NOCNY BIEG SZLAKIEM DZIKA

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data:
2020-08-21
Miejsce:
Police
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
533
Wystartowało:
434
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
434
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1NOWICKI Bartosz 1004BNOW SPORTSSZCZECINM2 30-391M 100:01:0200:21:21.7500:22:24.35 4:1614,0
2HRYNKO Jacek 95315 Brygada Zmechanizowana w GiżyckuORZYSZM1 16-291M 200:34:0200:21:47.9500:55:50.05+00:00:264:2113,8
3PAWLISIAK Paweł 991BBL POLICE/ STG SZCZECINSZCZECINM2 30-392M 300:08:0500:21:48.7500:29:54.70+00:00:274:2113,8
4OLICHOWSKI Mateusz 1124SurviwałTeamNAKIELNO 39M1 16-292M 400:24:4900:22:42.1500:47:31.70+00:01:204:3213,2
5RUDZIŃSKI Jacek 1126KB HERMES GRYFINO / KW PSP SzczecinGRYFINOM4 50-591M 500:04:4800:22:54.5500:27:43.25+00:01:324:3513,1
6DUCHNOWSKI Łukasz 95215 Gizycka Brygada ZmechanizowanaEŁKM2 30-393M 600:34:0400:23:35.4000:57:39.95+00:02:134:4312,7
7ALEKSANDROV Denys 941TrigymSZCZECINM1 16-293M 700:01:5600:23:39.7500:25:36.00+00:02:184:4412,7
8GRZESIK Eugeniusz 852Komenda Miejska PSP KoszalinKOSZALINM4 50-592M 800:05:0100:24:07.4500:29:09.30+00:02:454:4912,4
9GRYGORCEWICZ Jan 925SKB DzikPOLICEM4 50-593M 900:26:4400:24:14.5000:50:58.50+00:02:524:5012,4
10WRÓBLEWSKI Michał 983Life4FitBORZYSZEWOM3 40-491M 1000:01:4400:24:19.8000:26:03.90+00:02:584:5112,3
11CHENON Guillaume 796MAYETM2 30-394M 1100:15:5400:24:38.8000:40:33.15+00:03:174:5512,2
12OLEJARZ Damian 636POL-BUD PolicePOLICEM2 30-395M 1200:22:2700:24:41.0000:47:08.00+00:03:194:5612,2
13HOŁYŃSKI Leszek 679KM PSP SZCZECINPRZECŁAWM2 30-396M 1300:04:1600:24:49.0000:29:05.90+00:03:274:5712,1
14WASILEWSKI Andrzej 826SZCZECINM3 40-492M 1400:10:5000:24:53.5000:35:44.40+00:03:314:5812,0
15STOLARCZUK Grzegorz 954MIĘDZYZDROJEM2 30-397M 1500:12:3100:24:53.8000:37:24.85+00:03:324:5812,1
16ZYGMUNT Tomasz 798OŻW SzczecinSZCZECINM3 40-493M 1600:06:3500:25:04.1500:31:39.30+00:03:425:0012,0
17JASTAK Paweł 665SZCZECINM3 40-494M 1700:01:5000:25:05.6500:26:56.60+00:03:435:0112,0
18NIEWCZAS Jakub 935Dzika SigmaDOBRAM1 16-294M 1800:04:5000:25:16.7500:30:07.45+00:03:555:0311,9
19ARLUKIEWICZ Grzegorz 705POLICEM2 30-398M 1900:29:4500:25:23.1000:55:08.95+00:04:015:0411,8
20MAZUR Emiliusz 955KM PSP KoszalinDARŁOWOM3 40-495M 2000:25:3500:25:29.2000:51:04.20+00:04:075:0511,8
21BURAS Radoslaw 1135Hells heaven szczecinGRYFINIOM2 30-399M 2100:02:4500:25:30.6500:28:16.10+00:04:085:0611,8
22SAWICKI Bartosz 762DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM1 16-295M 2200:09:3900:25:36.0500:35:15.95+00:04:145:0711,7
23KRZYWIEC Grzegorz 874BBL PolicePOLICEM2 30-3910M 2300:03:0600:25:52.4000:28:58.70+00:04:305:1011,6
24ZELEK Darek 965POLICEM3 40-496M 2400:26:5000:25:54.6500:52:45.05+00:04:325:1111,6
25RUŚKIEWICZ Wojciech 943Deloitte Adventure TeamSZCZECINM2 30-3911M 2500:07:0900:25:57.7500:33:07.15+00:04:365:1111,6
26SŁOWIK Jacek 635ŚWIDWINM2 30-3912M 2600:54:3100:25:59.3001:20:30.65+00:04:375:1111,5
27KRZEŚNIOWSKI Marcin 646Rowerowy ZałomSZCZECINM3 40-497M 2700:01:2900:26:11.3000:27:40.95+00:04:495:1411,5
28PILARCZYK Katarzyna 709Klub Sportowy FitnessŚWIĄTKIK2 30-391K 100:09:5100:26:12.4000:36:04.15+00:04:505:1411,4
29ZYCH Krzysztof 988Srammagedon SławoborzeSŁAWOBORZEM2 30-3913M 2800:13:3400:26:17.4500:39:51.60+00:04:555:1511,4
30RYNKIEWICZ Jedrzej 98515 Giżycka Brygady ZmechanizowanaKETRZYNM2 30-3914M 2900:34:0500:26:18.9001:00:24.60+00:04:575:1511,4
31WOSZCZYK Sebastian 621MIĘDZYRZECZM3 40-498M 3000:09:4700:26:28.1000:36:15.25+00:05:065:1711,3
32WIŚNIEWSKI Mariusz 581IHUHU TeamPOZNAŃM2 30-3915M 3100:11:4700:26:39.2000:38:26.20+00:05:175:1911,3
33ELLMANN Filip 868Pijanego Mistrza StylPOZNAŃM2 30-3916M 3200:10:5700:26:45.2000:37:42.35+00:05:235:2111,2
34MARZEC Karolina 961DZIKIE DZIKI GORZÓWDESZCZNOK3 40-491K 200:09:4800:26:46.2000:36:34.60+00:05:245:2111,2
35TOMICZAK Krzysztof 660WARSZAWAM3 40-499M 3300:04:2800:26:46.5500:31:14.65+00:05:245:2111,2
36BABICZ Wojtek 884Bridgestone Stargard RunnersSZCZECINM3 40-4910M 3400:02:3100:26:47.0500:29:18.60+00:05:255:2111,2
37DYDEK Edyta 1159SKB DZIKSZCZECINK1 16-291K 301:28:2200:26:47.2501:55:09.50+00:05:255:2111,2
38BIEŃKOWSKI Tomasz 861BiegolasŚWIESZYNOM2 30-3917M 3500:03:4100:26:51.1500:30:33.05+00:05:295:2211,2
39SZUBCZYŃSKI Marcin 984DLL PartnersPOLICEM2 30-3918M 3600:28:3900:26:52.1500:55:31.85+00:05:305:2211,2
40FĄFEREK Piotr 879SZCZECINM2 30-3919M 3700:04:5800:26:58.9500:31:57.15+00:05:375:2311,1
41OSTOJSKI Ireneusz 966DLL PartnersPOLICEM3 40-4911M 3800:28:3800:27:00.1500:55:38.30+00:05:385:2411,1
42MATUSIAK Rafał 639Wściekłe PsySZCZECINM1 16-296M 3900:02:0800:27:06.2500:29:14.60+00:05:445:2511,1
43SZYSZKO Filip 1131DLL PARTNERSSZCZECINM1 16-297M 4000:30:5900:27:11.9500:58:11.35+00:05:505:2611,0
44WOJDYŁA Michał 909Royal Runners TeamGRYFONOM2 30-3920M 4100:02:4700:27:15.6500:30:02.95+00:05:535:2711,0
45KRUK Bartosz 934BEZRZECZEM2 30-3921M 4200:04:2600:27:20.5500:31:46.70+00:05:585:2811,0
46BLIZNA Rafał 1118TRZCIŃSKO-ZDRÓJM2 30-3922M 4300:02:4300:27:23.3000:30:06.75+00:06:015:2811,0
47PROCIAK Krzysztof 1155SKB DZIKSZCZECINM2 30-3923M 4400:56:1200:27:23.8001:23:36.70+00:06:025:2810,9
48PIĘTKA Grzegorz 655Hell's Heaven SzczecinSZCZECINM3 40-4912M 4500:07:2400:27:25.5000:34:49.85+00:06:035:2910,9
49IWANIEC Dariusz 713Biegolas KoszalinSIERAKOWOM3 40-4913M 4600:11:3000:27:28.8000:38:59.00+00:06:075:2910,9
50APIECIONEK Mateusz 1253UKL ÓSEMKAPOLICEM1 16-298M 4700:03:0400:27:30.6500:30:34.90+00:06:085:3010,9
51MORGIEWICZ Piotr 962RunGryf GryficeGRYFICEM4 50-594M 4800:01:4500:27:32.3000:29:18.15+00:06:105:3010,9
52CIELUCH Paulina 1252Grupa Azoty PolicePOLICEK2 30-392K 400:03:0200:27:32.3500:30:34.45+00:06:105:3010,9
53SOBCZAK Paweł 1086POLICEM2 30-3924M 4900:08:1400:27:36.9000:35:51.20+00:06:155:3110,9
54PARADZIŃSKI Dawid 770NOWOGARDM1 16-299M 5000:16:2000:27:42.5500:44:03.05+00:06:205:3210,8
55KĘDZIOR Jakub 607Decathlon PiłaPIŁAM1 16-2910M 5100:08:1000:27:44.4500:35:54.65+00:06:225:3210,8
56RUBIN Karol 99715 Giżycka Brygada ZmechanizowanaORZYSZM1 16-2911M 5200:34:0800:27:48.8501:01:56.90+00:06:275:3310,8
57PASIEKA Agnieszka 76821. Baza Lotnictwa TaktycznegoŚWIDWINK2 30-393K 500:39:2200:27:55.9501:07:18.90+00:06:345:3510,7
58GRALEWICZ Albert 601MUROWANA GOŚLINAM1 16-2912M 5300:06:3700:27:59.7000:34:36.85+00:06:375:3510,7
59KOMSTA Rafał 668Pan Wąski i Jego MafiaPOLICEM2 30-3925M 5400:03:2600:28:06.1000:31:32.45+00:06:445:3710,7
60GERLICH Kai 732Braunschweig Hash House HarriersMEINEM1 16-2913M 5500:06:4200:28:15.6000:34:57.95+00:06:535:3910,6
61KUŁAKOWSKI Dawid 676Biegolas KoszalinKOSZALINM3 40-4914M 5600:11:2800:28:25.3500:39:53.60+00:07:035:4110,6
62BARTOSIEWICZ Adam 1119GRYFINOM3 40-4915M 5700:37:4700:28:27.4001:06:15.00+00:07:055:4110,5
63KRUSZCZYŃSKA Marzena 1158K2 30-394K 600:24:4300:28:28.6500:53:12.60+00:07:065:4110,5
64DZIADEK Krzysztof 901BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM2 30-3926M 5800:11:2500:28:28.8000:39:54.40+00:07:075:4110,5
65MICERSKI Tomasz 666Biegolas KoszalinKOSZALINM3 40-4916M 5900:11:2300:28:30.1500:39:53.30+00:07:085:4210,5
66GRZYB Albert 645OPATÓWM1 16-2914M 6000:09:1400:28:33.9500:37:48.25+00:07:125:4210,5
67LENCEWICZ Grzegorz 590Husaria Race Team SzczecinSZCZECINM2 30-3927M 6100:11:1900:28:38.1000:39:57.15+00:07:165:4310,5
68MILANOWICZ Maciej 883Bridgestone Stargard RunnersWOŁCZKOWOM2 30-3928M 6200:02:2900:28:38.7500:31:08.20+00:07:175:4310,5
69CZYLKOWSKI Patryk 1001BANIEM2 30-3929M 6300:03:5900:28:48.2500:32:47.75+00:07:265:4510,4
70PASTERNAK Rafał 923Odra GryfinoGRYFINOM2 30-3930M 6400:09:3000:28:49.5500:38:20.05+00:07:275:4610,4
71ARAMOWICZ Sławomir 749SZCZECINM2 30-3931M 6500:13:1300:28:54.7500:42:08.30+00:07:335:4710,4
72DROŹDZIŃSKI Konrad 945RAZ SzczecinSZCZECINM2 30-3932M 6600:39:4300:28:56.6001:08:39.90+00:07:345:4710,4
73LÜCKOFF Marc Steffen 748Braunschweig Hash House HarriersBRAUNSCHWEIGM3 40-4917M 6700:07:3000:29:01.7500:36:32.70+00:07:405:4810,3
74RYŻ Arkadiusz 973DLL PARTNERSPOLICEM2 30-3933M 6800:28:5400:29:04.5000:57:58.55+00:07:425:4810,3
75JĘDRZEJEK Dariusz 791SANOKM2 30-3934M 6900:09:1100:29:04.8500:38:16.65+00:07:435:4910,3
76KRUSZYNA Robert 761DZIEMIONNAM3 40-4918M 7000:12:0100:29:07.0000:41:08.15+00:07:455:4910,3
77PYREK Krzysztof 663JOKERWAŁCZM3 40-4919M 7100:44:0300:29:15.9501:13:19.05+00:07:545:5110,3
78PIEKARSKI Kamil 610SKARBIMIERZYCEM2 30-3935M 7200:38:1000:29:16.7001:07:26.90+00:07:545:5110,3
79TOMCZAK Artur 896Dirty SparrowsBOGDANOWOM2 30-3936M 7300:10:3900:29:17.6500:39:56.80+00:07:555:5110,2
80GRYGORCEWICZ Jan 1254OKL ÓSEMKA POLICEPOLICEM1 16-2915M 7400:26:4600:29:19.7500:56:06.30+00:07:585:5210,2
81KNIOŁA Łukasz 603PIŁA TEAMPIŁAM3 40-4920M 7500:01:3900:29:22.1000:31:01.55+00:08:005:5210,2
82DYDEK Arkadiusz 1160DZIKSZCZECINM1 16-2916M 7601:28:0900:29:26.9001:57:36.10+00:08:055:5310,2
83PODOLAK Mirosław 907GRYFINOM3 40-4921M 7700:05:4200:29:31.6000:35:14.00+00:08:095:5410,2
84WÓJCIK Krzysztof 650Dąbrowski TeamBANIEM2 30-3937M 7800:02:2100:29:32.4000:31:54.05+00:08:105:5410,2
85HABRAT Barbara 816Akademia Wojsk LądowychKROSNOK1 16-292K 700:01:2500:29:39.4000:31:05.25+00:08:175:5610,1
86PASZKO Daniel 872Wieczorne bieganie Szczecin / Kompas Team PolicePOLICEM3 40-4922M 7900:03:5100:29:43.2500:33:35.15+00:08:215:5610,1
87KOŁOMAŃSKI Hubert 1006SZCZECINM2 30-3938M 8000:38:2100:29:45.0501:08:07.00+00:08:235:5710,1
88HAWRYLAK Marcin 766Bieg KorczakaSZCZECINM4 50-595M 8100:02:3800:29:48.0500:32:26.80+00:08:265:5710,1
89LEWANDOWSKI Piotr 1154SKB DZIKPOLICEM3 40-4923M 8200:12:5900:29:49.2500:42:48.45+00:08:275:5710,1
90MOTYL Wojciech 1087KOSZALINM2 30-3939M 8300:24:4100:29:50.3000:54:31.45+00:08:285:5810,1
91PAŃCZYK Tomasz 979SZCZECINM2 30-3940M 8400:15:2300:29:53.1000:45:16.65+00:08:315:5810,0
92TKACZUK Bartosz 741GNIEWKOWOM1 16-2917M 8500:12:0300:29:54.0500:41:57.05+00:08:325:5810,0
93RAKOCZY Bartosz 995DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM2 30-3941M 8600:09:4400:29:55.5000:39:40.40+00:08:335:5910,0
94STRZEMIŃSKI Bartlomiej 846SZCZECINM1 16-2918M 8700:08:5500:30:07.1000:39:02.15+00:08:456:0110,0
95ROMANOWICZ Monika 623Dzikie ŻółwieKOSZALINK2 30-395K 800:11:4400:30:10.8500:41:55.40+00:08:496:029,9
96DUDKA Robert 902SZCZECINM2 30-3942M 8800:18:0600:30:11.0500:48:18.00+00:08:496:029,9
97KOCZKODAJ Kamil 805OŻW SzczecinSZCZECICNM2 30-3943M 8900:15:0000:30:12.7000:45:13.25+00:08:506:029,9
98SIEDLER Martin 827KOLOBRZEGM2 30-3944M 9002:12:0500:30:13.1502:42:18.25+00:08:516:029,9
99KAMIŃSKA Adrianna 976BBL POLICEPOLICEK2 30-396K 900:37:5400:30:13.3501:08:08.25+00:08:516:029,9
100POGORZELSKA Aleksandra 602Decathlon PiłaCHODZIEŻK1 16-293K 1000:07:5800:30:17.4000:38:16.20+00:08:556:039,9
101WITORZĘĆ Dariusz 710ŁĘGIM3 40-4924M 9100:04:2200:30:17.6000:34:39.60+00:08:556:039,9
102SOWA Krzysztof 969SZCZECINM2 30-3945M 9200:04:1400:30:22.4000:34:36.60+00:09:006:049,9
103NAREJKO Paweł 821WARZYMICEM1 16-2919M 9300:04:1900:30:24.8500:34:44.05+00:09:036:059,9
104OGRODZIŃSKI Przemysław 641SZCZECINM2 30-3946M 9400:02:0600:30:25.3000:32:31.65+00:09:036:059,9
105NIKLAS Małgorzata 711KSFMYŚLIBÓRZK2 30-397K 1100:09:5500:30:36.5500:40:31.95+00:09:146:079,8
106ŁAWNICZAK Sebastian 845POLICEM3 40-4925M 9500:02:2400:30:36.8500:33:01.20+00:09:156:079,8
107WOŁK Marcin 712KSFMYŚLIBÓRZM2 30-3947M 9600:09:5300:30:38.2500:40:31.95+00:09:166:079,8
108BOCHENEK Michał 853Afro-Fit Wataha CrossFitPOZNAŃM2 30-3948M 9700:10:5300:30:43.8500:41:37.25+00:09:226:089,8
109CZAPLA Tomasz 977POLICEM3 40-4926M 9800:32:5500:30:50.0001:03:45.40+00:09:286:109,7
110NEJMAN Marcin 933Hawajskie rekinySULEJÓWM1 16-2920M 9900:03:1600:30:51.7500:34:08.00+00:09:306:109,7
111KONDELA Paweł 612OŻW SzczecinCHOSZCZNOM3 40-4927M 10000:15:0300:30:52.7000:45:55.70+00:09:306:109,7
112SCHULZE Stefan 745Braunschweig Hash House HarriersBRAUNSCHWEIGM4 50-596M 10100:06:2200:30:56.7500:37:19.65+00:09:356:119,7
113DOBRYCKI Piotr 1133Bridgestone Stargard RunnersSZCZECINM3 40-4928M 10200:05:3700:30:57.5500:36:34.55+00:09:356:119,7
114MASYS Agnieszka 617Grupa MalborkMALBORKK3 40-492K 1200:09:4200:30:57.8000:40:40.35+00:09:366:119,7
115GRALEWICZ Robert 600MUROWANA GOŚLINAM3 40-4929M 10300:06:3900:30:58.1500:37:37.25+00:09:366:119,7
115WALCZAK Tadeusz 1057POLICEM4 50-597M 10300:11:0400:30:58.1500:42:02.15+00:09:366:119,7
117SKRZYPIEC Andrzej 701Biegacze ŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEM5 60+1M 10500:13:1700:30:58.2500:44:15.45+00:09:366:119,7
118WOŁYŃSKI Dominik 1054POLICEM2 30-3949M 10600:23:3000:30:58.7500:54:29.65+00:09:376:119,7
119BOCK Agnieszka 728Braunschweig Hash House HarriersMEINEK2 30-398K 1300:06:3200:30:59.2000:37:31.55+00:09:376:119,7
120WASIELEWSKI Jakub 978POLICEM2 30-3950M 10700:32:5100:31:00.1501:03:51.45+00:09:386:129,7
121KRZYWIEC Marcin 1020POLICEM2 30-3951M 10800:01:5300:31:00.3500:32:54.30+00:09:386:129,7
122GÓSKI Tomasz 886Team Spirit Nowa SólMODRZYCAM3 40-4930M 10900:08:5100:31:00.6000:39:52.20+00:09:386:129,7
123DYWELSKI Marcin 1078Bridgestone Stargard RunnersSTARGARDM3 40-4931M 11000:04:3000:31:01.7000:35:32.25+00:09:396:129,7
124BURDZIK Wojciech 975KRAKÓWM1 16-2921M 11100:08:0300:31:02.0000:39:05.50+00:09:406:129,7
125KRAWIEC Mateusz 1145OLECKOM1 16-2922M 11200:02:5500:31:03.7000:33:59.60+00:09:416:129,7
126URBANOWICZ Piotr 1143WIELICZKAM1 16-2923M 11300:02:5300:31:05.2500:33:58.85+00:09:436:139,7
127PEDZIWIATR Marek 717GREENFORDM3 40-4932M 11400:09:1900:31:11.3000:40:30.60+00:09:496:149,6
128POŁOCZAŃSKI Piotr 811Szwagry biegająKOSZALINM2 30-3952M 11500:02:0400:31:12.8000:33:16.90+00:09:516:149,6
129WILK Anna 1121.K1 16-294K 1400:13:0800:31:13.5000:44:21.65+00:09:516:149,6
130CZYŻEWSKI Mateusz 857wkurw_teamSZCZECINM2 30-3953M 11600:05:5100:31:16.5000:37:07.80+00:09:546:159,6
131KRACZOWSKI Mirosław 1052SZCZECINM3 40-4933M 11700:03:1800:31:17.5000:34:36.10+00:09:556:159,6
132NĘDZUSIAK Dariusz 690DBN SUKURSALEKSANDRÓW KUJAWSKIM4 50-598M 11800:15:2500:31:22.9000:46:48.00+00:10:016:169,6
133CZYŻEWSKA Mirosława 856wkurw_teamSZCZECINK2 30-399K 1500:05:4800:31:23.0000:37:11.15+00:10:016:169,6
134KRZESIŃSKI Damian 815ZIELONA GÓRAM2 30-3954M 11900:05:1700:31:27.4500:36:45.10+00:10:056:179,5
135PATZKE Ingo 738Braunschweig Has House HarriersBRAUNSCHWEIGM4 50-599M 12000:07:2800:31:27.9500:38:56.15+00:10:066:179,5
136GĄGOL Marek 996ZamenaPOLICEM2 30-3955M 12100:58:5700:31:32.2001:30:29.20+00:10:106:189,5
137FUDRO Edward 721POLICEM5 60+2M 12201:06:3800:31:37.3001:38:15.45+00:10:156:199,5
138PORAZIŃSKI Przemysław 806CHOJNAM1 16-2924M 12300:02:4100:31:41.8500:34:22.95+00:10:206:209,5
139ROJEWSKI Mateusz 855SZCZECINM2 30-3956M 12400:15:2100:31:42.2000:47:03.30+00:10:206:209,5
140BILIŃSKI Zbigniew 91112BZSTARGARD SZCZECIŃSKIM4 50-5910M 12500:02:4900:31:44.6000:34:34.05+00:10:226:219,4
141GONTEK Łukasz 875ŁOSOŚ TEAMSŁUPSKM2 30-3957M 12600:11:3200:31:44.9000:43:17.70+00:10:236:219,4
142ROSZAK Zbigniew 647Wataha łączy nas bieganieGNIEWKOWOM2 30-3958M 12700:12:0500:31:45.3500:43:50.85+00:10:236:219,4
143MEUSIAK Rafał 720SZCZECINM2 30-3959M 12801:05:4000:31:48.3501:37:29.20+00:10:266:219,4
144SYCHEL Magdalena 719POLICEK3 40-493K 1600:03:3900:31:53.6500:35:33.40+00:10:316:229,4
145KRUSZYNA Renata 760DZIEMIONNAK2 30-3910K 1700:11:5400:31:57.4000:43:51.60+00:10:356:239,4
146NIEWCZAS Tomasz 937Dzika SigmaDOBRAM3 40-4934M 12900:04:5200:32:00.2000:36:52.85+00:10:386:249,4
147WÓJCIK Tomasz 758KLINISKA WIELKIEM2 30-3960M 13001:06:4700:32:00.8501:38:48.00+00:10:396:249,4
148MÜLLER Kathrin 757Braunschweig Hash House HarriersBRAUNSCHWEIGK4 50-591K 1800:06:4800:32:05.0000:38:53.70+00:10:436:259,4
149KUCHARCZYK Robert 764RanGryfLUBINM4 50-5911M 13100:46:2400:32:05.6501:18:30.50+00:10:436:259,3
150TOMASZEWSKI Łukasz 1038POLICEM2 30-3961M 13200:07:3600:32:09.5500:39:45.55+00:10:476:259,3
151KRZEMIEŃ Patrycja 627POLICEK2 30-3911K 1900:29:4900:32:14.5001:02:03.65+00:10:526:269,3
152KAMIONKA Andrzej 724Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM2 30-3962M 13300:03:2800:32:16.9000:35:45.20+00:10:556:279,3
153ŚWIĄTEK Bronisław 624Tup tup razemKALISZM5 60+3M 13401:37:3900:32:19.2002:09:59.05+00:10:576:289,3
154ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 792JANIKOWOM4 50-5912M 13500:11:5700:32:23.7500:44:20.90+00:11:026:289,3
155RADCZUK Mariusz 1075Kompas TeamPOLICEM3 40-4935M 13600:03:2300:32:24.3500:35:47.95+00:11:026:289,3
156SZULC Marcin 817SZCZECINM2 30-3963M 13700:03:5700:32:26.4000:36:23.60+00:11:046:299,2
157RADCZUK Karolina 1056Kompas TeamPOLICEK2 30-3912K 2000:03:2100:32:26.8500:35:47.85+00:11:056:299,2
158GERLICH Michael 759Braunschweig Hash HouseUELZENM4 50-5913M 13800:06:2500:32:28.3000:38:54.25+00:11:066:299,2
159PŁUCIENNIK Andrzej 847STARGARDM1 16-2925M 13900:09:0300:32:31.5500:41:35.35+00:11:096:309,2
160POSZUMSKA Gabriela 903SZCZECINK1 16-295K 2100:17:1700:32:33.2500:49:50.85+00:11:116:309,2
161LÜLLMANN Jörg 739Braunschweig Hash House HarriersCREMLINGENM4 50-5914M 14000:06:2000:32:36.6500:38:57.15+00:11:146:319,2
162KAPŁANIAK Adrian 986BBL POLICESZCZECINM2 30-3964M 14100:09:3400:32:41.4500:42:16.35+00:11:196:329,2
163KUSTRA Paulina 843BBL PolicePOLICEK2 30-3913K 2200:09:3300:32:44.3000:42:17.50+00:11:226:329,2
164BOCK Udo 729Braunschweig Hash House HarriersMEINEM3 40-4936M 14200:06:1800:32:44.5000:39:02.65+00:11:226:329,2
165KIWILSZA Wojciech 583IHUHU TeamPOZNAŃM2 30-3965M 14300:11:0100:32:46.8500:43:48.60+00:11:256:339,2
166SOBAŃSKA Karolina 916SKB DZIKSZCZECINK2 30-3914K 2300:01:2300:32:48.6000:34:12.15+00:11:266:339,1
167DOMAGALSKI Sławomir 919Skb DzikSZCZECINM3 40-4937M 14400:03:1400:32:49.6000:36:03.60+00:11:276:339,1
168TUZ Bartosz 882Team Spirit Nowa SólMODRZYCAM2 30-3966M 14500:09:0600:32:51.6500:41:57.85+00:11:296:349,1
169WANTUCH Marzena 917Dziki weekendSZCZECINK2 30-3915K 2400:01:2100:32:51.7000:34:12.70+00:11:296:349,1
170BUBEŁA Tomasz 1073BANINOM3 40-4938M 14600:38:3400:32:54.0001:11:28.75+00:11:326:349,1
171MICHALIK Tadeusz 918SBKdzikKOZIEGŁOWYM1 16-2926M 14700:01:0800:33:02.2000:34:10.75+00:11:406:369,1
172ROSIŃSKA Kamila 948Bridgestone Stargard RunnersSTARGARDK2 30-3916K 2500:02:1700:33:07.2000:35:24.40+00:11:456:379,1
173SZYDŁOWSKA Alina 1077SZCZECINK2 30-3917K 2600:05:1200:33:10.1500:38:23.00+00:11:486:389,0
174ZIELIŃSKA-MACIĄG Agnieszka 1076SZCZECINK3 40-494K 2700:05:1000:33:11.4500:38:21.55+00:11:496:389,0
175MICHALIK Monika 1255JASIENIECK3 40-495K 2800:00:5900:33:12.7000:34:12.15+00:11:506:389,0
176SZKUTNIK Arkadiusz 974MONSTARGARDM4 50-5915M 14800:03:0800:33:12.8000:36:21.70+00:11:516:389,0
177GANCKE Grzegorz 1005POLICEM3 40-4939M 14900:50:2500:33:14.6501:23:39.70+00:11:526:389,0
178PAWŁOWSKI Karol 938Dzika SigmaDOBRAM3 40-4940M 15000:04:4000:33:15.8500:37:56.05+00:11:546:399,0
179LIASHENKO Liliia 752TrigymSZCZECINK1 16-296K 2900:05:0500:33:19.8500:38:25.40+00:11:586:409,0
180BIENIAS Emilia 947Ragnarok SzczecinSZCZECINK1 16-297K 3000:50:1800:33:20.0501:23:38.65+00:11:586:409,0
181MURYN Dawid 951SZCZECINM1 16-2927M 15100:50:2100:33:20.8501:23:42.15+00:11:596:409,0
182HNAT Rafał 616Decathlon PiłaWAŁCZM3 40-4941M 15200:08:1200:33:25.6000:41:37.70+00:12:036:419,0
183SYLDATK Patryk 1002GDYNIAM1 16-2928M 15300:07:4100:33:37.9500:41:19.40+00:12:166:438,9
184RAKOWSKI Piotr 860POLICEM4 50-5916M 15400:13:1100:33:39.3500:46:50.75+00:12:176:438,9
185WIECZOREK Jakub 651STARGARDM1 16-2929M 15500:06:0400:33:39.6500:39:44.05+00:12:176:448,9
186BRZESKA Ewa 998Hell's Heaven SzczecinSTRZELCE KRAJEŃSKIEK1 16-298K 3100:07:2100:33:45.7500:41:07.55+00:12:246:458,9
187LEWANDOWSKA Anna 747GRZEPNICAK3 40-496K 3200:07:1900:33:48.5500:41:08.00+00:12:266:458,9
188ODRZYWOLSKI Michał 714OŻW SzczecinSZCZECINM2 30-3967M 15600:25:5400:33:49.2000:59:43.90+00:12:276:458,9
189TROJANOWSKA-BARAN Aleksandra 715SZCZECINK1 16-299K 3300:25:5200:33:51.2500:59:43.95+00:12:296:468,9
190ŁEBKOWSKI Karol 689GRYFINOM3 40-4942M 15700:10:4800:33:51.5500:44:40.05+00:12:296:468,9
191ZEMANKIEWICZ Łukasz 825Kanał 6 amSZCZECINM2 30-3968M 15800:13:2900:33:52.3500:47:22.10+00:12:306:468,9
192KOTWICKA Ela 930SZCZECINK2 30-3918K 3400:11:1400:33:52.6000:45:06.90+00:12:306:468,9
193PAWLUŚ Tomasz 589Ssps Chemik PoliceTANOWOM3 40-4943M 15900:02:2600:33:53.1500:36:20.05+00:12:316:468,8
194ORYL Mariusz 722OŻW SzczecinSZCZECINM2 30-3969M 16000:25:4900:33:54.0000:59:43.65+00:12:326:468,8
195KOMSTA Beata 669Pan Wąski i Jego MafiaPOLICEK3 40-497K 3500:02:3600:33:55.1500:36:31.55+00:12:336:478,8
196MĄDRAWSKI Tomasz 680SZCZECINM3 40-4944M 16100:19:2000:33:59.9500:53:20.10+00:12:386:488,8
197ZAKRZEWSKA Sylwia 700FSD RUN DREZDENKOSZCZECINK2 30-3919K 3600:04:0500:34:00.0000:38:05.90+00:12:386:488,8
198NIEWADZIK Ula 932SZCZECINK3 40-498K 3700:11:1600:34:01.8500:45:18.45+00:12:406:488,8
199KWILIŃSKI Emil 993SZCZECINM3 40-4945M 16200:03:1100:34:04.0000:37:15.65+00:12:426:488,8
200KRÜGER Swen 736Braunschweig Hash House HarriersWENDEBURGM1 16-2930M 16300:06:2800:34:07.3000:40:36.10+00:12:456:498,8
201KNIOŁA Agnieszka 606PIŁA TEAMPIŁAK2 30-3920K 3800:01:3700:34:07.6000:35:44.90+00:12:456:498,8
202LISOWSKI Krzysztof 895TKKF ChociwelSTARGARDM2 30-3970M 16400:12:3800:34:15.0000:46:53.50+00:12:536:518,8
203BEDNAREK Natalia 963Decathlon PiłaCZARNKÓWK1 16-2910K 3900:08:0100:34:17.0000:42:18.05+00:12:556:518,8
204TRUKAWKA Andrzej 750Dziki zakwasSZCZECINM2 30-3971M 16501:01:3500:34:17.2001:35:52.20+00:12:556:518,8
205TUMANOWICZ Tomasz 834GRYFICEM3 40-4946M 16600:12:1600:34:18.3500:46:34.55+00:12:566:518,7
206ZDUNEK Piotr 1000SZCZECINM2 30-3972M 16701:01:3800:34:18.7001:35:57.20+00:12:566:518,7
207KRUPIEŃCZYK Joanna 587SZCZECINK2 30-3921K 4000:43:4500:34:20.3001:18:06.10+00:12:586:528,7
208PODOLAK Julia 908GRYFINOK1 16-2911K 4100:05:4000:34:26.4500:40:06.95+00:13:046:538,7
209SZMYT Marcin 810Szwagry biegająKOSZALINM2 30-3973M 16800:02:1900:34:27.8000:36:47.60+00:13:066:538,7
210LEWANDOWSKA Malgorzata 727TG'SOKÓŁ GNIEWKOWOLIPIEK4 50-592K 4200:11:5000:34:28.5000:46:18.95+00:13:066:538,7
211KACPRZAK Beata 1091SZCZECINK2 30-3922K 4300:08:4800:34:29.7000:43:18.45+00:13:076:548,7
212KRZESIŃSKA Katarzyna 814BOHAR palety runnersZIELONA GÓRAK2 30-3923K 4400:05:1500:34:31.7000:39:46.70+00:13:096:548,7
213PIETNICKA Marta 1043SZCZECINK2 30-3924K 4500:07:1700:34:35.9500:41:52.95+00:13:146:558,7
214KRUPIEŃCZYK Michał 667SZCZECINM2 30-3974M 16900:43:3800:34:36.1501:18:15.05+00:13:146:558,7
215BOBROWSKI Emanuel 1146POLICEM1 16-2931M 17000:19:0700:34:37.6500:53:45.05+00:13:156:558,7
216SUCHODOLSKA Aleksandra 638Dzikie ŻółwieROSNOWOK2 30-3925K 4600:11:4100:34:38.6000:46:20.50+00:13:166:558,7
217ŚWIETLIK Alicja 716SZCZECINK4 50-593K 4700:09:5000:34:39.7500:44:29.80+00:13:186:558,7
218DORAWA-ZIOMEK Anna 622Dzikie ŻółwieKOSZALINK2 30-3926K 4800:11:3900:34:39.8500:46:19.25+00:13:186:568,7
219ZAKOŚCIELNA Katarzyna 626Dzikie ŻółwieKOSZALINK2 30-3927K 4900:11:3600:34:45.3000:46:21.90+00:13:236:578,6
220ŁEMPKOWSKI Janusz 982DLL PartnersPOLICEM3 40-4947M 17100:28:3100:34:47.3001:03:18.70+00:13:256:578,6
221ŚWIERCZ Dariusz 605KPPSP WałczWAŁCZM4 50-5917M 17200:08:0800:34:50.3000:42:58.40+00:13:286:588,6
222GADOWSKI Wojciech 753Nie prowokuj Lochy MierzynMIERZYNM2 30-3975M 17300:07:4800:34:52.5000:42:40.70+00:13:306:588,6
223ŻYLUK-GADOWSKA Paulina 754Nie prowokuj Lochy MierzynMIERZYNK2 30-3928K 5000:07:4400:34:55.7500:42:40.35+00:13:346:598,6
224ŻARCZYŃSKI Błażej 1102Biegam U KolesiPOLICEM2 30-3976M 17400:07:0600:34:55.8000:42:02.75+00:13:346:598,6
225TOMCZAK Joanna 897Dirty SparrowsBOGDANOWOK2 30-3929K 5100:10:3700:34:56.2000:45:33.70+00:13:346:598,6
226SERKOWSKA Paulina 1101POLICEK1 16-2912K 5200:07:0300:34:59.1500:42:02.75+00:13:376:598,6
227ZARZECZAŃSKA-JANASIK Blanka 613PECNAK2 30-3930K 5300:01:1800:35:05.9500:36:24.30+00:13:447:018,5
228MISIASZEK Miroslaw 1036MALKOCINM4 50-5918M 17500:06:0800:35:16.2500:41:24.95+00:13:547:038,5
229NOWAK Marta 1064DOBRAK2 30-3931K 5400:07:3300:35:20.4000:42:53.80+00:13:587:048,5
230HINDZIUK Artsiom 936Dzika SigmaDOBRAM2 30-3977M 17600:04:4600:35:23.1000:40:09.35+00:14:017:048,5
231SALAUYOU Raman 939Dzika SigmaDOBRAM1 16-2932M 17700:04:4300:35:24.7000:40:08.40+00:14:027:058,5
232CHUDZIŃSKI Bartosz 718OŻW w SzczecinieSZCZECINM3 40-4948M 17800:14:5400:35:29.4000:50:24.35+00:14:077:068,5
233BIEGANSKI Tomasz 876SZCZECINM2 30-3978M 17900:03:0000:35:35.3000:38:35.30+00:14:137:078,4
234CARŁO Marcin 801Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM3 40-4949M 18000:03:4900:35:39.7500:39:29.15+00:14:187:088,4
235BOBROWSKI Daniel 1144KOWALE OLECKIEM1 16-2933M 18100:02:5100:35:41.8000:38:33.50+00:14:207:088,4
236SAKOWSKA-CARŁO Magda 802Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK2 30-3932K 5500:03:4600:35:42.0000:39:28.95+00:14:207:088,4
237REBELKA Małgorzata 869POZNAŃK1 16-2913K 5600:10:5500:35:42.8500:46:38.05+00:14:217:088,4
238ORLON Barbara 699FSD RUN DrezdenkoSZCZECINK4 50-594K 5700:04:0200:35:45.5000:39:48.05+00:14:237:098,4
239ARCZYŃSKI Jakub 808KOSZALINM2 30-3979M 18200:16:1300:35:45.7000:51:59.50+00:14:237:098,4
240STOCK Heiko 743Braunschweig Hash House HarriersWOLFSBURGM3 40-4950M 18300:06:4600:35:52.3000:42:38.50+00:14:307:108,4
241PADUCH Piotr 905SCZECINM2 30-3980M 18400:07:5600:35:57.7500:43:53.90+00:14:367:118,3
242GRODZIŃSKI Arkadiusz 640Stargardzki Klub Morsów MiedwianieSTARGARDM3 40-4951M 18500:03:5400:36:01.0500:39:55.70+00:14:397:128,3
243WIECZOREK Magdalena 656STARGARDK3 40-499K 5800:06:0200:36:01.8500:42:04.25+00:14:407:128,3
244KAROL Sławlomir 793LOSZKI I WARCHLAKIPOLICEM4 50-5919M 18600:09:2400:36:02.2000:45:26.50+00:14:407:128,3
245MURAWSKI Rafał 921ŁOSOŚ TEAMSŁUPSKM3 40-4952M 18700:11:3400:36:07.6500:47:42.40+00:14:457:138,3
246LOBA Zuzanna 873DZIKSWARZĘDZK1 16-2914K 5900:19:0900:36:07.9000:55:17.65+00:14:467:138,3
247TRZECIAK Piotr 807SIANÓWM2 30-3981M 18800:16:1600:36:10.3500:52:26.80+00:14:487:148,3
248PUPEK Małgorzata 687Wilki z CiechocinkaSZCZECINK2 30-3933K 6000:10:4300:36:15.6000:46:58.90+00:14:537:158,3
249SZYSZKO Artur 1140DLL PARTNERSSZCZECINM3 40-4953M 18900:30:4700:36:19.1001:07:06.95+00:14:577:158,3
250PETRUSIEWICZ Paweł 797GOLENIÓWM1 16-2934M 19000:04:5500:36:19.9000:41:15.05+00:14:587:168,3
251ULASS Patrycja 786MIERZYNK1 16-2915K 6100:51:2000:36:22.7501:27:43.20+00:15:017:168,2
252LEŚNIEWSKI Wojciech 1136DLL PARTNERSSZCZECINM3 40-4954M 19100:30:4300:36:23.9501:07:07.35+00:15:027:168,2
253KOWALKOWSKA Beata 913WELTYNK2 30-3934K 6200:44:0700:36:25.9001:20:33.70+00:15:047:178,2
254DĄBROWSKA Paulina 744CHEŁMNOK1 16-2916K 6300:38:1700:36:28.1001:14:45.25+00:15:067:178,2
255MURAWSKA Wioletta 1061SKB DzikPOLICEK4 50-595K 6400:01:4800:36:29.1000:38:17.30+00:15:077:178,2
256KRAWCZYK Paweł 649Oponki teamSZCZECINM1 16-2935M 19200:05:0400:36:30.9500:41:35.05+00:15:097:188,2
257GERLICH Klaus 734Braunschweig Hash House HarriersBRAUNSCHWEIGM4 50-5920M 19300:06:0500:36:32.7000:42:38.20+00:15:107:188,2
258MARSCHAŁKOWSKA Dorota 1081KM PSP KoszalinKOSZALINK4 50-596K 6500:05:0800:36:34.2500:41:42.25+00:15:127:188,2
259LEONOWICZ Martyna 1050Oponki TeamSZCZECINK1 16-2917K 6600:05:0000:36:35.3000:41:35.65+00:15:137:198,2
260SCHMIDT Thomas 756Braunschweig Hash House HarriersBRAUNSCHWEIGM2 30-3982M 19400:06:5100:36:37.6500:43:29.10+00:15:157:198,2
261PATZKE Petra 737Braunschweig Hash House HarriersBRAUNSCHWEIGK4 50-597K 6700:07:2600:36:37.8000:44:04.40+00:15:167:198,2
262SZAKOLA Pawel 862MIERZYNM2 30-3983M 19500:38:4500:36:40.8501:15:26.55+00:15:197:208,2
263GEILICH Katja 733Braunschweig Hash House HarriersBRAUNSCHWEIGK2 30-3935K 6800:06:4400:36:42.2000:43:26.50+00:15:207:208,2
264SITEK Alfred 789SZCZECINM3 40-4955M 19600:50:5900:36:43.4001:27:43.25+00:15:217:208,2
265PIOTROWSKA Małgorzata 848GORZÓW WIELKOPOLSKIK1 16-2918K 6900:08:5800:36:49.8500:45:48.50+00:15:287:228,1
266SYCH Zbigniew 839KB Kamień PomorskiKAMIEŃ POMORSKIM3 40-4956M 19700:14:4200:36:53.8500:51:36.35+00:15:327:228,1
267POST Marcin 864KURÓWM2 30-3984M 19800:38:3900:36:54.3501:15:34.05+00:15:327:238,1
268SYCH Małgorzata 838KB Kamień PomorskiKAMIEŃ POMORSKIK3 40-4910K 7000:14:4000:36:56.0000:51:36.15+00:15:347:238,1
268SUSZA Małgorzata 643SZCZECINK3 40-4910K 7000:12:4200:36:56.0000:49:38.35+00:15:347:238,1
270ZYGIEL- SZAKOŁA Aneta 863MIERZYNK2 30-3936K 7200:38:3700:36:56.0501:15:33.50+00:15:347:238,1
271WOJTKOWIAK Rafał 999SZCZECINM3 40-4957M 19900:36:3500:36:58.3001:13:33.30+00:15:367:238,1
272ŁEMPKOWSKA Beata 980DLL PartnersPOLICEK3 40-4912K 7300:28:2800:37:00.6501:05:29.05+00:15:387:248,1
273JEZIOREK Agnieszka 774BANIEK3 40-4913K 7400:16:0600:37:05.6000:53:11.85+00:15:437:258,1
274WIŚNIEWSKA Marta 585IHUHU TeamPŁOCKK1 16-2919K 7500:11:1100:37:09.8000:48:21.35+00:15:487:268,1
275PRABUCKA Weronika 1129UKL Osemka PolicePOLICEK1 16-2920K 7600:25:4500:37:11.4001:02:56.55+00:15:497:268,1
276MLECZEK Roman 775BANIEM3 40-4958M 20000:16:0300:37:13.7000:53:17.35+00:15:517:268,1
277BLAHAK David 958Vo2 Max TeamSZCZECINM1 16-2936M 20101:17:0600:37:13.8501:54:19.95+00:15:527:268,1
278POŹNIAK Aleksandra 769Dzikie Dzieci GorzówGORZÓW WLKP.K2 30-3937K 7700:09:3800:37:15.0000:46:53.00+00:15:537:278,1
279KIERUJ Jakub 837IHUHU TeamBIEDRUSKOM1 16-2937M 20200:11:0600:37:15.3000:48:21.65+00:15:537:278,1
280NASIADEK Arkadiusz 725SZCZECINM3 40-4959M 20300:14:5700:37:18.1000:52:15.70+00:15:567:278,0
281WALENT Marta 870SZCZECINK2 30-3938K 7800:10:2900:37:34.7500:48:04.25+00:16:137:318,0
282BOCHENEK Jadwiga 854Afro-Fit Wataha CrossFitPOZNAŃK2 30-3939K 7900:09:0800:37:35.4500:46:44.05+00:16:137:318,0
283GRALEWICZ Magdalena 599MUROWANA GOŚLINAK3 40-4914K 8000:05:2500:37:36.3500:43:01.45+00:16:147:318,0
284CUPRYJAK Sebastian 1115SZCZECINM2 30-3985M 20400:07:5300:37:48.6000:45:41.70+00:16:267:337,9
285POST Mariola 865KURÓWK3 40-4915K 8100:38:4200:37:49.2501:16:31.25+00:16:277:337,9
286WOJCIECHOWSKA Maja 1116SZCZECINK1 16-2921K 8200:07:5000:37:50.6500:45:41.05+00:16:287:347,9
287TUZ Gabriela 888Team Spirit Nowa SólMODRZYCAK2 30-3940K 8300:08:4400:37:56.4500:46:41.05+00:16:347:357,9
288NOWAK Zbigniew 926KB DzikPOLICEM5 60+4M 20500:45:3300:38:14.7501:23:48.25+00:16:537:397,8
289MAJCHER Agata 596PIŁA TEAMPIŁAK1 16-2922K 8400:02:0000:38:15.8500:40:16.10+00:16:547:397,8
290MAŁECKI Sebastian 773SZCZECINM2 30-3986M 20600:13:0500:38:20.3500:51:26.05+00:16:587:407,8
291JUSINSKA Anna 771SŁAWOBORZEK3 40-4916K 8500:39:2900:38:22.8501:17:52.45+00:17:017:407,8
292KUPNIEWSKA Aleksandra 620Kompas TeamPOLICEK2 30-3941K 8600:06:5300:38:23.0500:45:16.90+00:17:017:407,8
293MAŁECKA Anna 772SZCZECINK3 40-4917K 8700:13:0200:38:23.6500:51:25.90+00:17:017:407,8
294CAŁKA Barbara 914PRZECŁAWK3 40-4918K 8800:12:4500:38:24.1000:51:10.00+00:17:027:417,8
295BACHORSKA Dorota 767FitOski TeamSWIDWINK3 40-4919K 8900:39:2600:38:27.8501:17:54.55+00:17:067:417,8
296WOŹNIAK Rafał 582IHUHU TeamPOZNAŃM2 30-3987M 20700:10:5900:38:29.8000:49:29.10+00:17:087:427,8
297KORZENIAK Wojciech 800KISIELICEM1 16-2938M 20800:39:1300:38:31.4501:17:44.65+00:17:097:427,8
298KLIMEK Krzysztof 726SZCZECINM3 40-4960M 20900:43:4200:38:32.0501:22:14.40+00:17:107:427,8
299KAROL Monika 794LOSZKI I WARCHLAKIPOLICEK1 16-2923K 9000:09:2700:38:33.4000:48:00.75+00:17:117:427,8
300MIKICIUK Natalia 799SZCZECINK1 16-2924K 9100:39:1000:38:34.1501:17:44.90+00:17:127:427,8
301STAŃCZYK Sławomir 906Stargard. Ja się nie ścigamSTARGARDM2 30-3988M 21000:15:4200:38:36.3000:54:18.50+00:17:147:437,8
302PCIONEK Jacek 833SIEDLCEM2 30-3989M 21100:12:1300:38:44.2500:50:58.15+00:17:227:457,7
303PIERZAKOWSKA Agnieszka 614Szalone MamuśkiSTARGARDK2 30-3942K 9200:05:2200:38:45.6000:44:08.45+00:17:237:457,7
304SIDORCZUK Tomasz 929Klub Biegających LeśnikówTRZEBIEŻM3 40-4961M 21200:28:0300:38:47.2501:06:50.85+00:17:257:457,7
305KUNIKOWSKI Patryk 671Stargard Ja się nie ścigamSTARGARDM2 30-3990M 21300:15:3900:38:47.8000:54:27.25+00:17:267:457,7
306MISIUK Marta 618POLICEK2 30-3943K 9300:05:2000:38:49.3000:44:09.50+00:17:277:457,7
307WROŃSKI Julian 990Stargard. Ja się nie ścigamSTARGARDM2 30-3991M 21400:15:3500:38:53.2000:54:29.00+00:17:317:467,7
308DANILUK Małgorzata 809SZCZECINK1 16-2925K 9400:51:2400:38:53.3001:30:17.30+00:17:317:467,7
309KUNIKOWSKA Patrycja 672Stargard Ja się nie ścigamSTARGARDK2 30-3944K 9500:15:3200:38:54.9000:54:27.00+00:17:337:477,7
310JADRYCH Zbigniew 915STARGARDM3 40-4962M 21500:15:2800:38:56.2000:54:24.25+00:17:347:477,7
311DZIEDZINA Roksana 708Klub Sportowy FitnessNOWOGRÓDEK POMORSKIK2 30-3945K 9600:09:5700:39:06.1000:49:03.20+00:17:447:497,7
312GOWORSKI Jerzy 842Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM2 30-3992M 21600:37:1700:39:06.7001:16:24.20+00:17:447:497,7
313LINOWSKI Włodzimierz 989POLICEM1 16-2939M 21701:41:1700:39:29.4002:20:46.60+00:18:077:537,6
314SZCZUKIEWICZ Aneta 1090Wieczorne Bieganie w SzczeciniePOLICEK2 30-3946K 9701:41:1300:39:32.9502:20:46.80+00:18:117:547,6
315LEŚNIEWSKA Julia 1139DLL PARTNERSSZCZECINK3 40-4920K 9800:30:4000:39:35.7501:10:16.20+00:18:147:557,6
316WIELGUS-ULATOWSKA Joanna 942HELLS HEAVEN SZCZECINSZCZECINK2 30-3947K 9900:07:1300:39:46.2000:46:59.90+00:18:247:577,5
317JAŚKIEWICZ Krzysztof 682mSportLUBINM3 40-4963M 21800:05:5400:39:47.4500:45:41.95+00:18:257:577,5
318KULEWSKA Joanna 1097NordicoweLove PolicePOLICEK3 40-4921K 10000:10:0500:39:56.2000:50:01.50+00:18:347:597,5
319PIEPRZOWSKA Sylwia 877POLICEK3 40-4922K 10100:10:0300:39:58.1500:50:01.20+00:18:367:597,5
319MYTYCH Ilona 1044EXT-WLFSZCZECINK1 16-2926K 10100:44:1800:39:58.1501:24:16.25+00:18:367:597,5
321NAJMARK Małgorzata 695Nordicove Love PolicePOLICEK3 40-4923K 10300:10:0000:40:01.0000:50:01.20+00:18:398:007,5
322KRZEMIŃSKI Paweł 967EXT-WLFSZCZECINM1 16-2940M 21900:44:1500:40:02.8001:24:17.80+00:18:418:007,5
323ZAWADZKI Andrzej 968EXT-WLFSZCZECINM1 16-2941M 22000:44:1100:40:04.9501:24:16.65+00:18:438:017,5
324ZIELIŃSKI Bartosz 900CHOCIWELM2 30-3993M 22100:12:5400:40:09.2500:53:03.40+00:18:478:017,5
325ZIELINSKI Arkadiusz 899CHOCIWELM2 30-3994M 22200:12:5200:40:10.7000:53:03.60+00:18:488:027,5
326BORODZIUK Magdalena 776WOTSZCZECINK3 40-4924K 10400:09:2200:40:11.8000:49:34.30+00:18:508:027,5
327TOMICZAK Marta 661WARSZAWAK3 40-4925K 10500:04:2400:40:13.9000:44:38.15+00:18:528:027,5
328KUŹMIŃSKA Weronika 696POLICEK1 16-2927K 10600:08:2700:40:17.3000:48:44.95+00:18:558:037,4
329LEBIODA Alicja 880SZCZECINK3 40-4926K 10700:10:4600:40:19.0000:51:05.15+00:18:578:037,4
330MAJCHER Małgorzata 597PIŁA TEAMPIŁAK3 40-4927K 10800:01:5900:40:31.1000:42:30.25+00:19:098:067,4
331SAWICKA - WERS Urszula 707SAR-BSR Kołobrzeg Maraton TeamKOŁOBRZEG DRZONOWOK2 30-3948K 10900:12:2200:40:42.4500:53:04.95+00:19:208:087,4
332BIEGAŃSKI Piotr 1089SZCZECINM2 30-3995M 22300:02:5700:40:44.5500:43:42.10+00:19:228:097,4
333BEDNARZ Katarzyna 702KOŁOBRZEGK3 40-4928K 11000:12:1900:40:44.8500:53:04.70+00:19:238:097,4
334GUMIELA Adam 828MelvitRunSZCZECINM2 30-3996M 22400:18:1000:40:46.4500:58:57.20+00:19:248:097,4
335KOZŁOWSKI Piotr 611Niech ktoś wezwie karetkęSZCZECINM2 30-3997M 22500:22:4000:40:46.8501:03:27.40+00:19:258:097,4
336SZYPLOWSKI Dorian 778SZCZECINM2 30-3998M 22600:22:4900:40:53.9001:03:43.60+00:19:328:107,3
337KŁYS Robert 829WDŚ KMPSZCZECINM3 40-4964M 22700:18:0400:40:54.4500:58:58.55+00:19:328:107,3
338MUSKAŁA Beata 831WDŚ KMPGRYFINOK4 50-598K 11100:18:0100:40:57.5000:58:59.10+00:19:358:117,3
339NOWOTNIK Wojciech 960ZBĄSZYŃM2 30-3999M 22801:15:5400:40:57.5501:56:51.90+00:19:358:117,3
340KUCHARCZYK Paulina 782GRYFICEK1 16-2928K 11200:46:4900:40:58.9001:27:48.70+00:19:378:117,3
341OLĘDZKI Michał 832WDŚ KMPSZCZECINM2 30-39100M 22900:17:5900:40:59.7000:58:59.15+00:19:378:127,3
342LIPKA Radosław 830WDŚ KMPSZCZECINM2 30-39101M 23000:17:5600:41:01.7500:58:58.45+00:19:408:127,3
343STACH Sara 959ZBĄSZYŃK1 16-2929K 11301:15:5800:41:10.6501:57:09.00+00:19:488:147,3
344WIECZOREK Wojciech 654STARGARDM3 40-4965M 23100:06:1500:41:10.7000:47:26.25+00:19:488:147,3
345MRÓZ Tomek 698ŁÓDŹM3 40-4966M 23201:15:2100:41:11.4001:56:33.35+00:19:498:147,3
346PARADOWSKI Piotr 697KB WyszkówWYSZKÓWM1 16-2942M 23300:58:5100:41:20.5001:40:12.30+00:19:588:167,3
347BIELSKA Ola 703ŁÓDŹK2 30-3949K 11401:15:1700:41:23.0001:56:40.75+00:20:018:167,2
348DROZDEK Joanna 608KOMPAS TEAMSZCZECINK3 40-4929K 11500:06:5600:41:24.0500:48:20.40+00:20:028:167,2
349DYDEK Dorota 1162SKB DZIKSZCZECINK4 50-599K 11601:28:0600:41:24.1502:09:30.20+00:20:028:167,2
350ZAWISZA Tomasz 889Bridgestone Stargard RunnersSZCZECINM3 40-4967M 23400:02:3400:41:24.7500:43:59.00+00:20:038:177,2
351ANIELSKI Michał 858SZCZECINM2 30-39102M 23500:14:5200:41:31.9500:56:24.75+00:20:108:187,2
352ANIELSKI Sławomir 894KARLINOM1 16-2943M 23600:14:5000:41:36.1000:56:26.25+00:20:148:197,2
353STEMPNIAK Zbigniew 675REBELS LEGION TEAMHELM3 40-4968M 23700:05:3300:41:38.7000:47:12.05+00:20:168:197,2
354ŻOŁNACZ Radek 892ZŁOCIENIECM2 30-39103M 23800:14:4700:41:40.7500:56:28.55+00:20:198:207,2
355ANIELSKA Anna 893KARLINOK2 30-3950K 11700:14:4500:41:43.3500:56:29.05+00:20:218:207,2
355KOZŁOWSKA-BANIAK Paulina 949Bridgestone Stargard RunnersSTARGARDK3 40-4930K 11700:02:1500:41:43.3500:43:58.65+00:20:218:207,2
357ZIELIŃSKA-RYŻ Katarzyna 970DLL PARTNERSPOLICEK2 30-3951K 11900:28:2500:41:43.5001:10:08.80+00:20:218:207,2
358SEŃ Agata 859SZCZECINK2 30-3952K 12000:14:3600:41:52.4000:56:29.15+00:20:308:227,2
359KAROLCZAK Magdalena 584IHUHU TeamPOZNAŃK3 40-4931K 12100:11:0900:41:53.7500:53:03.15+00:20:328:227,2
360BANAŚ Anna 981DLL PartnersPOLICEK2 30-3953K 12200:27:5200:42:10.2001:10:02.50+00:20:488:267,1
361CHROBOCIŃSKA Elżbieta 820SZCZECINK4 50-5910K 12300:19:5100:42:10.3501:02:01.55+00:20:488:267,1
362PUFF Agata 987DLL Partners-K2 30-3954K 12400:27:4600:42:15.5501:10:02.15+00:20:538:277,1
363CHROBOCINSKI Daniel 819SZCZECINM1 16-2944M 23900:19:5700:42:16.0501:02:13.40+00:20:548:277,1
364GŁUSZYK Małgorzata 844POLICEK2 30-3955K 12500:04:1100:42:21.1000:46:32.90+00:20:598:287,1
365PARYPA Hanna 849SZCZECINK2 30-3956K 12600:04:0800:42:24.0500:46:32.70+00:21:028:287,1
366PYREK Iwona 662WAŁCZK2 30-3957K 12700:43:5900:42:30.4501:26:30.15+00:21:088:307,1
367RUTKOWSKA Anna 648Wataha WałczWAŁCZK4 50-5911K 12800:43:5600:42:34.8501:26:30.95+00:21:138:307,0
368LIUDA Sautana 692KOŁOBRZEGK1 16-2930K 12900:03:3400:42:36.9500:46:11.65+00:21:158:317,0
369ZADROŻNY Szymon 657WAŁCZM3 40-4969M 24000:43:5200:42:38.1501:26:30.65+00:21:168:317,0
370MAŁKOWSKA Ewa 878SZCZECINK3 40-4932K 13002:23:1300:43:09.4503:06:22.75+00:21:478:377,0
371KARAKUŁA Krzysztof 1079SZCZECINM1 16-2945M 24100:02:1200:43:11.0000:45:23.75+00:21:498:386,9
372RYBCZYK Joanna 1032SZCZECINK1 16-2931K 13100:02:1000:43:13.3500:45:23.80+00:21:518:386,9
373NIEZGODA Adam 619Kompas TeamPOLICEM3 40-4970M 24200:06:5800:43:19.7000:50:18.65+00:21:578:406,9
374ULASS Robert 787MIERZYNM3 40-4971M 24300:51:2600:43:21.3501:34:48.25+00:21:598:406,9
375SZAJEK Marta 1055Hulk Team PolicePOLICEK3 40-4933K 13200:05:4500:43:42.3000:49:27.60+00:22:208:446,9
376WIŚNIEWSKA Sandra 1003GDYNIAK1 16-2932K 13300:07:3800:43:45.1000:51:23.95+00:22:238:456,9
377KOSMAL-BRZYCHCY Agnieszka 946MIERZYNK3 40-4934K 13400:01:4100:43:46.6500:45:28.05+00:22:248:456,9
378ULASS Agnieszka 788MIERZYNK3 40-4935K 13500:50:5400:43:53.5501:34:48.25+00:22:318:466,8
379ZABROCKI Karol 633ŚWINOUJŚCIEM3 40-4972M 24400:36:0900:44:07.1001:20:16.55+00:22:458:496,8
380SZYMAŃSKI Piotr 777SZCZECINM2 30-39104M 24500:22:4600:44:24.4001:07:11.35+00:23:028:536,8
381KOGUT Karol 723SZCZECINM2 30-39105M 24600:22:4300:44:27.9001:07:11.55+00:23:068:536,7
382BIAŁOWĄS Alicja 785SZCZECINK2 30-3958K 13600:24:3800:44:43.6001:09:22.05+00:23:218:566,7
383BIALOWOLSKA-MICHNIACKA Elwira 1125Iron Team SzczecinSZCZECINK2 30-3959K 13700:09:1600:44:44.8500:54:01.40+00:23:238:576,7
384OSTROWSKA Ewa 1068SZCZECINK1 16-2933K 13800:15:5100:44:48.6501:00:40.45+00:23:268:576,7
385BANASIAK Adrianna 1067SZCZECINK2 30-3960K 13900:15:4900:44:50.9501:00:40.80+00:23:298:586,7
386 1238  100:10:3400:44:52.0500:55:26.70+00:23:308:586,7
387KWIATKOWSKA Julita 1051STARGARDK2 30-3961K 14000:10:3200:44:54.3500:55:26.55+00:23:328:586,7
388KRAIŃSKA Karolina 1034POLICEK2 30-3962K 14100:03:3700:45:10.9500:48:47.95+00:23:499:026,6
389KAROL Agnieszka 795LOSZKI I WARCHLAKIPOLICEK3 40-4936K 14200:09:0100:45:38.1000:54:39.70+00:24:169:076,6
390PERROT Magdalena 688Wilki z CiechocinkaSZCZECINK3 40-4937K 14300:10:4000:45:38.3000:56:18.80+00:24:169:076,6
391MISIASZEK Beata 1037STARGARDK4 50-5912K 14400:06:1100:45:57.4000:52:08.80+00:24:359:116,5
392ADAM Kamila 972DLL PartnersPOLICEK2 30-3963K 14500:28:0000:46:18.3501:14:19.00+00:24:569:156,5
393LIŚKIEWICZ Katarzyna 971DLL PartnersPOLICEK3 40-4938K 14600:27:5700:46:21.3501:14:19.15+00:24:599:166,5
394HAJDUKIEWICZ Anna 928SZCZECINK3 40-4939K 14700:01:3400:46:21.9500:47:56.65+00:25:009:166,5
395ZWYRBLIS KŁAPOUCH Wioletta 927SZCZECINK3 40-4940K 14800:01:3200:46:24.8500:47:56.85+00:25:039:166,5
396RUBAJ Anna 684SZCZECINK2 30-3964K 14900:08:2500:46:35.2000:55:00.50+00:25:139:196,4
397DOBROWOLSKA Anna 1059POLICEK2 30-3965K 15000:08:2900:46:36.6000:55:06.05+00:25:149:196,4
398PAJDZIK Rafał 595SZCZECINM2 30-39106M 24700:38:5900:46:39.8001:25:39.75+00:25:189:206,4
399TOMASZEWSKA Beata 851POLICEK2 30-3966K 15100:08:2000:46:40.3000:55:00.80+00:25:189:206,4
400PIERŚCIŃSKA Marzena 920POLICEK3 40-4941K 15200:08:1800:46:44.2000:55:03.10+00:25:229:216,4
401BURDA Magda 1026SZCZECINK2 30-3967K 15300:38:5500:46:44.4501:25:39.80+00:25:229:206,4
402DZIECIOL Alina 1058POLICEK2 30-3968K 15400:08:1600:46:45.0500:55:01.55+00:25:239:216,4
403GÓRSKA Agnieszka 685NordicoweLove PolicePOLICEK3 40-4942K 15500:08:2300:46:45.5500:55:08.65+00:25:239:216,4
404STASIUK Robert 867SZCZECINM2 30-39107M 24800:38:4900:46:50.7001:25:39.75+00:25:289:226,4
405SKARŻYŃSKA Paulina 1148POLICEK3 40-4943K 15600:20:0800:47:03.0501:07:11.20+00:25:419:246,4
406MACHOLA Bartłomiej 1114SZCZECINM2 30-39108M 24900:04:3600:47:05.9500:51:42.50+00:25:449:256,4
407KRAWCZYK Anna 1040SZCZECINK1 16-2934K 15700:22:5600:47:44.7001:10:41.40+00:26:229:336,3
408ŁUCZAK Magdalena 1039SZCZECINK2 30-3969K 15800:22:5400:47:47.2501:10:41.55+00:26:259:336,3
409PŁOSA Arkadiusz 780SZCZECINM3 40-4973M 25000:12:1100:47:49.3501:00:00.70+00:26:279:336,3
410PŁOSA Monika 765SZCZECINK2 30-3970K 15900:12:0800:47:51.8501:00:00.25+00:26:309:346,3
411PIEKARSKA Katarzyna 1053SKARBIMIERZYCEK1 16-2935K 16000:38:0600:48:14.1501:26:20.75+00:26:529:386,2
412DIKOLENKO Bartosz 964WIERCISZEWOM2 30-39109M 25100:16:1100:48:38.4501:04:50.00+00:27:169:436,2
413KIELISZEK Anna 824Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK2 30-3971K 16101:30:5000:48:46.8502:19:37.75+00:27:259:456,1
414BODNAR Zbigniew 652SZCZECINM5 60+5M 25200:03:3100:48:50.0000:52:21.70+00:27:289:466,1
415SOŁTYS Krzysztof 1122.M1 16-2946M 25300:12:3500:48:53.9501:01:29.25+00:27:329:466,1
416BARTNIK Paweł 1132DLL PARTNERSSZCZECINM5 60+6M 25400:30:5100:49:16.0001:20:07.75+00:27:549:516,1
417PRABUCKA Karolina 1127Ukl Ósemka PolicePOLICEK3 40-4944K 16200:25:4100:50:35.5501:16:16.65+00:29:1310:075,9
418PRABUCKI Jarosław 1128UKL Osemka PolicePOLICEM3 40-4974M 25500:25:3800:50:38.4501:16:16.55+00:29:1610:075,9
419STEMPNIAK Katarzyna 674REBELS LEGION TEAMHELK2 30-3972K 16300:39:0600:50:45.7001:29:52.55+00:29:2310:095,9
420KUCHARCZYK Elżbieta 763Run GryfLUBINK3 40-4945K 16400:46:2700:51:45.4501:38:13.25+00:30:2310:215,8
421KRÓL Magdalena 922SZCZECINK2 30-3973K 16500:32:1900:52:13.4001:24:32.90+00:30:5110:265,7
422MICHALSKA Karolina 588Kompas TeamPOLICEK1 16-2936K 16600:05:5900:52:32.0000:58:31.65+00:31:1010:305,7
423REICHOLSKA Aneta 1257Kompas TeamPOLICEK3 40-4946K 16700:05:5600:52:33.8500:58:30.45+00:31:1210:305,7
424LEWANDOWSKI Janusz 866SZCZECINM5 60+7M 25600:15:1000:52:38.5001:07:49.15+00:31:1610:315,7
425HAŁAS Renata 704Szybciej nie mogeMIĘDZYWODZIEK4 50-5913K 16800:15:0700:52:41.2501:07:48.55+00:31:1910:325,7
426WIĘCKOWSKA Monika 1048DLL PARTNERSPOLICEK3 40-4947K 16900:28:2000:52:53.4501:21:13.45+00:31:3110:345,7
427KACZYŃSKA Monika 1047Dll PartnersPOLICEK2 30-3974K 17000:28:1300:52:59.5501:21:13.40+00:31:3710:365,7
428SZAFRAN Magdalena 1046Dll PartnersPOLICEK2 30-3975K 17100:28:1000:53:02.9001:21:13.50+00:31:4110:365,7
429KOŁACZYŃSKA Monika 625POGÓRZE GM. KOSAKOWOK3 40-4948K 17200:03:4400:55:42.5500:59:26.80+00:34:2011:085,4
430STACHOWIAK Monika 992POLICEK3 40-4949K 17300:28:1600:58:37.5501:26:54.15+00:37:1511:435,1
431PUZIO Joanna 784SZCZECINK2 30-3976K 17400:24:3501:02:45.5501:27:21.25+00:41:2312:334,8
432PUZIO Hanna 783SZCZECINK2 30-3977K 17500:24:2801:02:52.3501:27:21.30+00:41:3012:344,8
433NOWAK Aneta 683NordicoweLove PolicePOLICEK3 40-4950K 17600:10:1201:05:51.1001:16:03.15+00:44:2913:104,6
434 1085  200:00:0002:49:02.1502:49:02.15+02:27:4033:481,8
Znaleziono 434 wynik(ów)