MUNDUROWY STAR SPRINT

Wydarzenie:
Organizator:
OCR Events
Data:
2019-12-01
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
0.180 km
Zgłoszonych:
75
Wystartowało:
64
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
64
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.18km
Czas
brutto
0.18km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DEMBICKI Piotr 31GDYNIAM Open1M 100:00:2100:04:06.6000:04:27.60 22:462.6
2ZABOROWSKI Andrzej 29POTUŁYM Open2M 200:09:4000:04:12.8500:13:52.85+00:00:0623:202.6
3BIAŁCZAK Michał 33OSTROŁĘKAM Open3M 300:10:2200:04:29.3000:14:51.30+00:00:2224:542.4
4GOLAN Rafał 34OSTROŁĘKAM Open4M 400:09:2100:04:36.7500:13:57.75+00:00:3025:332.3
5PIECHOWSKI Artur 36STĘŻYCAM Open5M 500:10:0000:04:46.0000:14:46.00+00:00:3926:282.3
6GOLON Krystian 40OSTROŁĘKAM Open6M 600:11:2100:04:48.0000:16:09.00+00:00:4126:402.3
7SZYCHULSKI Krzysztof 61TORUŃM Open7M 700:01:2100:04:50.3000:06:11.30+00:00:4326:512.2
8KRAŚNIEWSKI Karol 46OSTROŁĘKAM Open8M 800:13:0100:04:55.0000:17:56.00+00:00:4827:182.2
9ZIEMIANIN Przemek 11GDYNIAM Open9M 900:04:2100:05:10.2500:09:31.25+00:01:0328:422.1
10MENDYKA Kacper 52GDAŃSKM Open10M 1000:15:4000:05:11.8500:20:51.85+00:01:0528:472.1
11DĘBOWSKI Krzysztof 41NOWOGRÓDM Open11M 1100:11:4400:05:15.0500:16:59.05+00:01:0829:102.1
12KOŚCIECHA Mateusz 50KARTUZYM Open12M 1200:14:4000:05:20.1000:20:00.60+00:01:1329:372
13BOGUSZEWSKI Mateusz 6REDAM Open13M 1300:03:4100:05:25.8000:09:06.80+00:01:1930:052
14ŻARNOTAL Artur 42ŻAGAŃM Open14M 1400:13:4000:05:27.8000:19:07.80+00:01:2130:162
15BOCHEŃSKI Kamil 69GDAŃSKM Open15M 1500:20:2000:05:37.1000:25:57.10+00:01:3031:121.9
16ABRAMCZYK Tomasz 64OSTROŁĘKAM Open16M 1600:17:2100:05:40.7000:23:01.70+00:01:3431:281.9
17KOTLĘGA Miłosz 54GRUDZIĄDZM Open17M 1700:17:0100:05:44.7000:22:45.70+00:01:3831:511.9
18RUDAWSKI Radosław 38ELBLĄGM Open18M 1800:10:4100:05:47.8500:16:28.85+00:01:4132:071.9
19KŁĘBCZYK Grzegorz 32KRZESZÓWM Open19M 1900:08:4100:06:06.5500:14:47.55+00:01:5933:531.8
19KRZYŻEWSKI Adam 68LIPNIKIM Open19M 1900:19:2000:06:06.5500:25:26.55+00:01:5933:531.8
21SCHOENROCK Tomasz 59NOWY DWÓR GDAŃSKIM Open21M 2100:18:4100:06:09.3500:24:50.35+00:02:0234:101.8
22PUSZ Jakub 53GDYNIAM Open22M 2200:16:4100:06:12.3500:22:53.35+00:02:0534:261.7
23NIJAK Maciej 47GDAŃSKM Open23M 2300:13:2100:06:17.6000:19:38.60+00:02:1134:541.7
24GURANOWSKI Marcin 73TORUŃM Open24M 2400:18:0100:06:22.0500:24:23.05+00:02:1535:221.7
25WYSOCKI Dariusz 227 Pomorska Brygada Obrony TerytorialnejGDAŃSKM Open25M 2500:07:0400:06:27.2500:13:31.25+00:02:2035:501.7
26RADKE Szymon 63TORUŃM Open26M 2600:01:4100:06:29.7500:08:10.75+00:02:2336:011.7
27DOMBROWICZ Wojciech 62TORUŃM Open27M 2700:00:4100:06:50.2500:07:31.25+00:02:4337:571.6
28PRZYBYSZEWSKI Kamil 12MŁAWAM Open28M 2800:04:4100:06:54.8000:11:35.80+00:02:4838:201.6
29PLISZKA Bartosz 48OSTROŁĘKAM Open29M 2900:14:2300:06:55.1500:21:18.15+00:02:4838:251.6
30SZEMBERSKI Szymon 45GDAŃSKM Open30M 3000:12:4100:06:55.9000:19:36.90+00:02:4938:251.6
31FRĄCKOWIAK Tomasz 44GDYNIAM Open31M 3100:12:2100:06:57.3000:19:18.30+00:02:5038:361.6
32GOLAN Krzysztof 67LIPNIKIM Open32M 3200:19:0000:07:16.1500:26:16.15+00:03:0940:221.5
33WOJCIECHOWSKI Sebastian 30SZLACHTAM Open33M 3300:07:2100:07:24.3000:14:45.30+00:03:1741:061.5
34WASILEWSKI Marcin 1GDYNIAM Open34M 3400:02:0100:08:17.1500:10:18.15+00:04:1046:011.3
35ORŁOWSKI Dariusz 17BESTWINAM Open35M 3500:08:2100:08:35.1500:16:56.15+00:04:2847:411.3
36WASILEWSKI Dariusz 28MIĘDZYRZECZM Open36M 3600:08:0200:08:42.1000:16:44.10+00:04:3548:201.2
37ŁUSZCZAK Mirosław 66SOPOTM Open37M 3700:20:0100:08:44.6000:28:45.60+00:04:3848:311.2
38KRZEMIŃSKI Mateusz 19SZLACHTAM Open38M 3800:06:2100:08:55.6000:15:16.60+00:04:4949:321.2
39JASIK Mateusz 4GDAŃSKM Open39M 3900:03:0100:08:57.0000:11:58.00+00:04:5049:431.2
40KOŁODZIEJSKI Marcin 51GOŚCICINOM Open40M 4000:15:2200:08:58.3000:24:20.30+00:04:5149:481.2
41PROSZOWSKI Bartosz 35KRZESZÓWM Open41M 4100:09:0100:09:12.9500:18:13.95+00:05:0651:061.2
42NIR-SKIBSKI Bartłomiej 27MIĘDZYRZECZM Open42M 4200:07:4700:09:56.0500:17:43.05+00:05:4955:111.1
43KUŹMIŃSKI Arkadiusz 2ROTMANKAM Open43M 4300:02:2200:10:09.2500:12:31.25+00:06:0256:231.1
44WITEK Patryk 15GDYNIAM Open44M 4400:05:4100:10:11.3500:15:52.35+00:06:0456:341.1
45BIEGAŃSKI Bogumił 10GDYNIAM Open45M 4500:05:0100:11:06.4500:16:07.45+00:06:5961:401
46MAN Ro 418BMKM Open46M 4600:00:0000:11:06.9000:11:06.90+00:07:0061:401
47KOWALEWSKI Mateusz 21SZLACHTAM Open47M 4700:06:4000:11:52.3500:18:32.35+00:07:4565:550.9
48SZADZIŃSKI Kamil 18ŁUPAWAM Open48M 4800:37:0200:12:18.7000:49:20.70+00:08:1268:200.9
49KOSTECKI Paweł 13POTĘGOWOM Open49M 4900:37:2000:12:33.7000:49:53.70+00:08:2769:430.9
50KOLATOWSKI Waldemar 16GDYNIAM Open50M 5000:06:0200:13:17.9500:19:19.95+00:09:1173:470.8
51ZAWADZKI Piotr 57REDAM Open51M 5100:00:0000:25:20.3000:25:20.30+00:21:13140:440.4
52PRACH Marek 60BARTOSZYCEM Open52M 5200:00:0000:28:50.0000:28:50.00+00:24:43160:110.4
53BIAŁAS Jarosław 65WARSZAWAM Open53M 5300:01:0100:52:33.9000:53:34.90+00:48:27291:560.2
Znaleziono 53 wynik(ów)