MUD MAX DOLINA CHARLOTTY

Organizator:
Tourtrend sp. z o.o.
Data:
2018-10-13
Miejsce:
Dolina Charlotty
Dystans:
8 km
Zgłoszonych:
618
Wystartowało:
556
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
554
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaFalaCzas startu
   
1KOTARSKA Ewa 380Fabryka Zdrowia BytówBYTÓWKobiety Openfala 11:3000:00:00
2STEFAŃSKA Magdalena 409SŁUPSKKobiety Openfala 11:3000:00:00
3BRZOSKOWSKI Patryk 42SŁUPSKMężczyźni Openfala 11:3000:00:00
4KOPCZYŃSKI Sebastian 413SŁUPSKMężczyźni Openfala 11:3000:00:00
5MIKLASIŃSKA Izabela 414SŁUPSKKobiety Openfala 11:3000:00:00
6BORKOWSKA Marta 509Szczecińscy sportowcySZCZECINKobiety Openfala 11:3000:00:01
7GNIOTA Lidia 378Fabryka Zdrowia BytówBYTÓWKobiety Openfala 11:3000:00:02
8JERECZEK Joanna 383Fabryka Zdrowia BytówSULĘCZYNOKobiety Openfala 11:3000:00:02
9CHWARZYNSKA Aldona 512Fabryka Zdrowia BytówBYTOWKobiety Openfala 11:3000:00:02
10KLAMAN Katarzyna 379Fabryka Zdrowia BytówPARCHOWOKobiety Openfala 11:3000:00:02
11BAKUŁA Patrycja 562climatronixSADLINKIKobiety Openfala 11:3000:00:02
12KUCZKOWSKA Aneta 40Fabryka ZdrowiaNAKLAKobiety Openfala 11:3000:00:03
13KUBLAS Magdalena 41Fabryka ZdrowiaNAKLAKobiety Openfala 11:3000:00:03
14ZIELONKA Monika 386Fabryka Zdrowia BytówPOMYSK WIELKIKobiety Openfala 11:3000:00:03
15WRYK Kamila 438SKARSZEWYKobiety Openfala 11:3000:00:03
16MALEK-PODJASKI Marcin 444Fabryka Zdrowia BytówBYTOWMężczyźni Openfala 11:3000:00:03
17KASIEWICZ Michał 446POMYSK WIELKIMężczyźni Openfala 11:3000:00:03
18KOZŁOWSKI Artur 472Husaria Race Team GryficeGRYFICEMężczyźni Openfala 11:3000:00:03
19SADOŃ Karolina 520Fabryka Zdrowia BytówBYTÓWKobiety Openfala 11:3000:00:03
20PASZKI Piotr 584MĄDRZECHOWOMężczyźni Openfala 11:3000:00:03
21KALKOWSKI Marek 567climatronixSADLINKIMężczyźni Openfala 11:3000:00:03
22KARCZ Krystian 448POMYSK WIELKIMężczyźni Openfala 11:3000:00:03
23KOWALIK Marcin 77Fabryka ZdrowiaGDYNIAMężczyźni Openfala 11:3000:00:03
24NALEWSKA Katarzyna 561climatronixSADLINKIKobiety Openfala 11:3000:00:03
25KALKOWSKA Elżbieta 557climatronixSADLINKIKobiety Openfala 11:3000:00:03
26KALKOWSKI Piotr 558climatronixSADLINKIMężczyźni Openfala 11:3000:00:03
27TAŃCULA Robert 559climatronixSADLINKIMężczyźni Openfala 11:3000:00:03
28MAKOWSKA Weronika 560climatronixSADLINKIKobiety Openfala 11:3000:00:03
29ŚLIWIŃSKI Maciej 563climatronixSADLINKIMężczyźni Openfala 11:3000:00:03
30JELESZUK Basia 375Grupa LUZAKÓWMIĘDZYRZEC PODLASKIKobiety Openfala 11:3000:00:04
31SMURAGA Paulina 382PMGŁÓWCZYCEKobiety Openfala 11:3000:00:04
32JUSKIEWICZ Michal 416GŁÓWCZYCEMężczyźni Openfala 11:3000:00:04
33SZCZODROWSKA Marta 423CrossEliteSKARSZEWYKobiety Openfala 11:3000:00:04
34ŁAWICKA Iza 80BYDGOSZCZKobiety Openfala 11:3000:00:04
35KUCHTA Emilia 440CrossEliteFRANKKobiety Openfala 11:3000:00:04
36KLIMKIEWICZ Konrad 441Fabryka Zdrowia BytówBYTÓWMężczyźni Openfala 11:3000:00:04
37RESZKE Paulina 376SLUPSKKobiety Openfala 11:3000:00:04
38ŁATUSZYŃSKI Piotrek 335Grupa LUZAKÓWBARWINOMężczyźni Openfala 11:3000:00:04
39LISNYJ Daniel 573climatronixKWIDZYNMężczyźni Openfala 11:3000:00:04
40DUDALSKA -LISNYJ Karolina 574climatronixKWIDZYNKobiety Openfala 11:3000:00:04
41FRAGEL Damian 571climatronixGARDEJAMężczyźni Openfala 11:3000:00:04
42MASZUDZIŃSKA Oliwia 572climatronixGARDEJAKobiety Openfala 11:3000:00:04
43BORKOWSKI Piotr 508Szczecińscy SportowcySZCZECINMężczyźni Openfala 11:3000:00:04
44CHUDY Dariusz 384PIŁAMężczyźni Openfala 11:3000:00:05
45LUZAK Ola 424MIELNOKobiety Openfala 11:3000:00:05
46SARNOWSKA-GRACZ Kinga 53STAROGARD GDANSKIKobiety Openfala 11:3000:00:05
47IMIOŁA Patryk 427ŚWIESZYNOMężczyźni Openfala 11:3000:00:05
48KOTLEWSKI Radek 81BYDGOSZCZMężczyźni Openfala 11:3000:00:05
49PAWSKA WOJCIECHOWSKA Arleta 410SZCZECINKobiety Openfala 11:3000:00:05
50WOJCIECHOWSKI Jacek 402SZCZECINMężczyźni Openfala 11:3000:00:05
51WAJS Dawid 311MIERZYNMężczyźni Openfala 11:3000:00:05
52WILK Sebastian 569climatronixSADLINKIMężczyźni Openfala 11:3000:00:05
53WOJCIECHOWSKA Joanna 350Czarne SercaWARSZAWAKobiety Openfala 11:3000:00:06
54STRĄK Janusz 49Elitarna Grupa BALTOUSTKAMężczyźni Openfala 11:3000:00:06
55SZELĄG Sebastian 385Czarne SercaROKIETNICAMężczyźni Openfala 11:3000:00:06
56BENDIK Maciej 530KALISKAMężczyźni Openfala 11:3000:00:06
57SZYMCZAK Adam 582KOBYLNICAMężczyźni Openfala 11:3000:00:06
58HARHAJ Piotr 583SOPOTMężczyźni Openfala 11:3000:00:06
59NIEWIADOWSKI Robert 23STARE BIELICEMężczyźni Openfala 11:3000:00:06
60CZYŻEWSKI Paweł 564climatronixKWIDZYNMężczyźni Openfala 11:3000:00:06
61FIRKOWSKA Patrycja 607Aktywna FabrykaSIEMIANICEKobiety Openfala 11:3000:00:06
62SIENKIEWICZ Grzegorz 2KOSZALINMężczyźni Openfala 11:3000:00:07
63CYRANOWICZ Emil 526Ł.O.S.O.Ś TEAMSIANÓWMężczyźni Openfala 11:3000:00:07
64SIENKIEWICZ Ewelina 442KOSZALINKobiety Openfala 11:3000:00:07
65RAPTA Rafał 551SŁUPSKMężczyźni Openfala 11:3000:00:07
66STRZYŻ Lukasz 20STARE BIELICEMężczyźni Openfala 11:3000:00:07
67KLESZCZYŃSKI Damian 305SŁUPSKMężczyźni Openfala 11:3000:00:07
68WIŚNIEWSKA-BANAŚ Agnieszka 389BALTOUSTKAKobiety Openfala 11:3000:00:07
69BARTOSZKO Jacek 50Elitarna Grupa BALTOSŁUPSKMężczyźni Openfala 11:3000:00:07
70SZWEDA Anna 58Morsy ZblewoSTAROGARD GDAŃSKIKobiety Openfala 11:3000:00:08
71BEDNAREK Agnieszka 59Morsy ZblewoZBLEWOKobiety Openfala 11:3000:00:08
72URBAŃSKA Małgorzata 46Elitarna Grupa BALTOSIEMIANICEKobiety Openfala 11:3000:00:08
73JĘDRZEJCZAK Paweł 47Elitarna Grupa BALTOBIERKOWOMężczyźni Openfala 11:3000:00:08
74ŚWITEK Dominik 48Elitarna Grupa BALTOBOLESŁAWICEMężczyźni Openfala 11:3000:00:08
75NOWAK Dariusz 62Ł.O.S.O.Ś TEAMGWIAZDOWOMężczyźni Openfala 11:3000:00:08
75MARJAŃSKI Marcel 65Ł.O.S.O.Ś TEAMKOSZALINMężczyźni Openfala 11:3000:00:08
77KOŚCIESZA Michał 87USTKAMężczyźni Openfala 11:3000:00:08
78KIEDROWSKA Daria 98GDYNIAKobiety Openfala 11:3000:00:08
79GRZEGORCZYK Natalia 45Elitarna Grupa BALTOUSTKAKobiety Openfala 11:3000:00:08
80CHUMEK Tomasz 44Elitarna Grupa BALTOSŁUPSKMężczyźni Openfala 11:3000:00:08
81FOJUT Marcin 12Morsy ZblewoBYTONIAMężczyźni Openfala 11:3000:00:09
82ROLIŃSKI Cezary 37Morsy ZblewoZBLEWOMężczyźni Openfala 11:3000:00:09
83ROLIŃSKA Barbara 38Morsy ZblewoZBLEWOKobiety Openfala 11:3000:00:09
84GOJDŻ Piotr 52Elitarna Grupa BALTOSŁUPSKMężczyźni Openfala 11:3000:00:09
85OSSOWSKA Ewa 68Morsy ZblewoZBLEWOKobiety Openfala 11:3000:00:09
86KOJRO Magdalena 371Elitarna Grupa BALTOSŁUPSKKobiety Openfala 11:3000:00:09
87RYCYK Dagmara 377MACHOWINOKobiety Openfala 11:3000:00:09
88ZIEMSKI Szymon 611Aktywna FabrykaKĘPICEMężczyźni Openfala 11:3000:00:10
89DORYWALSKA Agnieszka 388BALTOGRABNOKobiety Openfala 11:3000:00:10
90KORNELUK Barbara 93Stowarzyszenie Psów Użytkowych BaltoSŁUPSKKobiety Openfala 11:3000:00:10
Znaleziono 90 wynik(ów)