MUD MAX DOLINA CHARLOTTY

Organizator:
Tourtrend sp. z o.o.
Data:
2018-10-13
Miejsce:
Dolina Charlotty
Dystans:
8 km
Zgłoszonych:
618
Wystartowało:
556
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
554
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaFalaCzas startu
   
1KOCZOROWSKI Paweł 228W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAMężczyźni Openfala 9:3000:00:00
2HARBUTIAK Piotr 186Niepowstrzymane kalekiDARŁOWOMężczyźni Openfala 10:3000:00:00
3ZIARKO Renata 192CPSPUSTKAKobiety Openfala 10:3000:00:00
4KOS Krystian 202CPSPKOBYLNICAMężczyźni Openfala 10:3000:00:00
5FRĄTCZAK Sylwester 32SZADEKMężczyźni Openfala 10:3000:00:00
6NOWICKI Mateusz 309Centrum Szkolenia MWKOBYLNICAMężczyźni Openfala 10:3000:00:00
7KOTARSKA Ewa 380Fabryka Zdrowia BytówBYTÓWKobiety Openfala 11:3000:00:00
8STEFAŃSKA Magdalena 409SŁUPSKKobiety Openfala 11:3000:00:00
9BRZOSKOWSKI Patryk 42SŁUPSKMężczyźni Openfala 11:3000:00:00
10KOPCZYŃSKI Sebastian 413SŁUPSKMężczyźni Openfala 11:3000:00:00
11MIKLASIŃSKA Izabela 414SŁUPSKKobiety Openfala 11:3000:00:00
12LIBERADZKI Marcin 445Athletic ApolloWEJHEROWOMężczyźni Openfala 10:3000:00:00
13CZERSKI Krzysztof 605Greif Team WładysławowoCHŁAPOWOMężczyźni Openfala 11:0000:00:00
14ZABOROWSKI Mateusz 556Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:00
15ORZECHOWSKA Monika 565climatronixKWIDZYNKobiety Openfala 12:3000:00:00
16SAWICZ-ŁUŃSKA Emilia 85ZŁOTÓWKobiety Openfala 10:3000:00:01
17LATKOWSKI Mateusz 194JW 1223KOSZALINMężczyźni Openfala 9:3000:00:01
18RAŚ Mateusz 195JW 1223KOSZALINMężczyźni Openfala 9:3000:00:01
19SYWANYCZ Ireneusz 259GDAŃSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:01
20BRODZIK Ewa 273BYTÓWKobiety Openfala 10:3000:00:01
21GÓLCZ Katarzyna 274ŻNINKobiety Openfala 10:3000:00:01
22BONDARENKO Krystian 553Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:01
23WIELGAT Łukasz 295KB Bryza PostominoPOSTOMINOMężczyźni Openfala 9:3000:00:01
24CZERWINSKI Maciej 357Baltic SealsSŁUPSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:01
25SZULCEK Patryk 328Big Yellow Foot Adventure TeamLINIAMężczyźni Openfala 9:3000:00:01
26SZYCA Klaudiusz 338JRG 2 MiastkoLIPNICAMężczyźni Openfala 12:0000:00:01
27ZIĘTARA Dawid 345Baltic SealsREDZIKOWOMężczyźni Openfala 9:3000:00:01
28LISIECKI Jakub 372UbojniaGDAŃSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:01
29POŁUMACKANYCZ Małgorzata 404KOSZALINKobiety Openfala 9:3000:00:01
30SOSNOWSKI Tomasz 450KOSZALINMężczyźni Openfala 12:0000:00:01
31BOGUSŁAWSKI Tomasz 464Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:01
32JURKIEWICZ Ryszard 607climatronixSADLINKIMężczyźni Openfala 10:3000:00:01
33WILMONT Krzysztof 504CSMW UstkaSLUPSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:01
34BURCZAK Katarzyna 109BĘDZINOKobiety Openfala 12:0000:00:01
35BARON Robert 587Husaria race teamTORUŃMężczyźni Openfala 12:0000:00:01
36STEC Jakub 606Best BeastsSŁUPSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:01
37MROZOWSKI Przemysław 297UKS Siódemka RumiaWEJHEROWOMężczyźni Openfala 11:0000:00:01
38BORKOWSKA Marta 509Szczecińscy sportowcySZCZECINKobiety Openfala 11:3000:00:01
39KARBOWSKI Sławomir 167OBORYMężczyźni Openfala 11:0000:00:02
40MORAWSKA Anna 11DARŁOWOKobiety Openfala 10:3000:00:02
41MACIEJCZYK Kamil 67RYMAŃMężczyźni Openfala 10:3000:00:02
42ADAMKIEWICZ Monika 33WYBITE JEDYNKIKONINKobiety Openfala 9:3000:00:02
43OBUCHOWSKA Agnieszka 6GDAŃSKKobiety Openfala 11:0000:00:02
44PITUS Radosław 200SLAWNOMężczyźni Openfala 11:0000:00:02
45ROMANOWICZ Piotr 197RESKOMężczyźni Openfala 12:0000:00:02
46ZINKA Maciej 203ŁUBIANIAMężczyźni Openfala 11:0000:00:02
47BRODZIK Ireneusz 272BYTÓWMężczyźni Openfala 10:3000:00:02
48ŚWIGOŃ Daniel 275BYTÓWMężczyźni Openfala 10:3000:00:02
49TYRKA Małgorzata 30KĘPICEKobiety Openfala 10:3000:00:02
50RZESZOTARSKI Tomasz 34WYBITE JEDYNKIKONINMężczyźni Openfala 9:3000:00:02
51JEDLECKI Mikołaj 324SUCHORZEMężczyźni Openfala 10:3000:00:02
52IWASZKO Krzysztof 336JRG 2 MiastkoPASIEKAMężczyźni Openfala 12:0000:00:02
53WANTOCH REKOWSKI Zbigniwe 337BOROWY MŁYNMężczyźni Openfala 12:0000:00:02
54LASKA Wojciech 541JRG 2 MiastkoMIASTKOMężczyźni Openfala 12:0000:00:02
55WINDORPSKA Aldona 351WARSZAWAKobiety Openfala 9:3000:00:02
56FILIPOWICZ Piotr 373UbojniaELBLĄGMężczyźni Openfala 9:3000:00:02
57KOWALSKI Szymon 374UbojniaGDAŃSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:02
58KNAFEL Katarzyna 36WYBITE JEDYNKISTARE MIASTOKobiety Openfala 9:3000:00:02
59GNIOTA Lidia 378Fabryka Zdrowia BytówBYTÓWKobiety Openfala 11:3000:00:02
60KRZACZKOWSKI Lech 381DĘBNICA KASZUBSKAMężczyźni Openfala 9:3000:00:02
61JERECZEK Joanna 383Fabryka Zdrowia BytówSULĘCZYNOKobiety Openfala 11:3000:00:02
62USTIANOWSKI Wojciech 4038. Koszaliński Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALINMężczyźni Openfala 9:3000:00:02
63KOWAL Hubert 436JRG 2 MiastkoMIASTKOMężczyźni Openfala 12:0000:00:02
64LUDZIAK Jakub 466NorthstarTRZCIANKAMężczyźni Openfala 12:0000:00:02
65KOCHNER Jarogniew 467NorthstarTRZCIANKAMężczyźni Openfala 12:0000:00:02
66KRASOŃ Piotr 468TRZCIANKAMężczyźni Openfala 12:0000:00:02
67BOGUSZ Marcin 486Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:02
68SKADORWA Przemysław 498NorthstarTRZCIANKAMężczyźni Openfala 12:0000:00:02
69WINDORPSKI Mirosław 500WARSZAWAMężczyźni Openfala 9:3000:00:02
70CHWARZYNSKA Aldona 512Fabryka Zdrowia BytówBYTOWKobiety Openfala 11:3000:00:02
71PASZEK Agata 139WYBITE JEDYNKIKONINKobiety Openfala 9:3000:00:02
72BĄK Łukasz 126DĘBNICA KASZUBSKAMężczyźni Openfala 12:0000:00:02
73JANULIS Sebastian 134RATOWNIK MEDYCZNYKOBYLNICAMężczyźni Openfala 9:3000:00:02
74HARBUTIAK Monika 581DARŁOWOKobiety Openfala 10:3000:00:02
75KOWALSKA Natalia 609GDAŃSKKobiety Openfala 10:3000:00:02
76PODLEWSKA Hanna 610RATOWNIK MEDYCZNYKOBYLNICAKobiety Openfala 9:3000:00:02
77GRZONKOWSKA Anna 585BYDGOSZCZKobiety Openfala 12:0000:00:02
78MŁYNARCZYK Dawid 552Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:02
79LICHACZ Łukasz 613Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:02
80BRAC Łukasz 614Aktywna FabrykaMężczyźni Openfala 10:3000:00:02
81CZAPIEWSKI Jacek 531KOSZALINMężczyźni Openfala 12:3000:00:02
82JESIOŁOWSKI Marcin 106MTS Hamer MiastkoDĄBIEMężczyźni Openfala 12:3000:00:02
83KLAMAN Katarzyna 379Fabryka Zdrowia BytówPARCHOWOKobiety Openfala 11:3000:00:02
84ANDERS Rafał 453Meden-Inmed Sports TeamKOSZALINMężczyźni Openfala 12:0000:00:02
85BAKUŁA Patrycja 562climatronixSADLINKIKobiety Openfala 11:3000:00:02
86GAŁECKI Radosław 131MANOWOMężczyźni Openfala 12:3000:00:02
87KAMIŃSKI Łukasz 216ROWYMężczyźni Openfala 11:0000:00:03
88ZIELONKA Mateusz 248Baltic SealsSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:03
89KLIMEK Łukasz 178SŁUPSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:03
90BANASZEWSKS Barbara 7GDAŃSKKobiety Openfala 11:0000:00:03
91SZCZEBLEWSKA Weronika 189WARSZAWAKobiety Openfala 10:3000:00:03
92ADAMCZYK Adam 255ULKS TALEX BORYSLAW BORZYTUCHOMKOLCZYGLOWYMężczyźni Openfala 10:3000:00:03
93KALINOWSKI Jarosław 536OSTROŁĘKAMężczyźni Openfala 10:3000:00:03
94ADAMCZYK Małgorzata 292KOŁCZYGŁOWYKobiety Openfala 10:3000:00:03
95ADAMKIEWICZ Marian 74WYBITE JEDYNKIKONINMężczyźni Openfala 9:3000:00:03
96ŚNIEGULSKA Agnieszka 29KĘPICEKobiety Openfala 10:3000:00:03
97TYRKA Emil 31KĘPICEMężczyźni Openfala 10:3000:00:03
98BANASIAK Magda 322Nadmorski łykend składTYMIENKobiety Openfala 9:3000:00:03
99WARZOCHA Mateusz 339JRG 2 MiastkoMIASTKOMężczyźni Openfala 12:0000:00:03
100KUIK STUDZIŃSKI Gracjan 83JRG 2 MiastkoBORZYSZKOWYMężczyźni Openfala 12:0000:00:03
101LICA Jacek 101JRG 2 MiastkoŚWIERZENKO 25/3Mężczyźni Openfala 12:0000:00:03
102KACZMAROWSKI Andrzej 354Baltic SealsSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:03
103KUCZKOWSKA Aneta 40Fabryka ZdrowiaNAKLAKobiety Openfala 11:3000:00:03
104KUBLAS Magdalena 41Fabryka ZdrowiaNAKLAKobiety Openfala 11:3000:00:03
105ZIELONKA Monika 386Fabryka Zdrowia BytówPOMYSK WIELKIKobiety Openfala 11:3000:00:03
106WÓJCIK Damian 396SŁUPSKMężczyźni Openfala 12:0000:00:03
107SZPILER Krzysztof 4058. Koszaliński Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALINMężczyźni Openfala 9:3000:00:03
108KORZENIOWSKA Ewa 4208. Koszaliński Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALINKobiety Openfala 9:3000:00:03
109MYK Paweł 4228. Koszaliński Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALINMężczyźni Openfala 9:3000:00:03
110WRYK Kamila 438SKARSZEWYKobiety Openfala 11:3000:00:03
111MALEK-PODJASKI Marcin 444Fabryka Zdrowia BytówBYTOWMężczyźni Openfala 11:3000:00:03
112KASIEWICZ Michał 446POMYSK WIELKIMężczyźni Openfala 11:3000:00:03
113WOŹNIAK Damian 4498. Koszaliński Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALINMężczyźni Openfala 9:3000:00:03
114ZIOMEK Maja 451Meden-Inmed Sports TeamKOSZALINKobiety Openfala 12:0000:00:03
115SPÓLNIK Paweł 461SZCZECINMężczyźni Openfala 12:0000:00:03
116SZYMAŃSKA Jolanta 463MOSTYKobiety Openfala 12:0000:00:03
117KOZŁOWSKI Artur 472Husaria Race Team GryficeGRYFICEMężczyźni Openfala 11:3000:00:03
118KULACHA Gabriel 476NorthstarTRZCIANKAMężczyźni Openfala 12:0000:00:03
119ZIEMSKI Wojciech 484Aktywna FabrykaDAMNICAMężczyźni Openfala 10:3000:00:03
120MICHALSKI Sławomir 502Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:03
121SANOCKI Kornel 503ZBYCHOWOMężczyźni Openfala 11:0000:00:03
122SADOŃ Karolina 520Fabryka Zdrowia BytówBYTÓWKobiety Openfala 11:3000:00:03
123DRAPIŃSKI Artur 132RATOWNIK MEDYCZNYCZARNA DĄBRÓWKAMężczyźni Openfala 9:3000:00:03
124MINKE Piotr 133SŁUPSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:03
125FRĘŚKO Przemysław 522NorthstarKUŹNICA CZARNKOWSKAMężczyźni Openfala 12:0000:00:03
126STASIEROWSKI Damian 543WYBITE JEDYNKISULNÓWKOMężczyźni Openfala 9:3000:00:03
127FORC Julia 580RATOWNIK MEDYCZNYTYCHOWOKobiety Openfala 9:3000:00:03
128KALINOWSKI Daniel 265OSTROŁĘKAMężczyźni Openfala 10:3000:00:03
129PASZKI Piotr 584MĄDRZECHOWOMężczyźni Openfala 11:3000:00:03
130DAWIDOWICZ Natalia 550SŁUPSKKobiety Openfala 12:0000:00:03
131 61200:00:03
132KLIMEK Przemysław 171KOSZALINMężczyźni Openfala 9:3000:00:03
133KALKOWSKI Marek 567climatronixSADLINKIMężczyźni Openfala 11:3000:00:03
134ŚNIEGULSKI Marcin 27KĘPICEMężczyźni Openfala 10:3000:00:03
135RĘBACZ Krzysztof 497Vacu Active GymSŁUPSKMężczyźni Openfala 12:3000:00:03
136DUNST Jakub 125NOWA WIEŚ LĘBORKSKAMężczyźni Openfala 12:3000:00:03
137STENCEL Angelika 116REDAKobiety Openfala 12:3000:00:03
138BRZÓZKA Klaudia 73Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk LęborkLĘBORKKobiety Openfala 12:0000:00:03
138GÓRECKA Magda 57Lęborski Klub Biegaczy im. Braci PetkSIEMIROWICEKobiety Openfala 12:0000:00:03
140KARCZ Krystian 448POMYSK WIELKIMężczyźni Openfala 11:3000:00:03
141KOWALIK Marcin 77Fabryka ZdrowiaGDYNIAMężczyźni Openfala 11:3000:00:03
142LESZCZYŃSKI Daniel 511Good Luck ClubGDAŃSKMężczyźni Openfala 12:0000:00:03
143POTRYKUS Błażej 112LINIAMężczyźni Openfala 12:3000:00:03
144TOMPOROWSKA Sylwia 153BaywatchLUBOŃKobiety Openfala 11:0000:00:03
145NALEWSKA Katarzyna 561climatronixSADLINKIKobiety Openfala 11:3000:00:03
146KALKOWSKA Elżbieta 557climatronixSADLINKIKobiety Openfala 11:3000:00:03
147KALKOWSKI Piotr 558climatronixSADLINKIMężczyźni Openfala 11:3000:00:03
148TAŃCULA Robert 559climatronixSADLINKIMężczyźni Openfala 11:3000:00:03
149MAKOWSKA Weronika 560climatronixSADLINKIKobiety Openfala 11:3000:00:03
150ŚLIWIŃSKI Maciej 563climatronixSADLINKIMężczyźni Openfala 11:3000:00:03
151TOMASZCZYK Krzysztof 527KOSZALINMężczyźni Openfala 12:3000:00:03
152ZARZECZNY Jakub 513GDAŃSKMężczyźni Openfala 12:3000:00:03
153MICHALAK Piotr 205UWAGAFOKA TeamUSTKAMężczyźni Openfala 9:3000:00:04
154KOZAK Krzysztof 214IZKPOTĘGOWOMężczyźni Openfala 11:0000:00:04
155PIANKA Damian 215SŁUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:04
156WESOŁOWSKA Martyna 148BaywatchWILCZYNKobiety Openfala 11:0000:00:04
157CHMIEL Piotr 154BaywatchSŁUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:04
158ĆWIRZEŃ Marcin 157Wolf TeamTRZCIANKAMężczyźni Openfala 10:0000:00:04
159ŁOTOCKI Rafał 158Wolf TeamTRZCIANKAMężczyźni Openfala 10:0000:00:04
160MICHALAK Kamil 185SŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:04
161KOWALSKI Bartosz 201Positive Freaks TeamTURZNICEMężczyźni Openfala 10:0000:00:04
162NARODZONEK Paweł 253SIEMIANICEMężczyźni Openfala 10:3000:00:04
163BASIUKIEWICZ Marcin 276AT-Aktywny TrzebiatówTRZEBIATÓWMężczyźni Openfala 10:0000:00:04
164PRZEWŁOCKI Michał 278IZKKOSZALINMężczyźni Openfala 11:0000:00:04
165TREJDA Radosław 289Aktywna FabrykaKOBYLNICAMężczyźni Openfala 10:3000:00:04
166MALEK Miłosz 291BYTÓWMężczyźni Openfala 10:3000:00:04
167KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna 296USB UstkaUSTKAKobiety Openfala 9:3000:00:04
168SKOCZYŃSKA Renata 21USB UstkaUSTKAKobiety Openfala 9:3000:00:04
169PELA Hanna 547USB UstkaWODNICAKobiety Openfala 9:3000:00:04
170GUZ Grzegorz 75WYBITE JEDYNKIŚWIECIEMężczyźni Openfala 10:0000:00:04
171GĄSIOROWSKI Rafał 306Big Yellow Foot Adventure TeamBANINOMężczyźni Openfala 10:3000:00:04
172CZAJKOWSKA-JEŻAK Agata 308USB UstkaOTWOCKKobiety Openfala 9:3000:00:04
173GRZMIL Marzena 320Nadmorski łykend składTYMIEŃKobiety Openfala 9:3000:00:04
174BOSA Monika 321Nadmorski łykend składTYMIEŃKobiety Openfala 9:3000:00:04
175BOCZKOWSKA Agnieszka 327W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAKOBYLNICAKobiety Openfala 9:3000:00:04
176CYMEK Tomasz 330Aktywna FabrykaDAMNICAMężczyźni Openfala 10:3000:00:04
177ZANIEWSKI Marek 331SŁUPSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:04
178MATEREK Bogdan 63DEBRZNOMężczyźni Openfala 10:0000:00:04
179BOGUSŁAWSKA Agnieszka 355Aktywna FabrykaSŁUPSKKobiety Openfala 9:3000:00:04
180BRYZA Dominika 360Aktywna FabrykaSŁUPSKKobiety Openfala 10:3000:00:04
181SŁODZIŃSKI Gabriel 55Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEMężczyźni Openfala 10:0000:00:04
182JELESZUK Basia 375Grupa LUZAKÓWMIĘDZYRZEC PODLASKIKobiety Openfala 11:3000:00:04
183SMURAGA Paulina 382PMGŁÓWCZYCEKobiety Openfala 11:3000:00:04
184JUSKIEWICZ Michal 416GŁÓWCZYCEMężczyźni Openfala 11:3000:00:04
185SZCZODROWSKA Marta 423CrossEliteSKARSZEWYKobiety Openfala 11:3000:00:04
186ŁAWICKA Iza 80BYDGOSZCZKobiety Openfala 11:3000:00:04
187JĘDRZEJEWSKI Jacek 429USTKAMężczyźni Openfala 9:3000:00:04
188DORAU Bartosz 434OgrodnicyDZIEMIANYMężczyźni Openfala 10:3000:00:04
189KUCHTA Emilia 440CrossEliteFRANKKobiety Openfala 11:3000:00:04
190KLIMKIEWICZ Konrad 441Fabryka Zdrowia BytówBYTÓWMężczyźni Openfala 11:3000:00:04
191GONTEK Łukasz 443Ł.O.S.O.Ś TEAMSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:04
192STURMA Ewa 94Aktywna FabrykaWĄGROWIECKobiety Openfala 10:3000:00:04
193PERSZEWSKI Łukasz 469OgrodnicyDZIEMIANYMężczyźni Openfala 10:3000:00:04
194TOMPOROWSKA Oliwia 479BaywatchLUBOŃKobiety Openfala 11:0000:00:04
195JUSZCZAK Kasia 99ŁOBEZKobiety Openfala 12:3000:00:04
196KURUSIEWICZ Patryk 111SŁUPSKMężczyźni Openfala 12:0000:00:04
197BRODZIK Mariusz 542OSTROŁĘKAMężczyźni Openfala 10:3000:00:04
198CZARNIAK Artur 608Stowarzyszenie Psów Użytkowych BaltoSŁUPSKMężczyźni Openfala 12:0000:00:04
199CZYRYLA Adam 673Mężczyźni Openfala 12:0000:00:04
200RESZKE Paulina 376SLUPSKKobiety Openfala 11:3000:00:04
201ŁATUSZYŃSKI Piotrek 335Grupa LUZAKÓWBARWINOMężczyźni Openfala 11:3000:00:04
202KONTOWICZ Jarosław 528GDAŃSKMężczyźni Openfala 12:3000:00:04
203MEYER Arkadiusz 521GDAŃSKMężczyźni Openfala 12:3000:00:04
204ULANOWSKA Karolina 407BIAŁOGARDKobiety Openfala 12:0000:00:04
205TOMASZEWSKA Dorota 78lBIAŁOGARDKobiety Openfala 12:0000:00:04
206KOŚLAK Małgorzata 474BIAŁOGARDKobiety Openfala 12:0000:00:04
207RAK Katarzyna 457BIAŁOGARDKobiety Openfala 12:0000:00:04
207JUTRZENKA Agnieszka 415BIAŁOGARDKobiety Openfala 12:0000:00:04
209KURYŁOWICZ Kamil 89SŁUPSKMężczyźni Openfala 12:3000:00:04
210CIUĆKA Mateusz 136BŁOTNIAKI KOSZALINKOSZALINMężczyźni Openfala 12:0000:00:04
211OBUCHOWICZ Katarzyna 494SŁUPSKKobiety Openfala 12:3000:00:04
212PILARSKI Tomasz 72LKB im. Braci Petk LęborkLĘBORKMężczyźni Openfala 12:0000:00:04
213PUZDROWSKA Ania 56Lęborski Klub Biegaczy im. Braci PetkSIEMIROWICEKobiety Openfala 12:0000:00:04
214WIECZOREK Mariusz 483SZCZECINMężczyźni Openfala 12:3000:00:04
215KOŚLAK Łukasz 475BIAŁOGARDMężczyźni Openfala 12:0000:00:04
216LISNYJ Daniel 573climatronixKWIDZYNMężczyźni Openfala 11:3000:00:04
217DUDALSKA -LISNYJ Karolina 574climatronixKWIDZYNKobiety Openfala 11:3000:00:04
218FRAGEL Damian 571climatronixGARDEJAMężczyźni Openfala 11:3000:00:04
219MASZUDZIŃSKA Oliwia 572climatronixGARDEJAKobiety Openfala 11:3000:00:04
220DYMEK Mirella 108MYŚLIBÓRZKobiety Openfala 12:3000:00:04
221JEŻYNA Igor 114KARLINOMężczyźni Openfala 12:3000:00:04
222AKSAMIT Agnieszka 118DZIERŻONIÓWKobiety Openfala 12:3000:00:04
223BORKOWSKI Piotr 508Szczecińscy SportowcySZCZECINMężczyźni Openfala 11:3000:00:04
224ŁUKACZYK Sylwia 217KOBYLNICAKobiety Openfala 11:0000:00:05
225WOLF Paweł 15AA - Ambitny AmatorINOWROCŁAWMężczyźni Openfala 11:0000:00:05
226WIŚNIEWSKI Damian 14MIASTKOMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
227NOWACKI Arkadiusz 16MIASTKOMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
228PYŚKO Tomasz 145PRUSZCZ GDAŃSKIMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
229SŁONIEWSKA Monika 144GDYNIAKobiety Openfala 10:0000:00:05
230SZADKOWSKI Rafał 1WYBITE JEDYNKIKONINMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
231KULCZAK Paweł 163BRODOWOMężczyźni Openfala 10:3000:00:05
232KOWALSKI Józef 169Psitive Freaks TeamGRUDZIĄDZMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
233KUBIAK Kaj 156Wolf TeamTRZCIANKAMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
234ŁASTOWSKI Dariusz 159TRZCIANKAMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
235GAWROŃSKA Weronika 160Wolf TeamBIAŁAKobiety Openfala 10:0000:00:05
236KARWASZ Krzysztof 177KWAKOWOMężczyźni Openfala 11:0000:00:05
237BIŃCZYK Mariusz 193JAROSŁAWIECMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
238GODAWA Aleksandra 124Wolf TeamTRZCIANKAKobiety Openfala 10:0000:00:05
239WOJTKOWIAK Karol 60Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:05
240TYRKA Robert 28KĘPICEMężczyźni Openfala 10:3000:00:05
241TYRKA Paweł 61KĘPICEMężczyźni Openfala 10:3000:00:05
242SIECIŃSKA Emila 22USB UstkaUSTKAKobiety Openfala 9:3000:00:05
243SZUMIELEWICZ Kinga 307BigYellowFoot Adventure TeamGDAŃSKKobiety Openfala 10:3000:00:05
244DUDA Grzegorz 312OSP BukówkaSŁUPSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:05
245GRABARCZYK Małgorzata 314OSP BukówkaSŁUPSKKobiety Openfala 9:3000:00:05
246KUNA Jarek 323Nadmorski łykend składTYMIEŃMężczyźni Openfala 9:3000:00:05
247BENGIER Kamil 340Best BeastsBYDLINOMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
248KOZŁOWSKI Radosław 341Best BeastsBYDLINOMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
249GAC Michał 358Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:05
250BRANDT Arkadiusz 359BYDLINOMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
251CHUDY Dariusz 384PIŁAMężczyźni Openfala 11:3000:00:05
252LUZAK Ola 424MIELNOKobiety Openfala 11:3000:00:05
253ŻUKOWSKA-MATUS Ewa 88TRZCIANKAKobiety Openfala 10:0000:00:05
254RAKOWSKI Michał 90MODŁAMężczyźni Openfala 9:3000:00:05
255BOJKA Karol 92TĘPCZMężczyźni Openfala 9:3000:00:05
256SARAMAK Agnieszka 501Nadmorski łykend składSMIECHÓWKobiety Openfala 9:3000:00:05
257MAZUR Krzysztof 529PUCKMężczyźni Openfala 12:0000:00:05
258SARNOWSKA-GRACZ Kinga 53STAROGARD GDANSKIKobiety Openfala 11:3000:00:05
259WTULICH Agnieszka 576ColorfitTCZEWKobiety Openfala 11:0000:00:05
260WTULICH Klaudia 577ColorfitTCZEWKobiety Openfala 11:0000:00:05
261GOŁGOWSKA Małgorzata 548USB UstkaUSTKAKobiety Openfala 9:3000:00:05
262KOZUB Tomasz 589Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
263ZWOLIŃSKI Paweł 590USB UstkaUSTKAMężczyźni Openfala 9:3000:00:05
264ZWOLIŃSKA Agnieszka 591USB UstkaUSTKAKobiety Openfala 9:3000:00:05
265JOSKOWSKA Ewelina 525PUCKKobiety Openfala 12:0000:00:05
266KOWALIK Konrad 400Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:05
267IMIOŁA Patryk 427ŚWIESZYNOMężczyźni Openfala 11:3000:00:05
268KOTLEWSKI Radek 81BYDGOSZCZMężczyźni Openfala 11:3000:00:05
269PAŁASZEWSKA Karolina 477GOŚCINOKobiety Openfala 12:3000:00:05
270SŁOWIŃSKI Grzegorz 406Crossfit Intro M49 BiałogardBIAŁOGARDMężczyźni Openfala 12:0000:00:05
271KOSĆICH Mariusz 672Mężczyźni Openfala 12:0000:00:05
272SZADZIEWSKA Celina 456BIAŁOGARDKobiety Openfala 12:0000:00:05
273SUCHODOLSKA Barbara 455BIAŁOGARDKobiety Openfala 12:0000:00:05
274STELMACH Ewelina 426BIAŁOGARDKobiety Openfala 12:0000:00:05
275SZADZIEWSKI Tomasz 454BIAŁOGARDMężczyźni Openfala 12:0000:00:05
276OCHENKOWSKI Rafał 412BIAŁOGARDMężczyźni Openfala 12:0000:00:05
277KOBYLSKI Mariusz 137BŁOTNIAKI KOSZALINKOSZALINMężczyźni Openfala 12:0000:00:05
278CIUĆKA Anna 135BŁOTNIAKI KOSZALINKOSZALINKobiety Openfala 12:0000:00:05
279RUDNICKI Patryk 523SIADŁO TEAMNEKLAMężczyźni Openfala 12:3000:00:05
280KLIMKIEWICZ Beata 555GDYNIAKobiety Openfala 12:0000:00:05
281BALCERZAK Paweł 117SIADŁO TEAMSTRZELNOMężczyźni Openfala 12:3000:00:05
282PIĄTKOWSKI Michał 79SŁUPSKMężczyźni Openfala 12:3000:00:05
283PAWSKA WOJCIECHOWSKA Arleta 410SZCZECINKobiety Openfala 11:3000:00:05
284WOJCIECHOWSKI Jacek 402SZCZECINMężczyźni Openfala 11:3000:00:05
285WAJS Dawid 311MIERZYNMężczyźni Openfala 11:3000:00:05
286WILK Sebastian 569climatronixSADLINKIMężczyźni Openfala 11:3000:00:05
287KOWALSKI Adam 485ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMężczyźni Openfala 12:3000:00:05
288FRĄTCZAK Sebastain 601ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMężczyźni Openfala 12:3000:00:05
289SAWICKA - WERS Urszula 533DRZONOWOKobiety Openfala 12:3000:00:05
290MACHNIAK Marcin 107JASTRZĘBIAMężczyźni Openfala 12:3000:00:05
291BEZEG Przemysław 105RUSZÓWMężczyźni Openfala 12:3000:00:05
292DZIKOWSKI Karol 514WROCLAWMężczyźni Openfala 12:3000:00:05
293TOMCZAK Andrzej 149BaywatchSWARZĘDZMężczyźni Openfala 11:0000:00:06
294WESOŁOWSKA Edyta 150BaywatchWILCZYNKobiety Openfala 11:0000:00:06
295TOMPOROWSKI Ariel 152BaywatchLUBOŃMężczyźni Openfala 11:0000:00:06
296CZERWIŃSKA-HARĘZIAK Milena 170CKB SłupskSIEMIANICEKobiety Openfala 10:0000:00:06
297ŚMIELAK Łukasz 175SŁUPSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:06
298TARAS Michał 179Szkoła Genialnego ŻółwiaBYTÓWMężczyźni Openfala 11:0000:00:06
299PAWLIK Joanna 182GDAŃSKKobiety Openfala 10:0000:00:06
300PAWLIK Paweł 183GDAŃSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:06
301ITRYCH Łukasz 184Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:06
302WAGNER Paulina 190CPSPUSTKAKobiety Openfala 10:3000:00:06
303GIERCZAK Piotr 91CPSPUSTKAMężczyźni Openfala 10:3000:00:06
304WĄSOWSKI Mateusz 10KOSZALINMężczyźni Openfala 10:0000:00:06
305KRASZEWSKI Arkadiusz 9GDAŃSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:06
306CHOLEWA Błażej 267SŁAWNOMężczyźni Openfala 10:0000:00:06
307ŚLUSARSKI Grzegorz 271TRZEBIELINOMężczyźni Openfala 9:3000:00:06
308MAKSYMÓW Adriana 279Family TimeMIASTKOKobiety Openfala 10:3000:00:06
309PACAN .mira 287Świat Płytek u KryspinaBYTÓWKobiety Openfala 10:3000:00:06
310SKUMIAŁ Oskar 304USB UstkaUSTKAMężczyźni Openfala 9:3000:00:06
311BARAŃSKI Maciej 310KOSZALINMężczyźni Openfala 10:3000:00:06
312FRANKIEWICZ Marcelina 316OSP BukówkaSŁUPSKKobiety Openfala 9:3000:00:06
313FRANKIEWICZ Karolina 319OSP BukówkaSŁUPSKKobiety Openfala 9:3000:00:06
314STASZAK Wojciech 532DARŁOWOMężczyźni Openfala 10:3000:00:06
315WOJCIECHOWSKA Joanna 350Czarne SercaWARSZAWAKobiety Openfala 11:3000:00:06
316WOJTALA Maciek 367SŁUPSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:06
317SPERA Jakub 368SŁUPSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:06
318ŚRODA Dawid 369BOLESŁAWICEMężczyźni Openfala 9:3000:00:06
319STRĄK Janusz 49Elitarna Grupa BALTOUSTKAMężczyźni Openfala 11:3000:00:06
320SZELĄG Sebastian 385Czarne SercaROKIETNICAMężczyźni Openfala 11:3000:00:06
321OLEWCZYŃSKA Maria 393Elektryk WejherowoGDAŃSKKobiety Openfala 12:0000:00:06
322GRZYBEK Artur 69ZIELINMężczyźni Openfala 9:3000:00:06
323GRZYBEK Mateusz 96ZIELINMężczyźni Openfala 9:3000:00:06
324CZERWIŃSKI Szczęsny 458BIAŁOGARDMężczyźni Openfala 12:0000:00:06
325RICHTER Sebastian 465WEJHEROWOMężczyźni Openfala 12:0000:00:06
326GAWRYJOŁEK Szymon 480KOŁOBRZEGMężczyźni Openfala 12:3000:00:06
327KOPIJ Julianna 95#sągorsiGŁÓWCZYCEKobiety Openfala 10:0000:00:06
328STANKIEWICZ Dawid 5173FTREDAMężczyźni Openfala 12:0000:00:06
329SUPRUNOWICZ Oskar 518KROKOWAMężczyźni Openfala 12:0000:00:06
330DUSZCZYK Marcin 129KOSZALINMężczyźni Openfala 11:0000:00:06
331BENDIK Maciej 530KALISKAMężczyźni Openfala 11:3000:00:06
332SZYMCZAK Adam 582KOBYLNICAMężczyźni Openfala 11:3000:00:06
333WICA Janusz 593POMYSK WIELKIMężczyźni Openfala 11:0000:00:06
334WICA Szymon 594BYTÓWMężczyźni Openfala 11:0000:00:06
335BIERNAT Borys 595BYTÓWMężczyźni Openfala 11:0000:00:06
336HAPKA Robert 596BYTÓWMężczyźni Openfala 11:0000:00:06
337HAPKA Filip 597BYTÓWMężczyźni Openfala 11:0000:00:06
338SZWANKOWSKA Ewa 191USTKAKobiety Openfala 10:3000:00:06
339KWIATKOWSKI Michał 151BaywatchBEDLNOMężczyźni Openfala 11:0000:00:06
340WIECZOREK Klaudia 677Kobiety Openfala 10:0000:00:06
341ORNOWSKI Paweł 680Mężczyźni Openfala 10:0000:00:06
342HARHAJ Piotr 583SOPOTMężczyźni Openfala 11:3000:00:06
343NIEWIADOWSKI Robert 23STARE BIELICEMężczyźni Openfala 11:3000:00:06
344CIUĆKA Łukasz 138BŁOTNIAKI KOSZALINKOSZALINMężczyźni Openfala 12:0000:00:06
345MUCHA Marcela 519DĘBNICA KASZUBSKAKobiety Openfala 12:3000:00:06
346POTRYKUS Robert 121REDAMężczyźni Openfala 12:3000:00:06
347ZĄBEK Kinga 180Szkoła Genialnego ŻółwiaGDAŃSKKobiety Openfala 11:0000:00:06
348KOWALCZYK Krystian 478BOBOLICEMężczyźni Openfala 12:3000:00:06
349GALICKI Robert 462BOBOLICEMężczyźni Openfala 12:3000:00:06
350MALINOWSKI Przemysław 303WARSZAWAMężczyźni Openfala 12:0000:00:06
351BRODACKA Katarzyna 86SŁUPSKKobiety Openfala 12:0000:00:06
352CZYŻEWSKI Paweł 564climatronixKWIDZYNMężczyźni Openfala 11:3000:00:06
353FIRKOWSKA Patrycja 607Aktywna FabrykaSIEMIANICEKobiety Openfala 11:3000:00:06
354KWIATKOWSKI Konrad 470AAALEKSANDRÓW KUJAWSKIMężczyźni Openfala 12:3000:00:06
355CHAŁUBIŃSKI Tomasz 481SŁUPSKMężczyźni Openfala 12:3000:00:06
356ŻYLICZ Maciek 495SŁUPSKMężczyźni Openfala 12:3000:00:06
357JERMAKOWICZ Piotr 206Nadmorski łykend składPLEŚNAMężczyźni Openfala 10:0000:00:07
358BOSY Dawid 218Nadmorski łykend składTYMIEŃMężczyźni Openfala 10:0000:00:07
359KLIMCZAK Agnieszka 224SIEMIANICEKobiety Openfala 11:0000:00:07
360STASIAK Przemysław 225GŁÓWCZYCEMężczyźni Openfala 10:0000:00:07
361KOZAK Paweł 233GARDNA WIELKAMężczyźni Openfala 10:0000:00:07
362PRACH Cezary 235USTKAMężczyźni Openfala 10:0000:00:07
363ZAKRZEWSKI Wojtek 173Szkoła Genialnego ŻółwiaMIASTKOMężczyźni Openfala 11:0000:00:07
364DOMBROWSKI Szymon 5SŁUPSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:07
365SIENKIEWICZ Grzegorz 2KOSZALINMężczyźni Openfala 11:3000:00:07
366JUCHA Igor 176Szkoła Genialnego ŻółwiaKOSZALINMężczyźni Openfala 11:0000:00:07
367SZEWCZUK Łukasz 260GŁÓWCZYCEMężczyźni Openfala 10:0000:00:07
368ŻŁOBIŃSKI Maciej 266GŁÓWCZYCEMężczyźni Openfala 10:0000:00:07
369RUSZKOWSKI Jakub 280Family TimeTRZEBIELINOMężczyźni Openfala 10:3000:00:07
370MAKSYMÓW Maciej 282Family TimeMIASTKOMężczyźni Openfala 10:3000:00:07
371PACAN Bartosz 286Świat Płytek u KryspinaBYTÓWMężczyźni Openfala 10:3000:00:07
372WOŹNIAK Aleksandra 332SŁUPSKKobiety Openfala 11:0000:00:07
373MIRON Katarzyna 333SŁUPSKKobiety Openfala 11:0000:00:07
374PIWOŃSKI Robert 334SŁUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:07
375OKŁOCKI Łukasz 347OSP BukówkaSŁUPSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:07
376GRODZKI Mateusz 370SŁUPSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:07
377CYRANOWICZ Emil 526Ł.O.S.O.Ś TEAMSIANÓWMężczyźni Openfala 11:3000:00:07
378BUU Nati 391USTKAKobiety Openfala 9:3000:00:07
379CIESIELSKI Zbyszek 395Wolne ElektronyREDAMężczyźni Openfala 12:0000:00:07
380JASZEWSKI Mariusz 397Wolne ElektronyKĘBŁOWOMężczyźni Openfala 12:0000:00:07
381STANIECKA Karolina 399SLUPSKKobiety Openfala 9:3000:00:07
382KAPUSTKA Justyna 419USTKAKobiety Openfala 9:3000:00:07
383KOTWICA Tomasz 432Wolne ElektronyBOLSZEWOMężczyźni Openfala 12:0000:00:07
384SIENKIEWICZ Ewelina 442KOSZALINKobiety Openfala 11:3000:00:07
385FIRA Adam 71TrawicaSIANÓWMężczyźni Openfala 10:0000:00:07
386IWAT Patrycja 130KOSZALINKobiety Openfala 11:0000:00:07
387WŁADYKO Rafał 122JRG 2 KoszalinKOSZALINMężczyźni Openfala 10:0000:00:07
388RAJSZCZAK Mariola 539SIEMIANICEKobiety Openfala 10:0000:00:07
389RAPTA Rafał 551SŁUPSKMężczyźni Openfala 11:3000:00:07
390STASIAK Katarzyna 226GŁÓWCZYCEKobiety Openfala 10:0000:00:07
391TRAJDOS Anna 588BYTÓWKobiety Openfala 10:3000:00:07
392ŚLIWIAK Dawid 598BYTÓWMężczyźni Openfala 11:0000:00:07
393ROSIAK Kamil 600BYTÓWMężczyźni Openfala 11:0000:00:07
394PIECHNA Mariusz 213PANNY MŁODEDĘBNICA KASZUBSKAMężczyźni Openfala 11:0000:00:07
395WRZOSEK Paulina 537SŁUPSKKobiety Openfala 10:0000:00:07
396NOWAK Agnieszka 538SŁUPSKKobiety Openfala 10:0000:00:07
397STRZYŻ Lukasz 20STARE BIELICEMężczyźni Openfala 11:3000:00:07
398KLESZCZYŃSKI Damian 305SŁUPSKMężczyźni Openfala 11:3000:00:07
399BUBEŁA Tomasz 507BANINOMężczyźni Openfala 12:3000:00:07
400PIĄTKOWSKI Emil 172Szkoła Genialnego ŻółwiaMIASTKOMężczyźni Openfala 11:0000:00:07
401POST Mariola 506KURÓWKobiety Openfala 12:3000:00:07
402GRIGORIAN Monika 146GDAŃSKKobiety Openfala 12:0000:00:07
403KAŁUŻYŃSKI Krzysztof 97KOSZALINMężczyźni Openfala 12:3000:00:07
404WIŚNIEWSKA-BANAŚ Agnieszka 389BALTOUSTKAKobiety Openfala 11:3000:00:07
405BARTOSZKO Jacek 50Elitarna Grupa BALTOSŁUPSKMężczyźni Openfala 11:3000:00:07
406NOWAK Paweł 128Morpol Running TeamSŁUPSKMężczyźni Openfala 12:3000:00:07
407SZYNKARUK Natalia 103Team Biegowy SzczecinekBORNE SULINOWOKobiety Openfala 12:0000:00:07
408ŻYLICZ Magdalena 496SŁUPSKKobiety Openfala 12:3000:00:07
409CHAŁUBIŃSKA Kamila 524SŁUPSKKobiety Openfala 12:3000:00:07
410ROMPSKI Kamil 490ORLEMężczyźni Openfala 12:3000:00:07
410SZYMAŃSKI Paweł 489ORLEMężczyźni Openfala 12:3000:00:07
412BOSY Krzysztof 208Nadmorski łykend składTYMIEŃMężczyźni Openfala 10:0000:00:08
413JERMAKOWICZ Victor 210Nadmorski łykend składTYMIENMężczyźni Openfala 10:0000:00:08
414ORDON Robert 258Bez KlubuSIEMIROWICEMężczyźni Openfala 9:3000:00:08
415GAŁKA Małgorzata 263Nadmorski łykend składTYMIEŃKobiety Openfala 10:0000:00:08
416JAKUBIAK Maciej 268Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:08
417DRESLER Marzena 270SŁAWNOKobiety Openfala 11:0000:00:08
418JERECZEK Daniela 281Family TimeMIASTKOKobiety Openfala 10:3000:00:08
419NAKONIECZNA Renata 298SŁUPSKKobiety Openfala 11:0000:00:08
420CHRUŚCICKI Paweł 361KRETOMINOMężczyźni Openfala 11:0000:00:08
421SZWEDA Anna 58Morsy ZblewoSTAROGARD GDAŃSKIKobiety Openfala 11:3000:00:08
422BEDNAREK Agnieszka 59Morsy ZblewoZBLEWOKobiety Openfala 11:3000:00:08
423URBAŃSKA Małgorzata 46Elitarna Grupa BALTOSIEMIANICEKobiety Openfala 11:3000:00:08
424JĘDRZEJCZAK Paweł 47Elitarna Grupa BALTOBIERKOWOMężczyźni Openfala 11:3000:00:08
425ŚWITEK Dominik 48Elitarna Grupa BALTOBOLESŁAWICEMężczyźni Openfala 11:3000:00:08
426NOWAK Dariusz 62Ł.O.S.O.Ś TEAMGWIAZDOWOMężczyźni Openfala 11:3000:00:08
426MARJAŃSKI Marcel 65Ł.O.S.O.Ś TEAMKOSZALINMężczyźni Openfala 11:3000:00:08
428DZIUBA Marta 398USTKAKobiety Openfala 9:3000:00:08
429CZARNECKA Barbara 425SŁUPSKKobiety Openfala 9:3000:00:08
429OLLIK Marcin 430SŁUPSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:08
431JEDLECKI Kacper 433SŁUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:08
432PERSZEWSKI Robert 471OgrodnicyDZIEMIANYMężczyźni Openfala 10:0000:00:08
433KOŚCIESZA Michał 87USTKAMężczyźni Openfala 11:3000:00:08
434WALKOWIAK Magdalena 113DEBNICA KASZUBSKAKobiety Openfala 11:0000:00:08
435KIEDROWSKA Daria 98GDYNIAKobiety Openfala 11:3000:00:08
436ŚWIACKA Diana 549SŁUPSKKobiety Openfala 10:0000:00:08
437CZAPLA Jędrzej 592OgrodnicyKOŚCIERZYNAMężczyźni Openfala 10:0000:00:08
438HRYWNIAK Agnieszka 418SŁUPSKKobiety Openfala 9:3000:00:08
439DROŻDŻAL Radosław 123JW 1223KOSZALINMężczyźni Openfala 10:0000:00:08
440URBAN Ewelina 249DĘBNICA KASZUBSKAKobiety Openfala 11:0000:00:08
441ŚLIWIAK Grzegorz 599BYTÓWMężczyźni Openfala 11:0000:00:08
442OSTROWSKA Anna 212Nadmorski łykend składTYMIEŃKobiety Openfala 10:0000:00:08
443POST Marcin 505KURÓWMężczyźni Openfala 12:3000:00:08
444OLSZOWY Tomasz 187GDAŃSKMężczyźni Openfala 12:0000:00:08
445GRZEGORCZYK Natalia 45Elitarna Grupa BALTOUSTKAKobiety Openfala 11:3000:00:08
446CHUMEK Tomasz 44Elitarna Grupa BALTOSŁUPSKMężczyźni Openfala 11:3000:00:08
447ZIOBRO Aśka 387GRUDZIĄDZKobiety Openfala 12:0000:00:08
448ANGOWSKA Magdalena 473DRAGACZKobiety Openfala 12:0000:00:08
449KUNKOWSKI Marcin 492ORLEMężczyźni Openfala 12:3000:00:08
450PIETRUSZYŃSKI Bartosz 211Nadmorski łykend składTYMIEŃMężczyźni Openfala 10:0000:00:09
451SIDOR Iza 221ŁOSOŚ T.E.A.M. / NIGHT WOLVESSŁUPSKKobiety Openfala 10:0000:00:09
452GRABARCZYK Wojciech 236Best BeastsSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:09
453CHABROS Damian 250Vacu Active GymSIEMIANICEMężczyźni Openfala 11:0000:00:09
454RATAJCZYK Robert 13SIANÓWMężczyźni Openfala 11:0000:00:09
455KAMIŃSKI Marcin 196MOCZYMORDY TEAMSMOŁDZINOMężczyźni Openfala 10:0000:00:09
456DUDA Róża 252Metalcorp TeamSŁUPSKKobiety Openfala 10:0000:00:09
457GAŁKA Jarosław 261Nadmorski łykend składTYMIEŃMężczyźni Openfala 10:0000:00:09
458ORUBA Adam 262Nadmorski łykend składKOSZALINMężczyźni Openfala 10:0000:00:09
459MAŁECKI Tomasz 17Vacu Active GymKOBYLNICAMężczyźni Openfala 10:3000:00:09
460SAŁAJ Angelika 329Metalcorp TeamKOBYLNICAKobiety Openfala 10:0000:00:09
461PŁAŻALSKA Monika 343BROJCEKobiety Openfala 11:0000:00:09
462FOJUT Marcin 12Morsy ZblewoBYTONIAMężczyźni Openfala 11:3000:00:09
463CICHA Judyta 349GRYFICEKobiety Openfala 11:0000:00:09
464LIPIŃSKA Małgorzata 353Husaria Race TeamGRYFICEKobiety Openfala 11:0000:00:09
465ROLIŃSKI Cezary 37Morsy ZblewoZBLEWOMężczyźni Openfala 11:3000:00:09
466ROLIŃSKA Barbara 38Morsy ZblewoZBLEWOKobiety Openfala 11:3000:00:09
467WITENBERG Zbigniew 64SŁUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:09
468GOJDŻ Piotr 52Elitarna Grupa BALTOSŁUPSKMężczyźni Openfala 11:3000:00:09
469JAKUBOWSKI Andrzej 428SŁUPSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:09
470JAKUBOWSKA Agnieszka 431SŁUPSKKobiety Openfala 9:3000:00:09
471OSSOWSKA Ewa 68Morsy ZblewoZBLEWOKobiety Openfala 11:3000:00:09
472WAWRZYNIAK Dorota 356GRYFICEKobiety Openfala 11:0000:00:09
473NIZIOŁ Marcin 579Best BeastsKOBYLNICAMężczyźni Openfala 10:0000:00:09
474WOZNANOWSKI Rafał 658Mężczyźni Openfala 10:0000:00:09
475TURZYŃSKI Karol 181LOS CAIMANESGDAŃSKMężczyźni Openfala 12:0000:00:09
476ROBLES Carlos 3LOS CAIMANESWARSAWMężczyźni Openfala 12:0000:00:09
477DUSZA Anna 482SIANOWKobiety Openfala 12:3000:00:09
478DUSZA Patryk 127SIANÓWMężczyźni Openfala 12:3000:00:09
479KOJRO Magdalena 371Elitarna Grupa BALTOSŁUPSKKobiety Openfala 11:3000:00:09
480RYCYK Dagmara 377MACHOWINOKobiety Openfala 11:3000:00:09
481PODOLAŃCZYK Magdalena 119Husaria Race TeamBORNE SULINOWOKobiety Openfala 12:0000:00:09
482SZYNKARUK Marek 102Team Biegowy SzczecinekBORNE SULINOWOMężczyźni Openfala 12:0000:00:09
483BURDA Magda 516SZCZECINKobiety Openfala 12:3000:00:09
484STASIUK Robert 515SZCZECINMężczyźni Openfala 12:3000:00:09
485CZERWIŃSKA Anna 219Best BeastsSŁUPSKKobiety Openfala 10:0000:00:10
486WEILAND Agnieszka 223Night WolvesSŁUPSKKobiety Openfala 10:0000:00:10
487DAWIDOWICZ Łukasz 232Best BeastsSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:10
488DAWIDOWICZ Żaneta 234Best BeastsSŁUPSKKobiety Openfala 10:0000:00:10
489PŁAŻALSKA Sylwia 342Husaria Race Team GryficeBROJCEKobiety Openfala 11:0000:00:10
490WADAS Natalia 344GRYFICEKobiety Openfala 11:0000:00:10
491PŁAŻALSKI Łukasz 346BROJCEMężczyźni Openfala 11:0000:00:10
492CICHY Łukasz 348Husaria Race TeamGRYFICEMężczyźni Openfala 11:0000:00:10
493LIPIŃSKI Paweł 352Husaria Race TeamGRYFICEMężczyźni Openfala 11:0000:00:10
494ZIEMSKI Szymon 611Aktywna FabrykaKĘPICEMężczyźni Openfala 11:3000:00:10
495SZYPOSZYŃSKI Mikołaj 417Best BeastsSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:10
496NIZIOŁ Małgorzata 421Best BeastsKOBYLNICAKobiety Openfala 10:0000:00:10
497PIWOWARSKA Monika 435SŁUPSKKobiety Openfala 11:0000:00:10
498PIWOWARSKI Krzysztof 437SŁUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:10
499KAJA Justyna 452Best BeastsSŁUPSKKobiety Openfala 10:0000:00:10
500NIZIOŁ Patryk 578Best BeastsKOBYLNICAMężczyźni Openfala 10:0000:00:10
501BROLL Mariusz 546Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEMężczyźni Openfala 10:0000:00:10
502SCARABELLI Diego 4LOS CAIMANESWARSZAWAMężczyźni Openfala 12:0000:00:10
503BANASZEWSKA Monika 602Husaria Race TeamTORUŃKobiety Openfala 11:0000:00:10
504LINKOWSKA Kamila 603ŁYSOMICEKobiety Openfala 11:0000:00:10
505DORYWALSKA Agnieszka 388BALTOGRABNOKobiety Openfala 11:3000:00:10
506KORNELUK Barbara 93Stowarzyszenie Psów Użytkowych BaltoSŁUPSKKobiety Openfala 11:3000:00:10
507PISULA Katarzyna 487CZARNEKobiety Openfala 12:0000:00:10
508TOŚKO Tadeusz 120Husaria Race TeamSZCZECINEKMężczyźni Openfala 12:0000:00:10
508PISULA Paweł 488CZARNEMężczyźni Openfala 12:0000:00:10
510SIDOR Mariusz 220ŁOSOŚ T.E.A.M. / NIGHT WOLVESSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:11
511GLINIECKI Bartłomiej 247Majkele OSPBŁĄDZIMMężczyźni Openfala 11:0000:00:11
512BROLL Wioletta 544Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEKobiety Openfala 10:0000:00:11
513BROLL Oliwia 545Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEKobiety Openfala 10:0000:00:11
514PIETROWSKA SNIEGUKA Aneta 256Vacu Active GymSLUPSKKobiety Openfala 10:3000:00:11
515NOWICKI Olgierd 285BYDGOSZCZMężczyźni Openfala 11:0000:00:11
516KAŁUZIŃSKA Katarzyna 288Vacu Active GymSŁUPSKKobiety Openfala 10:3000:00:11
517JOPEK Anna 18Vacu Active GymKOBYLNICAKobiety Openfala 10:3000:00:11
518WASIŃSKI Paweł 299CowabungaSŁUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:11
519GLINIECKI - KLOC Adrian 300CowabungaSŁUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:11
520GLINIECKA - KLOC Aleksandra 301CowabungaSŁUPSKKobiety Openfala 11:0000:00:11
521KLOC Krzysztof 302CowabungaSŁUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:11
522GRUCZA Beata 362GOWIDLINOKobiety Openfala 11:0000:00:11
523GRUCZA Alicja 363GOWIDLINOKobiety Openfala 11:0000:00:11
524PŁOTKA Arian 364SIERAKOWICEMężczyźni Openfala 11:0000:00:11
525LESZCZYŃSKI Jakub 366SIERAKOWICEMężczyźni Openfala 11:0000:00:11
526SZYPOSZYŃSKA Róża 411SŁUPSKKobiety Openfala 10:0000:00:11
527NOWAKOWSKI Brajan 586Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEMężczyźni Openfala 10:0000:00:11
528WEILAND Adrian 222Night WolvesSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:12
529PLUTA Marcin 241Vacu Active GymSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:12
530KUBICKA Marta 242Vacu Active GymSŁUPSKKobiety Openfala 10:3000:00:12
531BIJOK Piotr 243Vacu Active GymKOBYLNICAMężczyźni Openfala 10:3000:00:12
532SKUBIJ Paulina 244Vacu Active GymSLUPSKKobiety Openfala 10:3000:00:12
533STACHOWSKA-PIANKA Kamila 237SŁUPSKKobiety Openfala 10:3000:00:12
534SZUMOWSKI Radosław 54USTKAMężczyźni Openfala 10:3000:00:12
535SIENKIEWICZ Patryk 254Vacu Active GymŁOSINOMężczyźni Openfala 10:3000:00:12
536DYMITER Dawid 35DĘBNICA KASZUBSKAMężczyźni Openfala 10:3000:00:12
537GRUCZA Andrzej 365GOWIDLINOMężczyźni Openfala 11:0000:00:12
538POLENICA Paweł 510Centrum Kettlebell SłupskSLUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:12
539KUCHARSKI Radek 84CKB SłupskSŁUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:12
540JASIK Agnieszka 229Vacu Active GymŁOSINOKobiety Openfala 10:3000:00:13
541SYCHLA Monika 230Vacu Active GymŁOSINOKobiety Openfala 10:3000:00:13
542JANKIEWICZ Agnieszka 238Vacu Active GymSLUPSKKobiety Openfala 10:3000:00:13
543JANKIEWICZ Aleksander 240Vacu Active GymSLUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:13
544PIEC Mateusz 25USTKAMężczyźni Openfala 10:3000:00:13
545PURZYCKI Sebastian 264Vacu Active GymBOLESŁAWICEMężczyźni Openfala 10:3000:00:13
546KOPOT Mariusz 313OSP CZARNECZARNEMężczyźni Openfala 11:0000:00:13
547SZWAŁEK Jarosław 318OSP CZARNECZARNEMężczyźni Openfala 11:0000:00:13
548MISZCZYK Jacek 239Vacu Active GymKORZYBIEMężczyźni Openfala 10:3000:00:13
549BIJOK Małgorzata 227KOBYLNICAKobiety Openfala 10:3000:00:14
550OCIEPKA Mariusz 24USTKAMężczyźni Openfala 10:3000:00:14
551KAPELA Marcin 26USTKAMężczyźni Openfala 10:3000:00:14
552SYCHLA Mateusz 231ŁOSINOMężczyźni Openfala 10:3000:00:14
553WESOŁOWSKI Michał Marcin 19PIASECZNOMężczyźni Openfala 10:0000:08:12
554WESOŁOWSKI Michał Jonasz 209OZORKÓWMężczyźni Openfala 10:0000:08:18
CEJKO Dawid 554Baltic SealsSŁUPSKMężczyźni Openfala 9:30DNF
STĘPIEŃ Klaudia 317OSP BukówkaSŁUPSKKobiety Openfala 9:30DNF
Znaleziono 556 wynik(ów)