MUD MAX DOLINA CHARLOTTY

Organizator/ Organizer:
Tourtrend sp. z o.o.
Data/ Date:
2018-10-13
Miejsce/ Place:
Dolina Charlotty
Dystans/ Distance:
8 km
Zgłoszonych/ Registered:
618
Wystartowało/ Started:
556
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
554
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MFalaCzas
netto
8km
Czas
brutto
8km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SYWANYCZ Ireneusz 259GDAŃSKMężczyźni Open1M 1fala 9:3001:07:27.0001:07:28.85 8:257.1
2WILMONT Krzysztof 504CSMW USTKASLUPSKMężczyźni Open2M 2fala 9:3001:07:41.1501:07:42.65+00:00:138:277.1
3GUZ Grzegorz 75WYBITE JEDYNKIŚWIECIEMężczyźni Open3M 3fala 10:0001:08:04.1501:08:08.90+00:00:408:307.1
4ĆWIRZEŃ Marcin 157WOLF TEAMTRZCIANKAMężczyźni Open4M 4fala 10:0001:08:47.7501:08:52.20+00:01:238:367
5ZINKA Maciej 203ŁUBIANIAMężczyźni Open5M 5fala 11:0001:12:25.5001:12:27.95+00:04:599:036.6
6CZERWINSKI Maciej 357BALTIC SEALSSŁUPSKMężczyźni Open6M 6fala 9:3001:12:48.9501:12:50.10+00:05:219:066.6
7KOWALSKI Bartosz 201POSITIVE FREAKS TEAMTURZNICEMężczyźni Open7M 7fala 10:0001:15:08.7501:15:12.95+00:07:449:236.4
8STEC Jakub 606BEST BEASTSSŁUPSKMężczyźni Open8M 8fala 9:3001:15:16.0001:15:17.30+00:07:489:246.4
9SOSNOWSKI Tomasz 450KOSZALINMężczyźni Open9M 9fala 12:0001:15:48.4001:15:50.35+00:08:219:286.3
10ŁOTOCKI Rafał 158WOLF TEAMTRZCIANKAMężczyźni Open10M 10fala 10:0001:15:50.4501:15:55.25+00:08:269:286.3
11MŁYNARCZYK Dawid 552AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open11M 11fala 10:3001:15:54.8501:15:57.25+00:08:289:296.3
12RICHTER Sebastian 465WEJHEROWOMężczyźni Open12M 12fala 12:0001:16:33.2501:16:39.95+00:09:119:346.3
13KOWALSKI Józef 169PSITIVE FREAKS TEAMGRUDZIĄDZMężczyźni Open13M 13fala 10:0001:17:02.9001:17:08.00+00:09:399:376.2
14BASIUKIEWICZ Marcin 276AT-AKTYWNY TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWMężczyźni Open14M 14fala 10:0001:17:25.8501:17:30.50+00:10:019:406.2
15MROZOWSKI Przemysław 297UKS SIÓDEMKA RUMIAWEJHEROWOMężczyźni Open15M 15fala 11:0001:18:00.0001:18:01.00+00:10:329:456.2
16SZULCEK Patryk 328BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMLINIAMężczyźni Open16M 16fala 9:3001:18:09.3501:18:10.55+00:10:419:466.1
17LISIECKI Jakub 372UBOJNIAGDAŃSKMężczyźni Open17M 17fala 9:3001:18:09.2001:18:10.85+00:10:429:466.1
18BONDARENKO Krystian 553AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open18M 18fala 10:3001:18:54.2501:18:55.95+00:11:279:516.1
19WIELGAT Łukasz 295KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOMężczyźni Open19M 19fala 9:3001:20:23.4001:20:24.75+00:12:5510:026
20SŁODZIŃSKI Gabriel 55Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEMężczyźni Open20M 20fala 10:0001:20:49.7001:20:53.95+00:13:2510:065.9
21SANOCKI Kornel 503ZBYCHOWOMężczyźni Open21M 21fala 11:0001:20:52.9001:20:56.05+00:13:2710:065.9
22BOGUSŁAWSKI Tomasz 464AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open22M 22fala 10:3001:22:13.1501:22:14.90+00:14:4610:165.8
23KOCZOROWSKI Paweł 228W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAMężczyźni Open23M 23fala 9:3001:22:18.0501:22:18.05+00:14:4910:175.8
24LESZCZYŃSKI Daniel 511GOOD LUCK CLUBGDAŃSKMężczyźni Open24M 24fala 12:0001:23:03.9501:23:07.75+00:15:3810:235.8
25KARBOWSKI Sławomir 167OBORYMężczyźni Open25M 25fala 11:0001:23:06.8501:23:09.15+00:15:4010:235.8
26JURKIEWICZ Ryszard 607CLIMATRONIXSADLINKIMężczyźni Open26M 26fala 10:3001:23:48.1501:23:49.95+00:16:2110:285.7
27GAWROŃSKA Weronika 160WOLF TEAMBIAŁAKobiety Open1K 1fala 10:0001:24:38.2001:24:43.25+00:17:1410:345.7
28ROMANOWICZ Piotr 197RESKOMężczyźni Open27M 27fala 12:0001:24:58.1501:25:00.85+00:17:3210:375.6
29KUIK STUDZIŃSKI Gracjan 83JRG 2 MIASTKOBORZYSZKOWYMężczyźni Open28M 28fala 12:0001:25:43.1501:25:46.25+00:18:1710:425.6
30SZYCA Klaudiusz 338JRG 2 MIASTKOLIPNICAMężczyźni Open29M 29fala 12:0001:25:58.3501:26:00.30+00:18:3110:445.6
31ZABOROWSKI Mateusz 556AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open30M 30fala 10:3001:26:17.0001:26:17.00+00:18:4810:475.6
32BIŃCZYK Mariusz 193JAROSŁAWIECMężczyźni Open31M 31fala 10:0001:26:12.3501:26:18.00+00:18:4910:465.6
33WŁADYKO Rafał 122JRG 2 KOSZALINKOSZALINMężczyźni Open32M 32fala 10:0001:26:12.1001:26:20.05+00:18:5110:465.6
34ZIĘTARA Dawid 345BALTIC SEALSREDZIKOWOMężczyźni Open33M 33fala 9:3001:26:23.1501:26:24.65+00:18:5510:475.6
35POTRYKUS Błażej 112LINIAMężczyźni Open34M 34fala 12:3001:27:15.9501:27:19.05+00:19:5010:545.5
36WANTOCH REKOWSKI Zbigniwe 337BOROWY MŁYNMężczyźni Open35M 35fala 12:0001:27:27.2501:27:29.40+00:20:0010:555.5
37CHRUŚCICKI Paweł 361KRETOMINOMężczyźni Open36M 36fala 11:0001:28:09.3501:28:17.70+00:20:4811:015.4
38KOZŁOWSKI Radosław 341BEST BEASTSBYDLINOMężczyźni Open37M 37fala 10:0001:28:29.2501:28:34.35+00:21:0511:035.4
39BENGIER Kamil 340BEST BEASTSBYDLINOMężczyźni Open38M 38fala 10:0001:28:29.6501:28:34.85+00:21:0611:035.4
40KOWAL Hubert 436JRG 2 MIASTKOMIASTKOMężczyźni Open39M 39fala 12:0001:29:07.7001:29:10.10+00:21:4111:085.4
41IWASZKO Krzysztof 336JRG 2 MIASTKOPASIEKAMężczyźni Open40M 40fala 12:0001:29:08.0501:29:10.15+00:21:4111:085.4
42KOZŁOWSKI Artur 472HUSARIA RACE TEAM GRYFICEGRYFICEMężczyźni Open41M 41fala 11:3001:29:44.5001:29:48.45+00:22:1911:135.3
43BOJKA Karol 92TĘPCZMężczyźni Open42M 42fala 9:3001:30:02.7001:30:08.20+00:22:3911:155.3
44RAKOWSKI Michał 90MODŁAMężczyźni Open43M 43fala 9:3001:30:14.2501:30:19.50+00:22:5011:165.3
45WOLF Paweł 15AA - AMBITNY AMATORINOWROCŁAWMężczyźni Open44M 44fala 11:0001:31:15.4501:31:20.65+00:23:5111:245.3
46JEDLECKI Mikołaj 324SUCHORZEMężczyźni Open45M 45fala 10:3001:31:56.9001:31:59.15+00:24:3011:295.2
47BRODZIK Ireneusz 272BYTÓWMężczyźni Open46M 46fala 10:3001:32:16.6001:32:18.90+00:24:5011:325.2
48FRĘŚKO Przemysław 522NORTHSTARKUŹNICA CZARNKOWSKAMężczyźni Open47M 47fala 12:0001:32:34.3501:32:37.55+00:25:0811:345.2
49GONTEK Łukasz 443Ł.O.S.O.Ś TEAMSŁUPSKMężczyźni Open48M 48fala 10:0001:32:41.8001:32:46.60+00:25:1711:355.2
50RAŚ Mateusz 195JW 1223KOSZALINMężczyźni Open49M 49fala 9:3001:33:02.9001:33:04.85+00:25:3611:375.2
51BARON Robert 587HUSARIA RACE TEAMTORUŃMężczyźni Open50M 50fala 12:0001:33:36.9501:33:38.90+00:26:1011:425.1
52ŚWIGOŃ Daniel 275BYTÓWMężczyźni Open51M 51fala 10:3001:34:33.6001:34:36.45+00:27:0711:495.1
53PERSZEWSKI Łukasz 469OGRODNICYDZIEMIANYMężczyźni Open52M 52fala 10:3001:34:40.0501:34:44.85+00:27:1611:505.1
54DORAU Bartosz 434OGRODNICYDZIEMIANYMężczyźni Open53M 53fala 10:3001:34:40.8001:34:45.15+00:27:1611:505.1
55GAWRYJOŁEK Szymon 480KOŁOBRZEGMężczyźni Open54M 54fala 12:3001:34:49.2501:34:55.30+00:27:2611:515.1
56JUSZCZAK Kasia 99ŁOBEZKobiety Open2K 2fala 12:3001:34:51.4501:34:55.45+00:27:2611:515.1
57OLEWCZYŃSKA Maria 393ELEKTRYK WEJHEROWOGDAŃSKKobiety Open3K 3fala 12:0001:34:56.5501:35:03.30+00:27:3411:525.1
58CIESIELSKI Zbyszek 395WOLNE ELEKTRONYREDAMężczyźni Open55M 55fala 12:0001:34:56.4001:35:03.70+00:27:3411:525.1
59KOTWICA Tomasz 432WOLNE ELEKTRONYBOLSZEWOMężczyźni Open56M 56fala 12:0001:34:57.8001:35:05.55+00:27:3611:525.1
60KOCHNER Jarogniew 467NORTHSTARTRZCIANKAMężczyźni Open57M 57fala 12:0001:35:11.4001:35:13.70+00:27:4411:535
61KAMIŃSKI Łukasz 216ROWYMężczyźni Open58M 58fala 11:0001:36:31.1001:36:35.00+00:29:0612:045
62KOZAK Paweł 233GARDNA WIELKAMężczyźni Open59M 59fala 10:0001:36:42.6501:36:49.65+00:29:2012:055
63ŻŁOBIŃSKI Maciej 266GŁÓWCZYCEMężczyźni Open60M 60fala 10:0001:36:41.9001:36:49.70+00:29:2012:055
64STASIAK Przemysław 225GŁÓWCZYCEMężczyźni Open61M 61fala 10:0001:36:42.2501:36:49.75+00:29:2012:055
65PRACH Cezary 235USTKAMężczyźni Open62M 62fala 10:0001:36:42.8001:36:50.05+00:29:2112:055
66MATEREK Bogdan 63DEBRZNOMężczyźni Open63M 63fala 10:0001:37:16.0501:37:20.95+00:29:5212:094.9
67PYŚKO Tomasz 145PRUSZCZ GDAŃSKIMężczyźni Open64M 64fala 10:0001:37:15.6001:37:21.35+00:29:5212:094.9
68NOWACKI Arkadiusz 16MIASTKOMężczyźni Open65M 65fala 10:0001:37:27.4501:37:33.15+00:30:0412:114.9
69ANDERS Rafał 453MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINMężczyźni Open66M 66fala 12:0001:37:49.6501:37:52.30+00:30:2312:134.9
70PIECHNA Mariusz 213PANNY MŁODEDĘBNICA KASZUBSKAMężczyźni Open67M 67fala 11:0001:37:49.2001:37:56.85+00:30:2812:134.9
71PRZEWŁOCKI Michał 278IZKKOSZALINMężczyźni Open68M 68fala 11:0001:37:58.3001:38:02.50+00:30:3312:144.9
72ADAMKIEWICZ Marian 74WYBITE JEDYNKIKONINMężczyźni Open69M 69fala 9:3001:38:20.0001:38:23.00+00:30:5412:174.9
73POŁUMACKANYCZ Małgorzata 404KOSZALINKobiety Open4K 4fala 9:3001:38:31.1001:38:32.95+00:31:0412:184.9
74USTIANOWSKI Wojciech 4038. KOSZALIŃSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYKOSZALINMężczyźni Open70M 70fala 9:3001:38:31.3501:38:33.40+00:31:0412:184.9
75KNAFEL Katarzyna 36WYBITE JEDYNKISTARE MIASTOKobiety Open5K 5fala 9:3001:39:32.3001:39:34.55+00:32:0512:264.8
76SKADORWA Przemysław 498NORTHSTARTRZCIANKAMężczyźni Open71M 71fala 12:0001:39:44.4501:39:47.35+00:32:1812:284.8
77CZYRYLA Adam 673Mężczyźni Open72M 72fala 12:0001:40:47.5001:40:51.60+00:33:2212:354.8
78BĄK Łukasz 126DĘBNICA KASZUBSKAMężczyźni Open73M 73fala 12:0001:41:07.5501:41:09.95+00:33:4112:384.7
79JASZEWSKI Mariusz 397WOLNE ELEKTRONYKĘBŁOWOMężczyźni Open74M 74fala 12:0001:41:08.1001:41:15.40+00:33:4612:384.7
80PASZEK Agata 139WYBITE JEDYNKIKONINKobiety Open6K 6fala 9:3001:42:27.5501:42:29.70+00:35:0012:484.7
81NOWICKI Olgierd 285BYDGOSZCZMężczyźni Open75M 75fala 11:0001:42:25.2001:42:36.85+00:35:0812:484.7
82RĘBACZ Krzysztof 497VACU ACTIVE GYMSŁUPSKMężczyźni Open76M 76fala 12:3001:42:39.1501:42:42.30+00:35:1312:494.7
83WIŚNIEWSKI Damian 14MIASTKOMężczyźni Open77M 77fala 10:0001:42:53.9501:42:59.80+00:35:3012:514.7
84PAŁASZEWSKA Karolina 477GOŚCINOKobiety Open7K 7fala 12:3001:43:16.2501:43:21.80+00:35:5212:544.6
85KONTOWICZ Jarosław 528GDAŃSKMężczyźni Open78M 78fala 12:3001:43:42.6501:43:47.15+00:36:1812:574.6
86MEYER Arkadiusz 521GDAŃSKMężczyźni Open79M 79fala 12:3001:43:43.1501:43:47.45+00:36:1812:574.6
87KRASZEWSKI Arkadiusz 9GDAŃSKMężczyźni Open80M 80fala 10:0001:44:06.1001:44:12.55+00:36:4313:004.6
88BOGUSZ Marcin 486AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open81M 81fala 10:3001:44:51.2001:44:53.85+00:37:2513:064.6
89KRZACZKOWSKI Lech 381DĘBNICA KASZUBSKAMężczyźni Open82M 82fala 9:3001:44:53.6501:44:56.40+00:37:2713:064.6
90CHUDY Dariusz 384PIŁAMężczyźni Open83M 83fala 11:3001:44:53.3501:44:58.70+00:37:2913:064.6
91RZESZOTARSKI Tomasz 34WYBITE JEDYNKIKONINMężczyźni Open84M 84fala 9:3001:45:06.2501:45:08.75+00:37:3913:084.6
92GODAWA Aleksandra 124WOLF TEAMTRZCIANKAKobiety Open8K 8fala 10:0001:45:08.1001:45:13.45+00:37:4413:084.6
93KRASOŃ Piotr 468TRZCIANKAMężczyźni Open85M 85fala 12:0001:45:11.3001:45:13.70+00:37:4413:084.6
94KOZUB Tomasz 589Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEMężczyźni Open86M 86fala 10:0001:45:08.2501:45:14.00+00:37:4513:084.6
95DUNST Jakub 125NOWA WIEŚ LĘBORKSKAMężczyźni Open87M 87fala 12:3001:45:19.4501:45:23.35+00:37:5413:104.6
96KAMIŃSKI Marcin 196MOCZYMORDY TEAMSMOŁDZINOMężczyźni Open88M 88fala 10:0001:45:18.7001:45:28.65+00:37:5913:094.6
97GAC Michał 358AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open89M 89fala 10:3001:45:29.1001:45:34.20+00:38:0513:114.6
98MICHALAK Piotr 205UWAGAFOKA TEAMUSTKAMężczyźni Open90M 90fala 9:3001:45:34.7501:45:39.60+00:38:1013:114.5
99STASIEROWSKI Damian 543WYBITE JEDYNKISULNÓWKOMężczyźni Open91M 91fala 9:3001:45:40.9501:45:44.45+00:38:1513:124.5
100KOZAK Krzysztof 214IZKPOTĘGOWOMężczyźni Open92M 92fala 11:0001:46:02.3501:46:06.35+00:38:3713:154.5
101KURYŁOWICZ Kamil 89SŁUPSKMężczyźni Open93M 93fala 12:3001:47:08.2501:47:13.10+00:39:4413:234.5
102LICA Jacek 101JRG 2 MIASTKOŚWIERZENKO 25/3Mężczyźni Open94M 94fala 12:0001:47:23.5001:47:26.80+00:39:5713:254.5
103BOSY Dawid 218NADMORSKI ŁYKEND SKŁADTYMIEŃMężczyźni Open95M 95fala 10:0001:47:21.6501:47:29.55+00:40:0013:254.5
104JERMAKOWICZ Victor 210NADMORSKI ŁYKEND SKŁADTYMIENMężczyźni Open96M 96fala 10:0001:47:22.0501:47:30.15+00:40:0113:254.5
105WARZOCHA Mateusz 339JRG 2 MIASTKOMIASTKOMężczyźni Open97M 97fala 12:0001:47:35.7001:47:38.80+00:40:0913:264.5
106DROŻDŻAL Radosław 123JW 1223KOSZALINMężczyźni Open98M 98fala 10:0001:47:31.5501:47:39.55+00:40:1013:264.5
107LICHACZ Łukasz 613AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open99M 99fala 10:3001:47:39.2001:47:41.60+00:40:1213:274.5
108LASKA Wojciech 541JRG 2 MIASTKOMIASTKOMężczyźni Open100M 100fala 12:0001:47:44.0001:47:46.90+00:40:1813:284.5
109KORZENIOWSKA Ewa 4208. KOSZALIŃSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYKOSZALINKobiety Open9K 9fala 9:3001:47:56.2501:47:59.55+00:40:3013:294.4
110WOŹNIAK Damian 4498. KOSZALIŃSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYKOSZALINMężczyźni Open101M 101fala 9:3001:47:56.3001:47:59.60+00:40:3013:294.4
111SZPILER Krzysztof 4058. KOSZALIŃSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYKOSZALINMężczyźni Open102M 102fala 9:3001:47:55.9001:47:59.60+00:40:3013:294.4
112MYK Paweł 4228. KOSZALIŃSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYKOSZALINMężczyźni Open103M 103fala 9:3001:47:56.0001:47:59.80+00:40:3013:294.4
113WICA Szymon 594BYTÓWMężczyźni Open104M 104fala 11:0001:48:09.1501:48:15.75+00:40:4613:314.4
114HAPKA Filip 597BYTÓWMężczyźni Open105M 105fala 11:0001:48:10.5501:48:16.70+00:40:4713:314.4
115HAPKA Robert 596BYTÓWMężczyźni Open106M 106fala 11:0001:48:12.3001:48:18.45+00:40:4913:314.4
116ADAMCZYK Adam 255ULKS TALEX BORYSLAW BORZYTUCHOMKOLCZYGLOWYMężczyźni Open107M 107fala 10:3001:48:20.5501:48:24.15+00:40:5513:324.4
117BRANDT Arkadiusz 359BYDLINOMężczyźni Open108M 108fala 10:0001:48:43.2501:48:48.35+00:41:1913:354.4
118ŁUKACZYK Sylwia 217KOBYLNICAKobiety Open10K 10fala 11:0001:49:01.6001:49:07.55+00:41:3813:374.4
119JEDLECKI Kacper 433SŁUPSKMężczyźni Open109M 109fala 11:0001:49:08.5001:49:16.75+00:41:4713:384.4
120SZWAŁEK Jarosław 318OSP CZARNECZARNEMężczyźni Open110M 110fala 11:0001:49:06.3001:49:19.45+00:41:5013:384.4
121KOPOT Mariusz 313OSP CZARNECZARNEMężczyźni Open111M 111fala 11:0001:49:06.9501:49:20.20+00:41:5113:384.4
122POLENICA Paweł 510CENTRUM KETTLEBELL SŁUPSKSLUPSKMężczyźni Open112M 112fala 11:0001:49:10.8501:49:23.55+00:41:5413:384.4
123ZIELONKA Mateusz 248BALTIC SEALSSŁUPSKMężczyźni Open113M 113fala 10:3001:49:21.1501:49:24.60+00:41:5513:404.4
124BRAC Łukasz 614AKTYWNA FABRYKAMężczyźni Open114M 114fala 10:3001:49:27.1501:49:29.50+00:42:0013:404.4
125PITUS Radosław 200SLAWNOMężczyźni Open115M 115fala 11:0001:49:36.2501:49:38.85+00:42:1013:424.4
126BIERNAT Borys 595BYTÓWMężczyźni Open116M 116fala 11:0001:49:36.8501:49:43.30+00:42:1413:424.4
127KACZMAROWSKI Andrzej 354BALTIC SEALSSŁUPSKMężczyźni Open117M 117fala 10:3001:49:52.1501:49:55.20+00:42:2613:444.4
128STENCEL Angelika 116REDAKobiety Open11K 11fala 12:3001:50:25.8501:50:29.45+00:43:0013:484.3
129WICA Janusz 593POMYSK WIELKIMężczyźni Open118M 118fala 11:0001:50:25.1501:50:31.90+00:43:0313:484.3
130LATKOWSKI Mateusz 194JW 1223KOSZALINMężczyźni Open119M 119fala 9:3001:50:30.8001:50:32.40+00:43:0313:484.3
131BURCZAK Katarzyna 109BĘDZINOKobiety Open12K 12fala 12:0001:50:40.5501:50:42.35+00:43:1313:504.3
132CZAPIEWSKI Jacek 531KOSZALINMężczyźni Open120M 120fala 12:3001:51:01.7501:51:04.55+00:43:3513:524.3
133JESIOŁOWSKI Marcin 106MTS HAMER MIASTKODĄBIEMężczyźni Open121M 121fala 12:3001:51:02.6501:51:05.30+00:43:3613:524.3
134SAWICZ-ŁUŃSKA Emilia 85ZŁOTÓWKobiety Open13K 13fala 10:3001:51:04.6501:51:06.25+00:43:3713:534.3
135FIRA Adam 71TRAWICASIANÓWMężczyźni Open122M 122fala 10:0001:51:03.9001:51:11.30+00:43:4213:534.3
136ŁASTOWSKI Dariusz 159TRZCIANKAMężczyźni Open123M 123fala 10:0001:51:31.4501:51:36.55+00:44:0713:564.3
137ŻUKOWSKA-MATUS Ewa 88TRZCIANKAKobiety Open14K 14fala 10:0001:51:52.5001:51:57.55+00:44:2813:594.3
138KUBIAK Kaj 156WOLF TEAMTRZCIANKAMężczyźni Open124M 124fala 10:0001:52:18.2001:52:23.45+00:44:5414:024.3
139CZERWIŃSKA-HARĘZIAK Milena 170CKB SŁUPSKSIEMIANICEKobiety Open15K 15fala 10:0001:52:37.2501:52:43.95+00:45:1514:044.3
140CHOLEWA Błażej 267SŁAWNOMężczyźni Open125M 125fala 10:0001:53:00.9501:53:07.85+00:45:3914:074.2
141ŚLIWIAK Grzegorz 599BYTÓWMężczyźni Open126M 126fala 11:0001:53:19.6501:53:28.10+00:45:5914:104.2
142ŚLIWIAK Dawid 598BYTÓWMężczyźni Open127M 127fala 11:0001:53:20.5001:53:28.30+00:45:5914:104.2
143ORNOWSKI Paweł 680Mężczyźni Open128M 128fala 10:0001:53:22.2001:53:28.90+00:46:0014:104.2
144DAWIDOWICZ Natalia 550SŁUPSKKobiety Open16K 16fala 12:0001:53:51.5501:53:54.95+00:46:2614:134.2
145CZARNIAK Artur 608STOWARZYSZENIE PSÓW UŻYTKOWYCH BALTOSŁUPSKMężczyźni Open129M 129fala 12:0001:53:51.9001:53:55.90+00:46:2714:134.2
146GRZONKOWSKA Anna 585BYDGOSZCZKobiety Open17K 17fala 12:0001:54:39.5501:54:42.50+00:47:1314:204.2
147TYRKA Robert 28KĘPICEMężczyźni Open130M 130fala 10:3001:54:39.5501:54:45.45+00:47:1614:204.2
148OBUCHOWSKA Agnieszka 6GDAŃSKKobiety Open18K 18fala 11:0001:54:46.1001:54:49.05+00:47:2014:204.2
149BANASZEWSKS Barbara 7GDAŃSKKobiety Open19K 19fala 11:0001:54:45.7001:54:49.10+00:47:2014:204.2
150KOWALSKI Szymon 374UBOJNIAGDAŃSKMężczyźni Open131M 131fala 9:3001:54:49.2501:54:51.35+00:47:2214:214.2
151FILIPOWICZ Piotr 373UBOJNIAELBLĄGMężczyźni Open132M 132fala 9:3001:54:49.3501:54:51.50+00:47:2214:214.2
152DOMBROWSKI Szymon 5SŁUPSKMężczyźni Open133M 133fala 9:3001:54:52.3001:54:59.40+00:47:3014:214.2
153WRYK Kamila 438SKARSZEWYKobiety Open20K 20fala 11:3001:55:02.2501:55:05.45+00:47:3614:224.2
154OBUCHOWICZ Katarzyna 494SŁUPSKKobiety Open21K 21fala 12:3001:55:15.2001:55:19.70+00:47:5014:244.2
155RUDNICKI Patryk 523SIADŁO TEAMNEKLAMężczyźni Open134M 134fala 12:3001:55:14.4001:55:20.00+00:47:5114:244.2
156KURUSIEWICZ Patryk 111SŁUPSKMężczyźni Open135M 135fala 12:0001:55:30.2001:55:34.20+00:48:0514:264.2
157WÓJCIK Damian 396SŁUPSKMężczyźni Open136M 136fala 12:0001:55:30.3501:55:34.25+00:48:0514:264.2
158SŁONIEWSKA Monika 144GDYNIAKobiety Open22K 22fala 10:0001:55:57.3001:56:02.85+00:48:3414:294.1
159LUDZIAK Jakub 466NORTHSTARTRZCIANKAMężczyźni Open137M 137fala 12:0001:56:11.2501:56:13.95+00:48:4514:314.1
160MUCHA Marcela 519DĘBNICA KASZUBSKAKobiety Open23K 23fala 12:3001:56:09.5001:56:15.90+00:48:4714:314.1
161POTRYKUS Robert 121REDAMężczyźni Open138M 138fala 12:3001:56:10.8001:56:17.45+00:48:4814:314.1
162BUBEŁA Tomasz 507BANINOMężczyźni Open139M 139fala 12:3001:56:11.8501:56:18.85+00:48:5014:314.1
163KUCHARSKI Radek 84CKB SŁUPSKSŁUPSKMężczyźni Open140M 140fala 11:0001:56:09.3501:56:21.80+00:48:5214:314.1
164KULACHA Gabriel 476NORTHSTARTRZCIANKAMężczyźni Open141M 141fala 12:0001:56:30.8501:56:33.95+00:49:0514:334.1
165CYRANOWICZ Emil 526Ł.O.S.O.Ś TEAMSIANÓWMężczyźni Open142M 142fala 11:3001:56:44.6501:56:52.40+00:49:2314:354.1
166NOWAK Dariusz 62Ł.O.S.O.Ś TEAMGWIAZDOWOMężczyźni Open143M 143fala 11:3001:56:43.5001:56:52.45+00:49:2314:354.1
167MARJAŃSKI Marcel 65Ł.O.S.O.Ś TEAMKOSZALINMężczyźni Open144M 144fala 11:3001:56:43.9001:56:52.45+00:49:2314:354.1
168STRĄK Janusz 49ELITARNA GRUPA BALTOUSTKAMężczyźni Open145M 145fala 11:3001:56:47.9001:56:54.40+00:49:2514:364.1
169SZADKOWSKI Rafał 1WYBITE JEDYNKIKONINMężczyźni Open146M 146fala 10:0001:57:10.4001:57:15.45+00:49:4614:384.1
170PAWLIK Joanna 182GDAŃSKKobiety Open24K 24fala 10:0001:57:11.2001:57:17.75+00:49:4814:384.1
171PAWLIK Paweł 183GDAŃSKMężczyźni Open147M 147fala 10:0001:57:11.9001:57:17.90+00:49:4914:384.1
172ITRYCH Łukasz 184AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open148M 148fala 10:0001:57:11.7501:57:18.05+00:49:4914:394.1
173ZIOMEK Maja 451MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINKobiety Open25K 25fala 12:0001:57:15.5501:57:19.35+00:49:5014:394.1
174JOSKOWSKA Ewelina 525PUCKKobiety Open26K 26fala 12:0001:57:21.1001:57:26.25+00:49:5714:404.1
175MAZUR Krzysztof 529PUCKMężczyźni Open149M 149fala 12:0001:57:21.4501:57:26.95+00:49:5814:404.1
176SUPRUNOWICZ Oskar 518KROKOWAMężczyźni Open150M 150fala 12:0001:57:30.5001:57:36.75+00:50:0714:414.1
177STANKIEWICZ Dawid 5173FTREDAMężczyźni Open151M 151fala 12:0001:57:30.3501:57:37.05+00:50:0814:414.1
178SKUMIAŁ Oskar 304USB USTKAUSTKAMężczyźni Open152M 152fala 9:3001:58:06.3001:58:12.40+00:50:4314:454.1
179CZAJKOWSKA-JEŻAK Agata 308USB USTKAOTWOCKKobiety Open27K 27fala 9:3001:58:07.7501:58:12.60+00:50:4314:464.1
180SKOCZYŃSKA Renata 21USB USTKAUSTKAKobiety Open28K 28fala 9:3001:58:08.4001:58:12.60+00:50:4314:464.1
181SIECIŃSKA Emila 22USB USTKAUSTKAKobiety Open29K 29fala 9:3001:58:07.6501:58:12.65+00:50:4314:454.1
182ZWOLIŃSKI Paweł 590USB USTKAUSTKAMężczyźni Open153M 153fala 9:3001:58:07.0501:58:12.65+00:50:4314:454.1
183PELA Hanna 547USB USTKAWODNICAKobiety Open30K 30fala 9:3001:58:07.8501:58:12.70+00:50:4314:464.1
184ZWOLIŃSKA Agnieszka 591USB USTKAUSTKAKobiety Open31K 31fala 9:3001:58:06.9501:58:12.70+00:50:4314:454.1
185KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna 296USB USTKAUSTKAKobiety Open32K 32fala 9:3001:58:08.2001:58:12.90+00:50:4414:464.1
186GOŁGOWSKA Małgorzata 548USB USTKAUSTKAKobiety Open33K 33fala 9:3001:58:07.9501:58:12.95+00:50:4414:454.1
187STASZAK Wojciech 532DARŁOWOMężczyźni Open154M 154fala 10:3001:58:18.5501:58:25.45+00:50:5614:474.1
188TYRKA Paweł 61KĘPICEMężczyźni Open155M 155fala 10:3001:58:20.8501:58:25.90+00:50:5714:474.1
189FRĄTCZAK Sylwester 32SZADEKMężczyźni Open156M 156fala 10:3001:58:26.0501:58:26.05+00:50:5714:484.1
190WINDORPSKA Aldona 351WARSZAWAKobiety Open34K 34fala 9:3001:58:34.8501:58:37.60+00:51:0814:494
191WINDORPSKI Mirosław 500WARSZAWAMężczyźni Open157M 157fala 9:3001:58:35.9001:58:38.60+00:51:0914:494
192KOŚCIESZA Michał 87USTKAMężczyźni Open158M 158fala 11:3001:59:45.5501:59:54.35+00:52:2514:584
193DUSZA Anna 482SIANOWKobiety Open35K 35fala 12:3001:59:54.4502:00:04.30+00:52:3514:594
194GRZYBEK Artur 69ZIELINMężczyźni Open159M 159fala 9:3002:00:02.2002:00:08.70+00:52:3915:004
195GRZYBEK Mateusz 96ZIELINMężczyźni Open160M 160fala 9:3002:00:04.4002:00:10.50+00:52:4115:004
196ŚLUSARSKI Grzegorz 271TRZEBIELINOMężczyźni Open161M 161fala 9:3002:00:18.3502:00:24.90+00:52:5615:024
197DUSZA Patryk 127SIANÓWMężczyźni Open162M 162fala 12:3002:00:15.2002:00:24.90+00:52:5615:014
198KOWALCZYK Krystian 478BOBOLICEMężczyźni Open163M 163fala 12:3002:00:22.8502:00:29.45+00:53:0015:024
199BRODZIK Ewa 273BYTÓWKobiety Open36K 36fala 10:3002:00:39.1002:00:41.00+00:53:1215:054
200BALCERZAK Paweł 117SIADŁO TEAMSTRZELNOMężczyźni Open164M 164fala 12:3002:00:53.8502:00:59.60+00:53:3015:064
201PIĄTKOWSKI Michał 79SŁUPSKMężczyźni Open165M 165fala 12:3002:00:57.1502:01:02.45+00:53:3315:074
202GALICKI Robert 462BOBOLICEMężczyźni Open166M 166fala 12:3002:01:10.5502:01:17.40+00:53:4815:084
203GÓLCZ Katarzyna 274ŻNINKobiety Open37K 37fala 10:3002:01:25.8502:01:27.65+00:53:5815:104
204LIBERADZKI Marcin 445ATHLETIC APOLLOWEJHEROWOMężczyźni Open167M 167fala 10:3002:01:31.0502:01:31.05+00:54:0215:114
205POST Mariola 506KURÓWKobiety Open38K 38fala 12:3002:01:25.2502:01:33.20+00:54:0415:104
206POST Marcin 505KURÓWMężczyźni Open168M 168fala 12:3002:01:34.4502:01:43.35+00:54:1415:113.9
207WIECZOREK Mariusz 483SZCZECINMężczyźni Open169M 169fala 12:3002:01:45.4002:01:49.40+00:54:2015:133.9
208BOGUSŁAWSKA Agnieszka 355AKTYWNA FABRYKASŁUPSKKobiety Open39K 39fala 9:3002:01:50.5502:01:55.05+00:54:2615:133.9
209DAWIDOWICZ Łukasz 232BEST BEASTSSŁUPSKMężczyźni Open170M 170fala 10:0002:01:45.1502:01:55.55+00:54:2615:133.9
210DAWIDOWICZ Żaneta 234BEST BEASTSSŁUPSKKobiety Open40K 40fala 10:0002:01:45.9502:01:56.10+00:54:2715:133.9
211RATAJCZYK Robert 13SIANÓWMężczyźni Open171M 171fala 11:0002:02:16.7002:02:26.20+00:54:5715:173.9
212KUCHTA Emilia 440CROSSELITEFRANKKobiety Open41K 41fala 11:3002:02:39.8002:02:43.80+00:55:1415:193.9
213SZCZODROWSKA Marta 423CROSSELITESKARSZEWYKobiety Open42K 42fala 11:3002:02:39.8002:02:43.85+00:55:1515:193.9
214SMURAGA Paulina 382PMGŁÓWCZYCEKobiety Open43K 43fala 11:3002:02:39.4502:02:43.90+00:55:1515:193.9
215JUSKIEWICZ Michal 416GŁÓWCZYCEMężczyźni Open172M 172fala 11:3002:02:39.8002:02:44.25+00:55:1515:203.9
216KALINOWSKI Daniel 265OSTROŁĘKAMężczyźni Open173M 173fala 10:3002:03:02.6502:03:06.15+00:55:3715:223.9
217SZYMAŃSKA Jolanta 463MOSTYKobiety Open44K 44fala 12:0002:03:27.5502:03:31.45+00:56:0215:263.9
218SPÓLNIK Paweł 461SZCZECINMężczyźni Open174M 174fala 12:0002:03:28.5502:03:32.05+00:56:0315:263.9
219SIENKIEWICZ Ewelina 442KOSZALINKobiety Open45K 45fala 11:3002:03:56.4502:04:03.75+00:56:3415:293.9
220SIENKIEWICZ Grzegorz 2KOSZALINMężczyźni Open175M 175fala 11:3002:03:56.7502:04:04.05+00:56:3515:293.9
221SZYPOSZYŃSKI Mikołaj 417BEST BEASTSSŁUPSKMężczyźni Open176M 176fala 10:0002:04:47.8002:04:58.35+00:57:2915:363.8
222NIZIOŁ Patryk 578BEST BEASTSKOBYLNICAMężczyźni Open177M 177fala 10:0002:04:47.6502:04:58.40+00:57:2915:363.8
223CZERWIŃSKI Szczęsny 458BIAŁOGARDMężczyźni Open178M 178fala 12:0002:05:11.3502:05:17.60+00:57:4815:383.8
224JERMAKOWICZ Piotr 206NADMORSKI ŁYKEND SKŁADPLEŚNAMężczyźni Open179M 179fala 10:0002:06:24.1502:06:31.40+00:59:0215:483.8
225BOSY Krzysztof 208NADMORSKI ŁYKEND SKŁADTYMIEŃMężczyźni Open180M 180fala 10:0002:06:35.2002:06:43.50+00:59:1415:493.8
226KOWALIK Konrad 400AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open181M 181fala 10:3002:08:05.0002:08:10.65+01:00:4116:003.7
227ORZECHOWSKA Monika 565CLIMATRONIXKWIDZYNKobiety Open46K 46fala 12:3002:08:15.6002:08:15.60+01:00:4616:013.7
228ŚNIEGULSKA Agnieszka 29KĘPICEKobiety Open47K 47fala 10:3002:08:37.6502:08:41.55+01:01:1216:043.7
229ŚNIEGULSKI Marcin 27KĘPICEMężczyźni Open182M 182fala 10:3002:08:38.8502:08:42.30+01:01:1316:043.7
230NARODZONEK Paweł 253SIEMIANICEMężczyźni Open183M 183fala 10:3002:09:06.7002:09:11.15+01:01:4216:083.7
231KALKOWSKI Marek 567CLIMATRONIXSADLINKIMężczyźni Open184M 184fala 11:3002:09:41.3002:09:45.25+01:02:1616:123.7
232CZAPLA Jędrzej 592OGRODNICYKOŚCIERZYNAMężczyźni Open185M 185fala 10:0002:09:53.3502:10:01.85+01:02:3316:143.7
233PERSZEWSKI Robert 471OGRODNICYDZIEMIANYMężczyźni Open186M 186fala 10:0002:09:54.2502:10:02.45+01:02:3316:143.7
234ADAMCZYK Małgorzata 292KOŁCZYGŁOWYKobiety Open48K 48fala 10:3002:10:01.0502:10:04.80+01:02:3516:153.7
235WĄSOWSKI Mateusz 10KOSZALINMężczyźni Open187M 187fala 10:0002:10:50.5002:10:56.60+01:03:2716:213.7
236WIECZOREK Klaudia 677Kobiety Open49K 49fala 10:0002:10:52.8002:10:58.80+01:03:2916:213.7
237MICHALAK Kamil 185SŁUPSKMężczyźni Open188M 188fala 10:3002:11:10.4502:11:14.90+01:03:4616:233.7
238KULCZAK Paweł 163BRODOWOMężczyźni Open189M 189fala 10:3002:11:13.6002:11:18.60+01:03:4916:243.7
239NOWICKI Mateusz 309CENTRUM SZKOLENIA MWKOBYLNICAMężczyźni Open190M 190fala 10:3002:11:27.3502:11:27.35+01:03:5816:253.7
240KOWALIK Marcin 77FABRYKA ZDROWIAGDYNIAMężczyźni Open191M 191fala 11:3002:11:32.1002:11:35.15+01:04:0616:263.6
241ZIARKO Renata 192CPSPUSTKAKobiety Open50K 50fala 10:3002:11:58.0502:11:58.05+01:04:2916:293.6
242GIERCZAK Piotr 91CPSPUSTKAMężczyźni Open192M 192fala 10:3002:11:51.3002:11:58.10+01:04:2916:293.6
243KOS Krystian 202CPSPKOBYLNICAMężczyźni Open193M 193fala 10:3002:11:58.2002:11:58.20+01:04:2916:293.6
244WAGNER Paulina 190CPSPUSTKAKobiety Open51K 51fala 10:3002:11:51.9002:11:58.30+01:04:2916:293.6
245SZWANKOWSKA Ewa 191USTKAKobiety Open52K 52fala 10:3002:11:52.3502:11:58.55+01:04:2916:293.6
246CHMIEL Piotr 154BAYWATCHSŁUPSKMężczyźni Open194M 194fala 11:0002:12:11.9002:12:16.40+01:04:4716:313.6
247SZEWCZUK Łukasz 260GŁÓWCZYCEMężczyźni Open195M 195fala 10:0002:12:40.0002:12:47.40+01:05:1816:353.6
248KLIMEK Przemysław 171KOSZALINMężczyźni Open196M 196fala 9:3002:12:49.8502:12:53.20+01:05:2416:363.6
249KLIMEK Łukasz 178SŁUPSKMężczyźni Open197M 197fala 9:3002:12:50.1502:12:53.55+01:05:2416:363.6
250TURZYŃSKI Karol 181LOS CAIMANESGDAŃSKMężczyźni Open198M 198fala 12:0002:12:55.0002:13:04.45+01:05:3516:363.6
251SCARABELLI Diego 4LOS CAIMANESWARSZAWAMężczyźni Open199M 199fala 12:0002:12:54.4502:13:04.55+01:05:3516:363.6
252ROBLES Carlos 3LOS CAIMANESWARSAWMężczyźni Open200M 200fala 12:0002:12:55.5002:13:04.65+01:05:3516:363.6
253PIANKA Damian 215SŁUPSKMężczyźni Open201M 201fala 11:0002:13:28.1002:13:32.70+01:06:0316:413.6
254MALEK Miłosz 291BYTÓWMężczyźni Open202M 202fala 10:3002:13:36.7502:13:40.80+01:06:1116:423.6
255CZERSKI Krzysztof 605GREIF TEAM WŁADYSŁAWOWOCHŁAPOWOMężczyźni Open203M 203fala 11:0002:13:57.7502:13:57.75+01:06:2816:443.6
256TYRKA Małgorzata 30KĘPICEKobiety Open53K 53fala 10:3002:14:50.2002:14:52.75+01:07:2316:513.6
257TYRKA Emil 31KĘPICEMężczyźni Open204M 204fala 10:3002:14:49.4502:14:52.75+01:07:2316:513.6
258ULANOWSKA Karolina 407BIAŁOGARDKobiety Open54K 54fala 12:0002:15:27.8002:15:32.20+01:08:0316:563.5
259SŁOWIŃSKI Grzegorz 406CROSSFIT INTRO M49 BIAŁOGARDBIAŁOGARDMężczyźni Open205M 205fala 12:0002:15:26.9002:15:32.25+01:08:0316:553.5
260KOSĆICH Mariusz 672Mężczyźni Open206M 206fala 12:0002:15:26.7002:15:32.35+01:08:0316:553.5
261TOMASZEWSKA Dorota 78LBIAŁOGARDKobiety Open55K 55fala 12:0002:15:28.2002:15:32.50+01:08:0316:563.5
262SZADZIEWSKA Celina 456BIAŁOGARDKobiety Open56K 56fala 12:0002:15:27.5002:15:32.60+01:08:0316:553.5
263SUCHODOLSKA Barbara 455BIAŁOGARDKobiety Open57K 57fala 12:0002:15:27.8002:15:32.85+01:08:0416:553.5
264KOŚLAK Małgorzata 474BIAŁOGARDKobiety Open58K 58fala 12:0002:15:28.3502:15:32.95+01:08:0416:563.5
265KOŚLAK Łukasz 475BIAŁOGARDMężczyźni Open207M 207fala 12:0002:15:28.6002:15:33.00+01:08:0416:563.5
266RAK Katarzyna 457BIAŁOGARDKobiety Open59K 59fala 12:0002:15:28.4002:15:33.10+01:08:0416:563.5
267JUTRZENKA Agnieszka 415BIAŁOGARDKobiety Open60K 60fala 12:0002:15:28.2502:15:33.10+01:08:0416:563.5
268STELMACH Ewelina 426BIAŁOGARDKobiety Open61K 61fala 12:0002:15:28.4002:15:33.45+01:08:0416:563.5
269SZADZIEWSKI Tomasz 454BIAŁOGARDMężczyźni Open208M 208fala 12:0002:15:28.3002:15:34.15+01:08:0516:563.5
270OCHENKOWSKI Rafał 412BIAŁOGARDMężczyźni Open209M 209fala 12:0002:15:29.3502:15:35.00+01:08:0616:563.5
271KARWASZ Krzysztof 177KWAKOWOMężczyźni Open210M 210fala 11:0002:15:59.1002:16:04.90+01:08:3616:593.5
272SZUMOWSKI Radosław 54USTKAMężczyźni Open211M 211fala 10:3002:16:18.1002:16:30.75+01:09:0117:023.5
273PIEC Mateusz 25USTKAMężczyźni Open212M 212fala 10:3002:16:17.5002:16:31.05+01:09:0217:023.5
274KAPELA Marcin 26USTKAMężczyźni Open213M 213fala 10:3002:16:18.0002:16:32.00+01:09:0317:023.5
275STURMA Ewa 94AKTYWNA FABRYKAWĄGROWIECKobiety Open62K 62fala 10:3002:17:17.1002:17:21.65+01:09:5217:093.5
276CYMEK Tomasz 330AKTYWNA FABRYKADAMNICAMężczyźni Open214M 214fala 10:3002:17:17.8002:17:21.85+01:09:5317:093.5
277ZIEMSKI Wojciech 484AKTYWNA FABRYKADAMNICAMężczyźni Open215M 215fala 10:3002:17:18.3002:17:22.05+01:09:5317:093.5
278TREJDA Radosław 289AKTYWNA FABRYKAKOBYLNICAMężczyźni Open216M 216fala 10:3002:17:17.3002:17:22.15+01:09:5317:093.5
279BRYZA Dominika 360AKTYWNA FABRYKASŁUPSKKobiety Open63K 63fala 10:3002:17:17.9002:17:22.25+01:09:5317:093.5
280WOJTKOWIAK Karol 60AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open217M 217fala 10:3002:17:16.5502:17:22.35+01:09:5317:093.5
281BRODZIK Mariusz 542OSTROŁĘKAMężczyźni Open218M 218fala 10:3002:18:01.1002:18:05.25+01:10:3617:153.5
282KALINOWSKI Jarosław 536OSTROŁĘKAMężczyźni Open219M 219fala 10:3002:18:01.7502:18:05.55+01:10:3617:153.5
283CIUĆKA Łukasz 138BŁOTNIAKI KOSZALINKOSZALINMężczyźni Open220M 220fala 12:0002:18:26.6002:18:32.85+01:11:0417:183.5
284KOBYLSKI Mariusz 137BŁOTNIAKI KOSZALINKOSZALINMężczyźni Open221M 221fala 12:0002:18:27.7002:18:33.05+01:11:0417:183.5
285CIUĆKA Anna 135BŁOTNIAKI KOSZALINKOSZALINKobiety Open64K 64fala 12:0002:18:28.9002:18:34.40+01:11:0517:183.5
286CIUĆKA Mateusz 136BŁOTNIAKI KOSZALINKOSZALINMężczyźni Open222M 222fala 12:0002:18:30.0002:18:34.85+01:11:0617:183.5
287KAŁUŻYŃSKI Krzysztof 97KOSZALINMężczyźni Open223M 223fala 12:3002:19:09.1502:19:16.45+01:11:4717:233.4
288ŚWITEK Dominik 48ELITARNA GRUPA BALTOBOLESŁAWICEMężczyźni Open224M 224fala 11:3002:20:40.8002:20:49.65+01:13:2017:353.4
289URBAŃSKA Małgorzata 46ELITARNA GRUPA BALTOSIEMIANICEKobiety Open65K 65fala 11:3002:20:41.0002:20:49.90+01:13:2117:353.4
290GOJDŻ Piotr 52ELITARNA GRUPA BALTOSŁUPSKMężczyźni Open225M 225fala 11:3002:20:40.4002:20:49.90+01:13:2117:353.4
291JĘDRZEJCZAK Paweł 47ELITARNA GRUPA BALTOBIERKOWOMężczyźni Open226M 226fala 11:3002:20:42.6002:20:50.80+01:13:2117:353.4
292NOWAK Paweł 128MORPOL RUNNING TEAMSŁUPSKMężczyźni Open227M 227fala 12:3002:20:55.7502:21:03.60+01:13:3417:373.4
293MICHALSKI Sławomir 502AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open228M 228fala 10:3002:21:17.7002:21:21.15+01:13:5217:393.4
294WTULICH Agnieszka 576COLORFITTCZEWKobiety Open66K 66fala 11:0002:21:34.0502:21:39.40+01:14:1017:413.4
295WOJCIECHOWSKA Joanna 350CZARNE SERCAWARSZAWAKobiety Open67K 67fala 11:3002:21:45.7502:21:52.45+01:14:2317:433.4
296SZELĄG Sebastian 385CZARNE SERCAROKIETNICAMężczyźni Open229M 229fala 11:3002:21:46.0002:21:52.55+01:14:2317:433.4
297WOŹNIAK Aleksandra 332SŁUPSKKobiety Open68K 68fala 11:0002:21:51.1502:21:58.40+01:14:2917:433.4
298PIWOŃSKI Robert 334SŁUPSKMężczyźni Open230M 230fala 11:0002:22:07.1002:22:15.05+01:14:4617:463.4
299MIRON Katarzyna 333SŁUPSKKobiety Open69K 69fala 11:0002:22:07.6002:22:15.15+01:14:4617:463.4
300ZIELONKA Monika 386FABRYKA ZDROWIA BYTÓWPOMYSK WIELKIKobiety Open70K 70fala 11:3002:22:40.1502:22:43.45+01:15:1417:503.4
301GNIOTA Lidia 378FABRYKA ZDROWIA BYTÓWBYTÓWKobiety Open71K 71fala 11:3002:22:40.9502:22:43.75+01:15:1417:503.4
302JERECZEK Joanna 383FABRYKA ZDROWIA BYTÓWSULĘCZYNOKobiety Open72K 72fala 11:3002:22:41.0502:22:43.95+01:15:1517:503.4
303CHWARZYNSKA Aldona 512FABRYKA ZDROWIA BYTÓWBYTOWKobiety Open73K 73fala 11:3002:22:41.4002:22:44.00+01:15:1517:503.4
304KASIEWICZ Michał 446POMYSK WIELKIMężczyźni Open231M 231fala 11:3002:22:40.7002:22:44.10+01:15:1517:503.4
305KLAMAN Katarzyna 379FABRYKA ZDROWIA BYTÓWPARCHOWOKobiety Open74K 74fala 11:3002:22:41.4002:22:44.25+01:15:1517:503.4
306KLIMKIEWICZ Konrad 441FABRYKA ZDROWIA BYTÓWBYTÓWMężczyźni Open232M 232fala 11:3002:22:40.0502:22:44.30+01:15:1517:503.4
307KOTARSKA Ewa 380FABRYKA ZDROWIA BYTÓWBYTÓWKobiety Open75K 75fala 11:3002:22:44.5502:22:44.55+01:15:1517:503.4
308PASZKI Piotr 584MĄDRZECHOWOMężczyźni Open233M 233fala 11:3002:22:41.4502:22:44.55+01:15:1517:503.4
309KARCZ Krystian 448POMYSK WIELKIMężczyźni Open234M 234fala 11:3002:22:40.6002:22:44.55+01:15:1517:503.4
310MALEK-PODJASKI Marcin 444FABRYKA ZDROWIA BYTÓWBYTOWMężczyźni Open235M 235fala 11:3002:22:40.7502:22:44.60+01:15:1517:503.4
311SADOŃ Karolina 520FABRYKA ZDROWIA BYTÓWBYTÓWKobiety Open76K 76fala 11:3002:22:42.1002:22:45.15+01:15:1617:503.4
312KUCZKOWSKA Aneta 40FABRYKA ZDROWIANAKLAKobiety Open77K 77fala 11:3002:22:41.8502:22:45.15+01:15:1617:503.4
313KUBLAS Magdalena 41FABRYKA ZDROWIANAKLAKobiety Open78K 78fala 11:3002:22:42.3502:22:45.65+01:15:1617:503.4
314OCIEPKA Mariusz 24USTKAMężczyźni Open236M 236fala 10:3002:23:28.1002:23:42.85+01:16:1417:563.3
315RAPTA Rafał 551SŁUPSKMężczyźni Open237M 237fala 11:3002:24:06.5002:24:13.80+01:16:4418:003.3
316SZYMCZAK Adam 582KOBYLNICAMężczyźni Open238M 238fala 11:3002:24:07.4002:24:14.10+01:16:4518:013.3
317HARHAJ Piotr 583SOPOTMężczyźni Open239M 239fala 11:3002:24:09.1502:24:16.05+01:16:4718:013.3
318WTULICH Klaudia 577COLORFITTCZEWKobiety Open79K 79fala 11:0002:24:12.9002:24:18.10+01:16:4918:013.3
319WAWRZYNIAK Dorota 356GRYFICEKobiety Open80K 80fala 11:0002:24:50.9002:25:00.30+01:17:3118:063.3
320SZUMIELEWICZ Kinga 307BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKKobiety Open81K 81fala 10:3002:25:17.5002:25:22.55+01:17:5318:093.3
321ZIEMSKI Szymon 611AKTYWNA FABRYKAKĘPICEMężczyźni Open240M 240fala 11:3002:25:15.3002:25:25.65+01:17:5618:093.3
322DRESLER Marzena 270SŁAWNOKobiety Open82K 82fala 11:0002:25:24.2502:25:32.70+01:18:0318:103.3
323WALKOWIAK Magdalena 113DEBNICA KASZUBSKAKobiety Open83K 83fala 11:0002:25:24.5002:25:33.25+01:18:0418:103.3
324KLIMCZAK Agnieszka 224SIEMIANICEKobiety Open84K 84fala 11:0002:25:25.4502:25:33.40+01:18:0418:103.3
325ADAMKIEWICZ Monika 33WYBITE JEDYNKIKONINKobiety Open85K 85fala 9:3002:25:43.0502:25:45.30+01:18:1618:123.3
326BENDIK Maciej 530KALISKAMężczyźni Open241M 241fala 11:3002:25:38.7002:25:45.40+01:18:1618:123.3
327SARNOWSKA-GRACZ Kinga 53STAROGARD GDANSKIKobiety Open86K 86fala 11:3002:25:39.7002:25:45.65+01:18:1618:123.3
328ŚMIELAK Łukasz 175SŁUPSKMężczyźni Open242M 242fala 10:0002:25:41.4502:25:47.50+01:18:1818:123.3
329MIKLASIŃSKA Izabela 414SŁUPSKKobiety Open87K 87fala 11:3002:26:06.0002:26:06.00+01:18:3718:153.3
330BRZOSKOWSKI Patryk 42SŁUPSKMężczyźni Open243M 243fala 11:3002:26:06.0002:26:06.00+01:18:3718:153.3
331KOPCZYŃSKI Sebastian 413SŁUPSKMężczyźni Open244M 244fala 11:3002:26:07.1002:26:07.10+01:18:3818:153.3
332STEFAŃSKA Magdalena 409SŁUPSKKobiety Open88K 88fala 11:3002:26:09.0502:26:09.05+01:18:4018:163.3
333KWIATKOWSKI Konrad 470AAALEKSANDRÓW KUJAWSKIMężczyźni Open245M 245fala 12:3002:26:49.6502:26:56.00+01:19:2718:213.3
334KOWALSKI Adam 485ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMężczyźni Open246M 246fala 12:3002:26:50.2502:26:56.05+01:19:2718:213.3
335FRĄTCZAK Sebastain 601ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMężczyźni Open247M 247fala 12:3002:26:50.5002:26:56.20+01:19:2718:213.3
336TOMASZCZYK Krzysztof 527KOSZALINMężczyźni Open248M 248fala 12:3002:26:53.2002:26:56.80+01:19:2718:213.3
337GAŁECKI Radosław 131MANOWOMężczyźni Open249M 249fala 12:3002:26:53.9002:26:56.85+01:19:2818:213.3
338SAWICKA - WERS Urszula 533DRZONOWOKobiety Open89K 89fala 12:3002:27:09.1502:27:15.00+01:19:4618:233.3
339KLIMKIEWICZ Beata 555GDYNIAKobiety Open90K 90fala 12:0002:28:50.9502:28:56.30+01:21:2718:363.2
340PILARSKI Tomasz 72LKB IM. BRACI PETK LĘBORKLĘBORKMężczyźni Open250M 250fala 12:0002:29:19.3002:29:23.80+01:21:5418:393.2
341BRZÓZKA Klaudia 73LĘBORSKI KLUB BIEGACZA IM. BRACI PETK LĘBORKLĘBORKKobiety Open91K 91fala 12:0002:29:20.7502:29:24.55+01:21:5518:403.2
342GÓRECKA Magda 57LĘBORSKI KLUB BIEGACZY IM. BRACI PETKSIEMIROWICEKobiety Open92K 92fala 12:0002:29:20.8502:29:24.55+01:21:5518:403.2
343WESOŁOWSKA Martyna 148BAYWATCHWILCZYNKobiety Open93K 93fala 11:0002:29:20.3002:29:25.10+01:21:5618:403.2
344WESOŁOWSKA Edyta 150BAYWATCHWILCZYNKobiety Open94K 94fala 11:0002:29:18.7002:29:25.15+01:21:5618:393.2
345PUZDROWSKA Ania 56LĘBORSKI KLUB BIEGACZY IM. BRACI PETKSIEMIROWICEKobiety Open95K 95fala 12:0002:29:21.2502:29:25.50+01:21:5618:403.2
346KWIATKOWSKI Michał 151BAYWATCHBEDLNOMężczyźni Open251M 251fala 11:0002:29:18.7502:29:25.50+01:21:5618:393.2
347TOMPOROWSKA Sylwia 153BAYWATCHLUBOŃKobiety Open96K 96fala 11:0002:29:21.8502:29:25.65+01:21:5618:403.2
348TOMCZAK Andrzej 149BAYWATCHSWARZĘDZMężczyźni Open252M 252fala 11:0002:29:18.9502:29:25.75+01:21:5618:393.2
349TOMPOROWSKA Oliwia 479BAYWATCHLUBOŃKobiety Open97K 97fala 11:0002:29:21.8002:29:25.80+01:21:5618:403.2
350TOMPOROWSKI Ariel 152BAYWATCHLUBOŃMężczyźni Open253M 253fala 11:0002:29:19.7002:29:25.85+01:21:5718:393.2
351GĄSIOROWSKI Rafał 306BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMBANINOMężczyźni Open254M 254fala 10:3002:29:39.0502:29:43.90+01:22:1518:423.2
352ORDON Robert 258BEZ KLUBUSIEMIROWICEMężczyźni Open255M 255fala 9:3002:30:17.2502:30:26.10+01:22:5718:473.2
353NAKONIECZNA Renata 298SŁUPSKKobiety Open98K 98fala 11:0002:30:20.1002:30:28.45+01:22:5918:473.2
354CHABROS Damian 250VACU ACTIVE GYMSIEMIANICEMężczyźni Open256M 256fala 11:0002:30:19.4002:30:28.60+01:22:5918:473.2
355WITENBERG Zbigniew 64SŁUPSKMężczyźni Open257M 257fala 11:0002:30:19.3502:30:28.85+01:23:0018:473.2
356PIWOWARSKA Monika 435SŁUPSKKobiety Open99K 99fala 11:0002:30:18.8002:30:28.90+01:23:0018:473.2
357URBAN Ewelina 249DĘBNICA KASZUBSKAKobiety Open100K 100fala 11:0002:30:20.5502:30:29.30+01:23:0018:473.2
358PIWOWARSKI Krzysztof 437SŁUPSKMężczyźni Open258M 258fala 11:0002:30:19.0002:30:29.30+01:23:0018:473.2
359ŻYLICZ Magdalena 496SŁUPSKKobiety Open101K 101fala 12:3002:30:32.1002:30:39.40+01:23:1018:493.2
360CHAŁUBIŃSKI Tomasz 481SŁUPSKMężczyźni Open259M 259fala 12:3002:30:33.2502:30:39.70+01:23:1018:493.2
361CHAŁUBIŃSKA Kamila 524SŁUPSKKobiety Open102K 102fala 12:3002:30:32.5002:30:39.75+01:23:1018:493.2
362ŻYLICZ Maciek 495SŁUPSKMężczyźni Open260M 260fala 12:3002:30:33.3502:30:40.05+01:23:1118:493.2
363JĘDRZEJEWSKI Jacek 429USTKAMężczyźni Open261M 261fala 9:3002:30:41.5002:30:45.50+01:23:1618:503.2
364SZCZEBLEWSKA Weronika 189WARSZAWAKobiety Open103K 103fala 10:3002:31:15.9502:31:19.15+01:23:5018:543.2
365MORAWSKA Anna 11DARŁOWOKobiety Open104K 104fala 10:3002:31:16.6002:31:19.25+01:23:5018:543.2
366HARBUTIAK Monika 581DARŁOWOKobiety Open105K 105fala 10:3002:31:17.2002:31:19.25+01:23:5018:543.2
367MACIEJCZYK Kamil 67RYMAŃMężczyźni Open262M 262fala 10:3002:31:16.7502:31:19.40+01:23:5018:543.2
368HARBUTIAK Piotr 186NIEPOWSTRZYMANE KALEKIDARŁOWOMężczyźni Open263M 263fala 10:3002:31:19.5502:31:19.55+01:23:5018:543.2
369KOWALSKA Natalia 609GDAŃSKKobiety Open106K 106fala 10:3002:31:17.7002:31:19.70+01:23:5018:543.2
370SIENKIEWICZ Patryk 254VACU ACTIVE GYMŁOSINOMężczyźni Open264M 264fala 10:3002:31:25.7502:31:38.70+01:24:0918:553.2
371PIETROWSKA SNIEGUKA Aneta 256VACU ACTIVE GYMSLUPSKKobiety Open107K 107fala 10:3002:31:27.6502:31:38.90+01:24:1018:553.2
372PURZYCKI Sebastian 264VACU ACTIVE GYMBOLESŁAWICEMężczyźni Open265M 265fala 10:3002:31:26.1002:31:39.20+01:24:1018:553.2
373STACHOWSKA-PIANKA Kamila 237SŁUPSKKobiety Open108K 108fala 10:3002:31:27.2002:31:39.55+01:24:1018:553.2
374MAŁECKI Tomasz 17VACU ACTIVE GYMKOBYLNICAMężczyźni Open266M 266fala 10:3002:31:30.0502:31:39.95+01:24:1118:563.2
375JASIK Agnieszka 229VACU ACTIVE GYMŁOSINOKobiety Open109K 109fala 10:3002:31:26.3502:31:40.10+01:24:1118:553.2
376SKUBIJ Paulina 244VACU ACTIVE GYMSLUPSKKobiety Open110K 110fala 10:3002:31:28.1502:31:40.35+01:24:1118:563.2
377KUBICKA Marta 242VACU ACTIVE GYMSŁUPSKKobiety Open111K 111fala 10:3002:31:28.2002:31:40.35+01:24:1118:563.2
378JOPEK Anna 18VACU ACTIVE GYMKOBYLNICAKobiety Open112K 112fala 10:3002:31:29.2502:31:40.85+01:24:1218:563.2
379BIJOK Piotr 243VACU ACTIVE GYMKOBYLNICAMężczyźni Open267M 267fala 10:3002:31:28.5002:31:41.15+01:24:1218:563.2
380SYCHLA Monika 230VACU ACTIVE GYMŁOSINOKobiety Open113K 113fala 10:3002:31:27.3502:31:41.25+01:24:1218:563.2
381MISZCZYK Jacek 239VACU ACTIVE GYMKORZYBIEMężczyźni Open268M 268fala 10:3002:31:28.2002:31:41.45+01:24:1218:563.2
382SYCHLA Mateusz 231ŁOSINOMężczyźni Open269M 269fala 10:3002:31:27.3002:31:41.45+01:24:1218:553.2
383JANKIEWICZ Aleksander 240VACU ACTIVE GYMSLUPSKMężczyźni Open270M 270fala 10:3002:31:28.3502:31:41.60+01:24:1218:563.2
384KAŁUZIŃSKA Katarzyna 288VACU ACTIVE GYMSŁUPSKKobiety Open114K 114fala 10:3002:31:30.1002:31:42.00+01:24:1318:563.2
385DYMITER Dawid 35DĘBNICA KASZUBSKAMężczyźni Open271M 271fala 10:3002:31:29.7002:31:42.05+01:24:1318:563.2
386BIJOK Małgorzata 227KOBYLNICAKobiety Open115K 115fala 10:3002:31:27.9502:31:42.40+01:24:1318:563.2
387JANKIEWICZ Agnieszka 238VACU ACTIVE GYMSLUPSKKobiety Open116K 116fala 10:3002:31:29.1502:31:42.85+01:24:1418:563.2
388PLUTA Marcin 241VACU ACTIVE GYMSŁUPSKMężczyźni Open272M 272fala 10:3002:31:31.0002:31:43.50+01:24:1418:563.2
389IWAT Patrycja 130KOSZALINKobiety Open117K 117fala 11:0002:31:43.7502:31:51.40+01:24:2218:583.2
390DUSZCZYK Marcin 129KOSZALINMężczyźni Open273M 273fala 11:0002:31:44.8002:31:51.65+01:24:2218:583.2
391MALINOWSKI Przemysław 303WARSZAWAMężczyźni Open274M 274fala 12:0002:31:59.9002:32:06.35+01:24:3719:003.2
392BRODACKA Katarzyna 86SŁUPSKKobiety Open118K 118fala 12:0002:32:00.5502:32:06.85+01:24:3819:003.2
393CICHA Judyta 349GRYFICEKobiety Open119K 119fala 11:0002:32:53.5502:33:03.40+01:25:3419:063.1
394CICHY Łukasz 348HUSARIA RACE TEAMGRYFICEMężczyźni Open275M 275fala 11:0002:32:52.8502:33:03.55+01:25:3419:063.1
395DYMEK Mirella 108MYŚLIBÓRZKobiety Open120K 120fala 12:3002:34:51.0002:34:55.25+01:27:2619:213.1
396BEZEG Przemysław 105RUSZÓWMężczyźni Open276M 276fala 12:3002:34:49.9502:34:55.25+01:27:2619:213.1
397MACHNIAK Marcin 107JASTRZĘBIAMężczyźni Open277M 277fala 12:3002:34:50.3002:34:55.30+01:27:2619:213.1
398ZARZECZNY Jakub 513GDAŃSKMężczyźni Open278M 278fala 12:3002:34:51.4502:34:55.35+01:27:2619:213.1
399DZIKOWSKI Karol 514WROCLAWMężczyźni Open279M 279fala 12:3002:34:50.3502:34:55.35+01:27:2619:213.1
400AKSAMIT Agnieszka 118DZIERŻONIÓWKobiety Open121K 121fala 12:3002:34:51.2502:34:55.75+01:27:2619:213.1
401JEŻYNA Igor 114KARLINOMężczyźni Open280M 280fala 12:3002:34:51.2002:34:55.85+01:27:2719:213.1
402KIEDROWSKA Daria 98GDYNIAKobiety Open122K 122fala 11:3002:35:40.0502:35:48.40+01:28:1919:273.1
403ROLIŃSKA Barbara 38MORSY ZBLEWOZBLEWOKobiety Open123K 123fala 11:3002:35:38.6502:35:48.40+01:28:1919:273.1
404FOJUT Marcin 12MORSY ZBLEWOBYTONIAMężczyźni Open281M 281fala 11:3002:35:39.4502:35:48.60+01:28:1919:273.1
405OSSOWSKA Ewa 68MORSY ZBLEWOZBLEWOKobiety Open124K 124fala 11:3002:35:39.0502:35:48.80+01:28:1919:273.1
406SZWEDA Anna 58MORSY ZBLEWOSTAROGARD GDAŃSKIKobiety Open125K 125fala 11:3002:35:40.8002:35:48.90+01:28:2019:273.1
407ROLIŃSKI Cezary 37MORSY ZBLEWOZBLEWOMężczyźni Open282M 282fala 11:3002:35:39.0002:35:48.95+01:28:2019:273.1
408BEDNAREK Agnieszka 59MORSY ZBLEWOZBLEWOKobiety Open126K 126fala 11:3002:35:40.7002:35:49.10+01:28:2019:273.1
409SAŁAJ Angelika 329METALCORP TEAMKOBYLNICAKobiety Open127K 127fala 10:0002:36:16.9002:36:26.05+01:28:5719:323.1
410GRABARCZYK Wojciech 236BEST BEASTSSŁUPSKMężczyźni Open283M 283fala 10:0002:36:16.3502:36:26.15+01:28:5719:323.1
411SZYPOSZYŃSKA Róża 411SŁUPSKKobiety Open128K 128fala 10:0002:36:15.2502:36:26.25+01:28:5719:313.1
412NIZIOŁ Marcin 579BEST BEASTSKOBYLNICAMężczyźni Open284M 284fala 10:0002:36:16.9002:36:26.35+01:28:5719:323.1
413DUDA Róża 252METALCORP TEAMSŁUPSKKobiety Open129K 129fala 10:0002:36:17.2502:36:26.40+01:28:5719:323.1
414NIZIOŁ Małgorzata 421BEST BEASTSKOBYLNICAKobiety Open130K 130fala 10:0002:36:16.5502:36:26.55+01:28:5719:323.1
415KOPIJ Julianna 95#SĄGORSIGŁÓWCZYCEKobiety Open131K 131fala 10:0002:36:36.9502:36:43.75+01:29:1419:343.1
416STASIAK Katarzyna 226GŁÓWCZYCEKobiety Open132K 132fala 10:0002:36:36.5502:36:43.75+01:29:1419:343.1
417SARAMAK Agnieszka 501NADMORSKI ŁYKEND SKŁADSMIECHÓWKobiety Open133K 133fala 9:3002:37:09.5002:37:14.65+01:29:4519:383.1
418PODLEWSKA Hanna 610RATOWNIK MEDYCZNYKOBYLNICAKobiety Open134K 134fala 9:3002:37:18.3002:37:20.90+01:29:5219:393.1
419FORC Julia 580RATOWNIK MEDYCZNYTYCHOWOKobiety Open135K 135fala 9:3002:37:17.9502:37:20.95+01:29:5219:393.1
420DRAPIŃSKI Artur 132RATOWNIK MEDYCZNYCZARNA DĄBRÓWKAMężczyźni Open285M 285fala 9:3002:37:18.2002:37:21.20+01:29:5219:393.1
421MINKE Piotr 133SŁUPSKMężczyźni Open286M 286fala 9:3002:37:18.0002:37:21.40+01:29:5219:393.1
422 612  102:37:18.3002:37:21.60+01:29:5219:393.1
423JANULIS Sebastian 134RATOWNIK MEDYCZNYKOBYLNICAMężczyźni Open287M 287fala 9:3002:37:19.6502:37:22.55+01:29:5319:403.1
424LIPIŃSKA Małgorzata 353HUSARIA RACE TEAMGRYFICEKobiety Open136K 136fala 11:0002:37:16.2502:37:25.55+01:29:5619:393.1
425LUZAK Ola 424MIELNOKobiety Open137K 137fala 11:3002:37:21.1502:37:26.50+01:29:5719:403.1
426JELESZUK Basia 375GRUPA LUZAKÓWMIĘDZYRZEC PODLASKIKobiety Open138K 138fala 11:3002:37:22.0002:37:26.60+01:29:5719:403.1
427ŁAWICKA Iza 80BYDGOSZCZKobiety Open139K 139fala 11:3002:37:21.8502:37:26.60+01:29:5719:403.1
428STRZYŻ Lukasz 20STARE BIELICEMężczyźni Open288M 288fala 11:3002:38:05.4002:38:12.55+01:30:4319:453
429KLESZCZYŃSKI Damian 305SŁUPSKMężczyźni Open289M 289fala 11:3002:38:05.2002:38:12.70+01:30:4319:453
430NIEWIADOWSKI Robert 23STARE BIELICEMężczyźni Open290M 290fala 11:3002:38:05.8502:38:12.75+01:30:4319:453
431TARAS Michał 179SZKOŁA GENIALNEGO ŻÓŁWIABYTÓWMężczyźni Open291M 291fala 11:0002:38:23.3002:38:30.05+01:31:0119:483
432ZAKRZEWSKI Wojtek 173SZKOŁA GENIALNEGO ŻÓŁWIAMIASTKOMężczyźni Open292M 292fala 11:0002:38:22.9002:38:30.10+01:31:0119:473
433SPERA Jakub 368SŁUPSKMężczyźni Open293M 293fala 9:3002:38:50.2502:38:56.90+01:31:2819:513
434ŚRODA Dawid 369BOLESŁAWICEMężczyźni Open294M 294fala 9:3002:38:50.2002:38:57.05+01:31:2819:513
435WOJTALA Maciek 367SŁUPSKMężczyźni Open295M 295fala 9:3002:38:50.5502:38:57.10+01:31:2819:513
436GRODZKI Mateusz 370SŁUPSKMężczyźni Open296M 296fala 9:3002:38:50.2002:38:57.20+01:31:2819:513
437WESOŁOWSKI Michał Jonasz 209OZORKÓWMężczyźni Open297M 297fala 10:0002:31:25.9502:39:44.45+01:32:1518:553.2
438WESOŁOWSKI Michał Marcin 19PIASECZNOMężczyźni Open298M 298fala 10:0002:31:32.3002:39:44.65+01:32:1518:563.2
439LIPIŃSKI Paweł 352HUSARIA RACE TEAMGRYFICEMężczyźni Open299M 299fala 11:0002:39:45.7502:39:56.15+01:32:2719:583
440RESZKE Paulina 376SLUPSKKobiety Open140K 140fala 11:3002:40:01.0002:40:05.55+01:32:3620:003
441ŁATUSZYŃSKI Piotrek 335GRUPA LUZAKÓWBARWINOMężczyźni Open300M 300fala 11:3002:40:01.4502:40:05.70+01:32:3620:003
442IMIOŁA Patryk 427ŚWIESZYNOMężczyźni Open301M 301fala 11:3002:40:00.9002:40:06.75+01:32:3720:003
443KOTLEWSKI Radek 81BYDGOSZCZMężczyźni Open302M 302fala 11:3002:40:01.4502:40:07.05+01:32:3820:003
444BURDA Magda 516SZCZECINKobiety Open141K 141fala 12:3002:41:58.3502:42:07.55+01:34:3820:143
445STASIUK Robert 515SZCZECINMężczyźni Open303M 303fala 12:3002:41:58.7502:42:08.15+01:34:3920:143
446WEILAND Adrian 222NIGHT WOLVESSŁUPSKMężczyźni Open304M 304fala 10:0002:42:51.8002:43:03.95+01:35:3520:212.9
447BROLL Oliwia 545Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEKobiety Open142K 142fala 10:0002:42:52.8002:43:04.05+01:35:3520:212.9
448KAJA Justyna 452BEST BEASTSSŁUPSKKobiety Open143K 143fala 10:0002:42:54.1502:43:04.45+01:35:3520:212.9
449SIDOR Iza 221ŁOSOŚ T.E.A.M. / NIGHT WOLVESSŁUPSKKobiety Open144K 144fala 10:0002:42:55.9002:43:05.85+01:35:3720:222.9
450NOWAKOWSKI Brajan 586Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEMężczyźni Open305M 305fala 10:0002:42:54.7502:43:06.40+01:35:3720:212.9
451BROLL Wioletta 544Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEKobiety Open145K 145fala 10:0002:42:55.1002:43:06.45+01:35:3720:212.9
452CZERWIŃSKA Anna 219BEST BEASTSSŁUPSKKobiety Open146K 146fala 10:0002:42:56.3502:43:06.75+01:35:3720:222.9
453SIDOR Mariusz 220ŁOSOŚ T.E.A.M. / NIGHT WOLVESSŁUPSKMężczyźni Open306M 306fala 10:0002:42:55.3502:43:07.10+01:35:3820:222.9
454WEILAND Agnieszka 223NIGHT WOLVESSŁUPSKKobiety Open147K 147fala 10:0002:42:56.3502:43:07.30+01:35:3820:222.9
455BROLL Mariusz 546Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEMężczyźni Open307M 307fala 10:0002:42:56.4502:43:07.35+01:35:3820:222.9
456KUNKOWSKI Marcin 492ORLEMężczyźni Open308M 308fala 12:3002:45:40.3002:45:48.75+01:38:1920:422.9
457SZYMAŃSKI Paweł 489ORLEMężczyźni Open309M 309fala 12:3002:45:41.3002:45:48.95+01:38:2020:422.9
458ROMPSKI Kamil 490ORLEMężczyźni Open310M 310fala 12:3002:45:41.7002:45:48.95+01:38:2020:422.9
459PŁAŻALSKA Monika 343BROJCEKobiety Open148K 148fala 11:0002:45:59.2502:46:08.35+01:38:3920:442.9
460PŁAŻALSKI Łukasz 346BROJCEMężczyźni Open311M 311fala 11:0002:45:58.2502:46:08.50+01:38:3920:442.9
461WADAS Natalia 344GRYFICEKobiety Open149K 149fala 11:0002:46:14.6502:46:25.20+01:38:5620:462.9
462GRIGORIAN Monika 146GDAŃSKKobiety Open150K 150fala 12:0002:47:13.6002:47:21.20+01:39:5220:542.9
463OLSZOWY Tomasz 187GDAŃSKMężczyźni Open312M 312fala 12:0002:47:13.1002:47:21.20+01:39:5220:542.9
464OKŁOCKI Łukasz 347OSP BUKÓWKASŁUPSKMężczyźni Open313M 313fala 9:3002:47:50.4502:47:58.10+01:40:2920:582.9
465GRABARCZYK Małgorzata 314OSP BUKÓWKASŁUPSKKobiety Open151K 151fala 9:3002:47:52.4502:47:58.25+01:40:2920:592.9
466DUDA Grzegorz 312OSP BUKÓWKASŁUPSKMężczyźni Open314M 314fala 9:3002:47:52.8002:47:58.60+01:40:2920:592.9
467FRANKIEWICZ Marcelina 316OSP BUKÓWKASŁUPSKKobiety Open152K 152fala 9:3002:47:52.1002:47:58.60+01:40:2920:592.9
468FRANKIEWICZ Karolina 319OSP BUKÓWKASŁUPSKKobiety Open153K 153fala 9:3002:47:53.0502:47:59.25+01:40:3020:592.9
469CZARNECKA Barbara 425SŁUPSKKobiety Open154K 154fala 9:3002:48:59.4502:49:08.30+01:41:3921:072.8
470OLLIK Marcin 430SŁUPSKMężczyźni Open315M 315fala 9:3002:48:59.5002:49:08.30+01:41:3921:072.8
471JAKUBOWSKI Andrzej 428SŁUPSKMężczyźni Open316M 316fala 9:3002:48:58.7002:49:08.30+01:41:3921:072.8
472JAKUBOWSKA Agnieszka 431SŁUPSKKobiety Open155K 155fala 9:3002:48:59.4002:49:08.60+01:41:3921:072.8
473GAŁKA Małgorzata 263NADMORSKI ŁYKEND SKŁADTYMIEŃKobiety Open156K 156fala 10:0002:49:16.8502:49:25.65+01:41:5621:092.8
474ORUBA Adam 262NADMORSKI ŁYKEND SKŁADKOSZALINMężczyźni Open317M 317fala 10:0002:49:17.4502:49:26.55+01:41:5721:092.8
475GAŁKA Jarosław 261NADMORSKI ŁYKEND SKŁADTYMIEŃMężczyźni Open318M 318fala 10:0002:49:17.3502:49:26.70+01:41:5721:092.8
476OSTROWSKA Anna 212NADMORSKI ŁYKEND SKŁADTYMIEŃKobiety Open157K 157fala 10:0002:49:18.0502:49:26.85+01:41:5821:092.8
477PIETRUSZYŃSKI Bartosz 211NADMORSKI ŁYKEND SKŁADTYMIEŃMężczyźni Open319M 319fala 10:0002:49:17.8002:49:27.15+01:41:5821:092.8
478PŁAŻALSKA Sylwia 342HUSARIA RACE TEAM GRYFICEBROJCEKobiety Open158K 158fala 11:0002:49:51.1502:50:01.75+01:42:3221:132.8
479PISULA Katarzyna 487CZARNEKobiety Open159K 159fala 12:0002:50:59.8002:51:10.65+01:43:4121:222.8
480PISULA Paweł 488CZARNEMężczyźni Open320M 320fala 12:0002:50:59.9502:51:10.80+01:43:4121:222.8
481TOŚKO Tadeusz 120HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKMężczyźni Open321M 321fala 12:0002:51:00.2002:51:10.80+01:43:4121:222.8
482PODOLAŃCZYK Magdalena 119HUSARIA RACE TEAMBORNE SULINOWOKobiety Open160K 160fala 12:0002:51:01.6502:51:10.95+01:43:4221:222.8
483SZYNKARUK Natalia 103TEAM BIEGOWY SZCZECINEKBORNE SULINOWOKobiety Open161K 161fala 12:0002:51:03.3002:51:11.10+01:43:4221:232.8
484SZYNKARUK Marek 102TEAM BIEGOWY SZCZECINEKBORNE SULINOWOMężczyźni Open322M 322fala 12:0002:51:01.2502:51:11.15+01:43:4221:222.8
485BUU Nati 391USTKAKobiety Open162K 162fala 9:3002:51:59.0002:52:06.40+01:44:3721:292.8
486KAPUSTKA Justyna 419USTKAKobiety Open163K 163fala 9:3002:51:58.9002:52:06.55+01:44:3721:292.8
487HRYWNIAK Agnieszka 418SŁUPSKKobiety Open164K 164fala 9:3002:51:58.4502:52:06.65+01:44:3721:292.8
488STANIECKA Karolina 399SLUPSKKobiety Open165K 165fala 9:3002:51:59.3502:52:06.80+01:44:3721:292.8
489DZIUBA Marta 398USTKAKobiety Open166K 166fala 9:3002:51:58.7502:52:06.85+01:44:3821:292.8
490JUCHA Igor 176SZKOŁA GENIALNEGO ŻÓŁWIAKOSZALINMężczyźni Open323M 323fala 11:0002:53:58.3502:54:06.05+01:46:3721:442.8
491WASIŃSKI Paweł 299COWABUNGASŁUPSKMężczyźni Open324M 324fala 11:0002:55:36.7502:55:48.40+01:48:1921:572.7
492KLOC Krzysztof 302COWABUNGASŁUPSKMężczyźni Open325M 325fala 11:0002:55:37.3002:55:48.45+01:48:1921:572.7
493GLINIECKI - KLOC Adrian 300COWABUNGASŁUPSKMężczyźni Open326M 326fala 11:0002:55:36.6002:55:48.55+01:48:1921:572.7
494GLINIECKA - KLOC Aleksandra 301COWABUNGASŁUPSKKobiety Open167K 167fala 11:0002:55:37.7502:55:48.95+01:48:2021:572.7
495GLINIECKI Bartłomiej 247MAJKELE OSPBŁĄDZIMMężczyźni Open327M 327fala 11:0002:56:32.1502:56:43.25+01:49:1422:042.7
496MAKSYMÓW Maciej 282FAMILY TIMEMIASTKOMężczyźni Open328M 328fala 10:3002:57:00.7002:57:07.95+01:49:3922:072.7
497MAKSYMÓW Adriana 279FAMILY TIMEMIASTKOKobiety Open168K 168fala 10:3002:57:01.3002:57:08.10+01:49:3922:072.7
498RUSZKOWSKI Jakub 280FAMILY TIMETRZEBIELINOMężczyźni Open329M 329fala 10:3002:57:00.3502:57:08.20+01:49:3922:072.7
499JERECZEK Daniela 281FAMILY TIMEMIASTKOKobiety Open169K 169fala 10:3002:57:00.3502:57:08.40+01:49:3922:072.7
500GRUCZA Alicja 363GOWIDLINOKobiety Open170K 170fala 11:0002:57:40.5002:57:52.15+01:50:2322:122.7
501LESZCZYŃSKI Jakub 366SIERAKOWICEMężczyźni Open330M 330fala 11:0002:57:40.8502:57:52.20+01:50:2322:122.7
502GRUCZA Beata 362GOWIDLINOKobiety Open171K 171fala 11:0002:57:41.0502:57:52.45+01:50:2322:122.7
503GRUCZA Andrzej 365GOWIDLINOMężczyźni Open331M 331fala 11:0002:57:40.4002:57:52.50+01:50:2322:122.7
504PŁOTKA Arian 364SIERAKOWICEMężczyźni Open332M 332fala 11:0002:57:40.9002:57:52.65+01:50:2322:122.7
505PAWSKA WOJCIECHOWSKA Arleta 410SZCZECINKobiety Open172K 172fala 11:3003:04:34.6003:04:39.85+01:57:1123:042.6
506ROSIAK Kamil 600BYTÓWMężczyźni Open333M 333fala 11:0003:04:48.4503:04:56.10+01:57:2723:062.6
507WOJCIECHOWSKI Jacek 402SZCZECINMężczyźni Open334M 334fala 11:3003:06:20.6503:06:26.25+01:58:5723:172.6
508WAJS Dawid 311MIERZYNMężczyźni Open335M 335fala 11:3003:06:21.8503:06:26.85+01:58:5823:172.6
509BORKOWSKA Marta 509SZCZECIŃSCY SPORTOWCYSZCZECINKobiety Open173K 173fala 11:3003:06:35.0003:06:36.00+01:59:0723:192.6
510BORKOWSKI Piotr 508SZCZECIŃSCY SPORTOWCYSZCZECINMężczyźni Open336M 336fala 11:3003:06:33.0003:06:37.00+01:59:0823:192.6
511BAKUŁA Patrycja 562CLIMATRONIXSADLINKIKobiety Open174K 174fala 11:3003:08:09.7003:08:12.45+02:00:4323:312.6
512NALEWSKA Katarzyna 561CLIMATRONIXSADLINKIKobiety Open175K 175fala 11:3003:08:09.0003:08:12.60+02:00:4323:312.6
513CZYŻEWSKI Paweł 564CLIMATRONIXKWIDZYNMężczyźni Open337M 337fala 11:3003:08:07.3503:08:13.45+02:00:4423:302.6
514KALKOWSKA Elżbieta 557CLIMATRONIXSADLINKIKobiety Open176K 176fala 11:3003:08:10.7003:08:14.00+02:00:4523:312.6
515LISNYJ Daniel 573CLIMATRONIXKWIDZYNMężczyźni Open338M 338fala 11:3003:08:10.2003:08:14.45+02:00:4523:312.6
516DUDALSKA -LISNYJ Karolina 574CLIMATRONIXKWIDZYNKobiety Open177K 177fala 11:3003:08:09.9503:08:14.80+02:00:4523:312.6
517FRAGEL Damian 571CLIMATRONIXGARDEJAMężczyźni Open339M 339fala 11:3003:08:10.0503:08:14.90+02:00:4623:312.6
518MASZUDZIŃSKA Oliwia 572CLIMATRONIXGARDEJAKobiety Open178K 178fala 11:3003:08:10.2003:08:15.05+02:00:4623:312.6
519KALKOWSKI Piotr 558CLIMATRONIXSADLINKIMężczyźni Open340M 340fala 11:3003:08:11.9003:08:15.25+02:00:4623:312.6
520TAŃCULA Robert 559CLIMATRONIXSADLINKIMężczyźni Open341M 341fala 11:3003:08:12.9503:08:16.15+02:00:4723:312.6
521WILK Sebastian 569CLIMATRONIXSADLINKIMężczyźni Open342M 342fala 11:3003:08:11.4503:08:16.90+02:00:4823:312.6
522FIRKOWSKA Patrycja 607AKTYWNA FABRYKASIEMIANICEKobiety Open179K 179fala 11:3003:08:11.4003:08:17.50+02:00:4823:312.6
523MAKOWSKA Weronika 560CLIMATRONIXSADLINKIKobiety Open180K 180fala 11:3003:08:19.0003:08:22.95+02:00:5423:322.5
524ŚLIWIŃSKI Maciej 563CLIMATRONIXSADLINKIMężczyźni Open343M 343fala 11:3003:08:57.2503:09:01.00+02:01:3223:372.5
525ZIOBRO Aśka 387GRUDZIĄDZKobiety Open181K 181fala 12:0003:12:23.1003:12:31.55+02:05:0224:022.5
526JAKUBIAK Maciej 268AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open344M 344fala 10:0003:13:23.7003:13:32.25+02:06:0324:102.5
527RAJSZCZAK Mariola 539SIEMIANICEKobiety Open182K 182fala 10:0003:13:24.8503:13:32.35+02:06:0324:102.5
528WOZNANOWSKI Rafał 658Mężczyźni Open345M 345fala 10:0003:13:23.2003:13:32.35+02:06:0324:102.5
529ŚWIACKA Diana 549SŁUPSKKobiety Open183K 183fala 10:0003:13:24.5003:13:32.60+02:06:0324:102.5
530WRZOSEK Paulina 537SŁUPSKKobiety Open184K 184fala 10:0003:13:25.0003:13:32.70+02:06:0324:102.5
531NOWAK Agnieszka 538SŁUPSKKobiety Open185K 185fala 10:0003:13:25.0003:13:32.90+02:06:0424:102.5
532ANGOWSKA Magdalena 473DRAGACZKobiety Open186K 186fala 12:0003:13:27.9503:13:36.55+02:06:0724:112.5
533BOCZKOWSKA Agnieszka 327W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAKOBYLNICAKobiety Open187K 187fala 9:3003:17:14.3503:17:18.45+02:09:4924:392.4
534ZANIEWSKI Marek 331SŁUPSKMężczyźni Open346M 346fala 9:3003:17:18.2503:17:22.45+02:09:5324:392.4
535BANASIAK Magda 322NADMORSKI ŁYKEND SKŁADTYMIENKobiety Open188K 188fala 9:3003:18:35.9003:18:39.80+02:11:1024:492.4
536GRZEGORCZYK Natalia 45ELITARNA GRUPA BALTOUSTKAKobiety Open189K 189fala 11:3003:20:05.9503:20:14.65+02:12:4525:002.4
537CHUMEK Tomasz 44ELITARNA GRUPA BALTOSŁUPSKMężczyźni Open347M 347fala 11:3003:20:06.5503:20:14.75+02:12:4525:002.4
538WIŚNIEWSKA-BANAŚ Agnieszka 389BALTOUSTKAKobiety Open190K 190fala 11:3003:20:07.5003:20:14.85+02:12:4625:002.4
539KOJRO Magdalena 371ELITARNA GRUPA BALTOSŁUPSKKobiety Open191K 191fala 11:3003:20:05.4003:20:14.85+02:12:4625:002.4
540DORYWALSKA Agnieszka 388BALTOGRABNOKobiety Open192K 192fala 11:3003:20:04.8003:20:14.85+02:12:4625:002.4
541BARTOSZKO Jacek 50ELITARNA GRUPA BALTOSŁUPSKMężczyźni Open348M 348fala 11:3003:20:07.3003:20:14.95+02:12:4625:002.4
542KORNELUK Barbara 93STOWARZYSZENIE PSÓW UŻYTKOWYCH BALTOSŁUPSKKobiety Open193K 193fala 11:3003:20:04.7503:20:15.25+02:12:4625:002.4
543RYCYK Dagmara 377MACHOWINOKobiety Open194K 194fala 11:3003:20:06.2003:20:15.75+02:12:4625:002.4
544PACAN Bartosz 286ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWMężczyźni Open349M 349fala 10:3003:24:25.9503:24:33.55+02:17:0425:332.3
545PACAN .mira 287ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWKobiety Open195K 195fala 10:3003:24:27.3003:24:34.20+02:17:0525:332.3
546TRAJDOS Anna 588BYTÓWKobiety Open196K 196fala 10:3003:24:27.4503:24:34.60+02:17:0525:332.3
547BARAŃSKI Maciej 310KOSZALINMężczyźni Open350M 350fala 10:3003:24:29.1003:24:36.05+02:17:0725:332.3
548PIĄTKOWSKI Emil 172SZKOŁA GENIALNEGO ŻÓŁWIAMIASTKOMężczyźni Open351M 351fala 11:0003:25:17.1503:25:24.70+02:17:5525:392.3
549ZĄBEK Kinga 180SZKOŁA GENIALNEGO ŻÓŁWIAGDAŃSKKobiety Open197K 197fala 11:0003:25:18.5503:25:25.30+02:17:5625:392.3
550BANASZEWSKA Monika 602HUSARIA RACE TEAMTORUŃKobiety Open198K 198fala 11:0003:42:45.3503:42:55.75+02:35:2627:502.2
551LINKOWSKA Kamila 603ŁYSOMICEKobiety Open199K 199fala 11:0003:42:45.9503:42:56.20+02:35:2727:502.2
552BOSA Monika 321NADMORSKI ŁYKEND SKŁADTYMIEŃKobiety Open200K 200fala 9:3003:51:28.5503:51:33.50+02:44:0428:562.1
553GRZMIL Marzena 320NADMORSKI ŁYKEND SKŁADTYMIEŃKobiety Open201K 201fala 9:3003:51:29.9003:51:34.40+02:44:0528:562.1
554KUNA Jarek 323NADMORSKI ŁYKEND SKŁADTYMIEŃMężczyźni Open352M 352fala 9:3003:51:29.4503:51:34.90+02:44:0628:562.1
CEJKO Dawid 554BALTIC SEALSSŁUPSKMężczyźni Openfala 9:30 DNF DNF--
STĘPIEŃ Klaudia 317OSP BUKÓWKASŁUPSKKobiety Openfala 9:30 DNF DNF--
Znaleziono 556 wynik(ów)