MUD MAX DOLINA CHARLOTTY

Organizator/ Organizer:
Tourtrend sp. z o.o.
Data/ Date:
2018-10-13
Miejsce/ Place:
Dolina Charlotty
Dystans/ Distance:
8 km
Zgłoszonych/ Registered:
618
Wystartowało/ Started:
556
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
554
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: 10:00 - OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MFalaCzas
netto
8km
Czas
brutto
8km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1GUZ Grzegorz 75WYBITE JEDYNKIŚWIECIEMężczyźni Open3M 3fala 10:0001:08:04.1501:08:08.90 8:307.1
2ĆWIRZEŃ Marcin 157WOLF TEAMTRZCIANKAMężczyźni Open4M 4fala 10:0001:08:47.7501:08:52.20+00:00:438:367
3KOWALSKI Bartosz 201POSITIVE FREAKS TEAMTURZNICEMężczyźni Open7M 7fala 10:0001:15:08.7501:15:12.95+00:07:049:236.4
4ŁOTOCKI Rafał 158WOLF TEAMTRZCIANKAMężczyźni Open10M 10fala 10:0001:15:50.4501:15:55.25+00:07:469:286.3
5KOWALSKI Józef 169PSITIVE FREAKS TEAMGRUDZIĄDZMężczyźni Open13M 13fala 10:0001:17:02.9001:17:08.00+00:08:599:376.2
6BASIUKIEWICZ Marcin 276AT-AKTYWNY TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWMężczyźni Open14M 14fala 10:0001:17:25.8501:17:30.50+00:09:219:406.2
7SŁODZIŃSKI Gabriel 55Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEMężczyźni Open20M 20fala 10:0001:20:49.7001:20:53.95+00:12:4510:065.9
8GAWROŃSKA Weronika 160WOLF TEAMBIAŁAKobiety Open1K 1fala 10:0001:24:38.2001:24:43.25+00:16:3410:345.7
9BIŃCZYK Mariusz 193JAROSŁAWIECMężczyźni Open31M 31fala 10:0001:26:12.3501:26:18.00+00:18:0910:465.6
10WŁADYKO Rafał 122JRG 2 KOSZALINKOSZALINMężczyźni Open32M 32fala 10:0001:26:12.1001:26:20.05+00:18:1110:465.6
11KOZŁOWSKI Radosław 341BEST BEASTSBYDLINOMężczyźni Open37M 37fala 10:0001:28:29.2501:28:34.35+00:20:2511:035.4
12BENGIER Kamil 340BEST BEASTSBYDLINOMężczyźni Open38M 38fala 10:0001:28:29.6501:28:34.85+00:20:2511:035.4
13GONTEK Łukasz 443Ł.O.S.O.Ś TEAMSŁUPSKMężczyźni Open48M 48fala 10:0001:32:41.8001:32:46.60+00:24:3711:355.2
14KOZAK Paweł 233GARDNA WIELKAMężczyźni Open59M 59fala 10:0001:36:42.6501:36:49.65+00:28:4012:055
15ŻŁOBIŃSKI Maciej 266GŁÓWCZYCEMężczyźni Open60M 60fala 10:0001:36:41.9001:36:49.70+00:28:4012:055
16STASIAK Przemysław 225GŁÓWCZYCEMężczyźni Open61M 61fala 10:0001:36:42.2501:36:49.75+00:28:4012:055
17PRACH Cezary 235USTKAMężczyźni Open62M 62fala 10:0001:36:42.8001:36:50.05+00:28:4112:055
18MATEREK Bogdan 63DEBRZNOMężczyźni Open63M 63fala 10:0001:37:16.0501:37:20.95+00:29:1212:094.9
19PYŚKO Tomasz 145PRUSZCZ GDAŃSKIMężczyźni Open64M 64fala 10:0001:37:15.6001:37:21.35+00:29:1212:094.9
20NOWACKI Arkadiusz 16MIASTKOMężczyźni Open65M 65fala 10:0001:37:27.4501:37:33.15+00:29:2412:114.9
21WIŚNIEWSKI Damian 14MIASTKOMężczyźni Open77M 77fala 10:0001:42:53.9501:42:59.80+00:34:5012:514.7
22KRASZEWSKI Arkadiusz 9GDAŃSKMężczyźni Open80M 80fala 10:0001:44:06.1001:44:12.55+00:36:0313:004.6
23GODAWA Aleksandra 124WOLF TEAMTRZCIANKAKobiety Open8K 8fala 10:0001:45:08.1001:45:13.45+00:37:0413:084.6
24KOZUB Tomasz 589Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEMężczyźni Open86M 86fala 10:0001:45:08.2501:45:14.00+00:37:0513:084.6
25KAMIŃSKI Marcin 196MOCZYMORDY TEAMSMOŁDZINOMężczyźni Open88M 88fala 10:0001:45:18.7001:45:28.65+00:37:1913:094.6
26BOSY Dawid 218NADMORSKI ŁYKEND SKŁADTYMIEŃMężczyźni Open95M 95fala 10:0001:47:21.6501:47:29.55+00:39:2013:254.5
27JERMAKOWICZ Victor 210NADMORSKI ŁYKEND SKŁADTYMIENMężczyźni Open96M 96fala 10:0001:47:22.0501:47:30.15+00:39:2113:254.5
28DROŻDŻAL Radosław 123JW 1223KOSZALINMężczyźni Open98M 98fala 10:0001:47:31.5501:47:39.55+00:39:3013:264.5
29BRANDT Arkadiusz 359BYDLINOMężczyźni Open108M 108fala 10:0001:48:43.2501:48:48.35+00:40:3913:354.4
30FIRA Adam 71TRAWICASIANÓWMężczyźni Open122M 122fala 10:0001:51:03.9001:51:11.30+00:43:0213:534.3
31ŁASTOWSKI Dariusz 159TRZCIANKAMężczyźni Open123M 123fala 10:0001:51:31.4501:51:36.55+00:43:2713:564.3
32ŻUKOWSKA-MATUS Ewa 88TRZCIANKAKobiety Open14K 14fala 10:0001:51:52.5001:51:57.55+00:43:4813:594.3
33KUBIAK Kaj 156WOLF TEAMTRZCIANKAMężczyźni Open124M 124fala 10:0001:52:18.2001:52:23.45+00:44:1414:024.3
34CZERWIŃSKA-HARĘZIAK Milena 170CKB SŁUPSKSIEMIANICEKobiety Open15K 15fala 10:0001:52:37.2501:52:43.95+00:44:3514:044.3
35CHOLEWA Błażej 267SŁAWNOMężczyźni Open125M 125fala 10:0001:53:00.9501:53:07.85+00:44:5814:074.2
36ORNOWSKI Paweł 680Mężczyźni Open128M 128fala 10:0001:53:22.2001:53:28.90+00:45:2014:104.2
37SŁONIEWSKA Monika 144GDYNIAKobiety Open22K 22fala 10:0001:55:57.3001:56:02.85+00:47:5314:294.1
38SZADKOWSKI Rafał 1WYBITE JEDYNKIKONINMężczyźni Open146M 146fala 10:0001:57:10.4001:57:15.45+00:49:0614:384.1
39PAWLIK Joanna 182GDAŃSKKobiety Open24K 24fala 10:0001:57:11.2001:57:17.75+00:49:0814:384.1
40PAWLIK Paweł 183GDAŃSKMężczyźni Open147M 147fala 10:0001:57:11.9001:57:17.90+00:49:0914:384.1
41ITRYCH Łukasz 184AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open148M 148fala 10:0001:57:11.7501:57:18.05+00:49:0914:394.1
42DAWIDOWICZ Łukasz 232BEST BEASTSSŁUPSKMężczyźni Open170M 170fala 10:0002:01:45.1502:01:55.55+00:53:4615:133.9
43DAWIDOWICZ Żaneta 234BEST BEASTSSŁUPSKKobiety Open40K 40fala 10:0002:01:45.9502:01:56.10+00:53:4715:133.9
44SZYPOSZYŃSKI Mikołaj 417BEST BEASTSSŁUPSKMężczyźni Open176M 176fala 10:0002:04:47.8002:04:58.35+00:56:4915:363.8
45NIZIOŁ Patryk 578BEST BEASTSKOBYLNICAMężczyźni Open177M 177fala 10:0002:04:47.6502:04:58.40+00:56:4915:363.8
46JERMAKOWICZ Piotr 206NADMORSKI ŁYKEND SKŁADPLEŚNAMężczyźni Open179M 179fala 10:0002:06:24.1502:06:31.40+00:58:2215:483.8
47BOSY Krzysztof 208NADMORSKI ŁYKEND SKŁADTYMIEŃMężczyźni Open180M 180fala 10:0002:06:35.2002:06:43.50+00:58:3415:493.8
48CZAPLA Jędrzej 592OGRODNICYKOŚCIERZYNAMężczyźni Open185M 185fala 10:0002:09:53.3502:10:01.85+01:01:5216:143.7
49PERSZEWSKI Robert 471OGRODNICYDZIEMIANYMężczyźni Open186M 186fala 10:0002:09:54.2502:10:02.45+01:01:5316:143.7
50WĄSOWSKI Mateusz 10KOSZALINMężczyźni Open187M 187fala 10:0002:10:50.5002:10:56.60+01:02:4716:213.7
51WIECZOREK Klaudia 677Kobiety Open49K 49fala 10:0002:10:52.8002:10:58.80+01:02:4916:213.7
52SZEWCZUK Łukasz 260GŁÓWCZYCEMężczyźni Open195M 195fala 10:0002:12:40.0002:12:47.40+01:04:3816:353.6
53ŚMIELAK Łukasz 175SŁUPSKMężczyźni Open242M 242fala 10:0002:25:41.4502:25:47.50+01:17:3818:123.3
54SAŁAJ Angelika 329METALCORP TEAMKOBYLNICAKobiety Open127K 127fala 10:0002:36:16.9002:36:26.05+01:28:1719:323.1
55GRABARCZYK Wojciech 236BEST BEASTSSŁUPSKMężczyźni Open283M 283fala 10:0002:36:16.3502:36:26.15+01:28:1719:323.1
56SZYPOSZYŃSKA Róża 411SŁUPSKKobiety Open128K 128fala 10:0002:36:15.2502:36:26.25+01:28:1719:313.1
57NIZIOŁ Marcin 579BEST BEASTSKOBYLNICAMężczyźni Open284M 284fala 10:0002:36:16.9002:36:26.35+01:28:1719:323.1
58DUDA Róża 252METALCORP TEAMSŁUPSKKobiety Open129K 129fala 10:0002:36:17.2502:36:26.40+01:28:1719:323.1
59NIZIOŁ Małgorzata 421BEST BEASTSKOBYLNICAKobiety Open130K 130fala 10:0002:36:16.5502:36:26.55+01:28:1719:323.1
60KOPIJ Julianna 95#SĄGORSIGŁÓWCZYCEKobiety Open131K 131fala 10:0002:36:36.9502:36:43.75+01:28:3419:343.1
61STASIAK Katarzyna 226GŁÓWCZYCEKobiety Open132K 132fala 10:0002:36:36.5502:36:43.75+01:28:3419:343.1
62WESOŁOWSKI Michał Jonasz 209OZORKÓWMężczyźni Open297M 297fala 10:0002:31:25.9502:39:44.45+01:31:3518:553.2
63WESOŁOWSKI Michał Marcin 19PIASECZNOMężczyźni Open298M 298fala 10:0002:31:32.3002:39:44.65+01:31:3518:563.2
64WEILAND Adrian 222NIGHT WOLVESSŁUPSKMężczyźni Open304M 304fala 10:0002:42:51.8002:43:03.95+01:34:5520:212.9
65BROLL Oliwia 545Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEKobiety Open142K 142fala 10:0002:42:52.8002:43:04.05+01:34:5520:212.9
66KAJA Justyna 452BEST BEASTSSŁUPSKKobiety Open143K 143fala 10:0002:42:54.1502:43:04.45+01:34:5520:212.9
67SIDOR Iza 221ŁOSOŚ T.E.A.M. / NIGHT WOLVESSŁUPSKKobiety Open144K 144fala 10:0002:42:55.9002:43:05.85+01:34:5620:222.9
68NOWAKOWSKI Brajan 586Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEMężczyźni Open305M 305fala 10:0002:42:54.7502:43:06.40+01:34:5720:212.9
69BROLL Wioletta 544Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEKobiety Open145K 145fala 10:0002:42:55.1002:43:06.45+01:34:5720:212.9
70CZERWIŃSKA Anna 219BEST BEASTSSŁUPSKKobiety Open146K 146fala 10:0002:42:56.3502:43:06.75+01:34:5720:222.9
71SIDOR Mariusz 220ŁOSOŚ T.E.A.M. / NIGHT WOLVESSŁUPSKMężczyźni Open306M 306fala 10:0002:42:55.3502:43:07.10+01:34:5820:222.9
72WEILAND Agnieszka 223NIGHT WOLVESSŁUPSKKobiety Open147K 147fala 10:0002:42:56.3502:43:07.30+01:34:5820:222.9
73BROLL Mariusz 546Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEMężczyźni Open307M 307fala 10:0002:42:56.4502:43:07.35+01:34:5820:222.9
74GAŁKA Małgorzata 263NADMORSKI ŁYKEND SKŁADTYMIEŃKobiety Open156K 156fala 10:0002:49:16.8502:49:25.65+01:41:1621:092.8
75ORUBA Adam 262NADMORSKI ŁYKEND SKŁADKOSZALINMężczyźni Open317M 317fala 10:0002:49:17.4502:49:26.55+01:41:1721:092.8
76GAŁKA Jarosław 261NADMORSKI ŁYKEND SKŁADTYMIEŃMężczyźni Open318M 318fala 10:0002:49:17.3502:49:26.70+01:41:1721:092.8
77OSTROWSKA Anna 212NADMORSKI ŁYKEND SKŁADTYMIEŃKobiety Open157K 157fala 10:0002:49:18.0502:49:26.85+01:41:1721:092.8
78PIETRUSZYŃSKI Bartosz 211NADMORSKI ŁYKEND SKŁADTYMIEŃMężczyźni Open319M 319fala 10:0002:49:17.8002:49:27.15+01:41:1821:092.8
79JAKUBIAK Maciej 268AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open344M 344fala 10:0003:13:23.7003:13:32.25+02:05:2324:102.5
80RAJSZCZAK Mariola 539SIEMIANICEKobiety Open182K 182fala 10:0003:13:24.8503:13:32.35+02:05:2324:102.5
81WOZNANOWSKI Rafał 658Mężczyźni Open345M 345fala 10:0003:13:23.2003:13:32.35+02:05:2324:102.5
82ŚWIACKA Diana 549SŁUPSKKobiety Open183K 183fala 10:0003:13:24.5003:13:32.60+02:05:2324:102.5
83WRZOSEK Paulina 537SŁUPSKKobiety Open184K 184fala 10:0003:13:25.0003:13:32.70+02:05:2324:102.5
84NOWAK Agnieszka 538SŁUPSKKobiety Open185K 185fala 10:0003:13:25.0003:13:32.90+02:05:2424:102.5
Znaleziono 84 wynik(ów)