NIEPODLEGŁOŚCIOWY BIEG TERENOWY

Organizator:
Gmina Nakło nad Notecią, LZS SKRA Paterek
Data:
2019-11-03
Miejsce:
Nakło nad Notecią
Dystans:
7 km
Zgłoszonych:
119
Wystartowało:
106
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
106
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MGmina Nakło nad Notecią Czas startuCzas
netto
7km
Czas
brutto
7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1RADTKA Tomasz 84LZS 'Jedność' ŁobżenicaŁOBŻENICAM401M 100:00:0200:27:09.9500:27:12.15 3:5215.5
2WOŁOSZCZAK Leszek 1046. KILOMETRBYDGOSZCZM201M 200:00:0100:27:39.2000:27:40.90+00:00:283:5715.2
3GRUSZKA Gracjan 29CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ SLBYDGOSZCZM202M 300:00:0200:27:57.5500:27:59.55+00:00:473:5915
4NOWAK Dawid 67LUKS Start NakłoSADKIM301M 400:00:0200:28:09.0500:28:11.20+00:00:594:0114.9
5ŁOPUSZYŃSKI Krzysztof 51H2Oshop.pl/ LangeTriCoachWIĘCBORKM302M 500:00:0200:28:26.4500:28:28.45+00:01:164:0314.8
6BIAŁEK Dawid 2LUKS Start NakłoNAKŁOM303M 6Tak00:00:0200:28:40.5500:28:43.15+00:01:314:0514.6
7KOLIŃSKI Dawid 42NAKŁO NAD NOTECIĄM304M 7Tak00:00:0200:29:25.1500:29:27.30+00:02:154:1214.3
8BOLEWSKI Bartosz 109NAKŁO NAD NOTECIĄM203M 8Tak00:00:0300:30:08.0000:30:11.90+00:02:594:1813.9
9DORSZYŃSKI Grzegorz 17UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWM305M 900:00:0200:30:27.1000:30:29.25+00:03:174:2113.8
10FĄS Bartosz 21LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICAŁOBŻENICAM306M 1000:00:0300:31:38.4500:31:42.00+00:04:294:3113.3
11PALIGA Antoni 70RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJ.SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM501M 1100:00:0200:32:23.2500:32:25.70+00:05:134:3713
12PALIGA Mateusz 71Run Team Sępólno Kraj.SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM204M 1200:00:0300:32:41.0000:32:44.35+00:05:324:4012.9
13GURDAK Leszek 118Bydgoszcz na StartBYDGOSZCZM402M 1300:00:0100:32:44.3000:32:45.95+00:05:334:4012.8
14JUREK Piotr 37BBL SzubinSZUBINM502M 1400:00:0200:32:44.9000:32:47.65+00:05:354:4012.8
15RYGIELSKI Krzysztof 86POTULICEM307M 15Tak00:00:0600:33:05.0000:33:11.80+00:05:594:4312.7
16RYGIEWICZ Wojciech 87BBL SzubinWOLWARKM503M 1600:00:0300:33:46.6000:33:49.80+00:06:374:4912.4
17JANISZEWSKI Radosław 32BYDGOSZCZZM403M 1700:00:0400:33:44.9000:33:49.85+00:06:374:4912.4
18GRZYWIŃSKI Grzegorz 113RUN BydgoszczBYDGOSZCZM404M 1800:00:0400:33:57.7000:34:02.65+00:06:504:5112.4
19REPCZYŃSKI Tomasz 85TriSpace/TrekBYDGOSZCZM205M 1900:00:0300:34:05.9000:34:08.95+00:06:564:5212.3
20JANCZYSZYN Eryk 31NAKŁO NAD NOTECIĄM308M 20Tak00:00:0600:34:09.4500:34:16.35+00:07:044:5212.3
21MŁYNAREK Monika 64ŁOCHOWOK161K 100:00:0300:34:14.4000:34:17.85+00:07:054:5312.3
22KASPRZYK Adrianna 39Kasprzyk Running TeamMROCZAK201K 200:00:0300:34:16.7000:34:19.95+00:07:074:5312.3
23PUCHACZ Marcin 83BYDGOSZCZM309M 2100:00:0400:34:31.3000:34:36.05+00:07:234:5612.2
24WALCZYK Sybilla 100ŚLESINK301K 3Tak00:00:0300:34:39.0000:34:42.35+00:07:304:5712.1
25SAWIŃSKI Łukasz 88STUDZIENKIM206M 2200:00:0400:34:51.9000:34:56.05+00:07:434:5812
26PAWZUN Bartek 75WROCŁAWM3010M 2300:00:0600:34:57.9500:35:04.05+00:07:514:5912
27JASIŃSKI Artur 34BBL SzubinSZUBINM405M 2400:00:0500:35:21.2500:35:26.65+00:08:145:0311.9
28CHMARA Sylwia 9NAKŁO NAD NOTECIĄK302K 4Tak00:00:0800:35:42.1500:35:50.25+00:08:385:0611.8
29MAŚLIŃSKI Mirosław 56SZUBINM504M 2500:00:0500:35:58.4000:36:04.30+00:08:525:0811.7
30CHARCZUN Mikołaj 8PATEREKM406M 2600:00:0400:36:10.8000:36:15.70+00:09:035:1011.6
31KASPRZYK Miłosz 40Kasprzyk Running TeamŚLESINM207M 27Tak00:00:0300:36:12.0000:36:15.85+00:09:035:1011.6
32DOROSZ Grzegorz 16TKKW Wodnik WięcborkMROCZAM3011M 2800:00:1000:36:08.1500:36:18.95+00:09:065:0911.6
33PASIEKA Tomasz 73LUKS START NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄM407M 29Tak00:00:0700:36:21.5000:36:28.55+00:09:165:1111.6
34ŻEGLICZ Marek 108Spójnia Białe BłotaBIAŁE BŁOTAM208M 3000:00:0400:36:38.3500:36:42.60+00:09:305:1411.5
35KLINIKOWSKI Jacek 117ŚWIEKATOWOM505M 3100:00:0700:36:42.4000:36:49.50+00:09:375:1411.4
36DROŻDŻ Małgorzata 18AMSSADKIK401K 500:00:0400:36:55.9000:37:00.35+00:09:485:1611.4
37STANOWSKI Tymoteusz 91NAKŁOM209M 32Tak00:00:0500:37:07.7500:37:12.85+00:10:005:1811.3
38SZCZEPAŃSKI Adrian 93MIASTOWICEM2010M 3300:00:0800:37:13.0500:37:21.25+00:10:095:1911.3
39OLCZAK Andrzej 119TURM3012M 3400:00:0500:37:17.4500:37:22.90+00:10:105:1911.3
40BRZEZINSKI Maciej 6tsk orzeł osiekOSIEKM408M 3500:00:0700:37:31.2000:37:38.55+00:10:265:2111.2
41JANKE Damian 33Run Team Sępólno KrajeńskieSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM3013M 3600:00:0300:37:35.5500:37:39.45+00:10:275:2211.2
42GONDEK Krzysztof 24luks start nakloNAKŁO NAD NOTECIĄM409M 37Tak00:00:0300:37:38.9000:37:42.10+00:10:295:2211.2
43POPOWSKI Zbigniew 81RUN BydgoszczBYDGOSZCZM601M 3800:00:0400:37:43.9500:37:48.20+00:10:365:2311.1
44GWÓŹDŹ Kamil 115Biegająca RodzinaWIĘCBORKM3014M 3900:00:1200:37:44.6500:37:57.00+00:10:445:2311.1
45GRUDA Mirosław 28OSIELSKOM602M 4000:00:0600:38:05.5000:38:11.80+00:10:595:2611
46HEJZA Marek 30niezrzeszonyNAKŁO NAD NOT.M506M 41Tak00:00:0500:38:39.6500:38:45.35+00:11:335:3110.9
47MICHALSKA Daria 58Bohar Palety RunnersZIELONA GÓRAK303K 600:00:0900:38:49.3500:38:58.35+00:11:465:3210.8
48ŚPIEWAK Radosław 96Bohar Palety RunnersZIELONA GÓRAM3015M 4200:00:0900:38:50.5500:38:59.80+00:11:475:3210.8
49WĘGRZYNOWSKI Sławomir 116M507M 4300:00:0700:39:01.7500:39:09.10+00:11:565:3410.8
50JAWORSKA Aleksandra 356. KILOMETRBYDGOSZCZK202K 700:00:0300:39:32.0000:39:35.75+00:12:235:3810.6
51SZCZEPANIAK Justyna 92NAKŁO NAD NOTECIĄK402K 8Tak00:00:0400:39:50.9500:39:55.50+00:12:435:4110.5
52NOWAK Łukasz 111#BiegaczeKCYNIAM3016M 4400:00:0600:39:52.8000:39:59.55+00:12:475:4110.5
53MARZYŃSKA Ilona 55POTULICEK304K 900:00:0200:40:02.8500:40:05.75+00:12:535:4310.5
54MŁYNAREK Piotr 63WYSTĘPM4010M 45Tak00:00:0800:40:11.7500:40:20.50+00:13:085:4410.4
55DYRLA Mateusz 20POLICHNOM3017M 46Tak00:00:0700:40:13.1000:40:20.95+00:13:085:4410.4
56ĆWIKLIŃSKA Anna 14AMSBYDGOSZCZK403K 1000:00:0500:40:19.5000:40:25.30+00:13:135:4510.4
57CIESIELSKI Adrian 12NAKŁO NAD NOTECIĄM161M 47Tak00:00:1100:40:17.2500:40:28.35+00:13:165:4510.4
58SOBOL Magdalena 90#BiegaczeNAKŁO NAD NOTECIĄK404K 11Tak00:00:0600:40:23.8500:40:29.95+00:13:175:4610.4
59DANIELEK Piotr 15RunŻółwikBYDGOSZCZM4011M 4800:00:0600:40:23.1000:40:30.00+00:13:175:4610.4
60GROBELNA Monika 27KOBYLARNIAK305K 1200:00:0600:40:32.9000:40:39.45+00:13:275:4710.4
61GÓRAK Marcin 25SADKIM4012M 4900:00:1100:40:28.7000:40:39.85+00:13:275:4610.4
62CHMARA Marta 10CHODZIEŻK306K 1300:00:0900:40:38.3000:40:47.40+00:13:355:4810.3
63MŁYNAREK Wojciech 62ŁOCHOWOM4013M 5000:00:0400:40:43.0500:40:48.00+00:13:355:4910.3
64KRZEMIŃSKA Jolanta 45Bydgoszczanka BiegaBYDGOSZCZK307K 1400:00:0500:40:43.0500:40:48.85+00:13:365:4910.3
65MAJEWSKA Monika 110LUCIMK308K 1500:00:0500:40:45.4500:40:50.55+00:13:385:4910.3
66BOROWIEC Wioleta 4BBL SZUBINSZUBINK309K 1600:00:0700:40:43.4500:40:51.00+00:13:385:4910.3
67WILKOWSKI Antoni 102SICIENKOM603M 5100:00:0800:41:01.3000:41:10.20+00:13:585:5110.2
68NURKIEWICZ Jarosław 68Kung fu Pandy 3BYDGOSZCZM4014M 5200:00:0700:41:07.5000:41:14.70+00:14:025:5210.2
69GOLLNIK Daria 23RozbiegaMy Nowy DwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIK3010K 1700:00:0200:41:41.0000:41:43.65+00:14:315:5710.1
70PIETRZAK Michał 77BBL SzubinSZUBINM3018M 5300:00:0900:42:07.4000:42:17.00+00:15:046:0110
71OKRASZEWSKI Michał 69NAKŁO NAD NOTECIĄM2011M 54Tak00:00:0400:42:15.3000:42:20.15+00:15:086:029.9
72LEWANDOWSKI Andrzej 49POTULICEM508M 55Tak00:00:0700:42:37.6000:42:44.95+00:15:326:059.9
73POLAKÓW Sławomir 78SKRA PaterekNAKŁO NAD NOTECIĄM4015M 56Tak00:00:0500:42:55.9000:43:01.35+00:15:496:089.8
74SZPYT Ania 94BYDGOSZCZK3011K 18Tak00:00:0600:42:58.4000:43:04.60+00:15:526:089.8
75KOSELKE Agnieszka 43ZŁOTÓWK3012K 1900:00:1200:43:07.9500:43:20.25+00:16:086:099.7
76ZIELINSKI Mikołaj 107NAKŁO NAD NOTECIĄM162M 57Tak00:00:1000:43:24.1500:43:34.50+00:16:226:129.7
77KĄKOL Patrycja 41POTULICEK203K 20Tak00:00:0600:43:39.6000:43:46.10+00:16:336:149.6
78SMOLIŃSKI Piotr 89BBL SzubinSZUBINM509M 5800:00:0900:43:52.1000:44:01.85+00:16:496:169.6
79SZTEJKA Jolanta 95BYDGOSZCZK405K 2100:00:0700:44:36.6000:44:44.55+00:17:326:229.4
80CIESIELSKA Agnieszka 11NAKŁOK3013K 22Tak00:00:1000:45:03.7500:45:14.70+00:18:026:269.3
81WRÓBLEWICZ Irena 106NAKŁO NAD NOTECIĄK3014K 23Tak00:00:0900:45:19.2500:45:29.00+00:18:166:289.3
82GRABARSKA Anna 26NAKŁO NAD NOTECIĄK406K 24Tak00:00:0400:45:32.7000:45:37.05+00:18:246:309.2
83POPOWSKA Barbara 80RUN BydgoszczBYDGOSZCZK601K 2500:00:0400:45:35.7500:45:40.50+00:18:286:309.2
84WRONKA Joanna 105NAKŁO NAD NOTECIĄK3015K 26Tak00:00:1000:47:11.2500:47:21.60+00:20:096:448.9
85MALUDZIŃSKA Aleksandra 54BBL SzubinSZUBINK3016K 2700:00:0900:48:04.2000:48:14.05+00:21:016:528.7
86POLAWSKI Marcin 79BBL SZUBINSZUBINM4016M 5900:00:0800:49:45.7500:49:54.15+00:22:427:068.4
87WIATROWSKA Kasia 101SPA KropkaBYDGOSZCZK3017K 2800:00:0500:49:50.4500:49:56.10+00:22:437:078.4
88BORKOWSKA Magdalena 112NAKŁO NAD NOTECIĄK407K 29Tak00:00:0700:49:49.8500:49:57.05+00:22:447:078.4
89BORKOWSKI Barłomiej 114GDAŃSKM4017M 6000:00:0700:49:50.5000:49:57.85+00:22:457:078.4
90ANDRZEJCZAK Natalia 1STUDZIENKIK204K 3000:00:0800:51:03.4000:51:12.15+00:24:007:178.2
91MICHTA Iwona 59Spójnia Białe BłotaMUROWANIECK3018K 3100:00:1300:51:55.2000:52:08.90+00:24:567:258.1
92BIELUSZEWSKA Mirela 3BBKTSBYDGOSZCZK3019K 3200:00:1400:51:55.8500:52:09.95+00:24:577:258.1
93MALCZEWSKA Mirka 53BYDGOSZCZK602K 3300:00:1000:52:19.9500:52:30.35+00:25:187:288
94ŁYK-PLEWIŃSKA Magdalena 52BIAŁE BLOTAK3020K 3400:00:0800:53:37.5000:53:46.30+00:26:347:397.8
95PATER Ewa 74NAKŁO NAD NOTECIĄK3021K 35Tak00:00:1100:56:33.2000:56:44.95+00:29:328:047.4
96LEPPERT Monika 46WIESZKIK205K 3600:00:0901:00:19.3501:00:28.80+00:33:168:377
97LEPPERT Dominika 47WIESZKIK408K 3700:00:1201:00:29.0001:00:41.05+00:33:288:386.9
98LEPPERT Marta 48WIESZKIK603K 3800:00:1201:00:34.2001:00:46.90+00:33:348:396.9
99WIŚNIEWSKA Ewa 103MROCZAK501K 3900:00:1301:01:20.6001:01:34.10+00:34:218:456.8
100PASIEKA Magda 72OSP NakłoMROCZAK3022K 4000:00:1301:01:21.6001:01:35.30+00:34:238:466.8
101BORZYCH-KUBACKA Katarzyna 5Love Walking nad NoteciąNAKŁO NAD NOTECIĄK409K 41Tak00:00:1401:21:21.9501:21:36.85+00:54:2411:375.2
101TEWS Iwona 97Love Walking nad NoteciąPATEREKK502K 41Tak00:00:1401:21:22.1501:21:36.85+00:54:2411:375.2
103MICHALAK Agnieszka 57Love Walking nad NoteciąNAKŁO NAD NOTECIĄK4010K 4300:00:1601:21:20.8501:21:36.95+00:54:2411:375.2
104MŁYNARCZYK Monika 60LOVE Walking nad NoteciąNAKŁO NAD NOTECIĄK3023K 44Tak00:00:1401:21:22.4001:21:37.25+00:54:2511:375.2
105MOŻDŻYŃSKA Mirosława 65Love WalkingNAKŁOK604K 45Tak00:00:1501:21:23.4001:21:38.40+00:54:2611:375.2
106DRYCHTA Lucyna 19Love Walking nad NoteciąPATEREKK4011K 46Tak00:00:1501:21:23.0501:21:38.50+00:54:2611:375.2
Znaleziono 106 wynik(ów)