NETIA ZICO RACING 20KM - ROLKI

Organizator:
SSW Malta Poznań
Data:
2016-05-03
Miejsce:
Poznań
Dystans:
20 km
Zgłoszonych:
151
Wystartowało:
139
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
133
Na trasie:
5
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4km | 8km | 12km | 16km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K - Open | M - Open | K 1-15 | M 1-15 | K 16-29 | M 16-29 | K 30-39 | M 30-39 | K 40-49 | M 40-49 | K 50-59 | M 50-59 | K 60-69 | M 60-69 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 3 miejsca wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu4km8km12km16kmCzas
netto
20km
Czas
brutto
20km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1CIĘŻKI Paweł 141Team der-rollenshop.de POWERSLIDELEIPZIGM 16-291M 100:00:0100:06:4400:13:5800:20:5800:28:1100:34:46.5500:34:48.15 1:4434,5
2GWADERA Daniel 183Jabra Roller TeamKAWĘCZYNM 16-292M 200:00:0100:06:4400:13:5800:21:1200:28:5300:36:33.9000:36:35.60+00:01:471:4932,8
3KOŚCIUK Jakub 182Jabra Roller TeamDUSZNIKI ZDRÓJM 16-293M 300:00:0100:06:4400:13:5800:21:1200:28:5400:36:34.5500:36:35.75+00:01:481:4932,8
4FLEJSZER Łukasz 129U.K.S. 'ZWOLEŃ-TEAM'ZWOLEŃM 30-391M 400:00:0100:06:5700:14:3900:22:1100:29:3700:36:57.9500:36:59.30+00:02:111:5032,5
5GRACZYK Piotr 111Zico Racing Speed TeamGARBYM 30-392M 500:00:0100:07:1700:14:5800:22:1500:29:3700:36:58.9000:37:00.85+00:02:121:5032,4
6CIBOROWSKI Sebastian 171SEBA-SPORT PISZPISZM 40-491M 600:00:0100:07:1700:14:5800:22:1400:29:3700:37:00.3500:37:01.40+00:02:131:5132,4
7KNOP Adam 101Roll4lifePOZNAŃM 16-294M 700:00:0100:07:1700:14:5800:22:1500:29:3800:37:01.0500:37:02.35+00:02:141:5132,4
8KARAŚ Dominika 13Legia Warszawa MastersWARSZAWAK 30-391K 100:00:0100:07:1800:14:5800:22:1500:29:3700:37:01.5000:37:03.40+00:02:141:5132,4
9ZACZKOWSKA Wioletta 53TR StarbladePRZECŁAWK 40-491K 200:00:0100:07:1900:14:5900:22:1500:29:3700:37:06.1000:37:07.70+00:02:191:5132,3
10JURCZUK Piotr 166Legia Warszawa MastersWARSZAWAM 30-393M 800:00:0200:07:1600:14:5800:22:1400:29:4900:38:18.5500:38:20.65+00:03:321:5431,3
11BUKOWSKI Maciej 87BST/Sport4LifeINOWROCŁAWM 30-394M 900:00:0400:07:3500:15:2200:23:1000:31:0600:38:41.6500:38:46.40+00:03:551:5631,0
12FRYDRYCH Robert 75WARSZAWAM 40-492M 1000:00:1000:07:2900:15:1700:23:0500:31:0100:38:43.0500:38:53.45+00:03:561:5631,0
13PERZ Daniel 30Zico Racing Speed Team AdeptSUCHY LASM 16-295M 1100:00:0100:07:3800:15:2600:23:1300:31:1000:38:45.0000:38:46.35+00:03:581:5631,0
14MAŁACHOWSKI Oz 179Zico Racing Speed TeamPOZNAŃM 30-395M 1200:00:0100:07:3800:15:2500:23:1400:31:0900:38:45.2500:38:46.30+00:03:581:5631,0
15SAPIJASZKO Łukasz 64Legia MastersWARSZAWAM 30-396M 1300:00:0400:07:3400:15:2200:23:1000:31:0600:38:45.6500:38:49.75+00:03:591:5631,0
16WÓJCIK Tomasz 123WOŁOMINM 40-493M 1400:00:0400:07:3500:15:2200:23:1000:31:0600:38:46.6500:38:50.95+00:04:001:5631,0
17ADAMSKI Jan 109Legia Warszawa MastersWARSZAWAM 30-397M 1500:00:0200:07:3400:15:2200:23:1000:31:0500:38:47.9000:38:50.75+00:04:011:5630,9
18STANISZEWSKI Jarosław 105TR STARBLADEPRZECŁAWM 40-494M 1600:00:0300:07:3500:15:2300:23:1100:31:0700:38:48.2000:38:51.80+00:04:011:5630,9
19JARKIEWICZ Marcin 72WARSZAWAM 40-495M 1700:00:0300:07:3300:15:2100:23:0900:31:0400:38:48.5000:38:52.35+00:04:011:5630,9
20KABZA Grzegorz 29SKATE2CITYNOWY TOMYŚLM 40-496M 1800:00:0300:07:3400:15:2200:23:1000:30:3300:38:48.9500:38:52.20+00:04:021:5630,9
21KROEHNKE Stanisław 8Zico Racing Speed TeamNOWA WIEŚ UJSKAM 16-296M 1900:00:0100:07:3600:15:2400:23:1200:31:0700:38:49.1500:38:50.75+00:04:021:5630,9
22NIEWIAROWSKI Jarosław 170ZŁO-DZI 461ŁÓDŹM 30-398M 2000:00:0200:07:3800:15:2500:23:1300:31:0900:38:49.2000:38:52.10+00:04:021:5630,9
23BUJACZ Marcin 918WheelerS ŁódźŁÓDŹM 16-297M 2100:00:0200:07:3500:15:2200:23:1000:31:0600:38:49.4500:38:52.00+00:04:021:5630,9
24PACZUSKI Jarosław 173ROLLA SPEED TEAMWARSZAWAM 50-591M 2200:00:0200:07:1800:14:5800:22:4300:30:3600:38:50.0000:38:52.30+00:04:031:5630,9
25SŁABOSZEWSKI Artur 180Skate2CityGRODZISK WIELKOPOLSKIM 40-497M 2300:00:0200:07:3600:15:2300:23:1100:31:0600:38:52.3500:38:54.60+00:04:051:5630,9
26MAJEWSKI Piotr 44SKATE2CITYGRODZISK WIELKOPOLSKIM 60-691M 2400:00:0200:07:3500:15:2200:23:1200:31:0700:38:52.8000:38:55.55+00:04:061:5630,9
27KARAŚ Tomasz 14Legia Warszawa MastersWARSZAWAM 30-399M 2500:00:0200:07:3500:15:2400:23:1100:31:0700:38:53.1500:38:55.55+00:04:061:5630,9
28KOZŁOWSKA Nikola 158Skate Team KowalówSTARKÓWK 16-291K 300:00:0100:07:3700:15:2400:23:1200:31:0800:38:59.2500:39:00.95+00:04:121:5630,8
29MAZURAK Zbigniew 67TR StarbladePOLICEM 40-498M 2600:00:0300:07:3500:15:2300:23:1100:31:0600:39:30.9500:39:33.95+00:04:441:5830,4
30ZNAJDEK Paweł 86BSTPOZNAŃM 30-3910M 2700:00:0400:07:5600:16:4700:25:3500:34:1400:42:17.4500:42:21.90+00:07:302:0628,4
31DZIK Jakub 38STAROGARD GDAŃSKIM 30-3911M 2800:00:0400:07:5100:16:2700:25:1700:34:0900:42:18.1000:42:22.40+00:07:312:0628,4
32OBARA Maria 161POBIEDZISKAK 16-292K 400:00:0300:08:1100:16:5300:25:3500:34:1600:42:20.6500:42:23.70+00:07:342:0728,3
33KOPYT Jan 102niestowarzyszonyKONSTANCIN- JEZIORNAM 70+1M 2900:00:0300:08:1200:16:5300:25:3500:34:1600:42:20.8500:42:24.40+00:07:342:0728,3
34PARTYKA Natalia 84Zico Racing Speed TeamPOZNAŃK 30-392K 500:00:0100:08:1400:16:5500:25:3700:34:1800:42:22.9000:42:24.40+00:07:362:0728,3
35GRZEGORCZYK Marcel 78UKS Zwoleń-TeamBELNOM 16-298M 3000:00:0200:08:1300:16:5500:25:3600:34:1800:42:39.3500:42:41.70+00:07:522:0728,1
36URYZAJ Karolina 41SKATE2CITYNOWY TOMYŚLK 40-492K 600:00:0200:07:5900:16:4900:25:3600:34:1800:42:40.3000:42:43.20+00:07:532:0828,1
37PODCZASKI Stanisław 32BUKOWIECM 40-499M 3100:00:0300:07:5100:16:2900:25:1700:34:1700:42:41.0000:42:44.20+00:07:542:0828,1
38CIBOROWSKA Aneta 172SEBA-SPORT PISZPISZK 30-393K 700:00:0200:08:1200:16:5400:25:3600:34:1800:43:10.4500:43:12.55+00:08:232:0927,8
39WALCZAK Rafał 66POZNAŃM 30-3912M 3200:00:0300:08:1200:16:5400:25:3600:34:1700:44:10.7500:44:13.80+00:09:242:1227,2
40SAPIJASZKO Marta 65Legia MastersWARSZAWAK 30-394K 800:00:0400:08:2900:17:1000:26:1500:35:3700:44:36.7500:44:41.40+00:09:502:1326,9
41KOWALSKI Krzysztof 138UKS ZRYW SŁOMCZYNPIASECZNOM 40-4910M 3300:00:0400:08:3000:17:1000:26:1500:35:3700:45:01.0000:45:05.05+00:10:142:1526,7
42CHILIŃSKI Eryk 174PISZM 16-299M 3400:00:0300:08:3000:17:1100:26:5700:36:4300:46:27.8000:46:31.10+00:11:412:1925,8
43SPRINGER Aleksandra 106POZNAŃK 16-293K 900:00:0200:08:1200:16:5400:26:5800:36:4000:46:56.5000:46:58.60+00:12:092:2025,6
44KUCHARZYK Piotr 3Zico Racing Speed TeamPOZNAŃM 40-4911M 3500:00:0100:08:3200:17:3000:27:4800:37:4200:46:58.2500:47:00.20+00:12:112:2025,5
45KOPRAS Marek 49Zico Racing Speed TeamWRONKIM 50-592M 3600:00:0400:09:3100:19:0700:29:0500:38:5100:47:54.2500:47:59.15+00:13:072:2325,0
46WOJCIECHOWSKI Michał 165RAKOWNIAM 40-4912M 3700:00:0300:09:1700:18:5100:28:3600:38:2100:47:54.8000:47:57.80+00:13:082:2325,1
47LEŚNIEWICZ Danuta 178MinionsSpeedTeamWARSZAWAK 30-395K 1000:00:0500:09:1400:18:4900:28:3400:38:1800:48:02.5500:48:07.75+00:13:162:2425,0
48LIZUT Krzysztof 39TR StarBladeSTARGARDM 50-593M 3800:00:0300:09:1600:18:5000:28:3500:38:2000:48:04.4500:48:08.05+00:13:172:2425,0
49KRYGIER Michał 150ImperbladeŁÓDŹM 16-2910M 3900:00:1000:09:2600:19:0000:28:5700:38:5200:48:30.0500:48:40.25+00:13:432:2524,7
50HOJDAK Artur 135RZESZÓWM 40-4913M 4000:00:0500:09:4600:19:4600:29:3400:39:1200:48:31.9500:48:37.65+00:13:452:2524,7
51JANOWIAK Anna 50TR StarBladeSZCZECINK 40-493K 1100:00:0400:09:1500:18:5200:28:3400:38:2800:48:32.4500:48:37.35+00:13:452:2524,7
52DOMAGAŁA Konrad 132Konfizjo Konrad DomagałaKLUCZBORKM 16-2911M 4100:00:0800:09:1900:19:0300:29:0200:38:5300:48:51.5500:49:00.10+00:14:052:2624,6
53KRYCH Jakub 115POZNAŃM 30-3913M 4200:00:0400:08:2900:17:5800:27:4400:37:5600:49:08.7000:49:12.75+00:14:222:2724,4
54GRELOWSKI Krzysztof 175SSW Malta PoznańPOZNAŃM 50-594M 4300:00:0400:08:3500:19:0600:29:0400:39:0400:49:16.9000:49:21.15+00:14:302:2724,3
55KIEJDA Łukasz 125ZIELONA GÓRAM 30-3914M 4400:00:0800:09:5900:19:5900:29:4900:39:5000:49:55.3500:50:03.50+00:15:082:2924,0
56TROMBALA Adam 112POZNAŃM 30-3915M 4500:00:0600:10:0700:20:2100:30:2000:40:2100:50:07.7500:50:14.35+00:15:212:3023,9
57WAWRZYŃSKA Donata 177POZNAŃK 16-294K 1200:00:0500:10:0000:20:0200:30:0600:40:2700:50:18.6500:50:24.15+00:15:322:3023,8
58LUKASIS Luka 176POZNAŃM 30-3916M 4600:00:0500:09:3000:20:0200:30:0600:40:2700:50:18.7500:50:24.15+00:15:322:3023,8
59RUTKOWSKI Wojciech 17CZERWONAKCZERWONAKM 60-692M 4700:00:0500:09:4300:19:5900:30:0200:40:1400:50:34.8500:50:40.80+00:15:482:3123,7
60ZAWADZKI Michał 51POZNAŃM 30-3917M 4800:00:0500:09:2800:19:3200:30:0600:40:2500:50:35.1000:50:41.05+00:15:482:3123,7
61PRZYSIECKI Szczepan 136ImperBladeŁÓDŹM 16-2912M 4900:00:0900:09:4300:19:5400:29:5900:40:1900:50:36.0000:50:45.65+00:15:492:3123,7
62STANISZEWSKA Kasia 37Night RunnersSKÓRZEWOK 40-494K 1300:00:0600:09:4400:20:0100:30:0400:40:2600:51:26.7000:51:32.95+00:16:402:3423,3
63PRIEBE Jacek 56GNIEZNOM 40-4914M 5000:00:0300:09:4800:20:0200:30:0500:40:3000:51:28.1000:51:31.30+00:16:412:3423,3
64GĄGAŁA Włodzimierz 128MILICZM 50-595M 5100:03:3800:10:0800:20:4000:31:1100:41:3000:51:30.8000:55:09.30+00:16:442:3423,3
65PATORA Jerzy 121Skate2cityNOWY TOMYŚLM 60-693M 5200:00:0500:09:2900:19:1100:30:0400:40:2900:51:30.8500:51:36.70+00:16:442:3423,3
66JANIAK Karol 80ŁÓDŹM 60-694M 5300:00:0400:10:0200:20:0200:30:2800:41:1100:51:56.7000:52:00.95+00:17:102:3523,1
67MYSZKIEWICZ Andrzej 9indywidualnieWRZEŚNIAM 60-695M 5400:00:0300:09:5600:20:0400:30:0700:40:5400:51:57.5500:52:01.30+00:17:112:3523,1
68ROGALIŃSKI Jerzy 71RogalTeamSŁUPCAM 16-2913M 5500:00:1000:10:2600:21:0100:31:3800:42:1700:52:05.4500:52:15.60+00:17:182:3623,0
69OTOCKA Agnieszka 76POZNAŃK 16-295K 1400:00:1100:10:3000:21:0100:31:3500:42:1300:52:07.0000:52:18.20+00:17:202:3623,0
70HAMPEL Rafał 151Legia MastersGRODZISK MAZOWIECKIM 30-3918M 5600:00:0500:09:5500:20:0000:30:1800:41:1000:52:12.0000:52:17.20+00:17:252:3623,0
71KONIC Katarzyna 12POZNAŃK 16-296K 1500:00:0900:10:2200:21:0500:31:4100:42:1600:52:26.6000:52:35.95+00:17:402:3722,9
72FILIP Marek 20Zgrupka LubońWALERIANOWOM 40-4915M 5700:00:0500:10:3000:21:1000:31:4200:42:2200:52:28.5500:52:34.10+00:17:422:3722,9
73KOWALSKA Anna 139UKS ZRYW SŁOMCZYNPIASECZNOK 40-495K 1600:00:0600:10:0900:21:0500:31:4100:42:1900:52:29.3000:52:35.75+00:17:422:3722,9
74BUSS Jakub 107KUDOWA ZDRÓJM 40-4916M 5800:00:0600:10:3900:21:0400:31:4500:42:1700:52:30.6500:52:37.20+00:17:442:3722,8
75ANIOŁA Beata 73POZNAŃK 16-297K 1700:00:0900:10:3300:21:0500:31:4000:42:1800:52:43.0000:52:52.00+00:17:562:3822,8
76BYRA Wiktoria 98Byracz i ekipaWROCŁAWK 16-298K 1800:00:0900:10:3300:21:0400:31:4100:42:1700:52:50.2500:53:00.15+00:18:032:3822,7
77GĘDOŚ Mirosław 35niezrzeszonySTARE BOJANOWOM 50-596M 5900:00:0300:10:0200:20:0300:30:5200:42:0200:52:58.5500:53:01.55+00:18:122:3822,7
78ALEKSY Piotr 4brakSULECHÓWM 40-4917M 6000:00:0500:10:1000:20:0000:31:0100:42:4000:54:23.6000:54:28.70+00:19:372:4322,1
79SIWIŃSKA Lidia 963maj formęLUBSKOK 40-496K 1900:00:0400:10:5400:21:4500:32:5200:44:1600:55:01.9000:55:06.35+00:20:152:4521,8
80LASKOWSKI Przemysław 94POZNAŃM 30-3919M 6100:00:0600:10:1900:21:1400:32:3000:44:1300:55:55.1000:56:01.95+00:21:082:4721,5
81JAGMIN Bogusław 253MajForme LubskoLUBSKOM 60-696M 6200:00:0400:10:5400:21:4500:32:5200:44:1800:56:35.3000:56:39.65+00:21:482:4921,2
82SZMYT Krzysztof 126POZNAŃM 30-3920M 6300:00:0900:10:4600:22:2600:34:1500:45:4000:56:39.4500:56:48.60+00:21:522:4921,2
83SZCZECHOWIAK Mieczyslaw 118PNIEWYM 60-697M 6400:00:0800:10:5400:22:2700:34:1600:45:4100:56:40.9500:56:49.90+00:21:542:5021,2
84WOJCIECHOWSKA Grażyna 88SKATE2CITYGRODZISK WLKP.K 50-591K 2000:00:0600:11:2100:22:4200:34:1900:45:3000:56:49.0500:56:55.50+00:22:022:5021,1
85SZUMSKI Filip 169POZNAŃM 16-2914M 6500:00:1300:10:4000:21:5200:33:4400:45:2900:57:05.0000:57:18.40+00:22:182:5121,0
86CHABERSKI Michał 43BYDGOSZCZM 40-4918M 6600:00:0700:10:2600:21:2400:33:2600:45:4000:58:01.0500:58:08.95+00:23:142:5420,7
87MORSKA Michalina 85POZNAŃK 16-299K 2100:00:1000:10:1100:21:1300:33:4800:45:3500:58:11.0000:58:21.20+00:23:242:5420,6
88KOWALAK Agnieszka 143POZNAŃK 30-396K 2200:00:0700:10:3000:21:5100:34:0800:46:3400:59:15.5500:59:22.75+00:24:292:5720,3
89KOSMALA Jan 11POZNAŃM 16-2915M 6700:00:0900:10:5300:22:4500:35:0300:47:0400:59:31.3000:59:40.70+00:24:442:5820,2
90MICHALSKA Maja 131UKs Zwoleń teamBIAŁOTARSKK 1-151K 2300:00:0200:10:2100:21:3100:34:2100:46:2700:59:32.0500:59:34.30+00:24:452:5820,2
91PIEKOWSKI Dawid 16SEROCKM 16-2916M 6800:00:0700:11:1400:23:0600:35:1700:47:1300:59:32.5000:59:39.85+00:24:452:5820,2
92KOWALCZYK Olivia 146uks zwoleń - teamGOSTYNINK 1-152K 2400:00:0100:10:2200:21:3300:34:2200:46:2800:59:34.1000:59:35.70+00:24:472:5820,1
93BĄKOWSKA Magdalena 28Mamy-BiegamyPOZNAŃK 30-397K 2500:00:0900:11:3600:23:3600:36:0100:48:1201:00:04.2501:00:14.05+00:25:173:0020,0
94KIWERTZ Anna 104Mamy-BiegamyPOZNAŃK 30-398K 2600:00:1000:11:1100:22:5800:35:1300:47:5401:00:14.6001:00:24.85+00:25:283:0019,9
95CIEŚLIK Izabela 133WOLINK 16-2910K 2700:00:0600:10:2600:22:0600:34:4900:47:4101:00:50.9001:00:57.55+00:26:043:0219,7
96RÓŻALSKI Sławek 95xBPOZNAŃM 30-3921M 6900:00:0600:11:4700:24:3600:36:5200:49:0101:01:19.3001:01:26.15+00:26:323:0419,6
97SADŁO Mariusz 59SWARZĘDZM 40-4919M 7000:00:0900:11:3100:24:0000:37:0400:49:3801:01:43.7501:01:53.25+00:26:573:0519,4
98MATEJA Mateusz 48GORZÓW WLKP.M 16-2917M 7100:00:0600:12:0300:24:3700:37:0500:49:2601:01:44.0001:01:50.85+00:26:573:0519,4
99BOGDANOWICZ Kamila 18POZNAŃK 30-399K 2800:00:1000:12:1700:24:4100:37:0500:49:2801:02:02.6001:02:12.70+00:27:163:0619,3
100SZCZEPAŃSKI Marek 5POZNAŃM 40-4920M 7200:00:0400:11:4800:23:5300:36:1400:48:5001:02:09.0001:02:13.95+00:27:223:0619,3
101SZYMANOWSKA Dominika 99POZNAŃK 16-2911K 2900:00:0600:11:1400:23:4100:36:3400:49:3301:02:12.0501:02:18.80+00:27:253:0619,3
102RUDYŃSKA-SIKORA Monika 34LUBOŃK 30-3910K 3000:00:0700:11:5300:23:5400:36:0700:49:1201:02:56.8501:03:04.50+00:28:103:0819,1
103LISIECKA Magdalena 130DOBRZYCAK 16-2912K 3100:00:0800:12:2700:24:4900:37:5900:50:4201:03:08.0001:03:16.70+00:28:213:0919,0
104NOWICKA Adriana 117DOBRZYCAK 16-2913K 3200:00:0800:12:2700:24:5000:37:5900:50:5201:03:42.3501:03:50.40+00:28:553:1118,8
105GRAMZA Anna 108POZNAŃK 40-497K 3300:00:0700:11:2700:23:5900:37:0100:50:1401:03:58.8501:04:06.00+00:29:123:1118,8
106WALERCZYK Katarzyna 79SSW MaltaPOZNAŃK 30-3911K 3400:00:0500:12:0700:24:4600:37:5700:51:5001:05:21.0501:05:26.75+00:30:343:1618,4
107NOWAK Darek 68POZNAŃM 40-4921M 7300:00:1400:14:0000:27:2800:40:2700:53:0901:05:27.6501:05:42.50+00:30:413:1618,3
108SZCZOTKA Sebastian 6NOWOGRÓD BOBRZAŃSKIM 16-2918M 7400:00:0600:11:4100:24:3500:38:0900:51:1801:05:29.3001:05:35.85+00:30:423:1618,3
109WALERCZYK Marta 81POZNAŃK 16-2914K 3500:00:0400:11:1600:23:4300:37:5800:51:5001:05:36.5501:05:41.50+00:30:503:1618,3
110WILGOCKA Olga 60POZNAŃK 16-2915K 3600:00:0600:12:0500:25:1500:38:5700:52:3201:06:44.7501:06:51.00+00:31:583:2018,0
111KOTFASIŃSKA Zosia 167U.K.S. Zwoleń TeamGOSTYNINK 16-2916K 3700:00:0100:11:4800:24:4200:38:2900:52:2301:07:40.1501:07:41.80+00:32:533:2317,7
112RUTKOWSKA Irena 52POZNAŃPOZNAŃK 50-592K 3800:00:0800:12:4800:25:4300:39:3900:53:5301:08:23.7501:08:32.35+00:33:373:2517,5
113KLUJ Adam 1POZNANM 30-3922M 7500:00:1200:14:2400:28:4600:43:2200:55:5601:08:35.9501:08:47.95+00:33:493:2517,5
114MELLER Piotr 27POZNAŃM 30-3923M 7600:00:1000:12:2300:25:2300:39:0100:53:3901:09:05.7501:09:16.30+00:34:193:2717,4
115GILEWICZ Robert 89KAMIONKIM 50-597M 7700:00:1300:13:2300:27:3100:41:3000:55:4401:09:16.3001:09:29.60+00:34:293:2717,3
116BASZYŃSKA Joanna 69'O' DYSKUSYJNEPOZNAŃK 16-2917K 3900:00:1400:13:5900:28:1500:40:2800:54:5501:09:21.1501:09:35.90+00:34:343:2817,3
117SCHILF Joanna 122'O' DYSKUSYJNEPOZNAŃK 30-3912K 4000:00:1400:14:0000:27:2800:41:0000:54:5501:09:21.4001:09:36.00+00:34:343:2817,3
118BLAZYNSKA Aleksandra 119LUBONK 30-3913K 4100:00:1200:14:1200:27:1900:41:1000:55:0001:09:59.2001:10:11.35+00:35:123:2917,1
119OLEJNICZAK Marta 36POZNAŃK 16-2918K 4200:00:1300:13:5900:27:3900:41:1200:55:2901:10:03.5501:10:16.95+00:35:173:3017,1
120JASKUŁA Agata 19POZNAŃK 16-2919K 4300:00:1300:13:5900:27:4000:41:1200:55:2901:10:03.6501:10:16.80+00:35:173:3017,1
121SUNDMANN Kinga 154SZAMOTUŁYK 40-498K 4400:00:1300:13:3300:27:5500:42:0600:56:5401:11:17.3501:11:31.15+00:36:303:3316,8
122KROSCHEL Monika 153SZAMOTUŁYK 40-499K 4500:00:1400:13:3300:27:5400:42:0600:56:5201:11:31.1001:11:45.30+00:36:443:3416,8
123NIEDŹWIECKA Beata 137CZARNKÓWK 16-2920K 4600:00:0800:19:5500:32:2700:45:2800:58:4401:13:07.3501:13:16.10+00:38:203:3916,4
123KRZYZANOWSKI Grzegorz 74POZNAŃM 30-3924M 7800:00:0700:13:5500:29:0000:44:0500:59:0101:13:07.3501:13:14.40+00:38:203:3916,4
125KRZYZANOWSKI Kacper 145POZNAŃM 40-4922M 7900:00:0500:13:5700:29:0300:44:0700:59:0301:13:12.0001:13:17.55+00:38:253:3916,4
126OKOŃ Magdalena 40POZNAŃK 16-2921K 4700:00:1200:13:5900:27:4900:42:1800:57:3601:13:15.4501:13:28.20+00:38:283:3916,4
127ZAJAC Zuzanna 2POZNANK 16-2922K 4800:00:1300:14:2500:28:4600:43:2200:58:5801:13:43.9501:13:57.50+00:38:573:4116,3
128PAWLAK Katarzyna 10Mamy-BiegamyLUBOŃK 30-3914K 4900:00:1000:15:2300:30:2500:45:5001:01:4601:17:34.6501:17:45.20+00:42:483:5215,5
129PRZYBYŁEK Asia 24Mamy-BiegamyKÓRNIKK 30-3915K 5000:00:1000:15:2300:30:2500:45:5001:01:4601:17:34.7001:17:45.15+00:42:483:5215,5
130FOLTAK Robert 15ŚREMM 40-4923M 8000:00:1100:14:3400:28:4800:44:1601:00:3201:17:35.8501:17:47.15+00:42:493:5215,5
131CIEŚLIK Ewa 142WOLINK 50-593K 5100:00:0900:15:4400:30:5400:46:3101:02:5601:20:14.6001:20:23.85+00:45:284:0015,0
132CHABERSKA Jagoda 93BYDGOSZCZK 1-153K 5200:00:0800:15:0900:31:2300:47:5101:05:3301:24:06.0501:24:14.55+00:49:194:1214,3
133NOWAK Natalia 120LUBONK 30-3916K 5300:00:1200:15:0300:31:1200:48:2501:06:2201:25:22.8001:25:34.80+00:50:364:1614,1
134JANIAK-KACZMEREK Hanna 155DOBRZYCAK 40-4910K 5400:00:1100:18:3000:37:5000:58:5001:20:17+00:52:075:0112,0
135KARBOWNICZEK Ludmiła 70POZNAŃK 30-3917K 5500:00:1000:21:3300:46:0901:14:51+00:53:536:149,6
136KIERNOWICZ Martyna 134POZNAŃK 16-2923K 5600:00:1500:14:0500:28:15+00:14:183:3117,0
137BOROWIAK Piotr 62SSW MaltaPOZNAŃM 40-4924M 8100:00:0900:09:2500:51:40+00:37:436:279,3
138SZARLETA Sylwia 33POZNAŃK 30-3918K 5700:00:1200:16:1400:52:52+00:38:556:369,1
Niesklasyfikowani
RAPTA Lena 181POZNAŃK 16-29DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 139 wynik(ów)