MUD MAX DOLINA CHARLOTTY

Organizator:
Tourtrend sp. z o.o.
Data:
2018-10-13
Miejsce:
Dolina Charlotty
Dystans:
8 km
Zgłoszonych:
618
Wystartowało:
556
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
554
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaFalaCzas startu
   
1ZIARKO Renata 192CPSPUSTKAKobiety Openfala 10:3000:00:00
2KOTARSKA Ewa 380Fabryka Zdrowia BytówBYTÓWKobiety Openfala 11:3000:00:00
3STEFAŃSKA Magdalena 409SŁUPSKKobiety Openfala 11:3000:00:00
4MIKLASIŃSKA Izabela 414SŁUPSKKobiety Openfala 11:3000:00:00
5ORZECHOWSKA Monika 565climatronixKWIDZYNKobiety Openfala 12:3000:00:00
6SAWICZ-ŁUŃSKA Emilia 85ZŁOTÓWKobiety Openfala 10:3000:00:01
7BRODZIK Ewa 273BYTÓWKobiety Openfala 10:3000:00:01
8GÓLCZ Katarzyna 274ŻNINKobiety Openfala 10:3000:00:01
9POŁUMACKANYCZ Małgorzata 404KOSZALINKobiety Openfala 9:3000:00:01
10BURCZAK Katarzyna 109BĘDZINOKobiety Openfala 12:0000:00:01
11BORKOWSKA Marta 509Szczecińscy sportowcySZCZECINKobiety Openfala 11:3000:00:01
12MORAWSKA Anna 11DARŁOWOKobiety Openfala 10:3000:00:02
13ADAMKIEWICZ Monika 33WYBITE JEDYNKIKONINKobiety Openfala 9:3000:00:02
14OBUCHOWSKA Agnieszka 6GDAŃSKKobiety Openfala 11:0000:00:02
15TYRKA Małgorzata 30KĘPICEKobiety Openfala 10:3000:00:02
16WINDORPSKA Aldona 351WARSZAWAKobiety Openfala 9:3000:00:02
17KNAFEL Katarzyna 36WYBITE JEDYNKISTARE MIASTOKobiety Openfala 9:3000:00:02
18GNIOTA Lidia 378Fabryka Zdrowia BytówBYTÓWKobiety Openfala 11:3000:00:02
19JERECZEK Joanna 383Fabryka Zdrowia BytówSULĘCZYNOKobiety Openfala 11:3000:00:02
20CHWARZYNSKA Aldona 512Fabryka Zdrowia BytówBYTOWKobiety Openfala 11:3000:00:02
21PASZEK Agata 139WYBITE JEDYNKIKONINKobiety Openfala 9:3000:00:02
22HARBUTIAK Monika 581DARŁOWOKobiety Openfala 10:3000:00:02
23KOWALSKA Natalia 609GDAŃSKKobiety Openfala 10:3000:00:02
24PODLEWSKA Hanna 610RATOWNIK MEDYCZNYKOBYLNICAKobiety Openfala 9:3000:00:02
25GRZONKOWSKA Anna 585BYDGOSZCZKobiety Openfala 12:0000:00:02
26KLAMAN Katarzyna 379Fabryka Zdrowia BytówPARCHOWOKobiety Openfala 11:3000:00:02
27BAKUŁA Patrycja 562climatronixSADLINKIKobiety Openfala 11:3000:00:02
28BANASZEWSKS Barbara 7GDAŃSKKobiety Openfala 11:0000:00:03
29SZCZEBLEWSKA Weronika 189WARSZAWAKobiety Openfala 10:3000:00:03
30ADAMCZYK Małgorzata 292KOŁCZYGŁOWYKobiety Openfala 10:3000:00:03
31ŚNIEGULSKA Agnieszka 29KĘPICEKobiety Openfala 10:3000:00:03
32BANASIAK Magda 322Nadmorski łykend składTYMIENKobiety Openfala 9:3000:00:03
33KUCZKOWSKA Aneta 40Fabryka ZdrowiaNAKLAKobiety Openfala 11:3000:00:03
34KUBLAS Magdalena 41Fabryka ZdrowiaNAKLAKobiety Openfala 11:3000:00:03
35ZIELONKA Monika 386Fabryka Zdrowia BytówPOMYSK WIELKIKobiety Openfala 11:3000:00:03
36KORZENIOWSKA Ewa 4208. Koszaliński Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALINKobiety Openfala 9:3000:00:03
37WRYK Kamila 438SKARSZEWYKobiety Openfala 11:3000:00:03
38ZIOMEK Maja 451Meden-Inmed Sports TeamKOSZALINKobiety Openfala 12:0000:00:03
39SZYMAŃSKA Jolanta 463MOSTYKobiety Openfala 12:0000:00:03
40SADOŃ Karolina 520Fabryka Zdrowia BytówBYTÓWKobiety Openfala 11:3000:00:03
41FORC Julia 580RATOWNIK MEDYCZNYTYCHOWOKobiety Openfala 9:3000:00:03
42DAWIDOWICZ Natalia 550SŁUPSKKobiety Openfala 12:0000:00:03
43STENCEL Angelika 116REDAKobiety Openfala 12:3000:00:03
44BRZÓZKA Klaudia 73Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk LęborkLĘBORKKobiety Openfala 12:0000:00:03
44GÓRECKA Magda 57Lęborski Klub Biegaczy im. Braci PetkSIEMIROWICEKobiety Openfala 12:0000:00:03
46TOMPOROWSKA Sylwia 153BaywatchLUBOŃKobiety Openfala 11:0000:00:03
47NALEWSKA Katarzyna 561climatronixSADLINKIKobiety Openfala 11:3000:00:03
48KALKOWSKA Elżbieta 557climatronixSADLINKIKobiety Openfala 11:3000:00:03
49MAKOWSKA Weronika 560climatronixSADLINKIKobiety Openfala 11:3000:00:03
50WESOŁOWSKA Martyna 148BaywatchWILCZYNKobiety Openfala 11:0000:00:04
51KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna 296USB UstkaUSTKAKobiety Openfala 9:3000:00:04
52SKOCZYŃSKA Renata 21USB UstkaUSTKAKobiety Openfala 9:3000:00:04
53PELA Hanna 547USB UstkaWODNICAKobiety Openfala 9:3000:00:04
54CZAJKOWSKA-JEŻAK Agata 308USB UstkaOTWOCKKobiety Openfala 9:3000:00:04
55GRZMIL Marzena 320Nadmorski łykend składTYMIEŃKobiety Openfala 9:3000:00:04
56BOSA Monika 321Nadmorski łykend składTYMIEŃKobiety Openfala 9:3000:00:04
57BOCZKOWSKA Agnieszka 327W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAKOBYLNICAKobiety Openfala 9:3000:00:04
58BOGUSŁAWSKA Agnieszka 355Aktywna FabrykaSŁUPSKKobiety Openfala 9:3000:00:04
59BRYZA Dominika 360Aktywna FabrykaSŁUPSKKobiety Openfala 10:3000:00:04
60JELESZUK Basia 375Grupa LUZAKÓWMIĘDZYRZEC PODLASKIKobiety Openfala 11:3000:00:04
61SMURAGA Paulina 382PMGŁÓWCZYCEKobiety Openfala 11:3000:00:04
62SZCZODROWSKA Marta 423CrossEliteSKARSZEWYKobiety Openfala 11:3000:00:04
63ŁAWICKA Iza 80BYDGOSZCZKobiety Openfala 11:3000:00:04
64KUCHTA Emilia 440CrossEliteFRANKKobiety Openfala 11:3000:00:04
65STURMA Ewa 94Aktywna FabrykaWĄGROWIECKobiety Openfala 10:3000:00:04
66TOMPOROWSKA Oliwia 479BaywatchLUBOŃKobiety Openfala 11:0000:00:04
67JUSZCZAK Kasia 99ŁOBEZKobiety Openfala 12:3000:00:04
68RESZKE Paulina 376SLUPSKKobiety Openfala 11:3000:00:04
69ULANOWSKA Karolina 407BIAŁOGARDKobiety Openfala 12:0000:00:04
70TOMASZEWSKA Dorota 78lBIAŁOGARDKobiety Openfala 12:0000:00:04
71KOŚLAK Małgorzata 474BIAŁOGARDKobiety Openfala 12:0000:00:04
72RAK Katarzyna 457BIAŁOGARDKobiety Openfala 12:0000:00:04
72JUTRZENKA Agnieszka 415BIAŁOGARDKobiety Openfala 12:0000:00:04
74OBUCHOWICZ Katarzyna 494SŁUPSKKobiety Openfala 12:3000:00:04
75PUZDROWSKA Ania 56Lęborski Klub Biegaczy im. Braci PetkSIEMIROWICEKobiety Openfala 12:0000:00:04
76DUDALSKA -LISNYJ Karolina 574climatronixKWIDZYNKobiety Openfala 11:3000:00:04
77MASZUDZIŃSKA Oliwia 572climatronixGARDEJAKobiety Openfala 11:3000:00:04
78DYMEK Mirella 108MYŚLIBÓRZKobiety Openfala 12:3000:00:04
79AKSAMIT Agnieszka 118DZIERŻONIÓWKobiety Openfala 12:3000:00:04
80ŁUKACZYK Sylwia 217KOBYLNICAKobiety Openfala 11:0000:00:05
81SŁONIEWSKA Monika 144GDYNIAKobiety Openfala 10:0000:00:05
82GAWROŃSKA Weronika 160Wolf TeamBIAŁAKobiety Openfala 10:0000:00:05
83GODAWA Aleksandra 124Wolf TeamTRZCIANKAKobiety Openfala 10:0000:00:05
84SIECIŃSKA Emila 22USB UstkaUSTKAKobiety Openfala 9:3000:00:05
85SZUMIELEWICZ Kinga 307BigYellowFoot Adventure TeamGDAŃSKKobiety Openfala 10:3000:00:05
86GRABARCZYK Małgorzata 314OSP BukówkaSŁUPSKKobiety Openfala 9:3000:00:05
87LUZAK Ola 424MIELNOKobiety Openfala 11:3000:00:05
88ŻUKOWSKA-MATUS Ewa 88TRZCIANKAKobiety Openfala 10:0000:00:05
89SARAMAK Agnieszka 501Nadmorski łykend składSMIECHÓWKobiety Openfala 9:3000:00:05
90SARNOWSKA-GRACZ Kinga 53STAROGARD GDANSKIKobiety Openfala 11:3000:00:05
91WTULICH Agnieszka 576ColorfitTCZEWKobiety Openfala 11:0000:00:05
92WTULICH Klaudia 577ColorfitTCZEWKobiety Openfala 11:0000:00:05
93GOŁGOWSKA Małgorzata 548USB UstkaUSTKAKobiety Openfala 9:3000:00:05
94ZWOLIŃSKA Agnieszka 591USB UstkaUSTKAKobiety Openfala 9:3000:00:05
95JOSKOWSKA Ewelina 525PUCKKobiety Openfala 12:0000:00:05
96PAŁASZEWSKA Karolina 477GOŚCINOKobiety Openfala 12:3000:00:05
97SZADZIEWSKA Celina 456BIAŁOGARDKobiety Openfala 12:0000:00:05
98SUCHODOLSKA Barbara 455BIAŁOGARDKobiety Openfala 12:0000:00:05
99STELMACH Ewelina 426BIAŁOGARDKobiety Openfala 12:0000:00:05
100CIUĆKA Anna 135BŁOTNIAKI KOSZALINKOSZALINKobiety Openfala 12:0000:00:05
101KLIMKIEWICZ Beata 555GDYNIAKobiety Openfala 12:0000:00:05
102PAWSKA WOJCIECHOWSKA Arleta 410SZCZECINKobiety Openfala 11:3000:00:05
103SAWICKA - WERS Urszula 533DRZONOWOKobiety Openfala 12:3000:00:05
104WESOŁOWSKA Edyta 150BaywatchWILCZYNKobiety Openfala 11:0000:00:06
105CZERWIŃSKA-HARĘZIAK Milena 170CKB SłupskSIEMIANICEKobiety Openfala 10:0000:00:06
106PAWLIK Joanna 182GDAŃSKKobiety Openfala 10:0000:00:06
107WAGNER Paulina 190CPSPUSTKAKobiety Openfala 10:3000:00:06
108MAKSYMÓW Adriana 279Family TimeMIASTKOKobiety Openfala 10:3000:00:06
109PACAN .mira 287Świat Płytek u KryspinaBYTÓWKobiety Openfala 10:3000:00:06
110FRANKIEWICZ Marcelina 316OSP BukówkaSŁUPSKKobiety Openfala 9:3000:00:06
111FRANKIEWICZ Karolina 319OSP BukówkaSŁUPSKKobiety Openfala 9:3000:00:06
112WOJCIECHOWSKA Joanna 350Czarne SercaWARSZAWAKobiety Openfala 11:3000:00:06
113OLEWCZYŃSKA Maria 393Elektryk WejherowoGDAŃSKKobiety Openfala 12:0000:00:06
114KOPIJ Julianna 95#sągorsiGŁÓWCZYCEKobiety Openfala 10:0000:00:06
115SZWANKOWSKA Ewa 191USTKAKobiety Openfala 10:3000:00:06
116WIECZOREK Klaudia 677Kobiety Openfala 10:0000:00:06
117MUCHA Marcela 519DĘBNICA KASZUBSKAKobiety Openfala 12:3000:00:06
118ZĄBEK Kinga 180Szkoła Genialnego ŻółwiaGDAŃSKKobiety Openfala 11:0000:00:06
119BRODACKA Katarzyna 86SŁUPSKKobiety Openfala 12:0000:00:06
120FIRKOWSKA Patrycja 607Aktywna FabrykaSIEMIANICEKobiety Openfala 11:3000:00:06
121KLIMCZAK Agnieszka 224SIEMIANICEKobiety Openfala 11:0000:00:07
122WOŹNIAK Aleksandra 332SŁUPSKKobiety Openfala 11:0000:00:07
123MIRON Katarzyna 333SŁUPSKKobiety Openfala 11:0000:00:07
124BUU Nati 391USTKAKobiety Openfala 9:3000:00:07
125STANIECKA Karolina 399SLUPSKKobiety Openfala 9:3000:00:07
126KAPUSTKA Justyna 419USTKAKobiety Openfala 9:3000:00:07
127SIENKIEWICZ Ewelina 442KOSZALINKobiety Openfala 11:3000:00:07
128IWAT Patrycja 130KOSZALINKobiety Openfala 11:0000:00:07
129RAJSZCZAK Mariola 539SIEMIANICEKobiety Openfala 10:0000:00:07
130STASIAK Katarzyna 226GŁÓWCZYCEKobiety Openfala 10:0000:00:07
131TRAJDOS Anna 588BYTÓWKobiety Openfala 10:3000:00:07
132WRZOSEK Paulina 537SŁUPSKKobiety Openfala 10:0000:00:07
133NOWAK Agnieszka 538SŁUPSKKobiety Openfala 10:0000:00:07
134POST Mariola 506KURÓWKobiety Openfala 12:3000:00:07
135GRIGORIAN Monika 146GDAŃSKKobiety Openfala 12:0000:00:07
136WIŚNIEWSKA-BANAŚ Agnieszka 389BALTOUSTKAKobiety Openfala 11:3000:00:07
137SZYNKARUK Natalia 103Team Biegowy SzczecinekBORNE SULINOWOKobiety Openfala 12:0000:00:07
138ŻYLICZ Magdalena 496SŁUPSKKobiety Openfala 12:3000:00:07
139CHAŁUBIŃSKA Kamila 524SŁUPSKKobiety Openfala 12:3000:00:07
140GAŁKA Małgorzata 263Nadmorski łykend składTYMIEŃKobiety Openfala 10:0000:00:08
141DRESLER Marzena 270SŁAWNOKobiety Openfala 11:0000:00:08
142JERECZEK Daniela 281Family TimeMIASTKOKobiety Openfala 10:3000:00:08
143NAKONIECZNA Renata 298SŁUPSKKobiety Openfala 11:0000:00:08
144SZWEDA Anna 58Morsy ZblewoSTAROGARD GDAŃSKIKobiety Openfala 11:3000:00:08
145BEDNAREK Agnieszka 59Morsy ZblewoZBLEWOKobiety Openfala 11:3000:00:08
146URBAŃSKA Małgorzata 46Elitarna Grupa BALTOSIEMIANICEKobiety Openfala 11:3000:00:08
147DZIUBA Marta 398USTKAKobiety Openfala 9:3000:00:08
148CZARNECKA Barbara 425SŁUPSKKobiety Openfala 9:3000:00:08
149WALKOWIAK Magdalena 113DEBNICA KASZUBSKAKobiety Openfala 11:0000:00:08
150KIEDROWSKA Daria 98GDYNIAKobiety Openfala 11:3000:00:08
151ŚWIACKA Diana 549SŁUPSKKobiety Openfala 10:0000:00:08
152HRYWNIAK Agnieszka 418SŁUPSKKobiety Openfala 9:3000:00:08
153URBAN Ewelina 249DĘBNICA KASZUBSKAKobiety Openfala 11:0000:00:08
154OSTROWSKA Anna 212Nadmorski łykend składTYMIEŃKobiety Openfala 10:0000:00:08
155GRZEGORCZYK Natalia 45Elitarna Grupa BALTOUSTKAKobiety Openfala 11:3000:00:08
156ZIOBRO Aśka 387GRUDZIĄDZKobiety Openfala 12:0000:00:08
157ANGOWSKA Magdalena 473DRAGACZKobiety Openfala 12:0000:00:08
158SIDOR Iza 221ŁOSOŚ T.E.A.M. / NIGHT WOLVESSŁUPSKKobiety Openfala 10:0000:00:09
159DUDA Róża 252Metalcorp TeamSŁUPSKKobiety Openfala 10:0000:00:09
160SAŁAJ Angelika 329Metalcorp TeamKOBYLNICAKobiety Openfala 10:0000:00:09
161PŁAŻALSKA Monika 343BROJCEKobiety Openfala 11:0000:00:09
162CICHA Judyta 349GRYFICEKobiety Openfala 11:0000:00:09
163LIPIŃSKA Małgorzata 353Husaria Race TeamGRYFICEKobiety Openfala 11:0000:00:09
164ROLIŃSKA Barbara 38Morsy ZblewoZBLEWOKobiety Openfala 11:3000:00:09
165JAKUBOWSKA Agnieszka 431SŁUPSKKobiety Openfala 9:3000:00:09
166OSSOWSKA Ewa 68Morsy ZblewoZBLEWOKobiety Openfala 11:3000:00:09
167WAWRZYNIAK Dorota 356GRYFICEKobiety Openfala 11:0000:00:09
168DUSZA Anna 482SIANOWKobiety Openfala 12:3000:00:09
169KOJRO Magdalena 371Elitarna Grupa BALTOSŁUPSKKobiety Openfala 11:3000:00:09
170RYCYK Dagmara 377MACHOWINOKobiety Openfala 11:3000:00:09
171PODOLAŃCZYK Magdalena 119Husaria Race TeamBORNE SULINOWOKobiety Openfala 12:0000:00:09
172BURDA Magda 516SZCZECINKobiety Openfala 12:3000:00:09
173CZERWIŃSKA Anna 219Best BeastsSŁUPSKKobiety Openfala 10:0000:00:10
174WEILAND Agnieszka 223Night WolvesSŁUPSKKobiety Openfala 10:0000:00:10
175DAWIDOWICZ Żaneta 234Best BeastsSŁUPSKKobiety Openfala 10:0000:00:10
176PŁAŻALSKA Sylwia 342Husaria Race Team GryficeBROJCEKobiety Openfala 11:0000:00:10
177WADAS Natalia 344GRYFICEKobiety Openfala 11:0000:00:10
178NIZIOŁ Małgorzata 421Best BeastsKOBYLNICAKobiety Openfala 10:0000:00:10
179PIWOWARSKA Monika 435SŁUPSKKobiety Openfala 11:0000:00:10
180KAJA Justyna 452Best BeastsSŁUPSKKobiety Openfala 10:0000:00:10
181BANASZEWSKA Monika 602Husaria Race TeamTORUŃKobiety Openfala 11:0000:00:10
182LINKOWSKA Kamila 603ŁYSOMICEKobiety Openfala 11:0000:00:10
183DORYWALSKA Agnieszka 388BALTOGRABNOKobiety Openfala 11:3000:00:10
184KORNELUK Barbara 93Stowarzyszenie Psów Użytkowych BaltoSŁUPSKKobiety Openfala 11:3000:00:10
185PISULA Katarzyna 487CZARNEKobiety Openfala 12:0000:00:10
186BROLL Wioletta 544Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEKobiety Openfala 10:0000:00:11
187BROLL Oliwia 545Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEKobiety Openfala 10:0000:00:11
188PIETROWSKA SNIEGUKA Aneta 256Vacu Active GymSLUPSKKobiety Openfala 10:3000:00:11
189KAŁUZIŃSKA Katarzyna 288Vacu Active GymSŁUPSKKobiety Openfala 10:3000:00:11
190JOPEK Anna 18Vacu Active GymKOBYLNICAKobiety Openfala 10:3000:00:11
191GLINIECKA - KLOC Aleksandra 301CowabungaSŁUPSKKobiety Openfala 11:0000:00:11
192GRUCZA Beata 362GOWIDLINOKobiety Openfala 11:0000:00:11
193GRUCZA Alicja 363GOWIDLINOKobiety Openfala 11:0000:00:11
194SZYPOSZYŃSKA Róża 411SŁUPSKKobiety Openfala 10:0000:00:11
195KUBICKA Marta 242Vacu Active GymSŁUPSKKobiety Openfala 10:3000:00:12
195SKUBIJ Paulina 244Vacu Active GymSLUPSKKobiety Openfala 10:3000:00:12
197STACHOWSKA-PIANKA Kamila 237SŁUPSKKobiety Openfala 10:3000:00:12
198JASIK Agnieszka 229Vacu Active GymŁOSINOKobiety Openfala 10:3000:00:13
199SYCHLA Monika 230Vacu Active GymŁOSINOKobiety Openfala 10:3000:00:13
200JANKIEWICZ Agnieszka 238Vacu Active GymSLUPSKKobiety Openfala 10:3000:00:13
201BIJOK Małgorzata 227KOBYLNICAKobiety Openfala 10:3000:00:14
STĘPIEŃ Klaudia 317OSP BukówkaSŁUPSKKobiety Openfala 9:30DNF
Znaleziono 202 wynik(ów)