MUNDUROWY STAR SPRINT

Wydarzenie:
Organizator:
OCR Events
Data:
2019-12-01
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
0.180 km
Zgłoszonych:
75
Wystartowało:
64
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
64
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1MAN Ro 418BMKM Open00:00:00
2ZAWADZKI Piotr 57REDAM Open00:00:00
3PRACH Marek 60BARTOSZYCEM Open00:00:00
4DEMBICKI Piotr 31GDYNIAM Open00:00:21
5DOMBROWICZ Wojciech 62TORUŃM Open00:00:41
6BIAŁAS Jarosław 65WARSZAWAM Open00:01:01
7SZYCHULSKI Krzysztof 61TORUŃM Open00:01:21
8RADKE Szymon 63TORUŃM Open00:01:41
9WASILEWSKI Marcin 1GDYNIAM Open00:02:01
10KUŹMIŃSKI Arkadiusz 2ROTMANKAM Open00:02:22
11JUSZCZAK Dominika 3GDAŃSKK Open00:02:42
12JASIK Mateusz 4GDAŃSKM Open00:03:01
13BURZYŃSKA Natalia 9GDA ŃSKK Open00:03:30
14BOGUSZEWSKI Mateusz 6REDAM Open00:03:41
15JAMRÓZ Renata 7GDYNIAK Open00:04:04
16ZIEMIANIN Przemek 11GDYNIAM Open00:04:21
17PRZYBYSZEWSKI Kamil 12MŁAWAM Open00:04:41
18BIEGAŃSKI Bogumił 10GDYNIAM Open00:05:01
19KOLATOWSKA Wiesława 14GDYNIAK Open00:05:23
20WITEK Patryk 15GDYNIAM Open00:05:41
21KOLATOWSKI Waldemar 16GDYNIAM Open00:06:02
22KRZEMIŃSKI Mateusz 19SZLACHTAM Open00:06:21
23KOWALEWSKI Mateusz 21SZLACHTAM Open00:06:40
24WYSOCKI Dariusz 227 Pomorska Brygada Obrony TerytorialnejGDAŃSKM Open00:07:04
25WOJCIECHOWSKI Sebastian 30SZLACHTAM Open00:07:21
26NIR-SKIBSKI Bartłomiej 27MIĘDZYRZECZM Open00:07:47
27WASILEWSKI Dariusz 28MIĘDZYRZECZM Open00:08:02
28ORŁOWSKI Dariusz 17BESTWINAM Open00:08:21
29KŁĘBCZYK Grzegorz 32KRZESZÓWM Open00:08:41
30PROSZOWSKI Bartosz 35KRZESZÓWM Open00:09:01
31GOLAN Rafał 34OSTROŁĘKAM Open00:09:21
32ZABOROWSKI Andrzej 29POTUŁYM Open00:09:40
33PIECHOWSKI Artur 36STĘŻYCAM Open00:10:00
34BIAŁCZAK Michał 33OSTROŁĘKAM Open00:10:22
35RUDAWSKI Radosław 38ELBLĄGM Open00:10:41
36RUDAWSKA Katarzyna 39ELBLĄGK Open00:11:01
37GOLON Krystian 40OSTROŁĘKAM Open00:11:21
38DĘBOWSKI Krzysztof 41NOWOGRÓDM Open00:11:44
39KOWALSKA Iwona 43MOSTYK Open00:12:01
40FRĄCKOWIAK Tomasz 44GDYNIAM Open00:12:21
41SZEMBERSKI Szymon 45GDAŃSKM Open00:12:41
42KRAŚNIEWSKI Karol 46OSTROŁĘKAM Open00:13:01
43NIJAK Maciej 47GDAŃSKM Open00:13:21
44ŻARNOTAL Artur 42ŻAGAŃM Open00:13:40
45PLISZKA Bartosz 48OSTROŁĘKAM Open00:14:23
46KOŚCIECHA Mateusz 50KARTUZYM Open00:14:40
47WRÓBLEWSKA Sylwia 49BRANIEWOK Open00:15:01
48KOŁODZIEJSKI Marcin 51GOŚCICINOM Open00:15:22
49MENDYKA Kacper 52GDAŃSKM Open00:15:40
50PUSZ Jakub 53GDYNIAM Open00:16:41
51KOTLĘGA Miłosz 54GRUDZIĄDZM Open00:17:01
52ABRAMCZYK Tomasz 64OSTROŁĘKAM Open00:17:21
53ZAWADZKA Paulina 56REDAK Open00:17:41
54GURANOWSKI Marcin 73TORUŃM Open00:18:01
55SCHOENROCK Tomasz 59NOWY DWÓR GDAŃSKIM Open00:18:41
56GOLAN Krzysztof 67LIPNIKIM Open00:19:00
57KRZYŻEWSKI Adam 68LIPNIKIM Open00:19:20
58ŁUSZCZAK Mirosław 66SOPOTM Open00:20:01
59BOCHEŃSKI Kamil 69GDAŃSKM Open00:20:20
60JANKOWSKA Danuta 70STAROGARD GDANSKIK Open00:20:41
61KOPOWSKA Karolina 71STAROGARD GDAŃSKIK Open00:21:00
62KOZAK Klaudia 72GDAŃSKK Open00:21:21
63SZADZIŃSKI Kamil 18ŁUPAWAM Open00:37:02
64KOSTECKI Paweł 13POTĘGOWOM Open00:37:20
Znaleziono 64 wynik(ów)