NOCNY MARATON RZEŹNIKA

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2017-06-16
Miejsce/ Place:
Bieszczady
Dystans/ Distance:
37 km
Zgłoszonych/ Registered:
86
Wystartowało/ Started:
74
Nie ukończyło/ Not finished:
3
Ukończyło/ Finished:
71
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Punkt pomiarowy/ Time point: 0,3 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 0.3km: PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Open
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.3km | 21km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | Bez dwumaratonu | Dwumaraton | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category0.3km
  
1BACHER Stanisław 2420KROSNOM3000:01:24
TUROSZ Iwona 2400GOPR BIESZCZADYLEŻAJSKK2000:01:24 DNF
3BRATEK Aga 2452OTK RZEŹNIK / MARCIN ŚWIERC TEAMGLIWICEK4000:01:25
4SNARSKI Bogdan 2345ALBATROSYWARSZAWAM3000:01:26
5CZERWIECKI Marcin 2330STRZEGOMM3000:01:27
6NASKRĘT Bartłomiej 2338BIEGAM BO LUBIĘ:)WARSZAWAM3000:01:28
7JEŻ Adam 2337DREAM RUNWARSZAWAM3000:01:28
8WYKUŻ Michał 2339BIEGAM ZA KARĘ...WARSZAWAM3000:01:28
9PAWŁOWSKI Arkadiusz 2450ROCK&RUNWARSZAWAM3000:01:39
10OLSZEWSKI Jacek 2451PŁOCKM4000:01:41
11SMOLIŃSKI Paweł 2448SMASHING PĄPKINS / ZAPOROWY MARATON TEAMSANOKM3000:01:44
12CZWERENKO Wojciech 2449ZAPOROWY MARATONSANOKM3000:01:44
13SAMUŚ Dariusz 2440SRTG RZESZÓWRZESZÓWM3000:01:45
14SALIK Stanisław 2417SOLNE MIASTOWIELICZKAM4000:01:48
15DOMISZEWSKA Maria 2342USTRZYKI DOLNEK5000:01:49
16ŚWIĆ Rafał 2411TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM4000:01:50
17JACHACZ Maciej 2327INTER POLSKA RUNNING TEAMWARSZAWA-WESOŁAM4000:01:52
18KOCIŃSKI Dominik 2341RASZKÓWM3000:01:52
19MAKOS Przemysław 2414GANGA BANGABRZÓZEM3000:01:56
20MACHUCKI Adrian 2415RZESZÓWM3000:01:57
21FRANCUZ Mariusz 2326KRAKOWM4000:01:59
22WILGAT Adam 2320DZIKIE SKRZYDŁOZĄBKIM4000:02:00
23WISZ Piotr 2441RZESZÓWM2000:02:00
24GRABOWICZ Paweł 2321SIEKIERKI WIELKIEM4000:02:03
25NITA Małgorzata 2319POZNAŃK4000:02:04
26PIOTRKOWSKI Rafael 2343WROCŁAWM3000:02:06
27WEGIERA Andrzej 2328LUBELSKA GRUPA TRIATHLONUABRAMOWICE PRYWATNEM4000:02:06
28ZARĘBA Jolanta 2443RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWK5000:02:09
29KAMIŃSKI Marek 2331WARSZAWAM3000:02:11
30ZOCHNIAK Marek 2453PIASTÓWM5000:02:13
31MARSZAŁEK Grzegorz 2446SĘDZISZÓW MŁP.M4000:02:14
32SUWEZDA Jacek 2455CZĘSTOCHOWAM5000:02:14
33KAMIŃSKI Robert 232312TRI.PLWARSZAWAM4000:02:14
34KAMIŃSKI Michał 2314MARKIM3000:02:17
35WOJDANOWSKI Jan 2336KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEJELCZ-LASKOWICEM5000:02:18
36GOLEC Ireneusz 2427VEGE RUNNERS / KRASNYSTAW BIEGAKRASNYSTAWM3000:02:19
BISTUŁA - CZARNECKA Monika 2418HERFORDK4000:02:21 DNF
38POSZYTEK Jagoda 2425REDAK2000:02:22
39KORBUT Radosław 2344KONIUCHY OCRSIEDLCEM3000:02:23
40KRAJEWSKA Agata 2439OŁAWAK3000:02:23
41CHILEWICZ Dariusz 2442LIPOWOM4000:02:23
42MAZARZ Eliza 2456SZCZECINK3000:02:23
43WASIELEWSKI Włodek 2317KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKE TEAMZDZIESZOWICEM4000:02:23
44SUDOŁ Damian 2421EDC RUNNERSWARSZAWAM2000:02:24
45MOĆKO Jacek 2316ZAGNAŃSKM2000:02:24
46BEZKOROWAJNY Joanna 2422NOKIA KRAKÓWSIEPRAWK2000:02:25
47APOSTOŁ Paweł 2416KRAKÓWM3000:02:25
48BEZKOROWAJNY Mateusz 2423SIEPRAWM2000:02:26
49MAZERSKI Grzegorz 2335GDAŃSKM3000:02:27
50KRĘCIELEWSKI Tomasz 2346GWARDIA WARSZAWA / TEAM NUTRILITEWARSZAWAM3000:02:28
51DEJAS Tomasz 2438MYSŁOWICEM3000:02:28
52SZCZEPANEK Monika 2444LUBLINK4000:02:31
53DOBIES Agnieszka 2433KW LUBLINLUBLINK3000:02:31
54PITAS Andrzej 2842ZAPIERDZIELACZEROGOŹNIKM4000:02:32
55GOLBA Łukasz 2401ZABIEGANI MIELECMIELECM3000:02:33
56JADESZKO Michał 2430WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIEEŁKM2000:02:34
57BERNAŚ Dariusz 2402PRZYSŁUPM3000:02:35
58RUTKOWSKA Małgorzata 2313GOLUB - DOBRZYŃK4000:02:36
KOŁACZ Piotr 2329CZOSNÓWM4000:02:36 DNF
60MAZIAKOWSKI Krzysztof 2424MAZIAKOWSKI RUNNING TEAMOPOLEM4000:02:37
61PODKÓWKA Zbigniew 2315UTP BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5000:02:37
62MATYJA Adam 2334NR+STARA HUTAM3000:02:39
63ŚWITALSKA Jowita 2340NIGHT RUNNERS +KRAKÓWK3000:02:39
64PĘKAL Artur 2324SADLINKISADLINKIM4000:02:40
65MATUZIK Mateusz 2413NIGHT RUNNERSKRAKÓWM3000:02:40
66MAZUR-RUDNICKA Marlena 2347WARSZAWAK3000:02:41
67PARŚNIAK Michał 2428WARSZAWAM3000:02:42
68ŚLĄCZKA Arkadiusz 2434LEDLENSER TEAMPOSADA GÓRNAM3000:02:42
69KARDACH Kamil 2435LEDLENSER TEAMRYMANÓW ZDRÓJM3000:02:42
70REIPOLD Klaudia 2445ZABIEGANI MIELECMIELECK2000:02:43
71CZERNIAK Anna 2436KRASNYSTAW BIEGA/ VEGE RUNNERSKRASNYSTAWK2000:02:44
72LIS Marek 2432CYBULICE MAŁEM4000:02:45
73WAJDA Andrzej Mateusz 2426AMDGRZESZÓWM30
74CISZCZOŃ Piotr 2429MIELECM30
Znaleziono 74 wynik(ów)