MUD MAX DOLINA CHARLOTTY - USTKA

Organizator/ Organizer:
HUNTER EXTREME
Data/ Date:
2017-06-10
Miejsce/ Place:
DOLINA CHARLOTTY
Dystans/ Distance:
14 km
Zgłoszonych/ Registered:
468
Wystartowało/ Started:
408
Nie ukończyło/ Not finished:
10
Ukończyło/ Finished:
398
Na trasie/ On track:
9

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Drużynowa | Mężczyźni Open | 10:00 OPEN | 10:30 OPEN | 11:00 OPEN | 11:30 OPEN | 12:00 OPEN | Kobiety Open | 9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkCzas
netto
14km
Czas
brutto
14km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1BEKER Artur 12DZIWNÓWPOLSKA11:00 OPEN102:01:17.5502:01:17.55 8:396,9
2REMBECKI Marcin 259GUNS&COFFEESŁUPSKPOLSKA12:00 OPEN102:07:28.2502:07:28.25+01:06:119:066,6
3BRZESKI Robert 22CROSS ELITE TCZEWTCZEWPOLSKA11:00 OPEN202:08:35.2502:08:35.25+00:07:189:116.5
4PEKOŁA Sebastian 339HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAPOLSKA10:30 OPEN102:08:40.4002:08:40.40+9:116,5
5TARKOWSKI Dawid 330CROSSELITE EBROGYMPRUSZCZ GDAŃSKIPOLSKA11:00 OPEN302:09:05.8502:09:05.85+00:07:489:136,5
6MARCZUK Kamil 190HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAPOLSKA10:00 OPEN102:12:38.3002:12:38.30+9:286,3
7ŻUKOWSKI Bartosz 389KOSZALINPOLSKA10:30 OPEN202:13:44.9502:13:44.95+9:336,3
8DRZĄSZCZ Marek 50CROSS ELITE TCZEWTCZEWPOLSKA11:00 OPEN402:19:57.6502:19:57.65+00:18:409:596
9BUCZKOWSKI Damian 23BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOPOLSKA10:00 OPEN202:20:16.6002:20:16.60+10:016
10OLSZEWSKI Marcin 223HUSARIA RACE TEAMGIŻYCKOPOLSKA10:00 OPEN302:20:45.7002:20:45.70+10:036
11KUZEMKO Bartosz 169PACZKOWOPOLAND10:00 OPEN402:21:29.0002:21:29.00+10:065,9
12DAMPS Patryk 44SKRZESZEWOPOLSKA10:00 OPEN502:21:43.0502:21:43.05+10:075,9
13ROGALA Krystian 265MIASTKOMIASTKOPOLSKA10:00 OPEN602:22:46.1502:22:46.15+10:115,9
14MAJOROWSKI Krzysztof 184CROSELIT EBRO GYMTCZEWPOLSKA11:00 OPEN502:23:26.1502:23:26.15+00:22:0910:145,9
15JABŁOŃSKI Krzysztof 105MIASTKOPOLSKA10:00 OPEN702:24:07.8002:24:07.80+10:175,8
16SZOSKA Sławek 316CROSS ELITETCZEWPOLSKA11:00 OPEN602:24:12.9002:24:12.90+00:22:5510:185.8
17GAWEŁ Tomasz 70GĄBINOPOLSKA10:00 OPEN802:25:29.9002:25:29.90+10:235,8
18BERNACKI Rafał 13AŚNAEBAEMUSTKAPOLSKA10:00 OPEN902:25:30.9502:25:30.95+10:235,8
19SŁODZIŃSKI Gabriel 287ŁOSOŚ T.E.A.M.JEZIERZYCEPOLSKA10:30 OPEN302:26:16.6502:26:16.65+00:00:0710:265,7
20SZULCEK Patryk 319BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMLINIAPOLSKA10:30 OPEN402:26:28.1502:26:28.15+00:00:1910:275,7
21DUDEK Bartłomiej 51WARSZAWAPOLSKA10:30 OPEN502:27:19.6502:27:19.65+00:01:1010:315,7
22ROSTKOWSKI Mateusz 268SZCZECINPOLSKA12:00 OPEN202:29:28.1502:29:28.15+01:28:1110:405,6
23SZWARC Jagoda 321XRUNNERSGDYNIAPOLSKA10:00 OPEN1002:30:50.8502:30:50.85+10:465,6
24ZAMBROWICZ Przemysław 379PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKA11:30 OPEN102:31:22.2002:31:22.20+01:00:3110:485,5
25SZAMSZON Mateusz 309AUTO POLZŁOCIENIECPOLSKA11:30 OPEN202:31:41.4502:31:41.45+01:00:5010:505,5
26PISZCZ Krzysztof 241BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAPOLSKA10:00 OPEN1102:31:50.0502:31:50.05+10:505,5
27KWIATKOWSKI Kajetan 170BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKPOLSKA10:00 OPEN1202:31:51.7502:31:51.75+10:505,5
28FRONTCZAK Izabela 66HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKPOLSKAKobiety Open102:33:59.5502:33:59.55+10:595.5
29MIELCZAREK Jakub 194ZDUŃSKA WOLAPOLSKA10:30 OPEN602:34:31.9502:34:31.95+00:08:2211:025,4
30WITEK Tomasz 361GROCH BYTÓWKOŁCZYGŁOWYPOLSKA10:00 OPEN1302:34:48.7002:34:48.70+11:035,4
31HOPA Krzysztof 101GUNS&COFFEEMŚCISZEWICEPOLSKA12:00 OPEN302:35:04.2502:35:04.25+01:33:4711:045,4
32TOBIS Marcin 334AŚNAEBAEMSŁUPSKPOLSKA10:00 OPEN1402:35:11.8502:35:11.85+11:055,4
33MAŃSKI Tomasz 188AŚNAEBAEMSŁUPSKPOLSKA10:00 OPEN1502:35:25.2502:35:25.25+11:065,4
34JAROSZ Mike 111AKTYWNA FABRYKAGDANSKPOLSKA10:30 OPEN702:36:00.7502:36:00.75+00:09:5111:085,4
35KALEŃCZUK Patryk 122OSTASZEWOPOLSKA10:00 OPEN1602:37:19.9002:37:19.90+11:145,3
36WIERZCHOWIAK Jarek 360HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAPOLSKA10:00 OPEN1702:39:15.9502:39:15.95+11:225,3
37KOWALEWSKA Luiza 437HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAPOLSKA10:00 OPEN1802:39:16.0002:39:16.00+11:225.3
38POTEJKO Jakub 248JW1223KOSZALINPOLSKA11:00 OPEN702:39:47.9002:39:47.90+00:38:3011:245,3
39ŹDANOW Oleksandr 387KOŁOBRZEGPOLSKA10:30 OPEN802:39:52.9002:39:52.90+00:13:4311:255,3
40STASIAK Jarosław 297AŚNAEBAEMSŁUPSKPOLSKA10:30 OPEN902:40:01.0002:40:01.00+00:13:5211:255,2
41WZIĘTEK Elżbieta 396ALGRAF RACE TEAMMIĘDZYCHÓDPOLSKADrużynowa102:40:23.7002:40:23.70+11:275.2
42GONTEK Łukasz 80ŁOSOŚ T.E.A.M.SŁUPSKPOLSKA10:30 OPEN1002:40:43.1502:40:43.15+00:14:3411:285,2
43WŁADYKO Rafał 366MIELNKPOLSKA10:30 OPEN1102:41:59.0502:41:59.05+00:15:5011:345,2
44IGNACZYŃSKI Sylwester 102USTRONIE MORSKIEPOLSKA10:30 OPEN1202:42:10.6502:42:10.65+00:16:0111:355,2
45GIERCZAK Pawel 72SLUPSKPOLSKA10:30 OPEN1302:45:12.2502:45:12.25+00:19:0311:485,1
46KUCHARSKI Patryk 163AŚNAEBAEMSŁUPSKPOLSKA10:30 OPEN1402:45:29.7502:45:29.75+00:19:2011:495,1
47PAKULSKI Marcin 228KOSZALINPOLSKA10:30 OPEN1502:46:08.5002:46:08.50+00:19:5911:525,1
48LINOWSKI Grzegorz 176HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAPOLSKA10:00 OPEN1902:48:10.2002:48:10.20+12:005
49MAKAREWICZ Wiktor 185HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAPOLSKADrużynowa202:49:36.8002:49:36.80+12:065
50FABICH Adrian 60AŚNAEBEAMUSTKAPOLSKA10:00 OPEN2002:49:40.9002:49:40.90+12:075
51JEŻAK Adam 114HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAPOLSKA10:00 OPEN2102:49:45.1002:49:45.10+12:074,9
52AUGUSTYN Kamila 3POWER TRAININGSŁUPSKPOLSKA10:00 OPEN2202:50:26.3502:50:26.35+12:104,9
53DUDA Grzegorz 439BUKÓWKAPOLSKA10:00 OPEN2302:50:54.1002:50:54.10+12:124,9
54JONAK Mateusz 115CZERSKPOLSKA10:30 OPEN1602:51:41.3502:51:41.35+00:25:3212:154,9
55RENUSZ Damian 455ODARGOWOPOLSKA11:30 OPEN302:51:42.8502:51:42.85+01:20:5112:154,9
56ŻUKOWSKI Konrad 388DO ODCIĘCIA KOSZALINKOSZALINPOLSKA10:30 OPEN1702:51:50.8002:51:50.80+00:25:4112:164,9
57SIŃCZUK Patrycja 283CROSS ELITETCZEWPOLSKA11:00 OPEN802:52:19.7502:52:19.75+00:51:0212:184.9
58MOLESZTAK Tomasz 397KOSZALINPOLSKA10:30 OPEN1802:52:46.4502:52:46.45+00:26:3712:204,9
59SIUDEK Marcin 286CROSSFIT GRUDZIĄDZ CF86300NOWEPOLSKA10:30 OPEN1902:52:55.8002:52:55.80+00:26:4612:214,9
60NIKIEL Dariusz 212WĄGROWIECPOLSKA10:30 OPEN2002:52:56.9002:52:56.90+00:26:4712:214,9
61KRAUSE Magdalena 155TCZEWPOLSKA11:00 OPEN902:53:07.6502:53:07.65+00:51:5012:214,9
62ZIEMANN Tomasz 384CROSSELITE EBROGYMMIŁOBĄDZPOLSKA11:00 OPEN1002:53:14.0502:53:14.05+00:51:5712:224,8
63PIEKUT Anna 239CROSS ELITETCZEWPOLSKA11:00 OPEN1102:53:14.0502:53:14.05+00:51:5712:224.8
64KOWALSKI Adam 150OSTROŁĘKAPOLSKA10:30 OPEN2102:53:27.7002:53:27.70+00:27:1812:234,8
65SOKOŁOWSKI Maciej 291KOSZALINPOLSKA11:00 OPEN1202:53:30.2502:53:30.25+00:52:1312:234,8
66POLENICA Paweł 246CENTRUM KETTLEBELL SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA10:00 OPEN2402:53:33.1502:53:33.15+12:234,8
67MOŻDŻER Jakub 204WAŁCZPOLSKA11:00 OPEN1302:55:34.6502:55:34.65+00:54:1712:324,8
68KOWIESKI Paweł 151SŁUPSKPOLSKA11:00 OPEN1402:55:35.9002:55:35.90+00:54:1812:324,8
69GRUBA Piotr 403PRZETOCZYNOPOLSKA12:00 OPEN402:55:50.7502:55:50.75+01:54:3312:334.8
70CICHAŁA Damian 32GUNS&COFFEESŁUPSKPOLSKA12:00 OPEN502:55:50.8502:55:50.85+01:54:3312:334,8
71PYŚKO Tomasz 255PRUSZCZ GDAŃSKIPOLAND10:30 OPEN2202:56:17.9502:56:17.95+00:30:0812:354,8
72GAGO Jakub 68SŁUPSKPOLSKA10:30 OPEN2302:57:12.4502:57:12.45+00:31:0312:394,7
73BACZYK Mariusz 6SLUPSKPOLSKA10:30 OPEN2402:57:15.0502:57:15.05+00:31:0612:394,7
74ŚWICA Dariusz 327DEVILMILICZPOLSKA11:00 OPEN1502:57:23.2502:57:23.25+00:56:0612:404,7
75FILICZKOWSKA Jowita 65AŚNAEBAEMSŁUPSKPOLSKA10:30 OPEN2502:57:29.5002:57:29.50+00:31:2012:404,7
76ZAWADZKI Marcin 382KB KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIPOLSKA10:00 OPEN2502:57:48.3502:57:48.35+12:424,7
77NIEMCZYK Michał 211KOLONIA KOTKÓWPOLSKA11:30 OPEN402:58:58.0502:58:58.05+01:28:0712:474,7
78GUMNY Radosław 89KWILCZPOLSKA12:00 OPEN602:59:15.5502:59:15.55+01:57:5812:484,7
79WRÓBLEWSKI Bartłomiej 376KWILCZPOLSKA12:00 OPEN702:59:16.1002:59:16.10+01:57:5912:484,7
80KWIATKOWSKA Aleksandra 401HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAPOLSKA10:30 OPEN2603:00:21.0503:00:21.05+00:34:1212:524,7
81PUZYREWSKI Wojciech 253KOSZALINPOLSKA11:00 OPEN1603:01:42.2503:01:42.25+01:00:2512:584,6
82SŁOWIK Karol 288SŁUPSKPOLSKA11:30 OPEN503:02:28.7503:02:28.75+01:31:3713:024,6
83BUDNICKI Krzysztof 24CKB SŁUPSKSŁUPSKPOLAND10:30 OPEN2703:02:49.1003:02:49.10+00:36:4013:034,6
84CIEŚLAK Kalina 33AŚNAEBAEMSŁUPSKPOLSKA11:00 OPEN1703:03:08.3003:03:08.30+01:01:5113:044,6
85WOJNAR Przemysław 368ZDUŃSKA WOLAPOLAND10:30 OPEN2803:03:17.4003:03:17.40+00:37:0813:054,6
86OTŁOWSKI Szymon 227NOWY STAWPOLAND12:00 OPEN803:03:48.7503:03:48.75+02:02:3113:074,6
87DURAJEWSKI Jacek 52CZERSKPOLSKA10:30 OPEN2903:04:50.4503:04:50.45+00:38:4113:124,5
88MIZGAŁA Daniel 201MYSŁOWICEPOLSKA12:00 OPEN903:05:19.4503:05:19.45+02:04:0213:144,5
89BUTKIEWICZ Piotr 26BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKPOLSKA11:00 OPEN1803:05:36.3503:05:36.35+01:04:1913:154,5
90KAIM Adam 422BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKPOLSKA11:30 OPEN603:06:07.7503:06:07.75+01:35:1613:174,5
91POLUMACKANYCZ Malgorzata 247KOSZALINPOLSKA10:30 OPEN3003:06:15.3503:06:15.35+00:40:0613:184,5
92WOJNAR Maciej 367ZDUŃSKA WOLAPOLSKA10:30 OPEN3103:06:15.8003:06:15.80+00:40:0613:184,5
93CARTER Christopher 27AKTYWNA FABRYKAWEFWEFRWEPOLSKA10:30 OPEN3203:06:22.4003:06:22.40+00:40:1313:184,5
94WALAS Damian 340TCZEWPOLSKA11:00 OPEN1903:07:15.4503:07:15.45+01:05:5813:224,5
95BRODZIK Ireneusz 436BYTÓWPOLSKA11:30 OPEN703:08:20.3003:08:20.30+01:37:2913:274,5
96GÓRSKI Emil 83HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAPOLAND10:00 OPEN2603:08:20.6503:08:20.65+00:07:1513:274,5
97BRODZIK Ewa 435BYTÓWPOLSKA11:30 OPEN803:08:24.2503:08:24.25+01:37:3313:274,5
98KAIM Sebastian 425BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKPOLSKA11:30 OPEN903:08:53.0503:08:53.05+01:38:0213:294,4
99SIUDA Adam 284KWIDZYNKWIDZYNPOLSKA10:30 OPEN3303:08:58.5003:08:58.50+00:42:4913:294,4
100PAŁASZEWSKA Karolina 229GOŚCINOPOLSKA10:30 OPEN3403:09:07.1003:09:07.10+00:42:5813:304,4
101WOJTALIK Adrian 369SŁUPSKPOLSKA10:00 OPEN2703:09:13.3503:09:13.35+00:08:0813:304.4
102PLATA Tomek 242GOŚCINOPOLSKA10:30 OPEN3503:09:16.9003:09:16.90+00:43:0713:314,4
103KUREK Dawid 166BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAPOLSKA11:00 OPEN2003:09:21.0503:09:21.05+01:08:0413:314,4
104URZCZOT Adrian 458MIERZYNEKPOLSKA11:30 OPEN1003:09:21.1003:09:21.10+01:38:3013:314,4
105LASZCZYK JANKOWSKA Kasia 173AKTYWNA FABRYKASIEMIANICEPOLSKA10:30 OPEN3603:09:31.2503:09:31.25+00:43:2213:324,4
106MŁACZEK Paweł 442HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAPOLSKA10:00 OPEN2803:09:35.4003:09:35.40+00:08:3013:324,4
107OSIŃSKI Arkadiusz 226FERDEKKIEPSKISUPERSTARTORUŃPOLSKA10:30 OPEN3703:09:48.9503:09:48.95+00:43:3913:334,4
108CIEŚLEWICZ Agnieszka 35HUSARIATORUNPOLSKA11:30 OPEN1103:09:50.9003:09:50.90+01:38:5913:334.4
109KOPOT Mariusz 143CZARNEPOLSKA10:30 OPEN3803:09:53.7003:09:53.70+00:43:4413:334,4
110ROGOWSKI Mateusz 266NOWE N/WNOWEPOLSKA10:30 OPEN3903:09:55.2503:09:55.25+00:43:4613:334,4
111ŁUNKIEWICZ Mateusz 179USTKAPOLSKA10:00 OPEN2903:09:57.7003:09:57.70+00:08:5213:344,4
112ROGOWSKI Marcin 267NOWE N/WNOWEPOLSKA10:30 OPEN4003:09:58.2003:09:58.20+00:43:4913:344,4
113TARNOWSKI Tomasz 331SZCZECINPOLSKA10:30 OPEN4103:10:11.0003:10:11.00+00:44:0213:354,4
114POTOCKI Hubert 249AŚNAEBAEMSŁUPSKPOLSKA10:00 OPEN3003:10:25.2003:10:25.20+00:09:2013:364,4
115RUSINEK Artur 273KOSZALINPOLAND10:00 OPEN3103:10:39.3503:10:39.35+00:09:3413:374,4
116WITENBERG Zbigniew 362SŁUPSKPOLSKA10:00 OPEN3203:10:45.9003:10:45.90+00:09:4013:374,4
117KŁOSIŃSKI Jacek 138KOSZALINPOLSKA10:00 OPEN3303:10:51.7003:10:51.70+00:09:4613:374,4
118KUBIŃSKI Rafał 161NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA10:00 OPEN3403:10:52.1003:10:52.10+00:09:4713:384,4
119CHOŁAŚCIŃSKI Wojtek 30HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAPOLSKA10:00 OPEN3503:11:42.8503:11:42.85+00:10:3713:414,4
120SZYPOSZYŃSKI Mikołaj 325AŚNAEBEAMSŁUPSKPOLSKA10:30 OPEN4203:12:16.3503:12:16.35+00:46:0713:444,4
121KUREK Jacek 167GUNS&COFFEESIEMIANICEPOLSKA12:00 OPEN1003:13:41.6003:13:41.60+02:12:2413:504.3
122KRÓL Zbigniew 159GUNS&COFFEESŁUPSKPOLSKA12:00 OPEN1103:13:41.7503:13:41.75+02:12:2413:504.3
123CHOROŚ Michał 31WARKAPOLSKA10:00 OPEN3603:14:04.7003:14:04.70+00:12:5913:514,3
124STACEWICZ Maciej 294TCZEWPOLSKA11:00 OPEN2103:15:40.8003:15:40.80+01:14:2313:584,3
125WERDUCH Ewa 352ZS CROSSFIT SZCZECINSZCZECINPOLSKA10:00 OPEN3703:15:55.3503:15:55.35+00:14:5013:594,3
126MURAWSKI Rafał 207AŚNAEBAEMSŁUPSKPOLSKA11:30 OPEN1203:15:56.0503:15:56.05+01:45:0513:594,3
127KOZŁOWSKI Łukasz 152LĘBORKPOLSKA10:00 OPEN3803:16:25.0503:16:25.05+00:15:2014:014,3
128CZERWIONKA Dariusz 41CHROBRYCHARBROWOWICKOPOLSKA10:00 OPEN3903:16:32.3503:16:32.35+00:15:2714:024,3
129WITKA Grażyna 363ŁEBA MORS POLANDGARCZEGORZEPOLSKA10:00 OPEN4003:16:32.9503:16:32.95+00:15:2714:024,3
130WITKA Piotr 364ŁEBA MORS POLANDGARCZEGORZEPOLSKA10:00 OPEN4103:16:33.4003:16:33.40+00:15:2814:024,3
131STEFANIAK Piotr 298ŁEBA MORS POLANDLĘBORKPOLSKA10:00 OPEN4203:16:39.8503:16:39.85+00:15:3414:024,3
132NOWEK Mariusz 216HUSARIA DRUTEXSŁUPSKPOLSKA11:00 OPEN2203:16:45.9503:16:45.95+01:15:2814:034,3
133ZIOMEK Daniel 386SŁUPSKPOLSKA11:30 OPEN1303:17:02.6003:17:02.60+01:46:1114:044,3
134RESZKA Piotr 262TUCHOMIEPOLSKA10:30 OPEN4303:17:22.5003:17:22.50+00:51:1314:054,3
135KUCHARSKI Radek 162CENTRUM KETTLEBELL SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA10:30 OPEN4403:18:14.1003:18:14.10+00:52:0514:094,2
136GOSTOMSKI Kamil 81MIASTKOPOLSKA11:00 OPEN2303:18:24.9003:18:24.90+01:17:0714:104,2
137BURZAK Łukasz 261SŁUPSKPOLSKA11:30 OPEN1403:18:30.1503:18:30.15+01:47:3914:104,2
138KOCZOROWSKI Michał 142USTKAPOLSKA11:30 OPEN1503:18:30.5003:18:30.50+01:47:3914:104,2
139SZYMAŃSKI Paweł 324SŁUPSKPOLSKA11:00 OPEN2403:18:37.9003:18:37.90+01:17:2014:114,2
140STRĄK Aleksandra 305USTKAPOLSKA11:30 OPEN1603:19:06.4003:19:06.40+01:48:1514:134,2
141MACIŁSZCZUK Damian 459USTKAPOLSKA11:30 OPEN1703:19:12.5003:19:12.50+01:48:2114:134,2
142KAJKOWSKI Rafał 121MAŁDOMRAFIWA KOSZALIN & CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINPOLSKA12:00 OPEN1203:21:04.0503:21:04.05+02:19:4714:214.2
143KALETA Sebastian 123CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALINPOLSKA12:00 OPEN1303:21:04.8503:21:04.85+02:19:4714:214.2
144KOCHANIAK Andrzej 140WŁÓCZYBIEGISOWLANYPOLAND11:30 OPEN1803:22:53.6503:22:53.65+01:52:0214:294,1
145LIBERADZKI Marcin 454APOLLO ATHLETICWEJHERÓWPOLSKA11:30 OPEN1903:23:01.7503:23:01.75+01:52:1014:304,1
146JABŁONOWSKI Piotr 104STRASZYNPOLSKA11:00 OPEN2503:23:24.1003:23:24.10+01:22:0714:314,1
147ŚWIĄTKOWSKA Ewelina 326SZCZECINPOLSKA11:00 OPEN2603:23:25.7503:23:25.75+01:22:0814:314,1
148MIKULSKI Michał 198SZCZECINPOLSKA11:00 OPEN2703:23:30.6003:23:30.60+01:22:1314:324,1
149KACZMAROWSKI Andrzej 119SŁUPSKPOLSKA11:00 OPEN2803:23:32.8003:23:32.80+01:22:1514:324,1
150KLAMCZYŃSKI Grzegorz 137WILD TEAMSOPOTPOLSKA11:00 OPEN2903:25:12.2503:25:12.25+01:23:5514:394,1
151SZYMAŃCZAK Marek 323PLANETA FITNESSSŁUPSKPOLSKA10:00 OPEN4303:25:15.0003:25:15.00+00:24:1014:394,1
152GOLENIEWSKI Ernest 79AKTYWNA FABRYKAREDZIKOWOPOLSKA10:30 OPEN4503:25:33.9003:25:33.90+00:59:2414:404,1
153ZIEMSKI Wojciech 385DAMNICAPOLSKA10:30 OPEN4603:25:34.3503:25:34.35+00:59:2514:414,1
154CYMEK Tomasz 38DAMNICAPOLSKA10:30 OPEN4703:25:37.8503:25:37.85+00:59:2814:414,1
155ŻURAWSKA Izabela 390DAMNIAPOLSKA10:30 OPEN4803:25:39.2003:25:39.20+00:59:3014:414,1
156KARWACKI Adrian 131AŚNAEBAEMUSTKAPOLSKA11:30 OPEN2003:25:40.0503:25:40.05+01:54:4914:414,1
157WOJTAS Aleksandra 371AKTYWNA FABRYKASŁUPSKPOLSKA10:30 OPEN4903:25:53.8503:25:53.85+00:59:4414:424,1
158ZIELINSKI Damian 383ZELAZKOWPOLSKA10:30 OPEN5003:25:59.5503:25:59.55+00:59:5014:424,1
159STEFANOWSKI Marcin 299ZELAZKOWPOLSKA10:30 OPEN5103:26:04.5503:26:04.55+00:59:5514:434,1
160PYPNO Magdalena 254MIECHÓWPOLSKA10:00 OPEN4403:26:09.9503:26:09.95+00:25:0414:434,1
161GRZYB Patrycja 88KOLBUSZOWAPOLSKA10:00 OPEN4503:26:10.0003:26:10.00+00:25:0514:434,1
162STEREŃCZAK Jolanta 300PLANETA FITNESSSLUPSKPOLSKA10:00 OPEN4603:26:30.3003:26:30.30+00:25:2514:454,1
163SOBOLEWSKI Tomasz 290STRZELINOPOLSKA10:00 OPEN4703:26:30.6003:26:30.60+00:25:2514:454,1
164PIETRZYCKI Dariusz 240SŁUPSKPOLSKA10:00 OPEN4803:26:33.1003:26:33.10+00:25:2814:454,1
165POCIECHA Marcelina 244SŁUPSKPOLSKA10:00 OPEN4903:26:35.3003:26:35.30+00:25:3014:454,1
166WAWRZYNIAK Konrad 412SOPOTPOLSKA10:30 OPEN5203:26:56.4003:26:56.40+01:00:4714:464,1
167DREWRY Garret 49AKTYWNA FABRYKAFHFHTHHPOLSKA10:30 OPEN5303:27:18.1003:27:18.10+01:01:0914:484,1
168HAZENFIELD David 440AKTYWNA FABRYKASŁUPSKPOLSKA10:30 OPEN5403:27:23.7503:27:23.75+01:01:1414:484,1
169RUSSELL Benjamin 274AKTYWNA FABRYKADFGSGGPOLSKA10:30 OPEN5503:27:30.3503:27:30.35+01:01:2114:494
170RĘBIŚ Marek 263RAMSZIELENIEWOPOLSKA10:30 OPEN5603:27:52.5503:27:52.55+01:01:4314:504
171SEMENOWICZ Zbyszek 280RAMSKOŁOBRZEGPOLAND10:30 OPEN5703:27:57.2503:27:57.25+01:01:4814:514
172WAWRZYNIAK Marta 348GDAŃSKPOLSKA10:30 OPEN5803:28:08.4503:28:08.45+01:01:5914:524
173ERBACHER Tomasz 58RAMSKOŁOBRZEGPOLSKA10:30 OPEN5903:28:14.3503:28:14.35+01:02:0514:524
174KUBERA Konrad 416AŚNAEBAEMUSTKAPOLSKA12:00 OPEN1403:28:18.3503:28:18.35+02:27:0114:524
175STARZYŃSKI Michał 296RAMS TRAINING HOUSEKOŁOBRZEGPOLSKA10:30 OPEN6003:28:25.8503:28:25.85+01:02:1614:534
176WAWRZYNIAK Piotr 413SOPOTPOLSKA10:30 OPEN6103:28:26.9003:28:26.90+01:02:1714:534
177KAPELA Marcin 128USTKAPOLSKA10:30 OPEN6203:28:38.6503:28:38.65+01:02:2914:544
178WAWRZYNIAK Michał 347SOPOTPOLSKA10:30 OPEN6303:28:51.3503:28:51.35+01:02:4214:554
179WARSINSKI Robert 343KOSZARYPOLSKA10:30 OPEN6403:29:00.4003:29:00.40+01:02:5114:554
180PLUMBAUM Krzysztof 243SŁUPSKPOLSKA10:00 OPEN5003:29:15.2003:29:15.20+00:28:1014:564
181OLEJNICKI Mikołaj 220MUD GOATSSZAMOTUŁYPOLSKA11:30 OPEN2103:29:37.5503:29:37.55+01:58:4614:584
182WRÓBLEWSKA Katarzyna 449GŁOGÓWPOLSKA11:30 OPEN2203:29:40.2003:29:40.20+01:58:4914:584
183JAKUBOWSKI Jarosław 108BYDLINOPOLSKA10:30 OPEN6503:30:19.0003:30:19.00+01:04:1015:014
184PIEC Mateusz 238USTKAPOLSKA10:30 OPEN6603:30:22.1503:30:22.15+01:04:1315:014
185SOBIENEK Cezary 441OTWOCKPOLSKA11:00 OPEN3003:32:04.1503:32:04.15+01:30:4715:084
186MAROSZ Marek 191SZCZECINPOLSKA11:30 OPEN2303:32:19.0003:32:19.00+02:01:2815:094
187WANTOCH-REKOWSKA Malwina 423OGRODNICYKOŚCIERZYNA WYBUDOWANIEPOLSKA11:00 OPEN3103:32:47.7503:32:47.75+01:31:3015:113,9
188PERSZEWSKI Łukasz 236DZIEMIANYPOLSKA11:00 OPEN3203:32:52.7503:32:52.75+01:31:3515:123,9
189PERSZEWSKI Robert 235DZIEMIANYPOLSKA11:00 OPEN3303:32:53.5503:32:53.55+01:31:3615:123,9
190BŁASZKOWSKA Martyna 426OGRODNICYŁUBIANAPOLSKA11:00 OPEN3403:32:54.1503:32:54.15+01:31:3715:123,9
191STODULSKA Aleksandra 432DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKPOLAND11:30 OPEN2403:33:03.2503:33:03.25+02:02:1215:133,9
192SOKOŁEK Michał 392ŻARNOWIECPOLSKA11:30 OPEN2503:33:05.9503:33:05.95+02:02:1415:133,9
193ZIĘTARSKI Oskar 431DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKPOLAND11:30 OPEN2603:33:09.4503:33:09.45+02:02:1815:133,9
194TUROWSKI Michał 434DECATHLON SŁUPSKUSTKAPOLAND11:30 OPEN2703:33:10.5503:33:10.55+02:02:1915:133,9
195LANDOWSKI Tomasz 172BYTÓWPOLSKA10:00 OPEN5103:34:42.4503:34:42.45+00:33:3715:203,9
196BIRULA Michał 17HUSARIA RACE TEAMSZCZECINPOLSKA10:00 OPEN5203:34:45.6503:34:45.65+00:33:4015:203,9
197AYERS Chad 5AKTYWNA FABRYKADGDGDGPOLSKA10:30 OPEN6703:34:46.9003:34:46.90+01:08:3715:203,9
198ZAWILIŃSKI Jarosław 398KEEPYOURFAITHHOPES&LOVESTEGNAPOLSKA11:00 OPEN3503:34:53.2503:34:53.25+01:33:3615:203,9
199DOKOWSKA Joanna 47HUSARIA RACE TEAMSZCZECINPOLSKA10:00 OPEN5303:35:05.5003:35:05.50+00:34:0015:213,9
200LENART Kasia 175BIGYELLOWFOOTGDYNIAPOLSKA11:00 OPEN3603:35:13.0503:35:13.05+01:33:5615:223,9
201JAKUBSKI Sławomir 456POLSKA11:30 OPEN2803:36:30.6503:36:30.65+02:05:3915:273,9
202JAMRÓZ Renata 402BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAPOLSKA11:00 OPEN3703:36:44.7003:36:44.70+01:35:2715:283,9
203SETNIK Monika 433DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKUNITED KINGDOM11:30 OPEN2903:37:18.0003:37:18.00+02:06:2715:313,9
204KURAŚ Beata 417WILD TEAMGDAŃSKPOLSKA11:00 OPEN3803:37:41.5003:37:41.50+01:36:2415:323,9
205SZCUBKOWSKA Anna 310RYMAŃPOLSKA11:00 OPEN3903:38:05.4003:38:05.40+01:36:4815:343,9
206KORNIOWSKA Ewelina 145KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGPOLSKA11:00 OPEN4003:38:10.8503:38:10.85+01:36:5315:353,9
207BARAŃSKI Grzegorz 8KOŁOBRZEGPOLSKA11:00 OPEN4103:38:12.5503:38:12.55+01:36:5515:353,8
208MIKOŁAJCZYK Malwina 197CROSS KICK KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGPOLSKA11:00 OPEN4203:38:20.6003:38:20.60+01:37:0315:353,8
209RZESZOTARSKI Jacek 277KOŁOBRZEG-BUDZISTOWOPOLSKA11:00 OPEN4303:38:20.6003:38:20.60+01:37:0315:353,8
210BĄK Sebastian 9ŁOSOŚ T.E.A.M.JEZIERZYCEPOLSKA10:30 OPEN6803:38:29.8503:38:29.85+01:12:2015:363,8
211KOZUB Tomasz 154ŁOSOŚ T.E.A.M.JEZIERZYCEPOLSKA10:30 OPEN6903:38:39.4003:38:39.40+01:12:3015:373,8
212KOZUB Paweł 153ŁOSOŚ T.E.A.M.USTKAPOLSKA10:30 OPEN7003:38:42.6003:38:42.60+01:12:3315:373,8
213OCIEPKA Mariusz 218USTKAPOLSKA10:30 OPEN7103:39:06.7003:39:06.70+01:12:5715:393,8
214ADRYAN Adam 1CKB SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA10:00 OPEN5403:39:23.4503:39:23.45+00:38:1815:403,8
215BIELEWICZ Anna 14CENTRUM KETTLEBELL SŁUPSKKOBYLNICAPOLSKA10:00 OPEN5503:39:24.2003:39:24.20+00:38:1915:403,8
216CZERWIŃSKA-HARĘZIAK Milena 40CENTRUM KETTLEBELL SŁUPSKSIEMIANICEPOLSKA10:00 OPEN5603:39:50.1003:39:50.10+00:38:4515:423,8
217WAWARZYNIAK Karolina 346MURAL TEAM DARŁOWODARŁOWOPOLSKA11:30 OPEN3003:40:09.9503:40:09.95+02:09:1815:433,8
218PANEK Adelina 231MURAL TEAM DARŁOWODARŁOWOPOLSKA11:30 OPEN3103:40:11.2003:40:11.20+02:09:2015:433,8
219PANEK Urszula 230MURAL TEAM DARŁOWODARŁOWOPOLSKA11:30 OPEN3203:40:14.8503:40:14.85+02:09:2315:433,8
220SZKATULSKI Tomasz 315MURAL TEAM DARŁOWODARŁOWOPOLSKA11:30 OPEN3303:40:15.9003:40:15.90+02:09:2415:433,8
221ORLOWSKI Maciej 225MURAL TEAM DARŁOWODARLOWOPOLSKA11:30 OPEN3403:40:20.4503:40:20.45+02:09:2915:443,8
222SZUMOWSKI Radosław 320USTKAPOLSKA10:30 OPEN7203:40:53.8503:40:53.85+01:14:4415:463.8
223WOŹNIAK Filip 373CENTRUM KETTLEBELL SŁUPSKLĘBORKPOLSKA10:00 OPEN5703:41:26.9003:41:26.90+00:40:2115:493,8
224KUZAKA Jarosław 429HUSARIA RACE TEAMBIAŁA PODLASKAPOLSKA10:00 OPEN5803:41:33.5003:41:33.50+00:40:2815:493,8
225NIKODEMSKI Maciek 214FREGATA-USTKA.PLUSTKAPOLSKA10:00 OPEN5903:41:33.9003:41:33.90+00:40:2815:493,8
226MACHOLA Mateusz 180TRZEBIELINOPOLSKA11:30 OPEN3503:41:39.3503:41:39.35+02:10:4815:493,8
227NIKODEMSKA Joasia 213FREGATA-USTKA.PLUSTKAPOLSKA10:00 OPEN6003:41:41.0003:41:41.00+00:40:3615:503,8
228KACZMAREK Mikołaj 118USTKAPOLSKA11:30 OPEN3603:41:44.1503:41:44.15+02:10:5315:503,8
229TUJAKA Grzegorz 337KOSZALINPOLSKA10:00 OPEN6103:41:50.8503:41:50.85+00:40:4515:503,8
230GODEK Cezary 78SZCZECINPOLSKA11:00 OPEN4403:42:29.5503:42:29.55+01:41:1215:533,8
231OLEJNICZAK Łukasz 410GDGDGSEGSPOLSKA11:30 OPEN3703:44:14.3503:44:14.35+02:13:2316:013.7
232SUROWIEC Mariusz 409DRGDRGRREGPOLSKA11:30 OPEN3803:44:14.7003:44:14.70+02:13:2316:013.7
233SOMIONKA Robert 293BYTÓWPOLSKA10:00 OPEN6203:45:17.8503:45:17.85+00:44:1216:053,7
234KUCZMA Mateusz 164SERPENTES SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA10:00 OPEN6303:45:37.6503:45:37.65+00:44:3216:063,7
235KARPUK Aleksandra 130PRZEWŁOKAPOLSKA10:00 OPEN6403:45:43.2503:45:43.25+00:44:3816:073,7
236KARBOWNIK Patryk 129AKTYWNA FABRYKASLUPSKPOLSKA10:30 OPEN7303:46:02.0003:46:02.00+01:19:5316:083,7
237CIOŁEK Kinga 36WROCŁAWPOLSKA12:00 OPEN1503:46:17.3503:46:17.35+02:45:0016:093.7
238KOPAŃCZYK Sławomir 462SŁUPSKPOLSKA11:30 OPEN3903:46:22.0003:46:22.00+02:15:3116:103.7
239MIECZKOWSKI Łukasz 193WROCŁAWPOLSKA12:00 OPEN1603:46:22.2503:46:22.25+02:45:0516:103.7
240AUGUSTYN Dominik 4SŁUPSKPOLSKA10:00 OPEN6503:46:49.5003:46:49.50+00:45:4416:123,7
241STRZYŻEWSKI Zdzisław 308BYTÓWPOLSKA10:00 OPEN6603:46:59.6503:46:59.65+00:45:5416:123,7
242RZECZKOWSKI Konrad 276SŁUPSKPOLSKA10:00 OPEN6703:47:14.2003:47:14.20+00:46:0916:133,7
243HARBUTIAK Piotr 96DARŁOWOPOLSKA11:00 OPEN4503:47:22.3003:47:22.30+01:46:0516:143,7
244MORAWSKA Anna 203DARŁOWOPOLSKA11:00 OPEN4603:47:24.9503:47:24.95+01:46:0716:143,7
245HARBUTIAK Monika 97DARŁOWOPOLSKA11:00 OPEN4703:47:26.7003:47:26.70+01:46:0916:143,7
246KOWALSKA Natalia 149GŁOGÓWPOLSKA11:00 OPEN4803:47:33.2003:47:33.20+01:46:1616:153,7
247LABUDA Paulina 171SIANOWOPOLSKA11:00 OPEN4903:47:55.2003:47:55.20+01:46:3816:163,7
248GÓRNA Dorota 82AŚENAEBAEMSŁUPSKPOLSKA10:30 OPEN7403:48:52.6003:48:52.60+01:22:4316:203,7
249KOŚCIESZA Michał 146USTKAPOLSKA11:00 OPEN5003:49:21.6003:49:21.60+01:48:0416:223,7
250WOLF Beata 372BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMKOSZALINPOLSKA11:00 OPEN5103:49:26.9003:49:26.90+01:48:0916:233,7
251GILBERT Miki 75AKTYWNA FABRYKASŁUPSKPOLSKA10:30 OPEN7503:49:27.7003:49:27.70+01:23:1816:233,7
252HAŁAJKO Magdalena 91M. KOSZALINPOLSKA11:00 OPEN5203:49:30.4003:49:30.40+01:48:1316:233,7
253GILBERT Rick 74AKTYWNA FABRYKAGDAŃSKPOLSKA10:30 OPEN7603:49:32.4503:49:32.45+01:23:2316:233,7
254MEZYK Marzena 192HUSARIA RACE TEAMPIASTÓWPOLSKA10:00 OPEN6803:49:58.8003:49:58.80+00:48:5316:253,7
255KIELIAŃSKA Edyta 136BRAKSIANÓWPOLSKA11:00 OPEN5303:50:02.8503:50:02.85+01:48:4516:253,7
256KASPRZYK Sławomir 322SŁUPSKPOLAND10:30 OPEN7703:51:24.8503:51:24.85+01:25:1516:313,6
257FELSZTIGIER Marcin 61KOŁOBRZEGPOLAND10:30 OPEN7803:51:41.9003:51:41.90+01:25:3216:323,6
258KAŁUZIŃSKA Dorota 126HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹPOLSKAKobiety Open203:52:03.1003:52:03.10+00:36:4216:343,6
259SZCZUKA Leszek 450BYTÓWPOLSKADrużynowa303:52:23.9003:52:23.90+00:37:0216:353,6
260WYBRANIEC Karolina 377SŁUPSKPOLSKA10:00 OPEN6903:54:05.4503:54:05.45+00:53:0016:433,6
261WETHERWAX Justin 355AKTYWNA FABRYKASGDGDRGRPOLSKA10:30 OPEN7903:55:28.3003:55:28.30+01:29:1916:493,6
262MIRANDA Rafael 199AKTYWNA FABRYKASDFSGRGPOLSKA10:30 OPEN8003:58:43.9003:58:43.90+01:32:3417:033,5
263PIOCH Nadia 420BŁOTNE ŚLIMAKIUSTKAPOLSKA12:00 OPEN1703:58:59.1503:58:59.15+02:57:4217:043.5
264SZCZEPAŃSKA Natalia 311BŁOTNE ŚLIMAKISŁUPSKPOLSKA12:00 OPEN1803:59:16.8503:59:16.85+02:57:5917:053.5
265SZPACZYŃSKI Michał 318FREAKKOSZALINPOLSKA11:00 OPEN5403:59:31.8503:59:31.85+01:58:1417:063,5
266DZIDZIEWICZ Sylwia 54FREAKKOSZALINPOLSKA11:00 OPEN5503:59:32.4503:59:32.45+01:58:1517:063,5
267LEBOWSKI Łukasz 174FREAKPOLANÓWPOLSKA11:00 OPEN5603:59:40.5503:59:40.55+01:58:2317:073,5
268SZPACZYŃSKA Anna 317FREAKKOSZALINPOLSKA11:00 OPEN5703:59:40.5503:59:40.55+01:58:2317:073,5
269CERAJEWSKI Janusz 28GLASGOWPOLSKA10:30 OPEN8103:59:48.8503:59:48.85+01:33:3917:073,5
270KARWASZ Krzysztof 132KOBYLNICAPOLSKA10:00 OPEN7004:00:13.4504:00:13.45+00:59:0817:093,5
271PAPIERKIEWICZ Paulina 232SŁUPSKPOLSKA10:30 OPEN8204:00:49.8504:00:49.85+01:34:4017:123,5
272KĘPIŃSKI Marcin 134SŁUPSKPOLSKA10:00 OPEN7104:00:51.1504:00:51.15+00:59:4617:123,5
273PAPIERKIEWICZ Jacek 233SŁUPSKPOLSKA10:30 OPEN8304:00:52.5004:00:52.50+01:34:4317:123,5
274BIENIAS Konrad 15WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY W PŁOCKUPŁOCKPOLSKA11:00 OPEN5804:01:36.7004:01:36.70+02:00:1917:153,5
275DĘBSKA Anna 45BYTÓWPOLSKA10:00 OPEN7204:01:59.1504:01:59.15+01:00:5417:173,5
276STRZYŻEWSKA Dorota 307BYTÓWPOLSKA10:00 OPEN7304:02:01.7504:02:01.75+01:00:5617:173,5
277ZARZECZNY Mateusz 380LĘBORKPOLSKA10:00 OPEN7404:03:17.6004:03:17.60+01:02:1217:223,5
278BORYŁO Paulina 21LĘBORKPOLSKA10:00 OPEN7504:03:17.7504:03:17.75+01:02:1217:223,5
279WESOŁOWSKI Michał 353SŁUPSKPOLSKA10:00 OPEN7604:04:20.1504:04:20.15+01:03:1517:273,4
280WOŹNIAK-KARCZEWSKA Patrycja 374AŚNAEBAEMKOBYLNICAPOLSKA10:30 OPEN8404:04:34.7504:04:34.75+01:38:2517:283,4
281REMUS Monika 260AŚNAEBAEMSŁUPSKPOLSKA10:30 OPEN8504:04:35.3504:04:35.35+01:38:2617:283,4
282FURSEWICZ-WRÓBEL Monika 67AŚNAEBAEMGDYNIAPOLSKA10:30 OPEN8604:04:44.0504:04:44.05+01:38:3517:283,4
283REMUS Janusz 411ASNAEBAEMSŁUPSKPOLSKA10:30 OPEN8704:04:46.7504:04:46.75+01:38:3717:293,4
284ZAVALA Joseph 381AKTYWNA FABRYKARGERGREGRPOLSKA10:30 OPEN8804:05:32.6504:05:32.65+01:39:2317:323,4
285JONES Jacob 116AKTYWNA FABRYKAGDANSKPOLSKA10:30 OPEN8904:05:33.6504:05:33.65+01:39:2417:323,4
286JAZOWSKA Kamila 112KOŁOBRZEGPOLAND10:30 OPEN9004:05:43.7004:05:43.70+01:39:3417:333,4
287SZCZYGIELSKI Michał 313KOŁOBRZEGPOLSKA10:30 OPEN9104:05:47.3004:05:47.30+01:39:3817:333,4
288SCHWAB Austin 279AKTYWNA FABRYKAFFEFEPOLSKA10:30 OPEN9204:06:06.7504:06:06.75+01:39:5717:343,4
289KNOT Martyna 139BORKOWOPOLSKA11:30 OPEN4004:06:11.5504:06:11.55+02:35:2017:353.4
290GITNER Marcin 76W KUPIE SIŁAGDYNIAPOLAND11:30 OPEN4104:06:25.2004:06:25.20+02:35:3417:363.4
291NEWMAN Wesley 210AKTYWNA FABRYKASFSFSEFESPOLSKA10:30 OPEN9304:07:50.8504:07:50.85+01:41:4117:423,4
292CORNWELL Justin 37AKTYWNA FABRYKASFSFSEEPOLSKA10:30 OPEN9404:07:53.3504:07:53.35+01:41:4417:423,4
293PEPPIN Alexander 234AKTYWNA FABRYKAIUKKUYIYPOLSKA10:30 OPEN9504:07:59.4004:07:59.40+01:41:5017:423,4
294JAGODZIŃSKI Damian 1071998GDAŃSKPOLSKA11:30 OPEN4204:08:33.6004:08:33.60+02:37:4217:453.4
295SZYLKA Justyna 419KOWALEPOLSKA11:30 OPEN4304:08:33.6004:08:33.60+02:37:4217:453.4
296MOCNY Adriana 202AŚNAEBAEMUSTKAPOLSKA11:30 OPEN4404:09:24.1004:09:24.10+02:38:3317:483.4
297DADOS Marcin 43AŚNAEBAEMUSTKAPOLSKA11:30 OPEN4504:09:30.3504:09:30.35+02:38:3917:493.4
298TUROWSKA Oliwia 338AŚNAEBAEMUSTKAPOLSKA11:30 OPEN4604:09:30.5504:09:30.55+02:38:3917:493.4
299KUBIAK Joanna 160NOWE GRABIEPOLSKA10:30 OPEN9604:10:45.9504:10:45.95+01:44:3617:543,3
300CZARNECKA Barbara 39SŁUPSKPOLSKA10:00 OPEN7704:10:52.3004:10:52.30+01:09:4717:553,3
301OLLIK Marcin 222SŁUPSKPOLSKA10:00 OPEN7804:10:52.3504:10:52.35+01:09:4717:553,3
302ALEKSANDROWICZ Joanna 394SZCZECINPOLSKA12:00 OPEN1904:11:51.0004:11:51.00+03:10:3417:593.3
303JANCZYSZYN Malgorzata 418SZCZECINPOLSKA12:00 OPEN2004:11:51.3004:11:51.30+03:10:3417:593.3
304KROPIDŁOWSKI Maciej 158BARWINOPOLSKA11:00 OPEN5904:12:01.0504:12:01.05+02:10:4418:003,3
305BUKOWSKI Dawid 25BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMKOŚCIERZYNAPOLSKA11:00 OPEN6004:13:59.5504:13:59.55+02:12:4218:083.3
306WASIAK Karol 344GRZYBOWOPOLSKA11:00 OPEN6104:13:59.6504:13:59.65+02:12:4218:083.3
307BEDNAREK Adam 11KOŚCIERZYNAPOLSKA11:00 OPEN6204:14:01.7004:14:01.70+02:12:4418:083.3
308GRZENIA Paweł 461GRZYBNOPOLSKADrużynowa404:14:29.4004:14:29.40+00:59:0818:103,3
309MROZIŃSKI Rafał 205BŁOTNE ŚLIMAKIGDAŃSKPOLSKA12:00 OPEN2104:14:34.4004:14:34.40+03:13:1718:113.3
310CHMIEL Martyna 29BŁOTNE ŚLIMAKIKĘPICEPOLSKA12:00 OPEN2204:14:34.5504:14:34.55+03:13:1718:113.3
311KUROWSKA Izabela 168FITOSKABERKANOWOPOLSKA12:00 OPEN2304:14:34.7504:14:34.75+03:13:1718:113.3
312GRZENKOWICZ Agnieszka 87SŁUPSKPOLSKA12:00 OPEN2404:14:34.8504:14:34.85+03:13:1718:113.3
313SOBKÓW Zbigniew 289BŁOTNE ŚLIMAKISŁUPSKPOLSKA12:00 OPEN2504:14:36.1004:14:36.10+03:13:1918:113.3
314KĘPA Marta 133FIT UP CLUBŚWIDWINPOLSKA12:00 OPEN2604:14:36.4004:14:36.40+03:13:1918:113.3
315RATAJEWSKA Agnieszka 257FITOSKAŚWIDWINPOLSKA12:00 OPEN2704:14:36.5504:14:36.55+03:13:1918:113.3
316DRATWA Daniel 48BLOTNE SLIMAKIGDANSKPOLSKA12:00 OPEN2804:14:37.7504:14:37.75+03:13:2018:113.3
317RATAJEWSKI Arkadiusz 258ŚWIDWINPOLSKA12:00 OPEN2904:14:38.5504:14:38.55+03:13:2118:113.3
318PRAŻMOWSKI Jacek 250KOŁOBRZEGPOLSKA11:00 OPEN6304:16:35.9004:16:35.90+02:15:1818:193.3
319ALICHNIEWICZ Paweł 2SŁUPSKPOLSKA10:30 OPEN9704:17:26.4004:17:26.40+01:51:1718:233,3
320SIENKIEWICZ Patryk 282SŁUPSKPOLSKA10:30 OPEN9804:17:27.9504:17:27.95+01:51:1818:233,3
321WILK Damian 445NEBROWO MAŁEPOLSKA11:30 OPEN4704:18:22.2504:18:22.25+02:47:3118:273.3
322THESKEN William 333AKTYWNA FABRYKAJFJHFHGFHGPOLSKA10:30 OPEN9904:20:55.2504:20:55.25+01:54:4618:383,2
323WENSIERSKA Barbara 351ŻUKOWOPOLSKA11:00 OPEN6404:21:13.2504:21:13.25+02:19:5618:393.2
324STEVENOR Jason 301AKTYWNA FABRYKAFJDJDFHFTHPOLSKA10:30 OPEN10004:21:25.5504:21:25.55+01:55:1618:403,2
325BEAVER Cody 10AKTYWNA FABRYKARHDHRTJHTYHRTPOLSKA10:30 OPEN10104:21:35.2504:21:35.25+01:55:2618:413,2
326MUTCHLER Derek 208AKTYWNA FABRYKASGDRGDRGPOLSKA10:30 OPEN10204:21:40.1504:21:40.15+01:55:3118:413,2
327HANULA Aleksandra 94DARŁOWOPOLSKA11:00 OPEN6504:23:30.3004:23:30.30+02:22:1318:493.2
328DUSZKIEWICZ Adrian 53DARŁOWOPOLSKA11:00 OPEN6604:23:31.9004:23:31.90+02:22:1418:493.2
329HANULA Piotr 95SZTORM DARŁOWODARŁOWOPOLSKA11:00 OPEN6704:23:33.5004:23:33.50+02:22:1618:493.2
330KRAWIECKA Julia 157DARŁOWOPOLSKA11:00 OPEN6804:23:33.6504:23:33.65+02:22:1618:493.2
331ŚWITEK Marek 329SZTORM DARŁOWODARŁOWOPOLSKA11:00 OPEN6904:23:36.5004:23:36.50+02:22:1918:493.2
332TERCJAK Michał 332ŁUBIANKAPOLSKA11:30 OPEN4804:23:43.4504:23:43.45+02:52:5218:503.2
333MACIOCH Martyna 182WILD TEAMGDAŃSKPOLSKA11:00 OPEN7004:23:58.2004:23:58.20+02:22:4118:513.2
334OBSZYŃSKA Izabela 217WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY W PŁOCKUBIELSKPOLSKA10:30 OPEN10304:25:12.0004:25:12.00+01:59:0318:563,2
335WIELGUS Aleksandra 358AKTYWNA FABRYKAPOTĘGOWOPOLSKA10:30 OPEN10404:25:16.2504:25:16.25+01:59:0718:563,2
336KOWALEWSKI Marcin 148DIABŁY :DLĘBORKPOLSKA11:00 OPEN7104:29:24.0504:29:24.05+02:28:0719:143.1
337WHITBY Ciara 356AKTYWNA FABRYKAFSFSFRDGPOLSKA10:30 OPEN10504:38:24.2504:38:24.25+02:12:1519:533
338BĄCZYK Tomasz 215SŁUPSKPOLSKA10:00 OPEN7904:38:33.4004:38:33.40+01:37:2819:533
339WOJTALIK Kamil 370SŁUPSKPOLSKA10:30 OPEN10604:42:41.1504:42:41.15+02:16:3220:113
340GRUŻEWSKA Martyna 86AKTYWNA FABRYKASŁUPSKPOLSKA10:30 OPEN10704:42:51.3504:42:51.35+02:16:4220:123
341WIECZYŃSKI Jarosław 357MIELNOPOLSKA10:30 OPEN10804:43:04.0504:43:04.05+02:16:5520:133
342ELLIS Matt 56AKTYWNA FABRYKAFSFSEFPOLSKA10:30 OPEN10904:43:07.9504:43:07.95+02:16:5820:133
343MURAWSKA Katarzyna 206AŚNAEBAEMSŁUPSKPOLSKA10:00 OPEN8004:46:20.6004:46:20.60+01:45:1520:272,9
344JERECZEK Daniela 113WATAHAMIASTKOPOLSKA11:00 OPEN7204:46:56.9004:46:56.90+02:45:3920:292.9
345MAKSYMÓW Tomasz 186MIASTKOPOLSKA11:00 OPEN7304:46:56.9504:46:56.95+02:45:3920:292.9
346RUSZKOWSKI Jakub 275WATAHATRZEBIELINOPOLSKA11:00 OPEN7404:46:57.1004:46:57.10+02:45:4020:292.9
347MAKSYMÓW Adriana 187WATAHAMIASTKOPOLSKA11:00 OPEN7504:46:57.1504:46:57.15+02:45:4020:292.9
348DZIEDZIC Wiktoria 55KRYNICA MORSKAPOLSKA10:30 OPEN11004:48:09.8504:48:09.85+02:22:0020:342.9
349NASOL Katarzyna 451GDAŃSKDrużynowa504:48:55.9504:48:55.95+01:33:3420:382,9
350MIĘCZEWSKA Agnieszka 196SŁUPSKPOLSKA10:30 OPEN11104:50:21.2504:50:21.25+02:24:1220:442.9
351JABŁOŃSKI Piotr 106SŁUPSKPOLSKA10:30 OPEN11204:50:25.8004:50:25.80+02:24:1620:442.9
352BEDNAREK Adam 438BYTÓWPOLSKADrużynowa604:56:58.9504:56:58.95+01:41:3721:122,8
353BRZEWOŹNY Mateusz 468RUMIA12:00 OPEN3004:59:12.9004:59:12.90+03:57:5521:222.8
354KRZEBIETKA Nikola 469WEJHEROWO12:00 OPEN3105:00:03.1505:00:03.15+03:58:4621:252.8
355SYCHOWSKA Nikola 464WEJHEROWO12:00 OPEN3205:00:09.3005:00:09.30+03:58:5221:262.8
356 KLIMCZAK Dominik 463WEJHEROWO12:00 OPEN3305:00:25.2005:00:25.20+03:59:0821:272.8
357STRĄK Janusz 443PĘPLINÓWPOLSKADrużynowa705:03:28.4005:03:28.40+01:48:0721:402,8
358SZŁOUDEK Kacper 444KOBYLNICAPOLSKADrużynowa805:03:39.7505:03:39.75+01:48:1821:412,8
359MODELEWSKI Dominik 452PIONKIPOLSKADrużynowa905:03:50.9505:03:50.95+01:48:2921:422,8
360BROKOWSKI Jakub 453POLSKADrużynowa1005:03:52.8005:03:52.80+01:48:3121:422,8
361OLEJNICZAK Aleksandra 221AKTYWNA FABRYKARGDRDRGPOLSKA10:30 OPEN11305:09:22.8505:09:22.85+02:43:1322:052.7
362STROBECK Kyle 306AKTYWNA FABRYKAGDANSKPOLSKA10:30 OPEN11405:09:24.0005:09:24.00+02:43:1522:062.7
363JASIŃSKA Marta 457GDAŃSKPOLSKADrużynowa1105:11:47.8505:11:47.85+01:56:2622:162,7
364HARTMAN Chelsea 98AKTYWNA FABRYKAGDGDRGRRDGPOLSKA10:30 OPEN11505:18:27.8005:18:27.80+02:52:1822:442.6
365JAKUBIAK Maciej 460SŁUPSKPOLSKADrużynowa1205:20:39.5505:20:39.55+02:05:1822:542,6
366RODRIQUEZ Marisol 264AKTYWNA FABRYKASFSDFFSEPOLSKA10:30 OPEN11605:28:51.2005:28:51.20+03:02:4223:292.6
367ESCHENBACHER Christy 59AKTYWNA FABRYKADGDFHHGDTHPOLSKA10:30 OPEN11705:28:51.4005:28:51.40+03:02:4223:292.6
368BOJANOWSKI Michał 19KLUB 42,2 LĘBORKLĘBORKPOLSKA11:00 OPEN76   
369GRAHAM Nicholas 84AKTYWNA FABRYKADSGDFGRPOLSKA10:30 OPEN118   
370STĘPNIAK Sebastian 302NOWE MIASTO NAD PILICĄPOLSKA10:30 OPEN119   
371SZCZYGLAK Mariusz 314CROSS ELITETCZEWPOLSKA11:00 OPEN77   
372RADZIWIŁOWICZ Jakub 256HUSARIA DRUTEXSŁUPSKPOLSKA11:00 OPEN78   
373ŁATUSZYŃSKI Piotrek 177KĘPICEPOLSKA11:00 OPEN79   
374WOJCIECHOWSKI Adrian 414WILDTEAMKOSZALINPOLSKA11:00 OPEN80   
375STOSIK Tomasz 304OSOWOPOLSKA10:30 OPEN120   
376SOMINKA Marcin 292SŁUPSKPOLSKA10:00 OPEN81   
DQKRAWIECKI Mateusz 427HUSARIA RACE TEAMLUBAWAPOLSKA9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI01:53:49.45 DQ DQ--
DQKASZEWSKI Zbigniew 393TALEX BORZYTUCHOMBYTÓWPOLSKA9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI01:55:10.50 DQ DQ--
DQKREFT Łukasz 415RUNEDAREDAPOLSKA9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI01:55:20.00 DQ DQ--
DQKRAWCZYK Tomasz 156HUSARIA RACE TEAMDOBROŃPOLSKA9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI01:55:44.45 DQ DQ--
DQKĄKOL Kacper 395XRUNNERSGDYNIAPOLSKA9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI01:55:58.65 DQ DQ--
DQBIERNACKI Rafał 16XRUNNERSBIELICAPOLSKA9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI02:04:43.00 DQ DQ--
DQRULEWSKI Michał 271XRUNNERSBYDGOSZCZPOLSKA9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI02:12:09.30 DQ DQ--
DQTRAPKOWSKI Przemysław 335XRUNNERSGDAŃSKPOLSKA9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI02:13:15.20 DQ DQ--
DQWAŁDOWSKI Dominik 341XRUNNERSGDAŃSKPOLSKA9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI02:13:45.75 DQ DQ--
DQWILMONT Krzysztof 430DECATHLON SŁUPSKSLUPSKPOLSKA9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI02:14:20.00 DQ DQ--
DQWESOŁOWSKI Szymon 354XRUNNERSGNIEZNOPOLSKA9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI02:14:26.00 DQ DQ--
DQMADEJSKI Przemek 183XRUNNERSBIAŁOGARDPOLSKA9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI02:15:41.30 DQ DQ--
DQWEŁNA Rafał 350HUSARIA RACE TEAMDRAWSKO POMORSKIEPOLSKA9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI02:18:46.85 DQ DQ--
DQBRZOSKWINIA Wojciech 400HUSARIA RACE TEAMBOLECHOWICEPOLSKA9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI02:19:32.60 DQ DQ--
DQOGONOWSKI Tomek Freddy 219HUSARIA RACE TEAM SZCZECINEKSZCZECINEKPOLAND9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI02:25:43.70 DQ DQ--
DQLALEK Bartłomiej 399HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAPOLSKA9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI02:25:51.25 DQ DQ--
DQHENDZEL Miłosz 100SZCZECINPOLSKA9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI02:27:54.95 DQ DQ--
DQBŁOŃSKI Roman 18XRUNNERSGDYNIAPOLSKA9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI02:29:31.15 DQ DQ--
DQSZCZURKO Adrian 312ALGRAF RACE TEAMMRZEZINOPOLSKA9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI02:34:42.95 DQ DQ--
DQMAŁGORZEWICZ Dawid 391SŁAWNOPOLSKA9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI02:35:38.30 DQ DQ--
DQKADEJ Szymon 120HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKPOLSKA9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI02:36:48.00 DQ DQ--
DQMACHTYL Zygmunt 181AŚNAEBAEMSŁUPSKPOLSKA9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI02:45:10.90 DQ DQ--
DQJANKE Łukasz 109ZS CROSSFIT SZCZECINSZCZECINPOLSKA9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI02:46:22.15 DQ DQ--
DQKAMIŃSKI Paweł 127TRENER24H.COM.PLGDAŃSKPOLSKA9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI02:46:34.60 DQ DQ--
DQWR?BEL Tomasz 375TRENER24H.COM.PLGDAŃSKPOLSKA9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI02:48:27.90 DQ DQ--
DQJÓZEFIAK Radek 117GDAŃSKPOLSKA9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI02:49:27.65 DQ DQ--
DQKALINOWSKI Sylwester 124DOLICEPOLSKA9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI02:57:16.55 DQ DQ--
DQKALINOWSKI Daniel 125DOLICEPOLSKA9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI02:57:18.10 DQ DQ--
DQMISARKO Arkadiusz 200NOWOGARDPOLSKA9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI02:57:20.85 DQ DQ--
DQPOLASIK Paweł 245HUSARIA RACE TEAM SZCZECINEKSZCZECINEKPOLSKA9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI02:59:40.90 DQ DQ--
DQFIEDUCIK Bartosz 62NIEZRZESZONYSŁUPSKPOLSKA9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI05:06:22.80 DQ DQ--
DQPUPKOWSKI Kamil 252XRUNNERSSKWIERZYNAPOLSKA9:45 ELITE MĘŻCZYŹNI DQ DQ--
Znaleziono 408 wynik(ów)