MUD MAX DOLINA CHARLOTTY

Organizator:
Tourtrend sp. z o.o.
Data:
2018-10-13
Miejsce:
Dolina Charlotty
Dystans:
8 km
Zgłoszonych:
618
Wystartowało:
556
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
554
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaFalaCzas startu
   
1ĆWIRZEŃ Marcin 157Wolf TeamTRZCIANKAMężczyźni Openfala 10:0000:00:04
2ŁOTOCKI Rafał 158Wolf TeamTRZCIANKAMężczyźni Openfala 10:0000:00:04
3KOWALSKI Bartosz 201Positive Freaks TeamTURZNICEMężczyźni Openfala 10:0000:00:04
4BASIUKIEWICZ Marcin 276AT-Aktywny TrzebiatówTRZEBIATÓWMężczyźni Openfala 10:0000:00:04
5GUZ Grzegorz 75WYBITE JEDYNKIŚWIECIEMężczyźni Openfala 10:0000:00:04
6MATEREK Bogdan 63DEBRZNOMężczyźni Openfala 10:0000:00:04
7SŁODZIŃSKI Gabriel 55Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEMężczyźni Openfala 10:0000:00:04
8GONTEK Łukasz 443Ł.O.S.O.Ś TEAMSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:04
9WIŚNIEWSKI Damian 14MIASTKOMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
10NOWACKI Arkadiusz 16MIASTKOMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
11PYŚKO Tomasz 145PRUSZCZ GDAŃSKIMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
12SŁONIEWSKA Monika 144GDYNIAKobiety Openfala 10:0000:00:05
13SZADKOWSKI Rafał 1WYBITE JEDYNKIKONINMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
14KOWALSKI Józef 169Psitive Freaks TeamGRUDZIĄDZMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
15KUBIAK Kaj 156Wolf TeamTRZCIANKAMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
16ŁASTOWSKI Dariusz 159TRZCIANKAMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
17GAWROŃSKA Weronika 160Wolf TeamBIAŁAKobiety Openfala 10:0000:00:05
18BIŃCZYK Mariusz 193JAROSŁAWIECMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
19GODAWA Aleksandra 124Wolf TeamTRZCIANKAKobiety Openfala 10:0000:00:05
20BENGIER Kamil 340Best BeastsBYDLINOMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
21KOZŁOWSKI Radosław 341Best BeastsBYDLINOMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
22BRANDT Arkadiusz 359BYDLINOMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
23ŻUKOWSKA-MATUS Ewa 88TRZCIANKAKobiety Openfala 10:0000:00:05
24KOZUB Tomasz 589Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
25CZERWIŃSKA-HARĘZIAK Milena 170CKB SłupskSIEMIANICEKobiety Openfala 10:0000:00:06
26ŚMIELAK Łukasz 175SŁUPSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:06
27PAWLIK Joanna 182GDAŃSKKobiety Openfala 10:0000:00:06
28PAWLIK Paweł 183GDAŃSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:06
29ITRYCH Łukasz 184Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:06
30WĄSOWSKI Mateusz 10KOSZALINMężczyźni Openfala 10:0000:00:06
31KRASZEWSKI Arkadiusz 9GDAŃSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:06
32CHOLEWA Błażej 267SŁAWNOMężczyźni Openfala 10:0000:00:06
33KOPIJ Julianna 95#sągorsiGŁÓWCZYCEKobiety Openfala 10:0000:00:06
34WIECZOREK Klaudia 677Kobiety Openfala 10:0000:00:06
35ORNOWSKI Paweł 680Mężczyźni Openfala 10:0000:00:06
36JERMAKOWICZ Piotr 206Nadmorski łykend składPLEŚNAMężczyźni Openfala 10:0000:00:07
37BOSY Dawid 218Nadmorski łykend składTYMIEŃMężczyźni Openfala 10:0000:00:07
38STASIAK Przemysław 225GŁÓWCZYCEMężczyźni Openfala 10:0000:00:07
39KOZAK Paweł 233GARDNA WIELKAMężczyźni Openfala 10:0000:00:07
40PRACH Cezary 235USTKAMężczyźni Openfala 10:0000:00:07
41SZEWCZUK Łukasz 260GŁÓWCZYCEMężczyźni Openfala 10:0000:00:07
42ŻŁOBIŃSKI Maciej 266GŁÓWCZYCEMężczyźni Openfala 10:0000:00:07
43FIRA Adam 71TrawicaSIANÓWMężczyźni Openfala 10:0000:00:07
44WŁADYKO Rafał 122JRG 2 KoszalinKOSZALINMężczyźni Openfala 10:0000:00:07
45RAJSZCZAK Mariola 539SIEMIANICEKobiety Openfala 10:0000:00:07
46STASIAK Katarzyna 226GŁÓWCZYCEKobiety Openfala 10:0000:00:07
47WRZOSEK Paulina 537SŁUPSKKobiety Openfala 10:0000:00:07
48NOWAK Agnieszka 538SŁUPSKKobiety Openfala 10:0000:00:07
49BOSY Krzysztof 208Nadmorski łykend składTYMIEŃMężczyźni Openfala 10:0000:00:08
50JERMAKOWICZ Victor 210Nadmorski łykend składTYMIENMężczyźni Openfala 10:0000:00:08
51GAŁKA Małgorzata 263Nadmorski łykend składTYMIEŃKobiety Openfala 10:0000:00:08
52JAKUBIAK Maciej 268Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:08
53PERSZEWSKI Robert 471OgrodnicyDZIEMIANYMężczyźni Openfala 10:0000:00:08
54ŚWIACKA Diana 549SŁUPSKKobiety Openfala 10:0000:00:08
55CZAPLA Jędrzej 592OgrodnicyKOŚCIERZYNAMężczyźni Openfala 10:0000:00:08
56DROŻDŻAL Radosław 123JW 1223KOSZALINMężczyźni Openfala 10:0000:00:08
57OSTROWSKA Anna 212Nadmorski łykend składTYMIEŃKobiety Openfala 10:0000:00:08
58PIETRUSZYŃSKI Bartosz 211Nadmorski łykend składTYMIEŃMężczyźni Openfala 10:0000:00:09
59SIDOR Iza 221ŁOSOŚ T.E.A.M. / NIGHT WOLVESSŁUPSKKobiety Openfala 10:0000:00:09
60GRABARCZYK Wojciech 236Best BeastsSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:09
61KAMIŃSKI Marcin 196MOCZYMORDY TEAMSMOŁDZINOMężczyźni Openfala 10:0000:00:09
62DUDA Róża 252Metalcorp TeamSŁUPSKKobiety Openfala 10:0000:00:09
63GAŁKA Jarosław 261Nadmorski łykend składTYMIEŃMężczyźni Openfala 10:0000:00:09
64ORUBA Adam 262Nadmorski łykend składKOSZALINMężczyźni Openfala 10:0000:00:09
65SAŁAJ Angelika 329Metalcorp TeamKOBYLNICAKobiety Openfala 10:0000:00:09
66NIZIOŁ Marcin 579Best BeastsKOBYLNICAMężczyźni Openfala 10:0000:00:09
67WOZNANOWSKI Rafał 658Mężczyźni Openfala 10:0000:00:09
68CZERWIŃSKA Anna 219Best BeastsSŁUPSKKobiety Openfala 10:0000:00:10
69WEILAND Agnieszka 223Night WolvesSŁUPSKKobiety Openfala 10:0000:00:10
70DAWIDOWICZ Łukasz 232Best BeastsSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:10
71DAWIDOWICZ Żaneta 234Best BeastsSŁUPSKKobiety Openfala 10:0000:00:10
72SZYPOSZYŃSKI Mikołaj 417Best BeastsSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:10
73NIZIOŁ Małgorzata 421Best BeastsKOBYLNICAKobiety Openfala 10:0000:00:10
74KAJA Justyna 452Best BeastsSŁUPSKKobiety Openfala 10:0000:00:10
75NIZIOŁ Patryk 578Best BeastsKOBYLNICAMężczyźni Openfala 10:0000:00:10
76BROLL Mariusz 546Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEMężczyźni Openfala 10:0000:00:10
77SIDOR Mariusz 220ŁOSOŚ T.E.A.M. / NIGHT WOLVESSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:11
78BROLL Wioletta 544Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEKobiety Openfala 10:0000:00:11
79BROLL Oliwia 545Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEKobiety Openfala 10:0000:00:11
80SZYPOSZYŃSKA Róża 411SŁUPSKKobiety Openfala 10:0000:00:11
81NOWAKOWSKI Brajan 586Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEMężczyźni Openfala 10:0000:00:11
82WEILAND Adrian 222Night WolvesSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:12
83WESOŁOWSKI Michał Marcin 19PIASECZNOMężczyźni Openfala 10:0000:08:12
84WESOŁOWSKI Michał Jonasz 209OZORKÓWMężczyźni Openfala 10:0000:08:18
Znaleziono 84 wynik(ów)