MUD MAX DOLINA CHARLOTTY

Organizator:
Tourtrend sp. z o.o.
Data:
2018-10-13
Miejsce:
Dolina Charlotty
Dystans:
8 km
Zgłoszonych:
618
Wystartowało:
556
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
554
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaFalaCzas startu
   
1HARBUTIAK Piotr 186Niepowstrzymane kalekiDARŁOWOMężczyźni Openfala 10:3000:00:00
2ZIARKO Renata 192CPSPUSTKAKobiety Openfala 10:3000:00:00
3KOS Krystian 202CPSPKOBYLNICAMężczyźni Openfala 10:3000:00:00
4FRĄTCZAK Sylwester 32SZADEKMężczyźni Openfala 10:3000:00:00
5NOWICKI Mateusz 309Centrum Szkolenia MWKOBYLNICAMężczyźni Openfala 10:3000:00:00
6LIBERADZKI Marcin 445Athletic ApolloWEJHEROWOMężczyźni Openfala 10:3000:00:00
7ZABOROWSKI Mateusz 556Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:00
8SAWICZ-ŁUŃSKA Emilia 85ZŁOTÓWKobiety Openfala 10:3000:00:01
9BRODZIK Ewa 273BYTÓWKobiety Openfala 10:3000:00:01
10GÓLCZ Katarzyna 274ŻNINKobiety Openfala 10:3000:00:01
11BONDARENKO Krystian 553Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:01
12BOGUSŁAWSKI Tomasz 464Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:01
13JURKIEWICZ Ryszard 607climatronixSADLINKIMężczyźni Openfala 10:3000:00:01
14MORAWSKA Anna 11DARŁOWOKobiety Openfala 10:3000:00:02
15MACIEJCZYK Kamil 67RYMAŃMężczyźni Openfala 10:3000:00:02
16BRODZIK Ireneusz 272BYTÓWMężczyźni Openfala 10:3000:00:02
17ŚWIGOŃ Daniel 275BYTÓWMężczyźni Openfala 10:3000:00:02
18TYRKA Małgorzata 30KĘPICEKobiety Openfala 10:3000:00:02
19JEDLECKI Mikołaj 324SUCHORZEMężczyźni Openfala 10:3000:00:02
20BOGUSZ Marcin 486Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:02
21HARBUTIAK Monika 581DARŁOWOKobiety Openfala 10:3000:00:02
22KOWALSKA Natalia 609GDAŃSKKobiety Openfala 10:3000:00:02
23MŁYNARCZYK Dawid 552Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:02
24LICHACZ Łukasz 613Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:02
25BRAC Łukasz 614Aktywna FabrykaMężczyźni Openfala 10:3000:00:02
26ZIELONKA Mateusz 248Baltic SealsSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:03
27SZCZEBLEWSKA Weronika 189WARSZAWAKobiety Openfala 10:3000:00:03
28ADAMCZYK Adam 255ULKS TALEX BORYSLAW BORZYTUCHOMKOLCZYGLOWYMężczyźni Openfala 10:3000:00:03
29KALINOWSKI Jarosław 536OSTROŁĘKAMężczyźni Openfala 10:3000:00:03
30ADAMCZYK Małgorzata 292KOŁCZYGŁOWYKobiety Openfala 10:3000:00:03
31ŚNIEGULSKA Agnieszka 29KĘPICEKobiety Openfala 10:3000:00:03
32TYRKA Emil 31KĘPICEMężczyźni Openfala 10:3000:00:03
33KACZMAROWSKI Andrzej 354Baltic SealsSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:03
34ZIEMSKI Wojciech 484Aktywna FabrykaDAMNICAMężczyźni Openfala 10:3000:00:03
35MICHALSKI Sławomir 502Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:03
36KALINOWSKI Daniel 265OSTROŁĘKAMężczyźni Openfala 10:3000:00:03
37ŚNIEGULSKI Marcin 27KĘPICEMężczyźni Openfala 10:3000:00:03
38MICHALAK Kamil 185SŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:04
39NARODZONEK Paweł 253SIEMIANICEMężczyźni Openfala 10:3000:00:04
40TREJDA Radosław 289Aktywna FabrykaKOBYLNICAMężczyźni Openfala 10:3000:00:04
41MALEK Miłosz 291BYTÓWMężczyźni Openfala 10:3000:00:04
42GĄSIOROWSKI Rafał 306Big Yellow Foot Adventure TeamBANINOMężczyźni Openfala 10:3000:00:04
43CYMEK Tomasz 330Aktywna FabrykaDAMNICAMężczyźni Openfala 10:3000:00:04
44BRYZA Dominika 360Aktywna FabrykaSŁUPSKKobiety Openfala 10:3000:00:04
45DORAU Bartosz 434OgrodnicyDZIEMIANYMężczyźni Openfala 10:3000:00:04
46STURMA Ewa 94Aktywna FabrykaWĄGROWIECKobiety Openfala 10:3000:00:04
47PERSZEWSKI Łukasz 469OgrodnicyDZIEMIANYMężczyźni Openfala 10:3000:00:04
48BRODZIK Mariusz 542OSTROŁĘKAMężczyźni Openfala 10:3000:00:04
49KULCZAK Paweł 163BRODOWOMężczyźni Openfala 10:3000:00:05
50WOJTKOWIAK Karol 60Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:05
51TYRKA Robert 28KĘPICEMężczyźni Openfala 10:3000:00:05
52TYRKA Paweł 61KĘPICEMężczyźni Openfala 10:3000:00:05
53SZUMIELEWICZ Kinga 307BigYellowFoot Adventure TeamGDAŃSKKobiety Openfala 10:3000:00:05
54GAC Michał 358Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:05
55KOWALIK Konrad 400Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:05
56WAGNER Paulina 190CPSPUSTKAKobiety Openfala 10:3000:00:06
57GIERCZAK Piotr 91CPSPUSTKAMężczyźni Openfala 10:3000:00:06
58MAKSYMÓW Adriana 279Family TimeMIASTKOKobiety Openfala 10:3000:00:06
59PACAN .mira 287Świat Płytek u KryspinaBYTÓWKobiety Openfala 10:3000:00:06
60BARAŃSKI Maciej 310KOSZALINMężczyźni Openfala 10:3000:00:06
61STASZAK Wojciech 532DARŁOWOMężczyźni Openfala 10:3000:00:06
62SZWANKOWSKA Ewa 191USTKAKobiety Openfala 10:3000:00:06
63RUSZKOWSKI Jakub 280Family TimeTRZEBIELINOMężczyźni Openfala 10:3000:00:07
64MAKSYMÓW Maciej 282Family TimeMIASTKOMężczyźni Openfala 10:3000:00:07
65PACAN Bartosz 286Świat Płytek u KryspinaBYTÓWMężczyźni Openfala 10:3000:00:07
66TRAJDOS Anna 588BYTÓWKobiety Openfala 10:3000:00:07
67JERECZEK Daniela 281Family TimeMIASTKOKobiety Openfala 10:3000:00:08
68MAŁECKI Tomasz 17Vacu Active GymKOBYLNICAMężczyźni Openfala 10:3000:00:09
69PIETROWSKA SNIEGUKA Aneta 256Vacu Active GymSLUPSKKobiety Openfala 10:3000:00:11
70KAŁUZIŃSKA Katarzyna 288Vacu Active GymSŁUPSKKobiety Openfala 10:3000:00:11
71JOPEK Anna 18Vacu Active GymKOBYLNICAKobiety Openfala 10:3000:00:11
72PLUTA Marcin 241Vacu Active GymSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:12
73KUBICKA Marta 242Vacu Active GymSŁUPSKKobiety Openfala 10:3000:00:12
74BIJOK Piotr 243Vacu Active GymKOBYLNICAMężczyźni Openfala 10:3000:00:12
75SKUBIJ Paulina 244Vacu Active GymSLUPSKKobiety Openfala 10:3000:00:12
76STACHOWSKA-PIANKA Kamila 237SŁUPSKKobiety Openfala 10:3000:00:12
77SZUMOWSKI Radosław 54USTKAMężczyźni Openfala 10:3000:00:12
78SIENKIEWICZ Patryk 254Vacu Active GymŁOSINOMężczyźni Openfala 10:3000:00:12
79DYMITER Dawid 35DĘBNICA KASZUBSKAMężczyźni Openfala 10:3000:00:12
80JASIK Agnieszka 229Vacu Active GymŁOSINOKobiety Openfala 10:3000:00:13
81SYCHLA Monika 230Vacu Active GymŁOSINOKobiety Openfala 10:3000:00:13
82JANKIEWICZ Agnieszka 238Vacu Active GymSLUPSKKobiety Openfala 10:3000:00:13
83JANKIEWICZ Aleksander 240Vacu Active GymSLUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:13
84PIEC Mateusz 25USTKAMężczyźni Openfala 10:3000:00:13
85PURZYCKI Sebastian 264Vacu Active GymBOLESŁAWICEMężczyźni Openfala 10:3000:00:13
86MISZCZYK Jacek 239Vacu Active GymKORZYBIEMężczyźni Openfala 10:3000:00:13
87BIJOK Małgorzata 227KOBYLNICAKobiety Openfala 10:3000:00:14
88OCIEPKA Mariusz 24USTKAMężczyźni Openfala 10:3000:00:14
89KAPELA Marcin 26USTKAMężczyźni Openfala 10:3000:00:14
90SYCHLA Mateusz 231ŁOSINOMężczyźni Openfala 10:3000:00:14
Znaleziono 90 wynik(ów)