MUD MAX TRÓJMIASTO

Organizator/ Organizer:
HUNTER EXTREME
Data/ Date:
2017-05-20
Miejsce/ Place:
Przywidz
Dystans/ Distance:
7 km
Zgłoszonych/ Registered:
669
Wystartowało/ Started:
581
Nie ukończyło/ Not finished:
6
Ukończyło/ Finished:
575
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Master | Drużyny | Open
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkCzas
netto
7km
Czas
brutto
7km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1KĄKOL Kacper 221XRUNNERSGDYNIAPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI101:07:04.6001:07:05.20 9:356.3
2KRANIECKI Mateusz 655HUSARIA RACE TEAM9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI201:07:28.4001:07:29.35+00:00:249:386.2
3BANDOSZ Robert 19SPARTA SIERPCSIERPCPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI301:07:46.8001:07:46.90+00:00:419:406.2
4RULEWSKI Michał 467XRUNNERSBYDGOSZCZPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI401:10:02.5501:10:02.60+00:02:5710:006
5PUPKOWSKI Kamil 444XRUNNERSSKWIERZYNAPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI501:11:36.1501:11:36.25+00:04:3110:135.9
6KANAWKA Grzegorz 212GDAŃSKPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI601:18:23.6501:18:24.60+00:11:1911:125.4
7WILMONT Krzysztof 599DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI701:18:39.1001:18:41.35+00:11:3611:145.3
8TARKOWSKI Dawid 556CROSSELITE EBROGYMPRUSZCZ GDAŃSKIPOLSKA11:30 - OPEN101:19:13.9001:19:16.35+01:48:1211:195.3
9SZULCEK Patryk 537BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMLINIAPOLSKA10:00 - OPEN101:20:26.1501:20:27.00+00:27:5811:295.2
10KAIM Sebastian 203BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKPOLSKA11:30 - OPEN201:20:30.6501:20:33.95+01:49:2911:305.2
11WAŁDOWSKI Dominik 577XRUNNERSGDAŃSKPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI801:20:49.4501:20:49.75+00:13:4411:325.2
12SZCZURKO Adrian 529INIEMAMOCNIMRZEZINOPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI901:21:01.5001:21:04.55+00:13:5911:345.2
13LEWIŃSKI Paweł 304OSTRÓDAPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI1001:21:12.0501:21:14.65+00:14:0911:365.2
14SZULECKI Rafał 539SPARTA SIERPCBIEŻUŃPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI1101:21:17.5501:21:18.45+00:14:1311:365.2
15WIECZOREK Mateusz 592ALGRAF RACE TEAMMURZYNOWOPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI1201:22:10.8001:22:12.00+00:15:0711:445.1
16RZECHOWSKI Filip 473BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAPOLSKA11:30 - OPEN301:22:15.6501:22:18.25+01:51:1411:455.1
17KARCZMARSKI Mateusz 218MATEUSZSKWIERZYNAPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI1301:22:22.3001:22:22.90+00:15:1711:465.1
18JANUSZ Karol 176HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI1401:22:36.9501:22:38.30+00:15:3311:485.1
19MAJOROWSKI Krzysztof 334CROSSELITE EBROGYMTCZEWPOLSKA11:30 - OPEN401:22:50.5501:22:52.30+01:51:4811:505.1
20ŁUKAWSKI Mariusz 323JW 12ŚWIESZYNOPOLSKA10:30 - OPEN101:23:06.6001:23:07.30+00:51:0711:525.1
21STEINER Sylwester 513NIEZRZESZONYGDYNIAPOLSKA11:30 - OPEN501:23:08.2501:23:13.60+01:52:0911:525.1
22BRZESKI Robert 59CROSSELITE EBROGYMTCZEWPOLSKA11:30 - OPEN601:23:14.4501:23:18.60+01:52:1411:535
23RÓŻAŃSKI Rafal 466HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI1501:23:40.5001:23:42.40+00:16:3711:575
24POBŁOCKI Krzysztof 429GDAŃSKPOLSKA12:00 - OPEN101:23:50.3501:23:53.70+02:21:4411:585
25KURTA Rafał 284SPARTA SIERPCSIERPCPOLSKA10:00 - OPEN201:24:42.9501:24:43.75+00:32:1412:065
26MORAWSKI Grzegorz 367TRENER24H.COM.PLWARSZAWAPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI1601:26:15.8501:26:17.35+00:19:1212:194.9
27MASZTALER Tomasz 346SZCZECINPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI1701:26:27.2501:26:29.35+00:19:2412:214.9
28PURWIN Piotr 446AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI1801:27:57.8501:28:01.10+00:20:5612:344.8
29STEFANSKI Michal 512GRUDZIADZPOLSKA12:00 - OPEN201:28:16.1501:28:19.50+02:26:1012:364.8
30SĄDAJ Łukasz 477NORDCITYGDAŃSKPOLSKA10:30 - OPEN201:28:46.3001:28:49.45+00:56:4912:404.7
31SOKÓŁ Sebastian 503SEBASTIANPASŁĘKPOLSKA11:30 - OPEN701:29:03.7001:29:12.10+01:58:0812:434.7
32GOŁĘBIOWSKI Rafał 133PANKEJK TEAMWŁOCŁAWEKPOLSKA12:00 - OPEN301:30:06.5001:30:11.35+02:28:0212:524.7
33BĄK Daniel 663GDAŃSK12:30 - OPEN101:30:13.1001:30:18.25+02:55:3412:534.7
34SMYK Sławomir 494BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAPOLSKA10:30 - OPEN301:30:51.1501:30:53.65+00:58:5312:584.6
35ŚWIGOŃSKI Piotr 554HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI1901:31:22.8501:31:23.75+00:24:1813:034.6
36POBLOCKI Adam 427GOŁUBIEPOLAND12:00 - OPEN401:31:34.6501:31:37.20+02:29:2813:054.6
37POBLOCKI Grzegorz 426GOŁUBIEPOLAND12:00 - OPEN501:31:42.5001:31:44.95+02:29:3513:064.6
38BRONK Marcin 54PRZYJAZNPOLSKA12:00 - OPEN601:31:43.8501:31:46.60+02:29:3713:064.6
39KUZIEL Karol 287BYDGOSZCZPOLSKA12:30 - OPEN201:31:47.0501:31:49.80+02:57:0513:064.6
40KURZYŃSKI Paweł 286BYDGOSZCZPOLSKA12:30 - OPEN301:32:13.3001:32:16.70+02:57:3213:104.6
41PIEKUT Anna 411CROSSELITE EBROGYMTCZEWPOLSKA11:30 - OPEN801:32:27.5001:32:31.10+02:01:2713:124.5
42ŻELEWSKI Dariusz 642RUMIAPOLSKA10:30 - OPEN401:32:48.9001:32:58.95+01:00:5813:154.5
43BARTOSZEWICZ Jan 29OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKPOLSKA10:30 - OPEN501:33:06.4001:33:14.25+01:01:1413:184.5
44MAKSYMÓW Tomasz 338MIASTKOPOLSKA11:30 - OPEN901:33:07.4001:33:14.35+02:02:1013:184.5
45DRZĄSZCZ Marek 93CROSSELITE EBROGYMTCZEWPOLSKA11:30 - OPEN1001:33:43.0001:33:46.10+02:02:4213:234.5
46SZWARC Jagoda 544XRUNNERSGDYNIAPOLSKA9:30 - MASTER KOBIETY101:33:52.7001:33:53.95+00:15:0813:244.5
47TRĄBIŃSKI Grzegorz 565XRUNNERSGDAŃSKPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI2001:34:01.1001:34:01.55+00:26:5613:254.5
48SZOSKA Sławomir 534CROSSELITE EBROGYMTCZEWPOLSKA11:30 - OPEN1101:34:10.4001:34:13.35+02:03:0913:274.5
49SĘKARSKI Piotr 67213:00 - OPEN101:34:22.6001:34:24.75+03:36:3013:284.5
50FRONTCZAK Izabela 118HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKPOLSKA9:30 - MASTER KOBIETY201:34:24.3001:34:25.65+00:15:4013:294.4
51KWIATKOWSKI Kajetan 292BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKPOLSKA11:30 - OPEN1201:34:33.7001:34:44.65+02:03:4013:304.4
52LASKO Łukasz 296GDYNIAPOLSKA10:00 - OPEN301:34:48.8501:34:52.70+00:42:2313:324.4
53JUSIŃSKI Sebastian 197SOPOTPOLSKA12:00 - OPEN701:34:46.2001:34:55.65+02:32:4613:324.4
54GESSLER Łukasz 123BIESYGOŚCICINOPOLSKA10:00 - OPEN401:34:55.9501:34:59.60+00:42:3013:334.4
55WOJCIECHOWSKI Adrian 606WILD TEAMKOSZALINPOLSKA10:00 - OPEN501:35:04.5001:35:05.95+00:42:3613:344.4
56KADEJ Szymon 201HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI2101:35:25.4001:35:26.65+00:28:2113:374.4
57KOWALSKI Józef 250POSITIVE FREAKS TEAMGRUDZIĄDZPOLSKA12:00 - OPEN801:35:41.8001:35:43.50+02:33:3413:404.4
58JÓZEFIAK Mateusz 192PSZCZÓŁKIPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI2201:35:56.6501:35:58.15+00:28:5313:424.4
59DĄBROWSKI Tomasz 66512:30 - OPEN401:38:07.2501:38:08.45+03:03:2414:014.3
60ZACHAREK Piotr 623TCZEWPOLSKA12:00 - OPEN901:38:19.5501:38:25.65+02:36:1614:024.3
61PIECHOWSKI Piotr 408PIOTRTCZEWPOLSKA12:00 - OPEN1001:38:28.3501:38:28.35+02:36:1914:044.3
62BEDNARCZYK Piotr 35ZIELENIEWOPOLSKA12:00 - OPEN1101:38:49.9501:38:57.45+02:36:4814:074.2
63TWOROGAL Robert 572KOŁOBRZEGPOLSKA12:00 - OPEN1201:38:54.0001:39:00.40+02:36:5114:074.2
64KOLWICZ Damian 233BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKPOLSKA11:30 - OPEN1301:39:07.4001:39:19.25+02:08:1514:094.2
65JANKOWSKI Sebastian 175MAŁE TRÓJMIASTO BIEGASTAROGARD GDAŃSKIPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI2301:39:31.2501:39:33.25+00:32:2814:134.2
66LEHMANN Dawid 300GDAŃSKPOLSKA10:30 - OPEN601:39:55.3501:40:05.80+01:08:0514:164.2
67MOSZCZYŃSKI Mariusz 368GNIEWINOPOLSKA11:00 - OPEN101:40:05.7001:40:09.45+01:42:1914:184.2
68BILIŃSKI Sebastian 44KS PIAST WILCZĘTADĘBIEŃPOLSKA12:00 - OPEN1301:40:19.0501:40:27.35+02:38:1814:194.2
69ŁOMŻA Damian 321GDYNIAPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI2401:40:46.4001:40:50.05+00:33:4514:234.2
70SODEL Bartosz 500WYLUZUJ!BYDGOSZCZPOLSKA12:30 - OPEN501:41:00.4001:41:03.70+03:06:1914:254.2
71ZAKRZEWSKI Mariusz 625DAMASTAROGARD GDAŃSKIPOLSKA13:00 - OPEN201:41:05.6501:41:08.75+03:43:1414:264.2
72BOGACKI Adam 49ŚWINOUJŚCIEPOLSKA12:00 - OPEN1401:41:12.9501:41:21.00+02:39:1214:274.1
73PSTRONG Krystian 442HARDCORE KANCALINIEWOPOLSKA10:00 - OPEN601:41:32.5501:41:34.90+00:49:0514:304.1
74FALARSKI Lucjan 106HUSARIA RACE TEAMGDAŃSKPOLSKA12:30 - OPEN601:41:46.3501:41:51.65+03:07:0714:324.1
75POBŁOCKI Przemysław 428PERLINOPOLSKA11:00 - OPEN201:42:22.2001:42:27.05+01:44:3714:374.1
76KABUS Damian 199GNIEWINOPOLSKA11:00 - OPEN301:42:24.1501:42:27.20+01:44:3714:374.1
77WISIOREK Pawel 600GDAŃSKPOLSKA12:00 - OPEN1501:42:23.6501:42:29.30+02:40:2014:374.1
78ŻUCHOWSKI Łukasz 645LOZIENICEPOLSKA11:00 - OPEN401:42:31.7001:42:33.15+01:44:4314:384.1
79GRUBA Piotr 142PRZETOCZYNOPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI2501:42:38.8001:42:42.15+00:35:3714:394.1
80TRUSZCZYŃKI Robert 567GDYNIAPOLSKA10:00 - OPEN701:42:41.3501:42:43.45+00:50:1414:404.1
81PURWIN Fabian 445GRUDZIĄDZPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI2601:42:40.3501:42:43.70+00:35:3814:404.1
82SZULECKA Anna 538SPARTA SIERPCBIEŻUŃPOLSKA9:30 - MASTER KOBIETY301:43:06.9501:43:08.50+00:24:2314:434.1
83HOPPE Szymon 163SZYMONGDAŃSKPOLSKA10:30 - OPEN701:43:12.9001:43:12.90+01:11:1214:444.1
84GRUDZIEŃ Mateusz 147GDAŃSKPOLSKA10:30 - OPEN801:43:07.9001:43:12.90+01:11:1214:434.1
85MICHALAK Sebastian 352SEBASTIANLĘBORKPOLSKA11:30 - OPEN1401:43:20.9501:43:26.80+02:12:2214:454.1
86STUDZIŃSKA Izabela 517LĘBORKPOLSKA11:30 - OPEN1501:43:21.5501:43:27.10+02:12:2314:464.1
87SZYMAŃSKA Jolanta 549STARA KISZEWAPOLSKA13:00 - OPEN301:44:13.0501:44:14.55+03:46:2014:534
88KONKOL Szymon 238PROKOWOPOLSKA11:30 - OPEN1601:44:14.9501:44:24.50+02:13:2014:534
89ZIÓŁKOWSKA Katarzyna 636BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKPOLSKA11:30 - OPEN1701:44:32.7501:44:41.15+02:13:3714:564
90JÓZEFIAK Radek 191GDAŃSKPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI2701:46:40.1501:46:41.25+00:39:3615:143.9
91DUBOWSKA Agata 94SMĘTOWOPOLSKA12:30 - OPEN701:46:50.7001:46:58.45+03:12:1415:153.9
92GADZIŃSKA Dorota 120SPARTA SIERPCSIERPCPOLSKA10:00 - OPEN801:47:23.8501:47:26.00+00:54:5715:203.9
93WROBEL Tomasz 616TRENER24H.COM.PLGDAŃSKPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI2801:47:33.8501:47:36.70+00:40:3115:223.9
94NITA Krzysztof 378OGIEŃ W SZOPIEMIASTKOPOLSKA10:00 - OPEN901:47:41.1001:47:44.05+00:55:1515:233.9
95JABŁOŃSKI Michał 170BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKPOLSKA11:30 - OPEN1801:47:37.6001:47:45.00+02:16:4115:223.9
96SZCZUKA Leszek 528CROSSELITE EBROGYMTCZEWPOLSKA11:30 - OPEN1901:47:51.3501:47:54.35+02:16:5015:243.9
97BASARA Mateusz 33STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA12:30 - OPEN801:47:51.4001:47:59.60+03:13:1515:243.9
98ROZMUS Wiktor 465GDAŃSKPOLSKA10:00 - OPEN1001:48:07.4501:48:16.40+00:55:4715:263.9
99ZIÓŁKOWSKI Marcin 638BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKPOLSKA11:30 - OPEN2001:48:09.8001:48:17.60+02:17:1315:273.9
100KUŹMA Jarosław 289KOSZALINPOLSKA10:30 - OPEN901:48:14.5001:48:30.15+01:16:3015:273.9
101SCHMIDT Waldek 478MAŁE TRÓJMIASTO BIEGAGOWINOPOLSKA12:00 - OPEN1601:48:32.3501:48:41.40+02:46:3215:303.9
102LEMANOWICZ Julita 3SPARTA SIERPCAPOLSKA10:00 - OPEN1101:48:44.2501:48:46.35+00:56:1715:323.9
103BARYŁKA Szymon 30SUCHY DĄBPOLSKA14:00 - OPEN101:48:52.2001:48:56.45+04:48:2515:333.9
104PLICHTA Waldemar 424STARKOWA HUTAPOLSKA13:00 - OPEN401:49:00.1001:49:02.75+03:51:0815:343.9
105JONAK Mateusz 190CZERSKPOLSKA11:30 - OPEN2101:48:50.2001:49:03.40+02:17:5915:323.9
106GRUCHAŁA Mirosława 143BYTÓWPOLSKA14:00 - OPEN201:49:04.5501:49:07.95+04:48:3615:343.9
107KARCZEWSKI Oskar 216BYTÓWPOLSKA14:00 - OPEN301:49:09.1501:49:13.40+04:48:4215:353.8
108KARCZEWSKI Jakub 217BYTÓWPOLSKA14:00 - OPEN401:49:11.0001:49:13.90+04:48:4215:353.8
109MIKOŁAJCZYK Tomasz 356BYTÓWPOLSKA14:00 - OPEN501:49:14.7501:49:17.05+04:48:4615:363.8
110KONIUCH Agnieszka 237OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKPOLSKA10:30 - OPEN1001:49:15.9501:49:22.60+01:17:2215:363.8
111KUCZEWSKA Joanna 274OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKPOLSKA10:30 - OPEN1101:49:16.3501:49:23.90+01:17:2315:363.8
112KWELA Krystian 290CROSSELITE EBROGYMTCZEWPOLSKA11:30 - OPEN2201:49:34.1001:49:37.35+02:18:3315:393.8
113MADAJ Marcin 329WŁOCŁAWEKPOLSKA11:00 - OPEN501:49:32.5001:49:43.80+01:51:5315:383.8
114BRODA Rafał 52BONIEWOPOLSKA12:30 - OPEN901:49:38.8501:49:45.85+03:15:0115:393.8
115MAKOWSKI Leszek 337CROSSELITE EBROGYMTCZEWPOLSKA11:30 - OPEN2301:50:09.5501:50:13.35+02:19:0915:443.8
116ZIEMAN Tomasz 635CROSSELITE EBROGYMTCZEWPOLSKA11:30 - OPEN2401:50:10.2501:50:13.90+02:19:0915:443.8
117JASTRZĘBOWSKA Natalia 180BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAPOLSKA11:30 - OPEN2501:50:49.4501:51:01.85+02:19:5715:493.8
118BIERNAT Helena 43XRUNNERSGDAŃSKPOLSKA10:30 - OPEN1201:51:33.3501:51:34.60+01:19:3415:563.8
119WAŁDOWSKA Anna 576XRUNNERSGDAŃSKPOLSKA10:30 - OPEN1301:51:33.3001:51:34.85+01:19:3415:563.8
120MAJ Marcin 331ELBLĄGPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI2901:51:41.5501:51:43.55+00:44:3815:573.8
121KUZIOŁA Mariusz 288MARIUSZRYCHLIKIPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI3001:51:42.5501:51:44.95+00:44:3915:573.8
122SIUDEK Marcin 485NOWEPOLSKA10:30 - OPEN1401:51:49.0001:51:50.65+01:19:5015:583.8
123SZYDŁOWSKI Marcin 547BŁOTNE OFCEBOJANOPOLSKA10:00 - OPEN1201:51:51.3001:51:59.55+00:59:3015:583.8
124PASIEKA Damian 401TRENER24H.COM.PLWARSZAWAPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI3101:52:02.1001:52:04.60+00:44:5916:003.7
125SZCZEPAŃSKI Grzegorz 526TRZEBIATÓWPOLSKA10:00 - OPEN1301:52:28.6501:52:39.40+01:00:1016:043.7
126STALIŚ Robert 506AT - TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWPOLSKA10:00 - OPEN1401:52:30.9001:52:39.80+01:00:1016:043.7
127RĘKOSIEWICZ Bartłomiej 458GDYNIAPOLSKA10:00 - OPEN1501:52:43.3501:52:47.10+01:00:1816:063.7
128STAŃCZAK Michał Bartosz 508GDAŃSKPOLSKA10:00 - OPEN1601:52:45.6001:52:48.55+01:00:1916:063.7
129BUCZYŃSKI Michał 62CHOCEŃPOLSKA12:30 - OPEN1001:52:51.5501:52:51.55+03:18:0716:073.7
130GLISZCZYNSKI Paweł 128PRACOWNA SMAKU CATERINGCZERSKPOLSKA10:30 - OPEN1501:53:33.0501:53:43.70+01:21:4316:133.7
131WALAS Damian 574CROSSELITE EBROGYMTCZEWPOLSKA11:30 - OPEN2601:53:40.5001:53:44.40+02:22:4016:143.7
132KOCHELAK Grzegorz 231SZCZECINPOLSKA11:00 - OPEN601:53:44.5001:53:46.25+01:55:5616:153.7
133FULARCZYK Daniel 119KOBYSEWOPOLSKA10:30 - OPEN1601:53:41.3001:53:50.85+01:21:5016:143.7
134GREŃ Bartłomiej 141PIŁAPOLSKA10:30 - OPEN1701:54:10.0501:54:11.85+01:22:1116:183.7
135PRUSAKIEWICZ Michał 438OCR TEAM WŁOCŁAWEKTORUŃPOLSKA11:00 - OPEN701:54:22.5001:54:27.05+01:56:3716:203.7
136WIĘCIELEWSKA Joanna 597BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAPOLSKA11:30 - OPEN2701:54:36.7501:54:44.60+02:23:4016:223.7
137KUBER Andrzej 269LIDZBARK WARMINSKIPOLSKA11:00 - OPEN801:54:45.0001:54:45.00+01:56:5516:233.7
138ŁOBOCKI Andrzej 319POSITIVE FREAKS TEAMJEŻEWOPOLSKA12:00 - OPEN1701:54:51.6501:54:53.65+02:52:4416:243.7
139ZABROCKI Wojtek 622GDAŃSKPOLSKA10:00 - OPEN1701:55:02.9001:55:07.80+01:02:3816:263.7
140FELSKOWSKI Ryszard 107ŁUBIANAPOLSKA12:00 - OPEN1801:55:05.3501:55:08.10+02:52:5916:263.6
141WITFER Jacek 602BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDANSKPOLSKA11:30 - OPEN2801:55:29.2501:55:39.95+02:24:3516:293.6
142PISZCZ Krzysztof 420BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAPOLSKA11:30 - OPEN2901:55:28.3501:55:41.10+02:24:3716:293.6
143PIETRZYCKI Dariusz 417SŁUPSKPOLSKA10:00 - OPEN1801:55:42.0001:55:54.50+01:03:2516:313.6
144SZOĆ Oskar 533BIAŁOGARDPOLSKA12:00 - OPEN1901:55:43.5001:55:54.90+02:53:4516:313.6
145TRYBA Dawid 568LĘBORKPOLSKA10:00 - OPEN1901:55:57.8001:56:08.15+01:03:3916:343.6
146WIERZBIŃSKI Rafał 595BIAŁOGARDPOLSKA12:00 - OPEN2001:55:57.2501:56:09.15+02:54:0016:343.6
147IWASZKIEWICZ Magdalena 168SPORTFICIAKISZCZECINPOLSKA11:00 - OPEN901:56:20.4501:56:23.95+01:58:3316:373.6
148SZCZEPANOWSKI Andrzej 524SZCZECINPOLSKA11:00 - OPEN1001:56:22.1001:56:24.10+01:58:3416:373.6
149KARCZEWSKI Maciej 215BIAŁOGARDPOLSKA12:00 - OPEN2101:56:16.9501:56:27.00+02:54:1816:363.6
150SOBANIA Daniel 496STEBLEWOPOLSKA14:00 - OPEN601:56:38.3501:56:40.05+04:56:0916:393.6
151BIAKOWSKI Michał 67314:00 - OPEN701:56:46.7001:56:47.95+04:56:1616:403.6
152PIEKONKO Mirosław 410PRZECŁAWPOLSKA11:00 - OPEN1101:56:57.6001:57:00.90+01:59:1016:423.6
153BIAŁK Piotr 40INIEMAMOCNIPUCKPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI3201:57:07.1501:57:10.40+00:50:0516:433.6
154NOWICKA Zuzanna 383LANGUSTA TEAMGDYNIAPOLSKA11:00 - OPEN1201:57:15.3501:57:16.95+01:59:2616:453.6
155ZAKRZEWSKA Aneta 624PANKEJK TEAMSTAROGARD GDAŃSKIPOLSKA12:00 - OPEN2201:57:15.8001:57:19.65+02:55:1016:453.6
156PYTYŃSKI Amadeusz 449GDAŃSKPOLSKA11:30 - OPEN3001:57:27.5001:57:33.30+02:26:2916:463.6
157KALINOWSKI Daniel 206DOLICEPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI3301:57:29.9001:57:34.95+00:50:2916:473.6
158MISARKO Arkadiusz 364NOWOGARDPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI3401:57:28.9501:57:35.35+00:50:3016:473.6
159KALINOWSKI Sylwester 205DOLICEPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI3501:57:29.6001:57:35.40+00:50:3016:473.6
160CZUPRYNIAK Rafał 77WŁOCŁAWEKPOLSKA12:00 - OPEN2301:57:32.2001:57:36.75+02:55:2716:473.6
161WOJTCZAK Adrian 66913:00 - OPEN501:57:38.1501:57:38.15+03:59:4416:483.6
162LUBOTZKI Marcin 66813:00 - OPEN601:57:35.0001:57:38.75+03:59:4416:473.6
163PLICHTA Patryk 422RUMIAPOLSKA11:00 - OPEN1301:57:58.2501:58:06.50+02:00:1616:513.6
164SOBOLEWSKA Monika 497HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKPOLSKA9:30 - MASTER KOBIETY401:58:12.7001:58:14.55+00:39:2916:533.6
165ZALEJASZ Sylwester 647GDAŃSKPOLSKA11:00 - OPEN1401:58:08.2501:58:15.65+02:00:2516:523.6
166KLEJDYSZ Roksana 225WEJHEROWOPOLSKA11:00 - OPEN1501:58:09.6501:58:17.90+02:00:2716:523.6
167MAKAREWICZ Wiktor 336HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAPOLSKA10:00 - OPEN2001:58:12.8501:58:19.75+01:05:5016:533.6
168SZULTKA Michał 540PANKEJK TEAMCHOJNICEPOLSKA12:00 - OPEN2401:58:29.3001:58:33.75+02:56:2416:553.5
169SZPERA Magdalena 536CHOJNICEPOLSKA12:00 - OPEN2501:58:29.9001:58:33.85+02:56:2416:553.5
170LEWANDOWSKI Piotr 303PANKEJK TEAMWŁOCŁAWEKPOLSKA12:00 - OPEN2601:58:28.4001:58:34.05+02:56:2516:553.5
171ŁUKASIK Adam 322PANKEJK TEAMSOPOTPOLSKA12:00 - OPEN2701:58:29.5501:58:34.60+02:56:2516:553.5
172LASKOWSKA Daria 297PANKEJK TEAMSTAROGARD GDAŃSKIPOLSKA12:00 - OPEN2801:58:30.6001:58:34.85+02:56:2516:553.5
173ZAWIELAK Kamil 626LUZINOPOLSKA12:00 - OPEN2901:58:37.2001:58:49.85+02:56:4016:563.5
174POTOCZEK Andrzej 435LICHNOWYLICHNOWYPOLSKA10:00 - OPEN2101:59:27.4001:59:31.35+01:07:0217:043.5
175ROESLER Ewa 460CROSSFIT TORUŃTORUŃPOLSKA12:30 - OPEN1101:59:21.6501:59:33.10+03:24:4917:033.5
176DASZKIEWICZ Przemysław 82CROSSFIT TORUŃTORUNPOLSKA12:30 - OPEN1201:59:23.7001:59:34.55+03:24:5017:033.5
177MARCINIAK Daniel 342ŁANIĘTAPOLAND10:30 - OPEN1801:59:32.8001:59:37.75+01:27:3717:043.5
178MICHNA Łukasz 354NOWEPOLSKA10:30 - OPEN1901:59:45.0001:59:45.00+01:27:4517:063.5
179SOBOLEWSKI Tomasz 498STRZELINOPOLSKA10:00 - OPEN2201:59:38.1001:59:49.65+01:07:2017:053.5
180KURYŁO Jędrzej 285KOSZALINPOLSKA10:30 - OPEN2001:59:52.4502:00:04.05+01:28:0417:073.5
181FILICZKOWSKA Jowita 108AŚNAEBAEMSŁUPSKPOLSKA10:00 - OPEN2302:00:02.8502:00:04.25+01:07:3517:093.5
182RYCHLEWSKI Adrian 471ZBUTACZERNINPOLSKA10:30 - OPEN2102:00:04.5002:00:10.90+01:28:1017:093.5
183KRZCZOT Adrian 266ŁOWCY POŚLADKÓWMIERZYNEKPOLSKA11:00 - OPEN1602:00:05.8002:00:14.90+02:02:2417:093.5
184NOWAK Michał 380GDAŃSKPOLSKA11:30 - OPEN3102:00:14.8002:00:24.25+02:29:2017:103.5
185PRUSAK Bartosz 437GDAŃSKPOLSKA11:30 - OPEN3202:00:19.3502:00:27.25+02:29:2317:113.5
186CZERCHAWY Piotr 75PIOTRSOPOTPOLSKA10:00 - OPEN2402:00:24.9502:00:30.05+01:08:0117:123.5
187DRAMIŃSKI Krystian 91ZBUTAMALBORKPOLSKA10:30 - OPEN2202:00:42.1502:00:47.90+01:28:4717:143.5
188LANC Łukasz 295MAŁE TRÓJMIASTO BIEGALEŚNIEWOPOLSKA10:00 - OPEN2502:00:50.2002:00:56.60+01:08:2717:153.5
189JARMUŻ Wojciech 178CROSSFITTEAM PRUSZCZ GDAŃSKIRÓŻYNYPOLSKA10:00 - OPEN2602:00:58.2502:01:00.35+01:08:3117:163.5
190LIPIAK Arkadiusz 311ELBLĄGPOLSKA12:00 - OPEN3002:00:54.0002:01:03.75+02:58:5417:163.5
191PAKULSKI Marcin 397KOSZALINPOLSKA12:00 - OPEN3102:00:59.9002:01:08.10+02:58:5917:173.5
192KORTAS Patryk 242CROSSELITE EBROGYMOKOLEPOLSKA11:30 - OPEN3302:01:04.0002:01:13.70+02:30:0917:173.5
193TRĄBKA Jarosław 566GDAŃSKPOLSKA10:00 - OPEN2702:01:08.7502:01:13.90+01:08:4417:183.5
194FOJUT Marcin 111CROSSELITE EBROGYMBYTONIAPOLSKA11:30 - OPEN3402:01:09.1502:01:19.90+02:30:1517:183.5
195BARCIKOWSKI Krystian 25SŁUPSKPOLSKA11:30 - OPEN3502:01:21.9002:01:33.40+02:30:2917:203.5
196JAMRÓZ Renata 172BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAPOLSKA10:30 - OPEN2302:01:43.2002:01:46.15+01:29:4617:233.5
197MACHOTA Tomasz 327GDAŃSKPOLSKA10:30 - OPEN2402:01:59.0002:02:01.75+01:30:0117:253.4
198DELIK Michał 84GDAŃSKPOLSKA11:30 - OPEN3602:01:54.5502:02:06.40+02:31:0217:253.4
199BRUNKA Wojtek 55LANGUSTA TEAMGDYNIAPOLSKA11:00 - OPEN1702:02:07.1002:02:07.95+02:04:1717:263.4
200ARYM Marcin 13TCZEWPOLSKA11:30 - OPEN3702:02:11.9502:02:11.95+02:31:0717:273.4
201OSIŃSKI Arkadiusz 391FERDEK KIEPSKI SUPER STARTORUŃPOLSKA10:00 - OPEN2802:02:23.0002:02:29.00+01:10:0017:293.4
202RACZYŃSKA Anna 451SŁUPSKPOLSKA14:00 - OPEN802:02:44.2502:02:47.65+05:02:1617:323.4
203WITKOWSKI Mateusz 604USTKAPOLSKA14:00 - OPEN902:02:46.1502:02:48.40+05:02:1717:323.4
204RAKUŚ Przemysław 455SŁUPSKPOLSKA14:00 - OPEN1002:02:46.3502:02:49.40+05:02:1817:323.4
205KOBRYŃ Roma 230GVAGOR'S TEAMGDAŃŚKPOLSKA12:00 - OPEN3202:02:50.8502:02:55.20+03:00:4617:333.4
206DURAJEWSKI Jacek 100CZERSKPOLSKA11:30 - OPEN3802:03:29.4002:03:29.40+02:32:2517:383.4
207PISARSKI Piotr 419NOWA WIEŚ LĘBORSKAPOLSKA12:30 - OPEN1302:03:28.9502:03:31.70+03:28:4717:383.4
208ZIELIŃSKI Rafał 631GDAŃSKPOLSKA11:30 - OPEN3902:03:25.0502:03:33.45+02:32:2917:373.4
209GURZYŃSKI Adam 154GVAGOR'S TEAMGDAŃSKPOLSKA12:00 - OPEN3302:03:31.3502:03:35.30+03:01:2617:383.4
210STOSIK Tomasz 516OSOWOPOLSKA11:30 - OPEN4002:03:29.4002:03:45.50+02:32:4117:383.4
211PACHELA Michał 395WYLUZUJ!KOŁOBRZEGPOLSKA12:30 - OPEN1402:04:06.6502:04:11.65+03:29:2717:433.4
212PEEK Wojciech 402WYSZKÓWPOLSKA10:30 - OPEN2502:04:55.0002:05:01.30+01:33:0117:503.4
213BANKA Arkadiusz 21ELBLAGPOLSKA11:00 - OPEN1802:04:55.9502:05:01.75+02:07:1117:503.4
214WALENCIK Grzegorz 575KEEPMOVING.PLELBLĄGPOLAND10:30 - OPEN2602:04:56.8002:05:02.35+01:33:0217:513.4
215SOBOTOWSKI Łukasz 499ELBLĄGPOLSKA10:30 - OPEN2702:04:55.9002:05:02.55+01:33:0217:503.4
216BABULA Lech 15FINEOS TEAMCZAPLEPOLAND11:00 - OPEN1902:05:05.2502:05:10.50+02:07:2017:523.4
217? ? 65711:00 - OPEN2002:05:39.9002:05:46.50+02:07:5617:573.3
218CASTRO Tiago 64LEBORKPOLAND11:00 - OPEN2102:05:49.1502:05:54.50+02:08:0417:583.3
219BOJANOWSKI Michał 654HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEK9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI3602:05:54.3502:05:57.10+00:58:5217:593.3
220SZWEDA Damian 545WILD TEAMGDAŃSKPOLSKA10:00 - OPEN2902:05:55.0002:05:58.45+01:13:2917:593.3
221KARWOWSKI Paweł 220WILD TEAMGDAŃSKPOLSKA10:00 - OPEN3002:05:54.5002:05:58.75+01:13:2917:593.3
222KLAMCZYŃSKI Grzegorz 224WILD TEAMSOPOTPOLSKA10:00 - OPEN3102:05:57.3002:05:59.65+01:13:3017:593.3
223KLIMKIEWICZ Jakub 226JAKUBGDAŃSKPOLSKA11:30 - OPEN4102:06:16.1002:06:22.10+02:35:1818:023.3
224TKACZ Łukasz 560GDAŃSKPOLAND11:00 - OPEN2202:06:25.7502:06:32.70+02:08:4218:033.3
225KORCZYŃSKI Łukasz 240GDAŃSKPOLSKA11:00 - OPEN2302:07:18.2002:07:24.80+02:09:3418:113.3
226KULAS Marcin 278SZTUMPOLSKA11:30 - OPEN4202:07:13.3002:07:27.95+02:36:2318:103.3
227BOZA Beata 51GDYNIAPOLSKA10:30 - OPEN2802:07:51.0002:07:54.35+01:35:5418:153.3
228CZERSKI Krzysztof 76CHŁAPOWOPOLSKA10:30 - OPEN2902:07:51.2502:07:54.90+01:35:5418:153.3
229KOŻUSIK Marek 257OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKPOLSKA10:30 - OPEN3002:07:51.5002:07:59.15+01:35:5918:163.3
230BLAZKO Monika 46CHOROSZCZPOLSKA10:30 - OPEN3102:07:53.4002:08:01.15+01:36:0118:163.3
231HIRSCH Adam 159GDAŃSKPOLSKA11:30 - OPEN4302:08:04.8002:08:11.50+02:37:0718:173.3
232ZIELIŃSKI Konrad 632GDAŃSKPOLSKA11:30 - OPEN4402:08:18.8502:08:23.90+02:37:1918:193.3
233FORMELLA Martyna 112ŻUKOWOPOLSKA10:00 - OPEN3202:08:19.6002:08:27.35+01:15:5818:203.3
234ADAMCZEWSKI Bartłomiej 4GDAŃSKPOLSKA12:00 - OPEN3402:08:26.2002:08:31.05+03:06:2218:213.3
235WAŚKIEWICZ Kinga 582TORUŃPOLSKA10:00 - OPEN3302:08:55.9502:09:01.65+01:16:3218:253.3
236MAŚNICKI Kamil 347BEZRZECZEPOLSKA10:00 - OPEN3402:08:56.9002:09:06.65+01:16:3718:253.3
237CIEŚLEWICZ Agnieszka 70HUSARIA RACE TEAMTORUŃPOLSKA10:00 - OPEN3502:09:14.9002:09:20.45+01:16:5118:273.2
238KALINOWSKA Wioletta 204AŚNAEBAEMSŁUPSKPOLSKA10:00 - OPEN3602:09:19.7502:09:21.35+01:16:5218:283.2
239KUBERA Kajetan 270AŚNAEBAEMUSTKAPOLSKA10:00 - OPEN3702:09:24.5502:09:26.60+01:16:5718:293.2
240CIARCIŃSKI Radosław 68RYCHLIKIPOLSKA12:30 - OPEN1502:10:22.8002:10:24.50+03:35:4018:373.2
241STELMASZEWSKI Piotr 515SZCZECINPOLSKA10:00 - OPEN3802:10:17.0502:10:25.10+01:17:5618:363.2
242REGULSKI Przemysław 456NORDCITYGDYNIAPOLSKA10:30 - OPEN3202:10:22.7002:10:31.05+01:38:3118:373.2
243BRZÓSKA Szymon 60DGDGDGDPOLSKA11:00 - OPEN2402:10:25.3502:10:32.00+02:12:4218:383.2
244WIERZCHOLSKA Magdalena 596NORDCITYTORUŃPOLSKA10:30 - OPEN3302:10:24.5502:10:33.75+01:38:3318:373.2
245STANICKA Agnieszka 507LĘBORKPOLSKA12:30 - OPEN1602:11:19.5002:11:21.05+03:36:3718:453.2
246GŁUCHACZKA Justyna 130ALAKIERNIABRZEŹNO LĘBORSKIEPOLSKA12:30 - OPEN1702:11:24.1502:11:25.80+03:36:4118:463.2
247ADAMOWICZ Magdalena 7ALAKIERNIALĘBORKPOLSKA12:30 - OPEN1802:11:26.8002:11:28.60+03:36:4418:463.2
248POŹNIAK Michał 436GDAŃSKPOLSKA11:30 - OPEN4502:11:18.6002:11:29.45+02:40:2518:453.2
249KARPIŃSKI Jan 219GDAŃSKPOLSKA11:30 - OPEN4602:11:22.0502:11:32.10+02:40:2818:463.2
250LEBOWSKI Łukasz 298MARCINPOLANÓWPOLSKA11:30 - OPEN4702:11:25.7502:11:34.60+02:40:3018:463.2
251BOJANOWSKI Michał 50KLUB 42,2 LĘBORKLĘBORKPOLSKA12:30 - OPEN1902:12:01.9002:12:04.05+03:37:2018:513.2
252WĄTROBA Marek 584ALAKIERNIALĘBORKPOLSKA12:30 - OPEN2002:12:05.1502:12:06.50+03:37:2218:523.2
253SZYMOŃSKA Karolina 550KAROLINAGDYNIAPOLSKA11:30 - OPEN4802:12:09.7002:12:18.20+02:41:1418:523.2
254ŻOCHOWSKI Marcin 643BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMSOPOTPOLSKA11:30 - OPEN4902:12:09.2002:12:18.65+02:41:1418:523.2
255BRYL Piotr 56PIOTRELBLĄGPOLSKA10:00 - OPEN3902:12:15.6502:12:18.75+01:19:4918:533.2
256RADOMSKI Jacek 452GDYNIAPOLSKA12:00 - OPEN3502:12:22.8002:12:39.05+03:10:3018:543.2
257GLISZCZYŃSKI Michał 129MICHAŁGDYNIAPOLSKA12:00 - OPEN3602:12:24.4002:12:41.05+03:10:3218:553.2
258WILCZYŃSKI Michał 598BRZEŹNO LĘBORSKIEPOLSKA10:00 - OPEN4002:12:34.4002:12:48.15+01:20:1918:563.2
259IMIELSKA Katarzyna 164KARŁOWICE WLKPOLSKA10:00 - OPEN4102:12:38.9002:12:51.15+01:20:2218:573.2
260WARCZAK Mateusz 580RYCHLIKIPOLSKA12:30 - OPEN2102:13:33.2002:13:33.20+03:38:4919:043.1
261KRYCH Arkadiusz 264RYCHLIKIPOLSKA12:30 - OPEN2202:13:36.2502:13:38.40+03:38:5419:053.1
262JABŁONOWSKI Piotr 169STRASZYNPOLSKA10:00 - OPEN4202:13:24.6002:13:38.40+01:21:0919:033.1
263NOWICKI Wojciech 384GDANSKPOLSKA12:30 - OPEN2302:13:29.9502:13:41.10+03:38:5719:043.1
264SŁODZIŃSKI Gabriel 491JEZIERZYCEPOLSKA11:00 - OPEN2502:14:19.8002:14:22.15+02:16:3219:113.1
265PRZYTARSKA Edyta 441KARTUZYPOLSKA12:00 - OPEN3702:14:20.3502:14:29.95+03:12:2019:113.1
266SACZUK Magda 474WILD TEAMGDAŃSKPOLSKA10:00 - OPEN4302:14:27.6502:14:32.25+01:22:0319:123.1
267KOCIEMSKI Przemysław 232GDAŃSKPOLSKA12:00 - OPEN3802:14:28.0002:14:37.05+03:12:2819:123.1
268WOJTALIK Kamil 609SŁUPSKPOLSKA12:00 - OPEN3902:14:29.6502:14:37.65+03:12:2819:123.1
269ŻUKOWSKI Adrian 646DZIKI Z POMORZAMALBORKPOLSKA11:30 - OPEN5002:14:23.7002:14:39.25+02:43:3519:123.1
270KURAŚ Beata 281XRUNNERSGDAŃSKPOLSKA10:00 - OPEN4402:14:51.6002:14:55.30+01:22:2619:163.1
271BĄK Sebastian 34JEZIERZYCEPOLSKA11:00 - OPEN2602:15:01.6002:15:03.45+02:17:1319:173.1
272KOZUB Tomasz 255JEZIERZYCEPOLSKA11:00 - OPEN2702:15:34.0502:15:37.35+02:17:4719:223.1
273BARANOWSKA Agnieszka 232H59MIN.PLGDAŃSKPOLSKA10:00 - OPEN4502:15:25.6502:15:37.45+01:23:0819:203.1
274KNITTER Marek 228CROSSELITE EBROGYMSTAROGARD GDAŃSKIPOLSKA11:30 - OPEN5102:15:33.3502:15:37.80+02:44:3319:213.1
275BARANOWSKI Adam 242H59MIN.PLGDAŃSKPOLSKA10:00 - OPEN4602:15:25.6502:15:37.85+01:23:0819:203.1
276KACZYŃSKI Daniel 200CROSSELITE EBROGYMSTAROGARD GDAŃSKIPOLSKA11:30 - OPEN5202:15:40.3002:15:43.35+02:44:3919:223.1
277KOZUB Paweł 256USTKAPOLSKA11:00 - OPEN2802:15:41.8002:15:45.40+02:17:5519:233.1
278KUCHTA Emilia 272CROSSELITE EBROGYMFRANKPOLSKA11:30 - OPEN5302:15:42.1502:15:48.75+02:44:4419:233.1
279KADELSKI Łukasz 202KORSZEPOLSKA12:00 - OPEN4002:15:42.5502:15:52.00+03:13:4319:233.1
280KOLWICZ Michał 234LEGIONOWOPOLSKA11:30 - OPEN5402:15:40.2502:15:53.30+02:44:4919:223.1
281SZCZODROWSKA Marta 527CROSSELITE EBROGYMSKARSZEWYPOLSKA11:30 - OPEN5502:15:48.2002:15:54.85+02:44:5019:243.1
282ZIELENKIEWICZ Tomasz 630GDAŃSKPOLSKA12:00 - OPEN4102:15:54.1002:16:04.35+03:13:5519:243.1
283POŁOMSKI Marcin 433CROSSELITE EBROGYMRUDNOPOLSKA11:30 - OPEN5602:16:00.7502:16:05.25+02:45:0119:253.1
284BOROWICZ Mateusz 504GDAŃSKPOLSKA10:30 - OPEN3402:16:05.8002:16:10.20+01:44:1019:263.1
285SIKORA Piotr 483GDAŃSKPOLSKA10:30 - OPEN3502:16:11.0002:16:14.60+01:44:1419:273.1
286ERON Dorota 105SZPĘGAWSKPOLSKA11:30 - OPEN5702:16:10.6502:16:17.85+02:45:1319:273.1
287HINC-ZARDECKA Natalia 158BRAKREDAPOLSKA11:00 - OPEN2902:16:21.0002:16:24.40+02:18:3419:283.1
288HINC Katarzyna 157BRAKREDAPOLSKA11:00 - OPEN3002:16:24.1002:16:26.90+02:18:3619:293.1
289DETTLAFF Anna 85BRZYNOPOLSKA11:00 - OPEN3102:16:24.9002:16:28.20+02:18:3819:293.1
290SOITZ Bożena 501SŁAWOSZYNOPOLSKA11:00 - OPEN3202:16:25.8502:16:28.80+02:18:3819:293.1
291WOJCIECHOWSKI Wojtek 607RYWALDPOLSKA11:30 - OPEN5802:16:21.3002:16:29.40+02:45:2519:283.1
292ZIELIŃSKI Łukasz 633STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA11:30 - OPEN5902:16:27.7502:16:34.65+02:45:3019:293.1
293WOLIŃSKI Karol 612LEGBĄDPOLSKA12:00 - OPEN4202:16:25.1502:16:36.15+03:14:2719:293.1
294GRZONKOWSKI Przemysław 149POGÓRZEPOLSKA12:00 - OPEN4302:16:26.4502:16:38.05+03:14:2919:293.1
295GÓRSKA Iwona 136GDAŃSKPOLSKA10:00 - OPEN4702:16:34.1002:16:41.15+01:24:1219:303.1
296MATUSZEWSKA Zuzanna 349GDAŃSKPOLSKA10:00 - OPEN4802:16:35.4502:16:42.10+01:24:1319:303.1
297WAWRZYNIAK Marta 658TATAGDAŃSK11:30 - OPEN6002:16:53.3502:16:57.50+02:45:5319:333.1
298WAWRZYNIAK Michał 583SOPOTPOLSKA11:30 - OPEN6102:16:55.3502:17:00.00+02:45:5619:333.1
299EJMONT Małgorzata 104TRENER24H.COM.PLWARSZAWAPOLSKA9:30 - MASTER KOBIETY502:17:20.3002:17:22.25+00:58:3719:373.1
300JASTRZĘBSKI Dariusz 181SOPOTPOLSKA10:30 - OPEN3602:17:22.8002:17:27.60+01:45:2719:373.1
301JANUSZ Magdalena 177HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKPOLSKA9:30 - MASTER KOBIETY602:17:34.6502:17:36.00+00:58:5119:393.1
302JEŻEWSKA Alicja 187GRABOWO-KOŚCIERSKIEPOLSKA12:30 - OPEN2402:17:57.9002:18:02.15+03:43:1819:423
303KNOT Martyna 229BORKOWOPOLSKA11:00 - OPEN3302:18:05.7502:18:10.40+02:20:2019:433
304TRYBUŁA Artur 569SPORTFICIAKISZCZECINPOLSKA11:00 - OPEN3402:18:03.4002:18:10.80+02:20:2019:433
305PUTLAK Weronika 448GDAŃSKPOLSKA11:00 - OPEN3502:18:09.3002:18:13.05+02:20:2319:443
306MAZURKIEWICZ Marzena 350PUCICEPOLSKA11:00 - OPEN3602:18:07.6502:18:13.15+02:20:2319:443
307MICHAŁEK Katarzyna 353SZCZECINPOLSKA11:00 - OPEN3702:18:09.5002:18:14.15+02:20:2419:443
308MILER Dominika 360SPORTFICIAKISZCZECINPOLSKA11:00 - OPEN3802:18:07.3002:18:14.50+02:20:2419:433
309SIEDLECKI Kamil 482SPORTFIT SZCZECINSZCZECINPOLSKA11:00 - OPEN3902:18:09.3502:18:15.50+02:20:2519:443
310OPONOWICZ Radosław 388GDAŃSKPOLSKA10:30 - OPEN3702:18:05.9002:18:18.15+01:46:1819:433
311PLATA Arkadiusz 421WOŁOMINPOLSKA10:30 - OPEN3802:18:07.0502:18:20.40+01:46:2019:433
312LEWANDOWSKA-KULAK Joanna 302AŚNAEBAEMSŁUPSKPOLSKA10:00 - OPEN4902:19:16.0002:19:17.70+01:26:4819:533
313DARASEWICZ Mateusz 81GDAŃSKPOLSKA11:00 - OPEN4002:19:20.4502:19:28.65+02:21:3819:543
314PUCHAŁA Maksymilian 443USTKAPOLSKA10:30 - OPEN3902:19:29.0002:19:31.65+01:47:3119:553
315WANTOCH-REKOWSKA Malwina 578OGRODNICYKOŚCIERZYNA WYBUDOWANIEPOLSKA11:00 - OPEN4102:19:37.9502:19:50.85+02:22:0019:563
316WANTOCH-REKOWSKI Mateusz 579OGRODNICYKOŚCIERZYNA WYBUDOWANIEPOLSKA11:00 - OPEN4202:19:39.1502:19:52.45+02:22:0219:573
317PERSZEWSKI Robert 405DZIEMIANYPOLSKA11:00 - OPEN4302:19:39.5002:19:54.10+02:22:0419:573
318PERSZEWSKI Łukasz 406OGRODNICYDZIEMIANYPOLSKA11:00 - OPEN4402:19:40.2002:19:55.05+02:22:0519:573
319DORAU Bartosz 88DZIEMIANYPOLSKA11:00 - OPEN4502:19:45.0002:19:59.25+02:22:0919:573
320WITKOWSKA Natalia 603NATALIASZERZEPNICAPOLSKA11:00 - OPEN4602:19:54.1002:19:59.55+02:22:0919:593
321RACHWAŁ Tobiasz 450NATALIASZEKOŁCZYGŁOWYPOLSKA11:00 - OPEN4702:19:55.3002:20:02.35+02:22:1219:593
322SKOWROŃSKI Jakub 489ŁOWCY POŚLADKÓWTORUŃPOLSKA11:00 - OPEN4802:19:58.9002:20:03.35+02:22:1319:593
323RUTKOWSKI Dawid 470WŁOCŁAWEKPOLSKA11:00 - OPEN4902:19:50.8002:20:05.70+02:22:1519:583
324KAMIŃSKA Ada 207DZIKI Z POMORZAMALBORKPOLSKA11:30 - OPEN6202:19:51.7002:20:07.35+02:49:0319:583
325KULAK Rafał 277AŚNAEBAEMSŁUPSKPOLSKA10:00 - OPEN5002:20:31.9502:20:33.25+01:28:0420:043
326PIETRZAK Krzysztof 415GDAŃSKPOLSKA11:00 - OPEN5002:20:19.4002:20:34.25+02:22:4420:023
327LICZBIK Oskar 308GDAŃSKPOLSKA11:00 - OPEN5102:21:05.1002:21:11.25+02:23:2120:093
328GITNER Marcin 124W KUPIE SIŁAGDYNIAPOLSKA10:30 - OPEN4002:21:12.1002:21:22.40+01:49:2220:103
329MIKUŁA Emilia 359WYLUZUJ!ZAMOŚĆPOLSKA12:30 - OPEN2502:21:20.5002:21:24.20+03:46:4020:113
330BETKE Damian 38WYLUZUJ!ZAMOŚĆPOLSKA12:30 - OPEN2602:21:20.8502:21:27.25+03:46:4320:113
331FILIPCZAK Magdalena 109KOŁOBRZEGPOLSKA11:30 - OPEN6302:21:22.3002:21:27.85+02:50:2320:113
332MALEK Lilianna 339SIERAKOWICEPOLSKA12:00 - OPEN4402:21:33.1002:21:36.10+03:19:2720:133
333STASZEWSKI Bartosz 511KOŁOBRZEGPOLSKA11:30 - OPEN6402:21:30.4502:21:36.80+02:50:3220:123
334GULATOWSKA Klaudia 153KAMIENICA SZLACHECKAPOLSKA12:00 - OPEN4502:21:33.8002:21:36.95+03:19:2720:133
335BRZESKI Mateusz 58RYBNOPOLSKA12:30 - OPEN2702:21:44.8502:21:50.80+03:47:0620:153
336STASZEWSKA Natalia 510KOŁOBRZEGPOLSKA11:30 - OPEN6502:21:45.7502:21:51.90+02:50:4720:153
337TOMCZUK Łukasz 562WEJHEROWOPOLSKA12:30 - OPEN2802:21:51.7002:21:57.45+03:47:1320:163
338CAMPAXO Adrian 660LĘBORK12:00 - OPEN4602:22:01.0002:22:04.05+03:19:5520:173
339ASZYK Agnieszka 14GRABOWO KOŚCIERSKIEPOLSKA11:00 - OPEN5202:22:03.4002:22:05.45+02:24:1520:173
340GRUCHAŁA- WIĘSIERSKA Michalina 144KOŚCIERZYNAPOLSKA11:00 - OPEN5302:22:04.0002:22:06.50+02:24:1620:173
341TRALEWICZ Magdalena 564GIŻYCKOPOLSKA12:00 - OPEN4702:22:05.6502:22:08.50+03:19:5920:183
342ZIELONKA Łukasz 634KOWALEPOLSKA12:30 - OPEN2902:22:03.3502:22:09.60+03:47:2520:173
343SKOWRON Natalia 487GDAŃSKPOLSKA12:00 - OPEN4802:22:11.0002:22:14.35+03:20:0520:183
344WENSIERSKA Barbara 586ŻUKOWOPOLSKA11:30 - OPEN6602:22:24.0002:22:32.55+02:51:2820:202.9
345GLINKA Kludia 127ŻEBRY CHUDEKPOLSKA12:00 - OPEN4902:22:57.8002:23:01.50+03:20:5220:252.9
346WIECZOREK Mateusz 591GDAŃSKPOLSKA12:00 - OPEN5002:22:58.3502:23:02.30+03:20:5320:252.9
347WASIŃSKI Paweł 581COWABUNGASŁUPSKPOLSKA13:00 - OPEN702:23:29.5502:23:33.30+04:25:3920:302.9
348GLINIECKI-KLOC Adrian 126COWABUNGASŁUPSKPOLSKA13:00 - OPEN802:23:33.1002:23:36.75+04:25:4220:302.9
349ARWAJ Wojciech 12BEŁCHATÓWPOLSKA11:30 - OPEN6702:23:44.6502:24:01.05+02:52:5720:322.9
350KWIATKOWSKA Agnieszka 291CROSSELITE EBROGYMTCZEWPOLSKA11:30 - OPEN6802:24:25.0502:24:25.05+02:53:2120:372.9
351PUSZCZEWICZ Kasia 447CROSSELITE EBROGYMTCZEWPOLSKA11:30 - OPEN6902:24:22.2502:24:26.15+02:53:2220:372.9
352MIKOŁAJEK Agnieszka 357CROSSELITE EBROGYMTCZEWPOLSKA11:30 - OPEN7002:24:21.6502:24:26.40+02:53:2220:372.9
353JEWGIEJUK Przemysław 185RUMIAPOLSKA11:30 - OPEN7102:24:11.2002:24:28.20+02:53:2420:352.9
354GRZYB Kamil 150KOSAKOWOPOLSKA11:30 - OPEN7202:24:12.8002:24:30.15+02:53:2620:362.9
355JEWGIEJUK Patrycja 184RUMIAPOLSKA11:30 - OPEN7302:24:20.8002:24:38.40+02:53:3420:372.9
356GRZYB Łukasz 151GDAŃSKPOLSKA11:30 - OPEN7402:24:29.1502:24:44.90+02:53:4020:382.9
357SZABLEWSKI Sławomir 521SŁAWEKGDYNIAPOLSKA11:30 - OPEN7502:24:25.8502:24:45.00+02:53:4120:382.9
358STAŃCZYK Kamila 509CROSSELITE EBROGYMTCZEWPOLSKA11:30 - OPEN7602:25:03.5502:25:07.90+02:54:0320:432.9
359FRĄTCZAK Sebastian 117ŁOWCY POŚLADKÓWALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA11:00 - OPEN5402:25:10.9502:25:20.80+02:27:3020:442.9
360KOMOROWSKI Maciej 236CROSSELITE EBROGYMLUBISZEWOPOLSKA11:30 - OPEN7702:25:31.4502:25:34.45+02:54:3020:472.9
361PIESIAK Gosia 414TRENER24H.COM.PLWARSZAWAPOLSKA9:30 - MASTER KOBIETY702:25:43.6502:25:45.90+01:07:0020:492.9
362BAŃKOWSKA Monika 22BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAPOLSKA11:30 - OPEN7802:25:42.5502:25:54.15+02:54:5020:492.9
363POGORZELSKI Sebastian 432CROSSELITE EBROGYMROKITKIPOLSKA11:30 - OPEN7902:25:48.2502:25:55.05+02:54:5120:492.9
364SKARBEK Joanna 486BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAPOLSKA11:30 - OPEN8002:25:42.7002:25:55.15+02:54:5120:492.9
365ŚWIEŻYŃSKA Aleksandra 553GDYNIAPOLSKA11:30 - OPEN8102:25:42.4502:25:55.95+02:54:5120:482.9
366KOWALKOWSKI Mateusz 248IŁAWAPOLSKA11:00 - OPEN5502:25:49.5502:26:03.05+02:28:1320:502.9
367KAMIŃSKI Mateusz 208IŁAWAPOLSKA11:00 - OPEN5602:25:50.3502:26:03.25+02:28:1320:502.9
368ADAMIAK Katarzyna 6GDAŃSKPOLSKA11:00 - OPEN5702:25:51.3502:26:03.45+02:28:1320:502.9
369GOŁĘBIEWSKI Kamil 132GDAŃSKPOLSKA11:00 - OPEN5802:25:50.0502:26:03.75+02:28:1320:502.9
370KANTOR Tomasz 213TRENER24H.COM.PLIZDEBNO KOŚCIELNEPOLSKA9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI3702:26:02.1002:26:04.35+01:18:5920:512.9
371POGORZELSKA Aneta 431CROSSELITE EBROGYMROKITKIPOLSKA11:30 - OPEN8202:26:07.2502:26:13.30+02:55:0920:522.9
372SZREDER Małgorzata 662ATHLETIC APOLLOWEJHEROWO11:00 - OPEN5902:27:26.6502:27:37.20+02:29:4721:032.8
373ZBRZESKA Adriana 628BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAPOLSKA11:30 - OPEN8302:27:22.9002:27:37.45+02:56:3321:032.8
374PADUSZYŃSKI Marek 396OLSZTYNPOLSKA10:00 - OPEN5102:27:24.2002:27:37.85+01:35:0821:032.8
375DRAWC Dawid 667ATHLETIC APOLLOWEJHEROWO11:00 - OPEN6002:27:40.3502:27:52.95+02:30:0221:052.8
376KOTŁOWSKI Marcin 243BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAPOLSKA11:30 - OPEN8402:27:41.4002:27:55.15+02:56:5121:062.8
377NOSAL Katarzyna 379WILD GIRLSRYNPOLSKA12:00 - OPEN5102:28:03.8002:28:13.55+03:26:0421:092.8
378ROGANOWSKA Danuta 461KOSZALINPOLSKA11:00 - OPEN6102:28:07.8002:28:22.35+02:30:3221:092.8
379OSIŃSKA Dominika 390TORUŃPOLSKA11:30 - OPEN8502:28:22.1502:28:31.50+02:57:2721:112.8
380ROSIAK Rafał 464TORUŃPOLSKA11:30 - OPEN8602:28:20.7502:28:31.50+02:57:2721:112.8
381BUDZIŃSKI Tomasz 63TORUŃPOLSKA11:30 - OPEN8702:28:21.2502:28:31.80+02:57:2721:112.8
382ROGANOWSKI Rafał 462KOSZALINPOLSKA11:00 - OPEN6202:28:39.8502:28:57.15+02:31:0721:142.8
383SZREDER Bartłomiej 661ATHLETIC APOLLOWEJHEROWO11:00 - OPEN6302:28:46.2002:28:58.60+02:31:0821:152.8
384LESNER Joanna 301ATHLETIC APOLLOWEJHEROWOPOLSKA11:00 - OPEN6402:28:51.2002:29:00.25+02:31:1021:152.8
385JEDYNAK Karolina 182ATHLETIC APOLLOWEJHEROWOPOLSKA11:00 - OPEN6502:28:52.2502:29:00.40+02:31:1021:162.8
386ANDRUSIECZKO Justyna 10DYGOWOPOLSKA12:00 - OPEN5202:29:02.0002:29:06.70+03:26:5721:172.8
387LIBERADZKI Marcin 666ATHLETIC APOLLOWEJHEROWO11:00 - OPEN6602:29:08.9502:29:31.55+02:31:4121:182.8
388WOŁEJSZO Aleksandra 613RAMS TRAINING HOUSE KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGPOLSKA12:00 - OPEN5302:29:50.7002:29:55.95+03:27:4621:242.8
389ZAWILIŃSKI Jarosław 627WILD GIRLSSTEGNAPOLSKA12:00 - OPEN5402:30:00.0002:30:10.85+03:28:0121:252.8
390GRECZYŃSKI Rafał 140KOŁOBRZEGPOLSKA12:00 - OPEN5502:30:10.8502:30:16.45+03:28:0721:272.8
391GORYŃSKA Michalina 135GDAŃSKPOLSKA10:00 - OPEN5202:30:32.5002:30:44.05+01:38:1521:302.8
392OSTROWSKA Barbara 392RAMS TRAINING HOUSE KOŁOBRZEGKOLOBRZEGPOLSKA12:00 - OPEN5602:30:37.9002:30:44.90+03:28:3521:312.8
393JUJKA Dariusz 196RAMS TRAINING HOUSE KOŁOBRZEGKOLOBRZEGPOLSKA12:00 - OPEN5702:30:37.3002:30:45.00+03:28:3621:312.8
394WIŚNIEWSKA Wiktoria 601GDAŃSKPOLSKA10:00 - OPEN5302:30:34.3002:30:46.15+01:38:1721:302.8
395ZEGADŁO Kornel 629KOŁOBRZEGPOLSKA12:00 - OPEN5802:30:46.2002:30:51.80+03:28:4221:322.8
396JUSZCZYK Magdalena 198CROSSELITE EBROGYMSKARSZEWYPOLSKA11:30 - OPEN8802:30:46.8002:30:52.55+02:59:4821:322.8
397DUNAJSKA Emilia 99CROSSELITE EBROGYMSKARSZEWYPOLSKA11:30 - OPEN8902:30:54.6002:30:59.25+02:59:5521:332.8
398KUCZYŃSKI Daniel 276PANKEJK TEAMGDAŃSKPOLSKA12:00 - OPEN5902:30:56.0502:31:01.55+03:28:5221:332.8
399STELMACH Krzysztof 514BANINOPOLSKA11:00 - OPEN6702:30:58.2502:31:05.35+02:33:1521:342.8
400KUCZYŃSKA Karolina 275PANKEJK TEAMGDAŃSKPOLSKA12:00 - OPEN6002:31:05.4502:31:12.20+03:29:0321:352.8
401PAPKA Ewelina 399EWELINANOWY DWÓR GDAŃSKIPOLSKA12:00 - OPEN6102:31:08.5502:31:14.10+03:29:0521:352.8
402PIELACHOWSKA Agata 412PANKEJK TEAMGDYNIAPOLSKA12:00 - OPEN6202:31:12.2002:31:17.85+03:29:0821:362.8
403WRYK Kamila 618KAMILASKARSZEWYPOLSKA11:30 - OPEN9002:31:14.4502:31:18.70+03:00:1421:362.8
404RADZIEŃSKI Maciej 454GDYNIAPOLSKA10:00 - OPEN5402:32:16.7502:32:31.65+01:40:0221:452.8
405LAMPARSKI Łukasz 293JAKOŚ SIĘ DOTURLAMGDAŃSKPOLSKA10:00 - OPEN5502:32:23.7002:32:37.50+01:40:0821:462.8
406WRYK Karol 619CROSSELITE EBROGYMSKARSZEWYPOLSKA11:30 - OPEN9102:32:34.2502:32:37.85+03:01:3321:472.8
407LAMPARSKI Piotr 294JAKOŚ SIĘ DOTURLAMGDAŃSKPOLSKA10:00 - OPEN5602:32:25.3502:32:40.00+01:40:1121:462.8
408WOLAŃSKI Tomasz 611WOLAŃSKI COUNSELS/ OIRP GDAŃSKRUMIAPOLSKA10:00 - OPEN5702:32:38.0502:32:41.30+01:40:1221:482.8
409MAJSZYK Damian 335ORNETAPOLSKA10:00 - OPEN5802:32:25.7502:32:41.30+01:40:1221:462.8
410WYSZECKI Michał 620MICHAŁKOŚCIERZYNAPOLSKA12:30 - OPEN3002:32:41.9502:32:44.75+03:58:0021:482.8
411WYSZECKI Mateusz 621MATEUSZPARCHOWOPOLSKA12:30 - OPEN3102:32:42.4502:32:46.60+03:58:0221:482.8
412KRZANOWSKA Agnieszka 265PRZYWIDZPOLSKA12:30 - OPEN3202:32:42.5002:32:46.80+03:58:0221:482.8
413PIELACHOWSKI Jakub 413PANKEJK TEAMMARZĘCINOPOLSKA12:00 - OPEN6302:32:40.2502:32:47.25+03:30:3821:482.8
414WICKA Beata 590ŻUKOWOPOLSKA12:30 - OPEN3302:32:42.8002:32:47.65+03:58:0321:492.8
415GOŁUBOWICZ Marcin 134WAŁCZPOLSKA11:00 - OPEN6802:32:49.3002:32:58.65+02:35:0821:492.7
416GRZENKOWICZ Agnieszka 148SŁUPSKPOLSKA11:00 - OPEN6902:32:49.0502:32:59.50+02:35:0921:492.7
417ZIÓŁKOWSKA Joanna 637CROSSELITE EBROGYMGDAŃSKPOLSKA11:30 - OPEN9202:33:19.8002:33:25.15+03:02:2121:542.7
418RENACHOWSKI Jacek 457PRACOWNA SMAKU CATERINGGDAŃSKPOLSKA10:30 - OPEN4102:33:37.7002:33:46.15+02:01:4621:562.7
419SUSKA Joanna 520KOSZALINPOLSKA11:30 - OPEN9302:33:38.7502:33:46.85+03:02:4221:562.7
420RADZIEŃSKA Kamila 453MAMY-BIEGAMYGDYNIAPOLSKA10:00 - OPEN5902:33:34.3002:33:49.20+01:41:2021:562.7
421PLONA Katarzyna 425PISZPOLSKA11:30 - OPEN9402:33:53.6502:34:05.45+03:03:0121:592.7
422POTOCKA Paulina 434GDYNIAPOLSKA11:30 - OPEN9502:33:54.0002:34:06.75+03:03:0221:592.7
423KAPYŚ Mirosław 214ŚWINOUJŚCIEPOLSKA10:00 - OPEN6002:34:03.8502:34:14.35+01:41:4522:002.7
424RYKACZEWSKA Marta 472HUSARIA RACE TEAMGOLUB-DOBRZYŃPOLSKA10:00 - OPEN6102:34:26.6502:34:27.85+01:41:5822:032.7
425NIEVIAROUSKI Kiryl 375HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAPOLSKA10:00 - OPEN6202:34:24.1502:34:32.30+01:42:0322:032.7
426DRATWA Daniel 92BŁOTNE ŚLIMAKIGDANSKPOLSKA12:30 - OPEN3402:34:43.0002:34:52.00+04:00:0822:062.7
427BENKOWSKA Paulina 37PAULINAGDAŃSKPOLSKA12:30 - OPEN3502:34:45.5002:34:52.20+04:00:0822:062.7
428ŻUCHLIŃSKI Robert 644BŁOTNE ŚLIMAKISUSZPOLSKA12:30 - OPEN3602:34:46.4502:34:54.65+04:00:1022:062.7
429CHRZANOWSKI Daniel 67BŁOTNE ŚLIMAKIGDAŃSKPOLSKA12:30 - OPEN3702:34:45.8502:34:54.75+04:00:1022:062.7
430DARASEWICZ Anna 80CROSSELITE EBROGYMSTAROGARD GDAŃSKIPOLSKA11:30 - OPEN9602:34:54.7502:35:01.05+03:03:5722:072.7
431OZON Małgorzata 394CROSSELITE EBROGYMSTAROGARD GDAŃSKIPOLSKA11:30 - OPEN9702:34:55.2002:35:01.60+03:03:5722:072.7
432PRZEŹDZIAK Anna 440GDAŃSKPOLSKA11:00 - OPEN7002:35:05.3002:35:14.70+02:37:2422:092.7
433PRZEŹDZIAK Agnieszka 439GDAŃSKPOLAND11:00 - OPEN7102:35:16.7002:35:25.10+02:37:3522:112.7
434BADYSIAK Urszula 17GDYNIAPOLSKA11:30 - OPEN9802:35:16.9002:35:30.60+03:04:2622:112.7
435WOJEWSKA Natalia 608GDYNIAPOLSKA11:30 - OPEN9902:35:42.2502:35:57.00+03:04:5322:142.7
436MURAWSKA Katarzyna 371AŚNAEBAEMSŁUPSKPOLSKA10:00 - OPEN6302:36:32.9502:36:35.05+01:44:0622:212.7
437TEREFENKO Damian 559SŁUPSKPOLSKA11:30 - OPEN10002:36:28.3002:36:38.85+03:05:3422:212.7
438MURAWSKI Rafał 372AŚNAEBAEMSŁUPSKPOLSKA10:00 - OPEN6402:36:42.9502:36:45.80+01:44:1622:232.7
439BADYSIAK Pawel 16BASINGSTOKEUNITED KINGDOM11:30 - OPEN10102:37:11.2002:37:24.95+03:06:2022:272.7
440SELENTA Lucyna 479XRUNNERSGDAŃSKPOLSKA10:30 - OPEN4202:37:43.7002:37:45.85+02:05:4522:312.7
441MAROSZ Marek 343SZCZECINPOLSKA10:00 - OPEN6502:38:20.8002:38:20.80+01:45:5122:372.7
442SZCZYGIEŁ Przemysław 530PRZEMYSŁAWGDYNIAPOLSKA10:30 - OPEN4302:38:33.4002:38:42.65+02:06:4222:392.6
443STUDZIŃSKI Krzysztof 518GDAŃSKPOLSKA10:30 - OPEN4402:38:33.2002:38:43.20+02:06:4322:392.6
444SĄCZAWA Magdalena 476RUSZ SIĘ Z BETIMALBORKPOLSKA10:30 - OPEN4502:38:48.7002:38:56.75+02:06:5622:412.6
445LIPECKA-PŁOCHARSKA Beata 310RUSZ SIĘ Z BETIMALBORKPOLSKA10:30 - OPEN4602:38:48.1002:38:57.05+02:06:5722:412.6
446JĘDRZEJEWSKA Izabela 189RUSZ SIĘ Z BETISZTUMPOLSKA10:30 - OPEN4702:38:49.1502:38:57.10+02:06:5722:412.6
447PIEKLIK Agnieszka 409RUSZ SIĘ Z BETINOWA WIEŚ MALBORSKAPOLSKA10:30 - OPEN4802:38:50.4502:38:57.40+02:06:5722:412.6
448LIPECKA Bożena 309RUSZ SIĘ Z BETIMALBORKPOLSKA10:30 - OPEN4902:38:48.0002:38:57.70+02:06:5722:412.6
449WESOŁOWSKI Michał 588PIASECZNOPOLSKA10:30 - OPEN5002:38:47.0502:38:58.95+02:06:5822:412.6
450WESOŁOWSKI Michał 587OZORKÓWPOLSKA10:30 - OPEN5102:38:47.2502:38:59.40+02:06:5922:412.6
451KOWALIK Jarosław 247BYTÓWPOLSKA11:00 - OPEN7202:38:55.9002:39:11.05+02:41:2122:422.6
452MOLLUS Filip 366BERLINNIEMCY11:00 - OPEN7302:38:56.6002:39:12.35+02:41:2222:422.6
453JAGODZIŃSKI Damian 171GDAŃSKPOLSKA11:30 - OPEN10202:40:21.6502:40:29.90+03:09:2522:542.6
454HEJNOWSKI Marcin 156GNIEWPOLSKA10:30 - OPEN5202:40:30.3502:40:31.90+02:08:3122:552.6
455SZYLKA Justyna 548KOWALEPOLSKA11:30 - OPEN10302:40:23.1002:40:32.45+03:09:2822:542.6
456GRABOWSKI Jakub 138GNIEWPOLSKA10:30 - OPEN5302:40:38.2002:40:40.35+02:08:4022:562.6
457ŁAZAREK Daniel 318SOPOTPOLSKA11:30 - OPEN10402:41:37.6502:41:49.90+03:10:4523:052.6
458ŚWICA Alicja 552GDAŃSKPOLSKA11:30 - OPEN10502:41:39.6502:41:50.60+03:10:4623:052.6
459JĘDRAS Krzysztof 188GDYNIAPOLSKA11:00 - OPEN7402:43:01.1502:43:12.95+02:45:2223:172.6
460GANCEWSKI Krzysztof 121BIDA Z NĘDZĄGDYNIAPOLAND10:00 - OPEN6602:43:09.6502:43:15.40+01:50:4623:182.6
461SZLENDAK Grzegorz 532GDYNIAPOLSKA11:00 - OPEN7502:43:09.1002:43:19.25+02:45:2923:182.6
462KRELLA Monika 262BIDA Z NĘDZĄGDAŃSKPOLSKA10:00 - OPEN6702:43:13.4002:43:19.90+01:50:5023:192.6
463TARNOWSKA Paulina 557BIDA Z NĘDZĄLĘBORKPOLAND10:00 - OPEN6802:43:19.8502:43:24.35+01:50:5523:202.6
464FRĄCZAK Radek 115RAGEGDYNIAPOLSKA12:00 - OPEN6402:44:08.5502:44:17.90+03:42:0823:262.6
465FRĄCZAK Maria 116GDYNIAPOLSKA12:00 - OPEN6502:44:08.7502:44:18.65+03:42:0923:272.6
466TRAFALSKI Krzysztof 563DCT TEAMGDYNIAPOLSKA12:30 - OPEN3802:45:00.6002:45:09.75+04:10:2523:342.5
467MIŁCZAK Maciej 362OZKBGDAŃSKPOLSKA12:30 - OPEN3902:44:59.7002:45:09.75+04:10:2523:342.5
468DUDA-RELIGA Ewelina 97OZKBSZCZECINPOLSKA12:30 - OPEN4002:44:59.8502:45:10.95+04:10:2623:342.5
469LICHACZEWSKA Weronika 307OZKBSZCZECINPOLSKA12:30 - OPEN4102:45:02.9002:45:13.10+04:10:2923:342.5
470MIRANOWICZ Agnieszka 363GDAŃSKPOLSKA12:30 - OPEN4202:45:12.9502:45:16.65+04:10:3223:362.5
471CHARKIEWICZ Monika 65MONIKASTRASZYNPOLSKA12:30 - OPEN4302:45:14.7502:45:18.10+04:10:3423:362.5
472BROKOS Tomasz 53DCT DRUŻYNA BIEGOWAGDAŃSKPOLSKA12:30 - OPEN4402:45:09.8502:45:21.75+04:10:3723:352.5
473DUDA-MIŁCZAK Karolina 96OZKBGDAŃSKPOLSKA12:30 - OPEN4502:45:15.7002:45:25.20+04:10:4123:362.5
474DZIECIELSKA Monika 101WEJHEROWOPOLSKA12:00 - OPEN6602:45:23.1502:45:30.20+03:43:2123:372.5
475DRACHAL Jan 90BIDA Z NĘDZĄJEŻEWOPOLSKA10:00 - OPEN6902:46:20.9002:46:26.60+01:53:5723:452.5
476SKOWROŃSA Oktawia 488GDAŃSKPOLSKA10:30 - OPEN5402:46:53.6002:46:57.60+02:14:5723:502.5
477RUTKOWSKA Magdalena 469GDYNIAPOLSKA12:00 - OPEN6702:48:09.3502:48:22.80+03:46:1324:012.5
478BANASZAK Marcin 18GDAŃSKPOLSKA12:00 - OPEN6802:48:18.8002:48:28.55+03:46:1924:022.5
479MADEJ Janusz 330GDAŃSKPOLSKA12:00 - OPEN6902:48:17.5502:48:29.15+03:46:2024:022.5
480BEDNAREK Daniel 36ZAPOLICEPOLSKA12:00 - OPEN7002:48:23.5002:48:32.40+03:46:2324:032.5
481LECH Jacek 299GDYNIAPOLSKA12:00 - OPEN7102:48:29.1002:48:42.60+03:46:3324:042.5
482KRUSZYŃSKI Jakub 263STAROGRD GDAŃSKIPOLSKA12:00 - OPEN7202:48:28.5002:48:42.90+03:46:3324:042.5
483LUCAS Adrian 316GDAŃSKPOLSKA11:00 - OPEN7602:48:26.8502:48:42.90+02:50:5224:032.5
484PIETRZAK Tomasz 416GDAŃSKPOLSKA11:00 - OPEN7702:48:41.9002:48:57.80+02:51:0724:062.5
485MODZELEWSKA Patrycja 365REDAPOLSKA10:00 - OPEN7002:50:17.1502:50:25.00+01:57:5624:192.5
486WOLANO Anna 610SPORTFICIAKISZCZECINPOLSKA11:00 - OPEN7802:50:52.0502:50:55.70+02:53:0524:242.5
487BASARA Agnieszka 32SPORTFICIAKISZCZECINPOLSKA11:00 - OPEN7902:50:50.9502:50:56.50+02:53:0624:242.5
488DZIOMBRA Malwina 103SPORTFICIAKISZCZECINPOLSKA11:00 - OPEN8002:50:52.5002:50:59.10+02:53:0924:242.5
489MIELEWCZYK Alicja 355GDYNIAPOLSKA10:00 - OPEN7102:50:58.6002:51:06.05+01:58:3724:252.5
490KUCIŃSKI Łukasz 273GDAŃSKPOLSKA10:00 - OPEN7202:50:58.6002:51:07.15+01:58:3824:252.5
491KRZEMIŃSKI Bartosz 267SZCZECINPOLSKA10:00 - OPEN7302:51:03.6002:51:09.80+01:58:4024:262.5
492ŁUKOMSKA Paulina 325SZCZECINPOLSKA10:00 - OPEN7402:51:04.2502:51:12.80+01:58:4324:262.5
493OLSZEWSKA Agata 385DZIWNÓWPOLSKA10:00 - OPEN7502:51:07.1502:51:14.45+01:58:4524:262.5
494MACIOCH Martyna 328WILD TEAMGDAŃSKPOLSKA10:00 - OPEN7602:51:15.6002:51:21.60+01:58:5224:272.5
495SZWAMBER Karolina 543WILD TEAMDZIERZGOŃPOLSKA10:00 - OPEN7702:51:15.4002:51:22.40+01:58:5324:272.5
496PARYŚ Anna 400GDAŃSKPOLSKA10:00 - OPEN7802:51:13.9002:51:23.70+01:58:5424:272.5
497KURKOWSKI Marcin 282WILD TEAMWYRZYSKPOLSKA10:00 - OPEN7902:51:13.9502:51:24.85+01:58:5524:272.5
498MOSZCZYŃSKI Michał 369GDAŃSKPOLSKA13:00 - OPEN902:51:43.0502:51:43.05+04:53:4924:312.4
499SOKOŁOWSKI Aleksander 502GDAŃSKPOLSKA13:00 - OPEN1002:51:48.2002:51:50.25+04:53:5624:322.4
500TARASIUK Krzysztof 555GDYNIAPOLSKA13:00 - OPEN1102:51:48.5002:51:50.95+04:53:5624:322.4
501OSTROWSKA Edyta 393KOSZALINPOLSKA13:00 - OPEN1202:51:52.8002:51:52.80+04:53:5824:332.4
502MAJKUT Łukasz 333GRYFINOPOLSKA10:00 - OPEN8002:51:49.5502:51:56.65+01:59:2724:322.4
503BIADACZ-LISOWSKA Katarzyna 39ŚWINOUJŚCIEPOLSKA10:00 - OPEN8102:52:07.9502:52:22.65+01:59:5324:352.4
504SZARSZEWSKA Natalia 523CROSSBOX GDZGRUDZIĄDZPOLSKA11:00 - OPEN8102:52:11.4502:52:22.70+02:54:3224:352.4
505HOFFMANN Izabela 160ZBLEWOPOLSKA11:00 - OPEN8202:52:13.8502:52:25.95+02:54:3524:362.4
506JELENIEWSKI Adrian 183PRACOWNA SMAKU CATERINGGDAŃSKPOLSKA10:30 - OPEN5502:52:17.2002:52:28.80+02:20:2824:362.4
507KOWNACKA Aleksandra 252TRZEBIATÓWPOLSKA10:00 - OPEN8202:52:49.8502:53:07.30+02:00:3824:412.4
508KOWNACKI Bartosz 253TRZEBIATÓWPOLSKA10:00 - OPEN8302:52:51.6502:53:09.25+02:00:4024:412.4
509HOFFMANN Daniel 161DANIELZBLEWOPOLSKA11:00 - OPEN8302:53:08.5002:53:20.75+02:55:3024:442.4
510GRUCZA Andrzej 145GOWIDLINOPOLSKA12:00 - OPEN7302:53:13.4002:53:26.20+03:51:1724:442.4
511FRANELAK Ula 113PRACOWNA SMAKU CATERINGGDAŃSKPOLSKA10:30 - OPEN5602:53:32.7502:53:41.85+02:21:4124:472.4
512LESZCZYŃSKI Jakub 222KARTUZYPOLSKA12:00 - OPEN7402:53:33.4502:53:46.25+03:51:3724:472.4
513GRUCZA Beata 146GOWIDLINOPOLSKA12:00 - OPEN7502:53:38.4502:53:48.90+03:51:3924:482.4
514HARAT Jarosław 155CROSSBOX GDZGRUDZIĄDZPOLSKA11:00 - OPEN8402:53:46.0502:53:57.85+02:56:0724:492.4
515KOMASARA Joanna 235MALBORKPOLSKA10:30 - OPEN5702:53:56.3002:54:06.90+02:22:0624:502.4
516KORPAK Aleksandra 241MALBORKPOLSKA10:30 - OPEN5802:53:56.7002:54:07.75+02:22:0724:502.4
517KUCHCIŃSKA Edyta 271MALBORKPOLSKA10:30 - OPEN5902:53:58.6002:54:08.80+02:22:0824:512.4
518ARNISTA Julia 11LUBICZ GÓRNYPOLSKA10:00 - OPEN8402:54:55.4502:55:04.05+02:02:3524:592.4
519JÓZEFOWICZ Anna 193GDYNIAPOLSKA10:00 - OPEN8502:54:51.9502:55:06.70+02:02:3724:582.4
520KOWERDEJ Kamila 251GDYNIAPOLSKA10:00 - OPEN8602:54:53.0002:55:11.15+02:02:4224:592.4
521KAMIŃSKI Damian 209RUMIAPOLSKA10:00 - OPEN8702:54:55.5002:55:14.05+02:02:4524:592.4
522JANKOWICZ Joanna 174JJSŁUPSKPOLSKA10:00 - OPEN8802:54:57.5502:55:14.95+02:02:4524:592.4
523KAMIŃSKI Łukasz 211GDAŃSKPOLSKA10:00 - OPEN8902:55:09.6002:55:29.20+02:03:0025:012.4
524MEYER Anna 351LĘBORKPOLSKA12:30 - OPEN4602:55:49.4002:55:51.25+04:21:0725:072.4
525KULIGOWSKI Krzysztof 279GRUDZIĄDZPOLSKA12:30 - OPEN4702:56:28.1002:56:38.05+04:21:5425:122.4
526ZIOBRO Joanna 664GRUDZIĄDZ12:30 - OPEN4802:56:25.3502:56:38.15+04:21:5425:122.4
527IWANOWICZ Michał 166HELENA! MAM ZAWAŁ!MIŁOBĄDZPOLSKA12:30 - OPEN4902:56:32.2002:56:38.40+04:21:5425:132.4
528IWANOWICZ Justyna 167JUSTYNAMIŁOBĄDZPOLSKA12:30 - OPEN5002:56:33.6002:56:38.90+04:21:5425:132.4
529ZWARA Jacek 639HELENA! MAM ZAWAŁ!TCZEWPOLSKA12:30 - OPEN5102:56:31.1002:56:39.40+04:21:5525:132.4
530BASA Martyna 31HELENA! MAM ZAWAŁ!MIŁOBĄDZPOLSKA12:30 - OPEN5202:56:34.3002:56:39.45+04:21:5525:132.4
531KAMIŃSKI Karol 210HELENA! MAM ZAWAŁ!TCZEWPOLSKA12:30 - OPEN5302:56:31.7502:56:39.65+04:21:5525:132.4
532SZAJWAJ Krystian 522HELENA! MAM ZAWAŁ!GDAŃSKPOLSKA12:30 - OPEN5402:56:39.8502:56:39.85+04:21:5525:142.4
533WICHMANN Kamil 589HELENA! MAM ZAWAŁ!MALENINPOLSKA12:30 - OPEN5502:56:33.8002:56:40.20+04:21:5625:132.4
534ROĆKO Marcin 459ALAKIERNIALĘBORKPOLSKA12:30 - OPEN5602:57:18.5002:57:20.80+04:22:3625:192.4
535DOROŻYŃSKI Łukasz 89LĘBORKPOLSKA12:30 - OPEN5702:57:23.5502:57:26.40+04:22:4225:202.4
536ŁOMOTOWSKA Iza 320WEJHEROWOPOLSKA12:00 - OPEN7602:57:45.8502:57:52.05+03:55:4325:232.4
537PINKOWSKA Weronika 418BYDGOSZCZPOLSKA12:30 - OPEN5802:58:02.1502:58:05.75+04:23:2125:262.4
538NIEMCZYK Tomasz 374BYDGOSZCZPOLSKA12:30 - OPEN5902:58:00.4002:58:06.35+04:23:2225:252.4
539CZARNECKA Joanna 74WEJHEROWOPOLSKA12:00 - OPEN7702:58:06.3002:58:11.45+03:56:0225:262.4
540NOWAKOWSKI Wojciech 382KOMPANIA LEŚNIWARSZAWAPOLSKA11:00 - OPEN8502:58:02.1002:58:20.60+03:00:3025:262.4
541KRASIŃSKI Marcin 259VECTORGDYNIAPOLSKA10:30 - OPEN6002:58:48.3502:58:55.65+02:26:5525:322.3
542CHMIELECKI Pawel 66VECTORGDYNIAPOLSKA10:30 - OPEN6102:59:18.4002:59:24.75+02:27:2425:362.3
543SŁOMIŃSKA Anna 492ELBLĄGPOLSKA13:00 - OPEN1302:59:55.6502:59:59.05+05:02:0525:422.3
544SNOPEK Anna 495ELBLĄGPOLSKA13:00 - OPEN1403:00:17.3503:00:20.60+05:02:2625:452.3
545BOCIANOWSKI Bartosz 48PATOLOGIA(S)PORTU TEAMGDAŃSKPOLSKA10:00 - OPEN9003:00:07.5503:00:24.30+02:07:5525:442.3
546BIELECKI Arkadiusz 41VECTORCEDRY WIELKIEPOLSKA10:30 - OPEN6203:00:19.4003:00:27.55+02:28:2725:452.3
547KOWALEWSKI Tomasz 244VECTORGDYNIAPOLSKA10:30 - OPEN6303:00:29.0003:00:37.15+02:28:3725:472.3
548LITWINIUK Natalia 313KOMPANIA LEŚNIWARSZAWAPOLSKA11:00 - OPEN8603:00:29.0003:00:46.45+03:02:5625:472.3
549SŁONIEWSKI Rafał 254GDYNIAPOLSKA10:30 - OPEN6403:00:37.7003:00:46.50+02:28:4625:482.3
550BANIA Katarzyna 20ELBLĄGPOLSKA13:00 - OPEN1503:00:45.6003:00:48.85+05:02:5425:492.3
551BLAUMANN-SIKORSKA Aleksandra 45GDAŃSKPOLSKA10:00 - OPEN9103:00:47.2003:01:02.85+02:08:3325:492.3
552MAJCHRZAK Magdalena 332GDAŃSKPOLSKA10:00 - OPEN9203:00:50.8503:01:03.70+02:08:3425:502.3
553BOCIANOWSKA Justyna 47PATOLOGIA(S)PORTU TEAMGDAŃSKPOLSKA10:00 - OPEN9303:00:58.3503:01:14.45+02:08:4525:512.3
554NOWAK Aleksandra 381VECTORGDYNIAPOLSKA10:30 - OPEN6503:01:19.9503:01:24.95+02:29:2425:542.3
555LEWNA Dominika 305VECTORLĘBORKPOLSKA10:30 - OPEN6603:01:22.9503:01:28.50+02:29:2825:542.3
556UŁAMEK Kajetan 573VECTORGDYNIAPOLSKA10:30 - OPEN6703:02:19.6503:02:26.90+02:30:2626:022.3
557JÓZEFOWICZ Dariusz 194VECTORGDYNIAPOLSKA10:30 - OPEN6803:02:20.6003:02:27.05+02:30:2726:032.3
558PIASTA Aneta 407ŚWIECIE NAD OSĄPOLSKA11:00 - OPEN8703:04:13.3503:04:24.10+03:06:3426:192.3
559NARLOCH Justyna 373NOWY STAWPOLSKA11:00 - OPEN8803:04:19.2003:04:30.05+03:06:4026:202.3
560SENEZAN Jennifer 480GDYNIAPOLAND10:30 - OPEN6903:06:26.9503:06:32.20+02:34:3226:382.3
561CIUNEL Tomasz 72GDYNIAPOLSKA10:30 - OPEN7003:06:32.0503:06:34.85+02:34:3426:382.3
562STACHOWSKA Monika 505GDYNIAPOLSKA10:30 - OPEN7103:06:29.4003:06:34.90+02:34:3426:382.3
563LUBINSKA Karolina 315GDANSKUNITED KINGDOM10:30 - OPEN7203:06:28.1503:06:34.90+02:34:3426:382.3
564ŁYCZKO Patryk 326GDAŃSKPOLAND10:30 - OPEN7303:06:30.6003:06:35.10+02:34:3526:382.3
565SIMON Thomas 484GDANSKPOLAND10:30 - OPEN7403:06:29.2503:06:35.10+02:34:3526:382.3
566TOKARSKA Joanna 561GDYNIAPOLAND10:30 - OPEN7503:06:31.0503:06:35.25+02:34:3526:382.3
567KREFT Sebastian 261GDYNIAPOLSKA10:30 - OPEN7603:06:32.2503:06:35.50+02:34:3526:382.3
568SZUTA Marta 542TRENER24H.COM.PLWARSZAWAPOLSKA9:30 - MASTER KOBIETY803:07:59.2003:08:01.65+01:49:1626:512.2
569DOBOSZ Magda 87GDAŃSKPOLSKA9:30 - MASTER KOBIETY903:08:37.7003:08:40.65+01:49:5526:562.2
570MALINOWSKA Barbara 341GDAŃSKPOLSKA9:30 - MASTER KOBIETY1003:08:40.4003:08:43.65+01:49:5826:572.2
571JEZIERSKA Edyta Izabela 186PUSZCZYKOWOPOLSKA9:30 - MASTER KOBIETY1103:08:41.3503:08:43.90+01:49:5826:572.2
572MATEUSIAK Małgorzata 348ELBLĄGPOLSKA10:00 - OPEN9403:37:39.5003:37:48.40+02:45:1931:051.9
573ZWOLIŃSKA Klaudia 641BRODNICAPOLSKA10:00 - OPEN9503:37:40.7003:37:49.85+02:45:2031:051.9
574SZPARAGA Michał 535GDAŃSKPOLSKA12:00 - OPEN7804:14:16.8004:14:32.15+05:12:2336:191.7
575LODZIŃSKA Milena 314GDAŃSKPOLSKA12:00 - OPEN7904:14:19.2004:14:34.90+05:12:2536:191.7
SZWEDA Ewelina 546SIANOWOPOLSKA11:30 - OPEN DNF DNF--
DĘGA Lidia 86NOWY STAWPOLSKA11:00 - OPEN DNF DNF--
OLEJNICZAK Maria 670WEJHEROWO14:00 - OPEN DNF DNF--
WOŚ Marta 615GDYNIAPOLSKA12:00 - OPEN DNF DNF--
KRZEBIETKA Nikola 671WEJHEROWO14:00 - OPEN DNF DNF--
ALBERT Mateusz 8KOSZALINPOLSKA13:00 - OPEN DNF DNF--
Znaleziono 581 wynik(ów)