MUD MAX DOLINA CHARLOTTY

Organizator:
Tourtrend sp. z o.o.
Data:
2018-10-13
Miejsce:
Dolina Charlotty
Dystans:
8 km
Zgłoszonych:
618
Wystartowało:
556
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
554
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaFalaCzas startu
   
1KOCZOROWSKI Paweł 228W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAMężczyźni Openfala 9:3000:00:00
2HARBUTIAK Piotr 186Niepowstrzymane kalekiDARŁOWOMężczyźni Openfala 10:3000:00:00
3KOS Krystian 202CPSPKOBYLNICAMężczyźni Openfala 10:3000:00:00
4FRĄTCZAK Sylwester 32SZADEKMężczyźni Openfala 10:3000:00:00
5NOWICKI Mateusz 309Centrum Szkolenia MWKOBYLNICAMężczyźni Openfala 10:3000:00:00
6BRZOSKOWSKI Patryk 42SŁUPSKMężczyźni Openfala 11:3000:00:00
7KOPCZYŃSKI Sebastian 413SŁUPSKMężczyźni Openfala 11:3000:00:00
8LIBERADZKI Marcin 445Athletic ApolloWEJHEROWOMężczyźni Openfala 10:3000:00:00
9CZERSKI Krzysztof 605Greif Team WładysławowoCHŁAPOWOMężczyźni Openfala 11:0000:00:00
10ZABOROWSKI Mateusz 556Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:00
11LATKOWSKI Mateusz 194JW 1223KOSZALINMężczyźni Openfala 9:3000:00:01
12RAŚ Mateusz 195JW 1223KOSZALINMężczyźni Openfala 9:3000:00:01
13SYWANYCZ Ireneusz 259GDAŃSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:01
14BONDARENKO Krystian 553Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:01
15WIELGAT Łukasz 295KB Bryza PostominoPOSTOMINOMężczyźni Openfala 9:3000:00:01
16CZERWINSKI Maciej 357Baltic SealsSŁUPSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:01
17SZULCEK Patryk 328Big Yellow Foot Adventure TeamLINIAMężczyźni Openfala 9:3000:00:01
18SZYCA Klaudiusz 338JRG 2 MiastkoLIPNICAMężczyźni Openfala 12:0000:00:01
19ZIĘTARA Dawid 345Baltic SealsREDZIKOWOMężczyźni Openfala 9:3000:00:01
20LISIECKI Jakub 372UbojniaGDAŃSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:01
21SOSNOWSKI Tomasz 450KOSZALINMężczyźni Openfala 12:0000:00:01
22BOGUSŁAWSKI Tomasz 464Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:01
23JURKIEWICZ Ryszard 607climatronixSADLINKIMężczyźni Openfala 10:3000:00:01
24WILMONT Krzysztof 504CSMW UstkaSLUPSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:01
25BARON Robert 587Husaria race teamTORUŃMężczyźni Openfala 12:0000:00:01
26STEC Jakub 606Best BeastsSŁUPSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:01
27MROZOWSKI Przemysław 297UKS Siódemka RumiaWEJHEROWOMężczyźni Openfala 11:0000:00:01
28KARBOWSKI Sławomir 167OBORYMężczyźni Openfala 11:0000:00:02
29MACIEJCZYK Kamil 67RYMAŃMężczyźni Openfala 10:3000:00:02
30PITUS Radosław 200SLAWNOMężczyźni Openfala 11:0000:00:02
31ROMANOWICZ Piotr 197RESKOMężczyźni Openfala 12:0000:00:02
32ZINKA Maciej 203ŁUBIANIAMężczyźni Openfala 11:0000:00:02
33BRODZIK Ireneusz 272BYTÓWMężczyźni Openfala 10:3000:00:02
34ŚWIGOŃ Daniel 275BYTÓWMężczyźni Openfala 10:3000:00:02
35RZESZOTARSKI Tomasz 34WYBITE JEDYNKIKONINMężczyźni Openfala 9:3000:00:02
36JEDLECKI Mikołaj 324SUCHORZEMężczyźni Openfala 10:3000:00:02
37IWASZKO Krzysztof 336JRG 2 MiastkoPASIEKAMężczyźni Openfala 12:0000:00:02
38WANTOCH REKOWSKI Zbigniwe 337BOROWY MŁYNMężczyźni Openfala 12:0000:00:02
39LASKA Wojciech 541JRG 2 MiastkoMIASTKOMężczyźni Openfala 12:0000:00:02
40FILIPOWICZ Piotr 373UbojniaELBLĄGMężczyźni Openfala 9:3000:00:02
41KOWALSKI Szymon 374UbojniaGDAŃSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:02
42KRZACZKOWSKI Lech 381DĘBNICA KASZUBSKAMężczyźni Openfala 9:3000:00:02
43USTIANOWSKI Wojciech 4038. Koszaliński Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALINMężczyźni Openfala 9:3000:00:02
44KOWAL Hubert 436JRG 2 MiastkoMIASTKOMężczyźni Openfala 12:0000:00:02
45LUDZIAK Jakub 466NorthstarTRZCIANKAMężczyźni Openfala 12:0000:00:02
46KOCHNER Jarogniew 467NorthstarTRZCIANKAMężczyźni Openfala 12:0000:00:02
47KRASOŃ Piotr 468TRZCIANKAMężczyźni Openfala 12:0000:00:02
48BOGUSZ Marcin 486Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:02
49SKADORWA Przemysław 498NorthstarTRZCIANKAMężczyźni Openfala 12:0000:00:02
50WINDORPSKI Mirosław 500WARSZAWAMężczyźni Openfala 9:3000:00:02
51BĄK Łukasz 126DĘBNICA KASZUBSKAMężczyźni Openfala 12:0000:00:02
52JANULIS Sebastian 134RATOWNIK MEDYCZNYKOBYLNICAMężczyźni Openfala 9:3000:00:02
53MŁYNARCZYK Dawid 552Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:02
54LICHACZ Łukasz 613Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:02
55BRAC Łukasz 614Aktywna FabrykaMężczyźni Openfala 10:3000:00:02
56CZAPIEWSKI Jacek 531KOSZALINMężczyźni Openfala 12:3000:00:02
57JESIOŁOWSKI Marcin 106MTS Hamer MiastkoDĄBIEMężczyźni Openfala 12:3000:00:02
58ANDERS Rafał 453Meden-Inmed Sports TeamKOSZALINMężczyźni Openfala 12:0000:00:02
59GAŁECKI Radosław 131MANOWOMężczyźni Openfala 12:3000:00:02
60KAMIŃSKI Łukasz 216ROWYMężczyźni Openfala 11:0000:00:03
61ZIELONKA Mateusz 248Baltic SealsSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:03
62KLIMEK Łukasz 178SŁUPSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:03
63ADAMCZYK Adam 255ULKS TALEX BORYSLAW BORZYTUCHOMKOLCZYGLOWYMężczyźni Openfala 10:3000:00:03
64KALINOWSKI Jarosław 536OSTROŁĘKAMężczyźni Openfala 10:3000:00:03
65ADAMKIEWICZ Marian 74WYBITE JEDYNKIKONINMężczyźni Openfala 9:3000:00:03
66TYRKA Emil 31KĘPICEMężczyźni Openfala 10:3000:00:03
67WARZOCHA Mateusz 339JRG 2 MiastkoMIASTKOMężczyźni Openfala 12:0000:00:03
68KUIK STUDZIŃSKI Gracjan 83JRG 2 MiastkoBORZYSZKOWYMężczyźni Openfala 12:0000:00:03
69LICA Jacek 101JRG 2 MiastkoŚWIERZENKO 25/3Mężczyźni Openfala 12:0000:00:03
70KACZMAROWSKI Andrzej 354Baltic SealsSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:03
71WÓJCIK Damian 396SŁUPSKMężczyźni Openfala 12:0000:00:03
72SZPILER Krzysztof 4058. Koszaliński Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALINMężczyźni Openfala 9:3000:00:03
73MYK Paweł 4228. Koszaliński Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALINMężczyźni Openfala 9:3000:00:03
74MALEK-PODJASKI Marcin 444Fabryka Zdrowia BytówBYTOWMężczyźni Openfala 11:3000:00:03
75KASIEWICZ Michał 446POMYSK WIELKIMężczyźni Openfala 11:3000:00:03
76WOŹNIAK Damian 4498. Koszaliński Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALINMężczyźni Openfala 9:3000:00:03
77SPÓLNIK Paweł 461SZCZECINMężczyźni Openfala 12:0000:00:03
78KOZŁOWSKI Artur 472Husaria Race Team GryficeGRYFICEMężczyźni Openfala 11:3000:00:03
79KULACHA Gabriel 476NorthstarTRZCIANKAMężczyźni Openfala 12:0000:00:03
80ZIEMSKI Wojciech 484Aktywna FabrykaDAMNICAMężczyźni Openfala 10:3000:00:03
81MICHALSKI Sławomir 502Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:03
82SANOCKI Kornel 503ZBYCHOWOMężczyźni Openfala 11:0000:00:03
83DRAPIŃSKI Artur 132RATOWNIK MEDYCZNYCZARNA DĄBRÓWKAMężczyźni Openfala 9:3000:00:03
84MINKE Piotr 133SŁUPSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:03
85FRĘŚKO Przemysław 522NorthstarKUŹNICA CZARNKOWSKAMężczyźni Openfala 12:0000:00:03
86STASIEROWSKI Damian 543WYBITE JEDYNKISULNÓWKOMężczyźni Openfala 9:3000:00:03
87KALINOWSKI Daniel 265OSTROŁĘKAMężczyźni Openfala 10:3000:00:03
88PASZKI Piotr 584MĄDRZECHOWOMężczyźni Openfala 11:3000:00:03
89KLIMEK Przemysław 171KOSZALINMężczyźni Openfala 9:3000:00:03
90KALKOWSKI Marek 567climatronixSADLINKIMężczyźni Openfala 11:3000:00:03
91ŚNIEGULSKI Marcin 27KĘPICEMężczyźni Openfala 10:3000:00:03
92RĘBACZ Krzysztof 497Vacu Active GymSŁUPSKMężczyźni Openfala 12:3000:00:03
93DUNST Jakub 125NOWA WIEŚ LĘBORKSKAMężczyźni Openfala 12:3000:00:03
94KARCZ Krystian 448POMYSK WIELKIMężczyźni Openfala 11:3000:00:03
95KOWALIK Marcin 77Fabryka ZdrowiaGDYNIAMężczyźni Openfala 11:3000:00:03
96LESZCZYŃSKI Daniel 511Good Luck ClubGDAŃSKMężczyźni Openfala 12:0000:00:03
97POTRYKUS Błażej 112LINIAMężczyźni Openfala 12:3000:00:03
98KALKOWSKI Piotr 558climatronixSADLINKIMężczyźni Openfala 11:3000:00:03
99TAŃCULA Robert 559climatronixSADLINKIMężczyźni Openfala 11:3000:00:03
100ŚLIWIŃSKI Maciej 563climatronixSADLINKIMężczyźni Openfala 11:3000:00:03
101TOMASZCZYK Krzysztof 527KOSZALINMężczyźni Openfala 12:3000:00:03
102ZARZECZNY Jakub 513GDAŃSKMężczyźni Openfala 12:3000:00:03
103MICHALAK Piotr 205UWAGAFOKA TeamUSTKAMężczyźni Openfala 9:3000:00:04
104KOZAK Krzysztof 214IZKPOTĘGOWOMężczyźni Openfala 11:0000:00:04
105PIANKA Damian 215SŁUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:04
106CHMIEL Piotr 154BaywatchSŁUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:04
107ĆWIRZEŃ Marcin 157Wolf TeamTRZCIANKAMężczyźni Openfala 10:0000:00:04
108ŁOTOCKI Rafał 158Wolf TeamTRZCIANKAMężczyźni Openfala 10:0000:00:04
109MICHALAK Kamil 185SŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:04
110KOWALSKI Bartosz 201Positive Freaks TeamTURZNICEMężczyźni Openfala 10:0000:00:04
111NARODZONEK Paweł 253SIEMIANICEMężczyźni Openfala 10:3000:00:04
112BASIUKIEWICZ Marcin 276AT-Aktywny TrzebiatówTRZEBIATÓWMężczyźni Openfala 10:0000:00:04
113PRZEWŁOCKI Michał 278IZKKOSZALINMężczyźni Openfala 11:0000:00:04
114TREJDA Radosław 289Aktywna FabrykaKOBYLNICAMężczyźni Openfala 10:3000:00:04
115MALEK Miłosz 291BYTÓWMężczyźni Openfala 10:3000:00:04
116GUZ Grzegorz 75WYBITE JEDYNKIŚWIECIEMężczyźni Openfala 10:0000:00:04
117GĄSIOROWSKI Rafał 306Big Yellow Foot Adventure TeamBANINOMężczyźni Openfala 10:3000:00:04
118CYMEK Tomasz 330Aktywna FabrykaDAMNICAMężczyźni Openfala 10:3000:00:04
119ZANIEWSKI Marek 331SŁUPSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:04
120MATEREK Bogdan 63DEBRZNOMężczyźni Openfala 10:0000:00:04
121SŁODZIŃSKI Gabriel 55Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEMężczyźni Openfala 10:0000:00:04
122JUSKIEWICZ Michal 416GŁÓWCZYCEMężczyźni Openfala 11:3000:00:04
123JĘDRZEJEWSKI Jacek 429USTKAMężczyźni Openfala 9:3000:00:04
124DORAU Bartosz 434OgrodnicyDZIEMIANYMężczyźni Openfala 10:3000:00:04
125KLIMKIEWICZ Konrad 441Fabryka Zdrowia BytówBYTÓWMężczyźni Openfala 11:3000:00:04
126GONTEK Łukasz 443Ł.O.S.O.Ś TEAMSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:04
127PERSZEWSKI Łukasz 469OgrodnicyDZIEMIANYMężczyźni Openfala 10:3000:00:04
128KURUSIEWICZ Patryk 111SŁUPSKMężczyźni Openfala 12:0000:00:04
129BRODZIK Mariusz 542OSTROŁĘKAMężczyźni Openfala 10:3000:00:04
130CZARNIAK Artur 608Stowarzyszenie Psów Użytkowych BaltoSŁUPSKMężczyźni Openfala 12:0000:00:04
131CZYRYLA Adam 673Mężczyźni Openfala 12:0000:00:04
132ŁATUSZYŃSKI Piotrek 335Grupa LUZAKÓWBARWINOMężczyźni Openfala 11:3000:00:04
133KONTOWICZ Jarosław 528GDAŃSKMężczyźni Openfala 12:3000:00:04
134MEYER Arkadiusz 521GDAŃSKMężczyźni Openfala 12:3000:00:04
135KURYŁOWICZ Kamil 89SŁUPSKMężczyźni Openfala 12:3000:00:04
136CIUĆKA Mateusz 136BŁOTNIAKI KOSZALINKOSZALINMężczyźni Openfala 12:0000:00:04
137PILARSKI Tomasz 72LKB im. Braci Petk LęborkLĘBORKMężczyźni Openfala 12:0000:00:04
138WIECZOREK Mariusz 483SZCZECINMężczyźni Openfala 12:3000:00:04
139KOŚLAK Łukasz 475BIAŁOGARDMężczyźni Openfala 12:0000:00:04
140LISNYJ Daniel 573climatronixKWIDZYNMężczyźni Openfala 11:3000:00:04
141FRAGEL Damian 571climatronixGARDEJAMężczyźni Openfala 11:3000:00:04
142JEŻYNA Igor 114KARLINOMężczyźni Openfala 12:3000:00:04
143BORKOWSKI Piotr 508Szczecińscy SportowcySZCZECINMężczyźni Openfala 11:3000:00:04
144WOLF Paweł 15AA - Ambitny AmatorINOWROCŁAWMężczyźni Openfala 11:0000:00:05
145WIŚNIEWSKI Damian 14MIASTKOMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
146NOWACKI Arkadiusz 16MIASTKOMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
147PYŚKO Tomasz 145PRUSZCZ GDAŃSKIMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
148SZADKOWSKI Rafał 1WYBITE JEDYNKIKONINMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
149KULCZAK Paweł 163BRODOWOMężczyźni Openfala 10:3000:00:05
150KOWALSKI Józef 169Psitive Freaks TeamGRUDZIĄDZMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
151KUBIAK Kaj 156Wolf TeamTRZCIANKAMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
152ŁASTOWSKI Dariusz 159TRZCIANKAMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
153KARWASZ Krzysztof 177KWAKOWOMężczyźni Openfala 11:0000:00:05
154BIŃCZYK Mariusz 193JAROSŁAWIECMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
155WOJTKOWIAK Karol 60Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:05
156TYRKA Robert 28KĘPICEMężczyźni Openfala 10:3000:00:05
157TYRKA Paweł 61KĘPICEMężczyźni Openfala 10:3000:00:05
158DUDA Grzegorz 312OSP BukówkaSŁUPSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:05
159KUNA Jarek 323Nadmorski łykend składTYMIEŃMężczyźni Openfala 9:3000:00:05
160BENGIER Kamil 340Best BeastsBYDLINOMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
161KOZŁOWSKI Radosław 341Best BeastsBYDLINOMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
162GAC Michał 358Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:05
163BRANDT Arkadiusz 359BYDLINOMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
164CHUDY Dariusz 384PIŁAMężczyźni Openfala 11:3000:00:05
165RAKOWSKI Michał 90MODŁAMężczyźni Openfala 9:3000:00:05
166BOJKA Karol 92TĘPCZMężczyźni Openfala 9:3000:00:05
167MAZUR Krzysztof 529PUCKMężczyźni Openfala 12:0000:00:05
168KOZUB Tomasz 589Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEMężczyźni Openfala 10:0000:00:05
169ZWOLIŃSKI Paweł 590USB UstkaUSTKAMężczyźni Openfala 9:3000:00:05
170KOWALIK Konrad 400Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:05
171IMIOŁA Patryk 427ŚWIESZYNOMężczyźni Openfala 11:3000:00:05
172KOTLEWSKI Radek 81BYDGOSZCZMężczyźni Openfala 11:3000:00:05
173SŁOWIŃSKI Grzegorz 406Crossfit Intro M49 BiałogardBIAŁOGARDMężczyźni Openfala 12:0000:00:05
174KOSĆICH Mariusz 672Mężczyźni Openfala 12:0000:00:05
175SZADZIEWSKI Tomasz 454BIAŁOGARDMężczyźni Openfala 12:0000:00:05
176OCHENKOWSKI Rafał 412BIAŁOGARDMężczyźni Openfala 12:0000:00:05
177KOBYLSKI Mariusz 137BŁOTNIAKI KOSZALINKOSZALINMężczyźni Openfala 12:0000:00:05
178RUDNICKI Patryk 523SIADŁO TEAMNEKLAMężczyźni Openfala 12:3000:00:05
179BALCERZAK Paweł 117SIADŁO TEAMSTRZELNOMężczyźni Openfala 12:3000:00:05
180PIĄTKOWSKI Michał 79SŁUPSKMężczyźni Openfala 12:3000:00:05
181WOJCIECHOWSKI Jacek 402SZCZECINMężczyźni Openfala 11:3000:00:05
182WAJS Dawid 311MIERZYNMężczyźni Openfala 11:3000:00:05
183WILK Sebastian 569climatronixSADLINKIMężczyźni Openfala 11:3000:00:05
184KOWALSKI Adam 485ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMężczyźni Openfala 12:3000:00:05
185FRĄTCZAK Sebastain 601ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMężczyźni Openfala 12:3000:00:05
186MACHNIAK Marcin 107JASTRZĘBIAMężczyźni Openfala 12:3000:00:05
187BEZEG Przemysław 105RUSZÓWMężczyźni Openfala 12:3000:00:05
188DZIKOWSKI Karol 514WROCLAWMężczyźni Openfala 12:3000:00:05
189TOMCZAK Andrzej 149BaywatchSWARZĘDZMężczyźni Openfala 11:0000:00:06
190TOMPOROWSKI Ariel 152BaywatchLUBOŃMężczyźni Openfala 11:0000:00:06
191ŚMIELAK Łukasz 175SŁUPSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:06
192TARAS Michał 179Szkoła Genialnego ŻółwiaBYTÓWMężczyźni Openfala 11:0000:00:06
193PAWLIK Paweł 183GDAŃSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:06
194ITRYCH Łukasz 184Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:06
195GIERCZAK Piotr 91CPSPUSTKAMężczyźni Openfala 10:3000:00:06
196WĄSOWSKI Mateusz 10KOSZALINMężczyźni Openfala 10:0000:00:06
197KRASZEWSKI Arkadiusz 9GDAŃSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:06
198CHOLEWA Błażej 267SŁAWNOMężczyźni Openfala 10:0000:00:06
199ŚLUSARSKI Grzegorz 271TRZEBIELINOMężczyźni Openfala 9:3000:00:06
200SKUMIAŁ Oskar 304USB UstkaUSTKAMężczyźni Openfala 9:3000:00:06
201BARAŃSKI Maciej 310KOSZALINMężczyźni Openfala 10:3000:00:06
202STASZAK Wojciech 532DARŁOWOMężczyźni Openfala 10:3000:00:06
203WOJTALA Maciek 367SŁUPSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:06
204SPERA Jakub 368SŁUPSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:06
205ŚRODA Dawid 369BOLESŁAWICEMężczyźni Openfala 9:3000:00:06
206STRĄK Janusz 49Elitarna Grupa BALTOUSTKAMężczyźni Openfala 11:3000:00:06
207SZELĄG Sebastian 385Czarne SercaROKIETNICAMężczyźni Openfala 11:3000:00:06
208GRZYBEK Artur 69ZIELINMężczyźni Openfala 9:3000:00:06
209GRZYBEK Mateusz 96ZIELINMężczyźni Openfala 9:3000:00:06
210CZERWIŃSKI Szczęsny 458BIAŁOGARDMężczyźni Openfala 12:0000:00:06
211RICHTER Sebastian 465WEJHEROWOMężczyźni Openfala 12:0000:00:06
212GAWRYJOŁEK Szymon 480KOŁOBRZEGMężczyźni Openfala 12:3000:00:06
213STANKIEWICZ Dawid 5173FTREDAMężczyźni Openfala 12:0000:00:06
214SUPRUNOWICZ Oskar 518KROKOWAMężczyźni Openfala 12:0000:00:06
215DUSZCZYK Marcin 129KOSZALINMężczyźni Openfala 11:0000:00:06
216BENDIK Maciej 530KALISKAMężczyźni Openfala 11:3000:00:06
217SZYMCZAK Adam 582KOBYLNICAMężczyźni Openfala 11:3000:00:06
218WICA Janusz 593POMYSK WIELKIMężczyźni Openfala 11:0000:00:06
219WICA Szymon 594BYTÓWMężczyźni Openfala 11:0000:00:06
220BIERNAT Borys 595BYTÓWMężczyźni Openfala 11:0000:00:06
221HAPKA Robert 596BYTÓWMężczyźni Openfala 11:0000:00:06
222HAPKA Filip 597BYTÓWMężczyźni Openfala 11:0000:00:06
223KWIATKOWSKI Michał 151BaywatchBEDLNOMężczyźni Openfala 11:0000:00:06
224ORNOWSKI Paweł 680Mężczyźni Openfala 10:0000:00:06
225HARHAJ Piotr 583SOPOTMężczyźni Openfala 11:3000:00:06
226NIEWIADOWSKI Robert 23STARE BIELICEMężczyźni Openfala 11:3000:00:06
227CIUĆKA Łukasz 138BŁOTNIAKI KOSZALINKOSZALINMężczyźni Openfala 12:0000:00:06
228POTRYKUS Robert 121REDAMężczyźni Openfala 12:3000:00:06
229KOWALCZYK Krystian 478BOBOLICEMężczyźni Openfala 12:3000:00:06
230GALICKI Robert 462BOBOLICEMężczyźni Openfala 12:3000:00:06
231MALINOWSKI Przemysław 303WARSZAWAMężczyźni Openfala 12:0000:00:06
232CZYŻEWSKI Paweł 564climatronixKWIDZYNMężczyźni Openfala 11:3000:00:06
233KWIATKOWSKI Konrad 470AAALEKSANDRÓW KUJAWSKIMężczyźni Openfala 12:3000:00:06
234CHAŁUBIŃSKI Tomasz 481SŁUPSKMężczyźni Openfala 12:3000:00:06
235ŻYLICZ Maciek 495SŁUPSKMężczyźni Openfala 12:3000:00:06
236JERMAKOWICZ Piotr 206Nadmorski łykend składPLEŚNAMężczyźni Openfala 10:0000:00:07
237BOSY Dawid 218Nadmorski łykend składTYMIEŃMężczyźni Openfala 10:0000:00:07
238STASIAK Przemysław 225GŁÓWCZYCEMężczyźni Openfala 10:0000:00:07
239KOZAK Paweł 233GARDNA WIELKAMężczyźni Openfala 10:0000:00:07
240PRACH Cezary 235USTKAMężczyźni Openfala 10:0000:00:07
241ZAKRZEWSKI Wojtek 173Szkoła Genialnego ŻółwiaMIASTKOMężczyźni Openfala 11:0000:00:07
242DOMBROWSKI Szymon 5SŁUPSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:07
243SIENKIEWICZ Grzegorz 2KOSZALINMężczyźni Openfala 11:3000:00:07
244JUCHA Igor 176Szkoła Genialnego ŻółwiaKOSZALINMężczyźni Openfala 11:0000:00:07
245SZEWCZUK Łukasz 260GŁÓWCZYCEMężczyźni Openfala 10:0000:00:07
246ŻŁOBIŃSKI Maciej 266GŁÓWCZYCEMężczyźni Openfala 10:0000:00:07
247RUSZKOWSKI Jakub 280Family TimeTRZEBIELINOMężczyźni Openfala 10:3000:00:07
248MAKSYMÓW Maciej 282Family TimeMIASTKOMężczyźni Openfala 10:3000:00:07
249PACAN Bartosz 286Świat Płytek u KryspinaBYTÓWMężczyźni Openfala 10:3000:00:07
250PIWOŃSKI Robert 334SŁUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:07
251OKŁOCKI Łukasz 347OSP BukówkaSŁUPSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:07
252GRODZKI Mateusz 370SŁUPSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:07
253CYRANOWICZ Emil 526Ł.O.S.O.Ś TEAMSIANÓWMężczyźni Openfala 11:3000:00:07
254CIESIELSKI Zbyszek 395Wolne ElektronyREDAMężczyźni Openfala 12:0000:00:07
255JASZEWSKI Mariusz 397Wolne ElektronyKĘBŁOWOMężczyźni Openfala 12:0000:00:07
256KOTWICA Tomasz 432Wolne ElektronyBOLSZEWOMężczyźni Openfala 12:0000:00:07
257FIRA Adam 71TrawicaSIANÓWMężczyźni Openfala 10:0000:00:07
258WŁADYKO Rafał 122JRG 2 KoszalinKOSZALINMężczyźni Openfala 10:0000:00:07
259RAPTA Rafał 551SŁUPSKMężczyźni Openfala 11:3000:00:07
260ŚLIWIAK Dawid 598BYTÓWMężczyźni Openfala 11:0000:00:07
261ROSIAK Kamil 600BYTÓWMężczyźni Openfala 11:0000:00:07
262PIECHNA Mariusz 213PANNY MŁODEDĘBNICA KASZUBSKAMężczyźni Openfala 11:0000:00:07
263STRZYŻ Lukasz 20STARE BIELICEMężczyźni Openfala 11:3000:00:07
264KLESZCZYŃSKI Damian 305SŁUPSKMężczyźni Openfala 11:3000:00:07
265BUBEŁA Tomasz 507BANINOMężczyźni Openfala 12:3000:00:07
266PIĄTKOWSKI Emil 172Szkoła Genialnego ŻółwiaMIASTKOMężczyźni Openfala 11:0000:00:07
267KAŁUŻYŃSKI Krzysztof 97KOSZALINMężczyźni Openfala 12:3000:00:07
268BARTOSZKO Jacek 50Elitarna Grupa BALTOSŁUPSKMężczyźni Openfala 11:3000:00:07
269NOWAK Paweł 128Morpol Running TeamSŁUPSKMężczyźni Openfala 12:3000:00:07
270ROMPSKI Kamil 490ORLEMężczyźni Openfala 12:3000:00:07
270SZYMAŃSKI Paweł 489ORLEMężczyźni Openfala 12:3000:00:07
272BOSY Krzysztof 208Nadmorski łykend składTYMIEŃMężczyźni Openfala 10:0000:00:08
273JERMAKOWICZ Victor 210Nadmorski łykend składTYMIENMężczyźni Openfala 10:0000:00:08
274ORDON Robert 258Bez KlubuSIEMIROWICEMężczyźni Openfala 9:3000:00:08
275JAKUBIAK Maciej 268Aktywna FabrykaSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:08
276CHRUŚCICKI Paweł 361KRETOMINOMężczyźni Openfala 11:0000:00:08
277JĘDRZEJCZAK Paweł 47Elitarna Grupa BALTOBIERKOWOMężczyźni Openfala 11:3000:00:08
278ŚWITEK Dominik 48Elitarna Grupa BALTOBOLESŁAWICEMężczyźni Openfala 11:3000:00:08
279NOWAK Dariusz 62Ł.O.S.O.Ś TEAMGWIAZDOWOMężczyźni Openfala 11:3000:00:08
279MARJAŃSKI Marcel 65Ł.O.S.O.Ś TEAMKOSZALINMężczyźni Openfala 11:3000:00:08
281OLLIK Marcin 430SŁUPSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:08
282JEDLECKI Kacper 433SŁUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:08
283PERSZEWSKI Robert 471OgrodnicyDZIEMIANYMężczyźni Openfala 10:0000:00:08
284KOŚCIESZA Michał 87USTKAMężczyźni Openfala 11:3000:00:08
285CZAPLA Jędrzej 592OgrodnicyKOŚCIERZYNAMężczyźni Openfala 10:0000:00:08
286DROŻDŻAL Radosław 123JW 1223KOSZALINMężczyźni Openfala 10:0000:00:08
287ŚLIWIAK Grzegorz 599BYTÓWMężczyźni Openfala 11:0000:00:08
288POST Marcin 505KURÓWMężczyźni Openfala 12:3000:00:08
289OLSZOWY Tomasz 187GDAŃSKMężczyźni Openfala 12:0000:00:08
290CHUMEK Tomasz 44Elitarna Grupa BALTOSŁUPSKMężczyźni Openfala 11:3000:00:08
291KUNKOWSKI Marcin 492ORLEMężczyźni Openfala 12:3000:00:08
292PIETRUSZYŃSKI Bartosz 211Nadmorski łykend składTYMIEŃMężczyźni Openfala 10:0000:00:09
293GRABARCZYK Wojciech 236Best BeastsSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:09
294CHABROS Damian 250Vacu Active GymSIEMIANICEMężczyźni Openfala 11:0000:00:09
295RATAJCZYK Robert 13SIANÓWMężczyźni Openfala 11:0000:00:09
296KAMIŃSKI Marcin 196MOCZYMORDY TEAMSMOŁDZINOMężczyźni Openfala 10:0000:00:09
297GAŁKA Jarosław 261Nadmorski łykend składTYMIEŃMężczyźni Openfala 10:0000:00:09
298ORUBA Adam 262Nadmorski łykend składKOSZALINMężczyźni Openfala 10:0000:00:09
299MAŁECKI Tomasz 17Vacu Active GymKOBYLNICAMężczyźni Openfala 10:3000:00:09
300FOJUT Marcin 12Morsy ZblewoBYTONIAMężczyźni Openfala 11:3000:00:09
301ROLIŃSKI Cezary 37Morsy ZblewoZBLEWOMężczyźni Openfala 11:3000:00:09
302WITENBERG Zbigniew 64SŁUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:09
303GOJDŻ Piotr 52Elitarna Grupa BALTOSŁUPSKMężczyźni Openfala 11:3000:00:09
304JAKUBOWSKI Andrzej 428SŁUPSKMężczyźni Openfala 9:3000:00:09
305NIZIOŁ Marcin 579Best BeastsKOBYLNICAMężczyźni Openfala 10:0000:00:09
306WOZNANOWSKI Rafał 658Mężczyźni Openfala 10:0000:00:09
307TURZYŃSKI Karol 181LOS CAIMANESGDAŃSKMężczyźni Openfala 12:0000:00:09
308ROBLES Carlos 3LOS CAIMANESWARSAWMężczyźni Openfala 12:0000:00:09
309DUSZA Patryk 127SIANÓWMężczyźni Openfala 12:3000:00:09
310SZYNKARUK Marek 102Team Biegowy SzczecinekBORNE SULINOWOMężczyźni Openfala 12:0000:00:09
311STASIUK Robert 515SZCZECINMężczyźni Openfala 12:3000:00:09
312DAWIDOWICZ Łukasz 232Best BeastsSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:10
313PŁAŻALSKI Łukasz 346BROJCEMężczyźni Openfala 11:0000:00:10
314CICHY Łukasz 348Husaria Race TeamGRYFICEMężczyźni Openfala 11:0000:00:10
315LIPIŃSKI Paweł 352Husaria Race TeamGRYFICEMężczyźni Openfala 11:0000:00:10
316ZIEMSKI Szymon 611Aktywna FabrykaKĘPICEMężczyźni Openfala 11:3000:00:10
317SZYPOSZYŃSKI Mikołaj 417Best BeastsSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:10
318PIWOWARSKI Krzysztof 437SŁUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:10
319NIZIOŁ Patryk 578Best BeastsKOBYLNICAMężczyźni Openfala 10:0000:00:10
320BROLL Mariusz 546Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEMężczyźni Openfala 10:0000:00:10
321SCARABELLI Diego 4LOS CAIMANESWARSZAWAMężczyźni Openfala 12:0000:00:10
322TOŚKO Tadeusz 120Husaria Race TeamSZCZECINEKMężczyźni Openfala 12:0000:00:10
322PISULA Paweł 488CZARNEMężczyźni Openfala 12:0000:00:10
324SIDOR Mariusz 220ŁOSOŚ T.E.A.M. / NIGHT WOLVESSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:11
325GLINIECKI Bartłomiej 247Majkele OSPBŁĄDZIMMężczyźni Openfala 11:0000:00:11
326NOWICKI Olgierd 285BYDGOSZCZMężczyźni Openfala 11:0000:00:11
327WASIŃSKI Paweł 299CowabungaSŁUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:11
328GLINIECKI - KLOC Adrian 300CowabungaSŁUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:11
329KLOC Krzysztof 302CowabungaSŁUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:11
330PŁOTKA Arian 364SIERAKOWICEMężczyźni Openfala 11:0000:00:11
331LESZCZYŃSKI Jakub 366SIERAKOWICEMężczyźni Openfala 11:0000:00:11
332NOWAKOWSKI Brajan 586Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEMężczyźni Openfala 10:0000:00:11
333WEILAND Adrian 222Night WolvesSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:0000:00:12
334PLUTA Marcin 241Vacu Active GymSŁUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:12
335BIJOK Piotr 243Vacu Active GymKOBYLNICAMężczyźni Openfala 10:3000:00:12
336SZUMOWSKI Radosław 54USTKAMężczyźni Openfala 10:3000:00:12
337SIENKIEWICZ Patryk 254Vacu Active GymŁOSINOMężczyźni Openfala 10:3000:00:12
338DYMITER Dawid 35DĘBNICA KASZUBSKAMężczyźni Openfala 10:3000:00:12
339GRUCZA Andrzej 365GOWIDLINOMężczyźni Openfala 11:0000:00:12
340POLENICA Paweł 510Centrum Kettlebell SłupskSLUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:12
341KUCHARSKI Radek 84CKB SłupskSŁUPSKMężczyźni Openfala 11:0000:00:12
342JANKIEWICZ Aleksander 240Vacu Active GymSLUPSKMężczyźni Openfala 10:3000:00:13
343PIEC Mateusz 25USTKAMężczyźni Openfala 10:3000:00:13
344PURZYCKI Sebastian 264Vacu Active GymBOLESŁAWICEMężczyźni Openfala 10:3000:00:13
345KOPOT Mariusz 313OSP CZARNECZARNEMężczyźni Openfala 11:0000:00:13
346SZWAŁEK Jarosław 318OSP CZARNECZARNEMężczyźni Openfala 11:0000:00:13
347MISZCZYK Jacek 239Vacu Active GymKORZYBIEMężczyźni Openfala 10:3000:00:13
348OCIEPKA Mariusz 24USTKAMężczyźni Openfala 10:3000:00:14
349KAPELA Marcin 26USTKAMężczyźni Openfala 10:3000:00:14
350SYCHLA Mateusz 231ŁOSINOMężczyźni Openfala 10:3000:00:14
351WESOŁOWSKI Michał Marcin 19PIASECZNOMężczyźni Openfala 10:0000:08:12
352WESOŁOWSKI Michał Jonasz 209OZORKÓWMężczyźni Openfala 10:0000:08:18
CEJKO Dawid 554Baltic SealsSŁUPSKMężczyźni Openfala 9:30DNF
Znaleziono 353 wynik(ów)