NOCNE BIEGANIE CHEŁMIŃSKĄ STARÓWKĄ Z OKAZJI 75-LECIA MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNO

Organizator:
MLKS Nadwiślanin Chełmno, Urząd Miasta Chełmna
Data:
2020-09-25
Miejsce:
Chełmno
Dystans:
6,5 km
Zgłoszonych:
100
Wystartowało:
67
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
67
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | K16-18 | M16-18 | K19-29 | M19-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
6.5km
Czas
brutto
6.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DZIERLIŃSKI Paweł 30M30-391M 100:00:0000:22:41.0000:22:41.00 3:2917,2
2MAĆKOWSKI Karol 5M16-181M 200:00:0000:24:02.0000:24:02.00+00:01:213:4116,2
3KENSIK Rafał 62M30-392M 300:00:0000:24:19.0000:24:19.00+00:01:383:4416,0
4KOLIŃSKI Dawid 46M30-393M 400:00:0000:24:36.0000:24:36.00+00:01:553:4715,9
5RUBAJ Piotr 26M30-394M 500:00:0000:26:25.0000:26:25.00+00:03:444:0314,8
6KORZEC Bartosz 2M30-395M 600:00:0000:27:06.0000:27:06.00+00:04:254:1014,4
7DYJACH Robert 77M30-396M 700:00:0000:27:09.0000:27:09.00+00:04:284:1014,4
8SZULC Jacek 27M50-591M 800:00:0000:27:15.0000:27:15.00+00:04:344:1114,3
9DZIĘCIOŁ Mateusz 88M16-182M 900:00:0000:27:20.0000:27:20.00+00:04:394:1214,3
10ADAMCZYK Maciej 34M30-397M 1000:00:0000:27:38.0000:27:38.00+00:04:574:1514,1
11WINIARSKI Grzegorz 53M40-491M 1100:00:0000:27:40.0000:27:40.00+00:04:594:1514,1
12KUC Bartosz 14M30-398M 1200:00:0000:28:07.0000:28:07.00+00:05:264:1913,9
13WOLSKI Paweł 47M40-492M 1300:00:0000:28:15.0000:28:15.00+00:05:344:2013,8
14JANOWSKI Tomasz 36M30-399M 1400:00:0000:28:20.0000:28:20.00+00:05:394:2113,8
15SZULC Piotr 95M40-493M 1500:00:0000:28:21.0000:28:21.00+00:05:404:2113,8
16GRZENKOWITZ Dariusz 18M50-592M 1600:00:0000:28:31.0000:28:31.00+00:05:504:2313,7
17DYJACH Piotr 33M30-3910M 1700:00:0000:28:32.0000:28:32.00+00:05:514:2313,7
18CHUDECKI Robert 7M40-494M 1800:00:0000:28:34.0000:28:34.00+00:05:534:2313,7
19KRZEŚNIAK Wojciech 11M30-3911M 1900:00:0000:29:12.0000:29:12.00+00:06:314:2913,4
20MRUKLIK Maciej 63M30-3912M 2000:00:0000:29:20.0000:29:20.00+00:06:394:3013,3
21LATAŃSKA Zuzanna 37K19-291K 100:00:0000:29:55.0000:29:55.00+00:07:144:3613,0
22MATUS Dawid 87M19-291M 2100:00:0000:30:28.0000:30:28.00+00:07:474:4112,8
23SZYDŁOWSKI Zenon 89M30-3913M 2200:00:0000:30:44.0000:30:44.00+00:08:034:4312,7
24MISIASZEK Piotr 19M30-3914M 2300:00:0000:31:26.0000:31:26.00+00:08:454:5012,4
25MAJKA Mariusz 90M50-593M 2400:00:0000:31:28.0000:31:28.00+00:08:474:5012,4
26SKALSKI Krzysztof 72M16-183M 2500:00:0000:31:35.0000:31:35.00+00:08:544:5112,3
27JEZIORSKA Magdalena 35K19-292K 200:00:0000:31:47.0000:31:47.00+00:09:064:5312,3
28KUŹMA Anna 52K40-491K 300:00:0000:32:05.0000:32:05.00+00:09:244:5612,2
29SZYMAŃSKI Mariusz 12M40-495M 2600:00:0000:32:36.0000:32:36.00+00:09:555:0012,0
30ŻURAWSKI Szymon 21M30-3915M 2700:00:0000:33:22.0000:33:22.00+00:10:415:0811,7
31KOWALCZYK Magdalena 3K40-492K 400:00:0000:33:25.0000:33:25.00+00:10:445:0811,7
32DZIENNIK Maciej 22M40-496M 2800:00:0000:33:30.0000:33:30.00+00:10:495:0911,6
33RATKOWSKA Małgorzata 61K40-493K 500:00:0000:33:40.0000:33:40.00+00:10:595:1011,6
34WRÓBLEWSKI Rafał 15M40-497M 2900:00:0000:34:07.0000:34:07.00+00:11:265:1411,4
35STYPULSKI Grzegorz 91M50-594M 3000:00:0000:34:39.0000:34:39.00+00:11:585:1911,3
36KUNKEL Jakub 48M30-3916M 3100:00:0000:35:34.0000:35:34.00+00:12:535:2811,0
37DROŻDŻ Anna 45K19-293K 600:00:0000:35:53.0000:35:53.00+00:13:125:3110,9
38CIESIELSKA Agnieszka 23K30-391K 700:00:0000:35:56.0000:35:56.00+00:13:155:3110,9
39GROBELSKI Wojciech 78M19-292M 3200:00:0000:36:16.0000:36:16.00+00:13:355:3410,8
40SZEWCZUK Sławomir 76M40-498M 3300:00:0000:36:51.0000:36:51.00+00:14:105:4010,6
41KLEMAŃSKI Rafał 80M30-3917M 3400:00:0000:36:54.0000:36:54.00+00:14:135:4010,6
42ŁOWICKI Łukasz 79M30-3918M 3500:00:0000:36:57.0000:36:57.00+00:14:165:4110,6
43CHRZANOWSKA Cecylia 57K60+1K 800:00:0000:37:02.0000:37:02.00+00:14:215:4110,5
44CHMARA-BAKER Grażyna 83K40-494K 900:00:0000:37:07.0000:37:07.00+00:14:265:4210,5
45KOPROWICZ Katarzyna 74K40-495K 1000:00:0000:37:14.0000:37:14.00+00:14:335:4310,5
46KOPROWICZ Adam 75M50-595M 3600:00:0000:37:16.0000:37:16.00+00:14:355:4410,5
47NOWAK Ewa 10K40-496K 1100:00:0000:37:19.0000:37:19.00+00:14:385:4410,5
48CHODKIEWICZ Karol 85M16-184M 3700:00:0000:37:44.0000:37:44.00+00:15:035:4810,3
49KRZESIMOWSKA Ania 58K30-392K 1200:00:0000:37:45.0000:37:45.00+00:15:045:4810,3
50GROCHOWSKA Hanna 17K30-393K 1300:00:0000:38:11.0000:38:11.00+00:15:305:5210,2
51WOJCIECHOWSKA Karolina 81K30-394K 1400:00:0000:38:22.0000:38:22.00+00:15:415:5410,2
52KARNOWSKI Sławomir 9M40-499M 3800:00:0000:38:24.0000:38:24.00+00:15:435:5410,2
53MISZEWSKI Michał 92M50-596M 3900:00:0000:38:26.0000:38:26.00+00:15:455:5410,1
54CHMARA Marzenna 43K50-591K 1500:00:0000:38:31.0000:38:31.00+00:15:505:5510,1
55SKWIERCZ Justyna 64K30-395K 1600:00:0000:38:47.0000:38:47.00+00:16:065:5810,1
56GRAJEWSKI Patryk 25M30-3919M 4000:00:0000:38:49.0000:38:49.00+00:16:085:5810,0
57CIESIELSKI Adrian 24M16-185M 4100:00:0000:39:01.0000:39:01.00+00:16:206:0010,0
58CIURLIK Izabela 93K30-396K 1700:00:0000:39:07.0000:39:07.00+00:16:266:0110,0
59CIURLIK Mariusz 94M30-3920M 4200:00:0000:39:08.0000:39:08.00+00:16:276:0110,0
60ROSICKI Mateusz 71M16-186M 4300:00:0000:39:23.0000:39:23.00+00:16:426:039,9
61MAŁEK Renata 82K40-497K 1800:00:0000:39:52.0000:39:52.00+00:17:116:089,8
62CHUDECKA Beata 6K40-498K 1900:00:0000:39:59.0000:39:59.00+00:17:186:099,8
63PIÓRKOWSKA Sylwia 99K40-499K 2000:00:0000:40:06.0000:40:06.00+00:17:256:109,7
64DAJEWSKI Wojciech 70M40-4910M 4400:00:0000:41:17.0000:41:17.00+00:18:366:219,4
65SZEWCZUK Ewa 65K40-4910K 2100:00:0000:41:42.0000:41:42.00+00:19:016:249,4
66PAWLICKA Kamila 66K30-397K 2200:00:0000:41:43.0000:41:43.00+00:19:026:259,3
67DAJEWSKA Kamila 100K40-4911K 2300:00:0000:43:42.0000:43:42.00+00:21:016:438,9
Znaleziono 67 wynik(ów)