MUD MAX DOLINA CHARLOTTY

Organizator:
Tourtrend sp. z o.o.
Data:
2018-10-13
Miejsce:
Dolina Charlotty
Dystans:
8 km
Zgłoszonych:
618
Wystartowało:
556
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
554
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas drużyny
1Aktywna FabrykaDawid Młynarczyk

Krystian Bondarenko

Tomasz Bogusławski

Mateusz Zaborowski

Marcin Bogusz
01:15:57.250

01:18:55.950

01:22:14.900

01:26:17.000

01:44:53.850
07:08:16.000
2Wolf TeamMarcin Ćwirzeń

Rafał Łotocki

Weronika Gawrońska

Aleksandra Godawa

Kaj Kubiak
01:08:52.200

01:15:55.250

01:24:43.250

01:45:13.450

01:52:23.450
07:27:06.000
3JRG 2 MiastkoGracjan Kuik studziński

Klaudiusz Szyca

Hubert Kowal

Krzysztof Iwaszko

Jacek Lica
01:25:46.250

01:26:00.300

01:29:10.100

01:29:10.150

01:47:26.800
07:37:32.000
4WYBITE JEDYNKIGrzegorz Guz

Marian Adamkiewicz

Katarzyna Knafel

Agata Paszek

Tomasz Rzeszotarski
01:08:08.900

01:38:23.000

01:39:34.550

01:42:29.700

01:45:08.750
07:53:42.000
5Best BeastsJakub Stec

Radosław Kozłowski

Kamil Bengier

Łukasz Dawidowicz

Żaneta Dawidowicz
01:15:17.300

01:28:34.350

01:28:34.850

02:01:55.550

02:01:56.100
08:16:16.000
6Ł.O.S.O.Ś TEAMGabriel Słodziński

Łukasz Gontek

Tomasz Kozub

Emil Cyranowicz

Dariusz Nowak
01:20:53.950

01:32:46.600

01:45:14.000

01:56:52.400

01:56:52.450
08:32:37.000
7NorthstarPrzemysław Fręśko

Jarogniew Kochner

Przemysław Skadorwa

Jakub Ludziak

Gabriel Kulacha
01:32:37.550

01:35:13.700

01:39:47.350

01:56:13.950

01:56:33.950
08:40:23.000
88. Koszaliński Pułk PrzeciwlotniczyWojciech Ustianowski

Ewa Korzeniowska

Damian Woźniak

Krzysztof Szpiler

Paweł Myk
01:38:33.400

01:47:59.550

01:47:59.600

01:47:59.600

01:47:59.800
08:50:29.000
9USB UstkaOskar Skumiał

Agata Czajkowska-Jeżak

Renata Skoczyńska

Emila Siecińska

Paweł Zwoliński
01:58:12.400

01:58:12.600

01:58:12.600

01:58:12.650

01:58:12.650
09:51:00.000
10Nadmorski łykend składDawid Bosy

Victor Jermakowicz

Piotr Jermakowicz

Krzysztof Bosy

Agnieszka Saramak
01:47:29.550

01:47:30.150

02:06:31.400

02:06:43.500

02:37:14.650
10:25:27.000
11Elitarna Grupa BALTOJanusz Strąk

Dominik Świtek

Małgorzata Urbańska

Piotr Gojdż

Paweł Jędrzejczak
01:56:54.400

02:20:49.650

02:20:49.900

02:20:49.900

02:20:50.800
11:20:11.000
12Vacu Active GymKrzysztof Rębacz

Damian Chabros

Patryk Sienkiewicz

Aneta Pietrowska snieguka

Sebastian Purzycki
01:42:42.300

02:30:28.600

02:31:38.700

02:31:38.900

02:31:39.200
11:48:05.000
13Fabryka Zdrowia BytówMonika Zielonka

Lidia Gniota

Joanna Jereczek

Aldona Chwarzynska

Katarzyna Klaman
02:22:43.450

02:22:43.750

02:22:43.950

02:22:44.000

02:22:44.250
11:53:37.000
14climatronixRyszard Jurkiewicz

Monika Orzechowska

Marek Kalkowski

Patrycja Bakuła

Katarzyna Nalewska
01:23:49.950

02:08:15.600

02:09:45.250

03:08:12.450

03:08:12.600
11:58:13.000
15BaywatchPiotr Chmiel

Martyna Wesołowska

Edyta Wesołowska

Michał Kwiatkowski

Sylwia Tomporowska
02:12:16.400

02:29:25.100

02:29:25.150

02:29:25.500

02:29:25.650
12:09:56.000
16Morsy ZblewoBarbara Rolińska

Marcin Fojut

Ewa Ossowska

Anna Szweda

Cezary Roliński
02:35:48.400

02:35:48.600

02:35:48.800

02:35:48.900

02:35:48.950
12:59:00.000
17Husaria Race TeamŁukasz Cichy

Małgorzata Lipińska

Paweł Lipiński

Tadeusz Tośko

Magdalena Podolańczyk
02:33:03.550

02:37:25.550

02:39:56.150

02:51:10.800

02:51:10.950
13:32:44.000
18OSP BukówkaŁukasz Okłocki

Małgorzata Grabarczyk

Grzegorz Duda

Marcelina Frankiewicz

Karolina Frankiewicz
02:47:58.100

02:47:58.250

02:47:58.600

02:47:58.600

02:47:59.250
13:59:51.000
19Szkoła Genialnego ŻółwiaMichał Taras

Wojtek Zakrzewski

Igor Jucha

Emil Piątkowski

Kinga Ząbek
02:38:30.050

02:38:30.100

02:54:06.050

03:25:24.700

03:25:25.300
15:01:55.000
Znaleziono 19 wynik(ów)