MUD MAX DOLINA CHARLOTTY - USTKA

Organizator/ Organizer:
Tourtrend sp. z o.o.
Data/ Date:
2018-06-09
Miejsce/ Place:
DOLINA CHARLOTTY
Dystans/ Distance:
14 km
Zgłoszonych/ Registered:
542
Wystartowało/ Started:
423
Nie ukończyło/ Not finished:
11
Ukończyło/ Finished:
412
Na trasie/ On track:
8

Klasyfikacja/ Classiffication: Mężczyźni Open

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety Open | Mężczyźni Open | Drużynowa | 09:45 | 10:00 | 10:30 | 11:00 | 11:30 | 12:00 | 12:30

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
14km
Czas
brutto
14km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1KRAWCZYK Tomasz 357HUSARIA RACE TEAMDOBROŃMężczyźni Open1M 102:17:33.8502:17:37.30 9:496.1
2PELO Artur 847 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA SŁUPSKMężczyźni Open2M 202:17:44.0502:17:44.05+00:00:069:506.1
3JELIŃSKI Mateusz 458XRUNNERSGORĘCZYNOMężczyźni Open3M 302:26:44.8502:26:47.65+00:09:1010:285.7
4WILMONT Krzysztof 15CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ W USTCESLUPSKMężczyźni Open4M 402:31:05.8002:31:08.90+00:13:3110:475.6
5DAMPS Patryk 18SKRZESZEWOMężczyźni Open5M 502:40:16.9502:40:19.70+00:22:4211:265.2
6CZERWINSKI Maciej 383BALTIC SEALSSŁUPSKMężczyźni Open6M 602:44:27.8502:44:29.45+00:26:5211:445.1
7OLSZONOWICZ Cezary 317SŁUPSKMężczyźni Open7M 702:46:21.6502:46:25.20+00:28:4711:535
8BRZESKI Robert 234CROSSELITETCZEWMężczyźni Open8M 802:47:03.5502:47:06.90+00:29:2911:555
9STEFANIAK Marcin 285DARE GARAGEŁĘCZYCEMężczyźni Open9M 902:49:40.1002:49:42.95+00:32:0512:075
10ĆWIRZEŃ Marcin 205WOLF TEAMTRZCIANKAMężczyźni Open10M 1002:52:00.1502:52:02.65+00:34:2512:174.9
11DUDA Grzegorz 321SŁUPSKMężczyźni Open11M 1102:54:24.1002:54:26.90+00:36:4912:274.8
12SZULWACH Maciek 401BMK GDYNIAGDYNIAMężczyźni Open12M 1202:55:54.4502:55:58.65+00:38:2112:334.8
13TARKOWSKI Dawid 223CROSSELITEPRUSZCZ GDAŃSKIMężczyźni Open13M 1302:56:09.7502:56:12.70+00:38:3512:354.8
14BUGAJ Mariusz 343HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYWARSZAWAMężczyźni Open14M 1402:56:46.5002:56:50.35+00:39:1312:374.8
15GRABARCZYK Wojciech 141BEST BEASTSSŁUPSKMężczyźni Open15M 1502:58:23.2002:58:25.55+00:40:4812:444.7
16SZAMSZON Mateusz 534ZŁOCIENIECMężczyźni Open16M 1602:58:41.9502:58:44.45+00:41:0712:454.7
17WRÓBLEWSKI Mateusz 81KORZYBSKIE REKINYKĘPICEMężczyźni Open17M 1703:02:09.2003:02:12.45+00:44:3513:004.6
18GESSLER Łukasz 137BIESYBOLSZEWOMężczyźni Open18M 1803:02:20.0503:02:23.90+00:44:4613:014.6
19KOCZOROWSKI Paweł 445W. P. K. SŁOŃ USTKA TEAMUSTKAMężczyźni Open19M 1903:03:52.0003:03:55.45+00:46:1813:084.6
20STEC Jakub 331NIEWIEROWO 6EMężczyźni Open20M 2003:06:48.6503:06:51.30+00:49:1413:204.5
21WIELGAT Łukasz 90KB BRYZA POSTOMINOPIEŃKOWOMężczyźni Open21M 2103:06:49.1003:06:52.85+00:49:1513:204.5
22MOSZCZYŃSKI Mariusz 80FORFITERPERLINOMężczyźni Open22M 2203:08:44.5003:08:47.45+00:51:1013:284.5
23ANDERS Rafał 535DZIDERSKOSZALINMężczyźni Open23M 2303:10:57.8503:11:01.30+00:53:2413:384.4
24RATAJSKI Piotr 233DĘBNICA KASZUBSKAMężczyźni Open24M 2403:11:01.0003:11:06.15+00:53:2813:384.4
25KARCZEWSKI Piotr 208BEST BEASTSKOBYLNICAMężczyźni Open25M 2503:17:07.6503:17:07.65+00:59:3014:044.3
26SOBOŃ Krystian 478RADZIĄDZMężczyźni Open26M 2603:17:08.7003:17:11.35+00:59:3414:044.3
27BUBLYK Oleksandr 448SLUPSKMężczyźni Open27M 2703:18:05.4003:18:08.55+01:00:3114:084.2
28KARPOWICZ Tomek 122SŁUPSKMężczyźni Open28M 2803:18:21.0503:18:30.25+01:00:5214:104.2
29SOKOŁOWSKI Maciej 47KOSZALINMężczyźni Open29M 2903:20:03.5003:20:08.45+01:02:3114:174.2
30SZLIJA Sławomir 283CROSSELITETCZEWMężczyźni Open30M 3003:21:41.0503:21:45.70+01:04:0814:244.2
31BORUSZEWSKI Rafał 70BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMREDAMężczyźni Open31M 3103:22:00.0003:22:06.65+01:04:2914:254.2
32BOGUSŁAWSKI Tomasz 260SŁUPSKMężczyźni Open32M 3203:23:22.2003:23:24.25+01:05:4614:314.1
33BRODZIK Ireneusz 217BYTÓWMężczyźni Open33M 3303:24:20.4003:24:22.45+01:06:4514:354.1
34MYDŁO Karol 313DO PIACHUSŁUPSKMężczyźni Open34M 3403:24:17.8503:24:23.20+01:06:4514:354.1
35DOMBROWSKI Robert 388PIERWOSZYNOMężczyźni Open35M 3503:25:10.7503:25:15.85+01:07:3814:394.1
36KUŁAKOWSKI Dawid 325NMC-PEKOSZALINMężczyźni Open36M 3603:27:51.5003:27:54.75+01:10:1714:504
37MICERSKI Tomasz 324NMC-PEKOSZALINMężczyźni Open37M 3703:27:52.4003:27:55.95+01:10:1814:504
38WELAND Waldemar 447KOŃCZEWOMężczyźni Open38M 3803:28:39.5503:28:45.70+01:11:0814:544
39BARAŃSKI Grzegorz 385SAR-BSR KOLOBRZEGKOŁOBRZEGMężczyźni Open39M 3903:28:57.2503:29:07.05+01:11:2914:554
40ZABOROWSKI Mateusz 279SŁUPSKMężczyźni Open40M 4003:29:30.6503:29:33.15+01:11:5514:574
41KABUS Damian 225GNIEWINOMężczyźni Open41M 4103:29:33.8003:29:36.90+01:11:5914:584
42WOŹNIAK Michał 387BRODNICA GÓRNAMężczyźni Open42M 4203:32:12.4003:32:17.70+01:14:4015:094
43SŁODZIŃSKI Gabriel 91ŁOSOŚ T.E.A.MJEZIERZYCEMężczyźni Open43M 4303:32:18.3503:32:20.00+01:14:4215:094
44SŁAWIŃSKI Łukasz 32KMIECINMężczyźni Open44M 4403:33:44.5003:33:50.75+01:16:1315:163.9
45DURAJEWSKI Jacek 338CZERSKMężczyźni Open45M 4503:34:11.5003:34:16.35+01:16:3915:183.9
46KARBOWSKI Sławomir 517OBORYMężczyźni Open46M 4603:35:20.7503:35:24.95+01:17:4715:223.9
47BAJEROWICZ Jakub 19GORZÓW WIELKOPOLSKIMężczyźni Open47M 4703:36:59.1503:37:04.40+01:19:2715:293.9
48LINDA Artur 424SUBKOWYMężczyźni Open48M 4803:37:28.5503:37:32.20+01:19:5415:323.9
49MACIEJEWSKI Kamil 329LUG TEAMZIELONA GÓRAMężczyźni Open49M 4903:37:24.1503:37:32.20+01:19:5415:313.9
50PYCKO Krzysiek 123OLSZTYNMężczyźni Open50M 5003:37:32.1503:37:36.95+01:19:5915:323.9
51MAŁGORZEWICZ Sebastian 139SŁAWNOMężczyźni Open51M 5103:37:45.8003:37:48.55+01:20:1115:333.9
52MAŁGORZEWICZ Dawid 254SŁAWNOMężczyźni Open52M 5203:37:46.1503:37:48.90+01:20:1115:333.9
53ZIĘTARA Dawid 190BALTIC SEALSREDZIKOWOMężczyźni Open53M 5303:38:37.8003:38:40.40+01:21:0315:373.8
54PRZYBYLSKI Bartek 28BYDGOSZCZMężczyźni Open54M 5403:39:12.1503:39:18.40+01:21:4115:393.8
55MUCHA Kamil 98CZŁUCHÓWMężczyźni Open55M 5503:40:38.3003:40:46.10+01:23:0815:453.8
56BRODA Rafał 319IKMF POLSKABONIEWOMężczyźni Open56M 5603:41:24.4503:41:31.50+01:23:5415:483.8
57MILEWSKI Maciej 182PRUSZCZ GDAŃSKIMężczyźni Open57M 5703:41:31.5503:41:33.75+01:23:5615:493.8
58LEYK Szymon 394GDYNIAMężczyźni Open58M 5803:41:44.2503:41:57.00+01:24:1915:503.8
59PTAK Daniel 158HUSARIA RACE TEAMGOLCZEWOMężczyźni Open59M 5903:44:10.3503:44:14.85+01:26:3716:003.7
60RĘBIŚ Marek 221ZIELENIEWOMężczyźni Open60M 6003:44:50.1003:44:57.50+01:27:2016:033.7
61NIEMCZYK Michał 160GORZKOWICEMężczyźni Open61M 6103:46:12.0503:46:15.35+01:28:3816:093.7
62BRODZIUK Maciej 309CEWICEMężczyźni Open62M 6203:47:19.8003:47:23.35+01:29:4616:143.7
63GRUSZKIEWICZ Przemysław 5TORZYMMężczyźni Open63M 6303:47:21.6003:47:24.15+01:29:4616:143.7
64STOKOWSKI Arkadiusz 94ŁOSOŚ T.E.A.MŻUKOWOMężczyźni Open64M 6403:47:25.8003:47:28.60+01:29:5116:143.7
65KAMIENIECKI Rafał 73USTKAMężczyźni Open65M 6503:47:38.9503:47:43.10+01:30:0516:153.7
66DOROSZ Mikołaj 275GRYFICEMężczyźni Open66M 6603:47:51.3003:47:57.20+01:30:1916:163.7
67REMPLEWICZ Mariusz 270GRYFICEMężczyźni Open67M 6703:47:51.7003:47:57.45+01:30:2016:163.7
68SOSNOWSKI Tomasz 443MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINMężczyźni Open68M 6803:49:24.9003:49:28.15+01:31:5016:233.7
69ZIOMEK Daniel 169SŁUPSKMężczyźni Open69M 6903:49:28.8503:49:33.40+01:31:5616:233.7
70JONAK Mateusz 334CZERSKMężczyźni Open70M 7003:49:35.9003:49:40.55+01:32:0316:243.7
71WALAS Damian 229CROSSELITETCZEWMężczyźni Open71M 7103:49:45.5503:49:50.20+01:32:1216:243.7
72SKWIERAWSKI Adrian 9ZIELINMężczyźni Open72M 7203:49:52.5003:49:59.50+01:32:2216:253.7
73DOMAŃ Marcin 49OLSZTYNMężczyźni Open73M 7303:50:56.4503:51:01.30+01:33:2416:293.6
74MIKULSKI Wojciech 446OLSZTYNMężczyźni Open74M 7403:50:56.0003:51:01.90+01:33:2416:293.6
75ITRYCH Łukasz 302NULLMężczyźni Open75M 7503:51:26.0503:51:33.00+01:33:5516:313.6
76NAGŁOWSKI Tomasz 238ŁEBCZMężczyźni Open76M 7603:51:58.3503:52:08.35+01:34:3116:343.6
77KOS Michał 239DOMATÓWKOMężczyźni Open77M 7703:51:58.2503:52:08.40+01:34:3116:343.6
78ŁEPSKI Adam 284SŁUPSKMężczyźni Open78M 7803:53:41.9003:53:45.00+01:36:0716:413.6
79DWULIT Marek 198AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open79M 7903:55:30.8503:55:38.85+01:38:0116:493.6
80KRYSIEWICZ Bartek 153BĘDZIE BOLAŁOALEKSANDRÓW ŁÓDZKIMężczyźni Open80M 8003:56:05.2503:56:09.55+01:38:3216:513.6
81TOPOREK Przemek 342BYTÓWMężczyźni Open81M 8103:56:02.7503:56:10.00+01:38:3216:513.6
82STASIAK Przemysław 196GŁÓWCZYCEMężczyźni Open82M 8203:56:08.2503:56:16.85+01:38:3916:523.6
83KAMIŃSKI Marcin 149SMOŁDZINOMężczyźni Open83M 8303:56:19.9503:56:24.15+01:38:4616:523.6
84K-AK Paweł 172GARDNA WIELKAMężczyźni Open84M 8403:56:24.3503:56:32.70+01:38:5516:533.6
85ZUBER Kamil 63SŁUPSKMężczyźni Open85M 8503:56:54.0003:57:03.55+01:39:2616:553.5
86ZIEMANN Tomasz 230CROSSELITETCZEWMężczyźni Open86M 8603:57:03.6503:57:07.45+01:39:3016:563.5
87TURZYŃSKI Karol 12GDAŃSKMężczyźni Open87M 8703:57:14.4503:57:41.45+01:40:0416:563.5
88POKRANT Dariusz 457TORUNMężczyźni Open88M 8803:57:39.6003:57:43.00+01:40:0516:583.5
89SZYPOSZYŃSKI Mikołaj 389BALTIC SEALSSŁUPSKMężczyźni Open89M 8903:59:42.9003:59:45.90+01:42:0817:073.5
90BORECKI Michał 429SŁUPSKMężczyźni Open90M 9004:00:05.0504:00:07.55+01:42:3017:083.5
91GONTEK Łukasz 83ŁOSOŚ T.E.A.MJEZIERZYCEMężczyźni Open91M 9104:00:06.7504:00:09.15+01:42:3117:093.5
92KĘPIŃSKI Marcin 236AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open92M 9204:00:24.4004:00:27.35+01:42:5017:103.5
93TOBIS Marcin 240SŁUPSKMężczyźni Open93M 9304:00:43.4504:00:46.10+01:43:0817:113.5
94WIŚNIEWSKI Michał 245BEST BEASTSBIERKOWOMężczyźni Open94M 9404:00:41.9504:00:46.60+01:43:0917:113.5
95JASLARZ Jarek 25SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMSZCZECINMężczyźni Open95M 9504:00:43.1504:00:52.95+01:43:1517:113.5
96BRODOWSKI Mateusz 249BEST BEASTSUSTKAMężczyźni Open96M 9604:01:14.3004:01:17.50+01:43:4017:133.5
97KADEN Chambers 536UGSTAMężczyźni Open97M 9704:01:27.5004:01:37.35+01:44:0017:143.5
98ANTOSIAK Grzegorz 420DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKMężczyźni Open98M 9804:01:29.9004:01:40.55+01:44:0317:153.5
99JEDLECKI Robert 306SUCHORZEMężczyźni Open99M 9904:01:37.7504:01:45.45+01:44:0817:153.5
100CHRZANOWSKI Mariusz 27KOŁOBRZEGMężczyźni Open100M 10004:03:04.6504:03:14.00+01:45:3617:213.5
101STOSIK Daniel 337NIEBOMężczyźni Open101M 10104:03:17.2504:03:22.65+01:45:4517:223.5
102BĄK Sebastian 92ŁOSOŚ T.E.A.MJEZIERZYCEMężczyźni Open102M 10204:03:46.1004:03:48.00+01:46:1017:243.4
103JAKUBIAK Maciej 351AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open103M 10304:03:42.9504:03:49.30+01:46:1217:243.4
104JAKUB Borowski 352SŁUPSKMężczyźni Open104M 10404:03:44.5004:03:51.25+01:46:1317:243.4
105TWOROGAL Robert 184KOŁOBRZEGMężczyźni Open105M 10504:04:50.2004:04:58.05+01:47:2017:293.4
106MARKIEWICZ Arkadiusz 204MALBORKMężczyźni Open106M 10604:04:59.2004:05:05.05+01:47:2717:303.4
107GAC Michał 425AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open107M 10704:05:20.3004:05:27.25+01:47:4917:313.4
108NIEDŹWIECKI Wojciech 30GDAŃSKMężczyźni Open108M 10804:05:23.6504:05:30.05+01:47:5217:313.4
109DZIEKANOWSKI Bartosz 466SIEMIANICEMężczyźni Open109M 10904:05:33.1004:05:35.95+01:47:5817:323.4
110CERBA Jarosław 22HELL DADDIESGDAŃSKMężczyźni Open110M 11004:05:42.5004:05:47.75+01:48:1017:333.4
111ŚWIGOŃ Daniel 312BYTÓWMężczyźni Open111M 11104:05:48.5004:05:56.20+01:48:1817:333.4
112JEDLECKI Mikołaj 305SUCHORZEMężczyźni Open112M 11204:06:02.4004:06:09.55+01:48:3217:343.4
113PALA Jerzy 50ZABIEGANI CZ-WA/BBL CZ-WACZĘSTOCHOWAMężczyźni Open113M 11304:06:17.7504:06:29.00+01:48:5117:353.4
114STANISŁAWSKI Tomasz 36WARSZAWAMężczyźni Open114M 11404:06:29.8504:06:36.20+01:48:5817:363.4
115CICHOSZ Mateusz 310SŁUPSKMężczyźni Open115M 11504:06:53.5004:07:01.80+01:49:2417:383.4
116ADRYAN Adam 418CKB SŁUPSKSŁUPSKMężczyźni Open116M 11604:07:25.3504:07:33.30+01:49:5617:403.4
117LIPKE Krzysztof 303TCZEWMężczyźni Open117M 11704:07:30.5004:07:37.60+01:50:0017:403.4
118CIESIELSKI Dawid 151BRYZA POSTOMINOUSTKAMężczyźni Open118M 11804:07:39.2504:07:43.25+01:50:0517:413.4
119MYSZEWSKI Piotr 330BYTÓWMężczyźni Open119M 11904:08:20.0004:08:27.45+01:50:5017:443.4
120KOWALEWSKI Marek 227KOLBUDYMężczyźni Open120M 12004:09:02.4004:09:07.10+01:51:2917:473.4
121JERECZEK Tomasz 222SULĘCZYNOMężczyźni Open121M 12104:09:03.2504:09:08.20+01:51:3017:473.4
122KAPCZYŃSKI Damian 155BYLE DOBIEC :-)MASZEWO LĘBORSKIEMężczyźni Open122M 12204:09:38.5504:09:43.15+01:52:0517:493.4
123BRZÓSKA Szymon 52HELL DADDIESGDAŃSKMężczyźni Open123M 12304:09:53.9004:09:59.30+01:52:2217:513.4
124ADAMKIEWICZ Marian 301WYBITE JEDYNKIKONINMężczyźni Open124M 12404:09:57.5004:10:01.20+01:52:2317:513.4
125FILIPCZAK Łukasz 384SŁUPSKMężczyźni Open125M 12504:11:12.0504:11:21.25+01:53:4317:563.3
126TRZĘSOWSKI Szymon 259KALISZMężczyźni Open126M 12604:12:13.2004:12:23.65+01:54:4618:003.3
127POLAŃSKI Błażej 362LO REDZIKOWOREDZIKOWOMężczyźni Open127M 12704:12:34.0504:12:37.45+01:55:0018:023.3
128GOERIG Michał 226HUSARIA RACE TEAMKOSZALINMężczyźni Open128M 12804:12:49.6004:12:54.95+01:55:1718:033.3
129ZAJKO Michał 355SŁUPSKMężczyźni Open129M 12904:13:00.1004:13:04.65+01:55:2718:043.3
130GULATOWSKI Rafał 166FORMA SIERAKOWICEKAMIENICA SZLACHECKAMężczyźni Open130M 13004:13:19.6004:13:25.35+01:55:4818:053.3
131DUDEK Paweł 297GDYNIAMężczyźni Open131M 13104:14:15.1004:14:21.65+01:56:4418:093.3
132JARCZYŃSKI Maciej 296PISZMężczyźni Open132M 13204:14:16.0004:14:21.85+01:56:4418:093.3
133FRĄTCZAK Sławomir 464SŁUPSKMężczyźni Open133M 13304:14:16.4004:14:22.00+01:56:4418:093.3
134SERDEŃ Piotr 271ZGIERZMężczyźni Open134M 13404:14:31.2004:14:36.95+01:56:5918:103.3
135KAMECKI Krystian 272ZGIERZMężczyźni Open135M 13504:14:31.9004:14:37.25+01:56:5918:103.3
136KUBERA Kajetan 400BALTIC SEALSUSTKAMężczyźni Open136M 13604:15:35.4504:15:35.45+01:57:5818:153.3
137POTASIŃSKI Roman 456SŁUPSKMężczyźni Open137M 13704:16:01.1004:16:06.70+01:58:2918:173.3
138KRZACZKOWSKI Damian 402DĘBNICA KASZUBSKAMężczyźni Open138M 13804:16:26.7004:16:31.60+01:58:5418:193.3
139KRZACZKOWSKI Lech 399DĘBNICA KASZUBSKAMężczyźni Open139M 13904:16:32.9504:16:32.95+01:58:5518:193.3
140WOS Patryk 299MOSTY K.LEBORKAMężczyźni Open140M 14004:16:51.7004:16:58.65+01:59:2118:203.3
141GNIBA Tomasz 300LEBORKMężczyźni Open141M 14104:16:51.6004:16:58.75+01:59:2118:203.3
142KABUŁA Ziemowit 451SŁUPSKMężczyźni Open142M 14204:17:36.9004:17:36.90+01:59:5918:243.3
143LIBERADZKI Marcin 364ATHLETIC APOLLOWEJHEROWOMężczyźni Open143M 14304:17:47.6004:18:01.15+02:00:2318:243.3
144LIS Grzegorz 295LĘBORKMężczyźni Open144M 14404:17:56.4504:18:02.45+02:00:2518:253.3
145MIELEWCZYK Bartłomiej 368SIERAKOWICEMężczyźni Open145M 14504:19:45.7004:19:51.45+02:02:1418:333.2
146SZULC Arkadius 156CROSSELITETCZEWMężczyźni Open146M 14604:20:12.2004:20:18.90+02:02:4118:353.2
147KWELA Krystian 422CROSSELITETCZEWMężczyźni Open147M 14704:21:24.3004:21:29.30+02:03:5218:403.2
148KONIECZKOWSKI Tomasz 426CROSSELITEPELPLINMężczyźni Open148M 14804:21:43.4504:21:48.85+02:04:1118:413.2
149KOMOROWSKI Maciej 186CROSSELITELUBISZEWOMężczyźni Open149M 14904:22:00.8004:22:05.75+02:04:2818:423.2
150PODGÓRSKI Tomasz 31NOWY DWÓR GDAŃSKIMężczyźni Open150M 15004:22:00.7004:22:08.45+02:04:3118:423.2
151DOBRZENIECKI Adam 29GDAŃSKMężczyźni Open151M 15104:22:02.3504:22:09.20+02:04:3118:433.2
152SZYMCZAK Adam 298KOBYLNICAMężczyźni Open152M 15204:23:07.4504:23:12.50+02:05:3518:473.2
153WALIŁKO Marcin 290SŁUPSKMężczyźni Open153M 15304:23:07.6504:23:12.95+02:05:3518:473.2
154CĘTKOWSKI Rafał 323USTKAMężczyźni Open154M 15404:23:44.7004:23:48.65+02:06:1118:503.2
155SCHISMAK Łukasz 64SMOŁDZINOMężczyźni Open155M 15504:24:23.6504:24:29.20+02:06:5118:533.2
156GRZESIAK Tomasz 349JW1223KOSZALINMężczyźni Open156M 15604:26:50.7004:26:55.90+02:09:1819:033.1
157KOSMALA Damian 174SIANÓWMężczyźni Open157M 15704:26:51.5004:26:56.25+02:09:1819:033.1
158JERMAKOWICZ Wiktor 242TYMIEŃMężczyźni Open158M 15804:26:55.3504:27:03.65+02:09:2619:033.1
159BORZYSZKOWSKI Jordan 327BYTÓWMężczyźni Open159M 15904:26:57.8504:27:05.35+02:09:2819:043.1
160CIESZYŃSKI Sławomir 124BYDGOSZCZMężczyźni Open160M 16004:26:58.7504:27:06.00+02:09:2819:043.1
161JERMAKOWICZ Piotr 243KOSZALINMężczyźni Open161M 16104:27:02.2004:27:09.65+02:09:3219:043.1
162LATKOWSKI Mateusz 197JW 1223KOSZALINMężczyźni Open162M 16204:27:09.1004:27:14.00+02:09:3619:053.1
163WISIEŃSKI Maciej 175KOSZALINMężczyźni Open163M 16304:27:14.2504:27:14.25+02:09:3619:053.1
164CICHOSZ Kamil 311BYTÓWMężczyźni Open164M 16404:27:49.7004:27:57.70+02:10:2019:073.1
165POBIEDZIŃSKI Sławomir 433LĘBORKMężczyźni Open165M 16504:29:28.4504:29:33.80+02:11:5619:143.1
166BAZELAK Piotr 345MIELNOMężczyźni Open166M 16604:29:43.2004:29:49.35+02:12:1219:153.1
167DUSZYŃSKI Grzegorz 244DARŁOWOMężczyźni Open167M 16704:30:43.4004:30:51.70+02:13:1419:203.1
168BOSY Krzysztof 248TYMIENMężczyźni Open168M 16804:30:44.5004:30:52.20+02:13:1419:203.1
169GRODZKI Mateusz 62SŁUPSKMężczyźni Open169M 16904:30:46.2004:30:54.50+02:13:1719:203.1
170SPERA Jakub 61SŁUPSKMężczyźni Open170M 17004:30:46.0504:30:54.55+02:13:1719:203.1
171KAMINSKI Kamil 55OZ PĘDZĄCE KALORYFERYKOSZALINMężczyźni Open171M 17104:30:58.1504:31:05.90+02:13:2819:213.1
172SASKO Dominik 341USTKAMężczyźni Open172M 17204:34:07.1004:34:11.05+02:16:3319:343.1
173KOZŁOWSKI Marcin 1BREMENMężczyźni Open173M 17304:34:21.5504:34:29.10+02:16:5119:353.1
174LESZCZYŃSKI Łukasz 54SŁUPSKMężczyźni Open174M 17404:34:25.5504:34:33.10+02:16:5519:363.1
175FIRA Adam 179SIANÓWMężczyźni Open175M 17504:34:42.2504:34:45.25+02:17:0719:373.1
176MERING Patryk 56BREMENMężczyźni Open176M 17604:35:23.5504:35:23.55+02:17:4619:403.1
177BUCZYŃSKI Michał 320CHOCEŃMężczyźni Open177M 17704:35:51.0004:35:58.50+02:18:2119:423
178KUKULSKI Szymon 252STRZELINOMężczyźni Open178M 17804:35:56.1504:36:06.90+02:18:2919:423
179KOŁTONOWSKI Jakub 360LO REDZIKOWOREDZIKOWOMężczyźni Open179M 17904:36:04.7004:36:08.70+02:18:3119:433
180SOBOLEWSKI Tomasz 114STRZELINOMężczyźni Open180M 18004:35:59.2004:36:09.70+02:18:3219:423
181KLIMEK Przemysław 8KOSZALINMężczyźni Open181M 18104:37:43.9004:37:47.60+02:20:1019:503
182SOSNOVSKYI Yehor 344KOSZALINMężczyźni Open182M 18204:37:43.5504:37:47.90+02:20:1019:503
183KLIMEK Łukasz 7SŁUPSKMężczyźni Open183M 18304:37:43.4004:37:48.05+02:20:1019:503
184DARASEWICZ Krzysztof 39HELL DADDIESSTAROGARD GDAŃSKIMężczyźni Open184M 18404:38:25.7504:38:34.35+02:20:5719:533
185NARODZONEK Paweł 224ŁUPAWAMężczyźni Open185M 18504:39:46.4004:39:50.70+02:22:1319:593
186MICHALAK Kamil 120SŁUPSKMężczyźni Open186M 18604:39:47.2004:39:50.75+02:22:1319:593
187DARASEWICZ Mateusz 42HELL DADDIESŁĘGOWOMężczyźni Open187M 18704:39:52.8004:40:01.40+02:22:2419:593
188CEJKO Karol 449SŁUPSKMężczyźni Open188M 18804:40:12.9504:40:17.85+02:22:4020:003
189KUCHARSKI Radek 438CENTRUM KETTLEBELL SŁUPSKSŁUPSKMężczyźni Open189M 18904:40:19.8504:40:30.35+02:22:5320:013
190WASILEWSKI Marek 294SŁUPSKMężczyźni Open190M 19004:40:30.0004:40:35.50+02:22:5820:023
191ŚLUSARSKI Grzegorz 432TRZEBIELINOMężczyźni Open191M 19104:40:43.3004:40:48.95+02:23:1120:033
192FILIPIAK Adrian 265AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open192M 19204:42:02.2004:42:05.95+02:24:2820:083
193BUTH Travis 472AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open193M 19304:42:32.0004:42:37.15+02:24:5920:103
194STOSIK Tomasz 339KARSINMężczyźni Open194M 19404:42:54.4004:42:59.15+02:25:2120:123
195TUJAKA Grzegorz 100KOSZALINMężczyźni Open195M 19504:42:57.9004:43:04.35+02:25:2720:123
196JAGODZIŃSKI Damian 427GDAŃSKMężczyźni Open196M 19604:44:18.6504:44:21.35+02:26:4420:183
197PĘDZIK Marek 211GRYFICEMężczyźni Open197M 19704:46:13.6004:46:19.10+02:28:4120:262.9
198SCHUMERTL Tomasz 10GDAŃSKMężczyźni Open198M 19804:47:38.6004:48:05.35+02:30:2820:322.9
199DOBKOWSKI Tomasz 11GORĘCZYNOMężczyźni Open199M 19904:47:38.9504:48:05.45+02:30:2820:322.9
200TURZYŃSKI Grzegorz 13KOBYSEWOMężczyźni Open200M 20004:47:39.1504:48:05.65+02:30:2820:322.9
201DASZKIEWICZ Przemysław 185SPORT FACTORYTORUŃMężczyźni Open201M 20104:49:01.1004:49:05.05+02:31:2720:382.9
202SZADKOWSKI Rafał 106WYBITE JEDYNKIKONINMężczyźni Open202M 20204:49:05.5004:49:08.90+02:31:3120:382.9
203TOPOLSKI Marcin 289ŁÓDŹMężczyźni Open203M 20304:49:56.7004:49:56.70+02:32:1920:422.9
204CHOJNACKI Dawid 326ŁÓDŹMężczyźni Open204M 20404:49:58.2504:50:04.75+02:32:2720:422.9
205FRĄTCZAK Sylwester 318SZADEKMężczyźni Open205M 20504:49:58.2504:50:05.70+02:32:2820:422.9
206ŁUŃSKI Maciej 3ZŁOTÓWMężczyźni Open206M 20604:50:29.5004:50:29.50+02:32:5220:442.9
207BUBEŁA Łukasz 126KĘPICEMężczyźni Open207M 20704:51:12.4504:51:17.80+02:33:4020:482.9
208PIELKA Grzegorz 241OLKUSZMężczyźni Open208M 20804:52:06.3504:52:17.10+02:34:3920:512.9
209JERZ Adam 167BLIZANÓWMężczyźni Open209M 20904:52:05.8004:52:17.15+02:34:3920:512.9
210MUSZYŃSKI Michał 115OLSZTYNMężczyźni Open210M 21004:52:33.0004:52:38.30+02:35:0120:532.9
211CHOLEW Błażej 539SŁAWNOMężczyźni Open211M 21104:52:44.7004:52:48.40+02:35:1120:542.9
212CASTRO Robert 537UGSTAMężczyźni Open212M 21204:53:48.3004:53:58.90+02:36:2120:592.9
213WĄSOWSKI Mateusz 365KOSZALINMężczyźni Open213M 21304:54:02.5504:54:09.60+02:36:3221:002.9
214ŻEROMSKI Dawid 21KOSZALINMężczyźni Open214M 21404:54:32.3004:54:39.25+02:37:0121:022.9
215MALEK Sebastian 68CZARNA DĄBRÓWKAMężczyźni Open215M 21504:55:42.1004:55:47.95+02:38:1021:072.8
216WIŚNIEWSKI Damian 150KAMNICAMężczyźni Open216M 21604:56:08.5504:56:15.00+02:38:3721:092.8
217OSTROWSKI Mirosław 69ZDROWOTEL TEAM ŁEBA / KLUB 42,2ŁEBAMężczyźni Open217M 21704:56:43.3504:56:49.40+02:39:1221:112.8
218OCIEPKA Mariusz 74USTKAMężczyźni Open218M 21804:57:03.4004:57:11.80+02:39:3421:132.8
219SIDOR Mariusz 213ŁOSOŚ T.E.A.MSŁUPSKMężczyźni Open219M 21904:57:36.8504:57:41.65+02:40:0421:152.8
220BROLL Mariusz 104ŁOSOŚ T.E.A.MJEZIERZYCEMężczyźni Open220M 22004:57:39.8004:57:42.30+02:40:0521:152.8
221KARWACKI Adrian 247BEST BEASTSUSTKAMężczyźni Open221M 22104:58:15.2504:58:19.30+02:40:4221:182.8
222PURZYCKI Sebastian 477BOLESŁAWICEMężczyźni Open222M 22204:58:15.4504:58:19.60+02:40:4221:182.8
223MARJAŃSKI Marcel 359ŁOSOŚ TEAMKOSZALINMężczyźni Open223M 22305:00:15.0505:00:17.70+02:42:4021:262.8
224NOWAK Dariusz 93ŁOSOŚ T.E.A.MGWIAZDOWOMężczyźni Open224M 22405:00:16.2005:00:18.40+02:42:4121:262.8
225PIEC Mateusz 77USTKAMężczyźni Open225M 22505:00:29.2505:00:36.35+02:42:5921:272.8
226KAPELA Marcin 78USTKAMężczyźni Open226M 22605:00:28.1005:00:36.75+02:42:5921:272.8
227KOWALSKI Roman 421KOSZALINMężczyźni Open227M 22705:01:18.5505:01:26.25+02:43:4821:312.8
228UZDALEVIC Ksistof 237KOSZALINMężczyźni Open228M 22805:01:18.0005:01:26.30+02:43:4921:312.8
229REMUS Janusz 417BEST BEASTSSŁUPSKMężczyźni Open229M 22905:02:45.4505:02:49.20+02:45:1121:372.8
230TYRKA Paweł 162KĘPICEMężczyźni Open230M 23005:03:09.9505:03:17.85+02:45:4021:392.8
231TYRKA Emil 135KĘPICEMężczyźni Open231M 23105:03:27.3505:03:36.30+02:45:5921:402.8
232OHLER Marcin 113TUCHOLAMężczyźni Open232M 23205:04:42.2505:04:51.90+02:47:1421:452.8
233FILIPIAK Mateusz 103GDAŃSKMężczyźni Open233M 23305:04:46.2505:04:56.40+02:47:1921:462.8
234MANIA Ireneusz 125ZDROWOTEL TEAM ŁEBAŁEBAMężczyźni Open234M 23405:07:32.4505:07:39.20+02:50:0121:582.7
235MALLEK Grzegorz 460AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open235M 23505:08:51.0505:08:59.65+02:51:2222:032.7
236MASZCZAK Kuba 380ELITARNA GRUPA BALTOSŁUPSKMężczyźni Open236M 23605:10:03.7505:10:11.50+02:52:3422:082.7
237ŚWITEK Dominik 390ELITARNA GRUPA BALTOBOLESŁAWICEMężczyźni Open237M 23705:10:03.0005:10:11.65+02:52:3422:082.7
238JĘDRZEJCZAK Paweł 376ELITARNA GRUPA BALTODĘBOWA 21Mężczyźni Open238M 23805:10:03.3005:10:11.85+02:52:3422:082.7
239STRĄK Janusz 371ELITARNA GRUPA BALTOUSTKAMężczyźni Open239M 23905:10:04.2505:10:12.65+02:52:3522:082.7
240KOŚCIESZA Michał 14USTKAMężczyźni Open240M 24005:10:27.8505:10:36.60+02:52:5922:102.7
241GRABOWSKI Dominik 255SARBSKMężczyźni Open241M 24105:12:52.3005:12:58.65+02:55:2122:202.7
242RUTKOWSKI Krzysztof 34WŁOCŁAWEKMężczyźni Open242M 24205:13:32.1005:13:40.20+02:56:0222:232.7
243RUTKOWSKI Dawid 33GDAŃSKMężczyźni Open243M 24305:13:34.2005:13:42.05+02:56:0422:232.7
244BRODZIK Mariusz 328OSTROŁĘKAMężczyźni Open244M 24405:15:51.9505:15:55.10+02:58:1722:332.7
245WENCŁAWSKI Michał 214DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKMężczyźni Open245M 24505:16:43.1505:16:53.00+02:59:1522:372.7
246KRYSTEK Adam 396ASSECO ACTIVE TEAMGDAŃSKMężczyźni Open246M 24605:17:04.1505:17:16.55+02:59:3922:382.6
247CZARNECKI Tomasz 393WARSZAWAMężczyźni Open247M 24705:17:05.1005:17:17.75+02:59:4022:382.6
248WŁOSZCZYŃSKI Radosław 434SŁUPSKMężczyźni Open248M 24805:20:09.2005:20:21.25+03:02:4322:522.6
249KOSZYCKI Tomasz 291SŁUPSKMężczyźni Open249M 24905:20:17.5005:20:29.40+03:02:5222:522.6
250PALUSZYŃSKI Przemysław 46SZCZECINMężczyźni Open250M 25005:20:40.4505:20:47.35+03:03:1022:542.6
251GALIŃSKI Artur 333LUG TEAMZIELONA GÓRAMężczyźni Open251M 25105:21:07.2505:21:16.80+03:03:3922:562.6
252PIETRYSZAK Daniel 336LUG TEAMZIELONA GÓRAMężczyźni Open252M 25205:21:15.4005:21:24.45+03:03:4722:562.6
253RZESZOTARSKI Jacek 53SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEG-BUDZISTOWOMężczyźni Open253M 25305:22:27.1005:22:35.70+03:04:5823:012.6
254BARTYZEL Wojciech 138LO REDZIKOWOSTARKOWOMężczyźni Open254M 25405:22:32.9505:22:39.35+03:05:0223:022.6
255NIEWADZIŁ Jakub 367LO REDZIKOWOUSTKAMężczyźni Open255M 25505:22:32.9005:22:39.35+03:05:0223:022.6
256SŁAWIŚKI Brajan 152LO REDZIKOWOJEZIERZYCEMężczyźni Open256M 25605:22:32.4505:22:39.55+03:05:0223:022.6
257WASIŃSKI Paweł 435SŁUPSKMężczyźni Open257M 25705:22:50.3505:23:00.95+03:05:2323:032.6
258GLINIECKI - KLOC Adrian 436COWABUNGASŁUPSKMężczyźni Open258M 25805:22:49.3505:23:01.05+03:05:2323:032.6
259CAHILL Jason 469SŁUPSKMężczyźni Open259M 25905:25:16.0005:25:20.80+03:07:4323:142.6
260ROSS Josh 475AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open260M 26005:25:26.3005:25:26.30+03:07:4923:142.6
261RAKOWSKI Sebastian 348SŁUPSKMężczyźni Open261M 26105:25:39.9005:25:43.75+03:08:0623:152.6
262JAKOSALEM Paul 470AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open262M 26205:25:47.0005:25:50.60+03:08:1323:162.6
263MARTINEZ Sabino 471AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open263M 26305:25:46.0005:25:51.65+03:08:1423:162.6
264MORDWIŁKO Oskar 140LO REDZIKOWOJEZIERZYCEMężczyźni Open264M 26405:26:43.7505:26:49.60+03:09:1223:202.6
265OLLIK Marcin 111SŁUPSKMężczyźni Open265M 26505:28:40.8005:28:51.65+03:11:1423:282.6
266JAKUBOWSKI Andrzej 176SŁUPSKMężczyźni Open266M 26605:28:40.9005:28:51.95+03:11:1423:282.6
267SZUMOWSKI Radosław 75USTKAMężczyźni Open267M 26705:30:29.8505:30:38.85+03:13:0123:362.5
268JAKUBOWSKI Jarosław 76BYDLINOMężczyźni Open268M 26805:30:30.1005:30:39.85+03:13:0223:362.5
269KUCHARSKI Kamil 398USTKAMężczyźni Open269M 26905:30:30.5505:30:39.90+03:13:0223:362.5
270ŚMIERSZCZ Tomasz 541SŁUPSKMężczyźni Open270M 27005:33:41.4505:33:47.55+03:16:1023:502.5
271MEISSNER Marcin 193GDAŃSKMężczyźni Open271M 27105:40:03.3505:40:11.80+03:22:3424:172.5
272SOBKÓW Zbigniew 441OPTINAVSŁUPSKMężczyźni Open272M 27205:47:00.5505:47:10.50+03:29:3324:472.4
273DRATWA Daniel 304BŁOTNE ŚLIMAKIGDANSKMężczyźni Open273M 27305:47:00.2505:47:10.55+03:29:3324:472.4
274CHUMEK Tomek 375ELITARNA GRUPA BALTOSŁUPSKMężczyźni Open274M 27405:47:05.9005:47:14.25+03:29:3624:472.4
275DIEMIENTIEW Grzegorz 335GRABNOMężczyźni Open275M 27505:47:04.8505:47:16.00+03:29:3824:472.4
276KURYŁOWICZ Kamil 465SŁUPSKMężczyźni Open276M 27605:51:32.6505:51:39.10+03:34:0125:062.4
277GRZYBOWSKI Jarek 407SADLINKIMężczyźni Open277M 27705:53:12.0505:53:16.85+03:35:3925:132.4
278WILK Sebastian 408CLIMATRONIXSADLINKIMężczyźni Open278M 27805:56:19.3505:56:19.35+03:38:4225:272.4
279KALKOWSKA Piotr 413CLIMATRONIXSADLINKIMężczyźni Open279M 27906:03:05.5006:03:10.80+03:45:3325:562.3
280WILK Damian 461CLIMATRONIXSDALINKIMężczyźni Open280M 28006:06:06.2006:06:06.20+03:48:2826:092.3
281RÓG Robert 86BYDGOSZCZMężczyźni Open281M 28106:12:03.8006:12:10.70+03:54:3326:342.3
282CZERNIAK Artur 391SŁUPSKMężczyźni Open282M 28206:25:34.7506:25:43.40+04:08:0627:322.2
283STASZAK Adam 531PERSONALNE TRENINGI FUNKCJONALNE JACEK & AGNIESZKAKOSZALINMężczyźni Open283M 28307:21:01.7507:21:06.20+05:03:2831:301.9
284ZUNIGE Mario 474AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open284M 284   
285ASMANN Miłosz 116OLSZTYNMężczyźni Open285M 285   
286ŚNIEGULSKI Marcin 107KĘPICEMężczyźni Open286M 286   
287TYRKA Robert 109KĘPICEMężczyźni Open287M 287   
Znaleziono 287 wynik(ów)