MUD MAX DOLINA CHARLOTTY

Organizator/ Organizer:
Tourtrend sp. z o.o.
Data/ Date:
2018-10-13
Miejsce/ Place:
Dolina Charlotty
Dystans/ Distance:
8 km
Zgłoszonych/ Registered:
618
Wystartowało/ Started:
556
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
554
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Mężczyźni Open

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MFalaCzas
netto
8km
Czas
brutto
8km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SYWANYCZ Ireneusz 259GDAŃSKMężczyźni Open1M 1fala 9:3001:07:27.0001:07:28.85 8:257.1
2WILMONT Krzysztof 504CSMW USTKASLUPSKMężczyźni Open2M 2fala 9:3001:07:41.1501:07:42.65+00:00:138:277.1
3GUZ Grzegorz 75WYBITE JEDYNKIŚWIECIEMężczyźni Open3M 3fala 10:0001:08:04.1501:08:08.90+00:00:408:307.1
4ĆWIRZEŃ Marcin 157WOLF TEAMTRZCIANKAMężczyźni Open4M 4fala 10:0001:08:47.7501:08:52.20+00:01:238:367
5ZINKA Maciej 203ŁUBIANIAMężczyźni Open5M 5fala 11:0001:12:25.5001:12:27.95+00:04:599:036.6
6CZERWINSKI Maciej 357BALTIC SEALSSŁUPSKMężczyźni Open6M 6fala 9:3001:12:48.9501:12:50.10+00:05:219:066.6
7KOWALSKI Bartosz 201POSITIVE FREAKS TEAMTURZNICEMężczyźni Open7M 7fala 10:0001:15:08.7501:15:12.95+00:07:449:236.4
8STEC Jakub 606BEST BEASTSSŁUPSKMężczyźni Open8M 8fala 9:3001:15:16.0001:15:17.30+00:07:489:246.4
9SOSNOWSKI Tomasz 450KOSZALINMężczyźni Open9M 9fala 12:0001:15:48.4001:15:50.35+00:08:219:286.3
10ŁOTOCKI Rafał 158WOLF TEAMTRZCIANKAMężczyźni Open10M 10fala 10:0001:15:50.4501:15:55.25+00:08:269:286.3
11MŁYNARCZYK Dawid 552AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open11M 11fala 10:3001:15:54.8501:15:57.25+00:08:289:296.3
12RICHTER Sebastian 465WEJHEROWOMężczyźni Open12M 12fala 12:0001:16:33.2501:16:39.95+00:09:119:346.3
13KOWALSKI Józef 169PSITIVE FREAKS TEAMGRUDZIĄDZMężczyźni Open13M 13fala 10:0001:17:02.9001:17:08.00+00:09:399:376.2
14BASIUKIEWICZ Marcin 276AT-AKTYWNY TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWMężczyźni Open14M 14fala 10:0001:17:25.8501:17:30.50+00:10:019:406.2
15MROZOWSKI Przemysław 297UKS SIÓDEMKA RUMIAWEJHEROWOMężczyźni Open15M 15fala 11:0001:18:00.0001:18:01.00+00:10:329:456.2
16SZULCEK Patryk 328BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMLINIAMężczyźni Open16M 16fala 9:3001:18:09.3501:18:10.55+00:10:419:466.1
17LISIECKI Jakub 372UBOJNIAGDAŃSKMężczyźni Open17M 17fala 9:3001:18:09.2001:18:10.85+00:10:429:466.1
18BONDARENKO Krystian 553AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open18M 18fala 10:3001:18:54.2501:18:55.95+00:11:279:516.1
19WIELGAT Łukasz 295KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOMężczyźni Open19M 19fala 9:3001:20:23.4001:20:24.75+00:12:5510:026
20SŁODZIŃSKI Gabriel 55Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEMężczyźni Open20M 20fala 10:0001:20:49.7001:20:53.95+00:13:2510:065.9
21SANOCKI Kornel 503ZBYCHOWOMężczyźni Open21M 21fala 11:0001:20:52.9001:20:56.05+00:13:2710:065.9
22BOGUSŁAWSKI Tomasz 464AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open22M 22fala 10:3001:22:13.1501:22:14.90+00:14:4610:165.8
23KOCZOROWSKI Paweł 228W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAMężczyźni Open23M 23fala 9:3001:22:18.0501:22:18.05+00:14:4910:175.8
24LESZCZYŃSKI Daniel 511GOOD LUCK CLUBGDAŃSKMężczyźni Open24M 24fala 12:0001:23:03.9501:23:07.75+00:15:3810:235.8
25KARBOWSKI Sławomir 167OBORYMężczyźni Open25M 25fala 11:0001:23:06.8501:23:09.15+00:15:4010:235.8
26JURKIEWICZ Ryszard 607CLIMATRONIXSADLINKIMężczyźni Open26M 26fala 10:3001:23:48.1501:23:49.95+00:16:2110:285.7
27ROMANOWICZ Piotr 197RESKOMężczyźni Open27M 27fala 12:0001:24:58.1501:25:00.85+00:17:3210:375.6
28KUIK STUDZIŃSKI Gracjan 83JRG 2 MIASTKOBORZYSZKOWYMężczyźni Open28M 28fala 12:0001:25:43.1501:25:46.25+00:18:1710:425.6
29SZYCA Klaudiusz 338JRG 2 MIASTKOLIPNICAMężczyźni Open29M 29fala 12:0001:25:58.3501:26:00.30+00:18:3110:445.6
30ZABOROWSKI Mateusz 556AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open30M 30fala 10:3001:26:17.0001:26:17.00+00:18:4810:475.6
31BIŃCZYK Mariusz 193JAROSŁAWIECMężczyźni Open31M 31fala 10:0001:26:12.3501:26:18.00+00:18:4910:465.6
32WŁADYKO Rafał 122JRG 2 KOSZALINKOSZALINMężczyźni Open32M 32fala 10:0001:26:12.1001:26:20.05+00:18:5110:465.6
33ZIĘTARA Dawid 345BALTIC SEALSREDZIKOWOMężczyźni Open33M 33fala 9:3001:26:23.1501:26:24.65+00:18:5510:475.6
34POTRYKUS Błażej 112LINIAMężczyźni Open34M 34fala 12:3001:27:15.9501:27:19.05+00:19:5010:545.5
35WANTOCH REKOWSKI Zbigniwe 337BOROWY MŁYNMężczyźni Open35M 35fala 12:0001:27:27.2501:27:29.40+00:20:0010:555.5
36CHRUŚCICKI Paweł 361KRETOMINOMężczyźni Open36M 36fala 11:0001:28:09.3501:28:17.70+00:20:4811:015.4
37KOZŁOWSKI Radosław 341BEST BEASTSBYDLINOMężczyźni Open37M 37fala 10:0001:28:29.2501:28:34.35+00:21:0511:035.4
38BENGIER Kamil 340BEST BEASTSBYDLINOMężczyźni Open38M 38fala 10:0001:28:29.6501:28:34.85+00:21:0611:035.4
39KOWAL Hubert 436JRG 2 MIASTKOMIASTKOMężczyźni Open39M 39fala 12:0001:29:07.7001:29:10.10+00:21:4111:085.4
40IWASZKO Krzysztof 336JRG 2 MIASTKOPASIEKAMężczyźni Open40M 40fala 12:0001:29:08.0501:29:10.15+00:21:4111:085.4
41KOZŁOWSKI Artur 472HUSARIA RACE TEAM GRYFICEGRYFICEMężczyźni Open41M 41fala 11:3001:29:44.5001:29:48.45+00:22:1911:135.3
42BOJKA Karol 92TĘPCZMężczyźni Open42M 42fala 9:3001:30:02.7001:30:08.20+00:22:3911:155.3
43RAKOWSKI Michał 90MODŁAMężczyźni Open43M 43fala 9:3001:30:14.2501:30:19.50+00:22:5011:165.3
44WOLF Paweł 15AA - AMBITNY AMATORINOWROCŁAWMężczyźni Open44M 44fala 11:0001:31:15.4501:31:20.65+00:23:5111:245.3
45JEDLECKI Mikołaj 324SUCHORZEMężczyźni Open45M 45fala 10:3001:31:56.9001:31:59.15+00:24:3011:295.2
46BRODZIK Ireneusz 272BYTÓWMężczyźni Open46M 46fala 10:3001:32:16.6001:32:18.90+00:24:5011:325.2
47FRĘŚKO Przemysław 522NORTHSTARKUŹNICA CZARNKOWSKAMężczyźni Open47M 47fala 12:0001:32:34.3501:32:37.55+00:25:0811:345.2
48GONTEK Łukasz 443Ł.O.S.O.Ś TEAMSŁUPSKMężczyźni Open48M 48fala 10:0001:32:41.8001:32:46.60+00:25:1711:355.2
49RAŚ Mateusz 195JW 1223KOSZALINMężczyźni Open49M 49fala 9:3001:33:02.9001:33:04.85+00:25:3611:375.2
50BARON Robert 587HUSARIA RACE TEAMTORUŃMężczyźni Open50M 50fala 12:0001:33:36.9501:33:38.90+00:26:1011:425.1
51ŚWIGOŃ Daniel 275BYTÓWMężczyźni Open51M 51fala 10:3001:34:33.6001:34:36.45+00:27:0711:495.1
52PERSZEWSKI Łukasz 469OGRODNICYDZIEMIANYMężczyźni Open52M 52fala 10:3001:34:40.0501:34:44.85+00:27:1611:505.1
53DORAU Bartosz 434OGRODNICYDZIEMIANYMężczyźni Open53M 53fala 10:3001:34:40.8001:34:45.15+00:27:1611:505.1
54GAWRYJOŁEK Szymon 480KOŁOBRZEGMężczyźni Open54M 54fala 12:3001:34:49.2501:34:55.30+00:27:2611:515.1
55CIESIELSKI Zbyszek 395WOLNE ELEKTRONYREDAMężczyźni Open55M 55fala 12:0001:34:56.4001:35:03.70+00:27:3411:525.1
56KOTWICA Tomasz 432WOLNE ELEKTRONYBOLSZEWOMężczyźni Open56M 56fala 12:0001:34:57.8001:35:05.55+00:27:3611:525.1
57KOCHNER Jarogniew 467NORTHSTARTRZCIANKAMężczyźni Open57M 57fala 12:0001:35:11.4001:35:13.70+00:27:4411:535
58KAMIŃSKI Łukasz 216ROWYMężczyźni Open58M 58fala 11:0001:36:31.1001:36:35.00+00:29:0612:045
59KOZAK Paweł 233GARDNA WIELKAMężczyźni Open59M 59fala 10:0001:36:42.6501:36:49.65+00:29:2012:055
60ŻŁOBIŃSKI Maciej 266GŁÓWCZYCEMężczyźni Open60M 60fala 10:0001:36:41.9001:36:49.70+00:29:2012:055
61STASIAK Przemysław 225GŁÓWCZYCEMężczyźni Open61M 61fala 10:0001:36:42.2501:36:49.75+00:29:2012:055
62PRACH Cezary 235USTKAMężczyźni Open62M 62fala 10:0001:36:42.8001:36:50.05+00:29:2112:055
63MATEREK Bogdan 63DEBRZNOMężczyźni Open63M 63fala 10:0001:37:16.0501:37:20.95+00:29:5212:094.9
64PYŚKO Tomasz 145PRUSZCZ GDAŃSKIMężczyźni Open64M 64fala 10:0001:37:15.6001:37:21.35+00:29:5212:094.9
65NOWACKI Arkadiusz 16MIASTKOMężczyźni Open65M 65fala 10:0001:37:27.4501:37:33.15+00:30:0412:114.9
66ANDERS Rafał 453MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINMężczyźni Open66M 66fala 12:0001:37:49.6501:37:52.30+00:30:2312:134.9
67PIECHNA Mariusz 213PANNY MŁODEDĘBNICA KASZUBSKAMężczyźni Open67M 67fala 11:0001:37:49.2001:37:56.85+00:30:2812:134.9
68PRZEWŁOCKI Michał 278IZKKOSZALINMężczyźni Open68M 68fala 11:0001:37:58.3001:38:02.50+00:30:3312:144.9
69ADAMKIEWICZ Marian 74WYBITE JEDYNKIKONINMężczyźni Open69M 69fala 9:3001:38:20.0001:38:23.00+00:30:5412:174.9
70USTIANOWSKI Wojciech 4038. KOSZALIŃSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYKOSZALINMężczyźni Open70M 70fala 9:3001:38:31.3501:38:33.40+00:31:0412:184.9
71SKADORWA Przemysław 498NORTHSTARTRZCIANKAMężczyźni Open71M 71fala 12:0001:39:44.4501:39:47.35+00:32:1812:284.8
72CZYRYLA Adam 673Mężczyźni Open72M 72fala 12:0001:40:47.5001:40:51.60+00:33:2212:354.8
73BĄK Łukasz 126DĘBNICA KASZUBSKAMężczyźni Open73M 73fala 12:0001:41:07.5501:41:09.95+00:33:4112:384.7
74JASZEWSKI Mariusz 397WOLNE ELEKTRONYKĘBŁOWOMężczyźni Open74M 74fala 12:0001:41:08.1001:41:15.40+00:33:4612:384.7
75NOWICKI Olgierd 285BYDGOSZCZMężczyźni Open75M 75fala 11:0001:42:25.2001:42:36.85+00:35:0812:484.7
76RĘBACZ Krzysztof 497VACU ACTIVE GYMSŁUPSKMężczyźni Open76M 76fala 12:3001:42:39.1501:42:42.30+00:35:1312:494.7
77WIŚNIEWSKI Damian 14MIASTKOMężczyźni Open77M 77fala 10:0001:42:53.9501:42:59.80+00:35:3012:514.7
78KONTOWICZ Jarosław 528GDAŃSKMężczyźni Open78M 78fala 12:3001:43:42.6501:43:47.15+00:36:1812:574.6
79MEYER Arkadiusz 521GDAŃSKMężczyźni Open79M 79fala 12:3001:43:43.1501:43:47.45+00:36:1812:574.6
80KRASZEWSKI Arkadiusz 9GDAŃSKMężczyźni Open80M 80fala 10:0001:44:06.1001:44:12.55+00:36:4313:004.6
81BOGUSZ Marcin 486AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open81M 81fala 10:3001:44:51.2001:44:53.85+00:37:2513:064.6
82KRZACZKOWSKI Lech 381DĘBNICA KASZUBSKAMężczyźni Open82M 82fala 9:3001:44:53.6501:44:56.40+00:37:2713:064.6
83CHUDY Dariusz 384PIŁAMężczyźni Open83M 83fala 11:3001:44:53.3501:44:58.70+00:37:2913:064.6
84RZESZOTARSKI Tomasz 34WYBITE JEDYNKIKONINMężczyźni Open84M 84fala 9:3001:45:06.2501:45:08.75+00:37:3913:084.6
85KRASOŃ Piotr 468TRZCIANKAMężczyźni Open85M 85fala 12:0001:45:11.3001:45:13.70+00:37:4413:084.6
86KOZUB Tomasz 589Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEMężczyźni Open86M 86fala 10:0001:45:08.2501:45:14.00+00:37:4513:084.6
87DUNST Jakub 125NOWA WIEŚ LĘBORKSKAMężczyźni Open87M 87fala 12:3001:45:19.4501:45:23.35+00:37:5413:104.6
88KAMIŃSKI Marcin 196MOCZYMORDY TEAMSMOŁDZINOMężczyźni Open88M 88fala 10:0001:45:18.7001:45:28.65+00:37:5913:094.6
89GAC Michał 358AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open89M 89fala 10:3001:45:29.1001:45:34.20+00:38:0513:114.6
90MICHALAK Piotr 205UWAGAFOKA TEAMUSTKAMężczyźni Open90M 90fala 9:3001:45:34.7501:45:39.60+00:38:1013:114.5
91STASIEROWSKI Damian 543WYBITE JEDYNKISULNÓWKOMężczyźni Open91M 91fala 9:3001:45:40.9501:45:44.45+00:38:1513:124.5
92KOZAK Krzysztof 214IZKPOTĘGOWOMężczyźni Open92M 92fala 11:0001:46:02.3501:46:06.35+00:38:3713:154.5
93KURYŁOWICZ Kamil 89SŁUPSKMężczyźni Open93M 93fala 12:3001:47:08.2501:47:13.10+00:39:4413:234.5
94LICA Jacek 101JRG 2 MIASTKOŚWIERZENKO 25/3Mężczyźni Open94M 94fala 12:0001:47:23.5001:47:26.80+00:39:5713:254.5
95BOSY Dawid 218NADMORSKI ŁYKEND SKŁADTYMIEŃMężczyźni Open95M 95fala 10:0001:47:21.6501:47:29.55+00:40:0013:254.5
96JERMAKOWICZ Victor 210NADMORSKI ŁYKEND SKŁADTYMIENMężczyźni Open96M 96fala 10:0001:47:22.0501:47:30.15+00:40:0113:254.5
97WARZOCHA Mateusz 339JRG 2 MIASTKOMIASTKOMężczyźni Open97M 97fala 12:0001:47:35.7001:47:38.80+00:40:0913:264.5
98DROŻDŻAL Radosław 123JW 1223KOSZALINMężczyźni Open98M 98fala 10:0001:47:31.5501:47:39.55+00:40:1013:264.5
99LICHACZ Łukasz 613AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open99M 99fala 10:3001:47:39.2001:47:41.60+00:40:1213:274.5
100LASKA Wojciech 541JRG 2 MIASTKOMIASTKOMężczyźni Open100M 100fala 12:0001:47:44.0001:47:46.90+00:40:1813:284.5
101WOŹNIAK Damian 4498. KOSZALIŃSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYKOSZALINMężczyźni Open101M 101fala 9:3001:47:56.3001:47:59.60+00:40:3013:294.4
102SZPILER Krzysztof 4058. KOSZALIŃSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYKOSZALINMężczyźni Open102M 102fala 9:3001:47:55.9001:47:59.60+00:40:3013:294.4
103MYK Paweł 4228. KOSZALIŃSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYKOSZALINMężczyźni Open103M 103fala 9:3001:47:56.0001:47:59.80+00:40:3013:294.4
104WICA Szymon 594BYTÓWMężczyźni Open104M 104fala 11:0001:48:09.1501:48:15.75+00:40:4613:314.4
105HAPKA Filip 597BYTÓWMężczyźni Open105M 105fala 11:0001:48:10.5501:48:16.70+00:40:4713:314.4
106HAPKA Robert 596BYTÓWMężczyźni Open106M 106fala 11:0001:48:12.3001:48:18.45+00:40:4913:314.4
107ADAMCZYK Adam 255ULKS TALEX BORYSLAW BORZYTUCHOMKOLCZYGLOWYMężczyźni Open107M 107fala 10:3001:48:20.5501:48:24.15+00:40:5513:324.4
108BRANDT Arkadiusz 359BYDLINOMężczyźni Open108M 108fala 10:0001:48:43.2501:48:48.35+00:41:1913:354.4
109JEDLECKI Kacper 433SŁUPSKMężczyźni Open109M 109fala 11:0001:49:08.5001:49:16.75+00:41:4713:384.4
110SZWAŁEK Jarosław 318OSP CZARNECZARNEMężczyźni Open110M 110fala 11:0001:49:06.3001:49:19.45+00:41:5013:384.4
111KOPOT Mariusz 313OSP CZARNECZARNEMężczyźni Open111M 111fala 11:0001:49:06.9501:49:20.20+00:41:5113:384.4
112POLENICA Paweł 510CENTRUM KETTLEBELL SŁUPSKSLUPSKMężczyźni Open112M 112fala 11:0001:49:10.8501:49:23.55+00:41:5413:384.4
113ZIELONKA Mateusz 248BALTIC SEALSSŁUPSKMężczyźni Open113M 113fala 10:3001:49:21.1501:49:24.60+00:41:5513:404.4
114BRAC Łukasz 614AKTYWNA FABRYKAMężczyźni Open114M 114fala 10:3001:49:27.1501:49:29.50+00:42:0013:404.4
115PITUS Radosław 200SLAWNOMężczyźni Open115M 115fala 11:0001:49:36.2501:49:38.85+00:42:1013:424.4
116BIERNAT Borys 595BYTÓWMężczyźni Open116M 116fala 11:0001:49:36.8501:49:43.30+00:42:1413:424.4
117KACZMAROWSKI Andrzej 354BALTIC SEALSSŁUPSKMężczyźni Open117M 117fala 10:3001:49:52.1501:49:55.20+00:42:2613:444.4
118WICA Janusz 593POMYSK WIELKIMężczyźni Open118M 118fala 11:0001:50:25.1501:50:31.90+00:43:0313:484.3
119LATKOWSKI Mateusz 194JW 1223KOSZALINMężczyźni Open119M 119fala 9:3001:50:30.8001:50:32.40+00:43:0313:484.3
120CZAPIEWSKI Jacek 531KOSZALINMężczyźni Open120M 120fala 12:3001:51:01.7501:51:04.55+00:43:3513:524.3
121JESIOŁOWSKI Marcin 106MTS HAMER MIASTKODĄBIEMężczyźni Open121M 121fala 12:3001:51:02.6501:51:05.30+00:43:3613:524.3
122FIRA Adam 71TRAWICASIANÓWMężczyźni Open122M 122fala 10:0001:51:03.9001:51:11.30+00:43:4213:534.3
123ŁASTOWSKI Dariusz 159TRZCIANKAMężczyźni Open123M 123fala 10:0001:51:31.4501:51:36.55+00:44:0713:564.3
124KUBIAK Kaj 156WOLF TEAMTRZCIANKAMężczyźni Open124M 124fala 10:0001:52:18.2001:52:23.45+00:44:5414:024.3
125CHOLEWA Błażej 267SŁAWNOMężczyźni Open125M 125fala 10:0001:53:00.9501:53:07.85+00:45:3914:074.2
126ŚLIWIAK Grzegorz 599BYTÓWMężczyźni Open126M 126fala 11:0001:53:19.6501:53:28.10+00:45:5914:104.2
127ŚLIWIAK Dawid 598BYTÓWMężczyźni Open127M 127fala 11:0001:53:20.5001:53:28.30+00:45:5914:104.2
128ORNOWSKI Paweł 680Mężczyźni Open128M 128fala 10:0001:53:22.2001:53:28.90+00:46:0014:104.2
129CZARNIAK Artur 608STOWARZYSZENIE PSÓW UŻYTKOWYCH BALTOSŁUPSKMężczyźni Open129M 129fala 12:0001:53:51.9001:53:55.90+00:46:2714:134.2
130TYRKA Robert 28KĘPICEMężczyźni Open130M 130fala 10:3001:54:39.5501:54:45.45+00:47:1614:204.2
131KOWALSKI Szymon 374UBOJNIAGDAŃSKMężczyźni Open131M 131fala 9:3001:54:49.2501:54:51.35+00:47:2214:214.2
132FILIPOWICZ Piotr 373UBOJNIAELBLĄGMężczyźni Open132M 132fala 9:3001:54:49.3501:54:51.50+00:47:2214:214.2
133DOMBROWSKI Szymon 5SŁUPSKMężczyźni Open133M 133fala 9:3001:54:52.3001:54:59.40+00:47:3014:214.2
134RUDNICKI Patryk 523SIADŁO TEAMNEKLAMężczyźni Open134M 134fala 12:3001:55:14.4001:55:20.00+00:47:5114:244.2
135KURUSIEWICZ Patryk 111SŁUPSKMężczyźni Open135M 135fala 12:0001:55:30.2001:55:34.20+00:48:0514:264.2
136WÓJCIK Damian 396SŁUPSKMężczyźni Open136M 136fala 12:0001:55:30.3501:55:34.25+00:48:0514:264.2
137LUDZIAK Jakub 466NORTHSTARTRZCIANKAMężczyźni Open137M 137fala 12:0001:56:11.2501:56:13.95+00:48:4514:314.1
138POTRYKUS Robert 121REDAMężczyźni Open138M 138fala 12:3001:56:10.8001:56:17.45+00:48:4814:314.1
139BUBEŁA Tomasz 507BANINOMężczyźni Open139M 139fala 12:3001:56:11.8501:56:18.85+00:48:5014:314.1
140KUCHARSKI Radek 84CKB SŁUPSKSŁUPSKMężczyźni Open140M 140fala 11:0001:56:09.3501:56:21.80+00:48:5214:314.1
141KULACHA Gabriel 476NORTHSTARTRZCIANKAMężczyźni Open141M 141fala 12:0001:56:30.8501:56:33.95+00:49:0514:334.1
142CYRANOWICZ Emil 526Ł.O.S.O.Ś TEAMSIANÓWMężczyźni Open142M 142fala 11:3001:56:44.6501:56:52.40+00:49:2314:354.1
143NOWAK Dariusz 62Ł.O.S.O.Ś TEAMGWIAZDOWOMężczyźni Open143M 143fala 11:3001:56:43.5001:56:52.45+00:49:2314:354.1
144MARJAŃSKI Marcel 65Ł.O.S.O.Ś TEAMKOSZALINMężczyźni Open144M 144fala 11:3001:56:43.9001:56:52.45+00:49:2314:354.1
145STRĄK Janusz 49ELITARNA GRUPA BALTOUSTKAMężczyźni Open145M 145fala 11:3001:56:47.9001:56:54.40+00:49:2514:364.1
146SZADKOWSKI Rafał 1WYBITE JEDYNKIKONINMężczyźni Open146M 146fala 10:0001:57:10.4001:57:15.45+00:49:4614:384.1
147PAWLIK Paweł 183GDAŃSKMężczyźni Open147M 147fala 10:0001:57:11.9001:57:17.90+00:49:4914:384.1
148ITRYCH Łukasz 184AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open148M 148fala 10:0001:57:11.7501:57:18.05+00:49:4914:394.1
149MAZUR Krzysztof 529PUCKMężczyźni Open149M 149fala 12:0001:57:21.4501:57:26.95+00:49:5814:404.1
150SUPRUNOWICZ Oskar 518KROKOWAMężczyźni Open150M 150fala 12:0001:57:30.5001:57:36.75+00:50:0714:414.1
151STANKIEWICZ Dawid 5173FTREDAMężczyźni Open151M 151fala 12:0001:57:30.3501:57:37.05+00:50:0814:414.1
152SKUMIAŁ Oskar 304USB USTKAUSTKAMężczyźni Open152M 152fala 9:3001:58:06.3001:58:12.40+00:50:4314:454.1
153ZWOLIŃSKI Paweł 590USB USTKAUSTKAMężczyźni Open153M 153fala 9:3001:58:07.0501:58:12.65+00:50:4314:454.1
154STASZAK Wojciech 532DARŁOWOMężczyźni Open154M 154fala 10:3001:58:18.5501:58:25.45+00:50:5614:474.1
155TYRKA Paweł 61KĘPICEMężczyźni Open155M 155fala 10:3001:58:20.8501:58:25.90+00:50:5714:474.1
156FRĄTCZAK Sylwester 32SZADEKMężczyźni Open156M 156fala 10:3001:58:26.0501:58:26.05+00:50:5714:484.1
157WINDORPSKI Mirosław 500WARSZAWAMężczyźni Open157M 157fala 9:3001:58:35.9001:58:38.60+00:51:0914:494
158KOŚCIESZA Michał 87USTKAMężczyźni Open158M 158fala 11:3001:59:45.5501:59:54.35+00:52:2514:584
159GRZYBEK Artur 69ZIELINMężczyźni Open159M 159fala 9:3002:00:02.2002:00:08.70+00:52:3915:004
160GRZYBEK Mateusz 96ZIELINMężczyźni Open160M 160fala 9:3002:00:04.4002:00:10.50+00:52:4115:004
161ŚLUSARSKI Grzegorz 271TRZEBIELINOMężczyźni Open161M 161fala 9:3002:00:18.3502:00:24.90+00:52:5615:024
162DUSZA Patryk 127SIANÓWMężczyźni Open162M 162fala 12:3002:00:15.2002:00:24.90+00:52:5615:014
163KOWALCZYK Krystian 478BOBOLICEMężczyźni Open163M 163fala 12:3002:00:22.8502:00:29.45+00:53:0015:024
164BALCERZAK Paweł 117SIADŁO TEAMSTRZELNOMężczyźni Open164M 164fala 12:3002:00:53.8502:00:59.60+00:53:3015:064
165PIĄTKOWSKI Michał 79SŁUPSKMężczyźni Open165M 165fala 12:3002:00:57.1502:01:02.45+00:53:3315:074
166GALICKI Robert 462BOBOLICEMężczyźni Open166M 166fala 12:3002:01:10.5502:01:17.40+00:53:4815:084
167LIBERADZKI Marcin 445ATHLETIC APOLLOWEJHEROWOMężczyźni Open167M 167fala 10:3002:01:31.0502:01:31.05+00:54:0215:114
168POST Marcin 505KURÓWMężczyźni Open168M 168fala 12:3002:01:34.4502:01:43.35+00:54:1415:113.9
169WIECZOREK Mariusz 483SZCZECINMężczyźni Open169M 169fala 12:3002:01:45.4002:01:49.40+00:54:2015:133.9
170DAWIDOWICZ Łukasz 232BEST BEASTSSŁUPSKMężczyźni Open170M 170fala 10:0002:01:45.1502:01:55.55+00:54:2615:133.9
171RATAJCZYK Robert 13SIANÓWMężczyźni Open171M 171fala 11:0002:02:16.7002:02:26.20+00:54:5715:173.9
172JUSKIEWICZ Michal 416GŁÓWCZYCEMężczyźni Open172M 172fala 11:3002:02:39.8002:02:44.25+00:55:1515:203.9
173KALINOWSKI Daniel 265OSTROŁĘKAMężczyźni Open173M 173fala 10:3002:03:02.6502:03:06.15+00:55:3715:223.9
174SPÓLNIK Paweł 461SZCZECINMężczyźni Open174M 174fala 12:0002:03:28.5502:03:32.05+00:56:0315:263.9
175SIENKIEWICZ Grzegorz 2KOSZALINMężczyźni Open175M 175fala 11:3002:03:56.7502:04:04.05+00:56:3515:293.9
176SZYPOSZYŃSKI Mikołaj 417BEST BEASTSSŁUPSKMężczyźni Open176M 176fala 10:0002:04:47.8002:04:58.35+00:57:2915:363.8
177NIZIOŁ Patryk 578BEST BEASTSKOBYLNICAMężczyźni Open177M 177fala 10:0002:04:47.6502:04:58.40+00:57:2915:363.8
178CZERWIŃSKI Szczęsny 458BIAŁOGARDMężczyźni Open178M 178fala 12:0002:05:11.3502:05:17.60+00:57:4815:383.8
179JERMAKOWICZ Piotr 206NADMORSKI ŁYKEND SKŁADPLEŚNAMężczyźni Open179M 179fala 10:0002:06:24.1502:06:31.40+00:59:0215:483.8
180BOSY Krzysztof 208NADMORSKI ŁYKEND SKŁADTYMIEŃMężczyźni Open180M 180fala 10:0002:06:35.2002:06:43.50+00:59:1415:493.8
181KOWALIK Konrad 400AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open181M 181fala 10:3002:08:05.0002:08:10.65+01:00:4116:003.7
182ŚNIEGULSKI Marcin 27KĘPICEMężczyźni Open182M 182fala 10:3002:08:38.8502:08:42.30+01:01:1316:043.7
183NARODZONEK Paweł 253SIEMIANICEMężczyźni Open183M 183fala 10:3002:09:06.7002:09:11.15+01:01:4216:083.7
184KALKOWSKI Marek 567CLIMATRONIXSADLINKIMężczyźni Open184M 184fala 11:3002:09:41.3002:09:45.25+01:02:1616:123.7
185CZAPLA Jędrzej 592OGRODNICYKOŚCIERZYNAMężczyźni Open185M 185fala 10:0002:09:53.3502:10:01.85+01:02:3316:143.7
186PERSZEWSKI Robert 471OGRODNICYDZIEMIANYMężczyźni Open186M 186fala 10:0002:09:54.2502:10:02.45+01:02:3316:143.7
187WĄSOWSKI Mateusz 10KOSZALINMężczyźni Open187M 187fala 10:0002:10:50.5002:10:56.60+01:03:2716:213.7
188MICHALAK Kamil 185SŁUPSKMężczyźni Open188M 188fala 10:3002:11:10.4502:11:14.90+01:03:4616:233.7
189KULCZAK Paweł 163BRODOWOMężczyźni Open189M 189fala 10:3002:11:13.6002:11:18.60+01:03:4916:243.7
190NOWICKI Mateusz 309CENTRUM SZKOLENIA MWKOBYLNICAMężczyźni Open190M 190fala 10:3002:11:27.3502:11:27.35+01:03:5816:253.7
191KOWALIK Marcin 77FABRYKA ZDROWIAGDYNIAMężczyźni Open191M 191fala 11:3002:11:32.1002:11:35.15+01:04:0616:263.6
192GIERCZAK Piotr 91CPSPUSTKAMężczyźni Open192M 192fala 10:3002:11:51.3002:11:58.10+01:04:2916:293.6
193KOS Krystian 202CPSPKOBYLNICAMężczyźni Open193M 193fala 10:3002:11:58.2002:11:58.20+01:04:2916:293.6
194CHMIEL Piotr 154BAYWATCHSŁUPSKMężczyźni Open194M 194fala 11:0002:12:11.9002:12:16.40+01:04:4716:313.6
195SZEWCZUK Łukasz 260GŁÓWCZYCEMężczyźni Open195M 195fala 10:0002:12:40.0002:12:47.40+01:05:1816:353.6
196KLIMEK Przemysław 171KOSZALINMężczyźni Open196M 196fala 9:3002:12:49.8502:12:53.20+01:05:2416:363.6
197KLIMEK Łukasz 178SŁUPSKMężczyźni Open197M 197fala 9:3002:12:50.1502:12:53.55+01:05:2416:363.6
198TURZYŃSKI Karol 181LOS CAIMANESGDAŃSKMężczyźni Open198M 198fala 12:0002:12:55.0002:13:04.45+01:05:3516:363.6
199SCARABELLI Diego 4LOS CAIMANESWARSZAWAMężczyźni Open199M 199fala 12:0002:12:54.4502:13:04.55+01:05:3516:363.6
200ROBLES Carlos 3LOS CAIMANESWARSAWMężczyźni Open200M 200fala 12:0002:12:55.5002:13:04.65+01:05:3516:363.6
201PIANKA Damian 215SŁUPSKMężczyźni Open201M 201fala 11:0002:13:28.1002:13:32.70+01:06:0316:413.6
202MALEK Miłosz 291BYTÓWMężczyźni Open202M 202fala 10:3002:13:36.7502:13:40.80+01:06:1116:423.6
203CZERSKI Krzysztof 605GREIF TEAM WŁADYSŁAWOWOCHŁAPOWOMężczyźni Open203M 203fala 11:0002:13:57.7502:13:57.75+01:06:2816:443.6
204TYRKA Emil 31KĘPICEMężczyźni Open204M 204fala 10:3002:14:49.4502:14:52.75+01:07:2316:513.6
205SŁOWIŃSKI Grzegorz 406CROSSFIT INTRO M49 BIAŁOGARDBIAŁOGARDMężczyźni Open205M 205fala 12:0002:15:26.9002:15:32.25+01:08:0316:553.5
206KOSĆICH Mariusz 672Mężczyźni Open206M 206fala 12:0002:15:26.7002:15:32.35+01:08:0316:553.5
207KOŚLAK Łukasz 475BIAŁOGARDMężczyźni Open207M 207fala 12:0002:15:28.6002:15:33.00+01:08:0416:563.5
208SZADZIEWSKI Tomasz 454BIAŁOGARDMężczyźni Open208M 208fala 12:0002:15:28.3002:15:34.15+01:08:0516:563.5
209OCHENKOWSKI Rafał 412BIAŁOGARDMężczyźni Open209M 209fala 12:0002:15:29.3502:15:35.00+01:08:0616:563.5
210KARWASZ Krzysztof 177KWAKOWOMężczyźni Open210M 210fala 11:0002:15:59.1002:16:04.90+01:08:3616:593.5
211SZUMOWSKI Radosław 54USTKAMężczyźni Open211M 211fala 10:3002:16:18.1002:16:30.75+01:09:0117:023.5
212PIEC Mateusz 25USTKAMężczyźni Open212M 212fala 10:3002:16:17.5002:16:31.05+01:09:0217:023.5
213KAPELA Marcin 26USTKAMężczyźni Open213M 213fala 10:3002:16:18.0002:16:32.00+01:09:0317:023.5
214CYMEK Tomasz 330AKTYWNA FABRYKADAMNICAMężczyźni Open214M 214fala 10:3002:17:17.8002:17:21.85+01:09:5317:093.5
215ZIEMSKI Wojciech 484AKTYWNA FABRYKADAMNICAMężczyźni Open215M 215fala 10:3002:17:18.3002:17:22.05+01:09:5317:093.5
216TREJDA Radosław 289AKTYWNA FABRYKAKOBYLNICAMężczyźni Open216M 216fala 10:3002:17:17.3002:17:22.15+01:09:5317:093.5
217WOJTKOWIAK Karol 60AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open217M 217fala 10:3002:17:16.5502:17:22.35+01:09:5317:093.5
218BRODZIK Mariusz 542OSTROŁĘKAMężczyźni Open218M 218fala 10:3002:18:01.1002:18:05.25+01:10:3617:153.5
219KALINOWSKI Jarosław 536OSTROŁĘKAMężczyźni Open219M 219fala 10:3002:18:01.7502:18:05.55+01:10:3617:153.5
220CIUĆKA Łukasz 138BŁOTNIAKI KOSZALINKOSZALINMężczyźni Open220M 220fala 12:0002:18:26.6002:18:32.85+01:11:0417:183.5
221KOBYLSKI Mariusz 137BŁOTNIAKI KOSZALINKOSZALINMężczyźni Open221M 221fala 12:0002:18:27.7002:18:33.05+01:11:0417:183.5
222CIUĆKA Mateusz 136BŁOTNIAKI KOSZALINKOSZALINMężczyźni Open222M 222fala 12:0002:18:30.0002:18:34.85+01:11:0617:183.5
223KAŁUŻYŃSKI Krzysztof 97KOSZALINMężczyźni Open223M 223fala 12:3002:19:09.1502:19:16.45+01:11:4717:233.4
224ŚWITEK Dominik 48ELITARNA GRUPA BALTOBOLESŁAWICEMężczyźni Open224M 224fala 11:3002:20:40.8002:20:49.65+01:13:2017:353.4
225GOJDŻ Piotr 52ELITARNA GRUPA BALTOSŁUPSKMężczyźni Open225M 225fala 11:3002:20:40.4002:20:49.90+01:13:2117:353.4
226JĘDRZEJCZAK Paweł 47ELITARNA GRUPA BALTOBIERKOWOMężczyźni Open226M 226fala 11:3002:20:42.6002:20:50.80+01:13:2117:353.4
227NOWAK Paweł 128MORPOL RUNNING TEAMSŁUPSKMężczyźni Open227M 227fala 12:3002:20:55.7502:21:03.60+01:13:3417:373.4
228MICHALSKI Sławomir 502AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open228M 228fala 10:3002:21:17.7002:21:21.15+01:13:5217:393.4
229SZELĄG Sebastian 385CZARNE SERCAROKIETNICAMężczyźni Open229M 229fala 11:3002:21:46.0002:21:52.55+01:14:2317:433.4
230PIWOŃSKI Robert 334SŁUPSKMężczyźni Open230M 230fala 11:0002:22:07.1002:22:15.05+01:14:4617:463.4
231KASIEWICZ Michał 446POMYSK WIELKIMężczyźni Open231M 231fala 11:3002:22:40.7002:22:44.10+01:15:1517:503.4
232KLIMKIEWICZ Konrad 441FABRYKA ZDROWIA BYTÓWBYTÓWMężczyźni Open232M 232fala 11:3002:22:40.0502:22:44.30+01:15:1517:503.4
233PASZKI Piotr 584MĄDRZECHOWOMężczyźni Open233M 233fala 11:3002:22:41.4502:22:44.55+01:15:1517:503.4
234KARCZ Krystian 448POMYSK WIELKIMężczyźni Open234M 234fala 11:3002:22:40.6002:22:44.55+01:15:1517:503.4
235MALEK-PODJASKI Marcin 444FABRYKA ZDROWIA BYTÓWBYTOWMężczyźni Open235M 235fala 11:3002:22:40.7502:22:44.60+01:15:1517:503.4
236OCIEPKA Mariusz 24USTKAMężczyźni Open236M 236fala 10:3002:23:28.1002:23:42.85+01:16:1417:563.3
237RAPTA Rafał 551SŁUPSKMężczyźni Open237M 237fala 11:3002:24:06.5002:24:13.80+01:16:4418:003.3
238SZYMCZAK Adam 582KOBYLNICAMężczyźni Open238M 238fala 11:3002:24:07.4002:24:14.10+01:16:4518:013.3
239HARHAJ Piotr 583SOPOTMężczyźni Open239M 239fala 11:3002:24:09.1502:24:16.05+01:16:4718:013.3
240ZIEMSKI Szymon 611AKTYWNA FABRYKAKĘPICEMężczyźni Open240M 240fala 11:3002:25:15.3002:25:25.65+01:17:5618:093.3
241BENDIK Maciej 530KALISKAMężczyźni Open241M 241fala 11:3002:25:38.7002:25:45.40+01:18:1618:123.3
242ŚMIELAK Łukasz 175SŁUPSKMężczyźni Open242M 242fala 10:0002:25:41.4502:25:47.50+01:18:1818:123.3
243BRZOSKOWSKI Patryk 42SŁUPSKMężczyźni Open243M 243fala 11:3002:26:06.0002:26:06.00+01:18:3718:153.3
244KOPCZYŃSKI Sebastian 413SŁUPSKMężczyźni Open244M 244fala 11:3002:26:07.1002:26:07.10+01:18:3818:153.3
245KWIATKOWSKI Konrad 470AAALEKSANDRÓW KUJAWSKIMężczyźni Open245M 245fala 12:3002:26:49.6502:26:56.00+01:19:2718:213.3
246KOWALSKI Adam 485ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMężczyźni Open246M 246fala 12:3002:26:50.2502:26:56.05+01:19:2718:213.3
247FRĄTCZAK Sebastain 601ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMężczyźni Open247M 247fala 12:3002:26:50.5002:26:56.20+01:19:2718:213.3
248TOMASZCZYK Krzysztof 527KOSZALINMężczyźni Open248M 248fala 12:3002:26:53.2002:26:56.80+01:19:2718:213.3
249GAŁECKI Radosław 131MANOWOMężczyźni Open249M 249fala 12:3002:26:53.9002:26:56.85+01:19:2818:213.3
250PILARSKI Tomasz 72LKB IM. BRACI PETK LĘBORKLĘBORKMężczyźni Open250M 250fala 12:0002:29:19.3002:29:23.80+01:21:5418:393.2
251KWIATKOWSKI Michał 151BAYWATCHBEDLNOMężczyźni Open251M 251fala 11:0002:29:18.7502:29:25.50+01:21:5618:393.2
252TOMCZAK Andrzej 149BAYWATCHSWARZĘDZMężczyźni Open252M 252fala 11:0002:29:18.9502:29:25.75+01:21:5618:393.2
253TOMPOROWSKI Ariel 152BAYWATCHLUBOŃMężczyźni Open253M 253fala 11:0002:29:19.7002:29:25.85+01:21:5718:393.2
254GĄSIOROWSKI Rafał 306BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMBANINOMężczyźni Open254M 254fala 10:3002:29:39.0502:29:43.90+01:22:1518:423.2
255ORDON Robert 258BEZ KLUBUSIEMIROWICEMężczyźni Open255M 255fala 9:3002:30:17.2502:30:26.10+01:22:5718:473.2
256CHABROS Damian 250VACU ACTIVE GYMSIEMIANICEMężczyźni Open256M 256fala 11:0002:30:19.4002:30:28.60+01:22:5918:473.2
257WITENBERG Zbigniew 64SŁUPSKMężczyźni Open257M 257fala 11:0002:30:19.3502:30:28.85+01:23:0018:473.2
258PIWOWARSKI Krzysztof 437SŁUPSKMężczyźni Open258M 258fala 11:0002:30:19.0002:30:29.30+01:23:0018:473.2
259CHAŁUBIŃSKI Tomasz 481SŁUPSKMężczyźni Open259M 259fala 12:3002:30:33.2502:30:39.70+01:23:1018:493.2
260ŻYLICZ Maciek 495SŁUPSKMężczyźni Open260M 260fala 12:3002:30:33.3502:30:40.05+01:23:1118:493.2
261JĘDRZEJEWSKI Jacek 429USTKAMężczyźni Open261M 261fala 9:3002:30:41.5002:30:45.50+01:23:1618:503.2
262MACIEJCZYK Kamil 67RYMAŃMężczyźni Open262M 262fala 10:3002:31:16.7502:31:19.40+01:23:5018:543.2
263HARBUTIAK Piotr 186NIEPOWSTRZYMANE KALEKIDARŁOWOMężczyźni Open263M 263fala 10:3002:31:19.5502:31:19.55+01:23:5018:543.2
264SIENKIEWICZ Patryk 254VACU ACTIVE GYMŁOSINOMężczyźni Open264M 264fala 10:3002:31:25.7502:31:38.70+01:24:0918:553.2
265PURZYCKI Sebastian 264VACU ACTIVE GYMBOLESŁAWICEMężczyźni Open265M 265fala 10:3002:31:26.1002:31:39.20+01:24:1018:553.2
266MAŁECKI Tomasz 17VACU ACTIVE GYMKOBYLNICAMężczyźni Open266M 266fala 10:3002:31:30.0502:31:39.95+01:24:1118:563.2
267BIJOK Piotr 243VACU ACTIVE GYMKOBYLNICAMężczyźni Open267M 267fala 10:3002:31:28.5002:31:41.15+01:24:1218:563.2
268MISZCZYK Jacek 239VACU ACTIVE GYMKORZYBIEMężczyźni Open268M 268fala 10:3002:31:28.2002:31:41.45+01:24:1218:563.2
269SYCHLA Mateusz 231ŁOSINOMężczyźni Open269M 269fala 10:3002:31:27.3002:31:41.45+01:24:1218:553.2
270JANKIEWICZ Aleksander 240VACU ACTIVE GYMSLUPSKMężczyźni Open270M 270fala 10:3002:31:28.3502:31:41.60+01:24:1218:563.2
271DYMITER Dawid 35DĘBNICA KASZUBSKAMężczyźni Open271M 271fala 10:3002:31:29.7002:31:42.05+01:24:1318:563.2
272PLUTA Marcin 241VACU ACTIVE GYMSŁUPSKMężczyźni Open272M 272fala 10:3002:31:31.0002:31:43.50+01:24:1418:563.2
273DUSZCZYK Marcin 129KOSZALINMężczyźni Open273M 273fala 11:0002:31:44.8002:31:51.65+01:24:2218:583.2
274MALINOWSKI Przemysław 303WARSZAWAMężczyźni Open274M 274fala 12:0002:31:59.9002:32:06.35+01:24:3719:003.2
275CICHY Łukasz 348HUSARIA RACE TEAMGRYFICEMężczyźni Open275M 275fala 11:0002:32:52.8502:33:03.55+01:25:3419:063.1
276BEZEG Przemysław 105RUSZÓWMężczyźni Open276M 276fala 12:3002:34:49.9502:34:55.25+01:27:2619:213.1
277MACHNIAK Marcin 107JASTRZĘBIAMężczyźni Open277M 277fala 12:3002:34:50.3002:34:55.30+01:27:2619:213.1
278ZARZECZNY Jakub 513GDAŃSKMężczyźni Open278M 278fala 12:3002:34:51.4502:34:55.35+01:27:2619:213.1
279DZIKOWSKI Karol 514WROCLAWMężczyźni Open279M 279fala 12:3002:34:50.3502:34:55.35+01:27:2619:213.1
280JEŻYNA Igor 114KARLINOMężczyźni Open280M 280fala 12:3002:34:51.2002:34:55.85+01:27:2719:213.1
281FOJUT Marcin 12MORSY ZBLEWOBYTONIAMężczyźni Open281M 281fala 11:3002:35:39.4502:35:48.60+01:28:1919:273.1
282ROLIŃSKI Cezary 37MORSY ZBLEWOZBLEWOMężczyźni Open282M 282fala 11:3002:35:39.0002:35:48.95+01:28:2019:273.1
283GRABARCZYK Wojciech 236BEST BEASTSSŁUPSKMężczyźni Open283M 283fala 10:0002:36:16.3502:36:26.15+01:28:5719:323.1
284NIZIOŁ Marcin 579BEST BEASTSKOBYLNICAMężczyźni Open284M 284fala 10:0002:36:16.9002:36:26.35+01:28:5719:323.1
285DRAPIŃSKI Artur 132RATOWNIK MEDYCZNYCZARNA DĄBRÓWKAMężczyźni Open285M 285fala 9:3002:37:18.2002:37:21.20+01:29:5219:393.1
286MINKE Piotr 133SŁUPSKMężczyźni Open286M 286fala 9:3002:37:18.0002:37:21.40+01:29:5219:393.1
287JANULIS Sebastian 134RATOWNIK MEDYCZNYKOBYLNICAMężczyźni Open287M 287fala 9:3002:37:19.6502:37:22.55+01:29:5319:403.1
288STRZYŻ Lukasz 20STARE BIELICEMężczyźni Open288M 288fala 11:3002:38:05.4002:38:12.55+01:30:4319:453
289KLESZCZYŃSKI Damian 305SŁUPSKMężczyźni Open289M 289fala 11:3002:38:05.2002:38:12.70+01:30:4319:453
290NIEWIADOWSKI Robert 23STARE BIELICEMężczyźni Open290M 290fala 11:3002:38:05.8502:38:12.75+01:30:4319:453
291TARAS Michał 179SZKOŁA GENIALNEGO ŻÓŁWIABYTÓWMężczyźni Open291M 291fala 11:0002:38:23.3002:38:30.05+01:31:0119:483
292ZAKRZEWSKI Wojtek 173SZKOŁA GENIALNEGO ŻÓŁWIAMIASTKOMężczyźni Open292M 292fala 11:0002:38:22.9002:38:30.10+01:31:0119:473
293SPERA Jakub 368SŁUPSKMężczyźni Open293M 293fala 9:3002:38:50.2502:38:56.90+01:31:2819:513
294ŚRODA Dawid 369BOLESŁAWICEMężczyźni Open294M 294fala 9:3002:38:50.2002:38:57.05+01:31:2819:513
295WOJTALA Maciek 367SŁUPSKMężczyźni Open295M 295fala 9:3002:38:50.5502:38:57.10+01:31:2819:513
296GRODZKI Mateusz 370SŁUPSKMężczyźni Open296M 296fala 9:3002:38:50.2002:38:57.20+01:31:2819:513
297WESOŁOWSKI Michał Jonasz 209OZORKÓWMężczyźni Open297M 297fala 10:0002:31:25.9502:39:44.45+01:32:1518:553.2
298WESOŁOWSKI Michał Marcin 19PIASECZNOMężczyźni Open298M 298fala 10:0002:31:32.3002:39:44.65+01:32:1518:563.2
299LIPIŃSKI Paweł 352HUSARIA RACE TEAMGRYFICEMężczyźni Open299M 299fala 11:0002:39:45.7502:39:56.15+01:32:2719:583
300ŁATUSZYŃSKI Piotrek 335GRUPA LUZAKÓWBARWINOMężczyźni Open300M 300fala 11:3002:40:01.4502:40:05.70+01:32:3620:003
301IMIOŁA Patryk 427ŚWIESZYNOMężczyźni Open301M 301fala 11:3002:40:00.9002:40:06.75+01:32:3720:003
302KOTLEWSKI Radek 81BYDGOSZCZMężczyźni Open302M 302fala 11:3002:40:01.4502:40:07.05+01:32:3820:003
303STASIUK Robert 515SZCZECINMężczyźni Open303M 303fala 12:3002:41:58.7502:42:08.15+01:34:3920:143
304WEILAND Adrian 222NIGHT WOLVESSŁUPSKMężczyźni Open304M 304fala 10:0002:42:51.8002:43:03.95+01:35:3520:212.9
305NOWAKOWSKI Brajan 586Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEMężczyźni Open305M 305fala 10:0002:42:54.7502:43:06.40+01:35:3720:212.9
306SIDOR Mariusz 220ŁOSOŚ T.E.A.M. / NIGHT WOLVESSŁUPSKMężczyźni Open306M 306fala 10:0002:42:55.3502:43:07.10+01:35:3820:222.9
307BROLL Mariusz 546Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEMężczyźni Open307M 307fala 10:0002:42:56.4502:43:07.35+01:35:3820:222.9
308KUNKOWSKI Marcin 492ORLEMężczyźni Open308M 308fala 12:3002:45:40.3002:45:48.75+01:38:1920:422.9
309SZYMAŃSKI Paweł 489ORLEMężczyźni Open309M 309fala 12:3002:45:41.3002:45:48.95+01:38:2020:422.9
310ROMPSKI Kamil 490ORLEMężczyźni Open310M 310fala 12:3002:45:41.7002:45:48.95+01:38:2020:422.9
311PŁAŻALSKI Łukasz 346BROJCEMężczyźni Open311M 311fala 11:0002:45:58.2502:46:08.50+01:38:3920:442.9
312OLSZOWY Tomasz 187GDAŃSKMężczyźni Open312M 312fala 12:0002:47:13.1002:47:21.20+01:39:5220:542.9
313OKŁOCKI Łukasz 347OSP BUKÓWKASŁUPSKMężczyźni Open313M 313fala 9:3002:47:50.4502:47:58.10+01:40:2920:582.9
314DUDA Grzegorz 312OSP BUKÓWKASŁUPSKMężczyźni Open314M 314fala 9:3002:47:52.8002:47:58.60+01:40:2920:592.9
315OLLIK Marcin 430SŁUPSKMężczyźni Open315M 315fala 9:3002:48:59.5002:49:08.30+01:41:3921:072.8
316JAKUBOWSKI Andrzej 428SŁUPSKMężczyźni Open316M 316fala 9:3002:48:58.7002:49:08.30+01:41:3921:072.8
317ORUBA Adam 262NADMORSKI ŁYKEND SKŁADKOSZALINMężczyźni Open317M 317fala 10:0002:49:17.4502:49:26.55+01:41:5721:092.8
318GAŁKA Jarosław 261NADMORSKI ŁYKEND SKŁADTYMIEŃMężczyźni Open318M 318fala 10:0002:49:17.3502:49:26.70+01:41:5721:092.8
319PIETRUSZYŃSKI Bartosz 211NADMORSKI ŁYKEND SKŁADTYMIEŃMężczyźni Open319M 319fala 10:0002:49:17.8002:49:27.15+01:41:5821:092.8
320PISULA Paweł 488CZARNEMężczyźni Open320M 320fala 12:0002:50:59.9502:51:10.80+01:43:4121:222.8
321TOŚKO Tadeusz 120HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKMężczyźni Open321M 321fala 12:0002:51:00.2002:51:10.80+01:43:4121:222.8
322SZYNKARUK Marek 102TEAM BIEGOWY SZCZECINEKBORNE SULINOWOMężczyźni Open322M 322fala 12:0002:51:01.2502:51:11.15+01:43:4221:222.8
323JUCHA Igor 176SZKOŁA GENIALNEGO ŻÓŁWIAKOSZALINMężczyźni Open323M 323fala 11:0002:53:58.3502:54:06.05+01:46:3721:442.8
324WASIŃSKI Paweł 299COWABUNGASŁUPSKMężczyźni Open324M 324fala 11:0002:55:36.7502:55:48.40+01:48:1921:572.7
325KLOC Krzysztof 302COWABUNGASŁUPSKMężczyźni Open325M 325fala 11:0002:55:37.3002:55:48.45+01:48:1921:572.7
326GLINIECKI - KLOC Adrian 300COWABUNGASŁUPSKMężczyźni Open326M 326fala 11:0002:55:36.6002:55:48.55+01:48:1921:572.7
327GLINIECKI Bartłomiej 247MAJKELE OSPBŁĄDZIMMężczyźni Open327M 327fala 11:0002:56:32.1502:56:43.25+01:49:1422:042.7
328MAKSYMÓW Maciej 282FAMILY TIMEMIASTKOMężczyźni Open328M 328fala 10:3002:57:00.7002:57:07.95+01:49:3922:072.7
329RUSZKOWSKI Jakub 280FAMILY TIMETRZEBIELINOMężczyźni Open329M 329fala 10:3002:57:00.3502:57:08.20+01:49:3922:072.7
330LESZCZYŃSKI Jakub 366SIERAKOWICEMężczyźni Open330M 330fala 11:0002:57:40.8502:57:52.20+01:50:2322:122.7
331GRUCZA Andrzej 365GOWIDLINOMężczyźni Open331M 331fala 11:0002:57:40.4002:57:52.50+01:50:2322:122.7
332PŁOTKA Arian 364SIERAKOWICEMężczyźni Open332M 332fala 11:0002:57:40.9002:57:52.65+01:50:2322:122.7
333ROSIAK Kamil 600BYTÓWMężczyźni Open333M 333fala 11:0003:04:48.4503:04:56.10+01:57:2723:062.6
334WOJCIECHOWSKI Jacek 402SZCZECINMężczyźni Open334M 334fala 11:3003:06:20.6503:06:26.25+01:58:5723:172.6
335WAJS Dawid 311MIERZYNMężczyźni Open335M 335fala 11:3003:06:21.8503:06:26.85+01:58:5823:172.6
336BORKOWSKI Piotr 508SZCZECIŃSCY SPORTOWCYSZCZECINMężczyźni Open336M 336fala 11:3003:06:33.0003:06:37.00+01:59:0823:192.6
337CZYŻEWSKI Paweł 564CLIMATRONIXKWIDZYNMężczyźni Open337M 337fala 11:3003:08:07.3503:08:13.45+02:00:4423:302.6
338LISNYJ Daniel 573CLIMATRONIXKWIDZYNMężczyźni Open338M 338fala 11:3003:08:10.2003:08:14.45+02:00:4523:312.6
339FRAGEL Damian 571CLIMATRONIXGARDEJAMężczyźni Open339M 339fala 11:3003:08:10.0503:08:14.90+02:00:4623:312.6
340KALKOWSKI Piotr 558CLIMATRONIXSADLINKIMężczyźni Open340M 340fala 11:3003:08:11.9003:08:15.25+02:00:4623:312.6
341TAŃCULA Robert 559CLIMATRONIXSADLINKIMężczyźni Open341M 341fala 11:3003:08:12.9503:08:16.15+02:00:4723:312.6
342WILK Sebastian 569CLIMATRONIXSADLINKIMężczyźni Open342M 342fala 11:3003:08:11.4503:08:16.90+02:00:4823:312.6
343ŚLIWIŃSKI Maciej 563CLIMATRONIXSADLINKIMężczyźni Open343M 343fala 11:3003:08:57.2503:09:01.00+02:01:3223:372.5
344JAKUBIAK Maciej 268AKTYWNA FABRYKASŁUPSKMężczyźni Open344M 344fala 10:0003:13:23.7003:13:32.25+02:06:0324:102.5
345WOZNANOWSKI Rafał 658Mężczyźni Open345M 345fala 10:0003:13:23.2003:13:32.35+02:06:0324:102.5
346ZANIEWSKI Marek 331SŁUPSKMężczyźni Open346M 346fala 9:3003:17:18.2503:17:22.45+02:09:5324:392.4
347CHUMEK Tomasz 44ELITARNA GRUPA BALTOSŁUPSKMężczyźni Open347M 347fala 11:3003:20:06.5503:20:14.75+02:12:4525:002.4
348BARTOSZKO Jacek 50ELITARNA GRUPA BALTOSŁUPSKMężczyźni Open348M 348fala 11:3003:20:07.3003:20:14.95+02:12:4625:002.4
349PACAN Bartosz 286ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWMężczyźni Open349M 349fala 10:3003:24:25.9503:24:33.55+02:17:0425:332.3
350BARAŃSKI Maciej 310KOSZALINMężczyźni Open350M 350fala 10:3003:24:29.1003:24:36.05+02:17:0725:332.3
351PIĄTKOWSKI Emil 172SZKOŁA GENIALNEGO ŻÓŁWIAMIASTKOMężczyźni Open351M 351fala 11:0003:25:17.1503:25:24.70+02:17:5525:392.3
352KUNA Jarek 323NADMORSKI ŁYKEND SKŁADTYMIEŃMężczyźni Open352M 352fala 9:3003:51:29.4503:51:34.90+02:44:0628:562.1
CEJKO Dawid 554BALTIC SEALSSŁUPSKMężczyźni Openfala 9:30 DNF DNF--
Znaleziono 353 wynik(ów)