MUD MAX DOLINA CHARLOTTY

Organizator:
Tourtrend sp. z o.o.
Data:
2018-10-13
Miejsce:
Dolina Charlotty
Dystans:
8 km
Zgłoszonych:
618
Wystartowało:
556
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
554
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaFalaCzas startu
   
1ORZECHOWSKA Monika 565climatronixKWIDZYNKobiety Openfala 12:3000:00:00
2CZAPIEWSKI Jacek 531KOSZALINMężczyźni Openfala 12:3000:00:02
3JESIOŁOWSKI Marcin 106MTS Hamer MiastkoDĄBIEMężczyźni Openfala 12:3000:00:02
4GAŁECKI Radosław 131MANOWOMężczyźni Openfala 12:3000:00:02
5RĘBACZ Krzysztof 497Vacu Active GymSŁUPSKMężczyźni Openfala 12:3000:00:03
6DUNST Jakub 125NOWA WIEŚ LĘBORKSKAMężczyźni Openfala 12:3000:00:03
7STENCEL Angelika 116REDAKobiety Openfala 12:3000:00:03
8POTRYKUS Błażej 112LINIAMężczyźni Openfala 12:3000:00:03
9TOMASZCZYK Krzysztof 527KOSZALINMężczyźni Openfala 12:3000:00:03
10ZARZECZNY Jakub 513GDAŃSKMężczyźni Openfala 12:3000:00:03
11JUSZCZAK Kasia 99ŁOBEZKobiety Openfala 12:3000:00:04
12KONTOWICZ Jarosław 528GDAŃSKMężczyźni Openfala 12:3000:00:04
13MEYER Arkadiusz 521GDAŃSKMężczyźni Openfala 12:3000:00:04
14KURYŁOWICZ Kamil 89SŁUPSKMężczyźni Openfala 12:3000:00:04
15OBUCHOWICZ Katarzyna 494SŁUPSKKobiety Openfala 12:3000:00:04
16WIECZOREK Mariusz 483SZCZECINMężczyźni Openfala 12:3000:00:04
17DYMEK Mirella 108MYŚLIBÓRZKobiety Openfala 12:3000:00:04
18JEŻYNA Igor 114KARLINOMężczyźni Openfala 12:3000:00:04
19AKSAMIT Agnieszka 118DZIERŻONIÓWKobiety Openfala 12:3000:00:04
20PAŁASZEWSKA Karolina 477GOŚCINOKobiety Openfala 12:3000:00:05
21RUDNICKI Patryk 523SIADŁO TEAMNEKLAMężczyźni Openfala 12:3000:00:05
22BALCERZAK Paweł 117SIADŁO TEAMSTRZELNOMężczyźni Openfala 12:3000:00:05
23PIĄTKOWSKI Michał 79SŁUPSKMężczyźni Openfala 12:3000:00:05
24KOWALSKI Adam 485ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMężczyźni Openfala 12:3000:00:05
25FRĄTCZAK Sebastain 601ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMężczyźni Openfala 12:3000:00:05
26SAWICKA - WERS Urszula 533DRZONOWOKobiety Openfala 12:3000:00:05
27MACHNIAK Marcin 107JASTRZĘBIAMężczyźni Openfala 12:3000:00:05
28BEZEG Przemysław 105RUSZÓWMężczyźni Openfala 12:3000:00:05
29DZIKOWSKI Karol 514WROCLAWMężczyźni Openfala 12:3000:00:05
30GAWRYJOŁEK Szymon 480KOŁOBRZEGMężczyźni Openfala 12:3000:00:06
31MUCHA Marcela 519DĘBNICA KASZUBSKAKobiety Openfala 12:3000:00:06
32POTRYKUS Robert 121REDAMężczyźni Openfala 12:3000:00:06
33KOWALCZYK Krystian 478BOBOLICEMężczyźni Openfala 12:3000:00:06
34GALICKI Robert 462BOBOLICEMężczyźni Openfala 12:3000:00:06
35KWIATKOWSKI Konrad 470AAALEKSANDRÓW KUJAWSKIMężczyźni Openfala 12:3000:00:06
36CHAŁUBIŃSKI Tomasz 481SŁUPSKMężczyźni Openfala 12:3000:00:06
37ŻYLICZ Maciek 495SŁUPSKMężczyźni Openfala 12:3000:00:06
38BUBEŁA Tomasz 507BANINOMężczyźni Openfala 12:3000:00:07
39POST Mariola 506KURÓWKobiety Openfala 12:3000:00:07
40KAŁUŻYŃSKI Krzysztof 97KOSZALINMężczyźni Openfala 12:3000:00:07
41NOWAK Paweł 128Morpol Running TeamSŁUPSKMężczyźni Openfala 12:3000:00:07
42ŻYLICZ Magdalena 496SŁUPSKKobiety Openfala 12:3000:00:07
43CHAŁUBIŃSKA Kamila 524SŁUPSKKobiety Openfala 12:3000:00:07
44ROMPSKI Kamil 490ORLEMężczyźni Openfala 12:3000:00:07
44SZYMAŃSKI Paweł 489ORLEMężczyźni Openfala 12:3000:00:07
46POST Marcin 505KURÓWMężczyźni Openfala 12:3000:00:08
47KUNKOWSKI Marcin 492ORLEMężczyźni Openfala 12:3000:00:08
48DUSZA Anna 482SIANOWKobiety Openfala 12:3000:00:09
49DUSZA Patryk 127SIANÓWMężczyźni Openfala 12:3000:00:09
50BURDA Magda 516SZCZECINKobiety Openfala 12:3000:00:09
51STASIUK Robert 515SZCZECINMężczyźni Openfala 12:3000:00:09
Znaleziono 51 wynik(ów)