NOCNY MARATON RZEŹNIKA

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2017-06-16
Miejsce:
Bieszczady
Dystans:
37 km
Zgłoszonych:
86
Wystartowało:
74
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
71
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.3km | 21km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Bez dwumaratonu | Dwumaraton | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_All
0.3km
Radziejowa
21km
Czas
netto
37km
Czas
brutto
37km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1BACHER Stanisław 2420KROSNOM301M 100:00:0000:01:2402:02:2003:40:15.6003:40:15.60 5:5710.1
2PAWŁOWSKI Arkadiusz 2450Rock&RunWARSZAWAM302M 200:00:0000:01:3902:03:2703:41:59.7003:41:59.70+00:01:445:5910
3DEJAS Tomasz 2438MYSŁOWICEM303M 300:00:0000:02:2802:03:3203:42:51.7503:42:51.75+00:02:366:0110
4SNARSKI Bogdan 2345AlbatrosyWARSZAWAM304M 400:00:0000:01:2602:22:1304:07:12.8004:07:12.80+00:26:576:409
5BRATEK Aga 2452OTK Rzeźnik / Marcin Świerc TEAMGLIWICEK401K 100:00:0000:01:2502:21:2104:07:41.0004:07:41.00+00:27:256:419
6CZERWIECKI Marcin 2330STRZEGOMM305M 500:00:0000:01:2702:19:1604:10:52.1004:10:52.10+00:30:366:468.8
7MACHUCKI Adrian 2415RZESZÓWM306M 600:00:0000:01:5702:19:4904:12:08.4504:12:08.45+00:31:526:488.8
8JEŻ Adam 2337DREAM RUNWARSZAWAM307M 700:00:0000:01:2802:23:5704:12:41.2004:12:41.20+00:32:256:498.8
9NASKRĘT Bartłomiej 2338Biegam bo lubię:)WARSZAWAM308M 800:00:0000:01:2802:23:5704:13:01.8004:13:01.80+00:32:466:508.8
10SMOLIŃSKI Paweł 2448Smashing Pąpkins / Zaporowy Maraton TeamSANOKM309M 900:00:0000:01:4402:19:3004:13:54.0504:13:54.05+00:33:386:518.7
11CZWERENKO Wojciech 2449Zaporowy MaratonSANOKM3010M 1000:00:0000:01:4402:19:3004:13:54.3504:13:54.35+00:33:386:518.7
12MAKOS Przemysław 2414Ganga BangaBRZÓZEM3011M 1100:00:0000:01:5602:24:0604:21:04.3004:21:04.30+00:40:487:038.5
13DOMISZEWSKA Maria 2342USTRZYKI DOLNEK501K 200:00:0000:01:4902:22:1604:21:16.7504:21:16.75+00:41:017:038.5
14WYKUŻ Michał 2339Biegam za karę...WARSZAWAM3012M 1200:00:0000:01:2802:28:0804:31:16.0504:31:16.05+00:51:007:198.2
15SALIK Stanisław 2417Solne MiastoWIELICZKAM401M 1300:00:0000:01:4802:31:5004:34:25.2004:34:25.20+00:54:097:258.1
16GOLBA Łukasz 2401Zabiegani MielecMIELECM3013M 1400:00:0000:02:3302:42:5404:34:35.7504:34:35.75+00:54:207:258.1
17KRĘCIELEWSKI Tomasz 2346Gwardia Warszawa / Team NutriliteWARSZAWAM3014M 1500:00:0000:02:2802:44:3104:36:58.2504:36:58.25+00:56:427:298
18KOCIŃSKI Dominik 2341RASZKÓWM3015M 1600:00:0000:01:5202:38:4904:43:05.3004:43:05.30+01:02:497:397.8
19MOĆKO Jacek 2316ZAGNAŃSKM201M 1700:00:0000:02:2402:45:5204:43:35.2504:43:35.25+01:03:197:397.8
20PIOTRKOWSKI Rafael 2343WROCŁAWM3016M 1800:00:0000:02:0602:40:2604:44:29.4004:44:29.40+01:04:137:417.8
21CHILEWICZ Dariusz 2442LIPOWOM402M 1900:00:0000:02:2302:40:4004:44:31.3004:44:31.30+01:04:157:417.8
22CISZCZOŃ Piotr 2429MIELECM3017M 2000:00:0002:49:2704:47:09.6504:47:09.65+01:06:547:457.7
23JACHACZ Maciej 2327INTER Polska Running TeamWARSZAWA-WESOŁAM403M 2100:00:0000:01:5202:44:4504:47:10.0004:47:10.00+01:06:547:457.7
24APOSTOŁ Paweł 2416KRAKÓWM3018M 2200:00:0000:02:2502:46:2104:51:32.5504:51:32.55+01:11:167:527.6
25PITAS Andrzej 2842ZapierdzielaczeROGOŹNIKM404M 2300:00:0000:02:3202:52:1704:53:25.8504:53:25.85+01:13:107:557.6
26KAMIŃSKI Marek 2331WARSZAWAM3019M 2400:00:0000:02:1102:53:0704:54:17.4004:54:17.40+01:14:017:577.5
27WISZ Piotr 2441RZESZÓWM202M 2500:00:0000:02:0002:52:2304:55:52.5004:55:52.50+01:15:367:597.5
28WASIELEWSKI Włodek 2317Klub Sportowy Zdzieszowice-Bike TeamZDZIESZOWICEM405M 2600:00:0000:02:2302:44:3004:56:25.3004:56:25.30+01:16:098:007.5
29LIS Marek 2432CYBULICE MAŁEM406M 2700:00:0000:02:4502:54:1804:57:57.4004:57:57.40+01:17:418:037.5
30WILGAT Adam 2320Dzikie SkrzydłoZĄBKIM407M 2800:00:0000:02:0002:47:5305:01:29.2005:01:29.20+01:21:138:087.4
31POSZYTEK Jagoda 2425REDAK201K 300:00:0000:02:2202:54:5805:01:46.8005:01:46.80+01:21:318:097.4
32WEGIERA Andrzej 2328Lubelska Grupa TriathlonuABRAMOWICE PRYWATNEM408M 2900:00:0000:02:0602:41:3005:03:15.0005:03:15.00+01:22:598:117.3
33WOJDANOWSKI Jan 2336KB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ-LASKOWICEM501M 3000:00:0000:02:1802:55:5405:04:18.3005:04:18.30+01:24:028:137.3
34JADESZKO Michał 2430Wyższa Szkoła Policji w SzczytnieEŁKM203M 3100:00:0000:02:3402:49:0905:04:22.2005:04:22.20+01:24:068:137.3
35OLSZEWSKI Jacek 2451PŁOCKM409M 3200:00:0000:01:4102:52:5605:04:39.3005:04:39.30+01:24:238:147.3
36WAJDA Andrzej Mateusz 2426AMDGRZESZÓWM3020M 3300:00:0005:05:36.6005:05:36.60+01:25:218:157.3
37SAMUŚ Dariusz 2440SRTG RZESZÓWRZESZÓWM3021M 3400:00:0000:01:4502:42:2905:07:01.2505:07:01.25+01:26:458:177.2
38FRANCUZ Mariusz 2326KRAKOWM4010M 3500:00:0000:01:5903:07:2905:08:41.4005:08:41.40+01:28:258:207.2
39MATYJA Adam 2334NR+STARA HUTAM3022M 3600:00:0000:02:3903:01:3205:08:55.5505:08:55.55+01:28:398:207.2
40ŚWITALSKA Jowita 2340NIGHT RUNNERS +KRAKÓWK301K 400:00:0000:02:3903:01:2705:08:55.8505:08:55.85+01:28:408:207.2
41MAZERSKI Grzegorz 2335GDAŃSKM3023M 3700:00:0000:02:2702:58:1605:11:06.6005:11:06.60+01:30:518:247.1
42MAZARZ Eliza 2456SZCZECINK302K 500:00:0000:02:2302:54:1405:11:28.4005:11:28.40+01:31:128:257.1
43KORBUT Radosław 2344Koniuchy OCRSIEDLCEM3024M 3800:00:0000:02:2302:49:5105:11:41.5505:11:41.55+01:31:258:257.1
44PODKÓWKA Zbigniew 2315UTP BydgoszczBYDGOSZCZM502M 3900:00:0000:02:3703:01:0205:12:51.9505:12:51.95+01:32:368:277.1
45KAMIŃSKI Michał 2314MARKIM3025M 4000:00:0000:02:1702:56:3905:12:58.8505:12:58.85+01:32:438:277.1
46KAMIŃSKI Robert 232312tri.plWARSZAWAM4011M 4100:00:0000:02:1403:03:4905:13:05.5505:13:05.55+01:32:498:277.1
47PĘKAL Artur 2324SadlinkiSADLINKIM4012M 4200:00:0000:02:4003:03:1305:13:57.7505:13:57.75+01:33:428:297.1
48DOBIES Agnieszka 2433KW LublinLUBLINK303K 600:00:0000:02:3103:00:2905:19:42.4005:19:42.40+01:39:268:386.9
49SZCZEPANEK Monika 2444LUBLINK402K 700:00:0000:02:3103:00:2905:19:42.6005:19:42.60+01:39:278:386.9
50SUWEZDA Jacek 2455CZĘSTOCHOWAM503M 4300:00:0000:02:1402:58:4705:23:44.4005:23:44.40+01:43:288:446.9
51KRAJEWSKA Agata 2439OŁAWAK304K 800:00:0000:02:2303:11:0305:32:03.7005:32:03.70+01:51:488:586.7
52BERNAŚ Dariusz 2402PRZYSŁUPM3026M 4400:00:0000:02:3503:00:1405:34:18.9505:34:18.95+01:54:039:026.6
53ZARĘBA Jolanta 2443Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK502K 900:00:0000:02:0903:10:4105:34:32.5505:34:32.55+01:54:169:026.6
54BEZKOROWAJNY Joanna 2422Nokia KrakówSIEPRAWK202K 1000:00:0000:02:2503:11:2305:44:03.7505:44:03.75+02:03:489:176.5
55BEZKOROWAJNY Mateusz 2423SIEPRAWM204M 4500:00:0000:02:2603:11:2205:44:03.9505:44:03.95+02:03:489:176.5
56CZERNIAK Anna 2436Krasnystaw Biega/ Vege RunnersKRASNYSTAWK203K 1100:00:0000:02:4402:58:2305:47:18.5005:47:18.50+02:07:029:236.4
57GOLEC Ireneusz 2427Vege Runners / Krasnystaw BiegaKRASNYSTAWM3027M 4600:00:0000:02:1902:58:2305:47:18.8005:47:18.80+02:07:039:236.4
58GRABOWICZ Paweł 2321SIEKIERKI WIELKIEM4013M 4700:00:0000:02:0303:16:5705:47:21.9505:47:21.95+02:07:069:236.4
59NITA Małgorzata 2319POZNAŃK403K 1200:00:0000:02:0403:17:1805:47:24.9505:47:24.95+02:07:099:236.4
60SUDOŁ Damian 2421EDC RunnersWARSZAWAM205M 4800:00:0000:02:2403:15:5505:49:31.8005:49:31.80+02:09:169:266.4
61ŚLĄCZKA Arkadiusz 2434Ledlenser TeamPOSADA GÓRNAM3028M 4900:00:0000:02:4203:16:2106:00:40.2506:00:40.25+02:20:249:446.2
62KARDACH Kamil 2435Ledlenser TeamRYMANÓW ZDRÓJM3029M 5000:00:0000:02:4203:16:2106:00:44.7006:00:44.70+02:20:299:446.2
63PARŚNIAK Michał 2428WARSZAWAM3030M 5100:00:0000:02:4203:19:0106:01:32.2006:01:32.20+02:21:169:466.1
64MAZUR-RUDNICKA Marlena 2347WARSZAWAK305K 1300:00:0000:02:4103:19:0106:01:39.0006:01:39.00+02:21:239:466.1
65MAZIAKOWSKI Krzysztof 2424MAZIAKOWSKI Running TeamOPOLEM4014M 5200:00:0000:02:3703:23:4306:05:26.1006:05:26.10+02:25:109:526.1
66RUTKOWSKA Małgorzata 2313GOLUB - DOBRZYŃK404K 1400:00:0000:02:3603:19:5606:06:35.8506:06:35.85+02:26:209:546.1
67ZOCHNIAK Marek 2453PIASTÓWM504M 5300:00:0000:02:1303:20:4606:06:37.5006:06:37.50+02:26:219:546.1
68ŚWIĆ Rafał 2411Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM4015M 5400:00:0000:01:5003:20:3406:13:23.7006:13:23.70+02:33:0810:055.9
69MATUZIK Mateusz 2413Night RunnersKRAKÓWM3031M 5500:00:0000:02:4003:16:3306:13:47.8006:13:47.80+02:33:3210:065.9
70MARSZAŁEK Grzegorz 2446SĘDZISZÓW MŁP.M4016M 5600:00:0000:02:1403:21:2906:26:20.7506:26:20.75+02:46:0510:265.7
71REIPOLD Klaudia 2445ZABIEGANI MIELECMIELECK204K 1500:00:0000:02:4303:52:1407:06:27.6007:06:27.60+03:26:1211:315.2
TUROSZ Iwona 2400GOPR BieszczadyLEŻAJSKK20DNF00:01:24 DNF02:36:59 DNF DNF DNF--
BISTUŁA - CZARNECKA Monika 2418HERFORDK40DNF00:02:21 DNF03:32:01 DNF DNF DNF--
KOŁACZ Piotr 2329CZOSNÓWM40DNF00:02:36 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 74 wynik(ów)