MUD MAX DOLINA CHARLOTTY

Organizator/ Organizer:
HUNTER EXTREME
Data/ Date:
2017-10-14
Miejsce/ Place:
Dolina Charlotty
Dystans/ Distance:
8 km
Zgłoszonych/ Registered:
698
Wystartowało/ Started:
615
Nie ukończyło/ Not finished:
9
Ukończyło/ Finished:
606
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkCzas
netto
8km
Czas
brutto
8km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1ĆWIRZEŃ Marcin 86WOLFTEAMTRZCIANKA12:00 - OPEN101:09:09.0501:09:09.55 8:386.9
2KRAWCZYK Tomasz 290HUSARIA RACE TEAMDOBROŃ10:15 - MASTER101:11:32.0501:11:32.70+00:02:238:566.7
3SYWANYCZ Ireneusz 555GDAŃSK10:15 - MASTER201:13:53.1001:14:00.25+00:04:509:146.5
4MORAWSKI Grzegorz 382TRENER24H.COM.PLWARSZAWA10:15 - MASTER301:17:50.9001:17:51.75+00:08:429:436.2
5ŁUKAWSKI Mariusz 351JW 1223ŚWIESZYNO11:00 - OPEN101:18:34.5501:18:36.35+00:09:269:496.1
6WILMONT Krzysztof 642DECATHLON SŁUPSKSŁUPSK10:30 - OPEN101:18:46.1501:18:50.50+00:09:409:506.1
7JUKOWSKI Jarek 211TWARDZIELE TEAM BOGATYNIABOGATYNIA10:15 - MASTER401:19:49.6001:19:50.55+00:10:419:586
8DAMPS Patryk 87SKRZESZEWO10:30 - OPEN201:20:11.9001:20:17.40+00:11:0710:016
9PACHOLCZYK Krzysztof 412SŁUPSK10:15 - MASTER501:21:28.7501:21:31.00+00:12:2110:115.9
10TARKOWSKI Dawid 600CROSSELITE_TEAMPRUSZCZ GDAŃSKI12:00 - OPEN201:22:20.0501:22:21.05+00:13:1110:175.8
11SINKIEWICZ Mirosław 511JW 1223KOSZALIN10:15 - MASTER601:22:56.0501:22:58.55+00:13:4910:225.8
12KĘDER Zbigniew 238S HERO TEAMGDAŃSK13:00 - OPEN101:24:05.4001:24:08.45+00:14:5810:305.7
13MAKSYMÓW Tomasz 359EAŁDOWO12:00 - OPEN301:24:31.2001:24:32.85+00:15:2310:335.7
14MAJOROWSKI Krzysztof 357CROSSELITE_TEAMTCZEW12:00 - OPEN401:24:42.7501:24:44.50+00:15:3410:355.7
15DĄBROWSKI Bartosz 95LIPUSZ13:00 - OPEN201:25:20.1501:25:22.20+00:16:1210:405.6
16SZOSKA Sławek 568CROSSELITE_TEAMTCZEW12:00 - OPEN501:26:06.8001:26:08.30+00:16:5810:455.6
17KRÓLIKOWSKI Krzysztof 293GDAŃSK11:30 - OPEN101:27:22.1501:27:27.35+00:18:1710:555.5
18BRZESKI Robert 45CROSSELITE_TEAMTCZEW12:00 - OPEN601:28:10.6501:28:11.70+00:19:0211:015.4
19KWIATKOWSKI Kajetan 318BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSK10:30 - OPEN301:28:16.7001:28:21.15+00:19:1111:025.4
20KULAK Rafał 304AŚNAEBAEMGŁOBINO10:15 - MASTER701:29:13.7501:29:14.40+00:20:0411:095.4
21DUDA Grzegorz 104SŁUPSK10:30 - OPEN401:30:08.8001:30:11.25+00:21:0111:165.3
22ŁOTOCKI Rafał 348WOLFTEAMTRZCIANKA12:00 - OPEN701:32:15.5001:32:17.15+00:23:0711:325.2
23KAIM Sebastian 219BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSK10:15 - MASTER801:32:21.1001:32:22.70+00:23:1311:325.2
24SZULTKA Szymon 577PRZECHLEWO10:15 - MASTER901:32:52.8501:32:54.75+00:23:4511:365.2
25SEROWIK Tomasz 502S HERO TEAMWEJHEROWO13:00 - OPEN301:33:00.0001:33:02.15+00:23:5211:375.2
26WIELGAT Łukasz 633PIEŃKOWO10:30 - OPEN501:34:16.8501:34:19.60+00:25:1011:475.1
27LEWANDOWSKI Maciej 329KOBYLNICA10:15 - MASTER1001:35:22.6001:35:26.20+00:26:1611:555
28GULCZ Dominik 172S HERO TEAMGOŚCICINO13:00 - OPEN401:35:37.7001:35:40.25+00:26:3011:575
29BARON Robert 69010:30 - OPEN601:35:45.3501:35:48.00+00:26:3811:585
30IGNACZYŃSKI Sylwester 185USTRONIE MORSKIE11:30 - OPEN201:35:47.5001:35:49.65+00:26:4011:585
31PIEKUT Anna 434CROSSELITE_TEAMTCZEW12:00 - OPEN801:36:04.5501:36:07.75+00:26:5812:005
32KALINOWSKI Karol 222S HERO TEAMWEJHEROWO13:00 - OPEN501:36:09.1001:36:11.60+00:27:0212:015
33STASIAK Jarosław 539AŚNAEBAEMSŁUPSK12:30 - OPEN101:36:10.1001:36:14.50+00:27:0412:015
34ZIEMANN Tomasz 675CROSSELITE_TEAMTCZEW12:00 - OPEN901:36:13.9001:36:15.65+00:27:0612:015
35WYSOCKI Michał 663CROSSELITE_TEAMTCZEW12:00 - OPEN1001:37:47.9501:37:49.45+00:28:3912:134.9
36ZIACH Kamil 671ZAKRZEWO12:00 - OPEN1101:37:51.7001:37:55.95+00:28:4612:134.9
37CICHOSZ Patryk 61WOLFTEAMTRZCIANKA12:00 - OPEN1201:37:59.4501:38:00.80+00:28:5112:144.9
38CZARNECKI Daniel 76STARGARD13:00 - OPEN601:37:58.1501:38:01.55+00:28:5212:144.9
39SŁODZIŃSKI Gabriel 517ŁOSOŚ T.E.A.M.JEZIERZYCE OSIEDLE10:30 - OPEN701:38:28.3501:38:32.10+00:29:2212:184.9
40WALAS Damian 615CROSSELITE_TEAMTCZEW12:00 - OPEN1301:38:39.2001:38:41.10+00:29:3112:204.9
41SOSNOWSKI Tomasz 531KOSZALIN10:30 - OPEN801:38:51.8001:38:56.50+00:29:4612:214.9
42GAWROŃSKA Weronika 133WOLFTEAMBIAŁA12:00 - OPEN1401:39:11.9001:39:13.20+00:30:0312:244.8
43CIUĆKA Mateusz 68KOSZALIN13:00 - OPEN701:39:35.3501:39:37.70+00:30:2812:264.8
44BRODZIK Ireneusz 40BYTÓW10:30 - OPEN901:39:50.1001:39:53.45+00:30:4312:284.8
45PAPROCKA Sylwia 419TWARDZIELE TEAM BOGATYNIABOGATYNIA10:30 - OPEN1001:39:57.2501:40:00.70+00:30:5112:294.8
46DASZKIEWICZ Emil 92COVENTRY10:15 - MASTER1101:40:00.7501:40:03.10+00:30:5312:304.8
47KARBOWSKI Sławomir 233LUBICZ11:30 - OPEN301:40:14.2501:40:17.30+00:31:0712:314.8
48MINIACH Maciej 376INTER-METALBYTÓW11:30 - OPEN401:40:19.8001:40:23.15+00:31:1312:324.8
49KUBIAK Kaj 299WOLFTEAMTRZCIANKA12:00 - OPEN1501:40:25.4001:40:26.45+00:31:1612:334.8
50CZARNECKA Barbara 75STARGARD13:00 - OPEN801:40:25.2001:40:28.80+00:31:1912:334.8
51IGNACZYŃSKI Dariusz 186DRZONOWO11:30 - OPEN501:40:45.7501:40:48.35+00:31:3812:354.8
52WŁADYKO Rafał 648DO ODCIĘCIAMIELNO10:30 - OPEN1101:41:13.1001:41:18.00+00:32:0812:394.7
53BOGUSŁAWSKI Tomasz 32AKTYWNA FABRYKASŁUPSK11:00 - OPEN201:41:27.7501:41:30.70+00:32:2112:414.7
54STRASZAK Kamil 543ŁOSOŚ T.E.A.M.SŁUPSK10:30 - OPEN1201:41:32.6501:41:36.65+00:32:2712:414.7
55GĄSIOREK Karol 135JW 1223MŚCICE11:30 - OPEN601:41:41.0501:41:42.70+00:32:3312:424.7
56RAŚ Mateusz 480BIEŹDZIEDZA11:30 - OPEN701:41:41.8501:41:43.75+00:32:3412:424.7
57ZABOROWSKI Mateusz 665AKTYWNA FABRYKASŁUPSK11:00 - OPEN301:41:44.9501:41:47.90+00:32:3812:434.7
58ZIELIŃSKI Łukasz 674CROSSELITE_TEAMSTAROGARS GDAŃSKI12:00 - OPEN1601:42:01.7501:42:06.70+00:32:5712:454.7
59SULIŃSKI Mateusz 550HUSARIA RACE TEAMRARWINO12:00 - OPEN1701:42:41.7501:42:42.75+00:33:3312:504.7
60PERZANOWSKI Jaroslaw 428JW 1223CZARNE11:00 - OPEN401:42:45.1501:42:47.85+00:33:3812:504.7
61MROCZEK Adam 388GARDEJA11:30 - OPEN801:43:04.2501:43:09.00+00:33:5912:534.7
62TWOROGAL Robert 611KOŁOBRZEG11:30 - OPEN901:43:11.2501:43:16.85+00:34:0712:534.7
63POŁUMACKANYCZ Małgorzata 454DO ODCIĘCIAKOSZALIN10:30 - OPEN1301:43:12.7001:43:17.10+00:34:0712:544.7
64KACPRZAK Paweł 217SZCZECIN12:00 - OPEN1801:43:33.7001:43:35.45+00:34:2512:564.6
65JAKUBCZAK Marcin 191BYDLINO10:15 - MASTER1201:44:10.6501:44:11.95+00:35:0213:014.6
66BEDNARCZYK Piotr 14ZIELENIEWO11:30 - OPEN1001:44:12.5501:44:17.75+00:35:0813:014.6
67EDEL Dariusz 112KOŚCIERZYNA10:15 - MASTER1301:45:02.2501:45:03.65+00:35:5413:074.6
68KRASIŃSKI Witold 288JW 1223KOSZALIN11:00 - OPEN501:45:24.4501:45:26.85+00:36:1713:104.6
69WOLF Paweł 655INOWROCŁAW12:00 - OPEN1901:45:28.3001:45:32.95+00:36:2313:114.6
70LINDA Mariola 332CROSSELITE_TEAMSUBKOWY12:00 - OPEN2001:45:29.7501:45:33.80+00:36:2413:114.6
71LINDA Artur 333CROSSELITE_TEAMSUBKOWY12:00 - OPEN2101:45:41.3501:45:47.60+00:36:3813:124.5
72STEC Jakub 540SŁUPSK12:30 - OPEN201:46:19.3501:46:22.70+00:37:1313:174.5
73WARDZIAK Piotr 40812:30 - OPEN301:46:19.7501:46:23.45+00:37:1313:174.5
74HOŁDA Dominik 181GDYNIA11:00 - OPEN601:46:20.4501:46:24.25+00:37:1413:174.5
75ZABOROWSKI Paweł 69313:00 - OPEN901:46:45.7501:46:50.00+00:37:4013:204.5
76LEBOWSKI Łukasz 324FREAKPOLANÓW10:30 - OPEN1401:46:51.5501:46:57.40+00:37:4713:214.5
77SZPACZYŃSKI Michał 569FREAKKOSZALIN10:30 - OPEN1501:46:58.4001:47:03.00+00:37:5313:224.5
78FRĄCZYK Bogusław 125PRZECHLEWO10:15 - MASTER1401:47:14.0501:47:16.30+00:38:0613:244.5
79BARTCZAK Jakub 10CZŁUCHÓW10:15 - MASTER1501:47:35.9001:47:38.10+00:38:2813:274.5
80SZCZUBKOWSKA Anna 564RYMAŃ12:30 - OPEN401:47:41.7001:47:46.30+00:38:3613:274.5
81NIKIEL Dariusz 399WĄGROWIEC12:00 - OPEN2201:47:56.9001:47:56.90+00:38:4713:294.4
82DORAU Bartosz 100DZIEMIANY11:00 - OPEN701:48:34.8001:48:43.95+00:39:3413:344.4
83KOPOT Mariusz 261OSP CZARNECZARNE11:00 - OPEN801:48:56.8501:48:59.10+00:39:4913:374.4
84SZWAŁEK Jarosław 581OSP CZARNECZARNE11:00 - OPEN901:48:58.2501:49:00.75+00:39:5113:374.4
85ŁABIŃSKI Waldemar 67311:00 - OPEN1001:49:06.6501:49:09.00+00:39:5913:384.4
86PERSZEWSKI Łukasz 426OGRODNICYDZIEMIANY11:00 - OPEN1101:49:05.1001:49:15.10+00:40:0513:384.4
87NARKUN Maciej 393SŁUPSK11:30 - OPEN1101:49:32.2001:49:38.45+00:40:2813:414.4
88SZTAMBORSKI Szymon 573INTER-METALBIESIEKIERZ11:30 - OPEN1201:50:48.8501:50:51.70+00:41:4213:514.3
89LEWANDOWSKI Dariusz 328INTER-METALMANOWO11:30 - OPEN1301:50:49.0001:50:51.75+00:41:4213:514.3
90GAGO Jakub 128DECATHLON SŁUPSKSŁUPSK10:30 - OPEN1601:50:54.1001:50:57.95+00:41:4813:514.3
91MRÓZ Sebastian 69513:00 - OPEN1001:51:18.1001:51:22.60+00:42:1313:544.3
92STANUCH Miłosz 536MĘCINKA11:00 - OPEN1201:51:31.0501:51:38.00+00:42:2813:564.3
93KARPOWICZ Tomek 235SŁUPSK12:30 - OPEN501:51:58.8501:51:58.85+00:42:4913:594.3
94BURY Łukasz 47ŚWIDNICA11:00 - OPEN1301:51:52.9001:51:59.30+00:42:4913:594.3
95STRZELECKA Asia 548SŁUPSK12:30 - OPEN601:52:27.5501:52:31.35+00:43:2114:034.3
96CIEŚLEWICZ Agnieszka 67HUSARIA RACE TEAMTORUN10:30 - OPEN1701:52:44.5001:52:47.05+00:43:3714:054.3
97POKRANT Dariusz 451TORUŃ12:30 - OPEN701:52:43.3001:52:50.75+00:43:4114:054.3
98ŁAWNICZAK Justyna 344RAGE RUNZAKRZEWO11:30 - OPEN1401:52:47.6501:52:53.15+00:43:4314:064.3
99CHOJNOWSKI Karol 69713:00 - OPEN1101:52:56.5501:53:01.25+00:43:5114:074.2
100GRABOWSKI Artur 152DECATHLON SŁUPSKSŁUPSK10:30 - OPEN1801:53:03.8501:53:12.75+00:44:0314:084.2
101PRZYCHODA Anna 465AŚNAEBAEMSIEMIANICE12:30 - OPEN801:53:10.8501:53:14.95+00:44:0514:084.2
102ZABOROWSKI Kamil 69413:00 - OPEN1201:53:30.4501:53:35.55+00:44:2614:114.2
103CHODAK Krzysztof 54SŁUPSK12:30 - OPEN901:53:31.1001:53:35.65+00:44:2614:114.2
104HAUPA Wojciech 176USTKA13:00 - OPEN1301:54:11.7501:54:14.60+00:45:0514:164.2
105DĘBSKI Rafał 96DZIWNÓW10:30 - OPEN1901:54:23.0501:54:26.40+00:45:1614:174.2
106ZAWADZKI Marcin 667KB KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKI10:30 - OPEN2001:54:25.8501:54:28.90+00:45:1914:184.2
107RADZIWIŁOWICZ Kuba 477TEAM AIR MOVESSŁUPSK10:15 - MASTER1601:54:46.6001:54:49.75+00:45:4014:204.2
108BĄK Sebastian 13ŁOSOŚ T.E.A.M.JEZIERZYCE OSIEDLE10:30 - OPEN2101:54:45.9501:54:50.05+00:45:4014:204.2
109NOWICKI Olgierd 405BYDGOSZCZ12:30 - OPEN1001:55:04.7001:55:13.50+00:46:0314:234.2
110EJMONT Małgorzata 113TRENER24H.COM.PLWARSZAWA10:30 - OPEN2201:55:12.6501:55:14.60+00:46:0514:244.2
111MARTYS Łukasz 365INTER-METALROSNOWO11:30 - OPEN1501:55:15.7501:55:19.80+00:46:1014:244.2
112BEKER Artur 16DZIWNÓW10:30 - OPEN2301:55:19.1001:55:21.85+00:46:1214:244.2
113BRODZIK Ewa 41BYTÓW10:30 - OPEN2401:55:29.5001:55:32.25+00:46:2214:264.2
114BOZA Beata 38GREIF TEAM WŁADYSŁAWOWOGDYNIA12:30 - OPEN1101:55:36.4501:55:42.70+00:46:3314:274.2
115CZERSKI Krzysztof 80GREIF TEAM WŁADYSŁAWOWOCHŁAPOWO12:30 - OPEN1201:55:37.4001:55:42.90+00:46:3314:274.2
116KAMIŃSKI Tomasz 228KOSZALIN10:30 - OPEN2501:55:38.1501:55:43.65+00:46:3414:274.2
117RICHERT Paweł 487SHERO TEAMWEJHEROWO13:00 - OPEN1401:55:50.3501:55:53.20+00:46:4314:284.1
118NIEDŹWIECKI Wojciech 397GDAŃSK12:30 - OPEN1301:55:57.8501:56:04.60+00:46:5514:294.1
119TOBOŁA Kamil 603JW 1223KOSZALIN11:30 - OPEN1601:56:04.7501:56:06.70+00:46:5714:304.1
120SAWICZ-ŁUŃSKA Emilia 500ZŁOTÓW11:30 - OPEN1701:56:17.2001:56:21.65+00:47:1214:324.1
121PACHUC Kamila 413RAGE RUNLIPKA11:30 - OPEN1801:56:18.3001:56:22.35+00:47:1214:324.1
122STRZEMBOWICZ Mariusz 549VACUACTIVGYMŁOSINOSŁUPSK13:00 - OPEN1501:56:18.7501:56:22.75+00:47:1314:324.1
123PIWKO Paweł 445CROSS GARAGE KOSZALINGORZÓW WIELKOPOLSKI11:30 - OPEN1901:56:45.5501:56:48.60+00:47:3914:354.1
124GOSTOMSKI Kamil 149MIASTKO10:15 - MASTER1701:56:51.2501:56:54.80+00:47:4514:364.1
125GRUBA Piotr 158ATHLETIC APOLLOPRZETOCZYNO11:30 - OPEN2001:57:00.8001:57:06.50+00:47:5614:374.1
126KUPCZYK Ewa 309RAGE RUNPOZNAŃ11:30 - OPEN2101:57:02.6501:57:07.75+00:47:5814:374.1
127KABUS Damian 214GNIEWINO11:00 - OPEN1401:57:23.2501:57:28.55+00:48:1914:404.1
128KRUGŁA Aleksandra 294SŁUPSK12:30 - OPEN1401:57:27.0501:57:30.75+00:48:2114:404.1
129KUBERA Kajetan 297AŚNAEBAEMUSTKA12:30 - OPEN1501:57:29.9001:57:34.10+00:48:2414:414.1
130SZYPOSZYŃSKI Mikołaj 595AŚNAEBAEMSŁUPSK12:30 - OPEN1601:57:30.1501:57:34.55+00:48:2514:414.1
131KOCZOROWSKI Michał 253USTKA12:30 - OPEN1701:57:34.7501:57:40.20+00:48:3014:414.1
132SZYMAŃSKI Paweł 592SŁUPSK10:15 - MASTER1801:57:36.2501:57:40.30+00:48:3014:424.1
133MOSZCZYŃSKI Mariusz 384PERLINO11:00 - OPEN1501:57:37.1001:57:41.90+00:48:3214:424.1
134WISIEŃSKI Maciej 643JW 1223KOSZALIN11:30 - OPEN2201:57:41.8501:57:44.20+00:48:3414:424.1
135KOSMALA Damian 267JW 1223SIANÓW11:30 - OPEN2301:57:42.0501:57:44.25+00:48:3414:424.1
136PTAK Patrycja 467GOLCZEWO11:00 - OPEN1601:57:48.9501:57:51.50+00:48:4114:434.1
137BURZAK Łukasz 48SŁUPSK12:30 - OPEN1801:57:57.9001:58:02.55+00:48:5314:444.1
138RACZYŃSKA Anna 473AKTYWNA FABRYKASŁUPSK11:00 - OPEN1701:58:03.8001:58:08.15+00:48:5814:454.1
139TRACZ Kuba 605BIERKOWO10:15 - MASTER1901:58:08.3501:58:11.65+00:49:0214:464.1
140PTAK Daniel 468GOLCZEWO11:00 - OPEN1801:58:11.8001:58:14.75+00:49:0514:464.1
141RĘBIŚ Marek 486RAMSZIELENIEWO10:30 - OPEN2601:58:19.8501:58:23.70+00:49:1414:474.1
142WILCZYŃSKI Paweł 639GDAŃSK12:30 - OPEN1901:58:18.4501:58:25.25+00:49:1514:474.1
143PAŁASZEWSKA Karolina 416GOŚCINO10:30 - OPEN2701:58:49.2501:58:52.50+00:49:4214:514
144BLACHIŃSKA Magdalena 25S HERO TEAMGDAŃSK13:00 - OPEN1601:58:57.5501:59:00.80+00:49:5114:524
145ZIOMEK Daniel 678SŁUPSK13:00 - OPEN1701:58:59.2001:59:03.55+00:49:5414:524
146LASZCZYK JANKOWSKA Kasia 322AKTYWNA FABRYKASIEMIANICE11:00 - OPEN1901:59:07.0501:59:11.10+00:50:0114:534
147KLEPCZYK Janusz 242SHERO TEAMKSIĄŻNIK13:00 - OPEN1801:59:14.2001:59:17.45+00:50:0714:544
148ŻEBRYK Wojciech 682RAGE RUNZŁOTÓW11:30 - OPEN2401:59:30.5001:59:36.40+00:50:2614:564
149MĄDRA Martyna 370RAGE RUNZŁOTÓW11:30 - OPEN2501:59:31.7501:59:37.25+00:50:2714:564
150KOWALCZYK Mariusz 274KOSZALIN11:30 - OPEN2601:59:57.9001:59:57.90+00:50:4814:594
151CZERWIŃSKA-HARĘZIAK Milena 82SIEMIANICE12:00 - OPEN2302:00:13.5502:00:20.75+00:51:1115:014
152PERSZEWSKI Robert 427OGRODNICYDZIEMIANY11:00 - OPEN2002:00:23.1502:00:33.50+00:51:2315:024
153PYŚKO Tomasz 472EPAM EXTREME RUNNERSPRUSZCZ GDAŃSKI11:00 - OPEN2102:00:33.9502:00:36.35+00:51:2615:044
154FELKOWSKI Tomasz 117KOSZALIN11:30 - OPEN2702:01:06.9002:01:10.60+00:52:0115:084
155KĘPIŃSKI Marcin 240SŁUPSK11:00 - OPEN2202:01:12.0502:01:15.90+00:52:0615:094
156STASIAK Przemysław 537GŁÓWCZYCE10:30 - OPEN2802:01:08.3002:01:16.55+00:52:0715:084
157KOZAK Paweł 282GARDNA WIELKA10:30 - OPEN2902:01:09.6002:01:18.05+00:52:0815:084
158PRACH Cezary 459SŁUPSK10:30 - OPEN3002:01:10.5002:01:18.95+00:52:0915:084
159PRAŻMOWSKI Jacek 460KOŁOBRZEG10:30 - OPEN3102:01:16.4502:01:21.65+00:52:1215:094
160PLATA Tomek 447ROBUŃ10:30 - OPEN3202:01:23.7002:01:26.95+00:52:1715:104
161BURDA Bartosz 46KOSZALIN10:30 - OPEN3302:01:28.1502:01:33.95+00:52:2415:114
162CIEŚLAK Kalina 63AŚNAEBAEMSŁUPSK12:30 - OPEN2002:01:42.9502:01:47.45+00:52:3715:123.9
163KABUS Jacek 215WEJHEROWO11:00 - OPEN2302:01:52.5502:01:58.20+00:52:4815:143.9
164CHUDY Dariusz 58PIŁA12:00 - OPEN2402:02:06.8002:02:11.90+00:53:0215:153.9
165CIEŚLAK Artur 64AŚNAEBAEMSŁUPSK12:30 - OPEN2102:02:13.3502:02:17.65+00:53:0815:163.9
166PISZCZEK Remigiusz 444OBJAZDA13:00 - OPEN1902:02:27.4502:02:30.85+00:53:2115:183.9
167ŚLUSARSKI Grzegorz 598TRZEBIELINO10:30 - OPEN3402:02:25.2002:02:32.85+00:53:2315:183.9
168LUBERA Dariusz 338KOSZALIN12:00 - OPEN2502:02:30.6002:02:38.95+00:53:2915:183.9
169WOJCIECHOWSKI Adrian 652JW 1223KOSZALIN11:00 - OPEN2402:02:40.4502:02:42.35+00:53:3215:203.9
170KĘPA Marta 239ŚWIDWIN11:00 - OPEN2502:02:40.5502:02:42.65+00:53:3315:203.9
171JANKOWSKI Damian 198MALECHOWO13:00 - OPEN2002:02:56.4502:03:02.00+00:53:5215:223.9
172DOMAROS Marcin 99SŁUPSK12:30 - OPEN2202:03:03.8002:03:09.95+00:54:0015:223.9
173CHROSTEK Tomasz 56ROZOGI12:30 - OPEN2302:03:05.5002:03:11.95+00:54:0215:233.9
174KAPUŚCIŃSKA Aneta 232KOSZALIN11:30 - OPEN2802:03:06.6002:03:13.65+00:54:0415:233.9
175JOŃCZYK Jacek 209GDAŃSK12:30 - OPEN2402:03:07.2502:03:15.60+00:54:0615:233.9
176POLENICA Paweł 452SŁUPSK12:30 - OPEN2502:03:17.2502:03:23.60+00:54:1415:243.9
177MÓWIŃSKI Patryk 387OLSZTYN13:00 - OPEN2102:03:26.5502:03:31.35+00:54:2115:253.9
178KOBIUK Mykalo 69613:00 - OPEN2202:03:28.3502:03:33.50+00:54:2315:263.9
179GRZYBEK Mateusz 169ZIELIN10:30 - OPEN3502:03:37.7502:03:45.40+00:54:3515:273.9
180GRUSZKIEWICZ Przemysław 160DRINK TEAMTORZYM11:30 - OPEN2902:03:49.5002:03:53.00+00:54:4315:283.9
181RADNY Pamela 474DRINK TEAMKROSNO ODRZAŃSKIE11:30 - OPEN3002:03:49.7002:03:53.15+00:54:4315:283.9
182MACIEJEWSKI Kamil 354DRINK TEAMZIELONA GÓRA11:30 - OPEN3102:03:49.1502:03:53.45+00:54:4315:283.9
183SZUMOWSKI Radosław 580USTKA10:30 - OPEN3602:03:42.8502:03:54.15+00:54:4415:273.9
184GONTEK Łukasz 148ŁOSOŚ T.E.A.M.SŁUPSK10:30 - OPEN3702:03:51.9002:03:55.90+00:54:4615:283.9
185KAPELA Marcin 231USTKA10:30 - OPEN3802:04:16.0502:04:27.25+00:55:1715:323.9
186SZCZODROWSKA Marta 563CROSSELITE_TEAMSKARSZEWY12:00 - OPEN2602:04:26.3502:04:28.90+00:55:1915:333.9
187SZYPOWICZ Wiktor 596S HERO TEAMGDAŃSK13:00 - OPEN2302:04:31.7002:04:35.25+00:55:2515:343.9
188ŁUŃSKI Maciej 352ZŁOTÓW11:30 - OPEN3202:04:34.4002:04:39.00+00:55:2915:343.9
189SKRZYPCZAK Paulina 515WOLFTEAMTRZCIANKA12:00 - OPEN2702:04:51.3502:04:55.80+00:55:4615:363.8
190MAJEWSKA Magdalena 356WOLFTEAMTRZCIANKA12:00 - OPEN2802:04:51.3502:04:55.85+00:55:4615:363.8
191RADOWSKI Roman 475SPARTAKUS TEAMZŁOTÓW11:30 - OPEN3302:04:51.8002:04:58.20+00:55:4815:363.8
192KNAFEL Katarzyna 250WYBITE JEDYNKISTARE MIASTO12:30 - OPEN2602:05:18.3502:05:22.05+00:56:1215:393.8
193TURZYŃSKI Karol 610GDAŃSK12:00 - OPEN2902:05:25.8502:05:25.85+00:56:1615:403.8
194SSCHUMERTL Tomasz 533GDANSK12:00 - OPEN3002:05:38.0502:05:38.05+00:56:2815:423.8
195CHOLEWA Błażej 55SŁAWNO10:30 - OPEN3902:05:40.8002:05:44.45+00:56:3415:423.8
196ZABOROWICZ Maciej 664KOSZALIN11:30 - OPEN3402:05:41.7002:05:48.35+00:56:3815:423.8
197POŁOMSKI Marcin 453CROSSELITE_TEAMRUDNO12:00 - OPEN3102:05:47.9002:05:51.75+00:56:4215:433.8
198DOBKOWSKI Tomasz 97GORĘCZYNO12:00 - OPEN3202:05:49.3002:05:57.95+00:56:4815:433.8
199KOZŁOWSKI Piotr 284JASTROWIE10:15 - MASTER2002:06:02.6502:06:05.20+00:56:5515:453.8
200ŻUKOWSKA-MATUS Ewa 684WOLFTEAMTRZCIANKA12:00 - OPEN3302:06:05.7502:06:10.70+00:57:0115:453.8
201ŁASTOWSKI Dariusz 341WOLFTEAMTRZCIANKA12:00 - OPEN3402:06:06.0502:06:11.00+00:57:0115:453.8
202PIEC Mateusz 431USTKA10:30 - OPEN4002:06:26.5002:06:36.80+00:57:2715:483.8
203KORNIAT Karol 263SŁUPSK11:00 - OPEN2602:07:19.0502:07:21.70+00:58:1215:543.8
204ŁATUSZYŃSKI Piotrek 342KĘPICE11:00 - OPEN2702:07:21.3002:07:24.15+00:58:1415:553.8
205SZADKOWSKI Rafał 560WYBITE JEDYNKIKONIN12:30 - OPEN2702:07:31.6502:07:36.15+00:58:2615:563.8
206GRYGORCEWICZ Emilia 162DOLICE11:00 - OPEN2802:07:40.0502:07:47.00+00:58:3715:573.8
207CHMURA Krzysztof 53GDAŃSK13:00 - OPEN2402:07:41.8502:07:48.30+00:58:3815:573.8
208ADAMKIEWICZ Marian 2WYBITE JEDYNKIKONIN12:30 - OPEN2802:07:44.9002:07:49.20+00:58:3915:583.8
209LUDZIAK Jakub 339WOLFTEAMTRZCIANKA12:00 - OPEN3502:08:00.8502:08:00.85+00:58:5116:003.8
210NOWAK Dariusz 402ŁOSOŚ T.E.A.M.SŁAWNO10:30 - OPEN4102:07:56.3502:08:02.55+00:58:5315:593.8
211GIERSZEWSKA Oliwia 406WOLFTEAMBANINO12:30 - OPEN2902:07:58.9502:08:06.60+00:58:5715:593.8
212MACIEJEWSKA Marta 353HUSARIA RACE TEAMTORUŃ10:30 - OPEN4202:08:32.1002:08:34.55+00:59:2516:043.7
213PASIEKA Damian 420TRENER24H.COM.PLWARSZAWA10:15 - MASTER2102:08:40.2502:08:41.85+00:59:3216:053.7
214KASPRZYK Sławomir 237SŁUPSK11:00 - OPEN2902:08:49.6502:09:01.35+00:59:5116:063.7
215JAWORSKI Michał 202SŁUPSK11:00 - OPEN3002:08:59.7002:09:09.95+01:00:0016:073.7
216WIĘCIELEWSKA Joanna 638BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIA12:30 - OPEN3002:09:03.8002:09:12.95+01:00:0316:073.7
217ŻYCKA Ewelina 688SŁUPSK11:00 - OPEN3102:09:38.0502:09:48.35+01:00:3816:123.7
218POCIECHA Marcelina 450SŁUPSK11:00 - OPEN3202:09:40.4002:09:50.10+01:00:4016:123.7
219KALEŃCZUK Patryk 220OSTASZEWO12:30 - OPEN3102:10:14.5502:10:22.00+01:01:1216:163.7
220ADAMKIEWICZ Monika 1WYBITE JEDYNKIKONIN12:30 - OPEN3202:10:24.7502:10:28.55+01:01:1916:183.7
221SOBOLEWSKA Monika 525SZCZECINEK10:15 - MASTER2202:10:29.8502:10:32.70+01:01:2316:183.7
222CZERWIŃSKA Anna 81AŚNAEBAEMSŁUPSK12:30 - OPEN3302:10:34.2502:10:38.00+01:01:2816:193.7
223KOZUB Paweł 287ŁOSOŚ T.E.A.M.USTKA10:30 - OPEN4302:10:33.6502:10:39.45+01:01:2916:193.7
224CETERA Jarek 199AKTYWNA FABRYKASŁUPSK11:00 - OPEN3302:10:42.1502:10:45.60+01:01:3616:203.7
225WOLF Beata 656BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMKOSZALIN12:00 - OPEN3602:10:41.1502:10:46.75+01:01:3716:203.7
226KOZUB Tomasz 286ŁOSOŚ T.E.A.M.JEZIERZYCE OSIEDLE10:30 - OPEN4402:10:50.6502:10:57.10+01:01:4716:213.7
227BIELEWICZ Ania 20KOBYLNICA11:00 - OPEN3402:10:56.4002:11:02.15+01:01:5216:223.7
228ADRYAN Adam 3SŁUPSK11:00 - OPEN3502:10:56.3002:11:02.35+01:01:5216:223.7
229KULACHA Gabriel 303WOLFTEAMTRZCIANKA12:00 - OPEN3702:11:06.0002:11:11.75+01:02:0216:233.7
230SZCZEPAŃSKI Maciej 562QUEQUALITYGDYNIA12:00 - OPEN3802:11:29.6502:11:29.65+01:02:2016:263.7
231WAWRZYN Grzegorz 442BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMKOSZALIN12:00 - OPEN3902:11:26.5002:11:33.30+01:02:2316:253.7
232ZOSIMOWICZ Łukasz 679SIEMIANICE12:30 - OPEN3402:11:33.3502:11:38.25+01:02:2816:263.6
233NARODZONEK Paweł 394ŁUPAWA12:00 - OPEN4002:11:38.8002:11:44.25+01:02:3416:273.6
234SŁONIEWSKA Monika 520GDYNIA12:30 - OPEN3502:11:53.6502:11:58.70+01:02:4916:293.6
235GILBERT Michelle 142AKTYWNA FABRYKAINFO@MUDMAX.PL11:00 - OPEN3602:11:53.7502:11:59.05+01:02:4916:293.6
236MARCISZEWICZ Marcin 362DECATHLON SŁUPSKSŁUSPK10:30 - OPEN4502:11:58.6002:12:04.25+01:02:5416:293.6
237SZYMAŃCZAK Marek 588PLANETA FITNESSSŁUPSK11:00 - OPEN3702:12:07.4502:12:17.75+01:03:0816:303.6
238LIBERADZKI Marcin 331WOLFTEAMWEJHEROWO12:00 - OPEN4102:12:21.3002:12:28.60+01:03:1916:323.6
239GILBERT Rick 141AKTYWNA FABRYKAINFO@MUDMAX.PL11:00 - OPEN3802:12:29.5502:12:35.30+01:03:2516:333.6
240SOBOLEWSKI Tomasz 526STRZELINO12:30 - OPEN3602:12:35.5002:12:46.05+01:03:3616:343.6
241ZAWIELAK Kamil 668LUZINO10:30 - OPEN4602:12:54.7502:13:00.40+01:03:5016:363.6
242STANOWSKA Agnieszka 535GDYNIA12:00 - OPEN4202:13:22.7502:13:22.75+01:04:1316:403.6
243PIETRZYCKI Dariusz 439SLUPSK12:30 - OPEN3702:13:27.6502:13:38.00+01:04:2816:413.6
244WIERZBICKI Kacper 635KOSZALIN11:00 - OPEN3902:13:41.7002:13:47.35+01:04:3716:423.6
245WIERZBICKI Jakub 636ŚWIDWIN11:00 - OPEN4002:13:43.9002:13:49.60+01:04:4016:433.6
246KULASZEWICZ Maciej 305SULĘCZYNO12:30 - OPEN3802:13:52.8502:14:00.75+01:04:5116:443.6
247BRODZIUK Maciej 42CEWICE12:30 - OPEN3902:13:59.8002:14:08.15+01:04:5816:453.6
248KALINOWSKI Sylwester 223MOSKORZYN10:30 - OPEN4702:14:07.2002:14:14.25+01:05:0416:453.6
249JABŁOŃSKI Arkadiusz 188JW 1223KOSZALIN12:30 - OPEN4002:14:20.8502:14:29.05+01:05:1916:473.6
250KUSIAK Piotr 314JW 1223BIAŁOGARD12:30 - OPEN4102:14:20.8502:14:29.05+01:05:1916:473.6
251HRYCIÓW Paweł 182BIAŁOGARD12:30 - OPEN4202:14:22.8502:14:31.50+01:05:2116:473.6
252FIRKOWSKI Kacper 122SŁUPSK13:00 - OPEN2502:14:33.6002:14:36.75+01:05:2716:493.6
253FILICZKOWSKA Aleksandra 120SŁUPSK12:30 - OPEN4302:14:33.1502:14:36.85+01:05:2716:493.6
254NIEMCZYK Michał 398GORZKOWICE12:30 - OPEN4402:14:29.6502:14:37.90+01:05:2816:483.6
255FILICZKOWSKA Jowita 119AŚNAEBAEMSŁUPSK12:30 - OPEN4502:14:34.2002:14:38.20+01:05:2816:493.6
256SŁONIEWSKI Rafał 521GDYNIA12:30 - OPEN4602:14:46.7002:14:51.85+01:05:4216:503.6
257KARPIŃSKI Jan 234BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSK11:00 - OPEN4102:14:59.8502:15:05.15+01:05:5516:523.6
258SALAMAGA Maciej 498RUMIA12:30 - OPEN4702:15:04.5502:15:14.10+01:06:0416:533.6
259MAŚLANKA Tomasz 367AKTYWNA FABRYKASŁUPSK11:30 - OPEN3502:15:16.3502:15:19.70+01:06:1016:543.5
260KALINOWSKA MISARKO Sylwia 221NOWOGARD10:30 - OPEN4802:15:24.1002:15:31.25+01:06:2116:553.5
261HOFFMANN Łukasz 180DRINK TEAMZIELONA GÓRA11:30 - OPEN3602:15:44.7002:15:49.15+01:06:3916:583.5
262KALINOWSKI Daniel 224MOSKORZYN10:30 - OPEN4902:15:43.9502:15:50.55+01:06:4116:583.5
263GRĄDZKA Justyna 155REDA12:30 - OPEN4802:16:19.8502:16:25.90+01:07:1617:023.5
264DAWIDOWSKA Magdalena 94NOWOGARD10:30 - OPEN5002:16:23.4002:16:30.10+01:07:2017:033.5
265SZYMCZAK Adam 594KOBYLNICA12:30 - OPEN4902:16:28.6502:16:33.30+01:07:2317:033.5
266WALIŁKO Marcin 618SLUPSK12:30 - OPEN5002:16:29.6002:16:34.75+01:07:2517:033.5
267WIERZCHOLSKA Magdalena 637TORUŃ13:00 - OPEN2602:16:53.8002:17:00.45+01:07:5017:063.5
268REGULSKI Przemysław 484GDYNIA13:00 - OPEN2702:16:55.9502:17:01.95+01:07:5217:063.5
269PIECHOWICZ Waldemar 432GDAŃSK13:00 - OPEN2802:16:58.9502:17:03.95+01:07:5417:073.5
270ROGOZIŃSKA Żaklina 490GDYNIA12:30 - OPEN5102:16:59.7002:17:06.05+01:07:5617:073.5
271KRASOŃ Piotr 289TRZCIANKA12:00 - OPEN4302:17:14.5002:17:14.50+01:08:0417:093.5
272DASZKIEWICZ Przemysław 91TORUŃ11:30 - OPEN3702:17:19.8502:17:25.50+01:08:1517:103.5
273TUROWSKI Michał 609DECATHLON SŁUPSKUSTKA10:30 - OPEN5102:17:33.6502:17:39.50+01:08:2917:113.5
274FILARECKA Agnieszka 118BYDGOSZCZ11:30 - OPEN3802:17:47.8502:17:53.65+01:08:4417:133.5
275SZERLOWSKI Mateusz 565SŁUPSK10:30 - OPEN5202:18:06.9002:18:06.90+01:08:5717:153.5
276WOŹNIAK Aleksandra 658SŁUPSK10:30 - OPEN5302:18:29.0002:18:33.15+01:09:2317:183.5
277SAGANOWSKI Mariusz 497WOLFTEAMTRZCIANKA12:00 - OPEN4402:19:12.4002:19:12.40+01:10:0217:243.4
278SIENKIEWICZ Patryk 507SŁUPSK10:30 - OPEN5402:19:18.6502:19:22.50+01:10:1217:243.4
279DANIELEWICZ Damian 88SŁUPSK10:30 - OPEN5502:19:20.9502:19:24.70+01:10:1517:253.4
280ALICHNIEWICZ Paweł 5SŁUPSK10:30 - OPEN5602:19:21.7002:19:26.00+01:10:1617:253.4
281ŻURAWSKA Izabela 687DAMNICA12:30 - OPEN5202:19:56.4002:20:02.35+01:10:5217:293.4
282PRZYBYLSKA Karolina 462BYDGOSZCZ11:30 - OPEN3902:19:54.2002:20:02.55+01:10:5317:293.4
283BEDNAREK Michal 15CROSSELITE_TEAMTCZEW12:00 - OPEN4502:20:02.0002:20:05.50+01:10:5517:303.4
284JAKUBIAK Maciej 192SŁUPSK12:30 - OPEN5302:20:50.4002:20:56.15+01:11:4617:363.4
285KOSTRZON Maciej 268WARSZAWA11:30 - OPEN4002:20:55.0002:20:59.95+01:11:5017:363.4
286WŁOCH Patryk 649CROSSELITE_TEAMTCZEW12:00 - OPEN4602:21:19.2502:21:25.45+01:12:1517:393.4
287PATALAS Angelika 422SHERO TEAMCHŁAPOWO13:00 - OPEN2902:21:25.6502:21:29.55+01:12:2017:403.4
288BAŃKOWSKA Monika 8GDYNIA11:00 - OPEN4202:21:33.9502:21:38.90+01:12:2917:413.4
289WRYK Kamila 660CROSSELITE_TEAMSKARSZEWY12:00 - OPEN4702:21:39.7002:21:41.60+01:12:3217:423.4
290PRZYBYLSKI Bartek 463BYDGOSZCZ11:30 - OPEN4102:21:37.9002:21:45.75+01:12:3617:423.4
291JUSZCZYK Magdalena 213CROSSELITE_TEAMSKARSZEWY12:00 - OPEN4802:21:45.8002:21:50.05+01:12:4017:433.4
292MROZIK Tomasz 389WOLFTEAMTRZCIANKA12:00 - OPEN4902:22:11.6002:22:11.60+01:13:0217:463.4
293SĄGOLEWSKI Tomasz 501S HERO TEAMGDAŃSK13:00 - OPEN3002:22:13.7502:22:16.40+01:13:0617:463.4
294ŁUBNIEWSKI Arkadiusz 349KOSZALIN12:00 - OPEN5002:22:21.9002:22:21.90+01:13:1217:473.4
295RUTKOWSKI Dawid 495GDAŃSK11:00 - OPEN4302:22:21.2002:22:28.60+01:13:1917:473.4
296PASZKOWSKA Zuzanna 421GDAŃSK11:00 - OPEN4402:22:22.0002:22:29.30+01:13:1917:473.4
297GŁOWACKI Grzegorz 69912:30 - OPEN5402:22:33.7502:22:40.80+01:13:3117:493.4
298MŁYŃSKI Bartłomiej 378CHOCZEWO13:00 - OPEN3102:22:41.8502:22:46.35+01:13:3617:503.4
299POŹNIAK Michał 458GDAŃSK11:00 - OPEN4502:22:41.8502:22:47.80+01:13:3817:503.4
300MAJDA Patryk 355JW 1223KOSZALIN11:30 - OPEN4202:23:23.2002:23:25.65+01:14:1617:553.3
301HERBUŚ Julian 177JW 1223KOSZALIN11:30 - OPEN4302:23:38.1502:23:40.40+01:14:3017:573.3
302SZPARAGA Michał 570S HERO TEAMGDAŃSK13:00 - OPEN3202:24:04.4502:24:08.95+01:14:5918:003.3
303ŻEROMSKI Dawid 683KOSZALIN13:00 - OPEN3302:24:05.9502:24:13.50+01:15:0318:003.3
304WĄSOWSKI Mateusz 623KOSZALIN13:00 - OPEN3402:24:09.6502:24:16.80+01:15:0718:013.3
305BRODOWSKI Mateusz 39USTKA12:30 - OPEN5502:24:09.0502:24:20.60+01:15:1118:013.3
306HRYNIEWICZ Eryk 183KOSZALIN13:00 - OPEN3502:24:25.7502:24:33.30+01:15:2318:033.3
307CHRUŚCICKI Paweł 57KRETOMINO11:30 - OPEN4402:24:43.6502:24:46.40+01:15:3618:053.3
308FALKIEWICZ Natalia 116HUSARIA RACE TEAMTORUŃ13:00 - OPEN3602:24:54.6502:24:58.55+01:15:4918:063.3
309PUCHAŁA Paulina 470HUSARIA RACE TEAMPŁUŻNICA13:00 - OPEN3702:24:57.1502:25:00.80+01:15:5118:073.3
310WIŚNIEWSKI Damian 69213:00 - OPEN3802:24:55.8002:25:03.25+01:15:5318:073.3
311MALEK Lilianna 360SIERAKOWICE12:00 - OPEN5102:25:02.1502:25:04.20+01:15:5418:073.3
312KWIATKOWSKA Agnieszka 316CROSSELITE_TEAMTCZEW12:00 - OPEN5202:25:02.0002:25:07.05+01:15:5718:073.3
313GALICKI Robert 130BOBOLICE12:30 - OPEN5602:25:48.9002:25:53.00+01:16:4318:133.3
314PUSZCZEWICZ Kasia 471CROSSELITE_TEAMTCZEW12:00 - OPEN5302:25:57.1502:26:02.25+01:16:5218:143.3
315OKON Mariusz 407SIERAKOWICE12:00 - OPEN5402:26:00.8002:26:03.45+01:16:5318:153.3
316MORAWSKA Anna 381DARŁOWO12:00 - OPEN5502:26:27.5002:26:30.95+01:17:2118:183.3
317PAWLEWSKA Milena 424DARŁOWO12:00 - OPEN5602:26:27.7502:26:30.95+01:17:2118:183.3
318HARBUTIAK Monika 175DARŁOWO12:00 - OPEN5702:26:28.7002:26:31.05+01:17:2118:183.3
319KOSZAŁKA Michalina 269SIERAKOWICE12:00 - OPEN5802:26:48.1002:26:50.20+01:17:4018:213.3
320WOJTAS Natalia 654SIERAKWICE12:00 - OPEN5902:26:47.7502:26:50.35+01:17:4018:213.3
321GÓRSKA Natalia 150LUBLIN11:30 - OPEN4502:26:49.0002:26:55.80+01:17:4618:213.3
322ZIEMSKI Wojciech 676DAMNICA11:00 - OPEN4602:26:53.2502:26:57.05+01:17:4718:213.3
323HARBUTIAK Piotr 174DARŁOWO12:00 - OPEN6002:26:54.4002:26:57.90+01:17:4818:213.3
324BROLL Mariusz 43ŁOSOŚ T.E.A.M.SŁUPSK12:30 - OPEN5702:27:12.4502:27:20.05+01:18:1018:243.3
325SŁOMIŃSKA Anna 518ELBLĄG11:00 - OPEN4702:27:13.7502:27:21.65+01:18:1218:243.3
326SŁOMIŃSKI Piotr 519ELBLĄG11:00 - OPEN4802:27:16.3002:27:24.35+01:18:1418:243.3
327GWOREK Karolina 173AKTYWNA FABRYKAŁOMŻA11:00 - OPEN4902:27:37.3002:27:41.15+01:18:3118:273.3
328CYMEK Tomasz 70AKTYWNA FABRYKADAMNNICA11:00 - OPEN5002:27:54.7002:27:58.75+01:18:4918:293.2
329SZLIJA Sławomir 567CROSSELITE_TEAMTCZEW12:00 - OPEN6102:28:11.1002:28:17.00+01:19:0718:313.2
330SŁODZIŃSKA Martyna 516ŁOSOŚ T.E.A.M.JEZIERZYCE OSIEDLE12:30 - OPEN5802:28:13.2002:28:19.55+01:19:1018:313.2
331NOWAK-GEMZA Monika 404RAGE RUNZŁOTÓW11:30 - OPEN4602:28:20.9502:28:26.35+01:19:1618:323.2
332WALEC Alicja 617ZŁOTÓW11:30 - OPEN4702:28:29.2502:28:34.15+01:19:2418:333.2
333KLIMEK Łukasz 244SŁUPSK11:30 - OPEN4802:28:31.2002:28:35.50+01:19:2518:333.2
334KOWALSKA Natalia 275GŁOGÓW12:00 - OPEN6202:28:38.5002:28:41.60+01:19:3218:343.2
335KLIMEK Przemysław 245INTER-METALKOSZALIN11:30 - OPEN4902:28:39.0002:28:43.65+01:19:3418:343.2
336BORTNIK Joanna 35KOSZALIN10:30 - OPEN5702:28:51.4002:28:57.25+01:19:4718:363.2
337MOLESZTAK Tomasz 379DO ODCIĘCIAKOSZALIN10:30 - OPEN5802:28:51.6502:28:57.75+01:19:4818:363.2
338DRZĄSZCZ Adrian 103CROSSELITE_TEAMTCZEW12:00 - OPEN6302:29:30.1502:29:34.65+01:20:2518:413.2
339JANISŁAWSKI Maciej 195JELENIA GÓRA10:30 - OPEN5902:29:36.7002:29:42.50+01:20:3218:423.2
340WRZAŁA Krzysztof 661SŁUPSK11:00 - OPEN5102:30:04.8002:30:09.45+01:20:5918:453.2
341LATKOWSKI Mateusz 323JW 1223KOSZALIN11:30 - OPEN5002:30:11.1002:30:13.05+01:21:0318:463.2
342SZYLKA Mirosław 587GDAŃSK11:00 - OPEN5202:30:14.5002:30:17.75+01:21:0818:463.2
343LANGE Tomasz 320CROSSELITE_TEAMSTAROGARD GDAŃSKI12:00 - OPEN6402:30:39.8502:30:39.85+01:21:3018:493.2
344SIDOR Mariusz 504ŁOSOŚ T.E.A.M.SŁUPSK12:30 - OPEN5902:31:19.3502:31:26.50+01:22:1618:543.2
345GEMZA Marcin 136RAGE RUNZŁOTÓW11:30 - OPEN5102:31:39.8002:31:44.40+01:22:3418:573.2
346SZKATULSKI Tomasz 566DARŁOWIACYDARŁOWO11:00 - OPEN5302:31:34.4502:31:46.05+01:22:3618:563.2
347PANEK Urszula 418DARŁOWO11:00 - OPEN5402:31:35.6002:31:46.40+01:22:3618:573.2
348WAWARZYNIAK Karolina 622DARŁOWIACYDARŁOWO11:00 - OPEN5502:31:35.4002:31:46.65+01:22:3718:563.2
349SOSIŃSKA Agnieszka 530DARŁOWO11:00 - OPEN5602:31:36.5002:31:47.35+01:22:3718:573.2
350CIEŚLAK Joanna 66CIESLAK TEAMSŁUPSK11:30 - OPEN5202:31:55.6002:31:57.75+01:22:4818:593.2
351CIEŚLAK Mateusz 65CIESLAK TEAMSŁUPSK11:30 - OPEN5302:31:59.4502:31:59.45+01:22:4918:593.2
352ŁAWER Krzysztof 343GWDA WIELKA10:30 - OPEN6002:32:05.0002:32:08.05+01:22:5819:003.2
353DUDEK Dorota 105BŁOTNE ŚLIMAKISŁUPSK10:30 - OPEN6102:32:00.5502:32:08.90+01:22:5919:003.2
354WIŚNIEWSKI Maciej 647ŚWIECIE13:00 - OPEN3902:32:13.1002:32:19.10+01:23:0919:013.2
355PUCHALSKI Jan 469BAU TEAM POLANDBEŁCHATÓW13:05 - OPEN102:32:25.3502:32:28.15+01:23:1819:033.1
356JEWGIEJUK Patrycja 204BAU TEAM POLANDRUMIA13:05 - OPEN202:32:25.6502:32:28.15+01:23:1819:033.1
357JEWGIEJUK Marcin 206BAU TEAM POLANDBEŁCHATÓW13:05 - OPEN302:32:25.7502:32:28.25+01:23:1819:033.1
358JEWGIEJUK Przemysław 205BAU TEAM POLANDRUMIA13:05 - OPEN402:32:26.3502:32:28.40+01:23:1819:033.1
359GRZYB Łukasz 167BAU TEAM POLANDGDAŃSK13:05 - OPEN502:32:25.7002:32:28.55+01:23:1919:033.1
360MARCINKOWSKA Justyna 361BAU TEAM POLANDGDYNIA13:05 - OPEN602:32:26.2502:32:28.55+01:23:1919:033.1
361SAMBORSKYY Oleksandr 499BAU TEAM POLANDGDYNIA13:05 - OPEN702:32:26.0502:32:28.65+01:23:1919:033.1
362DAWIDOWICZ Natalia 93DECATHLON SŁUPSKSŁUPSK10:30 - OPEN6202:32:40.1502:32:47.90+01:23:3819:053.1
363DARGACZ Ariel 90DECATHLON SŁUPSKSŁUPSK10:30 - OPEN6302:32:44.0002:32:52.75+01:23:4319:053.1
364SULL Kacper 551WODNICA12:30 - OPEN6002:33:07.0002:33:13.80+01:24:0419:083.1
365RAMOS Gloria 479AKTYWNA FABRYKAINFO@MUDMAX.PL11:00 - OPEN5702:33:23.5502:33:29.15+01:24:1919:103.1
366KRZEMIŃSKA Adriana 296SWIECIE13:00 - OPEN4002:33:31.8002:33:37.65+01:24:2819:113.1
367WHITBY Ciara 627AKTYWNA FABRYKAINFO@MUDMAX.PL11:00 - OPEN5802:33:34.5002:33:39.15+01:24:2919:113.1
368TRZECIAK Piotr 606SIANÓW12:00 - OPEN6502:33:59.3502:34:03.10+01:24:5319:153.1
369GULATOWSKA Klaudia 170KAMIENICA SZLACHECKA12:00 - OPEN6602:34:02.2502:34:05.25+01:24:5519:153.1
370GRALEC Alicja 153CHEŁMNO13:00 - OPEN4102:34:19.4502:34:25.35+01:25:1519:173.1
371GIERSZEWSKI Krzysztof 140INTER-METALKOSZALIN11:30 - OPEN5402:34:25.3002:34:28.80+01:25:1919:183.1
372STRĄK Aleksandra 544GRUPA ELITARNA BALTO USTKA11:00 - OPEN5902:34:33.9502:34:42.60+01:25:3319:193.1
373TOSZEWSKA Karolina 604GORILAZZSŁUPSK10:30 - OPEN6402:34:38.5502:34:43.45+01:25:3319:193.1
374JĘDRZEJCZAK Paweł 207GRUPA ELITARNA BALTO BIERKOWO11:00 - OPEN6002:34:35.4502:34:44.40+01:25:3419:193.1
375BŁASZKOWSKI Tomek 26AKTYWNA FABRYKACHOJNICE11:00 - OPEN6102:34:42.7002:34:46.45+01:25:3619:203.1
376SITKO Karolina 512GRUPA ELITARNA BALTO SŁUPSK11:00 - OPEN6202:34:37.9502:34:47.60+01:25:3819:193.1
377TUJAKA Ewelina 607KOSZALIN10:30 - OPEN6502:34:42.3002:34:49.40+01:25:3919:203.1
378ANTOSZCZAK Paweł 6DUNINOWO11:00 - OPEN6302:34:47.2002:34:50.20+01:25:4019:203.1
379ALEKSANDROWICZ Joanna 4SZCZECIN12:30 - OPEN6102:34:47.9002:34:53.75+01:25:4419:213.1
380JANCZYSZYN Malgorzata 194SZCZECIN12:30 - OPEN6202:34:48.7002:34:53.90+01:25:4419:213.1
381GOJDŻ Piotr 146GRUPA ELITARNA BALTO SŁUPSK11:00 - OPEN6402:34:49.8002:34:58.75+01:25:4919:213.1
382SZTANDERA Kacper 574GRUPA ELITARNA BALTO KOBYLNICA11:00 - OPEN6502:34:49.2002:34:59.05+01:25:4919:213.1
383KOŚCIESZA Michał 272GRUPA ELITARNA BALTO USTKA11:00 - OPEN6602:34:51.1002:35:00.55+01:25:5119:213.1
384KOWANDA Damian 279INTER-METALŚWIESZYNO11:30 - OPEN5502:35:07.3502:35:13.45+01:26:0319:233.1
385DYBAŁ Agnieszka 108RAMS TRAINING HOUSEKOŁOBRZEG13:00 - OPEN4202:35:09.8002:35:13.85+01:26:0419:233.1
386JUJKA Dariusz 210KOŁOBRZEG13:00 - OPEN4302:35:12.6002:35:18.20+01:26:0819:243.1
387OSTROWSKA Barbara 411KOŁOBRZEG13:00 - OPEN4402:35:13.3502:35:18.50+01:26:0819:243.1
388GONTARZ Iga 147SZCZECIN11:30 - OPEN5602:35:12.9002:35:18.60+01:26:0919:243.1
389KMIEĆ Michal 247ROSNOWO11:30 - OPEN5702:35:18.6502:35:18.65+01:26:0919:243.1
390WOŁEJSZO Aleksandra 657RAMS TRAINING HOUSEKOŁOBRZEG13:00 - OPEN4502:35:14.5002:35:18.70+01:26:0919:243.1
391NACHACZEWSKA Paulina 392SZCZECIN11:30 - OPEN5802:35:13.2502:35:18.90+01:26:0919:243.1
392ŁAWRYNOWICZ Mateusz 346BIESIEKIERZ11:30 - OPEN5902:35:19.0002:35:19.00+01:26:0919:243.1
393SIENKIEWICZ Ewelina 508KOSZALIN12:00 - OPEN6702:35:28.2502:35:32.00+01:26:2219:263.1
394ROBAKOWSKA Żaneta 488KOSZALIN12:00 - OPEN6802:35:29.1002:35:32.95+01:26:2319:263.1
395RAKOWSKI Krystian 478INTER-METALSTRZEŻENICE11:30 - OPEN6002:35:31.5502:35:36.65+01:26:2719:263.1
396NOWAK Piotr 403KOSZALIN11:30 - OPEN6102:35:51.5002:35:56.10+01:26:4619:293.1
397GULATOWSKI Rafał 171KAMIENICA SZLACHECKA12:00 - OPEN6902:35:53.0502:35:56.25+01:26:4619:293.1
398RUSINEK Artur 491KOSZALIN12:00 - OPEN7002:36:14.3502:36:19.00+01:27:0919:313.1
399MISARKO Arkadiusz 377NOWOGARD10:30 - OPEN6602:36:19.9002:36:27.05+01:27:1719:323.1
400WENSIERSKA Barbara 626ŻUKOWO11:30 - OPEN6202:36:25.8502:36:28.20+01:27:1819:333.1
401SETNIK Monika 503DECATHLON SŁUPSKSŁUPSK10:30 - OPEN6702:36:26.9502:36:34.00+01:27:2419:333.1
402LEŚNIAK Piotr 326GRUPA ELITARNA BALTO KOBYLNICA11:00 - OPEN6702:36:24.8002:36:35.05+01:27:2519:333.1
403STRĄK Janusz 545GRUPA ELITARNA BALTO USTKA11:00 - OPEN6802:36:27.0502:36:36.50+01:27:2619:333.1
404WANTOCH-REKOWSKA Malwina 619OGRODNICYKOŚCIERZYNA WYBUDOWANIE11:00 - OPEN6902:36:37.0002:36:45.65+01:27:3619:343.1
405BOŚ Sebastian 37SŁUPSK11:30 - OPEN6302:36:47.1502:36:50.95+01:27:4119:353.1
406NIKODEMSKA Joasia 400FREGATA-USTKA.PLUSTKA10:30 - OPEN6802:36:51.8502:36:58.75+01:27:4919:363.1
407POSZEPCZYŃSKA Agata 455CP SP USTKAUSTKA10:30 - OPEN6902:37:15.3002:37:24.80+01:28:1519:393.1
408WIELIKDZIEŃ Aleksandra 634DECATHLON SŁUPSKSŁUPSK10:30 - OPEN7002:37:23.0002:37:29.45+01:28:1919:403
409MIKLASIŃSKI Dawid 374SŁAWNO12:00 - OPEN7102:37:29.3002:37:32.00+01:28:2219:413
410CZERNIEJ Przemysław 79GORILAZZŚWIESZYNO10:30 - OPEN7102:37:31.9002:37:37.00+01:28:2719:413
411KWIECIŃSKI Damian 317GORILAZZSŁUPSK10:30 - OPEN7202:37:33.2502:37:37.55+01:28:2819:413
412STRĄK Anna 546GRUPA ELITARNA BALTO USTKA11:30 - OPEN6402:37:32.3502:37:41.25+01:28:3119:413
413URBAŃSKA Małgorzata 612GRUPA ELITARNA BALTO SŁUPSK11:30 - OPEN6502:37:33.5502:37:42.45+01:28:3219:413
414WAGNER Paulina 614CP SP USTKAPOSTOMINO10:30 - OPEN7302:37:36.5002:37:46.15+01:28:3619:423
415SUSKA Joanna 554KOSZALIN11:30 - OPEN6602:37:59.8002:38:02.35+01:28:5219:453
416FIRA Adam 689SIANÓW10:30 - OPEN7402:38:11.6002:38:14.95+01:29:0519:463
417PEPLIŃSKA Agnieszka 425DECATHLON SŁUPSKMASŁOWICE TUCHOMSKIE10:30 - OPEN7502:38:32.8002:38:39.30+01:29:2919:493
418SZABAT Milena 556DECATHLON SŁUPSKSŁUPSK10:30 - OPEN7602:38:34.0002:38:40.10+01:29:3019:493
419TUJAKA Grzegorz 608KOSZALIN10:30 - OPEN7702:38:43.1502:38:50.80+01:29:4119:503
420NIKODEMSKA Maciek 401FREGATA-USTKA.PLUSTKA10:30 - OPEN7802:38:42.9002:38:51.25+01:29:4119:503
421GOERIG Michał 145KOSZALIN12:00 - OPEN7202:38:47.4002:38:51.75+01:29:4219:503
422ŁAWRYNOWICZ Tomasz 345INTER-METALBIESIEKIERZ11:30 - OPEN6702:38:50.5002:38:54.25+01:29:4419:513
423DRUZGAŁA Michał 102DECATHLON SŁUPSKSŁUPSK10:30 - OPEN7902:39:22.1502:39:28.65+01:30:1919:553
424WANTOCH-REKOWSKI Mateusz 621KOŚCIERZYNA11:00 - OPEN7002:39:34.2002:39:43.95+01:30:3419:563
425GIELNIAK-ROLNICKA Kamila 138ŻUKCZYN11:30 - OPEN6802:39:59.4002:40:02.30+01:30:5220:003
426MAŚLANY Marek 368GDAŃSK11:30 - OPEN6902:39:59.2002:40:02.35+01:30:5219:593
427WANTOCH-REKOWSKI Damian 620OGRODNICYKOŚCIERZYNA- WYBUDOWANIE11:00 - OPEN7102:39:55.1502:40:04.60+01:30:5519:593
428WILINSKI Marek 640K. B ŚWIDWINŚWIDWIN11:00 - OPEN7202:40:12.6002:40:16.70+01:31:0720:013
429WIECZYŃSKI Jarosław 632DO ODCIĘCIAMIELNO10:30 - OPEN8002:40:13.6002:40:18.65+01:31:0920:013
430OLSZEWSKI Rafał 410GDAŃSK11:30 - OPEN7002:40:22.4002:40:26.70+01:31:1720:023
431MOROZ Magda 383SŁUPSK11:30 - OPEN7102:40:45.2002:40:51.20+01:31:4120:053
432MURAWSKA Katarzyna 390AŚNAEBAEMSŁUPSK11:30 - OPEN7202:41:07.4502:41:13.95+01:32:0420:083
433BIERNDGARSKI Hubert 23USTKA13:00 - OPEN4602:41:31.6502:41:35.05+01:32:2520:113
434SUROWIEC Karolina 553USTKA13:00 - OPEN4702:41:35.8502:41:35.85+01:32:2620:113
435SUROWIEC Mariusz 552USTKA13:00 - OPEN4802:41:33.8502:41:36.80+01:32:2720:113
436RATAJEWSKA Agnieszka 482FITOSKI TEAMŚWIDWIN11:00 - OPEN7302:41:42.5502:41:46.10+01:32:3620:123
437RATAJEWSKI Arkadiusz 483FITOSKI TEAMŚWIDWIN11:00 - OPEN7402:41:43.0002:41:47.05+01:32:3720:123
438ŁAPKO Anna 340ŚWIDWIN11:00 - OPEN7502:41:44.9502:41:48.60+01:32:3920:133
439KUROWSKA Izabela 313FITOSKI TEAMBERKANOWO11:00 - OPEN7602:41:50.1502:41:53.15+01:32:4320:133
440SKAŁECKI Robert 514ŚWIDWIN11:00 - OPEN7702:41:49.7502:41:53.30+01:32:4320:133
441OLLIK Marcin 409SLUPSK10:30 - OPEN8102:41:47.3002:41:59.85+01:32:5020:133
442CZARNECKA Barbara 74SŁUPSK10:30 - OPEN8202:41:50.2502:42:03.10+01:32:5320:133
443CYPRYCH Katarzyna 71GDAŃSK10:30 - OPEN8302:42:06.3502:42:14.60+01:33:0520:153
444BOGDANOWICZ Paula 31SŁUPSK10:30 - OPEN8402:42:06.2502:42:15.20+01:33:0520:153
445CHMIEL Martyna 51BŁOTNE ŚLIMAKIKĘPICE10:30 - OPEN8502:42:22.7002:42:31.35+01:33:2120:173
446KUMANIECKA Magdalena 307DECATHLON SŁUPSKDARŁOWO10:30 - OPEN8602:42:23.9002:42:31.65+01:33:2220:183
447PIOCH Nadia 443DECATHLON SŁUPSKUSTKA10:30 - OPEN8702:42:23.7002:42:31.80+01:33:2220:173
448SZCZEPAŃSKA Natalia 561BŁOTNE ŚLIMAKISŁUPSK10:30 - OPEN8802:42:24.9502:42:32.60+01:33:2320:183
449GRZENKOWICZ Agnieszka 165BŁOTNE ŚLIMAKISŁUPSK10:30 - OPEN8902:42:24.2502:42:32.95+01:33:2320:183
450MURAWSKI Rafał 391AŚNAEBAEMSŁUPSK11:30 - OPEN7302:42:30.1002:42:37.05+01:33:2720:183
451TARKOWSKI Emil 601CROSSELITE_TEAMPRUSZCZ GDAŃSKI12:00 - OPEN7302:43:56.0002:44:00.25+01:34:5020:292.9
452NAYDANOVA Irenn 396CROSSELITE_TEAMWARSZAWA12:00 - OPEN7402:43:57.6502:44:00.85+01:34:5120:292.9
453JONATOWSKI Tomasz 208STRZELINO13:00 - OPEN4902:44:12.0502:44:15.70+01:35:0620:312.9
454SZUMACHER Marta 578PELPLIN11:30 - OPEN7402:44:11.4002:44:17.30+01:35:0720:312.9
455MOŻDŻEŃ Anna 385BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMKOSZALIN10:30 - OPEN9002:44:36.7002:44:46.50+01:35:3620:342.9
456KWIATKOWSKA Alicja 315BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSK10:30 - OPEN9102:44:37.0002:44:47.40+01:35:3720:342.9
457KUPREWICZ Grzegorz 311STAROGARD GDAŃSKI11:30 - OPEN7502:45:49.1502:45:54.35+01:36:4420:432.9
458ZASOWSKI Artur 666CP SP USTKASŁUPSK10:30 - OPEN9202:45:49.7002:46:00.15+01:36:5020:432.9
459CLARK Elysia 69AKTYWNA FABRYKAINFO@MUDMAX.PL11:00 - OPEN7802:47:07.4002:47:12.05+01:38:0220:532.9
460PIETRYSZAK Daniel 437DRINK TEAMŚWIDNICA11:30 - OPEN7602:47:18.2002:47:22.05+01:38:1220:542.9
461GALIŃSKI Artur 131DRINK TEAMZIELONA GÓRA11:30 - OPEN7702:47:22.4002:47:26.80+01:38:1720:552.9
462PIWOWARSKA Monika 446VACUACTIVGYMŁOSINOSŁUPSK13:00 - OPEN5002:47:35.6002:47:43.75+01:38:3420:562.9
463WYCZYŃSKA Paula 662CROSSELITE_TEAMTCZEW12:00 - OPEN7502:47:43.5002:47:46.15+01:38:3620:582.9
464ŻURAWSKA Marta 686CROSSELITE_TEAMGRUDZIĄDZ12:00 - OPEN7602:47:44.0502:47:46.35+01:38:3620:582.9
465KAMIŃSKI Witold 227STOPA SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKA11:00 - OPEN7902:48:39.1002:48:47.95+01:39:3821:042.8
466KUBICA Katarzyna 301USTKA11:00 - OPEN8002:48:40.3502:48:48.05+01:39:3821:052.8
467KUBICA Agnieszka 300SŁUPSK11:00 - OPEN8102:48:40.8502:48:48.35+01:39:3821:052.8
468JERECZEK Daniela 203MIASTKO11:00 - OPEN8202:49:15.0502:49:26.15+01:40:1621:092.8
469GRUŻEWSKA Martyna 161AKTYWNA FABRYKASŁUPSK11:00 - OPEN8302:49:22.2502:49:26.90+01:40:1721:102.8
470BIJOK Małgorzata 24VACUACTIVGYMŁOSINOKOBYLNICA13:00 - OPEN5102:49:30.4002:49:39.30+01:40:2921:112.8
471JAKOSALEM Paul 190AKTYWNA FABRYKAINFO@MUDMAX.PL11:00 - OPEN8402:49:39.4502:49:44.20+01:40:3421:122.8
472ŁEPSKI Adam 347AKTYWNA FABRYKASIEMIANICE11:00 - OPEN8502:49:39.7502:49:44.20+01:40:3421:122.8
473BONDARENKO Krystian 33AKTYWNA FABRYKASŁUPSK11:00 - OPEN8602:49:45.6502:49:50.50+01:40:4021:132.8
474PACYNO Aleksandra 414WARSZAWA10:30 - OPEN9302:49:49.2502:49:54.95+01:40:4521:132.8
475PRUS Maciej 461WARSZAWA10:30 - OPEN9402:49:49.7502:49:55.40+01:40:4521:132.8
476WISZOWATA Monika 644VACUACTIVGYMŁOSINOŁOSINO13:00 - OPEN5202:49:58.5502:50:06.70+01:40:5721:142.8
477SZYMAŃSKA Anna 589DARŁOWP11:30 - OPEN7802:50:08.0002:50:18.40+01:41:0821:162.8
478SPRAWKA Magdalena 532DARŁOWO11:30 - OPEN7902:50:11.0002:50:20.50+01:41:1021:162.8
479RATAJCZYK Robert 481SIANÓW11:30 - OPEN8002:50:12.3502:50:22.00+01:41:1221:162.8
480RODRIQUEZ Marisol 489AKTYWNA FABRYKAINFO@MUDMAX.PL11:00 - OPEN8702:50:23.5502:50:28.95+01:41:1921:172.8
481STOKES Erick 542AKTYWNA FABRYKAINFO@MUDMAX.PL11:00 - OPEN8802:50:24.5002:50:29.45+01:41:1921:182.8
482LESZCZYŃSKI Łukasz 325AŚNAEBAEMSŁUPSK12:30 - OPEN6302:50:41.4002:50:47.35+01:41:3721:202.8
483GAJA Krzysztof 129WŚCIEKLIZNA GG+GRYFICE12:00 - OPEN7702:51:01.8002:51:09.85+01:42:0021:222.8
484GRYNIUK Sebastian 163DARŁOWO11:30 - OPEN8102:51:08.0002:51:17.25+01:42:0721:232.8
485KOPIJ Julianna 259GŁÓWCZYCE12:30 - OPEN6402:51:25.4002:51:30.85+01:42:2121:252.8
486PAŁUCKA Patrycja 417GŁÓWCZYCE12:30 - OPEN6502:51:30.2002:51:35.95+01:42:2621:262.8
487ZYGOWSKA Paulina 680SŁUPSK12:30 - OPEN6602:51:45.4002:51:50.35+01:42:4021:282.8
488KOTOWSKI Konrad 273RAMSGATE10:15 - MASTER2302:52:02.0502:52:06.50+01:42:5621:302.8
489WŁODARCZYK Piotr 650KOŁOBRZEG10:15 - MASTER2402:52:05.8502:52:10.90+01:43:0121:302.8
490JAGODZIŃSKI Damian 189GDAŃSK11:30 - OPEN8202:52:24.5002:52:27.45+01:43:1721:332.8
491HERNIK Patryk 178VACUACTIVGYMŁOSINOSŁUPSK13:00 - OPEN5302:52:19.5002:52:27.75+01:43:1821:322.8
492SZYLKA Justyna 586KOWALE11:30 - OPEN8302:52:25.7502:52:28.50+01:43:1821:332.8
493WOJEWSKA Natalia 653GDYNIA12:00 - OPEN7802:53:11.1002:53:17.30+01:44:0721:382.8
494DOBRUCKA Aleksandra 98GŁÓWCZYCE12:30 - OPEN6702:53:14.7502:53:20.70+01:44:1121:392.8
495SOCHA Aleksandra 527SZCZECIN12:00 - OPEN7902:54:22.0002:54:27.75+01:45:1821:472.8
496CHMIELEWSKI Przemysław 52SZCZECIN12:00 - OPEN8002:54:22.1502:54:28.15+01:45:1821:472.8
497KALKOWSKI Piotr 226SADLINKI11:30 - OPEN8402:54:33.8002:54:37.50+01:45:2721:492.7
498KOZIOL Monika 283SADLINKI11:30 - OPEN8502:54:34.1502:54:38.75+01:45:2921:492.7
499KALKOWSKA Elżbieta 225SADLINKI11:30 - OPEN8602:54:35.5002:54:39.00+01:45:2921:492.7
500FRAGEL Damian 123GARDEJA11:30 - OPEN8702:54:44.7002:54:48.70+01:45:3921:502.7
501WILK Damian 641SADLINKI11:30 - OPEN8802:54:28.4502:54:48.95+01:45:3921:482.8
502SIEKLICKA Marzena 505UJAZD11:00 - OPEN8902:54:52.8502:54:59.55+01:45:5021:512.7
503KMIECIK Marcin 246MALUTKI TEAMZORY10:30 - OPEN9502:55:07.3002:55:12.05+01:46:0221:532.7
504STĘPIEŃ Katarzyna 541STUDZIENICE12:30 - OPEN6802:55:11.4002:55:21.45+01:46:1121:532.7
505SZYCA Renata 583POMYSK WIELKI12:30 - OPEN6902:55:24.0002:55:34.65+01:46:2521:552.7
506SZYCA Kazimierz 585POMYSK WIELKI12:30 - OPEN7002:55:25.7002:55:36.45+01:46:2621:552.7
507PIEKARSKA Aneta 433KWAKOWO11:00 - OPEN9002:55:30.4002:55:37.25+01:46:2721:562.7
508CICHOSZ Michał 62BYTÓW12:30 - OPEN7102:55:28.0002:55:38.45+01:46:2821:562.7
509ŁUKACZYK Sylwia 350KRUSZYNA11:00 - OPEN9102:55:33.5502:55:39.75+01:46:3021:562.7
510ZBOROWSKI Maciej 669POMYSK WIELKI12:30 - OPEN7202:55:34.7502:55:44.20+01:46:3421:562.7
511SZYCA Karolina 584POMYSK WIELKI12:30 - OPEN7302:55:37.3002:55:46.70+01:46:3721:572.7
512MIŁEK Monika 375BOBOLICE11:00 - OPEN9202:55:43.1502:55:50.10+01:46:4021:582.7
513TEREFENKO Damian 602SŁUPSK12:00 - OPEN8102:55:43.6002:55:50.30+01:46:4021:582.7
514WŁOSZCZYŃSKI Radosław 651SŁUPSK12:30 - OPEN7402:55:32.7502:55:53.85+01:46:4421:562.7
515BOCIANOWSKI Bartosz 28GDAŃSK12:30 - OPEN7502:55:51.7502:55:59.65+01:46:5021:592.7
516BOCIANOWSKA Justyna 27GDAŃSK12:30 - OPEN7602:55:54.2002:56:02.10+01:46:5221:592.7
517KOSZYCKI Tomasz 270SŁUPSK12:30 - OPEN7702:55:51.5002:56:03.35+01:46:5321:592.7
518JURKIEWICZ Ryszard 212SADLINKI11:30 - OPEN8902:56:11.8002:56:32.60+01:47:2322:012.7
519SIENKIEWICZ Patryk 509VACUACTIVGYMŁOSINOŁOSINO13:00 - OPEN5402:57:06.2502:57:14.70+01:48:0522:082.7
520KARWASZ Krzysztof 236KOBYLNICA11:00 - OPEN9302:57:41.3502:57:47.85+01:48:3822:122.7
521WICA Zuzanna 630POMYSK WIELKI12:30 - OPEN7802:58:05.3502:58:14.55+01:49:0522:152.7
522WICA Jola 628POMYSK WIELKI12:30 - OPEN7902:58:05.9002:58:15.10+01:49:0522:152.7
523WICA Janusz 629POMYSK WIELKI12:30 - OPEN8002:58:06.3002:58:16.15+01:49:0622:152.7
524WICA Szymon 631POMYSK WIELKI12:30 - OPEN8102:58:08.7002:58:17.25+01:49:0722:162.7
525SZYCA Kacper 582POMYSK WIELKI12:30 - OPEN8202:58:09.2002:58:18.00+01:49:0822:162.7
526PIETROWSKA-ŚNIEGULA Aneta 436VACUACTIVGYMŁOSINOSŁUPSK13:00 - OPEN5502:59:22.6002:59:29.55+01:50:2022:252.7
527USTIANOWSKI Wojciech 613JW 1223KOSZALIN11:00 - OPEN9402:59:53.1002:59:58.55+01:50:4922:292.7
528PILARSKI Krzysztof 441JW 1223KOSZALIN11:00 - OPEN9502:59:52.5502:59:59.05+01:50:4922:292.7
529WOŹNIAK Damian 659JW 1223KOSZALIN11:00 - OPEN9602:59:54.2502:59:59.85+01:50:5022:292.7
530PILARSKA Małgorzata 440JW 1223KOSZALIN11:00 - OPEN9702:59:54.1003:00:00.15+01:50:5022:292.7
531GALICKA Magdalena 456KOSZALIN11:00 - OPEN9802:59:54.3503:00:00.60+01:50:5122:292.7
532WIŚNIEWSKI Krzysztof 645PRZEPIÓRCZA FARMAMIASTKO11:30 - OPEN9003:00:28.9003:00:36.55+01:51:2722:332.7
533TARAS Michał 599PRZEPIÓRCZA FARMABYTÓW11:30 - OPEN9103:00:29.1503:00:37.00+01:51:2722:332.7
534PIĄTKOWSKI Emil 430PRZEPIÓRCZA FARMAMIASTKO11:30 - OPEN9203:00:31.6003:00:38.85+01:51:2922:332.7
535KOWIESKI Paweł 281SŁUPSK11:00 - OPEN9903:00:34.8503:00:43.40+01:51:3322:342.7
536KOWIESKA Małgorzata 280SŁUPSK11:00 - OPEN10003:00:35.2503:00:43.45+01:51:3322:342.7
537MOŻDŻER Jakub 386SZCZECIN11:00 - OPEN10103:00:35.1503:00:43.70+01:51:3422:342.7
538FURSEWICZ Katarzyna 127VACUACTIVGYMŁOSINOSIEMIANICE13:00 - OPEN5603:00:34.9003:00:44.75+01:51:3522:342.7
539ZEGA-BIEGAŃSKA Ania 670VACUACTIVGYMŁOSINOSŁUPSK13:00 - OPEN5703:00:44.5503:00:55.45+01:51:4522:352.7
540BIEGAŃSKI Paweł 18VACUACTIVGYMŁOSINOSŁUPSK13:00 - OPEN5803:00:54.9003:01:05.90+01:51:5622:362.7
541SZUMNA Dorota 579GRUPA ELITARNA BALTO SŁUPSK11:30 - OPEN9303:01:46.1003:01:54.65+01:52:4522:432.6
542CZARNIAK Barbara 77GRUPA ELITARNA BALTO SŁUPSK11:30 - OPEN9403:01:47.3003:01:56.85+01:52:4722:432.6
543SZPILER Aleksandra 571KOSZALIN11:00 - OPEN10203:02:45.6003:02:52.40+01:53:4222:502.6
544RUSZCZYŃSKA Karolina 492VACUACTIVGYMŁOSINOSŁUPSK13:00 - OPEN5903:02:52.9003:03:00.65+01:53:5122:512.6
545BOCK Maciej 29VACUACTIVGYMŁOSINOTYCHOWO13:00 - OPEN6003:02:53.9003:03:01.45+01:53:5122:512.6
546FURSEWICZ Bartłomiej 126VACUACTIVGYMŁOSINOSIEMIANICE13:00 - OPEN6103:02:55.7003:03:06.15+01:53:5622:522.6
547SZPILER Krzysztof 572JW 1223KOSZALIN11:00 - OPEN10303:03:39.2503:03:46.55+01:54:3722:572.6
548JANKIEWICZ Agnieszka 196VACUACTIVGYMŁOSINOSŁUPSK13:00 - OPEN6203:04:06.9503:04:16.15+01:55:0623:002.6
549LEWANDOWSKI Mirosław 330VACUACTIVGYMŁOSINOSŁUPSK13:00 - OPEN6303:04:19.7503:04:30.65+01:55:2123:022.6
550ŚLĘZAK Tomasz 597WARSZAWA12:00 - OPEN8203:05:03.1503:05:03.15+01:55:5323:072.6
551KRÓL Artur 292KOSZALIN12:00 - OPEN8303:05:00.4503:05:03.15+01:55:5323:072.6
552CZUBA Iza 83WARSZAWA12:00 - OPEN8403:05:03.2503:05:03.25+01:55:5323:072.6
553BIELAK Marcelina 19KOSZALIN12:00 - OPEN8503:05:01.0503:05:03.25+01:55:5323:072.6
554KNAP Marta 251VACUACTIVGYMŁOSINOSŁUPSK13:00 - OPEN6403:04:54.7503:05:03.35+01:55:5323:062.6
555RADZIUK Michał 476VACUACTIVGYMŁOSINOTYCHOWO13:00 - OPEN6503:05:00.0503:05:07.10+01:55:5723:072.6
556ŻULIŃSKA Wioletta 685VACUACTIVGYMŁOSINOKOBYLNICA13:00 - OPEN6603:05:00.5003:05:10.25+01:56:0023:072.6
557RUSZCZYŃSKA-PLUTA Kinga 493VACUACTIVGYMŁOSINOSŁUPSK13:00 - OPEN6703:05:02.3503:05:12.05+01:56:0223:072.6
558PLUTA Marcin 448VACUACTIVGYMŁOSINOSŁUPSK13:00 - OPEN6803:05:06.1503:05:15.10+01:56:0523:082.6
559STACHOWSKA-PIANKA Kamila 534VACUACTIVGYMŁOSINOSŁUPSK13:00 - OPEN6903:05:07.7503:05:16.20+01:56:0623:082.6
560KORUS Marcin 265VACUACTIVGYMŁOSINOSIEMIANICE13:00 - OPEN7003:05:12.3503:05:23.85+01:56:1423:092.6
561WIŚNIEWSKI Michał 646VACUACTIVGYMŁOSINOSŁUPSK13:00 - OPEN7103:05:44.8503:05:54.25+01:56:4423:132.6
562DYMITER Dawid 109VACUACTIVGYMŁOSINODĘBNICA KASZUBSKA13:00 - OPEN7203:05:49.2503:05:58.20+01:56:4823:132.6
563PADUSIŃSKA Marzena 415VACUACTIVGYMŁOSINOKORZYBIE13:00 - OPEN7303:05:51.2003:05:58.55+01:56:4923:132.6
564KONEFAŁ Aleksandra 258SŁUPSK10:30 - OPEN9603:05:50.9503:06:01.40+01:56:5123:132.6
565GAWRON Marzena 132SŁUPSK10:30 - OPEN9703:05:52.5003:06:02.60+01:56:5323:142.6
566MAKSYMÓW Adriana 358MIASTKO11:00 - OPEN10403:06:13.5503:06:24.80+01:57:1523:162.6
567RUSZKOWSKI Jakub 494TRZEBIELINO11:00 - OPEN10503:06:13.1503:06:25.15+01:57:1523:162.6
568BRYLOWSKA Dorota 44VACUACTIVGYMŁOSINOŁOSINO13:00 - OPEN7403:06:25.4003:06:33.40+01:57:2323:182.6
569LEŚNIAK Marcin 327VACUACTIVGYMŁOSINOŁOSINO13:00 - OPEN7503:06:24.0003:06:33.50+01:57:2323:182.6
570GIERKE Anna 139VACUACTIVGYMŁOSINOSIEMIANICE13:00 - OPEN7603:06:30.2503:06:36.55+01:57:2723:182.6
571KORUS Justyna 264VACUACTIVGYMŁOSINOSIEMIANICE13:00 - OPEN7703:06:26.7503:06:37.35+01:57:2723:182.6
572KURAN Natalia 312VACUACTIVGYMŁOSINOSŁUPSK13:00 - OPEN7803:06:29.3503:06:38.00+01:57:2823:182.6
573KNAP Paweł 252VACUACTIVGYMŁOSINOSŁUPSK13:00 - OPEN7903:06:28.2003:06:38.70+01:57:2923:182.6
574JASIK Agnieszka 201VACUACTIVGYMŁOSINOŁOSINO13:00 - OPEN8003:06:31.0503:06:39.35+01:57:2923:182.6
575MARYNIUK Daniel 366MOSTY12:00 - OPEN8603:06:46.6003:06:54.05+01:57:4423:202.6
576MARCZEWSKI Dawid 363VACUACTIVGYMŁOSINOSŁUPSK13:00 - OPEN8103:06:58.0003:06:58.00+01:57:4823:222.6
577KOS Krystian 266CP SP USTKAKOBYLNICA10:30 - OPEN9803:06:50.0503:06:59.60+01:57:5023:212.6
578GRZEGORCZYK Natalia 164GRUPA ELITARNA BALTO USTKA11:30 - OPEN9503:07:15.4503:07:23.60+01:58:1423:242.6
579KORNELUK Barbara 262GRUPA ELITARNA BALTO SŁUPSK11:30 - OPEN9603:07:18.0503:07:27.55+01:58:1823:242.6
580BĄK Karolina 12MOSTY12:00 - OPEN8703:07:21.6003:07:29.15+01:58:1923:252.6
581CIĄPALA Jaroslaw 59WEJHEROWO11:30 - OPEN9703:07:30.7003:07:38.35+01:58:2823:262.6
582CIĄPAŁA Andrzej 60WEJHEROWO11:30 - OPEN9803:07:31.5003:07:38.65+01:58:2923:262.6
583KLEJDYSZ Emilia 69111:30 - OPEN9903:07:31.0503:07:38.70+01:58:2923:262.6
584KLEJDYSZ Roksana 241WEJHEROWO11:30 - OPEN10003:07:31.9003:07:39.00+01:58:2923:262.6
585LANGOWSKA Beata 321CP SP USTKASŁAWNO10:30 - OPEN9903:07:53.9003:08:02.65+01:58:5323:292.6
586SOKOLOWSKA Magdalena 528FIGHTING FALCONSGDAŃSK13:00 - OPEN8203:08:32.0003:08:40.15+01:59:3023:342.5
587ŁOPUSZAŃSKI Piotr 698GDAŃSK13:00 - OPEN8303:08:37.4503:08:43.00+01:59:3323:342.5
588JANKOWSKI Paweł 197GDAŃSK10:30 - OPEN10003:09:10.5503:09:20.15+02:00:1023:382.5
589LITWIN Karolina 336DECATHLON SŁUPSKGŁÓWCZYCE10:30 - OPEN10103:09:13.1003:09:22.15+02:00:1223:392.5
590KUNA Dagmara 308DECATHLON SŁUPSKSŁUPSK10:30 - OPEN10203:09:14.7003:09:23.75+02:00:1423:392.5
591BOCZKOWSKA Agnieszka 30BŁOTNE ŚLIMAKIKOBYLNICA10:30 - OPEN10303:09:18.9503:09:27.85+02:00:1823:392.5
592WALC Mariusz 616GDAŃSK10:30 - OPEN10403:10:45.7503:10:56.30+02:01:4623:502.5
593BIEŃ Michał 22FIGHTING FALCONSELBLĄG13:00 - OPEN8403:12:47.2003:12:55.05+02:03:4524:062.5
594LACHOWSKI Rafał 319FIGHTING FALCONSELBLĄG13:00 - OPEN8503:12:49.0503:12:56.40+02:03:4624:062.5
595DANYŁÓW Maciek 89GDAŃSK10:30 - OPEN10503:14:52.7003:15:03.75+02:05:5424:212.5
596KUPIŃSKA Marta 310SŁUPSK11:30 - OPEN10103:16:39.2503:16:45.65+02:07:3624:342.4
597BIENIAS Konrad 21WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY W PŁOCKUPŁOCK11:30 - OPEN10203:16:39.5003:16:45.75+02:07:3624:342.4
598KOPIŃSKI Patryk 260KAMIEŃ POMORSKI13:00 - OPEN8603:22:21.5503:22:26.35+02:13:1625:172.4
599FABIJAŃSKA Jolanta 114MIĘDZYWODZIE13:00 - OPEN8703:24:01.6503:24:06.45+02:14:5625:302.4
600GRABOWSKA Joanna 151HOTELE NADMORSKIEKOŁOBRZEG13:00 - OPEN8803:26:09.2503:26:14.70+02:17:0525:462.3
601KOSZYKOWSKA Anna 271HOTELE NADMORSKIEKOSZALIN13:00 - OPEN8903:41:33.0503:41:38.85+02:32:2927:412.2
602SZYMAŃSKA Haneczka 590HOTELE NADMORSKIEDARŁOWO13:00 - OPEN9003:41:39.0503:41:44.30+02:32:3427:422.2
603JABŁOŃSKA Joanna 187HOTELE NADMORSKIESOLEC KUJAWSKI13:00 - OPEN9103:41:58.7003:42:05.20+02:32:5527:442.2
604SZYMAŃSKI Grzegorz 593HOTELE NADMORSKIEDARŁOWO13:00 - OPEN9203:43:17.4503:43:23.80+02:34:1427:542.1
605MĘTRAK Sabina 371HOTELE NADMORSKIEDARŁOWO13:00 - OPEN9303:43:16.8003:43:24.05+02:34:1427:542.1
606STRÓŻYNA Michał 547HOTELE NADMORSKIEUSTRONIE MORSKIE13:00 - OPEN9403:43:18.7503:43:25.45+02:34:1527:542.1
DUL Justyna 107MALUTKI TEAMZORY10:30 - OPEN DNF DNF--
KUJAWA Małgorzata 302OLSZTYN13:00 - OPEN DNF DNF--
HINC Iwona 179ŻUKOWO-BORKOWO12:00 - OPEN DNF DNF--
CHILOŃSKI Tomek 49WODNICA12:30 - OPEN DNF DNF--
SZULCEK Patryk 575BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMLINIA12:00 - OPEN DNF DNF--
LIPCZŃSKI Włodzimierz 334INTER-METALKOSZALIN11:30 - OPEN DNF DNF--
KANTOR Tomasz 230TRENER24H.COM.PLIZDEBNO KOŚCIELNE10:15 - MASTER DNF DNF--
ZIELIŃSKA Kinga 672CROSSELITE_TEAMELBLĄG12:00 - OPEN DNF DNF--
SZABLEWSKI Sławomir 559BAU TEAM POLANDGDYNIA13:05 - OPEN DNF DNF--
Znaleziono 615 wynik(ów)