MUD MAX DOLINA CHARLOTTY

Organizator/ Organizer:
Tourtrend sp. z o.o.
Data/ Date:
2018-10-13
Miejsce/ Place:
Dolina Charlotty
Dystans/ Distance:
8 km
Zgłoszonych/ Registered:
618
Wystartowało/ Started:
556
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
554
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: 12:30 - OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MFalaCzas
netto
8km
Czas
brutto
8km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1POTRYKUS Błażej 112LINIAMężczyźni Open34M 34fala 12:3001:27:15.9501:27:19.05 10:545.5
2GAWRYJOŁEK Szymon 480KOŁOBRZEGMężczyźni Open54M 54fala 12:3001:34:49.2501:34:55.30+00:07:3611:515.1
3JUSZCZAK Kasia 99ŁOBEZKobiety Open2K 2fala 12:3001:34:51.4501:34:55.45+00:07:3611:515.1
4RĘBACZ Krzysztof 497VACU ACTIVE GYMSŁUPSKMężczyźni Open76M 76fala 12:3001:42:39.1501:42:42.30+00:15:2312:494.7
5PAŁASZEWSKA Karolina 477GOŚCINOKobiety Open7K 7fala 12:3001:43:16.2501:43:21.80+00:16:0212:544.6
6KONTOWICZ Jarosław 528GDAŃSKMężczyźni Open78M 78fala 12:3001:43:42.6501:43:47.15+00:16:2812:574.6
7MEYER Arkadiusz 521GDAŃSKMężczyźni Open79M 79fala 12:3001:43:43.1501:43:47.45+00:16:2812:574.6
8DUNST Jakub 125NOWA WIEŚ LĘBORKSKAMężczyźni Open87M 87fala 12:3001:45:19.4501:45:23.35+00:18:0413:104.6
9KURYŁOWICZ Kamil 89SŁUPSKMężczyźni Open93M 93fala 12:3001:47:08.2501:47:13.10+00:19:5413:234.5
10STENCEL Angelika 116REDAKobiety Open11K 11fala 12:3001:50:25.8501:50:29.45+00:23:1013:484.3
11CZAPIEWSKI Jacek 531KOSZALINMężczyźni Open120M 120fala 12:3001:51:01.7501:51:04.55+00:23:4513:524.3
12JESIOŁOWSKI Marcin 106MTS HAMER MIASTKODĄBIEMężczyźni Open121M 121fala 12:3001:51:02.6501:51:05.30+00:23:4613:524.3
13OBUCHOWICZ Katarzyna 494SŁUPSKKobiety Open21K 21fala 12:3001:55:15.2001:55:19.70+00:28:0014:244.2
14RUDNICKI Patryk 523SIADŁO TEAMNEKLAMężczyźni Open134M 134fala 12:3001:55:14.4001:55:20.00+00:28:0014:244.2
15MUCHA Marcela 519DĘBNICA KASZUBSKAKobiety Open23K 23fala 12:3001:56:09.5001:56:15.90+00:28:5614:314.1
16POTRYKUS Robert 121REDAMężczyźni Open138M 138fala 12:3001:56:10.8001:56:17.45+00:28:5814:314.1
17BUBEŁA Tomasz 507BANINOMężczyźni Open139M 139fala 12:3001:56:11.8501:56:18.85+00:28:5914:314.1
18DUSZA Anna 482SIANOWKobiety Open35K 35fala 12:3001:59:54.4502:00:04.30+00:32:4514:594
19DUSZA Patryk 127SIANÓWMężczyźni Open162M 162fala 12:3002:00:15.2002:00:24.90+00:33:0515:014
20KOWALCZYK Krystian 478BOBOLICEMężczyźni Open163M 163fala 12:3002:00:22.8502:00:29.45+00:33:1015:024
21BALCERZAK Paweł 117SIADŁO TEAMSTRZELNOMężczyźni Open164M 164fala 12:3002:00:53.8502:00:59.60+00:33:4015:064
22PIĄTKOWSKI Michał 79SŁUPSKMężczyźni Open165M 165fala 12:3002:00:57.1502:01:02.45+00:33:4315:074
23GALICKI Robert 462BOBOLICEMężczyźni Open166M 166fala 12:3002:01:10.5502:01:17.40+00:33:5815:084
24POST Mariola 506KURÓWKobiety Open38K 38fala 12:3002:01:25.2502:01:33.20+00:34:1415:104
25POST Marcin 505KURÓWMężczyźni Open168M 168fala 12:3002:01:34.4502:01:43.35+00:34:2415:113.9
26WIECZOREK Mariusz 483SZCZECINMężczyźni Open169M 169fala 12:3002:01:45.4002:01:49.40+00:34:3015:133.9
27ORZECHOWSKA Monika 565CLIMATRONIXKWIDZYNKobiety Open46K 46fala 12:3002:08:15.6002:08:15.60+00:40:5616:013.7
28KAŁUŻYŃSKI Krzysztof 97KOSZALINMężczyźni Open223M 223fala 12:3002:19:09.1502:19:16.45+00:51:5717:233.4
29NOWAK Paweł 128MORPOL RUNNING TEAMSŁUPSKMężczyźni Open227M 227fala 12:3002:20:55.7502:21:03.60+00:53:4417:373.4
30KWIATKOWSKI Konrad 470AAALEKSANDRÓW KUJAWSKIMężczyźni Open245M 245fala 12:3002:26:49.6502:26:56.00+00:59:3618:213.3
31KOWALSKI Adam 485ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMężczyźni Open246M 246fala 12:3002:26:50.2502:26:56.05+00:59:3718:213.3
32FRĄTCZAK Sebastain 601ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMężczyźni Open247M 247fala 12:3002:26:50.5002:26:56.20+00:59:3718:213.3
33TOMASZCZYK Krzysztof 527KOSZALINMężczyźni Open248M 248fala 12:3002:26:53.2002:26:56.80+00:59:3718:213.3
34GAŁECKI Radosław 131MANOWOMężczyźni Open249M 249fala 12:3002:26:53.9002:26:56.85+00:59:3718:213.3
35SAWICKA - WERS Urszula 533DRZONOWOKobiety Open89K 89fala 12:3002:27:09.1502:27:15.00+00:59:5518:233.3
36ŻYLICZ Magdalena 496SŁUPSKKobiety Open101K 101fala 12:3002:30:32.1002:30:39.40+01:03:2018:493.2
37CHAŁUBIŃSKI Tomasz 481SŁUPSKMężczyźni Open259M 259fala 12:3002:30:33.2502:30:39.70+01:03:2018:493.2
38CHAŁUBIŃSKA Kamila 524SŁUPSKKobiety Open102K 102fala 12:3002:30:32.5002:30:39.75+01:03:2018:493.2
39ŻYLICZ Maciek 495SŁUPSKMężczyźni Open260M 260fala 12:3002:30:33.3502:30:40.05+01:03:2118:493.2
40DYMEK Mirella 108MYŚLIBÓRZKobiety Open120K 120fala 12:3002:34:51.0002:34:55.25+01:07:3619:213.1
41BEZEG Przemysław 105RUSZÓWMężczyźni Open276M 276fala 12:3002:34:49.9502:34:55.25+01:07:3619:213.1
42MACHNIAK Marcin 107JASTRZĘBIAMężczyźni Open277M 277fala 12:3002:34:50.3002:34:55.30+01:07:3619:213.1
43ZARZECZNY Jakub 513GDAŃSKMężczyźni Open278M 278fala 12:3002:34:51.4502:34:55.35+01:07:3619:213.1
44DZIKOWSKI Karol 514WROCLAWMężczyźni Open279M 279fala 12:3002:34:50.3502:34:55.35+01:07:3619:213.1
45AKSAMIT Agnieszka 118DZIERŻONIÓWKobiety Open121K 121fala 12:3002:34:51.2502:34:55.75+01:07:3619:213.1
46JEŻYNA Igor 114KARLINOMężczyźni Open280M 280fala 12:3002:34:51.2002:34:55.85+01:07:3619:213.1
47BURDA Magda 516SZCZECINKobiety Open141K 141fala 12:3002:41:58.3502:42:07.55+01:14:4820:143
48STASIUK Robert 515SZCZECINMężczyźni Open303M 303fala 12:3002:41:58.7502:42:08.15+01:14:4920:143
49KUNKOWSKI Marcin 492ORLEMężczyźni Open308M 308fala 12:3002:45:40.3002:45:48.75+01:18:2920:422.9
50SZYMAŃSKI Paweł 489ORLEMężczyźni Open309M 309fala 12:3002:45:41.3002:45:48.95+01:18:2920:422.9
51ROMPSKI Kamil 490ORLEMężczyźni Open310M 310fala 12:3002:45:41.7002:45:48.95+01:18:2920:422.9
Znaleziono 51 wynik(ów)