MUD MAX DOLINA CHARLOTTY

Organizator:
Tourtrend sp. z o.o.
Data:
2018-10-13
Miejsce:
Dolina Charlotty
Dystans:
8 km
Zgłoszonych:
618
Wystartowało:
556
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
554
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaFalaCzas startu
   
1CZERSKI Krzysztof 605Greif Team WładysławowoCHŁAPOWOMężczyźni Openfala 11:0000:00:00
2MROZOWSKI Przemysław 297UKS Siódemka RumiaWEJHEROWOMężczyźni Openfala 11:0000:00:01
3KARBOWSKI Sławomir 167OBORYMężczyźni Openfala 11:0000:00:02
4OBUCHOWSKA Agnieszka 6GDAŃSKKobiety Openfala 11:0000:00:02
5PITUS Radosław 200SLAWNOMężczyźni Openfala 11:0000:00:02
6ZINKA Maciej 203ŁUBIANIAMężczyźni Openfala 11:0000:00:02
7KAMIŃSKI Łukasz 216ROWYMężczyźni Openfala 11:0000:00:03
8BANASZEWSKS Barbara 7GDAŃSKKobiety Openfala 11:0000:00:03
9SANOCKI Kornel 503ZBYCHOWOMężczyźni Openfala 11:0000:00:03
10TOMPOROWSKA Sylwia 153BaywatchLUBOŃKobiety Openfala 11:0000:00:03
11KOZAK Krzysztof 214IZKPOTĘGOWOMężczyźni Openfala 11:0000:00:04
12PIANKA Damian 215SŁUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:04
13WESOŁOWSKA Martyna 148BaywatchWILCZYNKobiety Openfala 11:0000:00:04
14CHMIEL Piotr 154BaywatchSŁUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:04
15PRZEWŁOCKI Michał 278IZKKOSZALINMężczyźni Openfala 11:0000:00:04
16TOMPOROWSKA Oliwia 479BaywatchLUBOŃKobiety Openfala 11:0000:00:04
17ŁUKACZYK Sylwia 217KOBYLNICAKobiety Openfala 11:0000:00:05
18WOLF Paweł 15AA - Ambitny AmatorINOWROCŁAWMężczyźni Openfala 11:0000:00:05
19KARWASZ Krzysztof 177KWAKOWOMężczyźni Openfala 11:0000:00:05
20WTULICH Agnieszka 576ColorfitTCZEWKobiety Openfala 11:0000:00:05
21WTULICH Klaudia 577ColorfitTCZEWKobiety Openfala 11:0000:00:05
22TOMCZAK Andrzej 149BaywatchSWARZĘDZMężczyźni Openfala 11:0000:00:06
23WESOŁOWSKA Edyta 150BaywatchWILCZYNKobiety Openfala 11:0000:00:06
24TOMPOROWSKI Ariel 152BaywatchLUBOŃMężczyźni Openfala 11:0000:00:06
25TARAS Michał 179Szkoła Genialnego ŻółwiaBYTÓWMężczyźni Openfala 11:0000:00:06
26DUSZCZYK Marcin 129KOSZALINMężczyźni Openfala 11:0000:00:06
27WICA Janusz 593POMYSK WIELKIMężczyźni Openfala 11:0000:00:06
28WICA Szymon 594BYTÓWMężczyźni Openfala 11:0000:00:06
29BIERNAT Borys 595BYTÓWMężczyźni Openfala 11:0000:00:06
30HAPKA Robert 596BYTÓWMężczyźni Openfala 11:0000:00:06
31HAPKA Filip 597BYTÓWMężczyźni Openfala 11:0000:00:06
32KWIATKOWSKI Michał 151BaywatchBEDLNOMężczyźni Openfala 11:0000:00:06
33ZĄBEK Kinga 180Szkoła Genialnego ŻółwiaGDAŃSKKobiety Openfala 11:0000:00:06
34KLIMCZAK Agnieszka 224SIEMIANICEKobiety Openfala 11:0000:00:07
35ZAKRZEWSKI Wojtek 173Szkoła Genialnego ŻółwiaMIASTKOMężczyźni Openfala 11:0000:00:07
36JUCHA Igor 176Szkoła Genialnego ŻółwiaKOSZALINMężczyźni Openfala 11:0000:00:07
37WOŹNIAK Aleksandra 332SŁUPSKKobiety Openfala 11:0000:00:07
38MIRON Katarzyna 333SŁUPSKKobiety Openfala 11:0000:00:07
39PIWOŃSKI Robert 334SŁUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:07
40IWAT Patrycja 130KOSZALINKobiety Openfala 11:0000:00:07
41ŚLIWIAK Dawid 598BYTÓWMężczyźni Openfala 11:0000:00:07
42ROSIAK Kamil 600BYTÓWMężczyźni Openfala 11:0000:00:07
43PIECHNA Mariusz 213PANNY MŁODEDĘBNICA KASZUBSKAMężczyźni Openfala 11:0000:00:07
44PIĄTKOWSKI Emil 172Szkoła Genialnego ŻółwiaMIASTKOMężczyźni Openfala 11:0000:00:07
45DRESLER Marzena 270SŁAWNOKobiety Openfala 11:0000:00:08
46NAKONIECZNA Renata 298SŁUPSKKobiety Openfala 11:0000:00:08
47CHRUŚCICKI Paweł 361KRETOMINOMężczyźni Openfala 11:0000:00:08
48JEDLECKI Kacper 433SŁUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:08
49WALKOWIAK Magdalena 113DEBNICA KASZUBSKAKobiety Openfala 11:0000:00:08
50URBAN Ewelina 249DĘBNICA KASZUBSKAKobiety Openfala 11:0000:00:08
51ŚLIWIAK Grzegorz 599BYTÓWMężczyźni Openfala 11:0000:00:08
52CHABROS Damian 250Vacu Active GymSIEMIANICEMężczyźni Openfala 11:0000:00:09
53RATAJCZYK Robert 13SIANÓWMężczyźni Openfala 11:0000:00:09
54PŁAŻALSKA Monika 343BROJCEKobiety Openfala 11:0000:00:09
55CICHA Judyta 349GRYFICEKobiety Openfala 11:0000:00:09
56LIPIŃSKA Małgorzata 353Husaria Race TeamGRYFICEKobiety Openfala 11:0000:00:09
57WITENBERG Zbigniew 64SŁUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:09
58WAWRZYNIAK Dorota 356GRYFICEKobiety Openfala 11:0000:00:09
59PŁAŻALSKA Sylwia 342Husaria Race Team GryficeBROJCEKobiety Openfala 11:0000:00:10
60WADAS Natalia 344GRYFICEKobiety Openfala 11:0000:00:10
61PŁAŻALSKI Łukasz 346BROJCEMężczyźni Openfala 11:0000:00:10
62CICHY Łukasz 348Husaria Race TeamGRYFICEMężczyźni Openfala 11:0000:00:10
63LIPIŃSKI Paweł 352Husaria Race TeamGRYFICEMężczyźni Openfala 11:0000:00:10
64PIWOWARSKA Monika 435SŁUPSKKobiety Openfala 11:0000:00:10
65PIWOWARSKI Krzysztof 437SŁUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:10
66BANASZEWSKA Monika 602Husaria Race TeamTORUŃKobiety Openfala 11:0000:00:10
67LINKOWSKA Kamila 603ŁYSOMICEKobiety Openfala 11:0000:00:10
68GLINIECKI Bartłomiej 247Majkele OSPBŁĄDZIMMężczyźni Openfala 11:0000:00:11
69NOWICKI Olgierd 285BYDGOSZCZMężczyźni Openfala 11:0000:00:11
70WASIŃSKI Paweł 299CowabungaSŁUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:11
71GLINIECKI - KLOC Adrian 300CowabungaSŁUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:11
72GLINIECKA - KLOC Aleksandra 301CowabungaSŁUPSKKobiety Openfala 11:0000:00:11
73KLOC Krzysztof 302CowabungaSŁUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:11
74GRUCZA Beata 362GOWIDLINOKobiety Openfala 11:0000:00:11
75GRUCZA Alicja 363GOWIDLINOKobiety Openfala 11:0000:00:11
76PŁOTKA Arian 364SIERAKOWICEMężczyźni Openfala 11:0000:00:11
77LESZCZYŃSKI Jakub 366SIERAKOWICEMężczyźni Openfala 11:0000:00:11
78GRUCZA Andrzej 365GOWIDLINOMężczyźni Openfala 11:0000:00:12
79POLENICA Paweł 510Centrum Kettlebell SłupskSLUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:12
80KUCHARSKI Radek 84CKB SłupskSŁUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:12
81KOPOT Mariusz 313OSP CZARNECZARNEMężczyźni Openfala 11:0000:00:13
82SZWAŁEK Jarosław 318OSP CZARNECZARNEMężczyźni Openfala 11:0000:00:13
Znaleziono 82 wynik(ów)