NINJA RUN BY HUNTRUN DZIECI

Wydarzenie:
Organizator:
Hunt Run - Ekstremalne Eventy
Data:
2019-12-14
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
0,15 km
Zgłoszonych:
92
Wystartowało:
85
Nie ukończyło:
4
Ukończyło:
81
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Women | Men | K 6-9 lat | M 6-9 lat | K 10-12 lat | M 10-12 lat | K 13-15 lat | M 13-15 lat

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas
netto
0.15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1CHOLEWA Marcel 9PISAECZNOM 10-12 lat1M 1niedziela00:00:32.00 3:3316,9
2CHOLEWA Marcel 712PISAECZNOM 10-12 lat2M 2niedziela00:00:34.00+00:00:023:4615,9
2DALY Harrison 719M 10-12 lat2M 2niedziela00:00:34.00+00:00:023:4615,9
4ŁAPACZ Adam 724WARSZAWAM 10-12 lat4M 4niedziela00:00:35.00+00:00:033:5315,4
5DALY Harrison 13M 10-12 lat5M 5niedziela00:00:37.00+00:00:054:0614,6
5GŁOWACKI Franek 22WARSZAWAM 10-12 lat5M 5niedziela00:00:37.00+00:00:054:0614,6
7GRUDZIŃSKI Dawid 25PRUSZKÓWM 13-15 lat1M 7niedziela00:00:39.00+00:00:074:2013,8
7GŁOWACKI Franek 23WARSZAWAM 10-12 lat7M 7niedziela00:00:39.00+00:00:074:2013,8
9DALY Harrison 570M 10-12 lat8M 9sobota00:00:43.00+00:00:114:4612,6
9ŁAPACZ Adam 586WARSZAWAM 10-12 lat8M 9niedziela00:00:43.00+00:00:114:4612,6
11GŁOWACKI Franciszek 24WARSZAWAM 10-12 lat10M 11niedziela00:00:44.00+00:00:124:5312,3
12STANISZEWSKI Jan 711WARSZAWAM 10-12 lat11M 12niedziela00:00:47.00+00:00:155:1311,5
13GŁOWACKI Franek 723WARSZAWAM 10-12 lat12M 13niedziela00:00:48.00+00:00:165:2011,3
14ŁAPACZ Adam 35WARSZAWAM 10-12 lat13M 14niedziela00:00:49.00+00:00:175:2611,0
14KULESZA Mikołaj 304JÓZEFOSŁAWM 10-12 lat13M 14sobota00:00:49.00+00:00:175:2611,0
14STANISZEWSKI Jan 588WARSZAWAM 10-12 lat13M 14niedziela00:00:49.00+00:00:175:2611,0
17TOBIASZ Miłosz 589Men1M 17niedziela00:00:50.00+00:00:185:3310,8
18STANISZEWSKI Jan 575WARSZAWAM 10-12 lat16M 18niedziela00:00:57.00+00:00:256:209,5
19TERRETT Konrad 720M 10-12 lat17M 19niedziela00:00:59.00+00:00:276:339,2
20SCHUBERT Amadeusz 47WILCZA GÓRAM 13-15 lat2M 20niedziela00:01:00.00+00:00:286:409,0
21TERRETT Konrad 53M 10-12 lat18M 21niedziela00:01:03.00+00:00:317:008,6
22GIERGIELEWICZ Basia 579K 10-12 lat1K 1niedziela00:01:04.00+00:00:327:068,4
23LECHOWSKI Janek 32JÓZEFOSŁAWM 6-9 lat1M 22sobota00:01:05.00+00:00:337:138,3
24KULESZA Mikołaj 31JÓZEFOSŁAWM 10-12 lat19M 23sobota00:01:06.00+00:00:347:208,2
25BERNAT Filip 571JÓZEFÓWM 6-9 lat2M 24sobota00:01:09.00+00:00:377:407,8
25DANIUK Ksenia 584LEGIONOWOK 10-12 lat2K 2niedziela00:01:09.00+00:00:377:407,8
27FRYSZKOWSKA Pola 16WARSZAWAK 6-9 lat1K 3niedziela00:01:11.00+00:00:397:537,6
28FAZAN Igor 15WARSZAWAM 10-12 lat20M 25niedziela00:01:13.00+00:00:418:067,4
29DALY Harrison 12M 10-12 lat21M 26sobota00:01:14.00+00:00:428:137,3
30TERRETT Konrad 52WARSZAWAM 10-12 lat22M 27sobota00:01:15.00+00:00:438:207,2
31NADSTAWNY Wiktor 39KRZAKI CZAPLINKOWSKIEMen2M 28sobota00:01:16.00+00:00:448:267,1
31CHOLEWA Moris 710PIASECZNOM 6-9 lat3M 28niedziela00:01:16.00+00:00:448:267,1
33GŁOWACKA Helena 18WARSZAWAK 6-9 lat2K 4niedziela00:01:17.00+00:00:458:337,0
34FRYSZKOWSKA Sonia 17WARSZAWAK 6-9 lat3K 5niedziela00:01:19.00+00:00:478:466,8
34CHOLEWA Moris 587PIASECZNOM 6-9 lat4M 30niedziela00:01:19.00+00:00:478:466,8
36GŁOWACKA Helena 20WARSZAWAK 6-9 lat4K 6niedziela00:01:20.00+00:00:488:536,8
37BERNAT Filip 3JÓZEFÓWM 6-9 lat5M 31sobota00:01:21.00+00:00:499:006,7
38STECZOWICZ Stanisław 578WARSZAWAM 10-12 lat23M 32niedziela00:01:24.00+00:00:529:206,4
39STECZOWICZ Stanisław 709WARSZAWAM 10-12 lat24M 33niedziela00:01:26.00+00:00:549:336,3
40DANIUK Tymon 583LEGIONOWOM 6-9 lat6M 34niedziela00:01:33.00+00:01:0110:205,8
41SZUFLICKI Tymon 49WARSZAWAM 10-12 lat25M 35niedziela00:01:34.00+00:01:0210:265,7
41GŁOWACKA Helena 19WARSZAWAK 6-9 lat5K 7niedziela00:01:34.00+00:01:0210:265,7
43SZYMAŃSKA Gabriela 714K 6-9 lat6K 8niedziela00:01:38.00+00:01:0610:535,5
44CHOLEWA Moris 10PIASECZNOM 6-9 lat7M 36niedziela00:01:41.00+00:01:0911:135,3
44PIECHOWSKI Olgierd 42KIEŁPINM 10-12 lat26M 36sobota00:01:41.00+00:01:0911:135,3
46 574  100:01:44.00+00:01:1211:335,2
47MACURA Natalia 38WARSZAWAK 10-12 lat3K 9niedziela00:01:47.00+00:01:1511:535,0
47MACURA Natalia 717WARSZAWAK 10-12 lat3K 9niedziela00:01:47.00+00:01:1511:535,0
49SIEROCINK Marcelina 580WARSZAWAK 10-12 lat5K 11niedziela00:01:49.00+00:01:1712:065,0
50MACURA Julia 706WARSZAWAK 6-9 lat7K 12niedziela00:01:50.00+00:01:1812:134,9
51SZYMAŃSKA Gabriela 51K 6-9 lat8K 13niedziela00:01:52.00+00:01:2012:264,8
51SZUFLICKI Tymon 50NOWA WOLAM 10-12 lat27M 38niedziela00:01:52.00+00:01:2012:264,8
51BRZOZOWSKI Kuba 303POLICEM 6-9 lat8M 38sobota00:01:52.00+00:01:2012:264,8
54MACURA Julia 37WARSZAWAK 6-9 lat9K 14niedziela00:01:57.00+00:01:2513:004,6
54PASTUSZKA Ignacy 572WARSZAWAM 6-9 lat9M 40sobota00:01:57.00+00:01:2513:004,6
56POBUDKIEWICZ Amelia 43OTWOCKK 6-9 lat10K 15sobota00:02:04.00+00:01:3213:464,4
56PODBIELSKI Maks 45WARSZAWAM 6-9 lat10M 41niedziela00:02:04.00+00:01:3213:464,4
58POBUDKIEWICZ Amelia 307OTWOCKK 6-9 lat11K 16sobota00:02:05.00+00:01:3313:534,3
59MUCHA Rozalia 581WARSZAWAK 10-12 lat6K 17niedziela00:02:06.00+00:01:3414:004,3
60PIECHOWSKI Antek 41KIEŁPINM 10-12 lat28M 42sobota00:02:08.00+00:01:3614:134,2
61POBUDKIEWICZ Patryk 306OTWOCKM 6-9 lat11M 43sobota00:02:09.00+00:01:3714:204,2
62DĘBSKA Natalia 14WARSZAWAK 6-9 lat12K 18niedziela00:02:17.00+00:01:4515:133,9
63PIĄTEK Aleksandra 707NOWA WOLAK 6-9 lat13K 19niedziela00:02:21.00+00:01:4915:403,8
64STĘPIEŃ Martyna 48WARSZAWAK 6-9 lat14K 20sobota00:02:23.00+00:01:5115:533,8
65MACIĄG Dominik 36WARSZAWAMen3M 44sobota00:02:34.00+00:02:0217:063,5
66BRZOZOWSKI Kuba 4POLICEM 6-9 lat12M 45sobota00:02:37.00+00:02:0517:263,4
67KUMANOWSKI Szymon 573  2sobota00:02:40.00+00:02:0817:463,4
68SANTOS Maria 46ŁUKÓWK 6-9 lat15K 21sobota00:02:44.00+00:02:1218:133,3
69PIĄTEK Aleksandra 40NOWA WOLAK 6-9 lat16K 22niedziela00:02:56.00+00:02:2419:333,1
70JANUS Zofia 27K 6-9 lat17K 23niedziela00:02:59.00+00:02:2719:533,0
71ZOZULA Aleksander 57WARSZAWAM 6-9 lat13M 46niedziela00:03:03.00+00:02:3120:203,0
72BARAŃCZAK Jacek 1WARSZAWAM 6-9 lat14M 47niedziela00:03:41.00+00:03:0924:332,4
73KARCZMARSKI Marcel 568SKWIERZYNAM 6-9 lat15M 48niedziela00:03:57.00+00:03:2526:202,3
74POBUDKIEWICZ Patryk 44OTWOCKM 6-9 lat16M 49sobota00:04:11.00+00:03:3927:532,2
75LIPIEC Igor 34PIADECZNOM 10-12 lat29M 50niedziela00:04:14.00+00:03:4228:132,1
76JANUS Nina 28K 10-12 lat7K 24niedziela00:04:19.00+00:03:4728:462,1
77GŁOWACKA Malwina 21LEGIONOWOK 10-12 lat8K 25niedziela00:04:33.00+00:04:0130:202,0
78CZARNECKI Filip 11WARSZAWAM 13-15 lat3M 51sobota00:04:45.00+00:04:1331:401,9
79BUSZMAN Adam 6ŁOMIANKIM 6-9 lat17M 52sobota00:04:49.00+00:04:1732:061,9
80WYCZYŃSKI Marek 56WARSZAWAM 6-9 lat18M 53sobota00:05:52.00+00:05:2039:061,5
81WOJECH Adam 55ŁÓDŹM 6-9 lat19M 54sobota00:06:08.00+00:05:3640:531,5
82WOJECH Adam 301M 6-9 lat20M 55sobota   
83 727  3   
TOBIASZ Miłosz 54Menniedziela DNF--
TOBIASZ Miłosz 715Menniedziela DNF--
Znaleziono 85 wynik(ów)