MUD MAX DOLINA CHARLOTTY

Organizator/ Organizer:
Tourtrend sp. z o.o.
Data/ Date:
2018-10-13
Miejsce/ Place:
Dolina Charlotty
Dystans/ Distance:
8 km
Zgłoszonych/ Registered:
618
Wystartowało/ Started:
556
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
554
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: 11:00 - OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MFalaCzas
netto
8km
Czas
brutto
8km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ZINKA Maciej 203ŁUBIANIAMężczyźni Open5M 5fala 11:0001:12:25.5001:12:27.95 9:036.6
2MROZOWSKI Przemysław 297UKS SIÓDEMKA RUMIAWEJHEROWOMężczyźni Open15M 15fala 11:0001:18:00.0001:18:01.00+00:05:339:456.2
3SANOCKI Kornel 503ZBYCHOWOMężczyźni Open21M 21fala 11:0001:20:52.9001:20:56.05+00:08:2810:065.9
4KARBOWSKI Sławomir 167OBORYMężczyźni Open25M 25fala 11:0001:23:06.8501:23:09.15+00:10:4110:235.8
5CHRUŚCICKI Paweł 361KRETOMINOMężczyźni Open36M 36fala 11:0001:28:09.3501:28:17.70+00:15:4911:015.4
6WOLF Paweł 15AA - AMBITNY AMATORINOWROCŁAWMężczyźni Open44M 44fala 11:0001:31:15.4501:31:20.65+00:18:5211:245.3
7KAMIŃSKI Łukasz 216ROWYMężczyźni Open58M 58fala 11:0001:36:31.1001:36:35.00+00:24:0712:045
8PIECHNA Mariusz 213PANNY MŁODEDĘBNICA KASZUBSKAMężczyźni Open67M 67fala 11:0001:37:49.2001:37:56.85+00:25:2812:134.9
9PRZEWŁOCKI Michał 278IZKKOSZALINMężczyźni Open68M 68fala 11:0001:37:58.3001:38:02.50+00:25:3412:144.9
10NOWICKI Olgierd 285BYDGOSZCZMężczyźni Open75M 75fala 11:0001:42:25.2001:42:36.85+00:30:0812:484.7
11KOZAK Krzysztof 214IZKPOTĘGOWOMężczyźni Open92M 92fala 11:0001:46:02.3501:46:06.35+00:33:3813:154.5
12WICA Szymon 594BYTÓWMężczyźni Open104M 104fala 11:0001:48:09.1501:48:15.75+00:35:4713:314.4
13HAPKA Filip 597BYTÓWMężczyźni Open105M 105fala 11:0001:48:10.5501:48:16.70+00:35:4813:314.4
14HAPKA Robert 596BYTÓWMężczyźni Open106M 106fala 11:0001:48:12.3001:48:18.45+00:35:5013:314.4
15ŁUKACZYK Sylwia 217KOBYLNICAKobiety Open10K 10fala 11:0001:49:01.6001:49:07.55+00:36:3913:374.4
16JEDLECKI Kacper 433SŁUPSKMężczyźni Open109M 109fala 11:0001:49:08.5001:49:16.75+00:36:4813:384.4
17SZWAŁEK Jarosław 318OSP CZARNECZARNEMężczyźni Open110M 110fala 11:0001:49:06.3001:49:19.45+00:36:5113:384.4
18KOPOT Mariusz 313OSP CZARNECZARNEMężczyźni Open111M 111fala 11:0001:49:06.9501:49:20.20+00:36:5213:384.4
19POLENICA Paweł 510CENTRUM KETTLEBELL SŁUPSKSLUPSKMężczyźni Open112M 112fala 11:0001:49:10.8501:49:23.55+00:36:5513:384.4
20PITUS Radosław 200SLAWNOMężczyźni Open115M 115fala 11:0001:49:36.2501:49:38.85+00:37:1013:424.4
21BIERNAT Borys 595BYTÓWMężczyźni Open116M 116fala 11:0001:49:36.8501:49:43.30+00:37:1513:424.4
22WICA Janusz 593POMYSK WIELKIMężczyźni Open118M 118fala 11:0001:50:25.1501:50:31.90+00:38:0313:484.3
23ŚLIWIAK Grzegorz 599BYTÓWMężczyźni Open126M 126fala 11:0001:53:19.6501:53:28.10+00:41:0014:104.2
24ŚLIWIAK Dawid 598BYTÓWMężczyźni Open127M 127fala 11:0001:53:20.5001:53:28.30+00:41:0014:104.2
25OBUCHOWSKA Agnieszka 6GDAŃSKKobiety Open18K 18fala 11:0001:54:46.1001:54:49.05+00:42:2114:204.2
26BANASZEWSKS Barbara 7GDAŃSKKobiety Open19K 19fala 11:0001:54:45.7001:54:49.10+00:42:2114:204.2
27KUCHARSKI Radek 84CKB SŁUPSKSŁUPSKMężczyźni Open140M 140fala 11:0001:56:09.3501:56:21.80+00:43:5314:314.1
28RATAJCZYK Robert 13SIANÓWMężczyźni Open171M 171fala 11:0002:02:16.7002:02:26.20+00:49:5815:173.9
29CHMIEL Piotr 154BAYWATCHSŁUPSKMężczyźni Open194M 194fala 11:0002:12:11.9002:12:16.40+00:59:4816:313.6
30PIANKA Damian 215SŁUPSKMężczyźni Open201M 201fala 11:0002:13:28.1002:13:32.70+01:01:0416:413.6
31CZERSKI Krzysztof 605GREIF TEAM WŁADYSŁAWOWOCHŁAPOWOMężczyźni Open203M 203fala 11:0002:13:57.7502:13:57.75+01:01:2916:443.6
32KARWASZ Krzysztof 177KWAKOWOMężczyźni Open210M 210fala 11:0002:15:59.1002:16:04.90+01:03:3616:593.5
33WTULICH Agnieszka 576COLORFITTCZEWKobiety Open66K 66fala 11:0002:21:34.0502:21:39.40+01:09:1117:413.4
34WOŹNIAK Aleksandra 332SŁUPSKKobiety Open68K 68fala 11:0002:21:51.1502:21:58.40+01:09:3017:433.4
35PIWOŃSKI Robert 334SŁUPSKMężczyźni Open230M 230fala 11:0002:22:07.1002:22:15.05+01:09:4717:463.4
36MIRON Katarzyna 333SŁUPSKKobiety Open69K 69fala 11:0002:22:07.6002:22:15.15+01:09:4717:463.4
37WTULICH Klaudia 577COLORFITTCZEWKobiety Open79K 79fala 11:0002:24:12.9002:24:18.10+01:11:5018:013.3
38WAWRZYNIAK Dorota 356GRYFICEKobiety Open80K 80fala 11:0002:24:50.9002:25:00.30+01:12:3218:063.3
39DRESLER Marzena 270SŁAWNOKobiety Open82K 82fala 11:0002:25:24.2502:25:32.70+01:13:0418:103.3
40WALKOWIAK Magdalena 113DEBNICA KASZUBSKAKobiety Open83K 83fala 11:0002:25:24.5002:25:33.25+01:13:0518:103.3
41KLIMCZAK Agnieszka 224SIEMIANICEKobiety Open84K 84fala 11:0002:25:25.4502:25:33.40+01:13:0518:103.3
42WESOŁOWSKA Martyna 148BAYWATCHWILCZYNKobiety Open93K 93fala 11:0002:29:20.3002:29:25.10+01:16:5718:403.2
43WESOŁOWSKA Edyta 150BAYWATCHWILCZYNKobiety Open94K 94fala 11:0002:29:18.7002:29:25.15+01:16:5718:393.2
44KWIATKOWSKI Michał 151BAYWATCHBEDLNOMężczyźni Open251M 251fala 11:0002:29:18.7502:29:25.50+01:16:5718:393.2
45TOMPOROWSKA Sylwia 153BAYWATCHLUBOŃKobiety Open96K 96fala 11:0002:29:21.8502:29:25.65+01:16:5718:403.2
46TOMCZAK Andrzej 149BAYWATCHSWARZĘDZMężczyźni Open252M 252fala 11:0002:29:18.9502:29:25.75+01:16:5718:393.2
47TOMPOROWSKA Oliwia 479BAYWATCHLUBOŃKobiety Open97K 97fala 11:0002:29:21.8002:29:25.80+01:16:5718:403.2
48TOMPOROWSKI Ariel 152BAYWATCHLUBOŃMężczyźni Open253M 253fala 11:0002:29:19.7002:29:25.85+01:16:5718:393.2
49NAKONIECZNA Renata 298SŁUPSKKobiety Open98K 98fala 11:0002:30:20.1002:30:28.45+01:18:0018:473.2
50CHABROS Damian 250VACU ACTIVE GYMSIEMIANICEMężczyźni Open256M 256fala 11:0002:30:19.4002:30:28.60+01:18:0018:473.2
51WITENBERG Zbigniew 64SŁUPSKMężczyźni Open257M 257fala 11:0002:30:19.3502:30:28.85+01:18:0018:473.2
52PIWOWARSKA Monika 435SŁUPSKKobiety Open99K 99fala 11:0002:30:18.8002:30:28.90+01:18:0018:473.2
53URBAN Ewelina 249DĘBNICA KASZUBSKAKobiety Open100K 100fala 11:0002:30:20.5502:30:29.30+01:18:0118:473.2
54PIWOWARSKI Krzysztof 437SŁUPSKMężczyźni Open258M 258fala 11:0002:30:19.0002:30:29.30+01:18:0118:473.2
55IWAT Patrycja 130KOSZALINKobiety Open117K 117fala 11:0002:31:43.7502:31:51.40+01:19:2318:583.2
56DUSZCZYK Marcin 129KOSZALINMężczyźni Open273M 273fala 11:0002:31:44.8002:31:51.65+01:19:2318:583.2
57CICHA Judyta 349GRYFICEKobiety Open119K 119fala 11:0002:32:53.5502:33:03.40+01:20:3519:063.1
58CICHY Łukasz 348HUSARIA RACE TEAMGRYFICEMężczyźni Open275M 275fala 11:0002:32:52.8502:33:03.55+01:20:3519:063.1
59LIPIŃSKA Małgorzata 353HUSARIA RACE TEAMGRYFICEKobiety Open136K 136fala 11:0002:37:16.2502:37:25.55+01:24:5719:393.1
60TARAS Michał 179SZKOŁA GENIALNEGO ŻÓŁWIABYTÓWMężczyźni Open291M 291fala 11:0002:38:23.3002:38:30.05+01:26:0219:483
61ZAKRZEWSKI Wojtek 173SZKOŁA GENIALNEGO ŻÓŁWIAMIASTKOMężczyźni Open292M 292fala 11:0002:38:22.9002:38:30.10+01:26:0219:473
62LIPIŃSKI Paweł 352HUSARIA RACE TEAMGRYFICEMężczyźni Open299M 299fala 11:0002:39:45.7502:39:56.15+01:27:2819:583
63PŁAŻALSKA Monika 343BROJCEKobiety Open148K 148fala 11:0002:45:59.2502:46:08.35+01:33:4020:442.9
64PŁAŻALSKI Łukasz 346BROJCEMężczyźni Open311M 311fala 11:0002:45:58.2502:46:08.50+01:33:4020:442.9
65WADAS Natalia 344GRYFICEKobiety Open149K 149fala 11:0002:46:14.6502:46:25.20+01:33:5720:462.9
66PŁAŻALSKA Sylwia 342HUSARIA RACE TEAM GRYFICEBROJCEKobiety Open158K 158fala 11:0002:49:51.1502:50:01.75+01:37:3321:132.8
67JUCHA Igor 176SZKOŁA GENIALNEGO ŻÓŁWIAKOSZALINMężczyźni Open323M 323fala 11:0002:53:58.3502:54:06.05+01:41:3821:442.8
68WASIŃSKI Paweł 299COWABUNGASŁUPSKMężczyźni Open324M 324fala 11:0002:55:36.7502:55:48.40+01:43:2021:572.7
69KLOC Krzysztof 302COWABUNGASŁUPSKMężczyźni Open325M 325fala 11:0002:55:37.3002:55:48.45+01:43:2021:572.7
70GLINIECKI - KLOC Adrian 300COWABUNGASŁUPSKMężczyźni Open326M 326fala 11:0002:55:36.6002:55:48.55+01:43:2021:572.7
71GLINIECKA - KLOC Aleksandra 301COWABUNGASŁUPSKKobiety Open167K 167fala 11:0002:55:37.7502:55:48.95+01:43:2121:572.7
72GLINIECKI Bartłomiej 247MAJKELE OSPBŁĄDZIMMężczyźni Open327M 327fala 11:0002:56:32.1502:56:43.25+01:44:1522:042.7
73GRUCZA Alicja 363GOWIDLINOKobiety Open170K 170fala 11:0002:57:40.5002:57:52.15+01:45:2422:122.7
74LESZCZYŃSKI Jakub 366SIERAKOWICEMężczyźni Open330M 330fala 11:0002:57:40.8502:57:52.20+01:45:2422:122.7
75GRUCZA Beata 362GOWIDLINOKobiety Open171K 171fala 11:0002:57:41.0502:57:52.45+01:45:2422:122.7
76GRUCZA Andrzej 365GOWIDLINOMężczyźni Open331M 331fala 11:0002:57:40.4002:57:52.50+01:45:2422:122.7
77PŁOTKA Arian 364SIERAKOWICEMężczyźni Open332M 332fala 11:0002:57:40.9002:57:52.65+01:45:2422:122.7
78ROSIAK Kamil 600BYTÓWMężczyźni Open333M 333fala 11:0003:04:48.4503:04:56.10+01:52:2823:062.6
79PIĄTKOWSKI Emil 172SZKOŁA GENIALNEGO ŻÓŁWIAMIASTKOMężczyźni Open351M 351fala 11:0003:25:17.1503:25:24.70+02:12:5625:392.3
80ZĄBEK Kinga 180SZKOŁA GENIALNEGO ŻÓŁWIAGDAŃSKKobiety Open197K 197fala 11:0003:25:18.5503:25:25.30+02:12:5725:392.3
81BANASZEWSKA Monika 602HUSARIA RACE TEAMTORUŃKobiety Open198K 198fala 11:0003:42:45.3503:42:55.75+02:30:2727:502.2
82LINKOWSKA Kamila 603ŁYSOMICEKobiety Open199K 199fala 11:0003:42:45.9503:42:56.20+02:30:2827:502.2
Znaleziono 82 wynik(ów)