NINJA RUN BY HUNTRUN

Wydarzenie:
Organizator:
Hunt Run - Ekstremalne Eventy
Data:
2019-12-14
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
0,15 km
Zgłoszonych:
275
Wystartowało:
215
Nie ukończyło:
101
Ukończyło:
114
Na trasie:
101
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Women | Men | Niedziela | Sobota

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużynaCzas
netto
0.15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1SOBIERAJSKI Bolesław 554ZĄBKINiedziela1M 1OCRA Poland00:00:51.05 5:4610,4
2SOBIERAJSKI Wojciech 553ZĄBKINiedziela2M 2OCRA Poland00:00:54.85+00:00:036:069,8
3KARCZMARSKI Mateusz 105SKWIERZYNASobota1M 3NINJA OSPRO TEAM00:00:56.50+00:00:056:139,6
4LYKHITSKYI Volodymyr 541WROCŁAWNiedziela3M 4WATAHA00:00:58.45+00:00:076:339,2
5MURAWSKI Paweł 85WARSZAWASobota2M 5NINJA OSPRO TEAM00:00:58.50+00:00:076:339,2
6KOHUT Ivan 13WARSZAWASobota3M 6OCRA Poland00:01:00.50+00:00:096:409,0
7BARANOWSKA Katarzyna 534WŁOCŁAWEKNiedziela4K 1Gorący Potok Team00:01:00.70+00:00:096:468,9
8WIKTOROWICZ Mariusz 112ŁÓDŹSobota4M 7NINJA OSPRO TEAM00:01:04.00+00:00:127:068,4
9JANUSZEWSKI Bartosz 701WARSZAWANiedziela5M 800:01:04.15+00:00:137:068,4
10WIKTOROWICZ Mariusz 211ŁÓDŹSobota5M 9NINJA OSPRO TEAM00:01:04.95+00:00:137:138,3
11GLADCHENKO Yuliya 560WROCŁAWNiedziela6K 2WATAHA00:01:05.50+00:00:147:208,2
12BURS Klaudia 212KOBYŁKASobota6K 3Wilk Trenuje00:01:05.60+00:00:147:138,3
13SOBIERAJSKI Marian 731Niedziela7M 1000:01:06.45+00:00:157:268,1
14PRYKOWSKI Tomasz 702ŁÓDZSobota7M 1100:01:06.75+00:00:157:268,1
15DECIUK Teofil 96ZIELONA GORASobota8M 12NINJA OSPRO TEAM00:01:07.00+00:00:157:268,1
16BRZOZOWSKI Filip 50ZALASEWOSobota9M 13SPARTA RUNNERS00:01:07.50+00:00:167:337,9
17BRZOZOWSKI Filip 207ZALASEWOSobota10M 14SPARTA RUNNERS00:01:08.00+00:00:167:337,9
18RYNKIEWICZ Agnieszka 137GOZOWSobota11K 400:01:08.15+00:00:177:337,9
19KOHUT Ivan 733WARSZAWANiedziela8M 15OCRA Poland00:01:08.90+00:00:177:407,8
20ORICHOWSKI Witalij 542WROCŁAWNiedziela9M 16WATAHA00:01:10.30+00:00:197:467,7
21GADZIŃSKA Dorota 53SIERPCSobota12K 5Extreme Warrior Park00:01:11.45+00:00:207:537,6
22SOBIERAJSKI Marian 555Niedziela10M 1700:01:11.85+00:00:208:007,5
23CHODOWSKI Łukasz 94PRUSZKÓWSobota13M 18NINJA OSPRO TEAM00:01:11.90+00:00:208:007,5
24BORUC Tomasz 536WOŁOMINNiedziela11M 1900:01:12.60+00:00:218:007,5
25ORICHOWSKI Witalij 721WROCŁAWNiedziela12M 20WATAHA00:01:12.65+00:00:218:007,5
26DROŻDŻOWSKI Marcin 79WYGIEŁZÓWSobota14M 21Dziki i inne zwierzęta lasu00:01:14.50+00:00:238:207,2
27RYCHLEWSKI Wojciech 208KOBYŁKASobota15M 2200:01:14.55+00:00:238:207,2
28PRYKOWSKI Tomasz 131ŁÓDZSobota16M 2300:01:15.60+00:00:248:267,1
29JANKOWSKA Zuzanna 55WARSZAWASobota17K 6Hardcorowe Wychylylybymy00:01:15.85+00:00:248:267,1
30WARZECHA Filip 732RUDA ŚLĄSKANiedziela13M 24Kuźnia Damiana00:01:16.30+00:00:258:337,0
31JANUSZEWSKI Bartosz 56WARSZAWASobota18M 2500:01:16.45+00:00:258:337,0
32KOZŁOWSKI Artur 81ŁASKSobota19M 26Dziki i inne zwierzęta lasu00:01:19.00+00:00:278:466,8
33JAROSZ David 538BYSTRZYCA KŁODZKANiedziela14M 27xRunners00:01:21.60+00:00:309:006,7
34LIBRONT Anna 540GOSTYŃNiedziela15K 7Ninja Monkeys00:01:23.05+00:00:329:136,5
35WIERZCHOWIAK Adriana 23WARSZAWASobota20K 8RMF4 RACING TEAM00:01:24.10+00:00:339:206,4
36CHMIEIEWSKI Mariusz 514CZARNA BIAŁOSTOCKANiedziela16M 28Outdoor Training00:01:25.05+00:00:349:266,4
37KOWALCZYK Dawid 585KRASOCINNiedziela17M 2900:01:25.55+00:00:349:266,4
38LECH Mateusz 215OTWOCKSobota21M 30Hardcorowe Wychylylybymy00:01:27.15+00:00:369:406,2
39JAROSZ David 728BYSTRZYCA KŁODZKANiedziela18M 31xRunners00:01:29.80+00:00:3810:006,0
40BŁASZCZYK Łukasz 210Sobota22M 3200:01:30.00+00:00:3810:006,0
41KOWALCZYK Dawid 730KRASOCINNiedziela19M 3300:01:30.45+00:00:3910:006,0
42GRUDZIŃSKI Dawid 222PRUSZKÓWSobota23M 3400:01:30.85+00:00:3910:065,9
43MACIEJAK Anna 133WARSZAWASobota24K 900:01:33.95+00:00:4210:265,7
44GRZECH Mateusz 32NIEPORĘTSobota25M 35Bestie OCR Legionowo00:01:34.80+00:00:4310:335,7
45CHODOWSKI Łukasz 713PRUSZKÓWNiedziela20M 3600:01:37.10+00:00:4610:535,5
46BURDZY Daniel 513LEGIONOWONiedziela21M 37Bestie OCR Legionowo00:01:37.15+00:00:4610:465,6
47GRZECH Mateusz 218NIEPORĘTSobota26M 38Bestie OCR Legionowo00:01:38.35+00:00:4710:535,5
48BONISŁAWSKI Tomasz 27LEGIONOWOSobota27M 39Bestie OCR Legionowo00:01:42.05+00:00:5111:265,2
49SZULWACH Czarek 577GDYNIANiedziela22M 4000:01:42.40+00:00:5111:205,3
50KONARSKI Łukasz 504RUMIANiedziela23M 41KONTENER FORMY00:01:43.55+00:00:5211:335,2
51WAWRYNIUK Paweł 530BIAŁA PODLASKANiedziela24M 4200:01:43.60+00:00:5211:335,2
51BŁASZCZYK Łukasz 128SPAŁASobota28M 4200:01:43.60+00:00:5211:265,2
53PASTUSZKA Paweł 221MROKOCINSobota29M 44WATAHA00:01:44.50+00:00:5311:405,1
54RZEPKA Rafał 67POZNAŃSobota30M 45SPARTA RUNNERS00:01:45.40+00:00:5411:405,1
55CICHA Natalia 206KOPANICASobota31K 10SPARTA RUNNERS00:01:45.70+00:00:5411:465,1
56SZYSZKA Kacper 143Sobota32M 4600:01:46.10+00:00:5511:465,1
57GRUDZIŃSKI Dawid 201PRUSZKÓWSobota33M 4700:01:46.65+00:00:5511:535,0
58POLANOWSKI Jan 705Niedziela25M 4800:01:46.70+00:00:5511:465,1
59WARZECHA Filip 559RUDA ŚLĄSKANiedziela26M 49Kuźnia Damiana00:01:47.35+00:00:5612:005,0
60PŁÓCIENNIK Piotr 87ŁÓDŹSobota34M 50Dziki i inne zwierzęta lasu00:01:49.05+00:00:5812:065,0
61WÓJCIK Wiktor 139TOMASZOW MAZOWIECKISobota35M 51OCRA00:01:50.30+00:00:5912:134,9
62MALEC Bartek 62FALKÓWSobota36M 52Warchlaki Adelajdy00:01:50.65+00:00:5912:134,9
63BURS Klaudia 28KOBYŁKASobota37K 11Wilk Trenuje00:01:51.90+00:01:0012:264,8
64MILBRANT Michał 19Sobota38M 53RMF4 RACING TEAM00:01:54.05+00:01:0312:404,7
65SZYMAŃSKI Cezary 564Niedziela27M 5400:01:54.65+00:01:0312:464,7
66KRASNODĘBSKI Michał 549WARSZAWANiedziela28M 5500:01:58.60+00:01:0713:064,6
67SZYMAŃSKI Artur 528PŁOCKNiedziela29M 56Calisthenics Płock00:01:59.85+00:01:0813:204,5
68KUCZYŃSKI Paweł 129PIASECZNOSobota39M 57BigYellowFoot Adventure Team00:02:00.75+00:01:0913:264,5
69OROZCO Alfonso 138Sobota40M 5800:02:02.35+00:01:1113:334,4
70MANTYCKI Rafał 18LUBLINSobota41M 59Extreme Warrior Park00:02:02.40+00:01:1113:404,4
71SWACZYŃSKI Krzysztof 511WARSZAWANiedziela30M 6000:02:02.75+00:01:1113:404,4
72KOŁODZIEJ Krystian 503MARKINiedziela31M 61Bestie OCR Legionowo00:02:03.50+00:01:1213:464,4
73ŁAPACZ Tomasz 525WARSZAWANiedziela32M 6200:02:05.50+00:01:1413:534,3
74GŁOWACKI Franek 22WARSZAWASobota42M 63Extreme Warrior Park00:02:06.25+00:01:1514:064,3
75LECH Mateusz 17OTWOCKSobota43M 64Hardcorowe Wychylylybymy00:02:08.90+00:01:1714:204,2
76EBERT Damian 7LEGIONOWOSobota44M 65Bestie OCR Legionowo00:02:09.50+00:01:1814:204,2
77SZYMAŃSKI Cezary 718Niedziela33M 6600:02:12.15+00:01:2114:404,1
78WIĘCKOWSKI Jakub 217Sobota45M 67Drużyna Jednorożca00:02:12.25+00:01:2114:404,1
79PASTUSZKA Paweł 508MROKOCINSobota46M 68WATAHA00:02:13.65+00:01:2214:534,0
80TADZIK Tomasz 44JÓZEFÓWSobota47M 69KONIUCHY OCR00:02:15.25+00:01:2415:004,0
81RYNKIEWICZ Mateusz 140GRZOWSobota48M 70Nextreme00:02:16.60+00:01:2515:064,0
82PŁÓCIENNIK Piotr 224ŁÓDŹSobota49M 71Dziki i inne zwierzęta lasu00:02:17.55+00:01:2615:203,9
83EBERT Damian 516LEGIONOWONiedziela34M 72Bestie OCR Legionowo00:02:19.00+00:01:2715:263,9
84CZARNOŁĘCKI Kamil 209SKIERNIEWICESobota50M 7300:02:19.35+00:01:2815:333,9
85LISIECKI Rajmund 729OTRĘBUSYNiedziela35M 7400:02:26.55+00:01:3516:133,7
86BURDZY Daniel 4LEGIONOWOSobota51M 75Bestie OCR Legionowo00:02:29.70+00:01:3816:403,6
87MORGAŚ Mariusz 20WARSZAWASobota52M 76Extreme Warrior00:02:30.10+00:01:3916:403,6
88KOZŁOWSKI Artur 223ŁASKSobota53M 77Dziki i inne zwierzęta lasu00:02:32.10+00:01:4116:533,6
89KOBOJEK Kamil 106WARSZAWASobota54M 7800:02:33.65+00:01:4217:063,5
90BAŃSKI Krzysztof 114WARSZAWASobota55M 7900:02:35.25+00:01:4417:133,5
91WITEK Paweł 531BRWINÓWNiedziela36M 8000:02:35.55+00:01:4417:133,5
92POLANOWSKI Jan 119Sobota56M 8100:02:46.80+00:01:5518:333,2
93ZIELIŃSKI Bartosz 49GNIEZNOSobota57M 82Dirty Sparrows00:02:48.80+00:01:5718:403,2
94DZIWISZEK Tomasz 80PŁOCKSobota58M 83Czarne Owce00:02:49.70+00:01:5818:533,2
95WÓJCIK Grzegorz 48ŚWIDNIKSobota59M 84Crossfit Z1600:02:51.55+00:02:0019:003,2
96WIĘCKOWSKI Jakub 91Sobota60M 85Drużyna Jednorożca00:02:52.55+00:02:0119:063,1
97KURAN Halina 144Sobota61K 1200:02:52.80+00:02:0119:133,1
98GREGORCZYK Szymon 10PIASECZNOSobota62M 86Extreme Warrior Park00:02:54.45+00:02:0319:203,1
99STĘPIEŃ Paweł 69WARSZAWASobota63M 8700:02:54.65+00:02:0319:263,1
100MICHALAK Michał 507WAŁBRZYCHNiedziela37M 88Mad Runners00:02:59.65+00:02:0819:533,0
Przekroczony limit czasu: 00:03:00
101KUMOROWSKI Rafał 107GDYNIASobota64M 8900:03:01.55+00:02:1020:063,0
102KRASZEWSKI Rafal 82WARSZAWASobota65M 9000:03:04.45+00:02:1320:262,9
103JASTRZĘBSKI Sławomir 12LEGIONOWONiedziela38M 91Bestie OCR Legionowo00:03:04.85+00:02:1320:332,9
104LISIECKI Rajmund 109OTRĘBUSYSobota66M 9200:03:05.75+00:02:1420:402,9
105JANUS Leszek 520WARSZAWANiedziela39M 9300:03:16.85+00:02:2521:532,7
106ZASADOWSKI Bartek 113CHRZANÓW MAŁYSobota67M 9400:03:17.90+00:02:2622:002,7
107WAWRYNIUK Paweł 740BIAŁA PODLASKANiedziela40M 9500:03:18.00+00:02:2622:002,7
108OCHNIO Andrzej 38LUKOWSobota68M 96Extreme Warrior Park00:03:29.05+00:02:3823:132,6
109JASEK Kacper 104MARKISobota69M 97Sportowa Patologia00:03:33.90+00:02:4223:462,5
110PIASECKI Dawid 526PŁOCKNiedziela41M 98Calisthenics Płock00:03:41.55+00:02:5024:332,4
111WILK Sylwester 135WARSZAWASobota70M 9900:05:07.45+00:04:1634:131,8
112SUŁOWSKI Adam 145Sobota71M 10000:09:33.65+00:08:4263:460,9
113WOJTASIEWICZ Marek 141Sobota72M 10100:10:02.60+00:09:1166:530,9
114PIETRZYK Konrad 142Sobota73M 10200:14:57.00+00:14:0599:400,6
115ADAMSKI-HEIN Andrzej 1PIOTRKÓW TRYBUNALSKISobota74M 103   
116JANISZEWSKI Grzegorz 11WARSZAWASobota75M 104DZIADY OCR   
117POBUDKIEWICZ Maciej 21OTWOCKSobota76M 105Hardcorowe Wychylylybymy   
118ZIÓŁKOWSKA Anna 24WARSZAWASobota77K 13Hardcorowe Wychylylybymy   
119ZIÓŁKOWSKA Aleksandra 25WARSZAWASobota78K 14Rmf4rt Gladiators   
120LAMENTA Andrzej 16WARSZAWASobota79M 106Trener24h.com.pl   
121KULESZA Monika 15BOROWA GÓRASobota80K 15Bestie OCR Legionowo   
122BIEŃKO-KUCZYŃSKA Agnieszka 3JÓZEFÓW K. LEGIONOWASobota81K 16Bestie OCR Legionowo   
123DANIEL Monika 6LUBLINSobota82K 17   
124GÓRZYŃSKI Janusz 8WARSZAWASobota83M 107Bestie OCR Legionowo   
125KOSEWSKI Michał 29ŁAJSKISobota84M 108Bravehearts Legionowo   
126KARWAT Dawid 35RAWA MAZOWIECKASobota85M 109Extreme Warrior Park   
127IWAŃSKI Jacek 33JÓZEFOSŁAWSobota86M 110Extreme Warrior Park   
128KALINOWSKI Szymon 34OPOCZNOSobota87M 111Extreme Warrior Park   
129DĄBROWSKI Tomasz 30RZESZÓWSobota88M 112Extreme Warrior Park   
130PONTUS Piotr 40WARSZAWASobota89M 113Extreme Warrior Park   
131TUPACZEWSKI Piotr 46WARSZAWASobota90M 114   
132UCHAL Łukasz 47WILCZA GÓRASobota91M 115   
133MACIEJEWSKI Krystian 36LEGIONOWOSobota92M 116Bestie OCR Legionowo   
134RZYMSKI Oskar 68ŻUCHOWOSobota93M 117   
135APTAPSKI Kacper 26RAWA MAZOWIECKASobota94M 118   
136MROZIŃSKI Maciej 37RAWA MAZOWIECKASobota95M 119Extreme Warrior Park   
137CICHA Natalia 51KOPANICASobota96K 18SPARTA RUNNERS   
138KUCZYŃSKI Paweł 58PIASECZNOSobota97M 120BigYellowFoot Adventure Team   
139MACIĄG Krzysztof 59WARSZAWASobota98M 121   
140MĘCZKOWSKI Bartłomiej 63WOŁOMINSobota99M 122   
141PIECHOWSKI Sylwek 64KIEŁPINSobota100M 123   
142ŚWIĄTEK Bartłomiej 72Sobota101M 124   
143PROCHOWNIK Hubert 66PEWEL MAŁASobota102M 125   
144ZIÓŁKOWSKA Aleksandra 213WARSZAWASobota103K 19   
145SZYMKOWIAK Arek 71BYDGOSZCZSobota104M 126SPARTA RUNNERS   
146ZIELIŃSKI Tomasz 75KRAKÓWSobota105M 127Warchlaki Adelajdy   
147MROZIŃSKI Maciej 216RAWA MAZOWIECKASobota106M 128   
148KAWRAT Dawid 214RAWA MAZOWIECKASobota107M 129   
149WOŹNIAK Krzysztof 73WĄBRZEŹNOSobota108M 130United Runners   
150SZYCHUŁDA Joanna 70WĄBRZEŹNOSobota109K 20United Runners   
151KUCHARSKA Katarzyna 57WARSZAWASobota110K 21   
152RÓŻYCKI Michał 88WARSZAWASobota111M 131   
153BRZEZIŃSKI Łukasz 76KOZŁOWOSobota112M 132   
154WUJCIKOWSKI Michał 92Sobota113M 133   
155DROŚ Aleksander 78WARSZAWASobota114M 134   
156ULIKOWSKI Kamil 90WARSZAWASobota115M 135   
157ULIKOWSKI Hubert 89WROCŁAWSobota116M 136   
158CISKA Renata 77PŁOCKSobota117K 22Czarne Owce   
159SKALSKI Maksymilian 130WARSZAWASobota118M 137   
160SZYMKOWIAK Arek 220BYDGOSZCZSobota119M 138SPARTA RUNNERS   
161GRAJKOWSKI Wojciech 100WARSZAWASobota120M 139   
162GILARSKA Marta 99BRWINÓWSobota121K 23Biegowe nygusy   
163JARZYNA Bartłomiej 101BRWINÓWSobota122M 140Biegowe nygusy   
164JARZYNA Aleksander 102BRWINÓWSobota123M 141Biegowe nygusy   
165JASEK Klaudia 103MARKISobota124K 24Sportowa Patologia   
166KURAN Halina 108ŁÓDŹSobota125K 25WATAHA   
167DZIDO Zbigniew 97WARSZAWASobota126M 142   
168MICHALIK Kamil 110WARSZAWASobota127M 143United Runners   
169CISKA Renata 95PŁOCKSobota128K 26Czarne Owce   
170DZIWISZEK Tomasz 98PŁOCKSobota129M 144Czarne Owce   
171MIERZICKI Marcel 111WARSZAWASobota130M 145Power Training   
172CHODOWSKI Łukasz 203PRUSZKÓWSobota131M 146   
173SKALSKI Maksymilian 225WARSZAWASobota132M 147   
174MICHALIK Kamil 219WARSZAWASobota133M 148United Runners   
175ARYSTIOM Piatrykin 134WARSZAWASobota134M 149   
176SOBIECH Piotr 121LUBLINSobota135M 150AlohaDZIKU Team   
177TYTOŃ Jakub 126Sobota136M 151   
178ESTANISLAO Francisco 136Sobota137M 152   
179STYKOWSKI Michał 123WARSZAWASobota138M 153TARCHOŚFIRY   
180CZARNECKI Piotr 116WARSZAWASobota139M 154TARCHOŚFIRY   
181DĄBROWSKI Daniel 117WARSZAWASobota140M 155TARCHOŚFIRY   
182RYBAŁTOWSKI Jakub 120Sobota141M 156TARCHOŚFIRY   
183KURAN Halina 226ŁÓDŹSobota142K 27WATAHA   
184GŁOWACKI Andrzej 501LEGIONOWONiedziela42M 157Młody vs Stary   
185SOBESTO Magdalena 42KIEŁPINNiedziela43K 28   
186PODBIELSKI Krystian 510WARSZAWANiedziela44M 158   
187SZACHNA Leszek 512SEROCKNiedziela45M 159   
188GORECKI Bartek 502WARSZAWANiedziela46M 160   
189MACIOCH Magdalena 506WARSZAWANiedziela47K 29   
190KOSEWSKA Monika 505ŁAJSKINiedziela48K 30   
191ERDMAŃSKA Sylwia 517PŁOCKNiedziela49K 31Calisthenics Płock   
192GRODECKA Patrycja 519PŁOCKNiedziela50K 32Calisthenics Płock   
193GAWLAK Damian 518WARSZAWANiedziela51M 161Spectrum Team   
194CZERWONIEC Andrzej 515ŁÓDŹNiedziela52M 162   
195KASPRZAK Sebastian 522WARSZAWANiedziela53M 163Spectrum Team   
196LASKOWSKI Przemysław 524PŁOCKNiedziela54M 164Calisthenics Płock   
197KRÓL Dariusz 523WOŁOMINNiedziela55M 165   
198SZACHNA Leszek 708SEROCKNiedziela56M 166   
199LEŚNIAK Agnieszka Róża 562Niedziela57K 33Łowcy wrażeń   
200JANISZEWSKA Iza 561Niedziela58K 34Łowcy wrażeń   
201ZWOLIŃSKI Szymon 567Niedziela59M 167Łowcy wrażeń   
202TWAROWSKI Marcin 565Niedziela60M 168Łowcy wrażeń   
203DUDKIEWICZ Monika 537Niedziela61K 35   
204KIEŁPIKOWSKI Wiktor 539BYDGOSZCZNiedziela62M 169   
205SMEKTAŁA Adam 543GOSTYŃNiedziela63M 170Ninja Monkeys   
206DANILUK Grzegosz 582LEGIONOWONiedziela64M 171   
207KIEŁPIKOWSKI Wiktor 722BYDGOSZCZNiedziela65M 172   
208SCHUBERT Tomasz 552WILCZA GÓRANiedziela66M 173   
209GARBACZ Piotr 545Niedziela67M 174WChUW   
210MUSIAŁ Krzysztof 551WARSZAWANiedziela68M 175   
211JANCEWICZ Grzegorz 547WARSZAWANiedziela69M 176   
212JANCEWICZ Maciej 546WARSZAWANiedziela70M 177   
213BORZĘCKI Jarosław 544Niedziela71M 178   
214SADOWSKI Cezary 563WARSZAWANiedziela72M 179   
215DECIUK Teofil 205Niedziela73M 180   
Znaleziono 215 wynik(ów)