MUD MAX TRÓJMIASTO

Organizator/ Organizer:
HUNTER EXTREME
Data/ Date:
2017-05-20
Miejsce/ Place:
Przywidz
Dystans/ Distance:
7 km
Zgłoszonych/ Registered:
669
Wystartowało/ Started:
581
Nie ukończyło/ Not finished:
6
Ukończyło/ Finished:
575
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Master | Drużyny | Open
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkCzas
netto
7km
Czas
brutto
7km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1KĄKOL Kacper 221XRUNNERSGDYNIA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI101:07:04.6001:07:05.20 9:356.3
2KRANIECKI Mateusz 655HUSARIA RACE TEAM9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI201:07:28.4001:07:29.35+00:00:249:386.2
3BANDOSZ Robert 19SPARTA SIERPCSIERPC9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI301:07:46.8001:07:46.90+00:00:419:406.2
4RULEWSKI Michał 467XRUNNERSBYDGOSZCZ9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI401:10:02.5501:10:02.60+00:02:5710:006
5PUPKOWSKI Kamil 444XRUNNERSSKWIERZYNA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI501:11:36.1501:11:36.25+00:04:3110:135.9
6KANAWKA Grzegorz 212GDAŃSK9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI601:18:23.6501:18:24.60+00:11:1911:125.4
7WILMONT Krzysztof 599DECATHLON SŁUPSKSŁUPSK9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI701:18:39.1001:18:41.35+00:11:3611:145.3
8TARKOWSKI Dawid 556CROSSELITE EBROGYMPRUSZCZ GDAŃSKI11:30 - OPEN101:19:13.9001:19:16.35+00:12:1111:195.3
9SZULCEK Patryk 537BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMLINIA10:00 - OPEN101:20:26.1501:20:27.00+00:13:2111:295.2
10KAIM Sebastian 203BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSK11:30 - OPEN201:20:30.6501:20:33.95+00:13:2811:305.2
11WAŁDOWSKI Dominik 577XRUNNERSGDAŃSK9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI801:20:49.4501:20:49.75+00:13:4411:325.2
12SZCZURKO Adrian 529INIEMAMOCNIMRZEZINO9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI901:21:01.5001:21:04.55+00:13:5911:345.2
13LEWIŃSKI Paweł 304OSTRÓDA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI1001:21:12.0501:21:14.65+00:14:0911:365.2
14SZULECKI Rafał 539SPARTA SIERPCBIEŻUŃ9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI1101:21:17.5501:21:18.45+00:14:1311:365.2
15WIECZOREK Mateusz 592ALGRAF RACE TEAMMURZYNOWO9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI1201:22:10.8001:22:12.00+00:15:0611:445.1
16RZECHOWSKI Filip 473BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIA11:30 - OPEN301:22:15.6501:22:18.25+00:15:1311:455.1
17KARCZMARSKI Mateusz 218MATEUSZSKWIERZYNA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI1301:22:22.3001:22:22.90+00:15:1711:465.1
18JANUSZ Karol 176HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEK9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI1401:22:36.9501:22:38.30+00:15:3311:485.1
19MAJOROWSKI Krzysztof 334CROSSELITE EBROGYMTCZEW11:30 - OPEN401:22:50.5501:22:52.30+00:15:4711:505.1
20ŁUKAWSKI Mariusz 323JW 12ŚWIESZYNO10:30 - OPEN101:23:06.6001:23:07.30+00:16:0211:525.1
21STEINER Sylwester 513NIEZRZESZONYGDYNIA11:30 - OPEN501:23:08.2501:23:13.60+00:16:0811:525.1
22BRZESKI Robert 59CROSSELITE EBROGYMTCZEW11:30 - OPEN601:23:14.4501:23:18.60+00:16:1311:535
23RÓŻAŃSKI Rafal 466HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEK9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI1501:23:40.5001:23:42.40+00:16:3711:575
24POBŁOCKI Krzysztof 429GDAŃSK12:00 - OPEN101:23:50.3501:23:53.70+00:16:4811:585
25KURTA Rafał 284SPARTA SIERPCSIERPC10:00 - OPEN201:24:42.9501:24:43.75+00:17:3812:065
26MORAWSKI Grzegorz 367TRENER24H.COM.PLWARSZAWA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI1601:26:15.8501:26:17.35+00:19:1212:194.9
27MASZTALER Tomasz 346SZCZECIN9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI1701:26:27.2501:26:29.35+00:19:2412:214.9
28PURWIN Piotr 446AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZ9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI1801:27:57.8501:28:01.10+00:20:5512:344.8
29STEFANSKI Michal 512GRUDZIADZ12:00 - OPEN201:28:16.1501:28:19.50+00:21:1412:364.8
30SĄDAJ Łukasz 477NORDCITYGDAŃSK10:30 - OPEN201:28:46.3001:28:49.45+00:21:4412:404.7
31SOKÓŁ Sebastian 503SEBASTIANPASŁĘK11:30 - OPEN701:29:03.7001:29:12.10+00:22:0612:434.7
32GOŁĘBIOWSKI Rafał 133PANKEJK TEAMWŁOCŁAWEK12:00 - OPEN301:30:06.5001:30:11.35+00:23:0612:524.7
33BĄK Daniel 663GDAŃSK12:30 - OPEN101:30:13.1001:30:18.25+00:23:1312:534.7
34SMYK Sławomir 494BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIA10:30 - OPEN301:30:51.1501:30:53.65+00:23:4812:584.6
35ŚWIGOŃSKI Piotr 554HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEK9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI1901:31:22.8501:31:23.75+00:24:1813:034.6
36POBLOCKI Adam 427GOŁUBIE12:00 - OPEN401:31:34.6501:31:37.20+00:24:3213:054.6
37POBLOCKI Grzegorz 426GOŁUBIE12:00 - OPEN501:31:42.5001:31:44.95+00:24:3913:064.6
38BRONK Marcin 54PRZYJAZN12:00 - OPEN601:31:43.8501:31:46.60+00:24:4113:064.6
39KUZIEL Karol 287BYDGOSZCZ12:30 - OPEN201:31:47.0501:31:49.80+00:24:4413:064.6
40KURZYŃSKI Paweł 286BYDGOSZCZ12:30 - OPEN301:32:13.3001:32:16.70+00:25:1113:104.6
41PIEKUT Anna 411CROSSELITE EBROGYMTCZEW11:30 - OPEN801:32:27.5001:32:31.10+00:25:2513:124.5
42ŻELEWSKI Dariusz 642RUMIA10:30 - OPEN401:32:48.9001:32:58.95+00:25:5313:154.5
43BARTOSZEWICZ Jan 29OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOKBIAŁYSTOK10:30 - OPEN501:33:06.4001:33:14.25+00:26:0913:184.5
44MAKSYMÓW Tomasz 338MIASTKO11:30 - OPEN901:33:07.4001:33:14.35+00:26:0913:184.5
45DRZĄSZCZ Marek 93CROSSELITE EBROGYMTCZEW11:30 - OPEN1001:33:43.0001:33:46.10+00:26:4013:234.5
46SZWARC Jagoda 544XRUNNERSGDYNIA9:30 - MASTER KOBIETY101:33:52.7001:33:53.95+00:26:4813:244.5
47TRĄBIŃSKI Grzegorz 565XRUNNERSGDAŃSK9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI2001:34:01.1001:34:01.55+00:26:5613:254.5
48SZOSKA Sławomir 534CROSSELITE EBROGYMTCZEW11:30 - OPEN1101:34:10.4001:34:13.35+00:27:0813:274.5
49SĘKARSKI Piotr 67213:00 - OPEN101:34:22.6001:34:24.75+00:27:1913:284.5
50FRONTCZAK Izabela 118HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEK9:30 - MASTER KOBIETY201:34:24.3001:34:25.65+00:27:2013:294.4
51KWIATKOWSKI Kajetan 292BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSK11:30 - OPEN1201:34:33.7001:34:44.65+00:27:3913:304.4
52LASKO Łukasz 296GDYNIA10:00 - OPEN301:34:48.8501:34:52.70+00:27:4713:324.4
53JUSIŃSKI Sebastian 197SOPOT12:00 - OPEN701:34:46.2001:34:55.65+00:27:5013:324.4
54GESSLER Łukasz 123BIESYGOŚCICINO10:00 - OPEN401:34:55.9501:34:59.60+00:27:5413:334.4
55WOJCIECHOWSKI Adrian 606WILD TEAMKOSZALIN10:00 - OPEN501:35:04.5001:35:05.95+00:28:0013:344.4
56KADEJ Szymon 201HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEK9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI2101:35:25.4001:35:26.65+00:28:2113:374.4
57KOWALSKI Józef 250POSITIVE FREAKS TEAMGRUDZIĄDZ12:00 - OPEN801:35:41.8001:35:43.50+00:28:3813:404.4
58JÓZEFIAK Mateusz 192PSZCZÓŁKI9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI2201:35:56.6501:35:58.15+00:28:5213:424.4
59DĄBROWSKI Tomasz 66512:30 - OPEN401:38:07.2501:38:08.45+00:31:0314:014.3
60ZACHAREK Piotr 623TCZEW12:00 - OPEN901:38:19.5501:38:25.65+00:31:2014:024.3
61PIECHOWSKI Piotr 408PIOTRTCZEW12:00 - OPEN1001:38:28.3501:38:28.35+00:31:2314:044.3
62BEDNARCZYK Piotr 35ZIELENIEWO12:00 - OPEN1101:38:49.9501:38:57.45+00:31:5214:074.2
63TWOROGAL Robert 572KOŁOBRZEG12:00 - OPEN1201:38:54.0001:39:00.40+00:31:5514:074.2
64KOLWICZ Damian 233BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSK11:30 - OPEN1301:39:07.4001:39:19.25+00:32:1414:094.2
65JANKOWSKI Sebastian 175MAŁE TRÓJMIASTO BIEGASTAROGARD GDAŃSKI9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI2301:39:31.2501:39:33.25+00:32:2814:134.2
66LEHMANN Dawid 300GDAŃSK10:30 - OPEN601:39:55.3501:40:05.80+00:33:0014:164.2
67MOSZCZYŃSKI Mariusz 368GNIEWINO11:00 - OPEN101:40:05.7001:40:09.45+00:33:0414:184.2
68BILIŃSKI Sebastian 44KS PIAST WILCZĘTADĘBIEŃ12:00 - OPEN1301:40:19.0501:40:27.35+00:33:2214:194.2
69ŁOMŻA Damian 321GDYNIA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI2401:40:46.4001:40:50.05+00:33:4414:234.2
70SODEL Bartosz 500WYLUZUJ!BYDGOSZCZ12:30 - OPEN501:41:00.4001:41:03.70+00:33:5814:254.2
71ZAKRZEWSKI Mariusz 625DAMASTAROGARD GDAŃSKI13:00 - OPEN201:41:05.6501:41:08.75+00:34:0314:264.2
72BOGACKI Adam 49ŚWINOUJŚCIE12:00 - OPEN1401:41:12.9501:41:21.00+00:34:1514:274.1
73PSTRONG Krystian 442HARDCORE KANCALINIEWO10:00 - OPEN601:41:32.5501:41:34.90+00:34:2914:304.1
74FALARSKI Lucjan 106HUSARIA RACE TEAMGDAŃSK12:30 - OPEN601:41:46.3501:41:51.65+00:34:4614:324.1
75POBŁOCKI Przemysław 428PERLINO11:00 - OPEN201:42:22.2001:42:27.05+00:35:2114:374.1
76KABUS Damian 199GNIEWINO11:00 - OPEN301:42:24.1501:42:27.20+00:35:2214:374.1
77WISIOREK Pawel 600GDAŃSK12:00 - OPEN1501:42:23.6501:42:29.30+00:35:2414:374.1
78ŻUCHOWSKI Łukasz 645LOZIENICE11:00 - OPEN401:42:31.7001:42:33.15+00:35:2714:384.1
79GRUBA Piotr 142PRZETOCZYNO9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI2501:42:38.8001:42:42.15+00:35:3614:394.1
80TRUSZCZYŃKI Robert 567GDYNIA10:00 - OPEN701:42:41.3501:42:43.45+00:35:3814:404.1
81PURWIN Fabian 445GRUDZIĄDZ9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI2601:42:40.3501:42:43.70+00:35:3814:404.1
82SZULECKA Anna 538SPARTA SIERPCBIEŻUŃ9:30 - MASTER KOBIETY301:43:06.9501:43:08.50+00:36:0314:434.1
83HOPPE Szymon 163SZYMONGDAŃSK10:30 - OPEN701:43:12.9001:43:12.90+00:36:0714:444.1
84GRUDZIEŃ Mateusz 147GDAŃSK10:30 - OPEN801:43:07.9001:43:12.90+00:36:0714:434.1
85MICHALAK Sebastian 352SEBASTIANLĘBORK11:30 - OPEN1401:43:20.9501:43:26.80+00:36:2114:454.1
86STUDZIŃSKA Izabela 517LĘBORK11:30 - OPEN1501:43:21.5501:43:27.10+00:36:2114:464.1
87SZYMAŃSKA Jolanta 549STARA KISZEWA13:00 - OPEN301:44:13.0501:44:14.55+00:37:0914:534
88KONKOL Szymon 238PROKOWO11:30 - OPEN1601:44:14.9501:44:24.50+00:37:1914:534
89ZIÓŁKOWSKA Katarzyna 636BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSK11:30 - OPEN1701:44:32.7501:44:41.15+00:37:3514:564
90JÓZEFIAK Radek 191GDAŃSK9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI2701:46:40.1501:46:41.25+00:39:3615:143.9
91DUBOWSKA Agata 94SMĘTOWO12:30 - OPEN701:46:50.7001:46:58.45+00:39:5315:153.9
92GADZIŃSKA Dorota 120SPARTA SIERPCSIERPC10:00 - OPEN801:47:23.8501:47:26.00+00:40:2015:203.9
93WROBEL Tomasz 616TRENER24H.COM.PLGDAŃSK9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI2801:47:33.8501:47:36.70+00:40:3115:223.9
94NITA Krzysztof 378OGIEŃ W SZOPIEMIASTKO10:00 - OPEN901:47:41.1001:47:44.05+00:40:3815:233.9
95JABŁOŃSKI Michał 170BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSK11:30 - OPEN1801:47:37.6001:47:45.00+00:40:3915:223.9
96SZCZUKA Leszek 528CROSSELITE EBROGYMTCZEW11:30 - OPEN1901:47:51.3501:47:54.35+00:40:4915:243.9
97BASARA Mateusz 33STAROGARD GDAŃSKI12:30 - OPEN801:47:51.4001:47:59.60+00:40:5415:243.9
98ROZMUS Wiktor 465GDAŃSK10:00 - OPEN1001:48:07.4501:48:16.40+00:41:1115:263.9
99ZIÓŁKOWSKI Marcin 638BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSK11:30 - OPEN2001:48:09.8001:48:17.60+00:41:1215:273.9
100KUŹMA Jarosław 289KOSZALIN10:30 - OPEN901:48:14.5001:48:30.15+00:41:2415:273.9
101SCHMIDT Waldek 478MAŁE TRÓJMIASTO BIEGAGOWINO12:00 - OPEN1601:48:32.3501:48:41.40+00:41:3615:303.9
102LEMANOWICZ Julita 3SPARTA SIERPCA10:00 - OPEN1101:48:44.2501:48:46.35+00:41:4115:323.9
103BARYŁKA Szymon 30SUCHY DĄB14:00 - OPEN101:48:52.2001:48:56.45+00:41:5115:333.9
104PLICHTA Waldemar 424STARKOWA HUTA13:00 - OPEN401:49:00.1001:49:02.75+00:41:5715:343.9
105JONAK Mateusz 190CZERSK11:30 - OPEN2101:48:50.2001:49:03.40+00:41:5815:323.9
106GRUCHAŁA Mirosława 143BYTÓW14:00 - OPEN201:49:04.5501:49:07.95+00:42:0215:343.9
107KARCZEWSKI Oskar 216BYTÓW14:00 - OPEN301:49:09.1501:49:13.40+00:42:0815:353.8
108KARCZEWSKI Jakub 217BYTÓW14:00 - OPEN401:49:11.0001:49:13.90+00:42:0815:353.8
109MIKOŁAJCZYK Tomasz 356BYTÓW14:00 - OPEN501:49:14.7501:49:17.05+00:42:1115:363.8
110KONIUCH Agnieszka 237OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOKBIAŁYSTOK10:30 - OPEN1001:49:15.9501:49:22.60+00:42:1715:363.8
111KUCZEWSKA Joanna 274OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOKBIAŁYSTOK10:30 - OPEN1101:49:16.3501:49:23.90+00:42:1815:363.8
112KWELA Krystian 290CROSSELITE EBROGYMTCZEW11:30 - OPEN2201:49:34.1001:49:37.35+00:42:3215:393.8
113MADAJ Marcin 329WŁOCŁAWEK11:00 - OPEN501:49:32.5001:49:43.80+00:42:3815:383.8
114BRODA Rafał 52BONIEWO12:30 - OPEN901:49:38.8501:49:45.85+00:42:4015:393.8
115MAKOWSKI Leszek 337CROSSELITE EBROGYMTCZEW11:30 - OPEN2301:50:09.5501:50:13.35+00:43:0815:443.8
116ZIEMAN Tomasz 635CROSSELITE EBROGYMTCZEW11:30 - OPEN2401:50:10.2501:50:13.90+00:43:0815:443.8
117JASTRZĘBOWSKA Natalia 180BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIA11:30 - OPEN2501:50:49.4501:51:01.85+00:43:5615:493.8
118BIERNAT Helena 43XRUNNERSGDAŃSK10:30 - OPEN1201:51:33.3501:51:34.60+00:44:2915:563.8
119WAŁDOWSKA Anna 576XRUNNERSGDAŃSK10:30 - OPEN1301:51:33.3001:51:34.85+00:44:2915:563.8
120MAJ Marcin 331ELBLĄG9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI2901:51:41.5501:51:43.55+00:44:3815:573.8
121KUZIOŁA Mariusz 288MARIUSZRYCHLIKI9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI3001:51:42.5501:51:44.95+00:44:3915:573.8
122SIUDEK Marcin 485NOWE10:30 - OPEN1401:51:49.0001:51:50.65+00:44:4515:583.8
123SZYDŁOWSKI Marcin 547BŁOTNE OFCEBOJANO10:00 - OPEN1201:51:51.3001:51:59.55+00:44:5415:583.8
124PASIEKA Damian 401TRENER24H.COM.PLWARSZAWA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI3101:52:02.1001:52:04.60+00:44:5916:003.7
125SZCZEPAŃSKI Grzegorz 526TRZEBIATÓW10:00 - OPEN1301:52:28.6501:52:39.40+00:45:3416:043.7
126STALIŚ Robert 506AT - TRZEBIATÓWTRZEBIATÓW10:00 - OPEN1401:52:30.9001:52:39.80+00:45:3416:043.7
127RĘKOSIEWICZ Bartłomiej 458GDYNIA10:00 - OPEN1501:52:43.3501:52:47.10+00:45:4116:063.7
128STAŃCZAK Michał Bartosz 508GDAŃSK10:00 - OPEN1601:52:45.6001:52:48.55+00:45:4316:063.7
129BUCZYŃSKI Michał 62CHOCEŃ12:30 - OPEN1001:52:51.5501:52:51.55+00:45:4616:073.7
130GLISZCZYNSKI Paweł 128PRACOWNA SMAKU CATERINGCZERSK10:30 - OPEN1501:53:33.0501:53:43.70+00:46:3816:133.7
131WALAS Damian 574CROSSELITE EBROGYMTCZEW11:30 - OPEN2601:53:40.5001:53:44.40+00:46:3916:143.7
132KOCHELAK Grzegorz 231SZCZECIN11:00 - OPEN601:53:44.5001:53:46.25+00:46:4116:153.7
133FULARCZYK Daniel 119KOBYSEWO10:30 - OPEN1601:53:41.3001:53:50.85+00:46:4516:143.7
134GREŃ Bartłomiej 141PIŁA10:30 - OPEN1701:54:10.0501:54:11.85+00:47:0616:183.7
135PRUSAKIEWICZ Michał 438OCR TEAM WŁOCŁAWEKTORUŃ11:00 - OPEN701:54:22.5001:54:27.05+00:47:2116:203.7
136WIĘCIELEWSKA Joanna 597BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIA11:30 - OPEN2701:54:36.7501:54:44.60+00:47:3916:223.7
137KUBER Andrzej 269LIDZBARK WARMINSKI11:00 - OPEN801:54:45.0001:54:45.00+00:47:3916:233.7
138ŁOBOCKI Andrzej 319POSITIVE FREAKS TEAMJEŻEWO12:00 - OPEN1701:54:51.6501:54:53.65+00:47:4816:243.7
139ZABROCKI Wojtek 622GDAŃSK10:00 - OPEN1701:55:02.9001:55:07.80+00:48:0216:263.7
140FELSKOWSKI Ryszard 107ŁUBIANA12:00 - OPEN1801:55:05.3501:55:08.10+00:48:0216:263.6
141WITFER Jacek 602BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDANSK11:30 - OPEN2801:55:29.2501:55:39.95+00:48:3416:293.6
142PISZCZ Krzysztof 420BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIA11:30 - OPEN2901:55:28.3501:55:41.10+00:48:3516:293.6
143PIETRZYCKI Dariusz 417SŁUPSK10:00 - OPEN1801:55:42.0001:55:54.50+00:48:4916:313.6
144SZOĆ Oskar 533BIAŁOGARD12:00 - OPEN1901:55:43.5001:55:54.90+00:48:4916:313.6
145TRYBA Dawid 568LĘBORK10:00 - OPEN1901:55:57.8001:56:08.15+00:49:0216:343.6
146WIERZBIŃSKI Rafał 595BIAŁOGARD12:00 - OPEN2001:55:57.2501:56:09.15+00:49:0316:343.6
147IWASZKIEWICZ Magdalena 168SPORTFICIAKISZCZECIN11:00 - OPEN901:56:20.4501:56:23.95+00:49:1816:373.6
148SZCZEPANOWSKI Andrzej 524SZCZECIN11:00 - OPEN1001:56:22.1001:56:24.10+00:49:1816:373.6
149KARCZEWSKI Maciej 215BIAŁOGARD12:00 - OPEN2101:56:16.9501:56:27.00+00:49:2116:363.6
150SOBANIA Daniel 496STEBLEWO14:00 - OPEN601:56:38.3501:56:40.05+00:49:3416:393.6
151BIAKOWSKI Michał 67314:00 - OPEN701:56:46.7001:56:47.95+00:49:4216:403.6
152PIEKONKO Mirosław 410PRZECŁAW11:00 - OPEN1101:56:57.6001:57:00.90+00:49:5516:423.6
153BIAŁK Piotr 40INIEMAMOCNIPUCK9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI3201:57:07.1501:57:10.40+00:50:0516:433.6
154NOWICKA Zuzanna 383LANGUSTA TEAMGDYNIA11:00 - OPEN1201:57:15.3501:57:16.95+00:50:1116:453.6
155ZAKRZEWSKA Aneta 624PANKEJK TEAMSTAROGARD GDAŃSKI12:00 - OPEN2201:57:15.8001:57:19.65+00:50:1416:453.6
156PYTYŃSKI Amadeusz 449GDAŃSK11:30 - OPEN3001:57:27.5001:57:33.30+00:50:2816:463.6
157KALINOWSKI Daniel 206DOLICE9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI3301:57:29.9001:57:34.95+00:50:2916:473.6
158MISARKO Arkadiusz 364NOWOGARD9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI3401:57:28.9501:57:35.35+00:50:3016:473.6
159KALINOWSKI Sylwester 205DOLICE9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI3501:57:29.6001:57:35.40+00:50:3016:473.6
160CZUPRYNIAK Rafał 77WŁOCŁAWEK12:00 - OPEN2301:57:32.2001:57:36.75+00:50:3116:473.6
161WOJTCZAK Adrian 66913:00 - OPEN501:57:38.1501:57:38.15+00:50:3216:483.6
162LUBOTZKI Marcin 66813:00 - OPEN601:57:35.0001:57:38.75+00:50:3316:473.6
163PLICHTA Patryk 422RUMIA11:00 - OPEN1301:57:58.2501:58:06.50+00:51:0116:513.6
164SOBOLEWSKA Monika 497HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEK9:30 - MASTER KOBIETY401:58:12.7001:58:14.55+00:51:0916:533.6
165ZALEJASZ Sylwester 647GDAŃSK11:00 - OPEN1401:58:08.2501:58:15.65+00:51:1016:523.6
166KLEJDYSZ Roksana 225WEJHEROWO11:00 - OPEN1501:58:09.6501:58:17.90+00:51:1216:523.6
167MAKAREWICZ Wiktor 336HUSARIA RACE TEAMWARSZAWA10:00 - OPEN2001:58:12.8501:58:19.75+00:51:1416:533.6
168SZULTKA Michał 540PANKEJK TEAMCHOJNICE12:00 - OPEN2401:58:29.3001:58:33.75+00:51:2816:553.5
169SZPERA Magdalena 536CHOJNICE12:00 - OPEN2501:58:29.9001:58:33.85+00:51:2816:553.5
170LEWANDOWSKI Piotr 303PANKEJK TEAMWŁOCŁAWEK12:00 - OPEN2601:58:28.4001:58:34.05+00:51:2816:553.5
171ŁUKASIK Adam 322PANKEJK TEAMSOPOT12:00 - OPEN2701:58:29.5501:58:34.60+00:51:2916:553.5
172LASKOWSKA Daria 297PANKEJK TEAMSTAROGARD GDAŃSKI12:00 - OPEN2801:58:30.6001:58:34.85+00:51:2916:553.5
173ZAWIELAK Kamil 626LUZINO12:00 - OPEN2901:58:37.2001:58:49.85+00:51:4416:563.5
174POTOCZEK Andrzej 435LICHNOWYLICHNOWY10:00 - OPEN2101:59:27.4001:59:31.35+00:52:2617:043.5
175ROESLER Ewa 460CROSSFIT TORUŃTORUŃ12:30 - OPEN1101:59:21.6501:59:33.10+00:52:2717:033.5
176DASZKIEWICZ Przemysław 82CROSSFIT TORUŃTORUN12:30 - OPEN1201:59:23.7001:59:34.55+00:52:2917:033.5
177MARCINIAK Daniel 342ŁANIĘTA10:30 - OPEN1801:59:32.8001:59:37.75+00:52:3217:043.5
178MICHNA Łukasz 354NOWE10:30 - OPEN1901:59:45.0001:59:45.00+00:52:3917:063.5
179SOBOLEWSKI Tomasz 498STRZELINO10:00 - OPEN2201:59:38.1001:59:49.65+00:52:4417:053.5
180KURYŁO Jędrzej 285KOSZALIN10:30 - OPEN2001:59:52.4502:00:04.05+00:52:5817:073.5
181FILICZKOWSKA Jowita 108AŚNAEBAEMSŁUPSK10:00 - OPEN2302:00:02.8502:00:04.25+00:52:5917:093.5
182RYCHLEWSKI Adrian 471ZBUTACZERNIN10:30 - OPEN2102:00:04.5002:00:10.90+00:53:0517:093.5
183KRZCZOT Adrian 266ŁOWCY POŚLADKÓWMIERZYNEK11:00 - OPEN1602:00:05.8002:00:14.90+00:53:0917:093.5
184NOWAK Michał 380GDAŃSK11:30 - OPEN3102:00:14.8002:00:24.25+00:53:1917:103.5
185PRUSAK Bartosz 437GDAŃSK11:30 - OPEN3202:00:19.3502:00:27.25+00:53:2217:113.5
186CZERCHAWY Piotr 75PIOTRSOPOT10:00 - OPEN2402:00:24.9502:00:30.05+00:53:2417:123.5
187DRAMIŃSKI Krystian 91ZBUTAMALBORK10:30 - OPEN2202:00:42.1502:00:47.90+00:53:4217:143.5
188LANC Łukasz 295MAŁE TRÓJMIASTO BIEGALEŚNIEWO10:00 - OPEN2502:00:50.2002:00:56.60+00:53:5117:153.5
189JARMUŻ Wojciech 178CROSSFITTEAM PRUSZCZ GDAŃSKIRÓŻYNY10:00 - OPEN2602:00:58.2502:01:00.35+00:53:5517:163.5
190LIPIAK Arkadiusz 311ELBLĄG12:00 - OPEN3002:00:54.0002:01:03.75+00:53:5817:163.5
191PAKULSKI Marcin 397KOSZALIN12:00 - OPEN3102:00:59.9002:01:08.10+00:54:0217:173.5
192KORTAS Patryk 242CROSSELITE EBROGYMOKOLE11:30 - OPEN3302:01:04.0002:01:13.70+00:54:0817:173.5
193TRĄBKA Jarosław 566GDAŃSK10:00 - OPEN2702:01:08.7502:01:13.90+00:54:0817:183.5
194FOJUT Marcin 111CROSSELITE EBROGYMBYTONIA11:30 - OPEN3402:01:09.1502:01:19.90+00:54:1417:183.5
195BARCIKOWSKI Krystian 25SŁUPSK11:30 - OPEN3502:01:21.9002:01:33.40+00:54:2817:203.5
196JAMRÓZ Renata 172BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIA10:30 - OPEN2302:01:43.2002:01:46.15+00:54:4017:233.5
197MACHOTA Tomasz 327GDAŃSK10:30 - OPEN2402:01:59.0002:02:01.75+00:54:5617:253.4
198DELIK Michał 84GDAŃSK11:30 - OPEN3602:01:54.5502:02:06.40+00:55:0117:253.4
199BRUNKA Wojtek 55LANGUSTA TEAMGDYNIA11:00 - OPEN1702:02:07.1002:02:07.95+00:55:0217:263.4
200ARYM Marcin 13TCZEW11:30 - OPEN3702:02:11.9502:02:11.95+00:55:0617:273.4
201OSIŃSKI Arkadiusz 391FERDEK KIEPSKI SUPER STARTORUŃ10:00 - OPEN2802:02:23.0002:02:29.00+00:55:2317:293.4
202RACZYŃSKA Anna 451SŁUPSK14:00 - OPEN802:02:44.2502:02:47.65+00:55:4217:323.4
203WITKOWSKI Mateusz 604USTKA14:00 - OPEN902:02:46.1502:02:48.40+00:55:4317:323.4
204RAKUŚ Przemysław 455SŁUPSK14:00 - OPEN1002:02:46.3502:02:49.40+00:55:4417:323.4
205KOBRYŃ Roma 230GVAGOR'S TEAMGDAŃŚK12:00 - OPEN3202:02:50.8502:02:55.20+00:55:5017:333.4
206DURAJEWSKI Jacek 100CZERSK11:30 - OPEN3802:03:29.4002:03:29.40+00:56:2417:383.4
207PISARSKI Piotr 419NOWA WIEŚ LĘBORSKA12:30 - OPEN1302:03:28.9502:03:31.70+00:56:2617:383.4
208ZIELIŃSKI Rafał 631GDAŃSK11:30 - OPEN3902:03:25.0502:03:33.45+00:56:2817:373.4
209GURZYŃSKI Adam 154GVAGOR'S TEAMGDAŃSK12:00 - OPEN3302:03:31.3502:03:35.30+00:56:3017:383.4
210STOSIK Tomasz 516OSOWO11:30 - OPEN4002:03:29.4002:03:45.50+00:56:4017:383.4
211PACHELA Michał 395WYLUZUJ!KOŁOBRZEG12:30 - OPEN1402:04:06.6502:04:11.65+00:57:0617:433.4
212PEEK Wojciech 402WYSZKÓW10:30 - OPEN2502:04:55.0002:05:01.30+00:57:5617:503.4
213BANKA Arkadiusz 21ELBLAG11:00 - OPEN1802:04:55.9502:05:01.75+00:57:5617:503.4
214WALENCIK Grzegorz 575KEEPMOVING.PLELBLĄG10:30 - OPEN2602:04:56.8002:05:02.35+00:57:5717:513.4
215SOBOTOWSKI Łukasz 499ELBLĄG10:30 - OPEN2702:04:55.9002:05:02.55+00:57:5717:503.4
216BABULA Lech 15FINEOS TEAMCZAPLE11:00 - OPEN1902:05:05.2502:05:10.50+00:58:0517:523.4
217? ? 65711:00 - OPEN2002:05:39.9002:05:46.50+00:58:4117:573.3
218CASTRO Tiago 64LEBORK11:00 - OPEN2102:05:49.1502:05:54.50+00:58:4917:583.3
219BOJANOWSKI Michał 654HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEK9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI3602:05:54.3502:05:57.10+00:58:5117:593.3
220SZWEDA Damian 545WILD TEAMGDAŃSK10:00 - OPEN2902:05:55.0002:05:58.45+00:58:5317:593.3
221KARWOWSKI Paweł 220WILD TEAMGDAŃSK10:00 - OPEN3002:05:54.5002:05:58.75+00:58:5317:593.3
222KLAMCZYŃSKI Grzegorz 224WILD TEAMSOPOT10:00 - OPEN3102:05:57.3002:05:59.65+00:58:5417:593.3
223KLIMKIEWICZ Jakub 226JAKUBGDAŃSK11:30 - OPEN4102:06:16.1002:06:22.10+00:59:1618:023.3
224TKACZ Łukasz 560GDAŃSK11:00 - OPEN2202:06:25.7502:06:32.70+00:59:2718:033.3
225KORCZYŃSKI Łukasz 240GDAŃSK11:00 - OPEN2302:07:18.2002:07:24.80+01:00:1918:113.3
226KULAS Marcin 278SZTUM11:30 - OPEN4202:07:13.3002:07:27.95+01:00:2218:103.3
227BOZA Beata 51GDYNIA10:30 - OPEN2802:07:51.0002:07:54.35+01:00:4918:153.3
228CZERSKI Krzysztof 76CHŁAPOWO10:30 - OPEN2902:07:51.2502:07:54.90+01:00:4918:153.3
229KOŻUSIK Marek 257OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOKBIAŁYSTOK10:30 - OPEN3002:07:51.5002:07:59.15+01:00:5318:163.3
230BLAZKO Monika 46CHOROSZCZ10:30 - OPEN3102:07:53.4002:08:01.15+01:00:5518:163.3
231HIRSCH Adam 159GDAŃSK11:30 - OPEN4302:08:04.8002:08:11.50+01:01:0618:173.3
232ZIELIŃSKI Konrad 632GDAŃSK11:30 - OPEN4402:08:18.8502:08:23.90+01:01:1818:193.3
233FORMELLA Martyna 112ŻUKOWO10:00 - OPEN3202:08:19.6002:08:27.35+01:01:2218:203.3
234ADAMCZEWSKI Bartłomiej 4GDAŃSK12:00 - OPEN3402:08:26.2002:08:31.05+01:01:2518:213.3
235WAŚKIEWICZ Kinga 582TORUŃ10:00 - OPEN3302:08:55.9502:09:01.65+01:01:5618:253.3
236MAŚNICKI Kamil 347BEZRZECZE10:00 - OPEN3402:08:56.9002:09:06.65+01:02:0118:253.3
237CIEŚLEWICZ Agnieszka 70HUSARIA RACE TEAMTORUŃ10:00 - OPEN3502:09:14.9002:09:20.45+01:02:1518:273.2
238KALINOWSKA Wioletta 204AŚNAEBAEMSŁUPSK10:00 - OPEN3602:09:19.7502:09:21.35+01:02:1618:283.2
239KUBERA Kajetan 270AŚNAEBAEMUSTKA10:00 - OPEN3702:09:24.5502:09:26.60+01:02:2118:293.2
240CIARCIŃSKI Radosław 68RYCHLIKI12:30 - OPEN1502:10:22.8002:10:24.50+01:03:1918:373.2
241STELMASZEWSKI Piotr 515SZCZECIN10:00 - OPEN3802:10:17.0502:10:25.10+01:03:1918:363.2
242REGULSKI Przemysław 456NORDCITYGDYNIA10:30 - OPEN3202:10:22.7002:10:31.05+01:03:2518:373.2
243BRZÓSKA Szymon 60DGDGDGD11:00 - OPEN2402:10:25.3502:10:32.00+01:03:2618:383.2
244WIERZCHOLSKA Magdalena 596NORDCITYTORUŃ10:30 - OPEN3302:10:24.5502:10:33.75+01:03:2818:373.2
245STANICKA Agnieszka 507LĘBORK12:30 - OPEN1602:11:19.5002:11:21.05+01:04:1518:453.2
246GŁUCHACZKA Justyna 130ALAKIERNIABRZEŹNO LĘBORSKIE12:30 - OPEN1702:11:24.1502:11:25.80+01:04:2018:463.2
247ADAMOWICZ Magdalena 7ALAKIERNIALĘBORK12:30 - OPEN1802:11:26.8002:11:28.60+01:04:2318:463.2
248POŹNIAK Michał 436GDAŃSK11:30 - OPEN4502:11:18.6002:11:29.45+01:04:2418:453.2
249KARPIŃSKI Jan 219GDAŃSK11:30 - OPEN4602:11:22.0502:11:32.10+01:04:2618:463.2
250LEBOWSKI Łukasz 298MARCINPOLANÓW11:30 - OPEN4702:11:25.7502:11:34.60+01:04:2918:463.2
251BOJANOWSKI Michał 50KLUB 42,2 LĘBORKLĘBORK12:30 - OPEN1902:12:01.9002:12:04.05+01:04:5818:513.2
252WĄTROBA Marek 584ALAKIERNIALĘBORK12:30 - OPEN2002:12:05.1502:12:06.50+01:05:0118:523.2
253SZYMOŃSKA Karolina 550KAROLINAGDYNIA11:30 - OPEN4802:12:09.7002:12:18.20+01:05:1318:523.2
254ŻOCHOWSKI Marcin 643BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMSOPOT11:30 - OPEN4902:12:09.2002:12:18.65+01:05:1318:523.2
255BRYL Piotr 56PIOTRELBLĄG10:00 - OPEN3902:12:15.6502:12:18.75+01:05:1318:533.2
256RADOMSKI Jacek 452GDYNIA12:00 - OPEN3502:12:22.8002:12:39.05+01:05:3318:543.2
257GLISZCZYŃSKI Michał 129MICHAŁGDYNIA12:00 - OPEN3602:12:24.4002:12:41.05+01:05:3518:553.2
258WILCZYŃSKI Michał 598BRZEŹNO LĘBORSKIE10:00 - OPEN4002:12:34.4002:12:48.15+01:05:4218:563.2
259IMIELSKA Katarzyna 164KARŁOWICE WLK10:00 - OPEN4102:12:38.9002:12:51.15+01:05:4518:573.2
260WARCZAK Mateusz 580RYCHLIKI12:30 - OPEN2102:13:33.2002:13:33.20+01:06:2819:043.1
261KRYCH Arkadiusz 264RYCHLIKI12:30 - OPEN2202:13:36.2502:13:38.40+01:06:3319:053.1
262JABŁONOWSKI Piotr 169STRASZYN10:00 - OPEN4202:13:24.6002:13:38.40+01:06:3319:033.1
263NOWICKI Wojciech 384GDANSK12:30 - OPEN2302:13:29.9502:13:41.10+01:06:3519:043.1
264SŁODZIŃSKI Gabriel 491JEZIERZYCE11:00 - OPEN2502:14:19.8002:14:22.15+01:07:1619:113.1
265PRZYTARSKA Edyta 441KARTUZY12:00 - OPEN3702:14:20.3502:14:29.95+01:07:2419:113.1
266SACZUK Magda 474WILD TEAMGDAŃSK10:00 - OPEN4302:14:27.6502:14:32.25+01:07:2719:123.1
267KOCIEMSKI Przemysław 232GDAŃSK12:00 - OPEN3802:14:28.0002:14:37.05+01:07:3119:123.1
268WOJTALIK Kamil 609SŁUPSK12:00 - OPEN3902:14:29.6502:14:37.65+01:07:3219:123.1
269ŻUKOWSKI Adrian 646DZIKI Z POMORZAMALBORK11:30 - OPEN5002:14:23.7002:14:39.25+01:07:3419:123.1
270KURAŚ Beata 281XRUNNERSGDAŃSK10:00 - OPEN4402:14:51.6002:14:55.30+01:07:5019:163.1
271BĄK Sebastian 34JEZIERZYCE11:00 - OPEN2602:15:01.6002:15:03.45+01:07:5819:173.1
272KOZUB Tomasz 255JEZIERZYCE11:00 - OPEN2702:15:34.0502:15:37.35+01:08:3219:223.1
273BARANOWSKA Agnieszka 232H59MIN.PLGDAŃSK10:00 - OPEN4502:15:25.6502:15:37.45+01:08:3219:203.1
274KNITTER Marek 228CROSSELITE EBROGYMSTAROGARD GDAŃSKI11:30 - OPEN5102:15:33.3502:15:37.80+01:08:3219:213.1
275BARANOWSKI Adam 242H59MIN.PLGDAŃSK10:00 - OPEN4602:15:25.6502:15:37.85+01:08:3219:203.1
276KACZYŃSKI Daniel 200CROSSELITE EBROGYMSTAROGARD GDAŃSKI11:30 - OPEN5202:15:40.3002:15:43.35+01:08:3819:223.1
277KOZUB Paweł 256USTKA11:00 - OPEN2802:15:41.8002:15:45.40+01:08:4019:233.1
278KUCHTA Emilia 272CROSSELITE EBROGYMFRANK11:30 - OPEN5302:15:42.1502:15:48.75+01:08:4319:233.1
279KADELSKI Łukasz 202KORSZE12:00 - OPEN4002:15:42.5502:15:52.00+01:08:4619:233.1
280KOLWICZ Michał 234LEGIONOWO11:30 - OPEN5402:15:40.2502:15:53.30+01:08:4819:223.1
281SZCZODROWSKA Marta 527CROSSELITE EBROGYMSKARSZEWY11:30 - OPEN5502:15:48.2002:15:54.85+01:08:4919:243.1
282ZIELENKIEWICZ Tomasz 630GDAŃSK12:00 - OPEN4102:15:54.1002:16:04.35+01:08:5919:243.1
283POŁOMSKI Marcin 433CROSSELITE EBROGYMRUDNO11:30 - OPEN5602:16:00.7502:16:05.25+01:09:0019:253.1
284BOROWICZ Mateusz 504GDAŃSK10:30 - OPEN3402:16:05.8002:16:10.20+01:09:0519:263.1
285SIKORA Piotr 483GDAŃSK10:30 - OPEN3502:16:11.0002:16:14.60+01:09:0919:273.1
286ERON Dorota 105SZPĘGAWSK11:30 - OPEN5702:16:10.6502:16:17.85+01:09:1219:273.1
287HINC-ZARDECKA Natalia 158BRAKREDA11:00 - OPEN2902:16:21.0002:16:24.40+01:09:1919:283.1
288HINC Katarzyna 157BRAKREDA11:00 - OPEN3002:16:24.1002:16:26.90+01:09:2119:293.1
289DETTLAFF Anna 85BRZYNO11:00 - OPEN3102:16:24.9002:16:28.20+01:09:2319:293.1
290SOITZ Bożena 501SŁAWOSZYNO11:00 - OPEN3202:16:25.8502:16:28.80+01:09:2319:293.1
291WOJCIECHOWSKI Wojtek 607RYWALD11:30 - OPEN5802:16:21.3002:16:29.40+01:09:2419:283.1
292ZIELIŃSKI Łukasz 633STAROGARD GDAŃSKI11:30 - OPEN5902:16:27.7502:16:34.65+01:09:2919:293.1
293WOLIŃSKI Karol 612LEGBĄD12:00 - OPEN4202:16:25.1502:16:36.15+01:09:3019:293.1
294GRZONKOWSKI Przemysław 149POGÓRZE12:00 - OPEN4302:16:26.4502:16:38.05+01:09:3219:293.1
295GÓRSKA Iwona 136GDAŃSK10:00 - OPEN4702:16:34.1002:16:41.15+01:09:3519:303.1
296MATUSZEWSKA Zuzanna 349GDAŃSK10:00 - OPEN4802:16:35.4502:16:42.10+01:09:3619:303.1
297WAWRZYNIAK Marta 658TATAGDAŃSK11:30 - OPEN6002:16:53.3502:16:57.50+01:09:5219:333.1
298WAWRZYNIAK Michał 583SOPOT11:30 - OPEN6102:16:55.3502:17:00.00+01:09:5419:333.1
299EJMONT Małgorzata 104TRENER24H.COM.PLWARSZAWA9:30 - MASTER KOBIETY502:17:20.3002:17:22.25+01:10:1719:373.1
300JASTRZĘBSKI Dariusz 181SOPOT10:30 - OPEN3602:17:22.8002:17:27.60+01:10:2219:373.1
301JANUSZ Magdalena 177HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEK9:30 - MASTER KOBIETY602:17:34.6502:17:36.00+01:10:3019:393.1
302JEŻEWSKA Alicja 187GRABOWO-KOŚCIERSKIE12:30 - OPEN2402:17:57.9002:18:02.15+01:10:5619:423
303KNOT Martyna 229BORKOWO11:00 - OPEN3302:18:05.7502:18:10.40+01:11:0519:433
304TRYBUŁA Artur 569SPORTFICIAKISZCZECIN11:00 - OPEN3402:18:03.4002:18:10.80+01:11:0519:433
305PUTLAK Weronika 448GDAŃSK11:00 - OPEN3502:18:09.3002:18:13.05+01:11:0719:443
306MAZURKIEWICZ Marzena 350PUCICE11:00 - OPEN3602:18:07.6502:18:13.15+01:11:0719:443
307MICHAŁEK Katarzyna 353SZCZECIN11:00 - OPEN3702:18:09.5002:18:14.15+01:11:0819:443
308MILER Dominika 360SPORTFICIAKISZCZECIN11:00 - OPEN3802:18:07.3002:18:14.50+01:11:0919:433
309SIEDLECKI Kamil 482SPORTFIT SZCZECINSZCZECIN11:00 - OPEN3902:18:09.3502:18:15.50+01:11:1019:443
310OPONOWICZ Radosław 388GDAŃSK10:30 - OPEN3702:18:05.9002:18:18.15+01:11:1219:433
311PLATA Arkadiusz 421WOŁOMIN10:30 - OPEN3802:18:07.0502:18:20.40+01:11:1519:433
312LEWANDOWSKA-KULAK Joanna 302AŚNAEBAEMSŁUPSK10:00 - OPEN4902:19:16.0002:19:17.70+01:12:1219:533
313DARASEWICZ Mateusz 81GDAŃSK11:00 - OPEN4002:19:20.4502:19:28.65+01:12:2319:543
314PUCHAŁA Maksymilian 443USTKA10:30 - OPEN3902:19:29.0002:19:31.65+01:12:2619:553
315WANTOCH-REKOWSKA Malwina 578OGRODNICYKOŚCIERZYNA WYBUDOWANIE11:00 - OPEN4102:19:37.9502:19:50.85+01:12:4519:563
316WANTOCH-REKOWSKI Mateusz 579OGRODNICYKOŚCIERZYNA WYBUDOWANIE11:00 - OPEN4202:19:39.1502:19:52.45+01:12:4719:573
317PERSZEWSKI Robert 405DZIEMIANY11:00 - OPEN4302:19:39.5002:19:54.10+01:12:4819:573
318PERSZEWSKI Łukasz 406OGRODNICYDZIEMIANY11:00 - OPEN4402:19:40.2002:19:55.05+01:12:4919:573
319DORAU Bartosz 88DZIEMIANY11:00 - OPEN4502:19:45.0002:19:59.25+01:12:5419:573
320WITKOWSKA Natalia 603NATALIASZERZEPNICA11:00 - OPEN4602:19:54.1002:19:59.55+01:12:5419:593
321RACHWAŁ Tobiasz 450NATALIASZEKOŁCZYGŁOWY11:00 - OPEN4702:19:55.3002:20:02.35+01:12:5719:593
322SKOWROŃSKI Jakub 489ŁOWCY POŚLADKÓWTORUŃ11:00 - OPEN4802:19:58.9002:20:03.35+01:12:5819:593
323RUTKOWSKI Dawid 470WŁOCŁAWEK11:00 - OPEN4902:19:50.8002:20:05.70+01:13:0019:583
324KAMIŃSKA Ada 207DZIKI Z POMORZAMALBORK11:30 - OPEN6202:19:51.7002:20:07.35+01:13:0219:583
325KULAK Rafał 277AŚNAEBAEMSŁUPSK10:00 - OPEN5002:20:31.9502:20:33.25+01:13:2820:043
326PIETRZAK Krzysztof 415GDAŃSK11:00 - OPEN5002:20:19.4002:20:34.25+01:13:2920:023
327LICZBIK Oskar 308GDAŃSK11:00 - OPEN5102:21:05.1002:21:11.25+01:14:0620:093
328GITNER Marcin 124W KUPIE SIŁAGDYNIA10:30 - OPEN4002:21:12.1002:21:22.40+01:14:1720:103
329MIKUŁA Emilia 359WYLUZUJ!ZAMOŚĆ12:30 - OPEN2502:21:20.5002:21:24.20+01:14:1920:113
330BETKE Damian 38WYLUZUJ!ZAMOŚĆ12:30 - OPEN2602:21:20.8502:21:27.25+01:14:2220:113
331FILIPCZAK Magdalena 109KOŁOBRZEG11:30 - OPEN6302:21:22.3002:21:27.85+01:14:2220:113
332MALEK Lilianna 339SIERAKOWICE12:00 - OPEN4402:21:33.1002:21:36.10+01:14:3020:133
333STASZEWSKI Bartosz 511KOŁOBRZEG11:30 - OPEN6402:21:30.4502:21:36.80+01:14:3120:123
334GULATOWSKA Klaudia 153KAMIENICA SZLACHECKA12:00 - OPEN4502:21:33.8002:21:36.95+01:14:3120:133
335BRZESKI Mateusz 58RYBNO12:30 - OPEN2702:21:44.8502:21:50.80+01:14:4520:153
336STASZEWSKA Natalia 510KOŁOBRZEG11:30 - OPEN6502:21:45.7502:21:51.90+01:14:4620:153
337TOMCZUK Łukasz 562WEJHEROWO12:30 - OPEN2802:21:51.7002:21:57.45+01:14:5220:163
338CAMPAXO Adrian 660LĘBORK12:00 - OPEN4602:22:01.0002:22:04.05+01:14:5820:173
339ASZYK Agnieszka 14GRABOWO KOŚCIERSKIE11:00 - OPEN5202:22:03.4002:22:05.45+01:15:0020:173
340GRUCHAŁA- WIĘSIERSKA Michalina 144KOŚCIERZYNA11:00 - OPEN5302:22:04.0002:22:06.50+01:15:0120:173
341TRALEWICZ Magdalena 564GIŻYCKO12:00 - OPEN4702:22:05.6502:22:08.50+01:15:0320:183
342ZIELONKA Łukasz 634KOWALE12:30 - OPEN2902:22:03.3502:22:09.60+01:15:0420:173
343SKOWRON Natalia 487GDAŃSK12:00 - OPEN4802:22:11.0002:22:14.35+01:15:0920:183
344WENSIERSKA Barbara 586ŻUKOWO11:30 - OPEN6602:22:24.0002:22:32.55+01:15:2720:202.9
345GLINKA Kludia 127ŻEBRY CHUDEK12:00 - OPEN4902:22:57.8002:23:01.50+01:15:5620:252.9
346WIECZOREK Mateusz 591GDAŃSK12:00 - OPEN5002:22:58.3502:23:02.30+01:15:5720:252.9
347WASIŃSKI Paweł 581COWABUNGASŁUPSK13:00 - OPEN702:23:29.5502:23:33.30+01:16:2820:302.9
348GLINIECKI-KLOC Adrian 126COWABUNGASŁUPSK13:00 - OPEN802:23:33.1002:23:36.75+01:16:3120:302.9
349ARWAJ Wojciech 12BEŁCHATÓW11:30 - OPEN6702:23:44.6502:24:01.05+01:16:5520:322.9
350KWIATKOWSKA Agnieszka 291CROSSELITE EBROGYMTCZEW11:30 - OPEN6802:24:25.0502:24:25.05+01:17:1920:372.9
351PUSZCZEWICZ Kasia 447CROSSELITE EBROGYMTCZEW11:30 - OPEN6902:24:22.2502:24:26.15+01:17:2020:372.9
352MIKOŁAJEK Agnieszka 357CROSSELITE EBROGYMTCZEW11:30 - OPEN7002:24:21.6502:24:26.40+01:17:2120:372.9
353JEWGIEJUK Przemysław 185RUMIA11:30 - OPEN7102:24:11.2002:24:28.20+01:17:2320:352.9
354GRZYB Kamil 150KOSAKOWO11:30 - OPEN7202:24:12.8002:24:30.15+01:17:2420:362.9
355JEWGIEJUK Patrycja 184RUMIA11:30 - OPEN7302:24:20.8002:24:38.40+01:17:3320:372.9
356GRZYB Łukasz 151GDAŃSK11:30 - OPEN7402:24:29.1502:24:44.90+01:17:3920:382.9
357SZABLEWSKI Sławomir 521SŁAWEKGDYNIA11:30 - OPEN7502:24:25.8502:24:45.00+01:17:3920:382.9
358STAŃCZYK Kamila 509CROSSELITE EBROGYMTCZEW11:30 - OPEN7602:25:03.5502:25:07.90+01:18:0220:432.9
359FRĄTCZAK Sebastian 117ŁOWCY POŚLADKÓWALEKSANDRÓW KUJAWSKI11:00 - OPEN5402:25:10.9502:25:20.80+01:18:1520:442.9
360KOMOROWSKI Maciej 236CROSSELITE EBROGYMLUBISZEWO11:30 - OPEN7702:25:31.4502:25:34.45+01:18:2920:472.9
361PIESIAK Gosia 414TRENER24H.COM.PLWARSZAWA9:30 - MASTER KOBIETY702:25:43.6502:25:45.90+01:18:4020:492.9
362BAŃKOWSKA Monika 22BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIA11:30 - OPEN7802:25:42.5502:25:54.15+01:18:4820:492.9
363POGORZELSKI Sebastian 432CROSSELITE EBROGYMROKITKI11:30 - OPEN7902:25:48.2502:25:55.05+01:18:4920:492.9
364SKARBEK Joanna 486BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIA11:30 - OPEN8002:25:42.7002:25:55.15+01:18:4920:492.9
365ŚWIEŻYŃSKA Aleksandra 553GDYNIA11:30 - OPEN8102:25:42.4502:25:55.95+01:18:5020:482.9
366KOWALKOWSKI Mateusz 248IŁAWA11:00 - OPEN5502:25:49.5502:26:03.05+01:18:5720:502.9
367KAMIŃSKI Mateusz 208IŁAWA11:00 - OPEN5602:25:50.3502:26:03.25+01:18:5820:502.9
368ADAMIAK Katarzyna 6GDAŃSK11:00 - OPEN5702:25:51.3502:26:03.45+01:18:5820:502.9
369GOŁĘBIEWSKI Kamil 132GDAŃSK11:00 - OPEN5802:25:50.0502:26:03.75+01:18:5820:502.9
370KANTOR Tomasz 213TRENER24H.COM.PLIZDEBNO KOŚCIELNE9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI3702:26:02.1002:26:04.35+01:18:5920:512.9
371POGORZELSKA Aneta 431CROSSELITE EBROGYMROKITKI11:30 - OPEN8202:26:07.2502:26:13.30+01:19:0820:522.9
372SZREDER Małgorzata 662ATHLETIC APOLLOWEJHEROWO11:00 - OPEN5902:27:26.6502:27:37.20+01:20:3221:032.8
373ZBRZESKA Adriana 628BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIA11:30 - OPEN8302:27:22.9002:27:37.45+01:20:3221:032.8
374PADUSZYŃSKI Marek 396OLSZTYN10:00 - OPEN5102:27:24.2002:27:37.85+01:20:3221:032.8
375DRAWC Dawid 667ATHLETIC APOLLOWEJHEROWO11:00 - OPEN6002:27:40.3502:27:52.95+01:20:4721:052.8
376KOTŁOWSKI Marcin 243BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIA11:30 - OPEN8402:27:41.4002:27:55.15+01:20:4921:062.8
377NOSAL Katarzyna 379WILD GIRLSRYN12:00 - OPEN5102:28:03.8002:28:13.55+01:21:0821:092.8
378ROGANOWSKA Danuta 461KOSZALIN11:00 - OPEN6102:28:07.8002:28:22.35+01:21:1721:092.8
379OSIŃSKA Dominika 390TORUŃ11:30 - OPEN8502:28:22.1502:28:31.50+01:21:2621:112.8
380ROSIAK Rafał 464TORUŃ11:30 - OPEN8602:28:20.7502:28:31.50+01:21:2621:112.8
381BUDZIŃSKI Tomasz 63TORUŃ11:30 - OPEN8702:28:21.2502:28:31.80+01:21:2621:112.8
382ROGANOWSKI Rafał 462KOSZALIN11:00 - OPEN6202:28:39.8502:28:57.15+01:21:5121:142.8
383SZREDER Bartłomiej 661ATHLETIC APOLLOWEJHEROWO11:00 - OPEN6302:28:46.2002:28:58.60+01:21:5321:152.8
384LESNER Joanna 301ATHLETIC APOLLOWEJHEROWO11:00 - OPEN6402:28:51.2002:29:00.25+01:21:5521:152.8
385JEDYNAK Karolina 182ATHLETIC APOLLOWEJHEROWO11:00 - OPEN6502:28:52.2502:29:00.40+01:21:5521:162.8
386ANDRUSIECZKO Justyna 10DYGOWO12:00 - OPEN5202:29:02.0002:29:06.70+01:22:0121:172.8
387LIBERADZKI Marcin 666ATHLETIC APOLLOWEJHEROWO11:00 - OPEN6602:29:08.9502:29:31.55+01:22:2621:182.8
388WOŁEJSZO Aleksandra 613RAMS TRAINING HOUSE KOŁOBRZEGKOŁOBRZEG12:00 - OPEN5302:29:50.7002:29:55.95+01:22:5021:242.8
389ZAWILIŃSKI Jarosław 627WILD GIRLSSTEGNA12:00 - OPEN5402:30:00.0002:30:10.85+01:23:0521:252.8
390GRECZYŃSKI Rafał 140KOŁOBRZEG12:00 - OPEN5502:30:10.8502:30:16.45+01:23:1121:272.8
391GORYŃSKA Michalina 135GDAŃSK10:00 - OPEN5202:30:32.5002:30:44.05+01:23:3821:302.8
392OSTROWSKA Barbara 392RAMS TRAINING HOUSE KOŁOBRZEGKOLOBRZEG12:00 - OPEN5602:30:37.9002:30:44.90+01:23:3921:312.8
393JUJKA Dariusz 196RAMS TRAINING HOUSE KOŁOBRZEGKOLOBRZEG12:00 - OPEN5702:30:37.3002:30:45.00+01:23:3921:312.8
394WIŚNIEWSKA Wiktoria 601GDAŃSK10:00 - OPEN5302:30:34.3002:30:46.15+01:23:4021:302.8
395ZEGADŁO Kornel 629KOŁOBRZEG12:00 - OPEN5802:30:46.2002:30:51.80+01:23:4621:322.8
396JUSZCZYK Magdalena 198CROSSELITE EBROGYMSKARSZEWY11:30 - OPEN8802:30:46.8002:30:52.55+01:23:4721:322.8
397DUNAJSKA Emilia 99CROSSELITE EBROGYMSKARSZEWY11:30 - OPEN8902:30:54.6002:30:59.25+01:23:5421:332.8
398KUCZYŃSKI Daniel 276PANKEJK TEAMGDAŃSK12:00 - OPEN5902:30:56.0502:31:01.55+01:23:5621:332.8
399STELMACH Krzysztof 514BANINO11:00 - OPEN6702:30:58.2502:31:05.35+01:24:0021:342.8
400KUCZYŃSKA Karolina 275PANKEJK TEAMGDAŃSK12:00 - OPEN6002:31:05.4502:31:12.20+01:24:0721:352.8
401PAPKA Ewelina 399EWELINANOWY DWÓR GDAŃSKI12:00 - OPEN6102:31:08.5502:31:14.10+01:24:0821:352.8
402PIELACHOWSKA Agata 412PANKEJK TEAMGDYNIA12:00 - OPEN6202:31:12.2002:31:17.85+01:24:1221:362.8
403WRYK Kamila 618KAMILASKARSZEWY11:30 - OPEN9002:31:14.4502:31:18.70+01:24:1321:362.8
404RADZIEŃSKI Maciej 454GDYNIA10:00 - OPEN5402:32:16.7502:32:31.65+01:25:2621:452.8
405LAMPARSKI Łukasz 293JAKOŚ SIĘ DOTURLAMGDAŃSK10:00 - OPEN5502:32:23.7002:32:37.50+01:25:3221:462.8
406WRYK Karol 619CROSSELITE EBROGYMSKARSZEWY11:30 - OPEN9102:32:34.2502:32:37.85+01:25:3221:472.8
407LAMPARSKI Piotr 294JAKOŚ SIĘ DOTURLAMGDAŃSK10:00 - OPEN5602:32:25.3502:32:40.00+01:25:3421:462.8
408WOLAŃSKI Tomasz 611WOLAŃSKI COUNSELS/ OIRP GDAŃSKRUMIA10:00 - OPEN5702:32:38.0502:32:41.30+01:25:3621:482.8
409MAJSZYK Damian 335ORNETA10:00 - OPEN5802:32:25.7502:32:41.30+01:25:3621:462.8
410WYSZECKI Michał 620MICHAŁKOŚCIERZYNA12:30 - OPEN3002:32:41.9502:32:44.75+01:25:3921:482.8
411WYSZECKI Mateusz 621MATEUSZPARCHOWO12:30 - OPEN3102:32:42.4502:32:46.60+01:25:4121:482.8
412KRZANOWSKA Agnieszka 265PRZYWIDZ12:30 - OPEN3202:32:42.5002:32:46.80+01:25:4121:482.8
413PIELACHOWSKI Jakub 413PANKEJK TEAMMARZĘCINO12:00 - OPEN6302:32:40.2502:32:47.25+01:25:4221:482.8
414WICKA Beata 590ŻUKOWO12:30 - OPEN3302:32:42.8002:32:47.65+01:25:4221:492.8
415GOŁUBOWICZ Marcin 134WAŁCZ11:00 - OPEN6802:32:49.3002:32:58.65+01:25:5321:492.7
416GRZENKOWICZ Agnieszka 148SŁUPSK11:00 - OPEN6902:32:49.0502:32:59.50+01:25:5421:492.7
417ZIÓŁKOWSKA Joanna 637CROSSELITE EBROGYMGDAŃSK11:30 - OPEN9202:33:19.8002:33:25.15+01:26:1921:542.7
418RENACHOWSKI Jacek 457PRACOWNA SMAKU CATERINGGDAŃSK10:30 - OPEN4102:33:37.7002:33:46.15+01:26:4021:562.7
419SUSKA Joanna 520KOSZALIN11:30 - OPEN9302:33:38.7502:33:46.85+01:26:4121:562.7
420RADZIEŃSKA Kamila 453MAMY-BIEGAMYGDYNIA10:00 - OPEN5902:33:34.3002:33:49.20+01:26:4421:562.7
421PLONA Katarzyna 425PISZ11:30 - OPEN9402:33:53.6502:34:05.45+01:27:0021:592.7
422POTOCKA Paulina 434GDYNIA11:30 - OPEN9502:33:54.0002:34:06.75+01:27:0121:592.7
423KAPYŚ Mirosław 214ŚWINOUJŚCIE10:00 - OPEN6002:34:03.8502:34:14.35+01:27:0922:002.7
424RYKACZEWSKA Marta 472HUSARIA RACE TEAMGOLUB-DOBRZYŃ10:00 - OPEN6102:34:26.6502:34:27.85+01:27:2222:032.7
425NIEVIAROUSKI Kiryl 375HUSARIA RACE TEAMWARSZAWA10:00 - OPEN6202:34:24.1502:34:32.30+01:27:2722:032.7
426DRATWA Daniel 92BŁOTNE ŚLIMAKIGDANSK12:30 - OPEN3402:34:43.0002:34:52.00+01:27:4622:062.7
427BENKOWSKA Paulina 37PAULINAGDAŃSK12:30 - OPEN3502:34:45.5002:34:52.20+01:27:4722:062.7
428ŻUCHLIŃSKI Robert 644BŁOTNE ŚLIMAKISUSZ12:30 - OPEN3602:34:46.4502:34:54.65+01:27:4922:062.7
429CHRZANOWSKI Daniel 67BŁOTNE ŚLIMAKIGDAŃSK12:30 - OPEN3702:34:45.8502:34:54.75+01:27:4922:062.7
430DARASEWICZ Anna 80CROSSELITE EBROGYMSTAROGARD GDAŃSKI11:30 - OPEN9602:34:54.7502:35:01.05+01:27:5522:072.7
431OZON Małgorzata 394CROSSELITE EBROGYMSTAROGARD GDAŃSKI11:30 - OPEN9702:34:55.2002:35:01.60+01:27:5622:072.7
432PRZEŹDZIAK Anna 440GDAŃSK11:00 - OPEN7002:35:05.3002:35:14.70+01:28:0922:092.7
433PRZEŹDZIAK Agnieszka 439GDAŃSK11:00 - OPEN7102:35:16.7002:35:25.10+01:28:1922:112.7
434BADYSIAK Urszula 17GDYNIA11:30 - OPEN9802:35:16.9002:35:30.60+01:28:2522:112.7
435WOJEWSKA Natalia 608GDYNIA11:30 - OPEN9902:35:42.2502:35:57.00+01:28:5122:142.7
436MURAWSKA Katarzyna 371AŚNAEBAEMSŁUPSK10:00 - OPEN6302:36:32.9502:36:35.05+01:29:2922:212.7
437TEREFENKO Damian 559SŁUPSK11:30 - OPEN10002:36:28.3002:36:38.85+01:29:3322:212.7
438MURAWSKI Rafał 372AŚNAEBAEMSŁUPSK10:00 - OPEN6402:36:42.9502:36:45.80+01:29:4022:232.7
439BADYSIAK Pawel 16BASINGSTOKE11:30 - OPEN10102:37:11.2002:37:24.95+01:30:1922:272.7
440SELENTA Lucyna 479XRUNNERSGDAŃSK10:30 - OPEN4202:37:43.7002:37:45.85+01:30:4022:312.7
441MAROSZ Marek 343SZCZECIN10:00 - OPEN6502:38:20.8002:38:20.80+01:31:1522:372.7
442SZCZYGIEŁ Przemysław 530PRZEMYSŁAWGDYNIA10:30 - OPEN4302:38:33.4002:38:42.65+01:31:3722:392.6
443STUDZIŃSKI Krzysztof 518GDAŃSK10:30 - OPEN4402:38:33.2002:38:43.20+01:31:3822:392.6
444SĄCZAWA Magdalena 476RUSZ SIĘ Z BETIMALBORK10:30 - OPEN4502:38:48.7002:38:56.75+01:31:5122:412.6
445LIPECKA-PŁOCHARSKA Beata 310RUSZ SIĘ Z BETIMALBORK10:30 - OPEN4602:38:48.1002:38:57.05+01:31:5122:412.6
446JĘDRZEJEWSKA Izabela 189RUSZ SIĘ Z BETISZTUM10:30 - OPEN4702:38:49.1502:38:57.10+01:31:5122:412.6
447PIEKLIK Agnieszka 409RUSZ SIĘ Z BETINOWA WIEŚ MALBORSKA10:30 - OPEN4802:38:50.4502:38:57.40+01:31:5222:412.6
448LIPECKA Bożena 309RUSZ SIĘ Z BETIMALBORK10:30 - OPEN4902:38:48.0002:38:57.70+01:31:5222:412.6
449WESOŁOWSKI Michał 588PIASECZNO10:30 - OPEN5002:38:47.0502:38:58.95+01:31:5322:412.6
450WESOŁOWSKI Michał 587OZORKÓW10:30 - OPEN5102:38:47.2502:38:59.40+01:31:5422:412.6
451KOWALIK Jarosław 247BYTÓW11:00 - OPEN7202:38:55.9002:39:11.05+01:32:0522:422.6
452MOLLUS Filip 366BERLIN11:00 - OPEN7302:38:56.6002:39:12.35+01:32:0722:422.6
453JAGODZIŃSKI Damian 171GDAŃSK11:30 - OPEN10202:40:21.6502:40:29.90+01:33:2422:542.6
454HEJNOWSKI Marcin 156GNIEW10:30 - OPEN5202:40:30.3502:40:31.90+01:33:2622:552.6
455SZYLKA Justyna 548KOWALE11:30 - OPEN10302:40:23.1002:40:32.45+01:33:2722:542.6
456GRABOWSKI Jakub 138GNIEW10:30 - OPEN5302:40:38.2002:40:40.35+01:33:3522:562.6
457ŁAZAREK Daniel 318SOPOT11:30 - OPEN10402:41:37.6502:41:49.90+01:34:4423:052.6
458ŚWICA Alicja 552GDAŃSK11:30 - OPEN10502:41:39.6502:41:50.60+01:34:4523:052.6
459JĘDRAS Krzysztof 188GDYNIA11:00 - OPEN7402:43:01.1502:43:12.95+01:36:0723:172.6
460GANCEWSKI Krzysztof 121BIDA Z NĘDZĄGDYNIA10:00 - OPEN6602:43:09.6502:43:15.40+01:36:1023:182.6
461SZLENDAK Grzegorz 532GDYNIA11:00 - OPEN7502:43:09.1002:43:19.25+01:36:1423:182.6
462KRELLA Monika 262BIDA Z NĘDZĄGDAŃSK10:00 - OPEN6702:43:13.4002:43:19.90+01:36:1423:192.6
463TARNOWSKA Paulina 557BIDA Z NĘDZĄLĘBORK10:00 - OPEN6802:43:19.8502:43:24.35+01:36:1923:202.6
464FRĄCZAK Radek 115RAGEGDYNIA12:00 - OPEN6402:44:08.5502:44:17.90+01:37:1223:262.6
465FRĄCZAK Maria 116GDYNIA12:00 - OPEN6502:44:08.7502:44:18.65+01:37:1323:272.6
466TRAFALSKI Krzysztof 563DCT TEAMGDYNIA12:30 - OPEN3802:45:00.6002:45:09.75+01:38:0423:342.5
467MIŁCZAK Maciej 362OZKBGDAŃSK12:30 - OPEN3902:44:59.7002:45:09.75+01:38:0423:342.5
468DUDA-RELIGA Ewelina 97OZKBSZCZECIN12:30 - OPEN4002:44:59.8502:45:10.95+01:38:0523:342.5
469LICHACZEWSKA Weronika 307OZKBSZCZECIN12:30 - OPEN4102:45:02.9002:45:13.10+01:38:0723:342.5
470MIRANOWICZ Agnieszka 363GDAŃSK12:30 - OPEN4202:45:12.9502:45:16.65+01:38:1123:362.5
471CHARKIEWICZ Monika 65MONIKASTRASZYN12:30 - OPEN4302:45:14.7502:45:18.10+01:38:1223:362.5
472BROKOS Tomasz 53DCT DRUŻYNA BIEGOWAGDAŃSK12:30 - OPEN4402:45:09.8502:45:21.75+01:38:1623:352.5
473DUDA-MIŁCZAK Karolina 96OZKBGDAŃSK12:30 - OPEN4502:45:15.7002:45:25.20+01:38:2023:362.5
474DZIECIELSKA Monika 101WEJHEROWO12:00 - OPEN6602:45:23.1502:45:30.20+01:38:2523:372.5
475DRACHAL Jan 90BIDA Z NĘDZĄJEŻEWO10:00 - OPEN6902:46:20.9002:46:26.60+01:39:2123:452.5
476SKOWROŃSA Oktawia 488GDAŃSK10:30 - OPEN5402:46:53.6002:46:57.60+01:39:5223:502.5
477RUTKOWSKA Magdalena 469GDYNIA12:00 - OPEN6702:48:09.3502:48:22.80+01:41:1724:012.5
478BANASZAK Marcin 18GDAŃSK12:00 - OPEN6802:48:18.8002:48:28.55+01:41:2324:022.5
479MADEJ Janusz 330GDAŃSK12:00 - OPEN6902:48:17.5502:48:29.15+01:41:2324:022.5
480BEDNAREK Daniel 36ZAPOLICE12:00 - OPEN7002:48:23.5002:48:32.40+01:41:2724:032.5
481LECH Jacek 299GDYNIA12:00 - OPEN7102:48:29.1002:48:42.60+01:41:3724:042.5
482KRUSZYŃSKI Jakub 263STAROGRD GDAŃSKI12:00 - OPEN7202:48:28.5002:48:42.90+01:41:3724:042.5
483LUCAS Adrian 316GDAŃSK11:00 - OPEN7602:48:26.8502:48:42.90+01:41:3724:032.5
484PIETRZAK Tomasz 416GDAŃSK11:00 - OPEN7702:48:41.9002:48:57.80+01:41:5224:062.5
485MODZELEWSKA Patrycja 365REDA10:00 - OPEN7002:50:17.1502:50:25.00+01:43:1924:192.5
486WOLANO Anna 610SPORTFICIAKISZCZECIN11:00 - OPEN7802:50:52.0502:50:55.70+01:43:5024:242.5
487BASARA Agnieszka 32SPORTFICIAKISZCZECIN11:00 - OPEN7902:50:50.9502:50:56.50+01:43:5124:242.5
488DZIOMBRA Malwina 103SPORTFICIAKISZCZECIN11:00 - OPEN8002:50:52.5002:50:59.10+01:43:5324:242.5
489MIELEWCZYK Alicja 355GDYNIA10:00 - OPEN7102:50:58.6002:51:06.05+01:44:0024:252.5
490KUCIŃSKI Łukasz 273GDAŃSK10:00 - OPEN7202:50:58.6002:51:07.15+01:44:0124:252.5
491KRZEMIŃSKI Bartosz 267SZCZECIN10:00 - OPEN7302:51:03.6002:51:09.80+01:44:0424:262.5
492ŁUKOMSKA Paulina 325SZCZECIN10:00 - OPEN7402:51:04.2502:51:12.80+01:44:0724:262.5
493OLSZEWSKA Agata 385DZIWNÓW10:00 - OPEN7502:51:07.1502:51:14.45+01:44:0924:262.5
494MACIOCH Martyna 328WILD TEAMGDAŃSK10:00 - OPEN7602:51:15.6002:51:21.60+01:44:1624:272.5
495SZWAMBER Karolina 543WILD TEAMDZIERZGOŃ10:00 - OPEN7702:51:15.4002:51:22.40+01:44:1724:272.5
496PARYŚ Anna 400GDAŃSK10:00 - OPEN7802:51:13.9002:51:23.70+01:44:1824:272.5
497KURKOWSKI Marcin 282WILD TEAMWYRZYSK10:00 - OPEN7902:51:13.9502:51:24.85+01:44:1924:272.5
498MOSZCZYŃSKI Michał 369GDAŃSK13:00 - OPEN902:51:43.0502:51:43.05+01:44:3724:312.4
499SOKOŁOWSKI Aleksander 502GDAŃSK13:00 - OPEN1002:51:48.2002:51:50.25+01:44:4524:322.4
500TARASIUK Krzysztof 555GDYNIA13:00 - OPEN1102:51:48.5002:51:50.95+01:44:4524:322.4
501OSTROWSKA Edyta 393KOSZALIN13:00 - OPEN1202:51:52.8002:51:52.80+01:44:4724:332.4
502MAJKUT Łukasz 333GRYFINO10:00 - OPEN8002:51:49.5502:51:56.65+01:44:5124:322.4
503BIADACZ-LISOWSKA Katarzyna 39ŚWINOUJŚCIE10:00 - OPEN8102:52:07.9502:52:22.65+01:45:1724:352.4
504SZARSZEWSKA Natalia 523CROSSBOX GDZGRUDZIĄDZ11:00 - OPEN8102:52:11.4502:52:22.70+01:45:1724:352.4
505HOFFMANN Izabela 160ZBLEWO11:00 - OPEN8202:52:13.8502:52:25.95+01:45:2024:362.4
506JELENIEWSKI Adrian 183PRACOWNA SMAKU CATERINGGDAŃSK10:30 - OPEN5502:52:17.2002:52:28.80+01:45:2324:362.4
507KOWNACKA Aleksandra 252TRZEBIATÓW10:00 - OPEN8202:52:49.8502:53:07.30+01:46:0224:412.4
508KOWNACKI Bartosz 253TRZEBIATÓW10:00 - OPEN8302:52:51.6502:53:09.25+01:46:0424:412.4
509HOFFMANN Daniel 161DANIELZBLEWO11:00 - OPEN8302:53:08.5002:53:20.75+01:46:1524:442.4
510GRUCZA Andrzej 145GOWIDLINO12:00 - OPEN7302:53:13.4002:53:26.20+01:46:2124:442.4
511FRANELAK Ula 113PRACOWNA SMAKU CATERINGGDAŃSK10:30 - OPEN5602:53:32.7502:53:41.85+01:46:3624:472.4
512LESZCZYŃSKI Jakub 222KARTUZY12:00 - OPEN7402:53:33.4502:53:46.25+01:46:4124:472.4
513GRUCZA Beata 146GOWIDLINO12:00 - OPEN7502:53:38.4502:53:48.90+01:46:4324:482.4
514HARAT Jarosław 155CROSSBOX GDZGRUDZIĄDZ11:00 - OPEN8402:53:46.0502:53:57.85+01:46:5224:492.4
515KOMASARA Joanna 235MALBORK10:30 - OPEN5702:53:56.3002:54:06.90+01:47:0124:502.4
516KORPAK Aleksandra 241MALBORK10:30 - OPEN5802:53:56.7002:54:07.75+01:47:0224:502.4
517KUCHCIŃSKA Edyta 271MALBORK10:30 - OPEN5902:53:58.6002:54:08.80+01:47:0324:512.4
518ARNISTA Julia 11LUBICZ GÓRNY10:00 - OPEN8402:54:55.4502:55:04.05+01:47:5824:592.4
519JÓZEFOWICZ Anna 193GDYNIA10:00 - OPEN8502:54:51.9502:55:06.70+01:48:0124:582.4
520KOWERDEJ Kamila 251GDYNIA10:00 - OPEN8602:54:53.0002:55:11.15+01:48:0524:592.4
521KAMIŃSKI Damian 209RUMIA10:00 - OPEN8702:54:55.5002:55:14.05+01:48:0824:592.4
522JANKOWICZ Joanna 174JJSŁUPSK10:00 - OPEN8802:54:57.5502:55:14.95+01:48:0924:592.4
523KAMIŃSKI Łukasz 211GDAŃSK10:00 - OPEN8902:55:09.6002:55:29.20+01:48:2425:012.4
524MEYER Anna 351LĘBORK12:30 - OPEN4602:55:49.4002:55:51.25+01:48:4625:072.4
525KULIGOWSKI Krzysztof 279GRUDZIĄDZ12:30 - OPEN4702:56:28.1002:56:38.05+01:49:3225:122.4
526ZIOBRO Joanna 664GRUDZIĄDZ12:30 - OPEN4802:56:25.3502:56:38.15+01:49:3225:122.4
527IWANOWICZ Michał 166HELENA! MAM ZAWAŁ!MIŁOBĄDZ12:30 - OPEN4902:56:32.2002:56:38.40+01:49:3325:132.4
528IWANOWICZ Justyna 167JUSTYNAMIŁOBĄDZ12:30 - OPEN5002:56:33.6002:56:38.90+01:49:3325:132.4
529ZWARA Jacek 639HELENA! MAM ZAWAŁ!TCZEW12:30 - OPEN5102:56:31.1002:56:39.40+01:49:3425:132.4
530BASA Martyna 31HELENA! MAM ZAWAŁ!MIŁOBĄDZ12:30 - OPEN5202:56:34.3002:56:39.45+01:49:3425:132.4
531KAMIŃSKI Karol 210HELENA! MAM ZAWAŁ!TCZEW12:30 - OPEN5302:56:31.7502:56:39.65+01:49:3425:132.4
532SZAJWAJ Krystian 522HELENA! MAM ZAWAŁ!GDAŃSK12:30 - OPEN5402:56:39.8502:56:39.85+01:49:3425:142.4
533WICHMANN Kamil 589HELENA! MAM ZAWAŁ!MALENIN12:30 - OPEN5502:56:33.8002:56:40.20+01:49:3525:132.4
534ROĆKO Marcin 459ALAKIERNIALĘBORK12:30 - OPEN5602:57:18.5002:57:20.80+01:50:1525:192.4
535DOROŻYŃSKI Łukasz 89LĘBORK12:30 - OPEN5702:57:23.5502:57:26.40+01:50:2125:202.4
536ŁOMOTOWSKA Iza 320WEJHEROWO12:00 - OPEN7602:57:45.8502:57:52.05+01:50:4625:232.4
537PINKOWSKA Weronika 418BYDGOSZCZ12:30 - OPEN5802:58:02.1502:58:05.75+01:51:0025:262.4
538NIEMCZYK Tomasz 374BYDGOSZCZ12:30 - OPEN5902:58:00.4002:58:06.35+01:51:0125:252.4
539CZARNECKA Joanna 74WEJHEROWO12:00 - OPEN7702:58:06.3002:58:11.45+01:51:0625:262.4
540NOWAKOWSKI Wojciech 382KOMPANIA LEŚNIWARSZAWA11:00 - OPEN8502:58:02.1002:58:20.60+01:51:1525:262.4
541KRASIŃSKI Marcin 259VECTORGDYNIA10:30 - OPEN6002:58:48.3502:58:55.65+01:51:5025:322.3
542CHMIELECKI Pawel 66VECTORGDYNIA10:30 - OPEN6102:59:18.4002:59:24.75+01:52:1925:362.3
543SŁOMIŃSKA Anna 492ELBLĄG13:00 - OPEN1302:59:55.6502:59:59.05+01:52:5325:422.3
544SNOPEK Anna 495ELBLĄG13:00 - OPEN1403:00:17.3503:00:20.60+01:53:1525:452.3
545BOCIANOWSKI Bartosz 48PATOLOGIA(S)PORTU TEAMGDAŃSK10:00 - OPEN9003:00:07.5503:00:24.30+01:53:1925:442.3
546BIELECKI Arkadiusz 41VECTORCEDRY WIELKIE10:30 - OPEN6203:00:19.4003:00:27.55+01:53:2225:452.3
547KOWALEWSKI Tomasz 244VECTORGDYNIA10:30 - OPEN6303:00:29.0003:00:37.15+01:53:3125:472.3
548LITWINIUK Natalia 313KOMPANIA LEŚNIWARSZAWA11:00 - OPEN8603:00:29.0003:00:46.45+01:53:4125:472.3
549SŁONIEWSKI Rafał 254GDYNIA10:30 - OPEN6403:00:37.7003:00:46.50+01:53:4125:482.3
550BANIA Katarzyna 20ELBLĄG13:00 - OPEN1503:00:45.6003:00:48.85+01:53:4325:492.3
551BLAUMANN-SIKORSKA Aleksandra 45GDAŃSK10:00 - OPEN9103:00:47.2003:01:02.85+01:53:5725:492.3
552MAJCHRZAK Magdalena 332GDAŃSK10:00 - OPEN9203:00:50.8503:01:03.70+01:53:5825:502.3
553BOCIANOWSKA Justyna 47PATOLOGIA(S)PORTU TEAMGDAŃSK10:00 - OPEN9303:00:58.3503:01:14.45+01:54:0925:512.3
554NOWAK Aleksandra 381VECTORGDYNIA10:30 - OPEN6503:01:19.9503:01:24.95+01:54:1925:542.3
555LEWNA Dominika 305VECTORLĘBORK10:30 - OPEN6603:01:22.9503:01:28.50+01:54:2325:542.3
556UŁAMEK Kajetan 573VECTORGDYNIA10:30 - OPEN6703:02:19.6503:02:26.90+01:55:2126:022.3
557JÓZEFOWICZ Dariusz 194VECTORGDYNIA10:30 - OPEN6803:02:20.6003:02:27.05+01:55:2126:032.3
558PIASTA Aneta 407ŚWIECIE NAD OSĄ11:00 - OPEN8703:04:13.3503:04:24.10+01:57:1826:192.3
559NARLOCH Justyna 373NOWY STAW11:00 - OPEN8803:04:19.2003:04:30.05+01:57:2426:202.3
560SENEZAN Jennifer 480GDYNIA10:30 - OPEN6903:06:26.9503:06:32.20+01:59:2726:382.3
561CIUNEL Tomasz 72GDYNIA10:30 - OPEN7003:06:32.0503:06:34.85+01:59:2926:382.3
562STACHOWSKA Monika 505GDYNIA10:30 - OPEN7103:06:29.4003:06:34.90+01:59:2926:382.3
563LUBINSKA Karolina 315GDANSK10:30 - OPEN7203:06:28.1503:06:34.90+01:59:2926:382.3
564ŁYCZKO Patryk 326GDAŃSK10:30 - OPEN7303:06:30.6003:06:35.10+01:59:2926:382.3
565SIMON Thomas 484GDANSK10:30 - OPEN7403:06:29.2503:06:35.10+01:59:2926:382.3
566TOKARSKA Joanna 561GDYNIA10:30 - OPEN7503:06:31.0503:06:35.25+01:59:3026:382.3
567KREFT Sebastian 261GDYNIA10:30 - OPEN7603:06:32.2503:06:35.50+01:59:3026:382.3
568SZUTA Marta 542TRENER24H.COM.PLWARSZAWA9:30 - MASTER KOBIETY803:07:59.2003:08:01.65+02:00:5626:512.2
569DOBOSZ Magda 87GDAŃSK9:30 - MASTER KOBIETY903:08:37.7003:08:40.65+02:01:3526:562.2
570MALINOWSKA Barbara 341GDAŃSK9:30 - MASTER KOBIETY1003:08:40.4003:08:43.65+02:01:3826:572.2
571JEZIERSKA Edyta Izabela 186PUSZCZYKOWO9:30 - MASTER KOBIETY1103:08:41.3503:08:43.90+02:01:3826:572.2
572MATEUSIAK Małgorzata 348ELBLĄG10:00 - OPEN9403:37:39.5003:37:48.40+02:30:4331:051.9
573ZWOLIŃSKA Klaudia 641BRODNICA10:00 - OPEN9503:37:40.7003:37:49.85+02:30:4431:051.9
574SZPARAGA Michał 535GDAŃSK12:00 - OPEN7804:14:16.8004:14:32.15+03:07:2636:191.7
575LODZIŃSKA Milena 314GDAŃSK12:00 - OPEN7904:14:19.2004:14:34.90+03:07:2936:191.7
SZWEDA Ewelina 546SIANOWO11:30 - OPEN DNF DNF--
DĘGA Lidia 86NOWY STAW11:00 - OPEN DNF DNF--
OLEJNICZAK Maria 670WEJHEROWO14:00 - OPEN DNF DNF--
WOŚ Marta 615GDYNIA12:00 - OPEN DNF DNF--
KRZEBIETKA Nikola 671WEJHEROWO14:00 - OPEN DNF DNF--
ALBERT Mateusz 8KOSZALIN13:00 - OPEN DNF DNF--
Znaleziono 581 wynik(ów)