604:26:50.7004:26:55.90+02:09:1819:033.1
190KOSMALA Damian 174SIANÓWMężczyźni Open157M 15704:26:51.5004:26:56.25+02:09:1819:033.1
191JERMAKOWICZ Wiktor 242TYMIEŃMężczyźni Open158M 15804:26:55.3504:27:03.65+02:09:2619:033.1
192BORZYSZKOWSKI Jordan 327BYTÓWMężczyźni Open159M 15904:26:57.8504:27:05.35+02:09:2819:043.1
193ŻURAWSKA Izabela 350DAMNICAKobiety Open34K 3404:26:58.4504:27:05.65+02:09:2819:043.1
194CIESZYŃSKI Sławomir 124BYDGOSZCZMężczyźni Open160M 16004:26:58.7504:27:06.00+02:09:2819:043.1
195JERMAKOWICZ Piotr 243KOSZALINMężczyźni Open161M 16104:27:02.2004:27:09.65+02:09:3219:043.1
196LATKOWSKI Mateusz 197JW 1223KOSZALINMężczyźni Open162M 16204:27:09.1004:27:14.00+02:09:3619:053.1
197WISIEŃSKI Maciej 175KOSZALINMężczyźni Open163M 16304:27:14.2504:27:14.25+02:09:3619:053.1
198CICHOSZ Kamil 311BYTÓWMężczyźni Open164M 16404:27:49.7004:27:57.70+02:10:2019:073.1
199PRZYBYLSKA Magdalena 23HELL DADDIESGDAŃSKKobiety Open35K 3504:28:33.3504:28:39.90+02:11:0219:103.1
200POBIEDZIŃSKI Sławomir 433LĘBORKMężczyźni Open165M 16504:29:28.4504:29:33.80+02:11:5619:143.1
201NOWAK Agnieszka 293SŁUPSKKobiety Open36K 3604:29:29.1504:29:34.05+02:11:5619:153.1
202BAZELAK Piotr 345MIELNOMężczyźni Open166M 16604:29:43.2004:29:49.35+02:12:1219:153.1
203DUSZYŃSKI Grzegorz 244DARŁOWOMężczyźni Open167M 16704:30:43.4004:30:51.70+02:13:1419:203.1
204BOSY Krzysztof 248TYMIENMężczyźni Open168M 16804:30:44.5004:30:52.20+02:13:1419:203.1
205GRODZKI Mateusz 62SŁUPSKMężczyźni Open169M 16904:30:46.2004:30:54.50+02:13:1719:203.1
206SPERA Jakub 61SŁUPSKMężczyźni Open170M 17004:30:46.0504:30:54.55+02:13:1719:203.1
207KAMIŃSKA Urszula 43OZ PĘDZĄCE KALORYFERYKOSZALINKobiety Open37K 3704:30:57.7004:31:05.40+02:13:2819:213.1
208KAMINSKI Kamil 55OZ PĘDZĄCE KALORYFERYKOSZALINMężczyźni Open171M 17104:30:58.1504:31:05.90+02:13:2819:213.1
209GAWRON Anna 287BEST BEASTSSŁUPSKKobiety Open38K 3804:34:08.4004:34:11.05+02:16:3319:343.1
210SASKO Dominik 341USTKAMężczyźni Open172M 17204:34:07.1004:34:11.05+02:16:3319:343.1
211KOZŁOWSKI Marcin 1BREMENMężczyźni Open173M 17304:34:21.5504:34:29.10+02:16:5119:353.1
212LESZCZYŃSKI Łukasz 54SŁUPSKMężczyźni Open174M 17404:34:25.5504:34:33.10+02:16:5519:363.1
213FIRA Adam 179SIANÓWMężczyźni Open175M 17504:34:42.2504:34:45.25+02:17:0719:373.1
214MERING Patryk 56BREMENMężczyźni Open176M 17604:35:23.5504:35:23.55+02:17:4619:403.1
215RICHERT Małgorzata 105TCZEWKobiety Open39K 3904:35:25.8504:35:35.45+02:17:5819:403
216BUCZYŃSKI Michał 320CHOCEŃMężczyźni Open177M 17704:35:51.0004:35:58.50+02:18:2119:423
217KUKULSKI Szymon 252STRZELINOMężczyźni Open178M 17804:35:56.1504:36:06.90+02:18:2919:423
218STEREŃCZAK Jolanta 144SŁUPSKKobiety Open40K 4004:35:58.2004:36:08.35+02:18:3119:423
219STRZELECKA Agnieszka 181PLANETA FITNESSKRĘPA SŁUPSKAKobiety Open41K 4104:35:58.6504:36:08.60+02:18:3119:423
220KOŁTONOWSKI Jakub 360LO REDZIKOWOREDZIKOWOMężczyźni Open179M 17904:36:04.7004:36:08.70+02:18:3119:433
221ŻYCKA Ewelina 143SŁUPSKKobiety Open42K 4204:35:59.8004:36:09.70+02:18:3219:423
222SOBOLEWSKI Tomasz 114STRZELINOMężczyźni Open180M 18004:35:59.2004:36:09.70+02:18:3219:423
223ZIOMEK Maja 444DECATHLON KOSZALINKOSZALINKobiety Open43K 4304:37:28.9004:37:33.25+02:19:5519:493
224KLIMEK Przemysław 8KOSZALINMężczyźni Open181M 18104:37:43.9004:37:47.60+02:20:1019:503
225SOSNOVSKYI Yehor 344KOSZALINMężczyźni Open182M 18204:37:43.5504:37:47.90+02:20:1019:503
226KLIMEK Łukasz 7SŁUPSKMężczyźni Open183M 18304:37:43.4004:37:48.05+02:20:1019:503
227DARASEWICZ Krzysztof 39HELL DADDIESSTAROGARD GDAŃSKIMężczyźni Open184M 18404:38:25.7504:38:34.35+02:20:5719:533
228NARODZONEK Paweł 224ŁUPAWAMężczyźni Open185M 18504:39:46.4004:39:50.70+02:22:1319:593
229MICHALAK Kamil 120SŁUPSKMężczyźni Open186M 18604:39:47.2004:39:50.75+02:22:1319:593
230DARASEWICZ Mateusz 42HELL DADDIESŁĘGOWOMężczyźni Open187M 18704:39:52.8004:40:01.40+02:22:2419:593
231CEJKO Karol 449SŁUPSKMężczyźni Open188M 18804:40:12.9504:40:17.85+02:22:4020:003
232KUCHARSKI Radek 438CENTRUM KETTLEBELL SŁUPSKSŁUPSKMężczyźni Open189M 18904:40:19.8504:40:30.35+02:22:5320:013
233WASILEWSKI Marek 294SŁUPSKMężczyźni Open190M 19004:40:30.0004:40:35.50+02:22:5820:023
234ŚLUSARSKI Grzegorz 432TRZEBIELINOMężczyźni Open191M 19104:40:43.3004:40:48.95+02:23:1120:033
235FILIPIAK Adrian 265AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open192M 19204:42:02.2004:42:05.95+02:24:2820:083
236FILIPIAK Katarzyna 266AKTYWNA FABRYKASŁUPSKKobiety Open44K 4404:42:03.0504:42:06.45+02:24:2920:083
237BUTH Travis 472AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open193M 19304:42:32.0004:42:37.15+02:24:5920:103
238STOSIK Tomasz 339KARSINMężczyźni Open194M 19404:42:54.4004:42:59.15+02:25:2120:123
239TUJAKA Grzegorz 100KOSZALINMężczyźni Open195M 19504:42:57.9004:43:04.35+02:25:2720:123
240GUDANIEC Magdalena 180KOSZALINKobiety Open45K 4504:42:57.9004:43:04.55+02:25:2720:123
241JAGODZIŃSKI Damian 427GDAŃSKMężczyźni Open196M 19604:44:18.6504:44:21.35+02:26:4420:183
242PĘDZIK Marek 211GRYFICEMężczyźni Open197M 19704:46:13.6004:46:19.10+02:28:4120:262.9
243SCHUMERTL Tomasz 10GDAŃSKMężczyźni Open198M 19804:47:38.6004:48:05.35+02:30:2820:322.9
244DOBKOWSKI Tomasz 11GORĘCZYNOMężczyźni Open199M 19904:47:38.9504:48:05.45+02:30:2820:322.9
245TURZYŃSKI Grzegorz 13KOBYSEWOMężczyźni Open200M 20004:47:39.1504:48:05.65+02:30:2820:322.9
246FILARECKA Agnieszka 101SPORT FACTORYBYDGOSZCZKobiety Open46K 4604:49:00.6504:49:04.30+02:31:2720:382.9
247DASZKIEWICZ Przemysław 185SPORT FACTORYTORUŃMężczyźni Open201M 20104:49:01.1004:49:05.05+02:31:2720:382.9
248KNAFEL Katarzyna 66STARE MIASTOKobiety Open47K 4704:49:05.4504:49:08.60+02:31:3120:382.9
249SZADKOWSKI Rafał 106WYBITE JEDYNKIKONINMężczyźni Open202M 20204:49:05.5004:49:08.90+02:31:3120:382.9
250TOPOLSKI Marcin 289ŁÓDŹMężczyźni Open203M 20304:49:56.7004:49:56.70+02:32:1920:422.9
251CHOJNACKI Dawid 326ŁÓDŹMężczyźni Open204M 20404:49:58.2504:50:04.75+02:32:2720:422.9
252FRĄTCZAK Sylwester 318SZADEKMężczyźni Open205M 20504:49:58.2504:50:05.70+02:32:2820:422.9
253ŁUŃSKI Maciej 3ZŁOTÓWMężczyźni Open206M 20604:50:29.5004:50:29.50+02:32:5220:442.9
254SŁODZIŃSKA Aleksandra 127GŁÓWCZYCEKobiety Open48K 4804:51:12.1504:51:17.15+02:33:3920:482.9
255BUBEŁA Łukasz 126KĘPICEMężczyźni Open207M 20704:51:12.4504:51:17.80+02:33:4020:482.9
256PIELKA Grzegorz 241OLKUSZMężczyźni Open208M 20804:52:06.3504:52:17.10+02:34:3920:512.9
257JERZ Adam 167BLIZANÓWMężczyźni Open209M 20904:52:05.8004:52:17.15+02:34:3920:512.9
258MUSZYŃSKI Michał 115OLSZTYNMężczyźni Open210M 21004:52:33.0004:52:38.30+02:35:0120:532.9
259MOCZULSKA Marta 540STARY JAROSŁAWKobiety Open49K 4904:52:43.1004:52:46.60+02:35:0920:542.9
260CHOLEW Błażej 539SŁAWNOMężczyźni Open211M 21104:52:44.7004:52:48.40+02:35:1120:542.9
261CASTRO Robert 537UGSTAMężczyźni Open212M 21204:53:48.3004:53:58.90+02:36:2120:592.9
262WĄSOWSKI Mateusz 365KOSZALINMężczyźni Open213M 21304:54:02.5504:54:09.60+02:36:3221:002.9
263ŻEROMSKI Dawid 21KOSZALINMężczyźni Open214M 21404:54:32.3004:54:39.25+02:37:0121:022.9
264MALEK Sebastian 68CZARNA DĄBRÓWKAMężczyźni Open215M 21504:55:42.1004:55:47.95+02:38:1021:072.8
265MECHLIŃSKA Magdalena 363SIERAKOWICEKobiety Open50K 5004:55:42.9504:55:48.70+02:38:1121:072.8
266WIŚNIEWSKI Damian 150KAMNICAMężczyźni Open216M 21604:56:08.5504:56:15.00+02:38:3721:092.8
267OSTROWSKI Mirosław 69ZDROWOTEL TEAM ŁEBA / KLUB 42,2ŁEBAMężczyźni Open217M 21704:56:43.3504:56:49.40+02:39:1221:112.8
268OCIEPKA Mariusz 74USTKAMężczyźni Open218M 21804:57:03.4004:57:11.80+02:39:3421:132.8
269SIDOR Mariusz 213ŁOSOŚ T.E.A.MSŁUPSKMężczyźni Open219M 21904:57:36.8504:57:41.65+02:40:0421:152.8
270BROLL Mariusz 104ŁOSOŚ T.E.A.MJEZIERZYCEMężczyźni Open220M 22004:57:39.8004:57:42.30+02:40:0521:152.8
271BROLL Oliwia 235ŁOSOŚ T.E.A.M.JEZIERZYCEKobiety Open51K 5104:57:44.7504:57:46.95+02:40:0921:162.8
272KARWACKI Adrian 247BEST BEASTSUSTKAMężczyźni Open221M 22104:58:15.2504:58:19.30+02:40:4221:182.8
273PURZYCKI Sebastian 477BOLESŁAWICEMężczyźni Open222M 22204:58:15.4504:58:19.60+02:40:4221:182.8
274MARJAŃSKI Marcel 359ŁOSOŚ TEAMKOSZALINMężczyźni Open223M 22305:00:15.0505:00:17.70+02:42:4021:262.8
275NOWAK Dariusz 93ŁOSOŚ T.E.A.MGWIAZDOWOMężczyźni Open224M 22405:00:16.2005:00:18.40+02:42:4121:262.8
276PIEC Mateusz 77USTKAMężczyźni Open225M 22505:00:29.2505:00:36.35+02:42:5921:272.8
277KAPELA Marcin 78USTKAMężczyźni Open226M 22605:00:28.1005:00:36.75+02:42:5921:272.8
278KOWALSKI Roman 421KOSZALINMężczyźni Open227M 22705:01:18.5505:01:26.25+02:43:4821:312.8
279UZDALEVIC Ksistof 237KOSZALINMężczyźni Open228M 22805:01:18.0005:01:26.30+02:43:4921:312.8
280KRZEMIŃSKA Adriana 44PĘDZĄCE LOCHYŚWIECIEKobiety Open52K 5205:01:37.6005:01:46.05+02:44:0821:322.8
281JEDYKIEWICZ Marta 48ŚWIECIEKobiety Open53K 5305:01:37.0005:01:46.05+02:44:0821:322.8
282KORECKA Marcelina 347SOLEC KUJAWSKIKobiety Open54K 5405:01:38.7005:01:47.15+02:44:0921:322.8
283ŻEBIAŁOWICZ - ŁACH Aga 263BEST BEASTSBIERKOWOKobiety Open55K 5505:02:49.2005:02:49.20+02:45:1121:372.8
284REMUS Janusz 417BEST BEASTSSŁUPSKMężczyźni Open229M 22905:02:45.4505:02:49.20+02:45:1121:372.8
285FILICZKOWSKA Jowita 246BEST BEASTSSŁUPSKKobiety Open56K 5605:02:47.6505:02:49.75+02:45:1221:372.8
286FURSEWICZ-WRÓBEL Monika 121BALTIC SEALSSLUPSKKobiety Open57K 5705:02:47.1505:02:50.65+02:45:1321:372.8
287CZERWIŃSKA Ania 220BEST BEASTSSŁUPSKKobiety Open58K 5805:02:48.2505:02:50.95+02:45:1321:372.8
288WOŹNIAK-KARCZEWSKA Patrycja 207BEST BEASTSKOBYLNICAKobiety Open59K 5905:02:47.6005:02:51.25+02:45:1321:372.8
289REMUS Monika 416SŁUPSKKobiety Open60K 6005:02:49.2005:02:51.55+02:45:1421:372.8
290MOLIS Joanna 262BEST BEASTSBIERKOWOKobiety Open61K 6105:02:50.8005:02:53.40+02:45:1621:372.8
291TYRKA Paweł 162KĘPICEMężczyźni Open230M 23005:03:09.9505:03:17.85+02:45:4021:392.8
292TYRKA Małgorzata 110KĘPICEKobiety Open62K 6205:03:10.9005:03:19.75+02:45:4221:392.8
293TYRKA Emil 135KĘPICEMężczyźni Open231M 23105:03:27.3505:03:36.30+02:45:5921:402.8
294TRAWICKA Emilia 268GUTOWIECKobiety Open63K 6305:03:46.2505:03:53.75+02:46:1621:412.8
295MARUSZAK Anna 250BEST BEASTSSLUPSKKobiety Open64K 6405:04:10.0005:04:12.05+02:46:3421:432.8
296OHLER Marcin 113TUCHOLAMężczyźni Open232M 23205:04:42.2505:04:51.90+02:47:1421:452.8
297ŚPICA Barbara 112TUCHOLAKobiety Open65K 6505:04:54.9005:04:54.90+02:47:1721:462.8
298FILIPIAK Emilia 102GDAŃSKKobiety Open66K 6605:04:47.1505:04:55.65+02:47:1821:462.8
299FILIPIAK Mateusz 103GDAŃSKMężczyźni Open233M 23305:04:46.2505:04:56.40+02:47:1921:462.8
300LASZCZYK Kasia 366AKTYWNA FABRYKASIEMIANICEKobiety Open67K 6705:06:03.2005:06:12.00+02:48:3421:512.7
301MANIA Ireneusz 125ZDROWOTEL TEAM ŁEBAŁEBAMężczyźni Open234M 23405:07:32.4505:07:39.20+02:50:0121:582.7
302BOGUSŁAWSKA Agnieszka 356AKTYWNA FABRYKASŁUPSKKobiety Open68K 6805:08:48.2505:08:57.45+02:51:2022:032.7
303MALLEK Grzegorz 460AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open235M 23505:08:51.0505:08:59.65+02:51:2222:032.7
304MANIKOWSKA Agnieszka 459AKTYWNA FABRYKASŁUPSKKobiety Open69K 6905:08:50.5505:08:59.85+02:51:2222:032.7
305STRĄK Aleksandra 372ELITARNA GRUPA BALTOUSTKAKobiety Open70K 7005:10:03.8005:10:11.50+02:52:3422:082.7
306MASZCZAK Kuba 380ELITARNA GRUPA BALTOSŁUPSKMężczyźni Open236M 23605:10:03.7505:10:11.50+02:52:3422:082.7
307ŚWITEK Dominik 390ELITARNA GRUPA BALTOBOLESŁAWICEMężczyźni Open237M 23705:10:03.0005:10:11.65+02:52:3422:082.7
308JĘDRZEJCZAK Paweł 376ELITARNA GRUPA BALTODĘBOWA 21Mężczyźni Open238M 23805:10:03.3005:10:11.85+02:52:3422:082.7
309URBAŃSKA Małgorzata 373ELITARNA GRUPA BALTOUSTKAKobiety Open71K 7105:10:05.0005:10:12.45+02:52:3522:082.7
310STRĄK Janusz 371ELITARNA GRUPA BALTOUSTKAMężczyźni Open239M 23905:10:04.2505:10:12.65+02:52:3522:082.7
311PIĄTKOWSKA Julia 378ELITARNA GRUPA BALTOPOSTOMINOKobiety Open72K 7205:10:28.8005:10:36.40+02:52:5922:102.7
312KOŚCIESZA Michał 14USTKAMężczyźni Open240M 24005:10:27.8505:10:36.60+02:52:5922:102.7
313BABIŃSKA Joanna 71ŁEBAKobiety Open73K 7305:12:49.6005:12:55.20+02:55:1722:202.7
314GRABOWSKI Dominik 255SARBSKMężczyźni Open241M 24105:12:52.3005:12:58.65+02:55:2122:202.7
315PASZKOWSKA Zuzanna 129GDAŃSKKobiety Open74K 7405:13:31.8505:13:39.60+02:56:0222:232.7
316RUTKOWSKI Krzysztof 34WŁOCŁAWEKMężczyźni Open242M 24205:13:32.1005:13:40.20+02:56:0222:232.7
317RUTKOWSKI Dawid 33GDAŃSKMężczyźni Open243M 24305:13:34.2005:13:42.05+02:56:0422:232.7
318BRODZIK Mariusz 328OSTROŁĘKAMężczyźni Open244M 24405:15:51.9505:15:55.10+02:58:1722:332.7
319SUSKA Joanna 308KOSZALINKobiety Open75K 7505:16:40.4005:16:47.60+02:59:1022:372.7
320SETNIK Monika 258DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKKobiety Open76K 7605:16:41.3505:16:52.75+02:59:1522:372.7
321WENCŁAWSKI Michał 214DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKMężczyźni Open245M 24505:16:43.1505:16:53.00+02:59:1522:372.7
322KRYSTEK Adam 396ASSECO ACTIVE TEAMGDAŃSKMężczyźni Open246M 24605:17:04.1505:17:16.55+02:59:3922:382.6
323SŁONIEWSKA Monika 395ASSECO ACTIVE TEAMGDYNIAKobiety Open77K 7705:17:04.7005:17:16.85+02:59:3922:382.6
324CZARNECKI Tomasz 393WARSZAWAMężczyźni Open247M 24705:17:05.1005:17:17.75+02:59:4022:382.6
325WŁOSZCZYŃSKI Radosław 434SŁUPSKMężczyźni Open248M 24805:20:09.2005:20:21.25+03:02:4322:522.6
326KOSZYCKI Tomasz 291SŁUPSKMężczyźni Open249M 24905:20:17.5005:20:29.40+03:02:5222:522.6
327RYKACZEWSKA Justyna 87BIAŁOGARDKobiety Open78K 7805:20:28.7505:20:36.40+03:02:5922:532.6
328RÓŻAŃSKA Katarzyna 88BIAŁOGARDKobiety Open79K 7905:20:28.6505:20:36.60+03:02:5922:532.6
329PALUSZYŃSKI Przemysław 46SZCZECINMężczyźni Open250M 25005:20:40.4505:20:47.35+03:03:1022:542.6
330JANCZYSZYN Malgorzata 361SZCZECINKobiety Open80K 8005:20:42.5005:20:47.55+03:03:1022:542.6
331PALUSZYŃSKA Małgorzata 45SZCZECINKobiety Open81K 8105:20:40.1505:20:47.55+03:03:1022:542.6
332LESZCZYŃSKA Anna 346SZCZECINKobiety Open82K 8205:20:40.7005:20:47.80+03:03:1022:542.6
333GALIŃSKI Artur 333LUG TEAMZIELONA GÓRAMężczyźni Open251M 25105:21:07.2505:21:16.80+03:03:3922:562.6
334PIETRYSZAK Daniel 336LUG TEAMZIELONA GÓRAMężczyźni Open252M 25205:21:15.4005:21:24.45+03:03:4722:562.6
335SZCZUBKOWSKA Anna 452SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMRYMANKobiety Open83K 8305:21:24.4005:21:33.05+03:03:5522:572.6
336SAWICKA - WERS Urszula 253SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMDRZONOWOKobiety Open84K 8405:21:23.5505:21:33.10+03:03:5522:572.6
337REMPLEWICZ Julita 273GRYFICEKobiety Open85K 8505:22:18.1005:22:24.05+03:04:4623:012.6
338SZCZEPKOWSKA Katarzyna 274GRYFICEKobiety Open86K 8605:22:20.2505:22:26.25+03:04:4823:012.6
339STAWOROWSKA Ania 276ŚWIERZNOKobiety Open87K 8705:22:20.9005:22:26.80+03:04:4923:012.6
340RZESZOTARSKI Jacek 53SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEG-BUDZISTOWOMężczyźni Open253M 25305:22:27.1005:22:35.70+03:04:5823:012.6
341BAKALARZ Monika 35SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGKobiety Open88K 8805:22:26.0005:22:36.35+03:04:5923:012.6
342BARTYZEL Wojciech 138LO REDZIKOWOSTARKOWOMężczyźni Open254M 25405:22:32.9505:22:39.35+03:05:0223:022.6
343NIEWADZIŁ Jakub 367LO REDZIKOWOUSTKAMężczyźni Open255M 25505:22:32.9005:22:39.35+03:05:0223:022.6
344SŁAWIŚKI Brajan 152LO REDZIKOWOJEZIERZYCEMężczyźni Open256M 25605:22:32.4505:22:39.55+03:05:0223:022.6
345KNAPIK Wiktoria 159LO REDZIKOWOGAŁĘZINOWOKobiety Open89K 8905:22:33.5005:22:39.95+03:05:0223:022.6
346GRZEGORCZYK Aneta 147LO REDZIKOWOSŁUPSKKobiety Open90K 9005:22:32.5505:22:39.95+03:05:0223:022.6
347WASIŃSKI Paweł 435SŁUPSKMężczyźni Open257M 25705:22:50.3505:23:00.95+03:05:2323:032.6
348GLINIECKI - KLOC Adrian 436COWABUNGASŁUPSKMężczyźni Open258M 25805:22:49.3505:23:01.05+03:05:2323:032.6
349GLINIECKA - KLOC Aleksandra 437COWABUNGASŁUPSKKobiety Open91K 9105:22:50.0005:23:01.25+03:05:2323:032.6
350JAKUBCZYK Agnieszka 20SIANÓWKobiety Open92K 9205:24:16.5505:24:23.70+03:06:4623:092.6
351ŚWITEK Oliwia 145LO REDZIKOWOWŁYNKÓWKOKobiety Open93K 9305:24:43.9005:24:52.05+03:07:1423:112.6
352CAHILL Jason 469SŁUPSKMężczyźni Open259M 25905:25:16.0005:25:20.80+03:07:4323:142.6
353ROSS Josh 475AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open260M 26005:25:26.3005:25:26.30+03:07:4923:142.6
354RAKOWSKI Sebastian 348SŁUPSKMężczyźni Open261M 26105:25:39.9005:25:43.75+03:08:0623:152.6
355JAKOSALEM Paul 470AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open262M 26205:25:47.0005:25:50.60+03:08:1323:162.6
356MARTINEZ Sabino 471AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open263M 26305:25:46.0005:25:51.65+03:08:1423:162.6
357WTULICH Sgnieszka 187COLORFITTCZEWKobiety Open94K 9405:26:31.5005:26:41.40+03:09:0423:192.6
358KOLASKA Marta 277TCZEWKobiety Open95K 9505:26:32.4505:26:42.25+03:09:0423:192.6
359MORDWIŁKO Oskar 140LO REDZIKOWOJEZIERZYCEMężczyźni Open264M 26405:26:43.7505:26:49.60+03:09:1223:202.6
360CHOJNACKA Julia 142LO REDZIKOWOJEZIERZYCEKobiety Open96K 9605:26:42.6005:26:49.95+03:09:1223:202.6
361OLLIK Marcin 111SŁUPSKMężczyźni Open265M 26505:28:40.8005:28:51.65+03:11:1423:282.6
362CZARNECKA Barbara 108SŁUPSKKobiety Open97K 9705:28:40.5505:28:51.70+03:11:1423:282.6
363JAKUBOWSKA Agnieszka 177SŁUPSKKobiety Open98K 9805:28:41.0005:28:51.75+03:11:1423:282.6
364JAKUBOWSKI Andrzej 176SŁUPSKMężczyźni Open266M 26605:28:40.9005:28:51.95+03:11:1423:282.6
365SZUMOWSKI Radosław 75USTKAMężczyźni Open267M 26705:30:29.8505:30:38.85+03:13:0123:362.5
366JAKUBOWSKI Jarosław 76BYDLINOMężczyźni Open268M 26805:30:30.1005:30:39.85+03:13:0223:362.5
367KUCHARSKI Kamil 398USTKAMężczyźni Open269M 26905:30:30.5505:30:39.90+03:13:0223:362.5
368KUBICA Katarzyna 195USTKAKobiety Open99K 9905:33:27.8005:33:31.75+03:15:5423:492.5
369KUBICA Agnieszka 37STRZELINOKobiety Open100K 10005:33:27.9005:33:32.25+03:15:5423:492.5
370ŚMIERSZCZ Tomasz 541SŁUPSKMężczyźni Open270M 27005:33:41.4505:33:47.55+03:16:1023:502.5
371SZYLKA Justyna 307KOWALEKobiety Open101K 10105:34:57.8505:35:05.00+03:17:2723:552.5
372KIERAT Monika 212BARBELLGDYNIAGDAŃSKKobiety Open102K 10205:35:15.1005:35:20.55+03:17:4323:562.5
373HOPA Martyna 131BARBELL GDYNIALEŚNOKobiety Open103K 10305:35:15.4505:35:20.70+03:17:4323:562.5
374ZAGÓRSKA Katarzyna 134BARBELL GDYNIAGDYNIAKobiety Open104K 10405:35:14.8505:35:20.80+03:17:4323:562.5
375CHĘTKOWSKA Monika 133BARBELL GDYNIAGDYNIAKobiety Open105K 10505:35:14.8005:35:20.80+03:17:4323:562.5
376BILIŃSKA Agata 132BARBELL GDYNIAGDYNIAKobiety Open106K 10605:35:15.3505:35:21.05+03:17:4323:562.5
377JANCZAK Agata 463PADŁ NA RYJ TEAMCIEPLEWOKobiety Open107K 10705:39:51.4505:39:51.45+03:22:1424:162.5
378MEISSNER Marcin 193GDAŃSKMężczyźni Open271M 27105:40:03.3505:40:11.80+03:22:3424:172.5
379GRIGORIAN Monika 188GDAŃSKKobiety Open108K 10805:40:07.1505:40:12.65+03:22:3524:172.5
380SOBKÓW Zbigniew 441OPTINAVSŁUPSKMężczyźni Open272M 27205:47:00.5505:47:10.50+03:29:3324:472.4
381DRATWA Daniel 304BŁOTNE ŚLIMAKIGDANSKMężczyźni Open273M 27305:47:00.2505:47:10.55+03:29:3324:472.4
382CHUMEK Anna 374ELITARNA GRUPA BALTOUSTKAKobiety Open109K 10905:47:03.7505:47:11.55+03:29:3424:472.4
383KUMANIECKA Magdalena 440DECATHLONDARŁOWOKobiety Open110K 11005:47:01.1005:47:12.00+03:29:3424:472.4
384CHMIEL Martyna 439OPTINAVSŁUPSKKobiety Open111K 11105:47:02.9005:47:14.15+03:29:3624:472.4
385CHUMEK Tomek 375ELITARNA GRUPA BALTOSŁUPSKMężczyźni Open274M 27405:47:05.9005:47:14.25+03:29:3624:472.4
386WIELIKDZIEŃ Aleksanra 170DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKKobiety Open112K 11205:47:04.6005:47:14.75+03:29:3724:472.4
387BOGDANOWICZ Paula 85SŁUPSKKobiety Open113K 11305:47:04.6505:47:15.75+03:29:3824:472.4
388DIEMIENTIEW Grzegorz 335GRABNOMężczyźni Open275M 27505:47:04.8505:47:16.00+03:29:3824:472.4
389KURYŁOWICZ Kamil 465SŁUPSKMężczyźni Open276M 27605:51:32.6505:51:39.10+03:34:0125:062.4
390NALEWSKA Katarzyna 415CLIMATRONIXGARDEJAKobiety Open114K 11405:52:58.6505:52:58.65+03:35:2125:122.4
391GRZYBOWSKI Jarek 407SADLINKIMężczyźni Open277M 27705:53:12.0505:53:16.85+03:35:3925:132.4
392GRZYBOWSKA Sylwia 406CLIMATRONIXSADLINKIKobiety Open115K 11505:53:29.7005:53:29.70+03:35:5225:142.4
393WILK Sebastian 408CLIMATRONIXSADLINKIMężczyźni Open278M 27805:56:19.3505:56:19.35+03:38:4225:272.4
394KALKOWSKA Elżbieta 414CLIMATRONIXSADLINKIKobiety Open116K 11605:57:26.4005:57:30.60+03:39:5325:312.4
395MARCZAK Małgorzata 377ELITARNA GRUPA BALTOGŁÓWCZYCEKobiety Open117K 11706:02:03.7006:02:11.50+03:44:3425:512.3
396KOJRO Magdalena 382ELITARNA GRUPA BALTOSŁUPSKKobiety Open118K 11806:02:05.1506:02:12.65+03:44:3525:512.3
397MAKOWSKA Weronika 411CLIMATRONIXSADLINKIKobiety Open119K 11906:03:04.2506:03:08.30+03:45:3125:562.3
398KALKOWSKA Piotr 413CLIMATRONIXSADLINKIMężczyźni Open279M 27906:03:05.5006:03:10.80+03:45:3325:562.3
399STRĄK Anna 370ELITARNA GRUPA BALTOUSTKAKobiety Open120K 12006:03:26.8506:03:34.00+03:45:5625:572.3
400BARTCZAK Natalia 392ELITARNA GRUPA BALTOSŁUPSKKobiety Open121K 12106:03:30.0506:03:37.25+03:45:5925:572.3
401GUTOWSKA Zuzanna 542GŁOBINOKobiety Open122K 12206:03:31.1506:03:37.95+03:46:0025:572.3
402ZDUNEK Monika 410CLIMATRONIXKWIDZYNKobiety Open123K 12306:05:44.7006:05:44.70+03:48:0726:072.3
403WILK Damian 461CLIMATRONIXSDALINKIMężczyźni Open280M 28006:06:06.2006:06:06.20+03:48:2826:092.3
404OSMAN Patrycja 168AKTYWNA FABRYKASŁUPSKKobiety Open124K 12406:12:04.1006:12:10.25+03:54:3226:342.3
405RÓG Robert 86BYDGOSZCZMężczyźni Open281M 28106:12:03.8006:12:10.70+03:54:3326:342.3
406GAWIN Ewelina 72SŁAWNOKobiety Open125K 12506:19:19.3006:19:24.00+04:01:4627:052.2
407ALEKSANDROWICZ Joanna 38SZCZECINKobiety Open126K 12606:21:33.8506:21:39.40+04:04:0227:152.2
408SKÓRZEWSKA Renata 130SZCZECIN-ZAŁOMKobiety Open127K 12706:21:33.9006:21:39.55+04:04:0227:152.2
409KORNELUK Barbara 379ELITARNA GRUPA BALTOSŁUPSKKobiety Open128K 12806:25:33.3506:25:42.00+04:08:0427:322.2
410CZERNIAK Artur 391SŁUPSKMężczyźni Open282M 28206:25:34.7506:25:43.40+04:08:0627:322.2
411MARTKO Agnieszka 532PERSONALNE TRENINGI FUNKCJONALNE JACEK & AGNIESZKAKATOWICEKobiety Open129K 12907:21:01.3007:21:05.60+05:03:2831:301.9
412STASZAK Adam 531PERSONALNE TRENINGI FUNKCJONALNE JACEK & AGNIESZKAKOSZALINMężczyźni Open283M 28307:21:01.7507:21:06.20+05:03:2831:301.9
413ZUNIGE Mario 474AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open284M 284   
414BAKUŁA Patrycja 530CLIMATRONIXSADLINKIKobiety Open130K 130   
415KURAŚ Beata 203TRZCIANKAKobiety Open131K 131   
416NOWOSAD Klaudia 99KOSZALINKobiety Open132K 132   
417ASMANN Miłosz 116OLSZTYNMężczyźni Open285M 285   
418ŚNIEGULSKI Marcin 107KĘPICEMężczyźni Open286M 286   
419TYRKA Robert 109KĘPICEMężczyźni Open287M 287   
420OSKA Magdalena 280TCZEWKobiety Open133K 133   
GRZONKA Karina 178LO REDZIKOWOSŁUPSKKobiety Open DNF DNF--
ŚWIDER Wiktoria 146LO REDZIKOWOREDZIKOWOKobiety Open DNF DNF--
JASTRZĘBSKA Jowita 210SOPOTKobiety Open DNF DNF--
Znaleziono 423 wynik(ów)